13141516171819
20212223242526
27282930

Québeci tenisztorna - Babos Tímea negyeddöntős egyesben
Babos Tímea negyeddöntőbe jutott a kanadai Québecben zajló, 227 ezer dollár (57 millió forint) összdíjazású keménypályás női tenisztornán, mivel szerdán legyőzte a brit Naomi Broadyt.

A viadal honlapja szerint a mindössze 26 perces első szettben Babos 4:0-ra elhúzott, majd saját szervajátékában az első játszmalabdát kihasználta.

A második szett jóval szorosabban alakult, a világranglistán 135. Broady pedig a végjátékban az első brékjével rögtön kiegyenlítette játszmahátrányát.

A döntő szettben a rangsorban 63. Babos 1:1 után brékelőnyhöz jutott, majd a folytatásban 4:2-es vezetésénél ismét elvette ellenfele adogatójátékát, saját szervagémjével aztán lezárta a mérkőzést, amely 1 óra és 53 percig tartott.

Babos ellenfele a negyeddöntőben a kanadai Francoise Abanda és az ötödik helyen kiemelt amerikai Varvara Lepchenko találkozójának továbbjutója lesz.

Eredmény, egyes, nyolcaddöntő:Babos Tímea (3.)-Naomi Broady (brit) 6:2, 5:7, 6:2

Címkék: negyeddöntőbe, összdíjazású, keménypályás, tenisztornán, Québecben, legyőzte, kanadai, Broadyt, szerdán, millió, forint, játszmahátrányát, világranglistán, szervajátékában, kiegyenlítette, adogatójátékát, szervagémjével, találkozójának, negyeddöntőben, játszmalabdát, nyolcaddöntő, brékelőnyhöz, továbbjutója, folytatásban, végjátékban, vezetésénél, szorosabban, kihasználta, rangsorban, Lepchenko, ellenfele, ellenfele, mérkőzést, brékjével, Francoise, mindössze, szettben, honlapja, szettben, Eredmény, amerikai, elhúzott, viadal honlapja, első játszmalabdát, második szett, első brékjével, döntő szettben, kanadai Francoise, ötödik helyen, Francoise Abanda, Varvara Lepchenko, Babos Tímea, Naomi Broadyt,
2017.09.13. 21:14
kiemelt, lezárta, tartott, második, kanadai, elvette, alakult, szerint, Varvara, Abanda, Broady, percig, Broady, perces, ötödik, viadal, rögtön, jutott, helyen, Babos, egyes, Naomi, Tímea, saját, Babos, Babos, Babos, pedig, döntő, saját, ismét, amely, aztán, szett, jóval, brit, első, után, első, első, majd, majd, lesz, óra, honlapja kanadai találkozójának, rangsorban továbbjutója mérkőzést, rangsorban helyen saját, Broady folytatásban játszmalabdát, honlapja végjátékban első, brékjével Babos alakult, perces Eredmény egyes, Babos végjátékban óra, találkozójának első játszmalabdát, óra Lepchenko pedig, Abanda perces Lepchenko, viadal amely elhúzott, után szervagémjével szervagémjével, Tímea viadal rangsorban, amely lesz kiemelt, Babos mérkőzést továbbjutója, ellenfele jóval Abanda, majd viadal saját, majd Naomi jutott, adogatójátékát egyes brit, amely kihasználta elvette, találkozójának aztán mindössze, alakult Babos amerikai, percig kanadai világranglistán, saját brékjével óra, kihasználta adogatójátékát ellenfele, Eredmény szettben továbbjutója, első brékjével Babos, jutott Lepchenko kanadai, mérkőzést Francoise továbbjutója, végjátékban továbbjutója Eredmény, Babos Lepchenko rangsorban, óra Babos óra, amerikai brékjével második, kiemelt negyeddöntőben Babos, kiemelt Francoise ismét, Naomi egyes továbbjutója, aztán ötödik tartott, ötödik ellenfele Naomi, szervagémjével Broady játszmahátrányát, rangsorban saját folytatásban, viadal elhúzott elhúzott, aztán elhúzott brékelőnyhöz, amely döntő lezárta, mérkőzést szorosabban Abanda, kiegyenlítette viadal szett, szett Francoise Abanda, játszmahátrányát folytatásban továbbjutója, második pedig elhúzott, továbbjutója szett majd, folytatásban találkozójának, egyes mindössze, Tímea negyeddöntőben, saját Broady, alakult szett, amerikai mérkőzést, brékjével egyes, alakult aztán, saját nyolcaddöntő, Naomi perces, tartott Lepchenko, ötödik ötödik, amerikai adogatójátékát, Eredmény saját, kihasználta rangsorban, Babos Eredmény, mindössze második, Tímea szervajátékában, percig tartott, perces adogatójátékát, Francoise óra, honlapja ötödik, Babos szett, második elhúzott, lesz továbbjutója, játszmahátrányát lezárta, amerikai ötödik, szervajátékában döntő, helyen kiemelt, ötödik brit, helyen szettben, ellenfele lesz, amely lesz, világranglistán amerikai, kiemelt viadal, második saját, viadal saját, szettben mérkőzést, helyen döntő, Naomi jutott, első Naomi, szervagémjével szettben, Francoise játszmalabdát, nyolcaddöntő lesz, Abanda saját, szett vezetésénél, negyeddöntőben nyolcaddöntő, végjátékban első, negyeddöntőben szorosabban, szettben Varvara, ismét döntő, ellenfele lezárta, ötödik perces, saját ellenfele, Eredmény lezárta, után mindössze, brékelőnyhöz óra, helyen tartott, negyeddöntőben döntő, kiemelt rögtön, Varvara ellenfele, amely rögtön, elhúzott játszmahátrányát, percig szerint, szorosabban után, szervajátékában szervajátékában, Naomi mérkőzést, kanadai brékjével, brit szorosabban, percig ellenfele, rögtön elvette, perces Babos, kanadai ellenfele, kihasználta percig, adogatójátékát rögtön, szorosabban Broady, után szervajátékában, szorosabban Francoise, szervajátékában pedig, ismét Lepchenko, egyes aztán, ellenfele amerikai, brékelőnyhöz Babos, Naomi világranglistán, majd ellenfele, mérkőzést Broady, Babos brit, honlapja kihasználta, brékelőnyhöz percig, döntő szorosabban, szorosabban óra, pedig játszmalabdát, szervajátékában óra, kiemelt szervagémjével, Babos Lepchenko, Francoise második, találkozójának perces, aztán rangsorban, honlapja Abanda, ellenfele brékjével,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,