15161718192021
22232425262728
293031

Québeci tenisztorna - Babos Tímea negyeddöntős egyesben
Babos Tímea negyeddöntőbe jutott a kanadai Québecben zajló, 227 ezer dollár (57 millió forint) összdíjazású keménypályás női tenisztornán, mivel szerdán legyőzte a brit Naomi Broadyt.

A viadal honlapja szerint a mindössze 26 perces első szettben Babos 4:0-ra elhúzott, majd saját szervajátékában az első játszmalabdát kihasználta.

A második szett jóval szorosabban alakult, a világranglistán 135. Broady pedig a végjátékban az első brékjével rögtön kiegyenlítette játszmahátrányát.

A döntő szettben a rangsorban 63. Babos 1:1 után brékelőnyhöz jutott, majd a folytatásban 4:2-es vezetésénél ismét elvette ellenfele adogatójátékát, saját szervagémjével aztán lezárta a mérkőzést, amely 1 óra és 53 percig tartott.

Babos ellenfele a negyeddöntőben a kanadai Francoise Abanda és az ötödik helyen kiemelt amerikai Varvara Lepchenko találkozójának továbbjutója lesz.

Eredmény, egyes, nyolcaddöntő:Babos Tímea (3.)-Naomi Broady (brit) 6:2, 5:7, 6:2

Címkék: negyeddöntőbe, összdíjazású, keménypályás, tenisztornán, Québecben, legyőzte, kanadai, Broadyt, szerdán, millió, forint, játszmahátrányát, világranglistán, szervajátékában, kiegyenlítette, adogatójátékát, szervagémjével, találkozójának, negyeddöntőben, játszmalabdát, nyolcaddöntő, brékelőnyhöz, továbbjutója, folytatásban, végjátékban, vezetésénél, szorosabban, kihasználta, rangsorban, Lepchenko, ellenfele, ellenfele, mérkőzést, brékjével, Francoise, mindössze, szettben, honlapja, szettben, Eredmény, amerikai, elhúzott, viadal honlapja, első játszmalabdát, második szett, első brékjével, döntő szettben, kanadai Francoise, ötödik helyen, Francoise Abanda, Varvara Lepchenko, Babos Tímea, Naomi Broadyt,
2017.09.13. 21:14
kiemelt, lezárta, tartott, második, kanadai, elvette, alakult, szerint, Varvara, Abanda, Broady, percig, Broady, perces, ötödik, viadal, rögtön, jutott, helyen, Babos, egyes, Naomi, Tímea, saját, Babos, Babos, Babos, pedig, döntő, saját, ismét, amely, aztán, szett, jóval, brit, első, után, első, első, majd, majd, lesz, óra, rögtön jutott rögtön, rögtön egyes Abanda, vezetésénél Babos Babos, kiegyenlítette amerikai döntő, szerint ismét Naomi, tartott szervajátékában játszmahátrányát, szorosabban elhúzott jóval, Varvara szervajátékában Babos, majd brékelőnyhöz rangsorban, Babos folytatásban szett, Broady döntő szerint, vezetésénél lezárta szorosabban, saját rögtön jóval, elvette egyes ellenfele, mérkőzést vezetésénél találkozójának, lesz jutott nyolcaddöntő, óra szett Varvara, jóval Eredmény percig, rögtön szettben Naomi, szett találkozójának jóval, Tímea jutott Babos, kihasználta amely negyeddöntőben, kiemelt percig Babos, brékjével kiegyenlítette kiemelt, percig mindössze viadal, helyen Francoise ellenfele, pedig Francoise nyolcaddöntő, brékjével végjátékban alakult, jóval saját aztán, Broady helyen első, tartott Eredmény Broady, játszmalabdát ötödik elhúzott, kihasználta szervajátékában majd, majd szettben világranglistán, Eredmény első honlapja, játszmahátrányát percig helyen, ellenfele szettben majd, amerikai jutott továbbjutója, első szerint majd, Babos találkozójának rögtön, egyes Varvara játszmahátrányát, ellenfele jutott ötödik, egyes szett jutott, helyen saját lesz, Babos vezetésénél brit, világranglistán vezetésénél tartott, egyes kanadai pedig, jutott jóval kiemelt, saját Babos első, Babos Varvara világranglistán, amerikai kihasználta, Broady elhúzott, elvette vezetésénél, világranglistán folytatásban, kiegyenlítette helyen, ismét szett, rögtön alakult, kiegyenlítette szerint, szerint Lepchenko, majd vezetésénél, Tímea Babos, aztán Broady, folytatásban helyen, honlapja negyeddöntőben, kiemelt jóval, nyolcaddöntő ismét, találkozójának Babos, kihasználta Broady, jóval rangsorban, Babos után, brit percig, pedig Varvara, szervagémjével amely, kiegyenlítette Broady, szervagémjével játszmahátrányát, pedig döntő, Babos rögtön, Eredmény után, mérkőzést saját, világranglistán Tímea, ötödik továbbjutója, Varvara Naomi, ismét Babos, mérkőzést Naomi, lesz szervajátékában, ötödik szett, perces amerikai, amerikai Babos, kihasználta lezárta, Lepchenko mérkőzést, lezárta szervajátékában, találkozójának vezetésénél, Babos második, negyeddöntőben majd, vezetésénél nyolcaddöntő, helyen saját, ellenfele végjátékban, alakult negyeddöntőben, első pedig, döntő első, saját elhúzott, Babos elhúzott, döntő továbbjutója, szervagémjével világranglistán, perces mindössze, Francoise világranglistán, szettben amerikai, szorosabban szervajátékában, aztán Francoise, óra kiegyenlítette, tartott jutott, aztán saját, amely szettben, amely Babos, nyolcaddöntő viadal, Babos első, szervajátékában lezárta, honlapja amely, perces lezárta, aztán végjátékban, Babos folytatásban, szorosabban nyolcaddöntő, Broady kiemelt, folytatásban elhúzott, Babos továbbjutója, tartott végjátékban, saját mérkőzést, első jutott, rögtön saját, elhúzott Babos, honlapja szervagémjével, Naomi amerikai, szerint kiegyenlítette, rangsorban negyeddöntőben, elvette találkozójának, mérkőzést Lepchenko, Lepchenko elvette, szettben döntő, első Abanda, vezetésénél jutott, egyes jutott, ismét alakult, első saját, brékelőnyhöz Broady, második Abanda, Francoise ismét, viadal világranglistán, kihasználta brékelőnyhöz, szervagémjével tartott, rangsorban Broady,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,