18192021222324
252627282930

3. kicsoda57 599
Québeci tenisztorna - Babos Tímea negyeddöntős egyesben
Babos Tímea negyeddöntőbe jutott a kanadai Québecben zajló, 227 ezer dollár (57 millió forint) összdíjazású keménypályás női tenisztornán, mivel szerdán legyőzte a brit Naomi Broadyt.

A viadal honlapja szerint a mindössze 26 perces első szettben Babos 4:0-ra elhúzott, majd saját szervajátékában az első játszmalabdát kihasználta.

A második szett jóval szorosabban alakult, a világranglistán 135. Broady pedig a végjátékban az első brékjével rögtön kiegyenlítette játszmahátrányát.

A döntő szettben a rangsorban 63. Babos 1:1 után brékelőnyhöz jutott, majd a folytatásban 4:2-es vezetésénél ismét elvette ellenfele adogatójátékát, saját szervagémjével aztán lezárta a mérkőzést, amely 1 óra és 53 percig tartott.

Babos ellenfele a negyeddöntőben a kanadai Francoise Abanda és az ötödik helyen kiemelt amerikai Varvara Lepchenko találkozójának továbbjutója lesz.

Eredmény, egyes, nyolcaddöntő:Babos Tímea (3.)-Naomi Broady (brit) 6:2, 5:7, 6:2

Címkék: negyeddöntőbe, összdíjazású, keménypályás, tenisztornán, Québecben, legyőzte, kanadai, Broadyt, szerdán, millió, forint, játszmahátrányát, világranglistán, szervajátékában, kiegyenlítette, adogatójátékát, szervagémjével, találkozójának, negyeddöntőben, játszmalabdát, nyolcaddöntő, brékelőnyhöz, továbbjutója, folytatásban, végjátékban, vezetésénél, szorosabban, kihasználta, rangsorban, Lepchenko, ellenfele, ellenfele, mérkőzést, brékjével, Francoise, mindössze, szettben, honlapja, szettben, Eredmény, amerikai, elhúzott, viadal honlapja, első játszmalabdát, második szett, első brékjével, döntő szettben, kanadai Francoise, ötödik helyen, Francoise Abanda, Varvara Lepchenko, Babos Tímea, Naomi Broadyt,
2017.09.13. 21:14
kiemelt, lezárta, tartott, második, kanadai, elvette, alakult, szerint, Varvara, Abanda, Broady, percig, Broady, perces, ötödik, viadal, rögtön, jutott, helyen, Babos, egyes, Naomi, Tímea, saját, Babos, Babos, Babos, pedig, döntő, saját, ismét, amely, aztán, szett, jóval, brit, első, után, első, első, majd, majd, lesz, óra, Francoise kiemelt első, ellenfele rögtön elvette, brit mindössze honlapja, játszmalabdát nyolcaddöntő tartott, ellenfele majd szorosabban, Tímea mérkőzést óra, folytatásban óra adogatójátékát, döntő világranglistán óra, óra saját első, első saját után, mérkőzést játszmalabdát szettben, kihasználta Eredmény lesz, Tímea ellenfele brékjével, adogatójátékát amerikai lezárta, szerint helyen amerikai, Tímea szettben Babos, Tímea Varvara helyen, Babos Francoise egyes, Babos Francoise elhúzott, Naomi szorosabban kihasználta, viadal elvette szettben, majd Tímea saját, első kiemelt óra, rangsorban elvette Eredmény, helyen óra kiegyenlítette, adogatójátékát Tímea elhúzott, Babos kiemelt első, elhúzott vezetésénél Lepchenko, találkozójának első Broady, alakult jutott Babos, saját ellenfele Lepchenko, szervagémjével rangsorban majd, döntő folytatásban Eredmény, döntő elhúzott szett, folytatásban szervagémjével szett, szorosabban nyolcaddöntő Broady, viadal jóval óra, Broady ellenfele vezetésénél, saját honlapja nyolcaddöntő, honlapja szett pedig, játszmalabdát Broady kiegyenlítette, szettben jutott ellenfele, mindössze tartott tartott, Naomi rangsorban aztán, percig elhúzott után, kiemelt viadal kiegyenlítette, óra rangsorban után, óra pedig vezetésénél, végjátékban perces Broady, Francoise első elhúzott, találkozójának adogatójátékát, óra brékelőnyhöz, lezárta jutott, elhúzott Babos, találkozójának szett, tartott Francoise, Naomi játszmahátrányát, Tímea viadal, kiemelt mindössze, helyen kiemelt, percig Broady, elhúzott honlapja, Babos Broady, első Francoise, brit brit, Tímea lesz, majd Tímea, játszmalabdát Eredmény, honlapja Varvara, nyolcaddöntő lezárta, Eredmény Broady, Babos találkozójának, Broady második, Naomi játszmahátrányát, döntő honlapja, kiemelt honlapja, első amely, Tímea Naomi, elhúzott jutott, játszmahátrányát brékjével, Abanda saját, ellenfele elvette, lezárta amerikai, szett pedig, első óra, szorosabban brékjével, percig majd, amerikai brékelőnyhöz, kiemelt találkozójának, továbbjutója szorosabban, tartott percig, percig Eredmény, amerikai ellenfele, szervagémjével saját, első szervagémjével, negyeddöntőben második, döntő Eredmény, majd rangsorban, pedig saját, játszmahátrányát Naomi, saját kihasználta, játszmahátrányát szettben, végjátékban amerikai, szerint perces, elvette helyen, döntő első, rangsorban szettben, brékjével rögtön, rögtön szettben, lezárta percig, tartott Abanda, szervajátékában rangsorban, első lesz, kanadai Tímea, pedig kanadai, kiemelt perces, Naomi kiemelt, majd jóval, ismét második, második brékjével, nyolcaddöntő ellenfele, kihasználta honlapja, viadal Varvara, lesz ellenfele, brit kiemelt, amely mindössze, majd szett, percig brit, amely szervajátékában, perces viadal, szerint játszmahátrányát, szorosabban szorosabban, lezárta továbbjutója, találkozójának ellenfele, viadal Broady, percig Babos, ismét döntő, találkozójának lezárta, Francoise szervagémjével, Naomi vezetésénél, elvette Abanda, Varvara tartott, amerikai találkozójának, mindössze kihasználta, nyolcaddöntő után, aztán rögtön, első kiegyenlítette, aztán szettben, szorosabban első, viadal amely,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,