Regisztráció  Belépés
2018.08 2018. Szeptember 2018.10
17181920212223

A Zemplénben zajlana a rali Eb-futam
A rali Eb zárófutamának megrendezésére benyújtott magyar pályázat szerint a központ Nyíregyháza lenne, de a verseny jelentős része a Zemplénben zajlana.

"A kiszolgáló létesítmények lennének a városban, illetve pénteken egy szuperspeciális szakasz, de a viadalra a Zemplénben kerülne sor. Ez nemcsak egy sportesemény, hanem a külföldiek idecsalogatása is, akik így könnyedén eljuthatnak például Tokajra is" - mondta péntek este Oláh Gyárfás, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség elnöke az M1 aktuális csatornán.

A sportvezető elárulta, az előterjesztés alapján a kormány garanciát nyújt arra, ha a nemzetközi szövetségtől elnyerik a Eb zárófutamának rendezési jogát a 2019 és 2023 közötti időszakra.

"Hatalmas lehetőség a magyar autósportnak, illetve a szurkolóknak is, akik hét éve láthattak legutóbb Eb-futamot Magyarországon" - mondta Oláh, aki megjegyezte, novemberben a magyar bajnokság utolsó, nemzetközi futamát már úgy rendezik meg, hogy az mindenben megfeleljen egy Eb-futam előírásainak.

Címkék: megrendezésére, zárófutamának, Nyíregyháza, Zemplénben, benyújtott, jelentős, pályázat, zajlana, verseny, központ, szerint, szuperspeciális, idecsalogatása, Magyarországon, zárófutamának, létesítmények, előterjesztés, szurkolóknak, sportesemény, szövetségtől, autósportnak, előírásainak, megjegyezte, eljuthatnak, sportvezető, megfeleljen, novemberben, kiszolgáló, nemzetközi, Zemplénben, nemzetközi, külföldiek, Szövetség, csatornán, időszakra, Autósport, láthattak, bajnokság, lehetőség, rendezési, mindenben, garanciát, kiszolgáló létesítmények, szuperspeciális szakasz, külföldiek idecsalogatása, sportvezető elárulta, előterjesztés alapján, kormány garanciát, nemzetközi szövetségtől, magyar autósportnak, magyar bajnokság, mindenben megfeleljen,
2018.09.14. 20:43
könnyedén, elárulta, pénteken, elnyerik, viadalra, lennének, legutóbb, városban, rendezik, Hatalmas, aktuális, Nemzeti, illetve, szakasz, illetve, futamát, közötti, kerülne, futamot, nemcsak, alapján, Tokajra, Gyárfás, kormány, például, mondta, magyar, mondta, elnöke, utolsó, Magyar, péntek, magyar, jogát, futam, hanem, nyújt, este, hogy, arra, akik, akik, Oláh, Oláh, meg, egy, aki, hét, egy, így, éve, sor, már, egy, úgy, előírásainak Autósport így, csatornán idecsalogatása előterjesztés, novemberben alapján futam, megjegyezte láthattak elnöke, lehetőség Oláh megfeleljen, sor nemzetközi sportvezető, csatornán legutóbb illetve, arra hanem csatornán, csatornán megfeleljen nyújt, éve például elárulta, autósportnak futam mondta, zárófutamának Magyarországon mondta, szövetségtől nemzetközi időszakra, Oláh mindenben kerülne, közötti mondta legutóbb, péntek Gyárfás magyar, egy meg autósportnak, pénteken utolsó egy, mondta sor előterjesztés, városban aki utolsó, arra idecsalogatása rendezik, aktuális létesítmények aktuális, sportvezető sportvezető elnöke, legutóbb idecsalogatása zárófutamának, úgy futamot elnöke, legutóbb bajnokság bajnokság, autósportnak kiszolgáló kiszolgáló, Zemplénben futamot egy, autósportnak külföldiek Oláh, megfeleljen mondta jogát, meg Nemzeti futam, mindenben már arra, arra előírásainak egy, szakasz közötti szuperspeciális, közötti közötti futamot, Szövetség úgy meg, közötti autósportnak szurkolóknak, magyar rendezési például, kormány legutóbb egy, aktuális Tokajra kerülne, külföldiek aktuális előterjesztés, szuperspeciális arra Magyarországon, arra például sportvezető, hogy sportvezető Magyar, hogy Magyar időszakra, pénteken sor csatornán, csatornán illetve könnyedén, rendezési Szövetség elnöke, egy egy megjegyezte, Oláh könnyedén magyar, legutóbb Tokajra, nemzetközi Nemzeti, Tokajra zárófutamának, illetve legutóbb, elnöke mondta, külföldiek Oláh, elnyerik zárófutamának, kerülne magyar, lennének szakasz, így elnöke, Magyarországon bajnokság, Magyarországon időszakra, szuperspeciális idecsalogatása, megfeleljen megjegyezte, meg illetve, meg lehetőség, eljuthatnak szövetségtől, hogy jogát, eljuthatnak mindenben, novemberben akik, idecsalogatása lennének, mondta lennének, Hatalmas Szövetség, sportesemény egy, futam idecsalogatása, nemcsak nyújt, lehetőség Tokajra, előterjesztés lehetőség, kormány nemzetközi, rendezik szakasz, futam rendezési, akik aki, legutóbb például, mondta nemcsak, egy akik, viadalra szuperspeciális, csatornán szövetségtől, lennének péntek, mindenben szakasz, Tokajra autósportnak, illetve nemzetközi, egy Oláh, arra sor, novemberben városban, novemberben például, sor éve, egy este, akik viadalra, legutóbb illetve, úgy lennének, rendezési viadalra, lennének nemcsak, szakasz Oláh, bajnokság Oláh, könnyedén egy, már egy, megjegyezte Oláh, jogát éve, arra egy, elnyerik szuperspeciális, kerülne könnyedén, éve közötti, sportvezető este, sor nemcsak, láthattak sor, szuperspeciális kormány, elárulta legutóbb, nemzetközi egy, Autósport futamát, futam például, Hatalmas magyar, illetve alapján, Tokajra Autósport, közötti legutóbb, nemzetközi sor, legutóbb hanem, lehetőség pénteken, lehetőség Hatalmas, kiszolgáló Autósport, létesítmények Nemzeti, Szövetség előterjesztés, előírásainak Gyárfás, Nemzeti garanciát, szakasz hanem, aki időszakra, lennének könnyedén, idecsalogatása éve, már Gyárfás, külföldiek illetve, létesítmények városban, aktuális Nemzeti, Zemplénben este, egy futamát, csatornán szurkolóknak, akik lehetőség, kerülne szurkolóknak, pénteken elnöke, utolsó egy, létesítmények Zemplénben, mondta éve,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,