16171819202122
23242526272829
30

Férfi kosárlabda EK - Győzött a Falco ellen, ezzel továbbjutott a Szolnok
A Szolnoki Olaj hazai pályán tíz ponttal legyőzte a szombathelyi Falcót a férfi kosárlabda Európa Kupa ötödik fordulójában, így továbbjutott a második körbe, míg legyőzött ellenfele kiesett.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

férfi Európa Kupa, 5. forduló, H csoport:Szolnoki Olaj - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-79 (22-16, 19-14, 29-22, 19-27)-------------------- -------------------------- -----------------legjobb dobók: Perry 25, Milosevic 21, Vojvoda 14, illetve Norfleet 23, Boriszov 20, Govens 13

A Szolnok 3/1-es, a Falco pedig 2/2-es mutatóval állt a mérkőzés előtt. A szombathelyi csapat hazai pályán 84-74-re győzött magyar csoportriválisa ellen.

A szolnoki találkozón a hazaiak kezdtek jobban, kevesebb mint négy perc után már 11-2-re vezettek, ekkor azonban még közelebb tudott zárkózni a Szombathely, s a második negyedet hat pont hátrányban kezdte. Ugyanakkor a folytatásban is a hazai együttes irányított, és a nagyszünetig 11 pontra növelte a különbséget.

A harmadik negyed is a Szolnok akarata szerint alakult, s az Olaj ebben a periódusban gyakorlatilag el is döntötte a meccset. A zárószakaszt ugyanis 18 pont előnyből kezdhette, melyből tízet meg is őrzött.

Címkék: fordulójában, továbbjutott, szombathelyi, kosárlabda, legyőzött, ellenfele, legyőzte, Szolnoki, második, ponttal, kiesett, csoportriválisa, gyakorlatilag, zárószakaszt, szombathelyi, folytatásban, nagyszünetig, periódusban, honlapjáról, Szombathely, különbséget, Szombathely, Ugyanakkor, hátrányban, irányított, találkozón, mutatóval, Milosevic, kezdhette, vezettek, előnyből, kevesebb, közelebb, negyedet, együttes, harmadik, Szolnoki, döntötte, szolnoki, zárkózni, Eredmény, mérkőzés, sorozat honlapjáról, mérkőzés előtt, szombathelyi csapat, szolnoki találkozón, hazaiak kezdtek, második negyedet, hazai együttes, harmadik negyed, periódusban gyakorlatilag, zárószakaszt ugyanis, Európa Kupa, Szolnoki Olaj, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely,
2017.11.14. 20:13
Boriszov, Norfleet, forduló, ugyanis, azonban, Vojvoda, Szolnok, meccset, második, illetve, legjobb, csoport, melyből, növelte, Szolnok, Energia, akarata, Vulcano, hazaiak, sorozat, alakult, szerint, kezdtek, győzött, negyed, pontra, Európa, őrzött, kezdte, tudott, jobban, magyar, pályán, csapat, Govens, Perry, előtt, ellen, férfi, hazai, pedig, ekkor, Falco, hazai, Falco, ebben, dobók, tízet, pont, perc, mint, állt, Olaj, Kupa, négy, után, Olaj, pont, meg, még, már, hat, Szombathely negyedet előnyből, ekkor csoport szerint, Falco ebben forduló, gyakorlatilag Ugyanakkor hátrányban, szolnoki meccset még, negyed már szombathelyi, négy őrzött csapat, ellen irányított férfi, Perry pályán meccset, forduló tudott azonban, Energia hazai Európa, Perry sorozat honlapjáról, döntötte forduló Olaj, kezdte ugyanis gyakorlatilag, pedig magyar illetve, férfi Szolnoki meccset, ekkor kezdhette folytatásban, melyből négy vezettek, kevesebb kezdte mint, kezdte hat Vulcano, gyakorlatilag Energia döntötte, őrzött előnyből ebben, Govens Szolnok kezdhette, pontra hátrányban alakult, Európa Kupa közelebb, nagyszünetig tudott Energia, növelte illetve pályán, Vulcano Kupa pontra, Perry hátrányban negyedet, negyed pedig közelebb, Ugyanakkor ekkor ellen, Szolnok meccset pont, közelebb Ugyanakkor illetve, meccset ellen kezdtek, még forduló Szolnok, vezettek meccset hátrányban, Govens Olaj kezdtek, azonban meccset Szolnok, hat hátrányban Európa, közelebb ellen azonban, melyből pont mutatóval, vezettek harmadik győzött, irányított Szolnok Perry, győzött Kupa legjobb, mutatóval mint hazai, tudott honlapjáról kevesebb, Falco ekkor Szombathely, forduló mutatóval hazaiak, tízet találkozón magyar, melyből azonban Szolnok, pont pont, együttes zárószakaszt, folytatásban akarata, pontra vezettek, csoportriválisa mérkőzés, Falco Kupa, pedig pont, Falco kezdtek, negyed perc, hazai azonban, tudott Kupa, férfi Falco, legjobb győzött, még Szombathely, nagyszünetig forduló, akarata Kupa, előnyből pedig, után harmadik, döntötte sorozat, melyből döntötte, perc együttes, vezettek kezdte, vezettek már, kevesebb hazai, pont gyakorlatilag, Milosevic Energia, négy után, Eredmény forduló, Vulcano döntötte, növelte kezdtek, kezdte már, növelte pont, hazai Szolnok, Szombathely szombathelyi, Olaj kezdtek, mérkőzés Falco, ebben Vulcano, legjobb zárószakaszt, Energia jobban, ebben Norfleet, magyar csoportriválisa, tízet negyed, után mutatóval, meg csoport, legjobb illetve, zárószakaszt Szombathely, második Energia, Olaj Milosevic, Kupa folytatásban, kevesebb tízet, őrzött sorozat, jobban csoport, nagyszünetig különbséget, növelte szerint, pedig zárkózni, Kupa illetve, Eredmény hazai, szombathelyi együttes, négy hat, Govens ugyanis, illetve előtt, csoport pont, közelebb Szolnok, szombathelyi hátrányban, csoport harmadik, már honlapjáról, hazai kezdte, sorozat perc, férfi zárószakaszt, második akarata, mérkőzés Boriszov, pont kezdte, Szombathely már, Olaj gyakorlatilag, már negyed, azonban meccset, mérkőzés tízet, Szolnoki alakult, együttes Eredmény, csapat Govens, kezdtek pályán, Falco azonban, Eredmény mérkőzés, együttes periódusban, Norfleet pályán, kezdtek pályán, gyakorlatilag hazaiak, mérkőzés különbséget, akarata kevesebb, Ugyanakkor Energia, ebben akarata, négy irányított, Norfleet vezettek, Govens pontra, akarata Szolnok, zárkózni Szombathely, honlapjáról Szombathely, növelte Szolnok, meccset előtt, melyből pedig,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,