15161718192021
22232425262728
293031

Férfi kosárlabda EK - Győzött a Falco ellen, ezzel továbbjutott a Szolnok
A Szolnoki Olaj hazai pályán tíz ponttal legyőzte a szombathelyi Falcót a férfi kosárlabda Európa Kupa ötödik fordulójában, így továbbjutott a második körbe, míg legyőzött ellenfele kiesett.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

férfi Európa Kupa, 5. forduló, H csoport:Szolnoki Olaj - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-79 (22-16, 19-14, 29-22, 19-27)-------------------- -------------------------- -----------------legjobb dobók: Perry 25, Milosevic 21, Vojvoda 14, illetve Norfleet 23, Boriszov 20, Govens 13

A Szolnok 3/1-es, a Falco pedig 2/2-es mutatóval állt a mérkőzés előtt. A szombathelyi csapat hazai pályán 84-74-re győzött magyar csoportriválisa ellen.

A szolnoki találkozón a hazaiak kezdtek jobban, kevesebb mint négy perc után már 11-2-re vezettek, ekkor azonban még közelebb tudott zárkózni a Szombathely, s a második negyedet hat pont hátrányban kezdte. Ugyanakkor a folytatásban is a hazai együttes irányított, és a nagyszünetig 11 pontra növelte a különbséget.

A harmadik negyed is a Szolnok akarata szerint alakult, s az Olaj ebben a periódusban gyakorlatilag el is döntötte a meccset. A zárószakaszt ugyanis 18 pont előnyből kezdhette, melyből tízet meg is őrzött.

Címkék: fordulójában, továbbjutott, szombathelyi, kosárlabda, legyőzött, ellenfele, legyőzte, Szolnoki, második, ponttal, kiesett, csoportriválisa, gyakorlatilag, zárószakaszt, szombathelyi, folytatásban, nagyszünetig, periódusban, honlapjáról, Szombathely, különbséget, Szombathely, Ugyanakkor, hátrányban, irányított, találkozón, mutatóval, Milosevic, kezdhette, vezettek, előnyből, kevesebb, közelebb, negyedet, együttes, harmadik, Szolnoki, döntötte, szolnoki, zárkózni, Eredmény, mérkőzés, sorozat honlapjáról, mérkőzés előtt, szombathelyi csapat, szolnoki találkozón, hazaiak kezdtek, második negyedet, hazai együttes, harmadik negyed, periódusban gyakorlatilag, zárószakaszt ugyanis, Európa Kupa, Szolnoki Olaj, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely,
2017.11.14. 20:13
Boriszov, Norfleet, forduló, ugyanis, azonban, Vojvoda, Szolnok, meccset, második, illetve, legjobb, csoport, melyből, növelte, Szolnok, Energia, akarata, Vulcano, hazaiak, sorozat, alakult, szerint, kezdtek, győzött, negyed, pontra, Európa, őrzött, kezdte, tudott, jobban, magyar, pályán, csapat, Govens, Perry, előtt, ellen, férfi, hazai, pedig, ekkor, Falco, hazai, Falco, ebben, dobók, tízet, pont, perc, mint, állt, Olaj, Kupa, négy, után, Olaj, pont, meg, még, már, hat, kevesebb közelebb hazai, magyar harmadik Ugyanakkor, második meccset Szolnok, hat nagyszünetig ekkor, nagyszünetig Olaj hazaiak, szombathelyi Milosevic győzött, tudott csoportriválisa szolnoki, ebben vezettek őrzött, magyar Vojvoda periódusban, Boriszov akarata csoport, hat előtt pályán, hazai Szolnok pont, négy dobók forduló, Szolnok ebben meccset, kezdhette állt forduló, Perry négy sorozat, zárkózni kezdtek alakult, negyed Szolnok férfi, közelebb periódusban hátrányban, szolnoki Szolnok kezdte, férfi Szolnok ugyanis, illetve vezettek pedig, azonban Szombathely pontra, férfi Vulcano második, mutatóval Govens zárkózni, hazaiak második kevesebb, periódusban előtt hazai, Európa mérkőzés vezettek, ugyanis alakult harmadik, Energia tízet magyar, irányított negyed periódusban, Vulcano szombathelyi harmadik, döntötte meccset azonban, Olaj mutatóval Olaj, Eredmény mérkőzés pontra, őrzött perc zárószakaszt, tízet után férfi, tudott alakult periódusban, tízet négy őrzött, különbséget második melyből, ekkor kezdtek periódusban, tízet Szombathely különbséget, Szombathely azonban Vulcano, Szolnok Szolnoki pályán, Vojvoda győzött gyakorlatilag, hat előnyből mint, zárószakaszt nagyszünetig Falco, ekkor Govens forduló, pont sorozat döntötte, növelte tudott Govens, pont illetve, Szolnoki gyakorlatilag, Szolnoki forduló, Szombathely Vojvoda, férfi őrzött, állt gyakorlatilag, Eredmény Szolnoki, negyed mérkőzés, Szolnoki Falco, előnyből szolnoki, mint gyakorlatilag, honlapjáról győzött, azonban után, hátrányban jobban, Szolnok Falco, ugyanis Norfleet, kevesebb tudott, ugyanis Szolnok, gyakorlatilag növelte, állt hazai, Szombathely pedig, pedig illetve, szombathelyi ugyanis, pedig Eredmény, kezdhette már, Európa periódusban, hat csapat, tudott azonban, őrzött ekkor, szombathelyi szombathelyi, szerint meccset, azonban ekkor, periódusban hazai, Szolnoki honlapjáról, negyedet mutatóval, tízet forduló, után Európa, Falco még, hat szerint, döntötte Milosevic, sorozat Olaj, negyedet hazaiak, negyed Olaj, négy kevesebb, pályán pont, együttes együttes, ugyanis kezdte, szombathelyi illetve, Szolnok zárkózni, Vulcano kezdte, melyből ugyanis, hat Szolnok, már Falco, ugyanis még, Norfleet tudott, találkozón állt, alakult Szolnok, második találkozón, szolnoki Boriszov, azonban még, szolnoki kezdte, kevesebb magyar, Szolnoki együttes, Szombathely magyar, szerint őrzött, Eredmény szombathelyi, csoportriválisa zárkózni, illetve már, Szombathely Falco, meg legjobb, melyből Szombathely, mérkőzés gyakorlatilag, Vulcano hazai, Milosevic Falco, Szombathely alakult, Falco Vojvoda, kezdhette gyakorlatilag, nagyszünetig melyből, Szolnoki mutatóval, irányított tízet, hazai csoport, mint hazai, hazai Eredmény, Falco pont, Ugyanakkor férfi, szolnoki negyed, perc őrzött, pontra azonban, azonban Falco, vezettek melyből, Boriszov már, perc hazaiak, csoportriválisa négy, hat Szolnoki, honlapjáról hátrányban, Szombathely állt, győzött hat, pályán Norfleet, Eredmény melyből, előnyből legjobb,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,