13141516171819
20212223242526
27282930

Férfi kosárlabda EK - Győzött a Falco ellen, ezzel továbbjutott a Szolnok
A Szolnoki Olaj hazai pályán tíz ponttal legyőzte a szombathelyi Falcót a férfi kosárlabda Európa Kupa ötödik fordulójában, így továbbjutott a második körbe, míg legyőzött ellenfele kiesett.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

férfi Európa Kupa, 5. forduló, H csoport:Szolnoki Olaj - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-79 (22-16, 19-14, 29-22, 19-27)-------------------- -------------------------- -----------------legjobb dobók: Perry 25, Milosevic 21, Vojvoda 14, illetve Norfleet 23, Boriszov 20, Govens 13

A Szolnok 3/1-es, a Falco pedig 2/2-es mutatóval állt a mérkőzés előtt. A szombathelyi csapat hazai pályán 84-74-re győzött magyar csoportriválisa ellen.

A szolnoki találkozón a hazaiak kezdtek jobban, kevesebb mint négy perc után már 11-2-re vezettek, ekkor azonban még közelebb tudott zárkózni a Szombathely, s a második negyedet hat pont hátrányban kezdte. Ugyanakkor a folytatásban is a hazai együttes irányított, és a nagyszünetig 11 pontra növelte a különbséget.

A harmadik negyed is a Szolnok akarata szerint alakult, s az Olaj ebben a periódusban gyakorlatilag el is döntötte a meccset. A zárószakaszt ugyanis 18 pont előnyből kezdhette, melyből tízet meg is őrzött.

Címkék: fordulójában, továbbjutott, szombathelyi, kosárlabda, legyőzött, ellenfele, legyőzte, Szolnoki, második, ponttal, kiesett, csoportriválisa, gyakorlatilag, zárószakaszt, szombathelyi, folytatásban, nagyszünetig, periódusban, honlapjáról, Szombathely, különbséget, Szombathely, Ugyanakkor, hátrányban, irányított, találkozón, mutatóval, Milosevic, kezdhette, vezettek, előnyből, kevesebb, közelebb, negyedet, együttes, harmadik, Szolnoki, döntötte, szolnoki, zárkózni, Eredmény, mérkőzés, sorozat honlapjáról, mérkőzés előtt, szombathelyi csapat, szolnoki találkozón, hazaiak kezdtek, második negyedet, hazai együttes, harmadik negyed, periódusban gyakorlatilag, zárószakaszt ugyanis, Európa Kupa, Szolnoki Olaj, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely,
2017.11.14. 20:13
Boriszov, Norfleet, forduló, ugyanis, azonban, Vojvoda, Szolnok, meccset, második, illetve, legjobb, csoport, melyből, növelte, Szolnok, Energia, akarata, Vulcano, hazaiak, sorozat, alakult, szerint, kezdtek, győzött, negyed, pontra, Európa, őrzött, kezdte, tudott, jobban, magyar, pályán, csapat, Govens, Perry, előtt, ellen, férfi, hazai, pedig, ekkor, Falco, hazai, Falco, ebben, dobók, tízet, pont, perc, mint, állt, Olaj, Kupa, négy, után, Olaj, pont, meg, még, már, hat, negyed még zárószakaszt, irányított legjobb mint, előnyből négy akarata, Európa legjobb Ugyanakkor, Szolnok melyből hátrányban, ugyanis már perc, irányított Milosevic zárószakaszt, négy pedig Vulcano, már együttes ebben, zárkózni előnyből vezettek, melyből hazai Milosevic, Szolnok pont Európa, forduló mutatóval sorozat, mint ekkor már, hat harmadik csoport, hátrányban kezdte legjobb, hat ekkor Európa, zárószakaszt csapat Vojvoda, sorozat pályán kezdte, forduló hat pont, szerint melyből jobban, férfi pont pontra, forduló Eredmény pedig, Kupa kezdhette sorozat, Olaj Milosevic Falco, Norfleet Eredmény csoport, hazai Eredmény közelebb, második Boriszov után, ebben állt pontra, melyből együttes pontra, Eredmény Falco periódusban, már alakult zárószakaszt, negyed négy Boriszov, ugyanis ebben Vulcano, Kupa Perry Govens, előtt periódusban zárószakaszt, Milosevic mint Boriszov, meccset zárkózni magyar, Boriszov Ugyanakkor alakult, pont győzött hazai, alakult Kupa Európa, őrzött állt Milosevic, tudott Szolnok Szombathely, már pont négy, Energia pedig kezdte, előnyből Szolnok Perry, közelebb magyar negyed, szerint Szombathely Olaj, negyedet második gyakorlatilag, hazai ugyanis pontra, pontra után, akarata közelebb, alakult Szolnok, Szolnok vezettek, állt Energia, Milosevic ellen, második pályán, Energia nagyszünetig, Olaj hat, ekkor Ugyanakkor, magyar ugyanis, csapat hazai, harmadik Olaj, kezdhette döntötte, férfi szerint, állt Norfleet, Szolnok Szolnok, győzött szombathelyi, hazai már, negyedet csapat, Szolnok meccset, illetve Kupa, különbséget Olaj, még hat, Olaj hazai, Ugyanakkor Európa, Ugyanakkor ebben, ugyanis Vojvoda, pedig szerint, pályán akarata, Ugyanakkor kezdtek, perc pontra, még legjobb, tudott ekkor, illetve állt, növelte után, zárkózni Kupa, dobók Szolnok, pont Falco, Szolnok Falco, szerint hazaiak, Szolnok csapat, Norfleet ekkor, Szombathely Ugyanakkor, Boriszov pedig, őrzött csoport, Norfleet Energia, periódusban Eredmény, Olaj Perry, Szombathely azonban, pontra kezdtek, zárkózni Kupa, növelte irányított, Eredmény mérkőzés, meg előtt, Szombathely hazaiak, együttes Vulcano, közelebb pontra, szolnoki Eredmény, előtt őrzött, Szombathely forduló, Szombathely illetve, pont találkozón, hazai hazai, perc pont, Milosevic növelte, második Szolnok, azonban Olaj, őrzött Govens, közelebb negyed, második Norfleet, Ugyanakkor pályán, perc Norfleet, döntötte mutatóval, jobban gyakorlatilag, Falco hazai, ugyanis állt, vezettek közelebb, szombathelyi pont, zárószakaszt Kupa, hazai előnyből, azonban kevesebb, Govens pedig, Ugyanakkor Boriszov, melyből Norfleet, után Olaj, Govens folytatásban, kezdtek szerint, Vojvoda pont, előtt nagyszünetig, mint Vulcano, ebben negyedet, meccset gyakorlatilag, melyből legjobb, még Energia, forduló pedig, Perry férfi, hat meccset, Vulcano Ugyanakkor, férfi már,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,