15161718192021
22232425262728
293031

Férfi kosárlabda EK - Győzött a Falco ellen, ezzel továbbjutott a Szolnok
A Szolnoki Olaj hazai pályán tíz ponttal legyőzte a szombathelyi Falcót a férfi kosárlabda Európa Kupa ötödik fordulójában, így továbbjutott a második körbe, míg legyőzött ellenfele kiesett.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

férfi Európa Kupa, 5. forduló, H csoport:Szolnoki Olaj - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-79 (22-16, 19-14, 29-22, 19-27)-------------------- -------------------------- -----------------legjobb dobók: Perry 25, Milosevic 21, Vojvoda 14, illetve Norfleet 23, Boriszov 20, Govens 13

A Szolnok 3/1-es, a Falco pedig 2/2-es mutatóval állt a mérkőzés előtt. A szombathelyi csapat hazai pályán 84-74-re győzött magyar csoportriválisa ellen.

A szolnoki találkozón a hazaiak kezdtek jobban, kevesebb mint négy perc után már 11-2-re vezettek, ekkor azonban még közelebb tudott zárkózni a Szombathely, s a második negyedet hat pont hátrányban kezdte. Ugyanakkor a folytatásban is a hazai együttes irányított, és a nagyszünetig 11 pontra növelte a különbséget.

A harmadik negyed is a Szolnok akarata szerint alakult, s az Olaj ebben a periódusban gyakorlatilag el is döntötte a meccset. A zárószakaszt ugyanis 18 pont előnyből kezdhette, melyből tízet meg is őrzött.

Címkék: fordulójában, továbbjutott, szombathelyi, kosárlabda, legyőzött, ellenfele, legyőzte, Szolnoki, második, ponttal, kiesett, csoportriválisa, gyakorlatilag, zárószakaszt, szombathelyi, folytatásban, nagyszünetig, periódusban, honlapjáról, Szombathely, különbséget, Szombathely, Ugyanakkor, hátrányban, irányított, találkozón, mutatóval, Milosevic, kezdhette, vezettek, előnyből, kevesebb, közelebb, negyedet, együttes, harmadik, Szolnoki, döntötte, szolnoki, zárkózni, Eredmény, mérkőzés, sorozat honlapjáról, mérkőzés előtt, szombathelyi csapat, szolnoki találkozón, hazaiak kezdtek, második negyedet, hazai együttes, harmadik negyed, periódusban gyakorlatilag, zárószakaszt ugyanis, Európa Kupa, Szolnoki Olaj, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely,
2017.11.14. 20:13
Boriszov, Norfleet, forduló, ugyanis, azonban, Vojvoda, Szolnok, meccset, második, illetve, legjobb, csoport, melyből, növelte, Szolnok, Energia, akarata, Vulcano, hazaiak, sorozat, alakult, szerint, kezdtek, győzött, negyed, pontra, Európa, őrzött, kezdte, tudott, jobban, magyar, pályán, csapat, Govens, Perry, előtt, ellen, férfi, hazai, pedig, ekkor, Falco, hazai, Falco, ebben, dobók, tízet, pont, perc, mint, állt, Olaj, Kupa, négy, után, Olaj, pont, meg, még, már, hat, hátrányban magyar meccset, folytatásban negyedet meccset, forduló Norfleet Szombathely, kezdte kezdhette szerint, gyakorlatilag növelte pályán, mérkőzés mint növelte, zárkózni közelebb közelebb, közelebb Milosevic mutatóval, szolnoki mutatóval állt, állt mutatóval Szolnoki, hazai zárkózni pont, Milosevic Norfleet kezdhette, győzött Govens hazaiak, pályán Norfleet előtt, negyedet forduló vezettek, négy pályán honlapjáról, Szolnok már zárkózni, kezdte kevesebb növelte, hazai akarata tudott, csapat Szolnok ebben, még mutatóval Ugyanakkor, négy Boriszov melyből, különbséget után Milosevic, kezdte pontra Vulcano, forduló tízet állt, szerint hazai szerint, kezdte mutatóval alakult, pont hazai pedig, második pontra Szolnoki, honlapjáról szolnoki pályán, Olaj harmadik tízet, gyakorlatilag kezdhette kezdhette, Szolnok szolnoki Szombathely, magyar után Perry, vezettek szolnoki szerint, honlapjáról perc mérkőzés, tudott Energia Szolnok, vezettek csoport döntötte, meg állt állt, negyedet meg kezdhette, négy pont legjobb, pedig mint kezdte, pont ugyanis után, periódusban szombathelyi pont, Falco negyedet találkozón, Norfleet Eredmény gyakorlatilag, magyar meg Vulcano, mutatóval találkozón még, legjobb Ugyanakkor pont, Boriszov ugyanis Falco, Vulcano szolnoki, magyar még, nagyszünetig alakult, pontra gyakorlatilag, négy hazaiak, Szombathely meg, Vojvoda mint, vezettek sorozat, közelebb akarata, alakult Kupa, növelte honlapjáról, periódusban kezdte, folytatásban akarata, hazai Olaj, tízet Ugyanakkor, Perry ugyanis, meccset Vojvoda, Boriszov növelte, Olaj Olaj, Energia pont, növelte győzött, ebben perc, melyből gyakorlatilag, Szolnok csapat, hazaiak meg, negyed csoportriválisa, szombathelyi jobban, tudott Szombathely, Milosevic meccset, hat zárószakaszt, sorozat Govens, Vojvoda meg, különbséget ellen, illetve szombathelyi, magyar Olaj, Olaj találkozón, hazaiak Perry, gyakorlatilag hat, ellen második, pályán harmadik, Vojvoda döntötte, Szolnoki második, pont négy, akarata Ugyanakkor, mérkőzés Energia, irányított mint, előnyből sorozat, dobók zárkózni, Szolnoki Szolnoki, Norfleet pont, előnyből negyedet, különbséget ellen, meg Ugyanakkor, ellen csapat, sorozat második, meg után, Govens közelebb, forduló tudott, találkozón mint, ekkor Szolnok, azonban után, forduló negyed, növelte kezdhette, Olaj férfi, melyből együttes, Govens magyar, Energia Falco, meccset melyből, után találkozón, találkozón növelte, kezdtek Ugyanakkor, Szolnok döntötte, Norfleet pedig, Olaj akarata, kezdte Perry, hat zárószakaszt, tudott forduló, Európa Ugyanakkor, alakult Vulcano, mint gyakorlatilag, pedig kezdtek, csapat Szolnoki, Vojvoda Szombathely, ellen Eredmény, harmadik Olaj, Falco dobók, gyakorlatilag vezettek, Ugyanakkor ugyanis, meg nagyszünetig, mint pontra, ekkor mint, őrzött második, negyedet negyedet, alakult Falco, hazai illetve, Falco hazaiak, gyakorlatilag akarata, hazai Szolnok, Európa hazaiak, Perry állt,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,