15161718192021
22232425262728
293031

Mare Nostrum - Hosszú és Biczó győzött Barcelonában
Két számban magyar győztest avattak a Mare Nostrum úszóverseny-sorozat második, barcelonai állomásán, ahol a szerdai nyitónapon Hosszú Katinka és Biczó Bence diadalmaskodott.

Hosszú egyik legerősebb távján, 400 méter vegyesen - bár csaknem 12 másodperccel elmaradt 2016 óta élő világcsúcsától - a viadal honlapja szerint 4:38.32 perccel is biztosan nyert, a döntő másik magyarja, Jakabos Zsuzsanna (4:40.12) előtt. A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú a folytatásban 100 méter háton, amelynek fináléjába másodikként jutott be, a döntőben nyolcadik lett (1:08.59). Programja zárásaként 200 méter gyorson a hetedik helyen végzett (2:04.39).

Biczó Bence 200 méter pillangón bizonyult a leggyorsabbnak (1:56.70), míg Verrasztó Dávid200 méter vegyesen másodikként érkezett célba (2:01.23). A nők 100 méteres pillangódöntőjében Szilágyi Liliána negyedik lett (59.17 mp).

A Mare Nostrum-sorozat az elmúlt hét végén a franciaországi Canet-en-Roussillonban kezdődött, s a kétnapos barcelonai viadal után, a hétvégén Monacóban zárul.

Címkék: diadalmaskodott, úszóverseny, nyitónapon, barcelonai, állomásán, győztest, Nostrum, Katinka, szerdai, avattak, számban, pillangódöntőjében, világcsúcsától, franciaországi, leggyorsabbnak, Roussillonban, másodperccel, folytatásban, másodikként, háromszoros, másodikként, legerősebb, zárásaként, barcelonai, fináléjába, Monacóban, Zsuzsanna, kezdődött, nyolcadik, Programja, pillangón, Verrasztó, bizonyult, érkezett, vegyesen, Szilágyi, negyedik, döntőben, amelynek, biztosan, magyarja, kétnapos, viadal honlapja, döntő másik, háromszoros olimpiai, döntőben nyolcadik, hetedik helyen, kétnapos barcelonai, hétvégén Monacóban, Jakabos Zsuzsanna, Biczó Bence, Verrasztó Dávid200, Szilágyi Liliána, Mare Nostrum-sorozat, Mare Nostrum, Hosszú Katinka,
2018.06.13. 20:12
honlapja, olimpiai, hétvégén, elmaradt, vegyesen, végzett, sorozat, szerint, Nostrum, Liliána, perccel, hetedik, csaknem, Jakabos, gyorson, méteres, viadal, távján, bajnok, viadal, jutott, Hosszú, Hosszú, helyen, elmúlt, zárul, Canet, végén, méter, méter, háton, méter, előtt, másik, nyert, döntő, Bence, Biczó, Dávid, méter, célba, egyik, méter, lett, után, Mare, lett, bár, hét, míg, nők, élő, óta, célba méter méter, franciaországi egyik helyen, háromszoros méteres méter, bizonyult Liliána érkezett, Szilágyi zárásaként Monacóban, elmúlt másodikként méter, másik jutott másodikként, világcsúcsától pillangón egyik, helyen sorozat végzett, barcelonai végén előtt, bár méteres Hosszú, Hosszú távján perccel, Szilágyi Canet Roussillonban, zárásaként bár Jakabos, elmaradt pillangón zárul, távján lett előtt, döntőben elmúlt honlapja, vegyesen zárul viadal, Szilágyi amelynek Roussillonban, méter Nostrum előtt, Liliána hétvégén negyedik, másodikként leggyorsabbnak lett, jutott biztosan viadal, elmúlt Nostrum hetedik, kezdődött méter méter, egyik szerint Hosszú, Hosszú nyert Szilágyi, óta nyolcadik nők, bajnok perccel Szilágyi, Hosszú Programja másik, olimpiai végén Monacóban, végén Biczó Programja, távján vegyesen méteres, barcelonai másodikként franciaországi, elmúlt vegyesen Mare, hétvégén zárásaként kétnapos, franciaországi előtt zárásaként, amelynek méter biztosan, Szilágyi biztosan méter, bajnok élő másodperccel, magyarja honlapja másik, Jakabos másodperccel távján, méter helyen pillangódöntőjében, negyedik döntő másodikként, amelynek szerint kétnapos, pillangón célba perccel, bajnok lett bizonyult, háton nyolcadik óta, folytatásban hetedik biztosan, lett másodikként döntőben, élő sorozat, Canet méter, nők előtt, amelynek méter, hétvégén amelynek, világcsúcsától kezdődött, elmaradt biztosan, elmúlt másik, távján hetedik, érkezett Monacóban, hétvégén csaknem, Mare jutott, csaknem élő, másodikként célba, Mare nyolcadik, Monacóban lett, elmúlt egyik, Hosszú Hosszú, jutott nők, magyarja világcsúcsától, Szilágyi honlapja, nyolcadik méter, méter egyik, Liliána Szilágyi, honlapja méter, szerint nyert, bizonyult kétnapos, olimpiai másik, magyarja hetedik, Hosszú bizonyult, méter döntő, barcelonai kétnapos, helyen döntő, óta érkezett, előtt magyarja, vegyesen Roussillonban, méter perccel, előtt végzett, magyarja pillangón, méter háton, nők Zsuzsanna, csaknem Programja, gyorson után, óta után, elmaradt jutott, barcelonai legerősebb, hétvégén Szilágyi, Liliána Roussillonban, másodikként Liliána, döntőben méter, Dávid bajnok, lett méteres, folytatásban Hosszú, élő végzett, méter méter, Monacóban méter, lett Canet, másodperccel végzett, bajnok másodperccel, amelynek óta, zárul Liliána, másodikként folytatásban, nyert viadal, legerősebb egyik, másodikként sorozat, végén Mare, franciaországi távján, Nostrum másodikként, Programja sorozat, gyorson másodikként, barcelonai méter, bár leggyorsabbnak, hétvégén óta, Nostrum élő, másodperccel Bence, élő háton, vegyesen háromszoros, Biczó Roussillonban, végén hét, lett nyert, olimpiai jutott, végén elmaradt, kezdődött fináléjába, csaknem vegyesen, jutott másodperccel, csaknem másik, nyert sorozat, Bence Zsuzsanna, sorozat vegyesen, Monacóban hetedik, folytatásban fináléjába, Verrasztó kétnapos, bizonyult Roussillonban, vegyesen míg, óta biztosan, háton olimpiai, míg végzett, döntő fináléjába, viadal döntőben, távján Programja,