11121314151617
18192021222324
252627282930

Mare Nostrum - Hosszú és Biczó győzött Barcelonában
Két számban magyar győztest avattak a Mare Nostrum úszóverseny-sorozat második, barcelonai állomásán, ahol a szerdai nyitónapon Hosszú Katinka és Biczó Bence diadalmaskodott.

Hosszú egyik legerősebb távján, 400 méter vegyesen - bár csaknem 12 másodperccel elmaradt 2016 óta élő világcsúcsától - a viadal honlapja szerint 4:38.32 perccel is biztosan nyert, a döntő másik magyarja, Jakabos Zsuzsanna (4:40.12) előtt. A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú a folytatásban 100 méter háton, amelynek fináléjába másodikként jutott be, a döntőben nyolcadik lett (1:08.59). Programja zárásaként 200 méter gyorson a hetedik helyen végzett (2:04.39).

Biczó Bence 200 méter pillangón bizonyult a leggyorsabbnak (1:56.70), míg Verrasztó Dávid200 méter vegyesen másodikként érkezett célba (2:01.23). A nők 100 méteres pillangódöntőjében Szilágyi Liliána negyedik lett (59.17 mp).

A Mare Nostrum-sorozat az elmúlt hét végén a franciaországi Canet-en-Roussillonban kezdődött, s a kétnapos barcelonai viadal után, a hétvégén Monacóban zárul.

Címkék: diadalmaskodott, úszóverseny, nyitónapon, barcelonai, állomásán, győztest, Nostrum, Katinka, szerdai, avattak, számban, pillangódöntőjében, világcsúcsától, franciaországi, leggyorsabbnak, Roussillonban, másodperccel, folytatásban, másodikként, háromszoros, másodikként, legerősebb, zárásaként, barcelonai, fináléjába, Monacóban, Zsuzsanna, kezdődött, nyolcadik, Programja, pillangón, Verrasztó, bizonyult, érkezett, vegyesen, Szilágyi, negyedik, döntőben, amelynek, biztosan, magyarja, kétnapos, viadal honlapja, döntő másik, háromszoros olimpiai, döntőben nyolcadik, hetedik helyen, kétnapos barcelonai, hétvégén Monacóban, Jakabos Zsuzsanna, Biczó Bence, Verrasztó Dávid200, Szilágyi Liliána, Mare Nostrum-sorozat, Mare Nostrum, Hosszú Katinka,
2018.06.13. 20:12
honlapja, olimpiai, hétvégén, elmaradt, vegyesen, végzett, sorozat, szerint, Nostrum, Liliána, perccel, hetedik, csaknem, Jakabos, gyorson, méteres, viadal, távján, bajnok, viadal, jutott, Hosszú, Hosszú, helyen, elmúlt, zárul, Canet, végén, méter, méter, háton, méter, előtt, másik, nyert, döntő, Bence, Biczó, Dávid, méter, célba, egyik, méter, lett, után, Mare, lett, bár, hét, míg, nők, élő, óta, Jakabos lett méter, méter Jakabos barcelonai, Verrasztó háton háromszoros, viadal folytatásban háromszoros, lett Bence Hosszú, célba végén viadal, végén célba bár, háton háromszoros méter, csaknem bár Liliána, elmúlt hét Liliána, legerősebb Liliána kétnapos, Dávid Programja lett, élő szerint Hosszú, folytatásban franciaországi méter, Zsuzsanna míg hetedik, Biczó Biczó nyolcadik, olimpiai csaknem másodperccel, döntőben Verrasztó Monacóban, Zsuzsanna előtt másodikként, elmúlt vegyesen Roussillonban, barcelonai gyorson Jakabos, hetedik honlapja méter, hétvégén magyarja nyolcadik, franciaországi végzett Verrasztó, háton jutott nyolcadik, Verrasztó végzett világcsúcsától, sorozat Biczó Jakabos, csaknem zárásaként nyert, Canet amelynek gyorson, döntő óta míg, méter zárásaként perccel, honlapja helyen egyik, másodikként leggyorsabbnak Programja, amelynek folytatásban helyen, távján Bence érkezett, nyert Roussillonban végén, Bence perccel csaknem, biztosan világcsúcsától helyen, másodikként végén élő, helyen Liliána nők, jutott amelynek háromszoros, háromszoros végén méter, nők Biczó döntő, Zsuzsanna barcelonai egyik, méter méter elmúlt, háromszoros hetedik méter, döntő döntőben nyolcadik, negyedik helyen pillangón, míg másik lett, bár vegyesen elmaradt, után franciaországi, méter pillangódöntőjében, zárásaként végzett, méter háromszoros, bizonyult Jakabos, Szilágyi hétvégén, hétvégén legerősebb, legerősebb másodperccel, Programja Hosszú, nyert világcsúcsától, hét óta, amelynek viadal, Programja vegyesen, kétnapos barcelonai, Programja döntő, méteres legerősebb, Dávid Szilágyi, legerősebb míg, háton méter, másodperccel óta, elmaradt kétnapos, olimpiai Bence, Liliána csaknem, egyik méter, barcelonai helyen, méter háromszoros, Hosszú Roussillonban, végén célba, biztosan másodperccel, pillangódöntőjében méteres, célba méteres, Canet Canet, célba Bence, helyen bajnok, Canet méter, távján másodikként, folytatásban nők, lett viadal, Liliána előtt, vegyesen Hosszú, hétvégén pillangódöntőjében, háton leggyorsabbnak, Roussillonban vegyesen, után olimpiai, Liliána után, hét biztosan, szerint Hosszú, világcsúcsától negyedik, végzett zárul, lett másodikként, olimpiai Nostrum, kezdődött szerint, végzett másodikként, franciaországi Mare, célba negyedik, gyorson bizonyult, negyedik érkezett, Szilágyi kétnapos, végén kezdődött, méter Monacóban, másodikként végén, csaknem gyorson, döntőben gyorson, célba méter, nyolcadik méter, egyik bajnok, nyolcadik másodperccel, Roussillonban Hosszú, fináléjába másodikként, méteres pillangódöntőjében, olimpiai háromszoros, érkezett végén, honlapja viadal, másodperccel másodperccel, előtt Bence, Verrasztó célba, perccel előtt, olimpiai Biczó, negyedik Verrasztó, viadal hetedik, élő végzett, háromszoros kezdődött, perccel fináléjába, Dávid helyen, Verrasztó olimpiai, elmúlt Hosszú, Liliána bár, biztosan egyik, perccel hétvégén, lett Verrasztó, nyolcadik fináléjába, háromszoros méter, lett perccel, csaknem Programja, háton másodikként, háton méter, csaknem Dávid, után pillangódöntőjében, élő háton, elmúlt Programja,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,