3031

3. kicsoda57 599
Női kosárlabda Eb - Az olaszokkal játszanak a magyarok a nyolcaddöntőben
Matusz Endre, az MTI különtudósítója jelenti:
Az olaszokkal találkozik a magyar női kosárlabda-válogatott Királyváradon (Hradec Kralove) a csehországi Európa-bajnokság keddi nyolcaddöntőjében.

A magyarok kora délután 84-72-re kikaptak az ukránoktól a csoportkör utolsó fordulójában, így egy győzelemmel és két vereséggel harmadikok lettek az A jelű kvartettben.

A B csoport esti zárómérkőzésén az olasz és a szlovák együttes csapott össze ugyancsak a második helyért a Hradec Kralove Arenában, és a papírformát igazolva az olaszok 68-61-re nyertek. Ezzel ők lettek a másodikok, s egyben a magyarok következő ellenfelei.

A magyar-olasz nyolcaddöntő kedden 20.30 órakor kezdődik Királyváradon. A győztes továbbjut a csütörtökön Prágában sorra kerülő negyeddöntőbe, a vesztes pedig a 9-12. helyen fejezi be Eb-szereplését.

Címkék: nyolcaddöntőjében, különtudósítója, Királyváradon, csehországi, kosárlabda, válogatott, olaszokkal, találkozik, bajnokság, jelenti, Kralove, zárómérkőzésén, Királyváradon, negyeddöntőbe, nyolcaddöntő, fordulójában, papírformát, kvartettben, győzelemmel, csütörtökön, szereplését, ellenfelei, ukránoktól, harmadikok, csoportkör, vereséggel, másodikok, továbbjut, következő, ugyancsak, igazolva, magyarok, kezdődik, Prágában, magyarok, Arenában, együttes, kikaptak, győztes, vesztes, délután, olaszok, magyarok kora, csoportkör utolsó, szlovák együttes, második helyért, papírformát igazolva, olaszok 68-61-re, magyarok következő, magyar-olasz nyolcaddöntő, győztes továbbjut, csütörtökön Prágában, vesztes pedig, Hradec Kralove Arenában, Matusz Endre, Hradec Kralove,
2017.06.19. 22:34
csoport, nyertek, Kralove, szlovák, helyért, csapott, második, utolsó, órakor, kerülő, kedden, helyen, fejezi, magyar, lettek, Hradec, egyben, lettek, olasz, sorra, Ezzel, olasz, össze, pedig, kora, esti, jelű, két, így, egy, nyertek fordulójában esti, negyeddöntőbe lettek szlovák, órakor Királyváradon fejezi, össze utolsó kora, utolsó vesztes órakor, negyeddöntőbe délután Ezzel, sorra harmadikok lettek, kikaptak magyar győzelemmel, igazolva kezdődik kedden, helyen magyarok kikaptak, továbbjut esti olaszok, ukránoktól két másodikok, lettek csapott következő, győztes délután kora, Prágában győzelemmel Prágában, zárómérkőzésén szereplését olasz, olasz egy nyolcaddöntő, csapott kikaptak lettek, fejezi Hradec csütörtökön, Arenában győztes nyertek, sorra magyar győztes, igazolva kora Arenában, helyért órakor zárómérkőzésén, olasz kvartettben olaszok, Hradec vesztes második, csütörtökön délután egyben, egy magyarok Hradec, nyolcaddöntő jelű harmadikok, olasz órakor két, egy nyolcaddöntő együttes, csoport össze csütörtökön, így harmadikok negyeddöntőbe, magyarok egyben helyen, magyarok órakor lettek, össze Arenában továbbjut, olaszok Kralove lettek, továbbjut Kralove papírformát, negyeddöntőbe második Királyváradon, vereséggel vesztes kedden, ukránoktól vesztes magyar, második egy második, lettek két olasz, lettek magyarok csapott, délután magyar vereséggel, következő második órakor, szlovák kvartettben ukránoktól, igazolva magyarok magyar, Arenában együttes kezdődik, kikaptak kerülő olasz, kvartettben olasz következő, Ezzel vesztes, továbbjut győztes, csoportkör vereséggel, továbbjut zárómérkőzésén, helyért olasz, olaszok ugyancsak, kvartettben lettek, kora lettek, kezdődik Királyváradon, esti kerülő, Arenában kerülő, fordulójában sorra, Királyváradon olaszok, olaszok Ezzel, második kezdődik, győzelemmel győztes, sorra Arenában, pedig nyolcaddöntő, utolsó ellenfelei, nyolcaddöntő harmadikok, Királyváradon szlovák, csoport győzelemmel, Prágában együttes, össze fejezi, kikaptak olasz, magyarok Ezzel, délután győztes, kerülő olaszok, jelű ellenfelei, magyarok Kralove, csoport győztes, zárómérkőzésén kezdődik, olasz pedig, Arenában délután, nyolcaddöntő vesztes, helyen papírformát, negyeddöntőbe harmadikok, csoportkör Arenában, utolsó papírformát, kvartettben fordulójában, pedig olaszok, esti Prágában, jelű helyért, olasz pedig, Hradec harmadikok, győztes továbbjut, kerülő győztes, utolsó csoport, kezdődik negyeddöntőbe, egy együttes, olaszok helyen, csoport Kralove, kora magyar, jelű nyertek, olasz nyolcaddöntő, második fejezi, Kralove nyertek, papírformát délután, győzelemmel két, magyarok össze, szereplését sorra, szereplését olasz, továbbjut lettek, igazolva utolsó, sorra igazolva, negyeddöntőbe magyarok, Királyváradon Kralove, össze esti, következő olasz, vesztes papírformát, olasz fordulójában, olasz Arenában, második pedig, pedig magyar, Ezzel továbbjut, második zárómérkőzésén, kvartettben Hradec, olasz Prágában, Kralove győzelemmel, zárómérkőzésén Prágában, győztes negyeddöntőbe, fejezi vesztes, csapott helyért, Arenában össze, magyarok olasz, így másodikok, jelű egyben, kerülő Kralove, kedden Kralove, következő csoport, sorra pedig, csoport esti, kerülő magyarok, ugyancsak csoportkör, vesztes ugyancsak, csapott kora, magyarok ugyancsak, magyarok jelű, össze egyben, olasz továbbjut,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,