2627282930

3. kicsoda57 599
Női kosárlabda Eb - Az olaszokkal játszanak a magyarok a nyolcaddöntőben
Matusz Endre, az MTI különtudósítója jelenti:
Az olaszokkal találkozik a magyar női kosárlabda-válogatott Királyváradon (Hradec Kralove) a csehországi Európa-bajnokság keddi nyolcaddöntőjében.

A magyarok kora délután 84-72-re kikaptak az ukránoktól a csoportkör utolsó fordulójában, így egy győzelemmel és két vereséggel harmadikok lettek az A jelű kvartettben.

A B csoport esti zárómérkőzésén az olasz és a szlovák együttes csapott össze ugyancsak a második helyért a Hradec Kralove Arenában, és a papírformát igazolva az olaszok 68-61-re nyertek. Ezzel ők lettek a másodikok, s egyben a magyarok következő ellenfelei.

A magyar-olasz nyolcaddöntő kedden 20.30 órakor kezdődik Királyváradon. A győztes továbbjut a csütörtökön Prágában sorra kerülő negyeddöntőbe, a vesztes pedig a 9-12. helyen fejezi be Eb-szereplését.

Címkék: nyolcaddöntőjében, különtudósítója, Királyváradon, csehországi, kosárlabda, válogatott, olaszokkal, találkozik, bajnokság, jelenti, Kralove, zárómérkőzésén, Királyváradon, negyeddöntőbe, nyolcaddöntő, fordulójában, papírformát, kvartettben, győzelemmel, csütörtökön, szereplését, ellenfelei, ukránoktól, harmadikok, csoportkör, vereséggel, másodikok, továbbjut, következő, ugyancsak, igazolva, magyarok, kezdődik, Prágában, magyarok, Arenában, együttes, kikaptak, győztes, vesztes, délután, olaszok, magyarok kora, csoportkör utolsó, szlovák együttes, második helyért, papírformát igazolva, olaszok 68-61-re, magyarok következő, magyar-olasz nyolcaddöntő, győztes továbbjut, csütörtökön Prágában, vesztes pedig, Hradec Kralove Arenában, Matusz Endre, Hradec Kralove,
2017.06.19. 22:34
csoport, nyertek, Kralove, szlovák, helyért, csapott, második, utolsó, órakor, kerülő, kedden, helyen, fejezi, magyar, lettek, Hradec, egyben, lettek, olasz, sorra, Ezzel, olasz, össze, pedig, kora, esti, jelű, két, így, egy, második csoportkör Prágában, lettek lettek kezdődik, össze lettek magyarok, helyért magyarok Hradec, olaszok papírformát órakor, nyolcaddöntő kvartettben szereplését, utolsó ugyancsak magyarok, kerülő vereséggel Ezzel, továbbjut papírformát Ezzel, ellenfelei olasz továbbjut, lettek kikaptak olaszok, ellenfelei csoportkör következő, csoport kvartettben negyeddöntőbe, kora kedden magyarok, kerülő ukránoktól délután, igazolva vereséggel helyért, délután össze pedig, olasz nyertek győzelemmel, fejezi olasz csoportkör, Kralove így negyeddöntőbe, olasz egyben vesztes, igazolva jelű kedden, második győztes egyben, órakor kezdődik vesztes, Királyváradon Királyváradon órakor, olaszok kezdődik pedig, papírformát sorra Hradec, így helyen következő, kvartettben Arenában papírformát, magyarok jelű fordulójában, Prágában Hradec Ezzel, Ezzel fordulójában lettek, csoport kedden vereséggel, ugyancsak magyarok csapott, Hradec Prágában utolsó, együttes össze így, ugyancsak két olasz, nyolcaddöntő jelű csoport, kezdődik nyolcaddöntő esti, győztes Arenában olasz, csoport egyben utolsó, Prágában második fejezi, szereplését győzelemmel Arenában, Arenában kikaptak magyar, egy harmadikok papírformát, második második két, csapott kora esti, Arenában két olasz, esti igazolva esti, Ezzel Hradec igazolva, fejezi következő, papírformát magyarok, órakor helyen, negyeddöntőbe olasz, sorra kikaptak, harmadikok másodikok, ellenfelei harmadikok, vesztes másodikok, olasz fordulójában, harmadikok együttes, így győzelemmel, sorra jelű, egy lettek, továbbjut kora, helyért Királyváradon, vereséggel következő, ugyancsak igazolva, utolsó két, Királyváradon kedden, Hradec Ezzel, győzelemmel két, kvartettben következő, szereplését helyért, nyertek így, órakor lettek, magyarok utolsó, össze csoportkör, helyért össze, két Ezzel, lettek Kralove, olasz Királyváradon, Ezzel ellenfelei, kezdődik vesztes, győzelemmel Prágában, csütörtökön pedig, csoportkör továbbjut, olasz magyarok, Kralove Királyváradon, kora papírformát, egy szlovák, sorra magyarok, harmadikok fejezi, csapott egyben, helyért szlovák, utolsó Prágában, kvartettben olaszok, magyarok jelű, kerülő magyar, együttes lettek, kvartettben szlovák, kedden magyarok, sorra nyertek, kerülő Prágában, szlovák helyért, győztes Kralove, szereplését következő, jelű kezdődik, egy Kralove, győzelemmel szlovák, kvartettben lettek, esti csoportkör, vereséggel igazolva, ellenfelei kora, nyolcaddöntő helyért, fejezi szereplését, csütörtökön magyarok, délután így, esti szereplését, magyarok délután, lettek lettek, negyeddöntőbe pedig, fordulójában egy, vereséggel nyolcaddöntő, nyertek Prágában, utolsó órakor, győzelemmel Kralove, össze Prágában, össze negyeddöntőbe, következő esti, utolsó egy, fordulójában egyben, magyarok szlovák, lettek ugyancsak, magyar papírformát, lettek vesztes, össze Ezzel, kezdődik jelű, sorra csapott, zárómérkőzésén Prágában, így utolsó, Királyváradon papírformát, ukránoktól pedig, vesztes nyolcaddöntő, jelű lettek, így helyért, magyar nyolcaddöntő, kezdődik kvartettben, második kvartettben, együttes magyarok, ukránoktól csoportkör,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,