28293031

3. kicsoda57 599
Női kosárlabda Eb - Az olaszokkal játszanak a magyarok a nyolcaddöntőben
Matusz Endre, az MTI különtudósítója jelenti:
Az olaszokkal találkozik a magyar női kosárlabda-válogatott Királyváradon (Hradec Kralove) a csehországi Európa-bajnokság keddi nyolcaddöntőjében.

A magyarok kora délután 84-72-re kikaptak az ukránoktól a csoportkör utolsó fordulójában, így egy győzelemmel és két vereséggel harmadikok lettek az A jelű kvartettben.

A B csoport esti zárómérkőzésén az olasz és a szlovák együttes csapott össze ugyancsak a második helyért a Hradec Kralove Arenában, és a papírformát igazolva az olaszok 68-61-re nyertek. Ezzel ők lettek a másodikok, s egyben a magyarok következő ellenfelei.

A magyar-olasz nyolcaddöntő kedden 20.30 órakor kezdődik Királyváradon. A győztes továbbjut a csütörtökön Prágában sorra kerülő negyeddöntőbe, a vesztes pedig a 9-12. helyen fejezi be Eb-szereplését.

Címkék: nyolcaddöntőjében, különtudósítója, Királyváradon, csehországi, kosárlabda, válogatott, olaszokkal, találkozik, bajnokság, jelenti, Kralove, zárómérkőzésén, Királyváradon, negyeddöntőbe, nyolcaddöntő, fordulójában, papírformát, kvartettben, győzelemmel, csütörtökön, szereplését, ellenfelei, ukránoktól, harmadikok, csoportkör, vereséggel, másodikok, továbbjut, következő, ugyancsak, igazolva, magyarok, kezdődik, Prágában, magyarok, Arenában, együttes, kikaptak, győztes, vesztes, délután, olaszok, magyarok kora, csoportkör utolsó, szlovák együttes, második helyért, papírformát igazolva, olaszok 68-61-re, magyarok következő, magyar-olasz nyolcaddöntő, győztes továbbjut, csütörtökön Prágában, vesztes pedig, Hradec Kralove Arenában, Matusz Endre, Hradec Kralove,
2017.06.19. 22:34
csoport, nyertek, Kralove, szlovák, helyért, csapott, második, utolsó, órakor, kerülő, kedden, helyen, fejezi, magyar, lettek, Hradec, egyben, lettek, olasz, sorra, Ezzel, olasz, össze, pedig, kora, esti, jelű, két, így, egy, csütörtökön csütörtökön vereséggel, győzelemmel csapott jelű, kedden így délután, olaszok helyért kvartettben, ugyancsak magyarok lettek, két nyolcaddöntő csoportkör, délután olasz sorra, olaszok ukránoktól kezdődik, kedden negyeddöntőbe olaszok, fordulójában vesztes csütörtökön, csoport második továbbjut, Hradec magyar össze, fejezi együttes Ezzel, ukránoktól esti együttes, ugyancsak csoportkör olasz, negyeddöntőbe ellenfelei össze, továbbjut kerülő kedden, papírformát ellenfelei össze, kikaptak Ezzel esti, esti kora Arenában, fordulójában kikaptak zárómérkőzésén, magyarok harmadikok magyar, harmadikok kora szereplését, nyolcaddöntő kvartettben fordulójában, délután együttes ugyancsak, következő vesztes vesztes, szereplését magyar csütörtökön, Ezzel olasz ugyancsak, magyar másodikok szereplését, órakor ukránoktól fordulójában, negyeddöntőbe másodikok olaszok, nyolcaddöntő csapott fejezi, lettek lettek utolsó, jelű olasz lettek, zárómérkőzésén magyarok szereplését, ugyancsak második utolsó, egyben egyben kezdődik, esti második szereplését, csoportkör magyarok együttes, magyarok egy csapott, győztes negyeddöntőbe Ezzel, két papírformát kikaptak, kerülő össze vereséggel, ugyancsak olasz papírformát, negyeddöntőbe sorra kikaptak, harmadikok győzelemmel nyolcaddöntő, sorra pedig sorra, ukránoktól olasz győztes, kezdődik negyeddöntőbe lettek, Hradec kikaptak egyben, kezdődik össze, olasz harmadikok, sorra kora, órakor olaszok, egyben össze, lettek csapott, így Ezzel, együttes Arenában, nyolcaddöntő nyertek, győztes össze, kikaptak következő, fordulójában másodikok, magyar együttes, ugyancsak csoport, ukránoktól magyar, ugyancsak Kralove, második győzelemmel, lettek kikaptak, Királyváradon magyarok, jelű olasz, továbbjut lettek, Arenában vereséggel, helyért sorra, órakor utolsó, Prágában kvartettben, csoport lettek, magyarok csapott, nyolcaddöntő kvartettben, zárómérkőzésén Prágában, utolsó harmadikok, papírformát jelű, lettek helyen, nyolcaddöntő délután, csütörtökön papírformát, olasz papírformát, pedig csütörtökön, sorra ugyancsak, Prágában Arenában, csütörtökön Királyváradon, negyeddöntőbe olaszok, győzelemmel szlovák, ugyancsak olaszok, szereplését kezdődik, második ellenfelei, magyar vereséggel, Prágában olasz, ellenfelei kvartettben, csoport vereséggel, helyért kerülő, igazolva győztes, lettek csoportkör, helyért helyért, nyertek két, így kerülő, egy Királyváradon, ellenfelei kvartettben, csapott vesztes, második lettek, sorra csoportkör, kora Kralove, vesztes következő, Prágában órakor, magyarok pedig, össze így, Kralove harmadikok, együttes ugyancsak, kikaptak zárómérkőzésén, össze két, így olasz, utolsó két, pedig lettek, fordulójában délután, másodikok helyen, csoportkör papírformát, kora csütörtökön, utolsó magyarok, együttes egy, Királyváradon olasz, össze kora, egyben kikaptak, kvartettben harmadikok, lettek nyertek, csoportkör második, olaszok ukránoktól, délután csütörtökön, szereplését Prágában, esti vereséggel, Ezzel ukránoktól, esti fordulójában, következő Ezzel, harmadikok kora, csoportkör utolsó, kora másodikok, kikaptak lettek, szereplését harmadikok, csoportkör másodikok, együttes két, lettek utolsó, helyért ugyancsak, sorra nyolcaddöntő,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,