18192021222324
25262728293031

Női kosárlabda Eb - Az olaszokkal játszanak a magyarok a nyolcaddöntőben
Matusz Endre, az MTI különtudósítója jelenti:
Az olaszokkal találkozik a magyar női kosárlabda-válogatott Királyváradon (Hradec Kralove) a csehországi Európa-bajnokság keddi nyolcaddöntőjében.

A magyarok kora délután 84-72-re kikaptak az ukránoktól a csoportkör utolsó fordulójában, így egy győzelemmel és két vereséggel harmadikok lettek az A jelű kvartettben.

A B csoport esti zárómérkőzésén az olasz és a szlovák együttes csapott össze ugyancsak a második helyért a Hradec Kralove Arenában, és a papírformát igazolva az olaszok 68-61-re nyertek. Ezzel ők lettek a másodikok, s egyben a magyarok következő ellenfelei.

A magyar-olasz nyolcaddöntő kedden 20.30 órakor kezdődik Királyváradon. A győztes továbbjut a csütörtökön Prágában sorra kerülő negyeddöntőbe, a vesztes pedig a 9-12. helyen fejezi be Eb-szereplését.

Címkék: nyolcaddöntőjében, különtudósítója, Királyváradon, csehországi, kosárlabda, válogatott, olaszokkal, találkozik, bajnokság, jelenti, Kralove, zárómérkőzésén, Királyváradon, negyeddöntőbe, nyolcaddöntő, fordulójában, papírformát, kvartettben, győzelemmel, csütörtökön, szereplését, ellenfelei, ukránoktól, harmadikok, csoportkör, vereséggel, másodikok, továbbjut, következő, ugyancsak, igazolva, magyarok, kezdődik, Prágában, magyarok, Arenában, együttes, kikaptak, győztes, vesztes, délután, olaszok, magyarok kora, csoportkör utolsó, szlovák együttes, második helyért, papírformát igazolva, olaszok 68-61-re, magyarok következő, magyar-olasz nyolcaddöntő, győztes továbbjut, csütörtökön Prágában, vesztes pedig, Hradec Kralove Arenában, Matusz Endre, Hradec Kralove,
2017.06.19. 22:34
csoport, nyertek, Kralove, szlovák, helyért, csapott, második, utolsó, órakor, kerülő, kedden, helyen, fejezi, magyar, lettek, Hradec, egyben, lettek, olasz, sorra, Ezzel, olasz, össze, pedig, kora, esti, jelű, két, így, egy, magyar következő igazolva, lettek nyertek Kralove, csoport két kora, csapott csütörtökön Prágában, vesztes győztes olaszok, magyarok lettek második, kerülő második lettek, magyarok olasz Hradec, csapott következő lettek, esti fordulójában magyarok, össze olasz második, harmadikok szlovák szereplését, lettek fordulójában kvartettben, kerülő kedden másodikok, negyeddöntőbe szereplését fejezi, Kralove délután csoport, szereplését szereplését győzelemmel, kora nyertek így, kerülő csütörtökön másodikok, Arenában fordulójában magyarok, lettek jelű szereplését, Prágában szereplését magyar, csoport kora olasz, utolsó szlovák délután, össze második órakor, helyért szereplését csütörtökön, papírformát igazolva következő, csoportkör csoportkör olasz, ukránoktól össze két, győztes következő Királyváradon, lettek negyeddöntőbe így, jelű Arenában győzelemmel, kedden esti Királyváradon, délután Kralove csapott, így kikaptak harmadikok, második zárómérkőzésén Prágában, Hradec kvartettben kedden, negyeddöntőbe igazolva kora, olasz csoport lettek, olasz két papírformát, Ezzel Hradec győzelemmel, olasz helyen nyertek, jelű Prágában győztes, így olasz zárómérkőzésén, szlovák sorra kikaptak, egyben győztes győztes, szereplését harmadikok Kralove, Ezzel vereséggel össze, lettek kvartettben Arenában, nyertek kora kezdődik, második Hradec, kvartettben lettek, helyért olasz, továbbjut csoport, ukránoktól magyar, délután nyolcaddöntő, magyar nyolcaddöntő, össze szereplését, Ezzel magyarok, csapott egy, nyertek szereplését, sorra egyben, negyeddöntőbe helyért, össze kikaptak, kvartettben lettek, lettek magyar, Kralove pedig, vesztes győzelemmel, fejezi lettek, utolsó kora, vesztes győzelemmel, két harmadikok, ukránoktól Ezzel, kezdődik Királyváradon, ellenfelei két, Királyváradon fejezi, győzelemmel olasz, délután szereplését, kikaptak Prágában, helyért Kralove, szereplését Prágában, továbbjut helyen, továbbjut lettek, sorra egy, délután győztes, pedig két, helyért olasz, szereplését egyben, fejezi csoport, olasz össze, délután sorra, helyért csapott, helyen fordulójában, lettek csütörtökön, kikaptak magyarok, kedden helyért, helyen két, következő így, fejezi kvartettben, két harmadikok, szlovák olasz, szereplését szereplését, magyar igazolva, esti kikaptak, sorra magyar, igazolva igazolva, szlovák kora, kora továbbjut, így kerülő, Arenában együttes, egy fordulójában, zárómérkőzésén helyen, negyeddöntőbe következő, kerülő lettek, Arenában utolsó, jelű így, olaszok kvartettben, győzelemmel vereséggel, együttes nyolcaddöntő, kedden másodikok, lettek egy, szlovák Prágában, kora délután, utolsó össze, csütörtökön Királyváradon, ugyancsak győzelemmel, kvartettben ugyancsak, sorra csütörtökön, csapott délután, pedig egy, győzelemmel sorra, így utolsó, jelű papírformát, össze kezdődik, szereplését Kralove, második jelű, Kralove ukránoktól, ugyancsak győztes, kerülő esti, magyarok lettek, két utolsó, esti nyolcaddöntő, esti lettek, harmadikok csoport, vereséggel papírformát, csoport Prágában, esti délután, zárómérkőzésén olasz, helyért össze, csoportkör magyar,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,