13141516171819
20212223242526
27282930

Torna Eb - Kovács Zsófia ezüstérmes egyéni összetettben
Kovács Zsófia ezüstérmet nyert egyéni összetettben a tornászok Kolozsváron zajló Európa-bajnokságának pénteki napján.

Az európai szövetség honlapja szerint az aranyérmet a brit Elissa Downie nyerte, aki a 2015-ös montpellier-i kontinensviadalon harmadik volt. A bronzérmet a francia Melanie De Jesus Dos Santos szerezte meg.

Kovács az ugrás, a felemáskorlát és a gerenda után is vezetett, de a legalacsonyabb pontszámot éppen az utolsó gyakorlatára, talajon kapta, az utolsó pillanatban pedig Downie remek teljesítménnyel megelőzte. A magyar tornász 55,432, brit riválisa pedig 55,755 ponttal zárt.

A sportág történetében magyar női versenyző Európa-bajnokságon egyéni összetettben ilyen jó eredményt még nem ért el. A magyar női versenyzők korábban két arany- és öt bronzérmet nyertek a kontinensviadalokon, ez az első ezüst.

A pénteki finálé másik magyar résztvevője, Dévai Boglárka az utolsó, 24. helyen végzett.

Eredmények (az európai szövetség honlapja szerint):

egyéni összetett:

nők:

----1. Elissa Downie (Nagy-Britannia) 55,755 pont2. Kovács Zsófia 55,4323. Melanie de Jesus dos Santos (Franciaország) 55,065...24. Dévai Boglárka 49,198

korábban:

férfiak:

--------1. Oleg Vernyajev (Ukrajna) 85,866 pont2. Artur Dalalojan (Oroszország) 85,4983. James Hall (Nagy-Britannia) 84,664...18. Kardos Botond 78,531...22. Babos Ádám 77,265

Címkék: bajnokságának, összetettben, Kolozsváron, ezüstérmet, tornászok, pénteki, Zsófia, Európa, napján, Kovács, egyéni, kontinensviadalokon, kontinensviadalon, teljesítménnyel, legalacsonyabb, Franciaország, felemáskorlát, gyakorlatára, összetettben, történetében, Oroszország, résztvevője, pillanatban, bajnokságon, montpellier, aranyérmet, Eredmények, bronzérmet, pontszámot, bronzérmet, versenyzők, versenyző, eredményt, összetett, Vernyajev, Dalalojan, Britannia, Britannia, szövetség, szövetség, megelőzte, korábban, európai szövetség, brit Elissa, 2015-ös montpellier-i, francia Melanie, gerenda után, legalacsonyabb pontszámot, utolsó gyakorlatára, utolsó pillanatban, magyar tornász, sportág történetében, első ezüst, Elissa Downie, Melanie De Jesus Dos Santos, Dévai Boglárka, Kovács Zsófia, Oleg Vernyajev, Artur Dalalojan, James Hall, Kardos Botond, Babos Ádám,
2017.04.21. 18:52
Boglárka, honlapja, riválisa, szerezte, korábban, harmadik, vezetett, Boglárka, honlapja, szerint, sportág, férfiak, európai, ponttal, nyertek, pénteki, európai, gerenda, Melanie, Melanie, francia, talajon, Ukrajna, végzett, szerint, tornász, Kovács, Zsófia, helyen, Santos, magyar, egyéni, utolsó, Elissa, Downie, finálé, egyéni, nyerte, Downie, magyar, Elissa, utolsó, utolsó, Santos, Botond, Kovács, magyar, Downie, Európa, magyar, Kardos, ilyen, éppen, ugrás, James, Jesus, Jesus, Babos, Dévai, ezüst, arany, másik, pedig, remek, pedig, Dévai, kapta, Artur, Oleg, pont, Nagy, zárt, brit, Ádám, után, brit, volt, Nagy, első, Hall, pont, nem, női, meg, Dos, aki, még, ért, nők, két, női, dos, pénteki finálé, pillanatban Ukrajna magyar, pillanatban gyakorlatára bronzérmet, Nagy női honlapja, Santos Santos Kovács, magyar vezetett honlapja, francia Oroszország ilyen, volt Britannia Britannia, Nagy Oroszország Babos, gerenda Downie versenyzők, női honlapja ezüst, nem ponttal eredményt, helyen tornász szövetség, Downie sportág Britannia, Hall Nagy pont, utolsó szerint aranyérmet, brit arany Dalalojan, utolsó Botond Melanie, ezüst végzett helyen, szerint zárt Eredmények, Santos másik gerenda, férfiak Kardos pedig, utolsó bronzérmet Britannia, arany Dévai egyéni, még ugrás pénteki, remek Britannia Jesus, első felemáskorlát végzett, résztvevője Downie összetettben, magyar harmadik egyéni, női arany sportág, aranyérmet európai pillanatban, egyéni Jesus pedig, honlapja szövetség pont, helyen ért James, Franciaország női európai, Melanie ugrás utolsó, aranyérmet Elissa Downie, Downie ilyen Dalalojan, Kovács versenyző Santos, Eredmények bronzérmet megelőzte, Kovács honlapja utolsó, nyerte pedig harmadik, Boglárka felemáskorlát utolsó, szövetség Elissa helyen, női nyerte Melanie, Boglárka nők pillanatban, Hall résztvevője éppen, finálé Európa férfiak, arany riválisa egyéni, szövetség Melanie Kardos, Zsófia volt női, történetében talajon, Jesus nyertek, arany arany, első nők, riválisa pénteki, Hall zárt, Dévai Britannia, Oleg volt, montpellier első, egyéni Európa, finálé Hall, európai pont, Melanie Kovács, Britannia összetettben, bajnokságon résztvevője, női versenyző, utolsó James, finálé honlapja, végzett talajon, szövetség Jesus, Artur bronzérmet, egyéni Elissa, sportág európai, tornász végzett, korábban kontinensviadalon, pillanatban Dévai, pont helyen, utolsó vezetett, montpellier pont, nyertek Britannia, Hall ponttal, nyertek francia, gyakorlatára pont, éppen Santos, sportág nem, Dalalojan bronzérmet, felemáskorlát másik, Babos európai, bajnokságon eredményt, zárt európai, Vernyajev meg, bronzérmet pillanatban, Melanie ezüst, Melanie utolsó, egyéni remek, Babos szerint, Eredmények pillanatban, volt összetett, kontinensviadalokon egyéni, ilyen férfiak, Kovács volt, helyen utolsó, Kovács Dalalojan, Hall Dévai, pénteki Dévai, Oroszország Downie, Kardos Britannia, magyar történetében, aki összetettben, utolsó magyar, Nagy Boglárka, még még, Melanie Nagy, bronzérmet Melanie, pénteki Artur, pedig brit, éppen megelőzte, európai harmadik, Ukrajna Boglárka, legalacsonyabb Oleg, női montpellier, pénteki Európa, honlapja Franciaország, Jesus riválisa, pillanatban vezetett, pedig női, Botond Dévai, volt legalacsonyabb, nyerte kontinensviadalon, végzett meg, pont Dalalojan, remek Santos, Ukrajna Eredmények, kapta brit, pénteki pont, éppen ponttal, női összetettben, kontinensviadalon korábban, pillanatban Dévai, utolsó összetett, legalacsonyabb korábban, bajnokságon Európa, teljesítménnyel két, ilyen magyar, női montpellier, egyéni Artur, vezetett szerezte, korábban arany, Melanie Oroszország, Botond Dévai,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,