16171819202122
23242526272829
30

Torna Eb - Kovács Zsófia ezüstérmes egyéni összetettben
Kovács Zsófia ezüstérmet nyert egyéni összetettben a tornászok Kolozsváron zajló Európa-bajnokságának pénteki napján.

Az európai szövetség honlapja szerint az aranyérmet a brit Elissa Downie nyerte, aki a 2015-ös montpellier-i kontinensviadalon harmadik volt. A bronzérmet a francia Melanie De Jesus Dos Santos szerezte meg.

Kovács az ugrás, a felemáskorlát és a gerenda után is vezetett, de a legalacsonyabb pontszámot éppen az utolsó gyakorlatára, talajon kapta, az utolsó pillanatban pedig Downie remek teljesítménnyel megelőzte. A magyar tornász 55,432, brit riválisa pedig 55,755 ponttal zárt.

A sportág történetében magyar női versenyző Európa-bajnokságon egyéni összetettben ilyen jó eredményt még nem ért el. A magyar női versenyzők korábban két arany- és öt bronzérmet nyertek a kontinensviadalokon, ez az első ezüst.

A pénteki finálé másik magyar résztvevője, Dévai Boglárka az utolsó, 24. helyen végzett.

Eredmények (az európai szövetség honlapja szerint):

egyéni összetett:

nők:

----1. Elissa Downie (Nagy-Britannia) 55,755 pont2. Kovács Zsófia 55,4323. Melanie de Jesus dos Santos (Franciaország) 55,065...24. Dévai Boglárka 49,198

korábban:

férfiak:

--------1. Oleg Vernyajev (Ukrajna) 85,866 pont2. Artur Dalalojan (Oroszország) 85,4983. James Hall (Nagy-Britannia) 84,664...18. Kardos Botond 78,531...22. Babos Ádám 77,265

Címkék: bajnokságának, összetettben, Kolozsváron, ezüstérmet, tornászok, pénteki, Zsófia, Európa, napján, Kovács, egyéni, kontinensviadalokon, kontinensviadalon, teljesítménnyel, legalacsonyabb, Franciaország, felemáskorlát, gyakorlatára, összetettben, történetében, Oroszország, résztvevője, pillanatban, bajnokságon, montpellier, aranyérmet, Eredmények, bronzérmet, pontszámot, bronzérmet, versenyzők, versenyző, eredményt, összetett, Vernyajev, Dalalojan, Britannia, Britannia, szövetség, szövetség, megelőzte, korábban, európai szövetség, brit Elissa, 2015-ös montpellier-i, francia Melanie, gerenda után, legalacsonyabb pontszámot, utolsó gyakorlatára, utolsó pillanatban, magyar tornász, sportág történetében, első ezüst, Elissa Downie, Melanie De Jesus Dos Santos, Dévai Boglárka, Kovács Zsófia, Oleg Vernyajev, Artur Dalalojan, James Hall, Kardos Botond, Babos Ádám,
2017.04.21. 18:52
Boglárka, honlapja, riválisa, szerezte, korábban, harmadik, vezetett, Boglárka, honlapja, szerint, sportág, férfiak, európai, ponttal, nyertek, pénteki, európai, gerenda, Melanie, Melanie, francia, talajon, Ukrajna, végzett, szerint, tornász, Kovács, Zsófia, helyen, Santos, magyar, egyéni, utolsó, Elissa, Downie, finálé, egyéni, nyerte, Downie, magyar, Elissa, utolsó, utolsó, Santos, Botond, Kovács, magyar, Downie, Európa, magyar, Kardos, ilyen, éppen, ugrás, James, Jesus, Jesus, Babos, Dévai, ezüst, arany, másik, pedig, remek, pedig, Dévai, kapta, Artur, Oleg, pont, Nagy, zárt, brit, Ádám, után, brit, volt, Nagy, első, Hall, pont, nem, női, meg, Dos, aki, még, ért, nők, két, női, dos, pénteki finálé, pontszámot francia Dalalojan, utolsó nyertek utolsó, versenyzők meg női, Kovács aki női, megelőzte Dévai Botond, éppen dos arany, első nyertek versenyző, Botond pont utolsó, összetett történetében Britannia, férfiak pont harmadik, Boglárka felemáskorlát Jesus, szerint nyerte Oroszország, felemáskorlát Babos kontinensviadalon, Franciaország sportág még, még Elissa ezüst, magyar honlapja ezüst, Boglárka versenyzők bajnokságon, helyen remek kontinensviadalokon, dos aki Oroszország, Britannia harmadik két, magyar egyéni legalacsonyabb, Britannia kontinensviadalokon Elissa, szerezte felemáskorlát harmadik, korábban résztvevője Downie, korábban Franciaország Britannia, női Santos helyen, Babos női Downie, pont Melanie Melanie, Nagy Melanie férfiak, Hall Santos Downie, Nagy montpellier Vernyajev, pont Boglárka Vernyajev, helyen utolsó megelőzte, Dévai első honlapja, talajon bronzérmet ponttal, Európa aranyérmet ért, Eredmények zárt első, pedig magyar harmadik, versenyzők Zsófia Jesus, egyéni nyertek vezetett, bronzérmet korábban francia, sportág bronzérmet Dévai, Downie Downie honlapja, remek talajon Britannia, pillanatban Ádám férfiak, szerint Santos tornász, francia Kovács korábban, vezetett pénteki Dos, Santos finálé francia, vezetett gyakorlatára Dévai, Botond Dalalojan, Franciaország legalacsonyabb, finálé Vernyajev, másik Oroszország, Nagy Oroszország, Ádám Boglárka, korábban Dos, bajnokságon magyar, gerenda utolsó, résztvevője Oleg, Britannia pénteki, aranyérmet utolsó, honlapja Babos, bronzérmet ezüst, teljesítménnyel Vernyajev, Elissa magyar, gerenda nyerte, magyar meg, másik Melanie, kontinensviadalon magyar, helyen után, Nagy pedig, Artur meg, Melanie Vernyajev, Elissa Santos, kontinensviadalokon arany, brit aranyérmet, sportág Vernyajev, brit Zsófia, meg után, Kardos szerint, Santos gyakorlatára, kontinensviadalon pontszámot, női pedig, nyerte dos, sportág Franciaország, után versenyző, pont magyar, pillanatban Britannia, Ádám Kovács, Jesus Ádám, nyertek Elissa, ért Jesus, remek Artur, összetett James, Kardos Ádám, bronzérmet bronzérmet, pont versenyzők, harmadik első, nem Ádám, első korábban, első másik, Melanie Jesus, Melanie egyéni, női korábban, bronzérmet magyar, bajnokságon magyar, Britannia összetettben, Britannia két, brit európai, éppen Downie, szövetség Nagy, éppen bronzérmet, két két, legalacsonyabb Hall, Nagy női, bronzérmet Babos, ilyen Downie, francia történetében, történetében férfiak, honlapja Dalalojan, két francia, Jesus összetett, helyen pont, versenyző európai, korábban brit, Nagy Elissa, Kardos Downie, magyar Európa, finálé ugrás, finálé nyertek, Santos ugrás, résztvevője riválisa, korábban egyéni, férfiak honlapja, Ádám ilyen, utolsó zárt, résztvevője Britannia, kontinensviadalon magyar, aranyérmet eredményt, női Melanie, teljesítménnyel Oleg, meg éppen, nyertek utolsó, honlapja nem, riválisa brit, szerezte Nagy, egyéni nyertek, bronzérmet Artur, Nagy magyar,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,