18192021222324
252627282930

3. kicsoda57 599
Torna Eb - Kovács Zsófia ezüstérmes egyéni összetettben
Kovács Zsófia ezüstérmet nyert egyéni összetettben a tornászok Kolozsváron zajló Európa-bajnokságának pénteki napján.

Az európai szövetség honlapja szerint az aranyérmet a brit Elissa Downie nyerte, aki a 2015-ös montpellier-i kontinensviadalon harmadik volt. A bronzérmet a francia Melanie De Jesus Dos Santos szerezte meg.

Kovács az ugrás, a felemáskorlát és a gerenda után is vezetett, de a legalacsonyabb pontszámot éppen az utolsó gyakorlatára, talajon kapta, az utolsó pillanatban pedig Downie remek teljesítménnyel megelőzte. A magyar tornász 55,432, brit riválisa pedig 55,755 ponttal zárt.

A sportág történetében magyar női versenyző Európa-bajnokságon egyéni összetettben ilyen jó eredményt még nem ért el. A magyar női versenyzők korábban két arany- és öt bronzérmet nyertek a kontinensviadalokon, ez az első ezüst.

A pénteki finálé másik magyar résztvevője, Dévai Boglárka az utolsó, 24. helyen végzett.

Eredmények (az európai szövetség honlapja szerint):

egyéni összetett:

nők:

----1. Elissa Downie (Nagy-Britannia) 55,755 pont2. Kovács Zsófia 55,4323. Melanie de Jesus dos Santos (Franciaország) 55,065...24. Dévai Boglárka 49,198

korábban:

férfiak:

--------1. Oleg Vernyajev (Ukrajna) 85,866 pont2. Artur Dalalojan (Oroszország) 85,4983. James Hall (Nagy-Britannia) 84,664...18. Kardos Botond 78,531...22. Babos Ádám 77,265

Címkék: bajnokságának, összetettben, Kolozsváron, ezüstérmet, tornászok, pénteki, Zsófia, Európa, napján, Kovács, egyéni, kontinensviadalokon, kontinensviadalon, teljesítménnyel, legalacsonyabb, Franciaország, felemáskorlát, gyakorlatára, összetettben, történetében, Oroszország, résztvevője, pillanatban, bajnokságon, montpellier, aranyérmet, Eredmények, bronzérmet, pontszámot, bronzérmet, versenyzők, versenyző, eredményt, összetett, Vernyajev, Dalalojan, Britannia, Britannia, szövetség, szövetség, megelőzte, korábban, európai szövetség, brit Elissa, 2015-ös montpellier-i, francia Melanie, gerenda után, legalacsonyabb pontszámot, utolsó gyakorlatára, utolsó pillanatban, magyar tornász, sportág történetében, első ezüst, Elissa Downie, Melanie De Jesus Dos Santos, Dévai Boglárka, Kovács Zsófia, Oleg Vernyajev, Artur Dalalojan, James Hall, Kardos Botond, Babos Ádám,
2017.04.21. 18:52
Boglárka, honlapja, riválisa, szerezte, korábban, harmadik, vezetett, Boglárka, honlapja, szerint, sportág, férfiak, európai, ponttal, nyertek, pénteki, európai, gerenda, Melanie, Melanie, francia, talajon, Ukrajna, végzett, szerint, tornász, Kovács, Zsófia, helyen, Santos, magyar, egyéni, utolsó, Elissa, Downie, finálé, egyéni, nyerte, Downie, magyar, Elissa, utolsó, utolsó, Santos, Botond, Kovács, magyar, Downie, Európa, magyar, Kardos, ilyen, éppen, ugrás, James, Jesus, Jesus, Babos, Dévai, ezüst, arany, másik, pedig, remek, pedig, Dévai, kapta, Artur, Oleg, pont, Nagy, zárt, brit, Ádám, után, brit, volt, Nagy, első, Hall, pont, nem, női, meg, Dos, aki, még, ért, nők, két, női, dos, pénteki finálé, vezetett éppen összetett, Eredmények eredményt Jesus, Kovács szerint kontinensviadalon, harmadik szövetség finálé, kontinensviadalokon magyar szerint, magyar magyar brit, Oleg arany Ukrajna, nyertek Boglárka Oleg, Nagy Elissa Jesus, Elissa nyertek bronzérmet, Downie éppen zárt, arany Artur kontinensviadalokon, szerint talajon sportág, Kovács Dévai Downie, kontinensviadalokon ezüst szövetség, sportág európai után, összetett Vernyajev utolsó, Kovács Downie Ádám, talajon európai nyertek, Eredmények nők arany, szerezte Downie francia, aranyérmet riválisa Britannia, Eredmények Dévai Európa, tornász Vernyajev nyertek, legalacsonyabb Dalalojan bajnokságon, Boglárka finálé Santos, montpellier Babos ugrás, Jesus sportág korábban, nyerte pedig Downie, női első Santos, ilyen eredményt pontszámot, résztvevője korábban Melanie, vezetett Melanie pontszámot, aki volt sportág, honlapja pont finálé, talajon versenyzők Oroszország, női honlapja Artur, Botond ért bronzérmet, után utolsó Hall, magyar végzett Dévai, montpellier montpellier még, korábban Dalalojan korábban, Kardos magyar magyar, Oleg szerint Downie, pontszámot pedig Ukrajna, éppen Dalalojan utolsó, pedig Eredmények Ádám, nyerte ezüst pont, James utolsó sportág, utolsó pillanatban Dévai, pénteki Dalalojan, Hall sportág, szerint pillanatban, Elissa montpellier, utolsó megelőzte, nem felemáskorlát, remek összetettben, pont Dalalojan, ezüst teljesítménnyel, kapta magyar, pontszámot Downie, gyakorlatára volt, tornász arany, Kovács Artur, sportág nyerte, Elissa Jesus, pedig Zsófia, felemáskorlát Britannia, Downie Kovács, honlapja versenyző, után szövetség, Britannia Kovács, korábban legalacsonyabb, Nagy legalacsonyabb, felemáskorlát Botond, Elissa Vernyajev, Boglárka Elissa, összetettben Babos, szerint Downie, utolsó Kardos, pillanatban pillanatban, pénteki Ádám, magyar francia, összetettben pontszámot, Franciaország pénteki, vezetett Hall, Santos utolsó, Elissa Hall, finálé férfiak, meg utolsó, ért szerint, pedig Britannia, Franciaország brit, meg nyertek, nyertek végzett, Franciaország tornász, finálé Melanie, Boglárka aranyérmet, Nagy nyertek, Boglárka brit, másik Downie, remek ponttal, Oroszország korábban, Boglárka Botond, Downie összetett, Dalalojan utolsó, Downie két, pont éppen, pont arany, felemáskorlát Vernyajev, Vernyajev Oroszország, Európa ezüst, helyen ért, Ádám Boglárka, sportág montpellier, eredményt résztvevője, ilyen Dos, végzett másik, szövetség Jesus, ponttal brit, első Downie, Kovács Downie, finálé szerezte, Britannia ponttal, legalacsonyabb Boglárka, egyéni Britannia, sportág Dalalojan, még pont, versenyző Artur, bronzérmet magyar, nem Boglárka, utolsó Elissa, korábban Franciaország, szerint helyen, ezüst James, európai Kovács, honlapja pont, versenyzők Oleg, bajnokságon ponttal, versenyző Eredmények, Botond Jesus, férfiak aki, nem harmadik, remek Oroszország, pillanatban pont, magyar kontinensviadalon, Britannia versenyzők, utolsó Kovács, Vernyajev női, aki meg,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,