22232425262728
293031

Férfi kézilabda Eb - Fölényes spanyol siker a magyarok csoportjában
Rodics Dániel, az MTI különtudósítója jelenti:
Spanyolország válogatottja 17 góllal legyőzte Csehország csapatát a horvátországi férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének első fordulójában, a magyar érdekeltségű D csoportban, szombaton Varasdon.

A csehek a Balatonfüred jobbátlövője, Stanislav Kasparek vezérletével a 13. percig jól tartották magukat (5-4), ezt követően viszont a legutóbbi kontinenstornán ezüstérmes spanyolok nyolc percen belül 6-1-es sorozatot produkáltak. Magabiztosságukat jellemzi, hogy az első félidő utolsó percében kínai figurából voltak eredményesek.

A szünet után sem változott a játék képe, a csehek 14 percen keresztül egyszer sem találtak be, ellenfelük ebben az időszakban nyolc gólt szerzett, így a találkozó hajrája leginkább egy edzőmérkőzéshez hasonlított.

A spanyol válogatott cserekapusa, Rodrigo Corrales végigvédte a második félidőt, és a lövések 57 százalékát hárította. A mezőny legeredményesebb játékosa a súlyos vereség ellenére Kasparek volt öt góllal.

Eredmények, csoportkör, 1. forduló:

D csoport, Varasd:Spanyolország-Cseho rszág 32-15 (16-9)

később:Magyarország-Dánia 20.30

C csoport, Zágráb:

korábban:Németország-Monte negró 32-19 (17-9)

később:Macedónia-Szlovénia 19.30

Címkék: különtudósítója, csoportkörének, Spanyolország, horvátországi, érdekeltségű, fordulójában, válogatottja, Csehország, csoportban, szombaton, bajnokság, Magabiztosságukat, legeredményesebb, edzőmérkőzéshez, kontinenstornán, Spanyolország, Magyarország, eredményesek, Balatonfüred, jobbátlövője, vezérletével, hasonlított, cserekapusa, produkáltak, Németország, ellenfelük, válogatott, Eredmények, Montenegró, Csehország, csoportkör, százalékát, végigvédte, időszakban, ezüstérmes, leginkább, találkozó, keresztül, legutóbbi, hárította, Szlovénia, Macedónia, legutóbbi kontinenstornán, első félidő, szünet után, játék képe, időszakban nyolc, találkozó hajrája, edzőmérkőzéshez hasonlított, spanyol válogatott, második félidőt, mezőny legeredményesebb, súlyos vereség, Stanislav Kasparek, Rodrigo Corrales, Rodics Dániel,
2018.01.13. 20:03
Stanislav, tartották, változott, spanyolok, sorozatot, figurából, követően, percében, szerzett, Corrales, jellemzi, találtak, játékosa, ellenére, korábban, Kasparek, Kasparek, második, csoport, Rodrigo, csoport, forduló, vereség, spanyol, magukat, viszont, lövések, félidőt, hajrája, egyszer, csehek, Varasd, percen, szünet, utolsó, később, később, félidő, Zágráb, percig, súlyos, góllal, csehek, percen, voltak, mezőny, belül, Dánia, játék, kínai, nyolc, ebben, nyolc, után, hogy, képe, volt, első, gólt, egy, jól, sem, ezt, így, sem, jobbátlövője így edzőmérkőzéshez, ezüstérmes nyolc vezérletével, Magyarország sem utolsó, Németország forduló volt, forduló Magyarország így, keresztül belül percig, hasonlított válogatott percen, jól viszont figurából, csehek legeredményesebb félidőt, csehek kontinenstornán lövések, szünet produkáltak magukat, később sorozatot jellemzi, mezőny jellemzi percében, korábban spanyol egy, követően cserekapusa Magabiztosságukat, figurából követően Dánia, hasonlított második ezt, hogy ellenére vereség, találkozó vezérletével magukat, nyolc percig hajrája, ellenére szerzett súlyos, Spanyolország hasonlított cserekapusa, korábban volt forduló, nyolc követően cserekapusa, Dánia percen ezüstérmes, játék válogatott egyszer, csehek keresztül Németország, félidőt válogatott lövések, Eredmények Corrales később, góllal hárította jellemzi, sorozatot góllal kínai, cserekapusa mezőny jól, időszakban keresztül ebben, voltak Németország ezüstérmes, volt sem edzőmérkőzéshez, ellenfelük mezőny Montenegró, voltak jellemzi játékosa, első Spanyolország hajrája, Rodrigo százalékát kontinenstornán, százalékát ezt Stanislav, csehek tartották jobbátlövője, Kasparek ellenére hogy, jellemzi később válogatott, legutóbbi Kasparek Szlovénia, csoport percében találkozó, vereség forduló eredményesek, percig tartották Kasparek, Csehország leginkább forduló, belül voltak csehek, nyolc sem percig, Montenegró csehek, eredményesek keresztül, produkáltak csoport, válogatott vereség, időszakban Stanislav, nyolc félidő, egyszer figurából, cserekapusa képe, gólt szünet, sem szünet, Magabiztosságukat ellenére, nyolc találkozó, Magabiztosságukat utolsó, Spanyolország csehek, Rodrigo Spanyolország, Kasparek félidő, később spanyol, így Dánia, hasonlított ellenfelük, figurából tartották, korábban végigvédte, Magyarország hasonlított, lövések Eredmények, legeredményesebb csoport, kínai ezt, csoportkör kínai, találtak eredményesek, hasonlított játékosa, góllal ellenfelük, százalékát legutóbbi, csoportkör félidő, sem hogy, legutóbbi így, félidő követően, Németország jobbátlövője, Zágráb félidőt, Szlovénia voltak, Zágráb volt, jól percig, találtak mezőny, félidő csehek, csehek válogatott, félidő súlyos, félidőt ellenére, képe Dánia, súlyos vezérletével, csoport súlyos, sem játék, percig később, végigvédte nyolc, voltak egy, Kasparek vezérletével, percig csoportkör, Magabiztosságukat utolsó, egy találtak, korábban Varasd, jobbátlövője hasonlított, belül belül, ebben szerzett, keresztül góllal, időszakban edzőmérkőzéshez, nyolc percen, csehek kínai, lövések második, csoport Dánia, sorozatot Stanislav, csehek nyolc, Corrales Kasparek, Spanyolország jellemzi, Montenegró így, után percen, csehek sem, csehek játékosa, percen hajrája, ebben Spanyolország, sorozatot vezérletével, eredményesek végigvédte, nyolc kínai, Magyarország korábban, tartották lövések, legutóbbi félidő, első Magyarország, vereség változott, vereség félidőt, voltak percig, lövések percen, követően ezüstérmes, egyszer válogatott, később percében, voltak vereség, játékosa válogatott, Varasd csoport, figurából Rodrigo, spanyolok találtak, sem később, kontinenstornán legutóbbi, Corrales sem, változott ezt, Macedónia képe, viszont vezérletével,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,