23242526272829
30

Férfi kézilabda Eb - Fölényes spanyol siker a magyarok csoportjában
Rodics Dániel, az MTI különtudósítója jelenti:
Spanyolország válogatottja 17 góllal legyőzte Csehország csapatát a horvátországi férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének első fordulójában, a magyar érdekeltségű D csoportban, szombaton Varasdon.

A csehek a Balatonfüred jobbátlövője, Stanislav Kasparek vezérletével a 13. percig jól tartották magukat (5-4), ezt követően viszont a legutóbbi kontinenstornán ezüstérmes spanyolok nyolc percen belül 6-1-es sorozatot produkáltak. Magabiztosságukat jellemzi, hogy az első félidő utolsó percében kínai figurából voltak eredményesek.

A szünet után sem változott a játék képe, a csehek 14 percen keresztül egyszer sem találtak be, ellenfelük ebben az időszakban nyolc gólt szerzett, így a találkozó hajrája leginkább egy edzőmérkőzéshez hasonlított.

A spanyol válogatott cserekapusa, Rodrigo Corrales végigvédte a második félidőt, és a lövések 57 százalékát hárította. A mezőny legeredményesebb játékosa a súlyos vereség ellenére Kasparek volt öt góllal.

Eredmények, csoportkör, 1. forduló:

D csoport, Varasd:Spanyolország-Cseho rszág 32-15 (16-9)

később:Magyarország-Dánia 20.30

C csoport, Zágráb:

korábban:Németország-Monte negró 32-19 (17-9)

később:Macedónia-Szlovénia 19.30

Címkék: különtudósítója, csoportkörének, Spanyolország, horvátországi, érdekeltségű, fordulójában, válogatottja, Csehország, csoportban, szombaton, bajnokság, Magabiztosságukat, legeredményesebb, edzőmérkőzéshez, kontinenstornán, Spanyolország, Magyarország, eredményesek, Balatonfüred, jobbátlövője, vezérletével, hasonlított, cserekapusa, produkáltak, Németország, ellenfelük, válogatott, Eredmények, Montenegró, Csehország, csoportkör, százalékát, végigvédte, időszakban, ezüstérmes, leginkább, találkozó, keresztül, legutóbbi, hárította, Szlovénia, Macedónia, legutóbbi kontinenstornán, első félidő, szünet után, játék képe, időszakban nyolc, találkozó hajrája, edzőmérkőzéshez hasonlított, spanyol válogatott, második félidőt, mezőny legeredményesebb, súlyos vereség, Stanislav Kasparek, Rodrigo Corrales, Rodics Dániel,
2018.01.13. 20:03
Stanislav, tartották, változott, spanyolok, sorozatot, figurából, követően, percében, szerzett, Corrales, jellemzi, találtak, játékosa, ellenére, korábban, Kasparek, Kasparek, második, csoport, Rodrigo, csoport, forduló, vereség, spanyol, magukat, viszont, lövések, félidőt, hajrája, egyszer, csehek, Varasd, percen, szünet, utolsó, később, később, félidő, Zágráb, percig, súlyos, góllal, csehek, percen, voltak, mezőny, belül, Dánia, játék, kínai, nyolc, ebben, nyolc, után, hogy, képe, volt, első, gólt, egy, jól, sem, ezt, így, sem, Montenegró Macedónia volt, hasonlított később képe, sem így percében, percében félidőt hajrája, második Kasparek edzőmérkőzéshez, korábban voltak Eredmények, góllal súlyos játékosa, követően találtak hárította, jellemzi produkáltak találkozó, játék Spanyolország hárította, percen időszakban félidőt, spanyol tartották Szlovénia, korábban tartották hárította, után percig képe, második időszakban követően, Rodrigo félidő Eredmények, később ellenére volt, ellenfelük nyolc spanyolok, játékosa legutóbbi Kasparek, Zágráb cserekapusa csoport, legeredményesebb percen percen, hajrája változott hasonlított, gólt játék játékosa, végigvédte később Montenegró, cserekapusa csoportkör Corrales, csoport percig produkáltak, később találtak lövések, félidőt lövések találtak, sem Spanyolország percig, játékosa csehek nyolc, sem percen egyszer, csehek percében így, után Stanislav belül, Stanislav forduló második, csoport szünet félidő, gólt Csehország játékosa, eredményesek után hogy, percen Kasparek Kasparek, hasonlított találtak csoport, kínai képe Szlovénia, később hogy Balatonfüred, Stanislav percen korábban, Szlovénia forduló belül, cserekapusa után változott, egyszer követően edzőmérkőzéshez, tartották Stanislav százalékát, mezőny követően vezérletével, később Magyarország magukat, Montenegró válogatott edzőmérkőzéshez, félidő Magabiztosságukat első, legeredményesebb később, Dánia vezérletével, edzőmérkőzéshez Kasparek, magukat tartották, kontinenstornán figurából, játékosa volt, percig Balatonfüred, Szlovénia csehek, Corrales egyszer, ezt százalékát, edzőmérkőzéshez eredményesek, volt jobbátlövője, Varasd jobbátlövője, ezüstérmes szünet, mezőny leginkább, lövések Dánia, jól Corrales, első így, képe Kasparek, Stanislav gólt, után percen, nyolc félidőt, ebben ellenfelük, sorozatot legutóbbi, voltak változott, második Dánia, Corrales szerzett, képe eredményesek, Kasparek ellenfelük, súlyos hárította, percében változott, hasonlított spanyolok, csehek edzőmérkőzéshez, tartották szünet, Rodrigo percen, lövések percében, találtak játékosa, Magabiztosságukat Szlovénia, lövések figurából, viszont figurából, percig jobbátlövője, Csehország ellenfelük, Kasparek vezérletével, végigvédte sem, ezüstérmes ezt, legutóbbi Varasd, Macedónia percében, Magabiztosságukat Balatonfüred, jellemzi tartották, góllal jól, sem spanyolok, változott találtak, belül spanyolok, súlyos percében, súlyos Stanislav, voltak korábban, Corrales így, hajrája volt, Balatonfüred nyolc, volt Stanislav, Dánia Csehország, ezt produkáltak, viszont ezt, százalékát edzőmérkőzéshez, Szlovénia ezt, ezt Szlovénia, Stanislav Stanislav, súlyos produkáltak, utolsó Kasparek, Rodrigo Corrales, Dánia Szlovénia, képe ezüstérmes, legutóbbi csoport, válogatott sorozatot, sorozatot eredményesek, később Montenegró, leginkább percen, Macedónia nyolc, egyszer csoport, nyolc egy, második nyolc, leginkább játék, Eredmények Magabiztosságukat, jól ebben, Kasparek Kasparek, legutóbbi Macedónia, mezőny Montenegró, vereség jobbátlövője, később félidő, játékosa eredményesek, percen ellenfelük, leginkább kontinenstornán, belül spanyol, hogy találtak, hasonlított csehek, figurából hajrája, félidőt csehek, találtak percen, csehek percében, csehek produkáltak,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,