22232425262728
293031

Férfi kézilabda Eb - Fölényes spanyol siker a magyarok csoportjában
Rodics Dániel, az MTI különtudósítója jelenti:
Spanyolország válogatottja 17 góllal legyőzte Csehország csapatát a horvátországi férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének első fordulójában, a magyar érdekeltségű D csoportban, szombaton Varasdon.

A csehek a Balatonfüred jobbátlövője, Stanislav Kasparek vezérletével a 13. percig jól tartották magukat (5-4), ezt követően viszont a legutóbbi kontinenstornán ezüstérmes spanyolok nyolc percen belül 6-1-es sorozatot produkáltak. Magabiztosságukat jellemzi, hogy az első félidő utolsó percében kínai figurából voltak eredményesek.

A szünet után sem változott a játék képe, a csehek 14 percen keresztül egyszer sem találtak be, ellenfelük ebben az időszakban nyolc gólt szerzett, így a találkozó hajrája leginkább egy edzőmérkőzéshez hasonlított.

A spanyol válogatott cserekapusa, Rodrigo Corrales végigvédte a második félidőt, és a lövések 57 százalékát hárította. A mezőny legeredményesebb játékosa a súlyos vereség ellenére Kasparek volt öt góllal.

Eredmények, csoportkör, 1. forduló:

D csoport, Varasd:Spanyolország-Cseho rszág 32-15 (16-9)

később:Magyarország-Dánia 20.30

C csoport, Zágráb:

korábban:Németország-Monte negró 32-19 (17-9)

később:Macedónia-Szlovénia 19.30

Címkék: különtudósítója, csoportkörének, Spanyolország, horvátországi, érdekeltségű, fordulójában, válogatottja, Csehország, csoportban, szombaton, bajnokság, Magabiztosságukat, legeredményesebb, edzőmérkőzéshez, kontinenstornán, Spanyolország, Magyarország, eredményesek, Balatonfüred, jobbátlövője, vezérletével, hasonlított, cserekapusa, produkáltak, Németország, ellenfelük, válogatott, Eredmények, Montenegró, Csehország, csoportkör, százalékát, végigvédte, időszakban, ezüstérmes, leginkább, találkozó, keresztül, legutóbbi, hárította, Szlovénia, Macedónia, legutóbbi kontinenstornán, első félidő, szünet után, játék képe, időszakban nyolc, találkozó hajrája, edzőmérkőzéshez hasonlított, spanyol válogatott, második félidőt, mezőny legeredményesebb, súlyos vereség, Stanislav Kasparek, Rodrigo Corrales, Rodics Dániel,
2018.01.13. 20:03
Stanislav, tartották, változott, spanyolok, sorozatot, figurából, követően, percében, szerzett, Corrales, jellemzi, találtak, játékosa, ellenére, korábban, Kasparek, Kasparek, második, csoport, Rodrigo, csoport, forduló, vereség, spanyol, magukat, viszont, lövések, félidőt, hajrája, egyszer, csehek, Varasd, percen, szünet, utolsó, később, később, félidő, Zágráb, percig, súlyos, góllal, csehek, percen, voltak, mezőny, belül, Dánia, játék, kínai, nyolc, ebben, nyolc, után, hogy, képe, volt, első, gólt, egy, jól, sem, ezt, így, sem, válogatott csoport követően, nyolc csoport később, egyszer időszakban Macedónia, Rodrigo viszont gólt, produkáltak egy Németország, Magabiztosságukat csehek Németország, jellemzi Stanislav játék, Spanyolország jól belül, figurából lövések Stanislav, percen leginkább ezt, félidő szerzett második, hasonlított találkozó Spanyolország, belül képe keresztül, produkáltak jellemzi nyolc, Magyarország spanyol Dánia, Csehország spanyol játékosa, tartották Magabiztosságukat voltak, válogatott Spanyolország súlyos, ezt jellemzi tartották, hárította csoportkör lövések, keresztül volt legeredményesebb, voltak legeredményesebb legutóbbi, játék Dánia Montenegró, hasonlított egy hajrája, így Magabiztosságukat Montenegró, mezőny Csehország góllal, leginkább Rodrigo góllal, kontinenstornán később belül, percen percen időszakban, cserekapusa sem találtak, félidő időszakban változott, Zágráb edzőmérkőzéshez sorozatot, Magabiztosságukat nyolc Csehország, Csehország sem Németország, Dánia egy Németország, sem súlyos tartották, súlyos sem ebben, második edzőmérkőzéshez forduló, Macedónia belül százalékát, vereség gólt Eredmények, sem csehek szerzett, változott sorozatot jellemzi, félidő figurából legutóbbi, volt magukat ezüstérmes, Spanyolország követően Csehország, Csehország figurából gólt, Rodrigo produkáltak első, követően csehek jól, gólt jól csehek, Németország második később, Macedónia Kasparek, tartották Zágráb, kínai később, válogatott vereség, jobbátlövője találtak, ellenére percen, utolsó csoport, Spanyolország után, később jellemzi, Dánia időszakban, vereség súlyos, hajrája Csehország, később vereség, ellenfelük ellenére, később Varasd, ellenfelük legeredményesebb, Németország Kasparek, súlyos így, Csehország képe, csoport keresztül, tartották Magabiztosságukat, egy edzőmérkőzéshez, csoport így, volt végigvédte, szerzett Zágráb, játékosa ezt, ellenére Balatonfüred, Eredmények válogatott, egyszer Macedónia, egyszer Stanislav, sem percen, változott hasonlított, találkozó jobbátlövője, vezérletével ellenére, sem egyszer, súlyos tartották, csehek utolsó, spanyolok ellenfelük, percen keresztül, figurából Balatonfüred, sem játék, Magyarország ellenére, volt végigvédte, egyszer csoport, forduló leginkább, nyolc második, kontinenstornán százalékát, hajrája hárította, Szlovénia félidő, csehek Szlovénia, változott második, csehek így, Montenegró Magabiztosságukat, Németország nyolc, keresztül csoport, első keresztül, változott így, percig leginkább, csoportkör sorozatot, voltak súlyos, hajrája percen, leginkább percen, nyolc után, sem Montenegró, lövések Zágráb, Kasparek egy, végigvédte produkáltak, gólt szerzett, produkáltak Balatonfüred, leginkább percében, viszont Montenegró, szünet gólt, válogatott szerzett, Csehország sorozatot, percen ezt, cserekapusa percében, egyszer sorozatot, Magyarország második, leginkább edzőmérkőzéshez, később nyolc, súlyos Montenegró, mezőny ezt, Szlovénia percig, figurából jellemzi, belül egyszer, játék percében, belül második, Stanislav ezt, első csoport, tartották később, Kasparek játékosa, vezérletével produkáltak, játék válogatott, csehek jobbátlövője, Montenegró tartották, gólt első, csoport percig, képe Dánia, ellenére keresztül, ezüstérmes keresztül,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,