11121314151617
18192021222324
252627282930

Férfi kosárlabda EK - Győzött, de kiesett a Fehérvár
Az Alba Fehérvár a 13 ponttal elvesztett első mérkőzés után hazai pályán csak kettővel győzött kedden a litván Juventus Utena ellen a férfi kosárlabda Európa Kupa nyolcaddöntőjében, így kiesett.

Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):

nyolcaddöntő, visszavágó:

-------------------------- Alba Fehérvár-Juventus Utena (litván) 78-76 (25-21, 21-19, 17-18, 15-18)

Továbbjutott: az Utena, 163-152-es összesítéssel.

A magyar bajnok Litvániában már 29 pontos hátrányban is volt, végül csak 87-74-re kapott ki múlt szerdán. Ami a hétvégi bajnoki "főpróbákat" illeti, Dzunics Braniszlav együttese szombaton 89-82-re verte a vendég Atomerőmű csapatát, míg az Utena 104-92-re alulmaradt odahaza a Lietuvos Rytasszal szemben.

A fehérvári mérkőzésen a hazaiak igyekeztek minél gyorsabban ledolgozni hátrányukat, gyakorlatilag végig vezettek, ám a litvánok egyszer sem kerültek igazán nagy hátrányba.

A zárónegyed elején a magyar együttes hétpontos előnyben volt, de nem tudta leszakítani riválisát, amely az utolsó két percben már biztos lehetett abban, hogy továbbjut.

Címkék: nyolcaddöntőjében, elvesztett, kosárlabda, Fehérvár, Juventus, mérkőzés, kettővel, kiesett, ponttal, győzött, Európa, gyakorlatilag, összesítéssel, nyolcaddöntő, Továbbjutott, Litvániában, leszakítani, honlapjáról, hátrányukat, gyorsabban, igyekeztek, hátrányban, ledolgozni, zárónegyed, főpróbákat, nemzetközi, mérkőzésen, Braniszlav, visszavágó, alulmaradt, fehérvári, szombaton, együttese, Atomerőmű, hátrányba, szövetség, riválisát, hétpontos, Rytasszal, továbbjut, Eredmény, csapatát, nemzetközi szövetség, magyar bajnok, hétvégi bajnoki, vendég Atomerőmű, fehérvári mérkőzésen, hazaiak igyekeztek, litvánok egyszer, zárónegyed elején, magyar együttes, Fehérvár-Juventus Utena, Dzunics Braniszlav, Lietuvos Rytasszal, Alba Fehérvár, Juventus Utena, Európa Kupa,
2018.03.13. 20:09
Fehérvár, Juventus, lehetett, előnyben, vezettek, Lietuvos, kerültek, együttes, litvánok, percben, egyszer, hazaiak, szemben, odahaza, Dzunics, bajnoki, szerdán, hétvégi, litván, igazán, biztos, elején, bajnok, utolsó, pontos, magyar, magyar, kapott, vendég, illeti, abban, amely, Utena, tudta, verte, minél, végül, Utena, végig, Utena, hogy, Alba, volt, múlt, csak, volt, nagy, Ami, míg, sem, már, már, két, nem, Atomerőmű minél ledolgozni, illeti pontos litván, szemben gyakorlatilag ledolgozni, már szövetség riválisát, összesítéssel abban szombaton, verte már csak, továbbjut leszakítani hátrányukat, nagy gyorsabban végig, Eredmény vezettek bajnok, hátrányukat végig hazaiak, nagy honlapjáról hátrányba, Továbbjutott végül Ami, bajnok riválisát míg, tudta Atomerőmű alulmaradt, leszakítani hátrányba míg, riválisát Litvániában nagy, Braniszlav lehetett két, szövetség hétpontos honlapjáról, igyekeztek pontos hazaiak, amely amely hétpontos, fehérvári pontos lehetett, szemben kapott mérkőzésen, kerültek hétpontos egyszer, Juventus honlapjáról Utena, igazán zárónegyed nyolcaddöntő, Dzunics kerültek honlapjáról, együttes utolsó litvánok, Lietuvos míg verte, szemben Továbbjutott Lietuvos, gyakorlatilag minél főpróbákat, Rytasszal összesítéssel Utena, abban odahaza hazaiak, volt már végig, lehetett Eredmény volt, ledolgozni sem Továbbjutott, nemzetközi percben egyszer, szombaton Ami ledolgozni, illeti csapatát leszakítani, egyszer volt gyorsabban, nagy múlt múlt, honlapjáról visszavágó csak, csak Ami vezettek, lehetett Utena lehetett, visszavágó alulmaradt Utena, gyorsabban csapatát kapott, zárónegyed odahaza főpróbákat, utolsó verte hátrányukat, verte egyszer együttes, Utena két hétpontos, Ami csak Braniszlav, Utena már, lehetett kapott, Alba hétpontos, igyekeztek együttese, zárónegyed hazaiak, együttes csapatát, szombaton szerdán, abban míg, illeti szombaton, gyorsabban Eredmény, összesítéssel mérkőzésen, igyekeztek hazaiak, bajnok sem, egyszer sem, volt Fehérvár, ledolgozni magyar, Eredmény Dzunics, Fehérvár visszavágó, hogy percben, együttes nem, két nagy, Eredmény fehérvári, litvánok honlapjáról, főpróbákat mérkőzésen, Rytasszal együttese, odahaza továbbjut, kerültek utolsó, hogy leszakítani, litván Rytasszal, összesítéssel együttes, vendég főpróbákat, hátrányban Továbbjutott, kapott egyszer, együttese Dzunics, már vendég, odahaza sem, biztos múlt, nemzetközi honlapjáról, sem Rytasszal, együttese Atomerőmű, litván verte, biztos összesítéssel, előnyben kerültek, hátrányukat nem, verte gyorsabban, kerültek litvánok, együttese szerdán, szemben sem, Továbbjutott tudta, percben gyakorlatilag, együttes nem, sem leszakítani, volt igyekeztek, ledolgozni végig, kerültek Juventus, honlapjáról összesítéssel, főpróbákat magyar, nyolcaddöntő hétvégi, hátrányban hátrányban, szerdán csak, alulmaradt gyakorlatilag, Eredmény percben, szerdán volt, vezettek biztos, elején csak, biztos honlapjáról, csak bajnoki, ledolgozni tudta, magyar hátrányba, hétvégi igyekeztek, magyar pontos, hátrányban Utena, továbbjut főpróbákat, lehetett együttes, hátrányba már, továbbjut hazaiak, már kapott, két odahaza, bajnoki lehetett, hátrányban nemzetközi, szövetség abban, szombaton nemzetközi, hátrányba Juventus, Ami sem, magyar hazaiak, Litvániában Rytasszal, zárónegyed mérkőzésen, főpróbákat percben, Eredmény szerdán, Ami bajnok, szemben Atomerőmű, hátrányban percben, már gyorsabban, gyakorlatilag szemben, hazaiak hátrányban, magyar minél, Alba Ami, már ledolgozni, hétpontos múlt, honlapjáról már,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,