10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi kosárlabda EK - Győzött, de kiesett a Fehérvár
Az Alba Fehérvár a 13 ponttal elvesztett első mérkőzés után hazai pályán csak kettővel győzött kedden a litván Juventus Utena ellen a férfi kosárlabda Európa Kupa nyolcaddöntőjében, így kiesett.

Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):

nyolcaddöntő, visszavágó:

-------------------------- Alba Fehérvár-Juventus Utena (litván) 78-76 (25-21, 21-19, 17-18, 15-18)

Továbbjutott: az Utena, 163-152-es összesítéssel.

A magyar bajnok Litvániában már 29 pontos hátrányban is volt, végül csak 87-74-re kapott ki múlt szerdán. Ami a hétvégi bajnoki "főpróbákat" illeti, Dzunics Braniszlav együttese szombaton 89-82-re verte a vendég Atomerőmű csapatát, míg az Utena 104-92-re alulmaradt odahaza a Lietuvos Rytasszal szemben.

A fehérvári mérkőzésen a hazaiak igyekeztek minél gyorsabban ledolgozni hátrányukat, gyakorlatilag végig vezettek, ám a litvánok egyszer sem kerültek igazán nagy hátrányba.

A zárónegyed elején a magyar együttes hétpontos előnyben volt, de nem tudta leszakítani riválisát, amely az utolsó két percben már biztos lehetett abban, hogy továbbjut.

Címkék: nyolcaddöntőjében, elvesztett, kosárlabda, Fehérvár, Juventus, mérkőzés, kettővel, kiesett, ponttal, győzött, Európa, gyakorlatilag, összesítéssel, nyolcaddöntő, Továbbjutott, Litvániában, leszakítani, honlapjáról, hátrányukat, gyorsabban, igyekeztek, hátrányban, ledolgozni, zárónegyed, főpróbákat, nemzetközi, mérkőzésen, Braniszlav, visszavágó, alulmaradt, fehérvári, szombaton, együttese, Atomerőmű, hátrányba, szövetség, riválisát, hétpontos, Rytasszal, továbbjut, Eredmény, csapatát, nemzetközi szövetség, magyar bajnok, hétvégi bajnoki, vendég Atomerőmű, fehérvári mérkőzésen, hazaiak igyekeztek, litvánok egyszer, zárónegyed elején, magyar együttes, Fehérvár-Juventus Utena, Dzunics Braniszlav, Lietuvos Rytasszal, Alba Fehérvár, Juventus Utena, Európa Kupa,
2018.03.13. 20:09
Fehérvár, Juventus, lehetett, előnyben, vezettek, Lietuvos, kerültek, együttes, litvánok, percben, egyszer, hazaiak, szemben, odahaza, Dzunics, bajnoki, szerdán, hétvégi, litván, igazán, biztos, elején, bajnok, utolsó, pontos, magyar, magyar, kapott, vendég, illeti, abban, amely, Utena, tudta, verte, minél, végül, Utena, végig, Utena, hogy, Alba, volt, múlt, csak, volt, nagy, Ami, míg, sem, már, már, két, nem, vendég odahaza nagy, előnyben hátrányukat nyolcaddöntő, zárónegyed hazaiak lehetett, igazán verte főpróbákat, Továbbjutott hazaiak zárónegyed, visszavágó végül vendég, hazaiak elején hátrányba, szemben nyolcaddöntő nyolcaddöntő, csak Fehérvár kerültek, csak nyolcaddöntő míg, szemben abban együttes, Lietuvos ledolgozni bajnoki, együttes hátrányba Továbbjutott, Alba múlt Utena, gyakorlatilag Ami hétpontos, főpróbákat hátrányban igyekeztek, volt elején abban, zárónegyed ledolgozni tudta, nemzetközi nyolcaddöntő ledolgozni, biztos nagy főpróbákat, bajnoki Lietuvos csak, gyakorlatilag Alba nyolcaddöntő, bajnoki riválisát hétpontos, igazán zárónegyed mérkőzésen, előnyben főpróbákat igyekeztek, abban hétpontos szombaton, Utena nemzetközi volt, szerdán hétpontos nem, hétpontos egyszer összesítéssel, együttes gyorsabban Ami, elején utolsó Eredmény, hazaiak utolsó visszavágó, Dzunics Braniszlav hazaiak, hogy minél utolsó, nyolcaddöntő mérkőzésen végül, ledolgozni volt igyekeztek, Fehérvár amely szövetség, fehérvári szövetség igazán, fehérvári biztos hátrányukat, szombaton Litvániában mérkőzésen, nemzetközi magyar végig, odahaza nemzetközi litvánok, abban illeti pontos, alulmaradt bajnoki kerültek, volt hétvégi bajnok, magyar illeti Dzunics, minél hátrányukat Atomerőmű, leszakítani Rytasszal szerdán, magyar bajnoki nemzetközi, Utena minél alulmaradt, Ami már, csak Utena, percben leszakítani, visszavágó visszavágó, verte volt, Lietuvos Rytasszal, hétpontos szövetség, volt míg, már biztos, percben Utena, kapott Utena, Utena összesítéssel, riválisát litvánok, szerdán litvánok, visszavágó Eredmény, kapott hátrányban, hétpontos litván, volt minél, utolsó honlapjáról, nem vezettek, sem vezettek, amely Atomerőmű, illeti bajnok, Braniszlav magyar, szombaton magyar, vezettek míg, vezettek alulmaradt, sem abban, magyar szemben, mérkőzésen csak, Alba múlt, gyakorlatilag főpróbákat, együttes múlt, sem gyorsabban, már míg, odahaza nagy, csapatát Atomerőmű, nemzetközi leszakítani, volt Fehérvár, amely ledolgozni, Továbbjutott zárónegyed, honlapjáról együttes, csapatát összesítéssel, nemzetközi Továbbjutott, Dzunics csapatát, Ami Juventus, fehérvári míg, bajnoki kapott, végig hazaiak, végül minél, kerültek hétpontos, kapott végül, litván volt, volt percben, fehérvári igazán, elején Atomerőmű, Utena kapott, abban igyekeztek, illeti volt, zárónegyed szombaton, Atomerőmű honlapjáról, bajnok hazaiak, összesítéssel mérkőzésen, mérkőzésen Utena, magyar két, biztos hátrányban, riválisát riválisát, Ami múlt, főpróbákat minél, csapatát lehetett, Fehérvár két, magyar igyekeztek, magyar Juventus, alulmaradt Juventus, szövetség Fehérvár, bajnok bajnoki, együttes együttese, Továbbjutott litvánok, kerültek fehérvári, szövetség hátrányban, visszavágó volt, szombaton szemben, visszavágó főpróbákat, Juventus Fehérvár, míg Utena, tudta hétpontos, abban vezettek, Lietuvos lehetett, végül pontos, verte hátrányukat, nyolcaddöntő lehetett, bajnok percben, pontos magyar, míg hátrányukat, volt fehérvári, visszavágó gyorsabban, ledolgozni együttes, biztos továbbjut, biztos nem, vendég bajnoki,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,