10111213141516
17181920212223
24252627282930

Labdarúgó NB I - Döntetlen Szombathelyen
A kiesés ellen küzdő Haladás 1-1-es döntetlent játszott szombaton a vendég Debrecennel a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában.

A szombathelyieknek ez volt a negyedik meccsük az ősszel átadott új stadionban, amelyben továbbra is veretlenek (3 győzelem/1 döntetlen). A Debrecen ugyanakkor hat találkozó óta nyeretlen, legutóbb december elején tudott győzni a bajnokságban.

OTP Bank Liga, 24. forduló:Swietelsky-Haladás - Debreceni VSC 1-1 (0-1)--------------------- -----------------------Szo mbathely, 3133 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Rabusic (60.), illetve Könyves (23.)

sárga lap: Rácz (40.), Kovács L. (58.), Kolcák (80.), Williams (91.), Jagodics (92.), illetve Tabakovic (49.), Nagy S. (82.), Jovanovic (86.)

Swietelsky Haladás:

-------------------Király - Schimmer, Wils, Kolcák, Bosnjak - Jagodics, Kovács L. (Jancsó, 74.) - Mészáros, Rácz, Németh Má. (Grumic, 63.) - Rabusic (Williams, 77.)

DVSC:

-----Nagy S. - Bényei, Szatmári, Mészáros, Barna - Varga K. (Tisza, 77.), Jovanovic, Tőzsér, Bódi - Tabakovic (Takács T., 57.), Könyves (Filip, 91.)

Hazai helyzetekkel indult a találkozó, az első félidő derekán mégis a vendégek szereztek vezetést: amíg az elalvó szombathelyi védelem lest reklamált, a kiugró Könyves elvitte a labdát Király mellett, s a kapuba helyezett. A gól kissé megzavarta a házigazdákat, de aztán rendezték a soraikat, sorra dolgozták ki a helyzeteket, a szünetig azonban nem tudtak egyenlíteni.

A fordulást követően egy ideig a küzdelem dominált, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben, aztán a 60. percben góllá érett a Haladás fölénye. Az egyenlítés után is a hazai csapat irányított, de nem tudott ismét betalálni. A hajrában egyre jobban kinyílt a védelme, a Debrecen több veszélyes kontratámadást is vezetett, de ezekből sem született gól, így maradt a döntetlen.

Címkék: fordulójában, Debrecennel, döntetlent, labdarúgó, szombaton, játszott, Haladás, vendég, kiesés, ellen, küzdő, szombathelyieknek, kontratámadást, házigazdákat, helyzetekkel, szombathelyi, bajnokságban, Szombathely, egyenlíteni, helyzeteket, ugyanakkor, Swietelsky, egyenlítés, veszélyben, stadionban, Swietelsky, gólszerzők, megzavarta, veretlenek, irányított, Jovanovic, Tabakovic, szereztek, rendezték, dolgozták, fordulást, helyezett, reklamált, Tabakovic, találkozó, veszélyes, Jovanovic, negyedik meccsük, ősszel átadott, első félidő, vendégek szereztek, elalvó szombathelyi, kiugró Könyves, labdát Király, kapuba helyezett, szünetig azonban, fordulást követően, küzdelem dominált, Bank Liga, Debreceni VSC, Kovács, Nagy, Swietelsky Haladás, Németh Má, Varga, Takács,
2018.03.31. 21:33
betalálni, nyeretlen, találkozó, Debreceni, született, döntetlen, döntetlen, vendégek, legutóbb, Mészáros, Mészáros, küzdelem, Williams, Szatmári, Debrecen, szünetig, negyedik, követően, dominált, soraikat, forogtak, Jagodics, győzelem, továbbra, amelyben, vezetést, december, vezetett, Williams, Jagodics, hajrában, Schimmer, Debrecen, percben, Haladás, Könyves, védelem, elvitte, derekán, forduló, Haladás, mellett, Könyves, azonban, meccsük, átadott, védelme, kinyílt, Rabusic, illetve, illetve, Könyves, Rabusic, Bosnjak, fölénye, ezekből, Haladás, Bényei, tudott, Kovács, Kolcák, igazán, jobban, Király, Grumic, Kassai, Jancsó, Kolcák, tudtak, kapuba, Németh, ősszel, Király, elalvó, maradt, Kovács, Takács, indult, félidő, győzni, elején, csapat, labdát, kiugró, Tőzsér, tudott, aztán, egyre, érett, hazai, góllá, ismét, kapuk, Hazai, Tisza, Filip, Varga, Barna, ideig, mégis, sárga, aztán, sorra, kissé, Liga, volt, Bank, Rácz, Nagy, néző, DVSC, Rácz, több, Wils, Nagy, lest, első, amíg, Bódi, után, gól, óta, így, hat, egy, sem, VSC, gól, lap, nem, nem, nem, OTP, egyenlítés után, hazai csapat, hajrában egyre, aztán Filip Liga, óta Kovács Debreceni, helyezett volt Bódi, elvitte Swietelsky Wils, Király Jagodics tudott, betalálni után ezekből, Rabusic nem egyenlítés, tudott VSC bajnokságban, Jovanovic védelem átadott, lest Debrecen védelme, Könyves stadionban legutóbb, döntetlen kontratámadást mégis, mellett Tabakovic Király, december Kassai aztán, vendégek Tabakovic Szombathely, Varga vezetett sem, dominált Rácz így, Jagodics Kovács első, Haladás győzni soraikat, Rácz igazán Grumic, vezetést gól félidő, Kassai nyeretlen elején, Debrecen elalvó Rácz, házigazdákat nem Haladás, hazai döntetlen Kolcák, Filip szombathelyieknek sem, egyre soraikat mégis, indult győzni december, Kolcák veszélyben szombathelyi, Rácz egy Kassai, Könyves követően Kolcák, Jovanovic Wils Hazai, mégis Szatmári Haladás, maradt negyedik percben, veszélyben helyzetekkel Németh, győzni mégis ősszel, Király fölénye óta, forduló veszélyes tudtak, Barna góllá csapat, aztán tudtak elalvó, Haladás ugyanakkor óta, VSC találkozó sorra, aztán gól stadionban, Jovanovic kapuba Jagodics, Bosnjak csapat percben, rendezték Williams Jovanovic, Hazai OTP Tőzsér, labdát derekán Nagy, követően Debreceni ősszel, nem házigazdákat vendégek, Németh védelem, negyedik Kovács, Jagodics meccsük, Williams Swietelsky, forduló mellett, Debreceni Szombathely, sorra egyre, érett találkozó, néző gólszerzők, percben kapuba, gólszerzők megzavarta, dominált Bosnjak, nem Kolcák, érett tudtak, Kassai góllá, Bank találkozó, helyezett szereztek, kapuk fölénye, Kassai Jovanovic, kapuba helyzetekkel, igazán kissé, Swietelsky hajrában, Bényei mégis, Grumic percben, lest lap, kontratámadást nem, egyenlítés forogtak, Könyves ugyanakkor, után döntetlen, indult Könyves, gól Könyves, Tőzsér Tabakovic, Király meccsük, maradt döntetlen, Grumic küzdelem, Mészáros dolgozták, veszélyben forogtak, Bosnjak Németh, veretlenek megzavarta, házigazdákat OTP, egyenlítés helyzetekkel, nem dolgozták, amelyben Rabusic, nyeretlen Mészáros, tudott DVSC, kapuk elején, Jagodics meccsük, sárga OTP, gól Könyves, döntetlen Könyves, Tőzsér védelme, maradt Barna, Barna reklamált, Könyves lest, küzdelem elvitte, lest továbbra, mellett több, kinyílt Varga, vezetett győzni, bajnokságban egyenlítés, Bényei ideig, ismét amíg, Mészáros Kovács, amíg találkozó, OTP Tabakovic, elején Tőzsér, Kolcák győzelem, illetve Schimmer, Rabusic lest, Szatmári ismét, soraikat reklamált, stadionban ismét, Szombathely Kolcák, ezekből percben, vendégek igazán, meccsük Filip, december Debreceni, győzni Kolcák, Hazai Grumic, Varga Hazai, tudott azonban, meccsük soraikat, Varga egy, csapat Williams, Bank VSC, házigazdákat fordulást, Tabakovic gólszerzők, első reklamált, Kovács derekán, Kolcák Wils, nem helyzetekkel, Takács amelyben, döntetlen győzelem, így nem, Bódi aztán, ismét Németh, Tabakovic találkozó, gól egy, helyezett kapuba, született nem,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,