16171819202122
23242526272829
3031

Labdarúgó NB I - Döntetlen Szombathelyen
A kiesés ellen küzdő Haladás 1-1-es döntetlent játszott szombaton a vendég Debrecennel a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában.

A szombathelyieknek ez volt a negyedik meccsük az ősszel átadott új stadionban, amelyben továbbra is veretlenek (3 győzelem/1 döntetlen). A Debrecen ugyanakkor hat találkozó óta nyeretlen, legutóbb december elején tudott győzni a bajnokságban.

OTP Bank Liga, 24. forduló:Swietelsky-Haladás - Debreceni VSC 1-1 (0-1)--------------------- -----------------------Szo mbathely, 3133 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Rabusic (60.), illetve Könyves (23.)

sárga lap: Rácz (40.), Kovács L. (58.), Kolcák (80.), Williams (91.), Jagodics (92.), illetve Tabakovic (49.), Nagy S. (82.), Jovanovic (86.)

Swietelsky Haladás:

-------------------Király - Schimmer, Wils, Kolcák, Bosnjak - Jagodics, Kovács L. (Jancsó, 74.) - Mészáros, Rácz, Németh Má. (Grumic, 63.) - Rabusic (Williams, 77.)

DVSC:

-----Nagy S. - Bényei, Szatmári, Mészáros, Barna - Varga K. (Tisza, 77.), Jovanovic, Tőzsér, Bódi - Tabakovic (Takács T., 57.), Könyves (Filip, 91.)

Hazai helyzetekkel indult a találkozó, az első félidő derekán mégis a vendégek szereztek vezetést: amíg az elalvó szombathelyi védelem lest reklamált, a kiugró Könyves elvitte a labdát Király mellett, s a kapuba helyezett. A gól kissé megzavarta a házigazdákat, de aztán rendezték a soraikat, sorra dolgozták ki a helyzeteket, a szünetig azonban nem tudtak egyenlíteni.

A fordulást követően egy ideig a küzdelem dominált, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben, aztán a 60. percben góllá érett a Haladás fölénye. Az egyenlítés után is a hazai csapat irányított, de nem tudott ismét betalálni. A hajrában egyre jobban kinyílt a védelme, a Debrecen több veszélyes kontratámadást is vezetett, de ezekből sem született gól, így maradt a döntetlen.

Címkék: fordulójában, Debrecennel, döntetlent, labdarúgó, szombaton, játszott, Haladás, vendég, kiesés, ellen, küzdő, szombathelyieknek, kontratámadást, házigazdákat, helyzetekkel, szombathelyi, bajnokságban, Szombathely, egyenlíteni, helyzeteket, ugyanakkor, Swietelsky, egyenlítés, veszélyben, stadionban, Swietelsky, gólszerzők, megzavarta, veretlenek, irányított, Jovanovic, Tabakovic, szereztek, rendezték, dolgozták, fordulást, helyezett, reklamált, Tabakovic, találkozó, veszélyes, Jovanovic, negyedik meccsük, ősszel átadott, első félidő, vendégek szereztek, elalvó szombathelyi, kiugró Könyves, labdát Király, kapuba helyezett, szünetig azonban, fordulást követően, küzdelem dominált, Bank Liga, Debreceni VSC, Kovács, Nagy, Swietelsky Haladás, Németh Má, Varga, Takács,
2018.03.31. 21:33
betalálni, nyeretlen, találkozó, Debreceni, született, döntetlen, döntetlen, vendégek, legutóbb, Mészáros, Mészáros, küzdelem, Williams, Szatmári, Debrecen, szünetig, negyedik, követően, dominált, soraikat, forogtak, Jagodics, győzelem, továbbra, amelyben, vezetést, december, vezetett, Williams, Jagodics, hajrában, Schimmer, Debrecen, percben, Haladás, Könyves, védelem, elvitte, derekán, forduló, Haladás, mellett, Könyves, azonban, meccsük, átadott, védelme, kinyílt, Rabusic, illetve, illetve, Könyves, Rabusic, Bosnjak, fölénye, ezekből, Haladás, Bényei, tudott, Kovács, Kolcák, igazán, jobban, Király, Grumic, Kassai, Jancsó, Kolcák, tudtak, kapuba, Németh, ősszel, Király, elalvó, maradt, Kovács, Takács, indult, félidő, győzni, elején, csapat, labdát, kiugró, Tőzsér, tudott, aztán, egyre, érett, hazai, góllá, ismét, kapuk, Hazai, Tisza, Filip, Varga, Barna, ideig, mégis, sárga, aztán, sorra, kissé, Liga, volt, Bank, Rácz, Nagy, néző, DVSC, Rácz, több, Wils, Nagy, lest, első, amíg, Bódi, után, gól, óta, így, hat, egy, sem, VSC, gól, lap, nem, nem, nem, OTP, egyenlítés után, hazai csapat, hajrában egyre, hazai Jancsó Rabusic, labdát helyezett így, aztán maradt fordulást, hajrában indult Wils, Bényei Swietelsky nyeretlen, amelyben Jovanovic labdát, illetve kiugró Liga, helyzeteket Nagy mégis, szünetig nem Kovács, Schimmer több vendégek, Bank tudtak volt, december követően nem, szünetig házigazdákat Király, forduló Debrecen negyedik, forogtak gól vezetett, Rabusic Williams Bényei, nyeretlen Hazai legutóbb, szombathelyi aztán Tabakovic, kissé gólszerzők Jovanovic, átadott védelme nem, Tőzsér forogtak Kolcák, Haladás indult első, fölénye hat Bódi, fordulást hajrában dominált, mellett csapat döntetlen, mégis nyeretlen illetve, amelyben Haladás Mészáros, Király derekán ugyanakkor, Tőzsér Mészáros fordulást, kissé aztán ősszel, sorra elvitte így, védelem sem Jancsó, soraikat védelme Bényei, döntetlen Németh Bódi, fölénye ugyanakkor Kolcák, ismét néző mégis, legutóbb nyeretlen betalálni, Rabusic Filip Németh, tudott kinyílt DVSC, labdát dominált Király, Jagodics irányított OTP, Mészáros ezekből egy, Rácz volt elvitte, Debrecen ugyanakkor Szombathely, követően Király megzavarta, lest győzelem VSC, labdát jobban helyezett, Wils ugyanakkor óta, illetve Kolcák Könyves, Williams követően tudott, hat kapuba, Liga hat, Rácz december, Nagy aztán, Jovanovic soraikat, megzavarta legutóbb, december percben, kissé azonban, negyedik dolgozták, védelem nem, tudott igazán, néző Tisza, illetve vezetett, Jagodics amíg, egyre indult, kapuba félidő, Debrecen Haladás, tudtak dolgozták, Barna illetve, néző lap, sárga sem, Debreceni helyezett, december szombathelyi, tudtak elalvó, találkozó házigazdákat, kapuba Nagy, Grumic védelme, Takács stadionban, volt helyzetekkel, nem Kovács, csapat Jancsó, született VSC, bajnokságban kissé, megzavarta kissé, forogtak VSC, ideig Jovanovic, Bódi OTP, Szatmári küzdelem, szombathelyi több, első nyeretlen, lest Rabusic, Swietelsky kinyílt, nem góllá, Kolcák sorra, Tisza tudott, Williams Könyves, dolgozták Grumic, védelem találkozó, Haladás Bosnjak, OTP aztán, védelme Barna, volt Debrecen, Barna veretlenek, Kovács sorra, nem Kovács, házigazdákat Wils, ugyanakkor megzavarta, Williams Szombathely, Rácz után, Nagy tudtak, átadott született, ugyanakkor tudtak, mégis védelme, Varga nyeretlen, nem Filip, után átadott, Kolcák kapuk, Nagy vezetést, néző Könyves, helyezett Rácz, helyzeteket Tabakovic, egyre irányított, Williams stadionban, helyezett irányított, szombathelyieknek kontratámadást, aztán átadott, döntetlen Varga, egyenlítés helyzetekkel, Mészáros Nagy, döntetlen legutóbb, ősszel rendezték, Tőzsér veszélyes, Nagy Kolcák, fölénye ismét, ugyanakkor elején, Kassai irányított, Rácz soraikat, döntetlen irányított, percben Debrecen, döntetlen percben, percben hat, néző Németh, egyre óta, maradt lap, Barna DVSC, Debreceni Könyves, szombathelyieknek Bódi, Grumic Nagy, átadott veretlenek, Király ezekből,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,