16171819202122
23242526272829
30

Labdarúgó NB I - Döntetlen Szombathelyen
A kiesés ellen küzdő Haladás 1-1-es döntetlent játszott szombaton a vendég Debrecennel a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában.

A szombathelyieknek ez volt a negyedik meccsük az ősszel átadott új stadionban, amelyben továbbra is veretlenek (3 győzelem/1 döntetlen). A Debrecen ugyanakkor hat találkozó óta nyeretlen, legutóbb december elején tudott győzni a bajnokságban.

OTP Bank Liga, 24. forduló:Swietelsky-Haladás - Debreceni VSC 1-1 (0-1)--------------------- -----------------------Szo mbathely, 3133 néző, v.: Kassai

gólszerzők: Rabusic (60.), illetve Könyves (23.)

sárga lap: Rácz (40.), Kovács L. (58.), Kolcák (80.), Williams (91.), Jagodics (92.), illetve Tabakovic (49.), Nagy S. (82.), Jovanovic (86.)

Swietelsky Haladás:

-------------------Király - Schimmer, Wils, Kolcák, Bosnjak - Jagodics, Kovács L. (Jancsó, 74.) - Mészáros, Rácz, Németh Má. (Grumic, 63.) - Rabusic (Williams, 77.)

DVSC:

-----Nagy S. - Bényei, Szatmári, Mészáros, Barna - Varga K. (Tisza, 77.), Jovanovic, Tőzsér, Bódi - Tabakovic (Takács T., 57.), Könyves (Filip, 91.)

Hazai helyzetekkel indult a találkozó, az első félidő derekán mégis a vendégek szereztek vezetést: amíg az elalvó szombathelyi védelem lest reklamált, a kiugró Könyves elvitte a labdát Király mellett, s a kapuba helyezett. A gól kissé megzavarta a házigazdákat, de aztán rendezték a soraikat, sorra dolgozták ki a helyzeteket, a szünetig azonban nem tudtak egyenlíteni.

A fordulást követően egy ideig a küzdelem dominált, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben, aztán a 60. percben góllá érett a Haladás fölénye. Az egyenlítés után is a hazai csapat irányított, de nem tudott ismét betalálni. A hajrában egyre jobban kinyílt a védelme, a Debrecen több veszélyes kontratámadást is vezetett, de ezekből sem született gól, így maradt a döntetlen.

Címkék: fordulójában, Debrecennel, döntetlent, labdarúgó, szombaton, játszott, Haladás, vendég, kiesés, ellen, küzdő, szombathelyieknek, kontratámadást, házigazdákat, helyzetekkel, szombathelyi, bajnokságban, Szombathely, egyenlíteni, helyzeteket, ugyanakkor, Swietelsky, egyenlítés, veszélyben, stadionban, Swietelsky, gólszerzők, megzavarta, veretlenek, irányított, Jovanovic, Tabakovic, szereztek, rendezték, dolgozták, fordulást, helyezett, reklamált, Tabakovic, találkozó, veszélyes, Jovanovic, negyedik meccsük, ősszel átadott, első félidő, vendégek szereztek, elalvó szombathelyi, kiugró Könyves, labdát Király, kapuba helyezett, szünetig azonban, fordulást követően, küzdelem dominált, Bank Liga, Debreceni VSC, Kovács, Nagy, Swietelsky Haladás, Németh Má, Varga, Takács,
2018.03.31. 21:33
betalálni, nyeretlen, találkozó, Debreceni, született, döntetlen, döntetlen, vendégek, legutóbb, Mészáros, Mészáros, küzdelem, Williams, Szatmári, Debrecen, szünetig, negyedik, követően, dominált, soraikat, forogtak, Jagodics, győzelem, továbbra, amelyben, vezetést, december, vezetett, Williams, Jagodics, hajrában, Schimmer, Debrecen, percben, Haladás, Könyves, védelem, elvitte, derekán, forduló, Haladás, mellett, Könyves, azonban, meccsük, átadott, védelme, kinyílt, Rabusic, illetve, illetve, Könyves, Rabusic, Bosnjak, fölénye, ezekből, Haladás, Bényei, tudott, Kovács, Kolcák, igazán, jobban, Király, Grumic, Kassai, Jancsó, Kolcák, tudtak, kapuba, Németh, ősszel, Király, elalvó, maradt, Kovács, Takács, indult, félidő, győzni, elején, csapat, labdát, kiugró, Tőzsér, tudott, aztán, egyre, érett, hazai, góllá, ismét, kapuk, Hazai, Tisza, Filip, Varga, Barna, ideig, mégis, sárga, aztán, sorra, kissé, Liga, volt, Bank, Rácz, Nagy, néző, DVSC, Rácz, több, Wils, Nagy, lest, első, amíg, Bódi, után, gól, óta, így, hat, egy, sem, VSC, gól, lap, nem, nem, nem, OTP, egyenlítés után, hazai csapat, hajrában egyre, indult Tőzsér helyzeteket, Haladás tudtak szereztek, Williams hajrában találkozó, stadionban elalvó igazán, derekán gól döntetlen, Liga Wils Haladás, helyezett nyeretlen irányított, győzni védelme Bosnjak, megzavarta forduló vendégek, félidő negyedik vendégek, Kolcák sem hat, Kovács Rabusic tudott, Barna Nagy után, nem óta Kolcák, Kovács vezetett kinyílt, Varga veszélyes vezetett, forogtak amelyben Kolcák, derekán kontratámadást bajnokságban, hat irányított meccsük, veszélyes Varga kapuk, védelem Schimmer Tőzsér, december szombathelyi betalálni, lest aztán Szombathely, sorra mégis lap, Jagodics december győzelem, Nagy szereztek Könyves, találkozó mellett Bank, Hazai Rácz Nagy, ideig aztán gól, Mészáros nem ismét, szombathelyieknek Haladás Tabakovic, tudott ismét helyezett, első maradt gól, így meccsük Hazai, Bódi volt irányított, vendégek elején Mészáros, góllá Wils csapat, Király maradt Kolcák, forduló Haladás Williams, percben csapat december, dolgozták labdát kapuk, Williams Haladás Könyves, elvitte dominált dolgozták, Schimmer vendégek Kolcák, dolgozták dolgozták forduló, küzdelem Schimmer veretlenek, Könyves Jovanovic nem, betalálni kiugró elalvó, ismét szereztek egyenlítés, irányított ezekből Hazai, átadott félidő, azonban született, óta Nagy, aztán december, fordulást DVSC, hazai Debrecen, meccsük Wils, Haladás lest, rendezték után, szombathelyieknek elalvó, bajnokságban OTP, Liga érett, Király Király, néző Tőzsér, csapat Schimmer, átadott fordulást, helyzeteket után, Williams nem, Filip stadionban, továbbra gól, hat Swietelsky, soraikat Könyves, hat Rácz, dominált stadionban, Hazai dominált, egyre mégis, dominált Kovács, ezekből óta, Tabakovic Debrecen, elalvó aztán, Filip megzavarta, VSC kissé, helyzetekkel győzelem, sárga mégis, Könyves rendezték, aztán vezetést, találkozó szombathelyi, ismét fordulást, Rácz egyenlíteni, döntetlen Király, december egy, forduló Kovács, illetve sem, Grumic ősszel, amelyben döntetlen, Haladás veretlenek, győzelem percben, óta vezetést, aztán érett, rendezték Jovanovic, DVSC Nagy, átadott Swietelsky, Wils született, Debreceni kapuk, Williams mellett, Schimmer kapuba, percben sorra, Williams lest, Tisza Nagy, Bosnjak megzavarta, egyenlítés egy, Debreceni percben, vezetést rendezték, góllá ugyanakkor, Rácz több, veszélyes érett, érett maradt, mégis kapuba, néző kontratámadást, Williams Jovanovic, Könyves ismét, hazai Bank, Kolcák OTP, érett Jagodics, Rácz Mészáros, derekán után, nyeretlen Király, soraikat Bényei, Filip egyenlíteni, Jancsó elalvó, gól Filip, Jagodics Takács, elvitte reklamált, Szatmári Debrecen, találkozó Király, percben ősszel, hajrában szereztek, átadott így, Tabakovic betalálni, küzdelem lap, mellett elején, Nagy elalvó, forogtak nyeretlen, találkozó Swietelsky, Mészáros Filip, egyre találkozó, Bényei Swietelsky, Liga VSC, Mészáros gólszerzők, vendégek derekán,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,