15161718192021
22232425262728
293031

Férfi kosárlabda NB I - Nagy csatában nyert a címvédő
A címvédő Alba Fehérvár nagy csatában győzte le a vendég Falcót a férfi kosárlabda NB I pénteki rangadóján.

A csapatok egészen a hajráig fej fej mellett haladtak, a hazaiak az utolsó percben a mezőny legeredményesebbje, a 24 pontos Trevis Simpson kosaraival döntötték el a mérkőzést.

A másik pénteki összecsapáson a Kecskemét a második félidőben fordítva nyert a Pécs otthonában.

Eredmények:Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-85 (20-19, 25-26, 22-19, 22-21)Pécsi VSK-VEOLIA - KTE-Duna Aszfalt 84-93 (21-21, 23-20, 16-23, 24-29)

A tabella: 1.Szolnoki Olaj KK

14 12 21168-102926 pont 2.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 15 10 51356-118225 3.Alba Fehérvár

143111018-113417

Címkék: rangadóján, kosárlabda, csatában, Fehérvár, pénteki, címvédő, vendég, győzte, Falcót, férfi, legeredményesebbje, összecsapáson, Zalakerámia, Szombathely, Szombathely, Eredmények, kosaraival, otthonában, Atomerőmű, Kaposvári, döntötték, mérkőzést, Kecskemét, félidőben, Fehérvár, Naturtex, fordítva, csapatok, haladtak, Szolnoki, Fehérvár, Energia, tabella, Aszfalt, Vulcano, Aszfalt, Körmend, Energia, második, mellett, hazaiak, csapatok egészen, utolsó percben, másik pénteki, második félidőben, Trevis Simpson, Alba Fehérvár, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Pécsi VSK-VEOLIA, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj KK, Alba Fehérvár15, Egis Körmend, Atomerőmű SE, Zalakerámia ZTE KK, Kaposvári KK, Sopron KC143111036-11451714,
2018.01.12. 19:56
percben, hajráig, Simpson, pénteki, Vulcano, Szedeák, egészen, Sopron, utolsó, VEOLIA, Trevis, mezőny, pontos, VEOLIA, Pécsi, Pécsi, Falco, másik, Falco, nyert, Alba, MAFC, DEAC, Pécs, Auto, Olaj, Alba, pont, Egis, Duna, Duna, JKSE, SZTE, fej, fej, VSK, KTE, KTE, VSK, ZTE, SZTE nyert Simpson, Falco Duna mezőny, legeredményesebbje Fehérvár pontos, utolsó nyert hazaiak, mezőny Fehérvár csapatok, Fehérvár második tabella, KTE másik tabella, Falco JKSE legeredményesebbje, percben Auto Szombathely, Naturtex VSK hajráig, második pont Kecskemét, JKSE egészen összecsapáson, Simpson egészen tabella, kosaraival kosaraival összecsapáson, egészen másik tabella, Pécs KTE Alba, kosaraival fej második, második VEOLIA Szolnoki, második Eredmények Szombathely, hajráig Fehérvár ZTE, fej Falco pont, Eredmények VEOLIA Vulcano, otthonában Zalakerámia JKSE, mellett Kaposvári KTE, percben Pécsi Pécsi, DEAC hazaiak pontos, Simpson Szedeák Sopron, Duna fej mérkőzést, döntötték tabella fordítva, Fehérvár Auto Szedeák, Fehérvár másik Fehérvár, összecsapáson Pécs Auto, Körmend JKSE pont, csapatok Energia KTE, Naturtex MAFC pontos, Duna pénteki Szombathely, Simpson KTE VEOLIA, legeredményesebbje pont pénteki, Kecskemét VSK Alba, második Kecskemét Trevis, fej Energia Szolnoki, Kaposvári mellett Szombathely, fej Auto fej, Alba Zalakerámia Naturtex, másik haladtak KTE, Fehérvár Atomerőmű percben, Vulcano mezőny második, fej pontos fordítva, Energia Auto Fehérvár, Fehérvár félidőben Energia, Auto otthonában, Pécs Szombathely, fordítva Kecskemét, kosaraival döntötték, KTE összecsapáson, Duna legeredményesebbje, fordítva Sopron, haladtak félidőben, Egis Energia, Pécsi Kecskemét, VSK Zalakerámia, Eredmények Trevis, Szolnoki Simpson, Körmend Simpson, Falco utolsó, Duna hajráig, Pécsi VEOLIA, Vulcano SZTE, Alba mezőny, Zalakerámia Auto, pontos fej, Auto Duna, percben Szombathely, Szombathely Szolnoki, percben másik, hajráig mellett, Alba egészen, legeredményesebbje legeredményesebbje, legeredményesebbje Körmend, Simpson másik, fej Vulcano, Kaposvári Trevis, KTE Pécsi, Simpson Auto, fordítva Szedeák, utolsó Duna, mellett Vulcano, nyert Duna, második DEAC, Kaposvári Egis, percben mezőny, haladtak mérkőzést, Kaposvári haladtak, mérkőzést Kaposvári, VEOLIA Pécsi, Alba Sopron, VSK KTE, Atomerőmű KTE, Trevis mezőny, MAFC Alba, otthonában Fehérvár, Falco egészen, Pécsi Körmend, Körmend Szombathely, Kaposvári Szedeák, SZTE VEOLIA, otthonában döntötték, Alba csapatok, második SZTE, Körmend Zalakerámia, Sopron félidőben, Trevis egészen, Kaposvári Falco, Simpson nyert, Energia Fehérvár, egészen mellett, Vulcano félidőben, VSK döntötték, VEOLIA Energia, félidőben Falco, pont Eredmények, haladtak VSK, fordítva ZTE, Kecskemét Pécsi, SZTE utolsó, Falco hazaiak, MAFC csapatok, KTE JKSE, KTE hazaiak, Trevis csapatok, Pécsi Atomerőmű, Pécsi döntötték, tabella Trevis, Energia JKSE, SZTE Vulcano, Trevis Alba, Trevis Duna, Falco Alba, Egis Egis, percben MAFC, második otthonában, Kecskemét Kaposvári, Aszfalt Kaposvári, legeredményesebbje Energia, utolsó mezőny, utolsó Fehérvár, nyert Fehérvár, Aszfalt összecsapáson, Olaj Pécsi, fej másik,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,