16171819202122
23242526272829
3031

Férfi kosárlabda NB I - Nagy csatában nyert a címvédő
A címvédő Alba Fehérvár nagy csatában győzte le a vendég Falcót a férfi kosárlabda NB I pénteki rangadóján.

A csapatok egészen a hajráig fej fej mellett haladtak, a hazaiak az utolsó percben a mezőny legeredményesebbje, a 24 pontos Trevis Simpson kosaraival döntötték el a mérkőzést.

A másik pénteki összecsapáson a Kecskemét a második félidőben fordítva nyert a Pécs otthonában.

Eredmények:Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-85 (20-19, 25-26, 22-19, 22-21)Pécsi VSK-VEOLIA - KTE-Duna Aszfalt 84-93 (21-21, 23-20, 16-23, 24-29)

A tabella: 1.Szolnoki Olaj KK

14 12 21168-102926 pont 2.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 15 10 51356-118225 3.Alba Fehérvár

143111018-113417

Címkék: rangadóján, kosárlabda, csatában, Fehérvár, pénteki, címvédő, vendég, győzte, Falcót, férfi, legeredményesebbje, összecsapáson, Zalakerámia, Szombathely, Szombathely, Eredmények, kosaraival, otthonában, Atomerőmű, Kaposvári, döntötték, mérkőzést, Kecskemét, félidőben, Fehérvár, Naturtex, fordítva, csapatok, haladtak, Szolnoki, Fehérvár, Energia, tabella, Aszfalt, Vulcano, Aszfalt, Körmend, Energia, második, mellett, hazaiak, csapatok egészen, utolsó percben, másik pénteki, második félidőben, Trevis Simpson, Alba Fehérvár, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Pécsi VSK-VEOLIA, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj KK, Alba Fehérvár15, Egis Körmend, Atomerőmű SE, Zalakerámia ZTE KK, Kaposvári KK, Sopron KC143111036-11451714,
2018.01.12. 19:56
percben, hajráig, Simpson, pénteki, Vulcano, Szedeák, egészen, Sopron, utolsó, VEOLIA, Trevis, mezőny, pontos, VEOLIA, Pécsi, Pécsi, Falco, másik, Falco, nyert, Alba, MAFC, DEAC, Pécs, Auto, Olaj, Alba, pont, Egis, Duna, Duna, JKSE, SZTE, fej, fej, VSK, KTE, KTE, VSK, ZTE, Energia pont haladtak, fej Vulcano Simpson, VSK tabella egészen, Szombathely VEOLIA másik, Pécsi MAFC összecsapáson, KTE Zalakerámia összecsapáson, Pécsi Falco Aszfalt, Sopron Fehérvár mérkőzést, tabella Szolnoki VSK, Szedeák Aszfalt egészen, fordítva Falco Vulcano, pénteki Trevis Falco, KTE utolsó összecsapáson, pénteki VEOLIA Trevis, Kecskemét haladtak tabella, félidőben Naturtex Aszfalt, Fehérvár Duna Szombathely, Sopron mellett csapatok, Falco Alba egészen, másik csapatok JKSE, Fehérvár Simpson utolsó, Sopron KTE Kaposvári, fordítva fej másik, haladtak Energia Energia, Egis utolsó VEOLIA, mérkőzést DEAC Auto, Szedeák KTE Pécsi, VEOLIA Vulcano Eredmények, pont félidőben Alba, Aszfalt Duna Szombathely, csapatok Eredmények Szedeák, Olaj VEOLIA Simpson, fej Duna Energia, pontos Atomerőmű Auto, fej KTE Vulcano, pénteki Atomerőmű kosaraival, Szolnoki Pécsi Szombathely, fej Naturtex Sopron, legeredményesebbje Szombathely MAFC, Alba második pontos, Duna Pécsi másik, Körmend hazaiak Energia, Duna Aszfalt mérkőzést, fordítva KTE Fehérvár, összecsapáson JKSE csapatok, Aszfalt Aszfalt Aszfalt, percben Pécsi legeredményesebbje, pénteki VEOLIA Naturtex, Zalakerámia VEOLIA Szolnoki, Pécs Körmend Falco, Körmend fordítva, tabella Szombathely, mezőny DEAC, Aszfalt hajráig, otthonában egészen, másik Eredmények, Alba Falco, KTE Szombathely, Szombathely tabella, mellett Vulcano, KTE mellett, ZTE Szedeák, Pécsi összecsapáson, kosaraival fej, Auto hajráig, Trevis mérkőzést, másik SZTE, Naturtex Fehérvár, Pécsi VEOLIA, MAFC Pécs, otthonában hazaiak, Egis fej, Kaposvári Auto, KTE félidőben, otthonában Körmend, másik Szombathely, Olaj másik, Trevis percben, Falco Falco, Aszfalt pénteki, Atomerőmű VSK, Pécsi Olaj, Egis Duna, kosaraival pénteki, percben pont, csapatok Sopron, csapatok Eredmények, hajráig Körmend, Duna mellett, utolsó VSK, Olaj csapatok, Zalakerámia mezőny, fej pontos, Zalakerámia VEOLIA, Szolnoki Energia, Atomerőmű második, Aszfalt Pécs, Fehérvár mérkőzést, VEOLIA Fehérvár, Pécsi Szombathely, otthonában fej, mezőny Aszfalt, ZTE Szombathely, Alba Duna, Simpson Fehérvár, Egis Szolnoki, egészen Duna, Duna hajráig, pénteki fej, Eredmények Pécs, Energia félidőben, Kecskemét Pécsi, KTE Körmend, Olaj Trevis, Pécsi hajráig, Pécsi Pécs, Aszfalt csapatok, Atomerőmű Vulcano, Energia Duna, Fehérvár Auto, Kaposvári Zalakerámia, Szombathely Falco, fej fej, Atomerőmű második, Egis Fehérvár, Kecskemét Kaposvári, második Vulcano, Pécs Aszfalt, nyert VEOLIA, VSK Körmend, összecsapáson Trevis, döntötték Energia, pont Szolnoki, MAFC Atomerőmű, Atomerőmű VSK, fej haladtak, VSK KTE, VSK SZTE, JKSE Szombathely, Energia nyert, haladtak Simpson, Egis Falco, Alba pontos, összecsapáson egészen, félidőben KTE, fej Naturtex, Sopron Szombathely, mezőny Aszfalt, Aszfalt Aszfalt, pénteki hajráig,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,