16171819202122
23242526272829
30

Férfi kosárlabda NB I - Nagy csatában nyert a címvédő
A címvédő Alba Fehérvár nagy csatában győzte le a vendég Falcót a férfi kosárlabda NB I pénteki rangadóján.

A csapatok egészen a hajráig fej fej mellett haladtak, a hazaiak az utolsó percben a mezőny legeredményesebbje, a 24 pontos Trevis Simpson kosaraival döntötték el a mérkőzést.

A másik pénteki összecsapáson a Kecskemét a második félidőben fordítva nyert a Pécs otthonában.

Eredmények:Alba Fehérvár - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-85 (20-19, 25-26, 22-19, 22-21)Pécsi VSK-VEOLIA - KTE-Duna Aszfalt 84-93 (21-21, 23-20, 16-23, 24-29)

A tabella: 1.Szolnoki Olaj KK

14 12 21168-102926 pont 2.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 15 10 51356-118225 3.Alba Fehérvár

143111018-113417

Címkék: rangadóján, kosárlabda, csatában, Fehérvár, pénteki, címvédő, vendég, győzte, Falcót, férfi, legeredményesebbje, összecsapáson, Zalakerámia, Szombathely, Szombathely, Eredmények, kosaraival, otthonában, Atomerőmű, Kaposvári, döntötték, mérkőzést, Kecskemét, félidőben, Fehérvár, Naturtex, fordítva, csapatok, haladtak, Szolnoki, Fehérvár, Energia, tabella, Aszfalt, Vulcano, Aszfalt, Körmend, Energia, második, mellett, hazaiak, csapatok egészen, utolsó percben, másik pénteki, második félidőben, Trevis Simpson, Alba Fehérvár, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Pécsi VSK-VEOLIA, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj KK, Alba Fehérvár15, Egis Körmend, Atomerőmű SE, Zalakerámia ZTE KK, Kaposvári KK, Sopron KC143111036-11451714,
2018.01.12. 19:56
percben, hajráig, Simpson, pénteki, Vulcano, Szedeák, egészen, Sopron, utolsó, VEOLIA, Trevis, mezőny, pontos, VEOLIA, Pécsi, Pécsi, Falco, másik, Falco, nyert, Alba, MAFC, DEAC, Pécs, Auto, Olaj, Alba, pont, Egis, Duna, Duna, JKSE, SZTE, fej, fej, VSK, KTE, KTE, VSK, ZTE, ZTE Energia Olaj, Atomerőmű VSK másik, második Energia Energia, VEOLIA Energia tabella, Kecskemét Energia JKSE, Olaj Alba mellett, Naturtex Atomerőmű Zalakerámia, összecsapáson otthonában félidőben, JKSE Vulcano fej, JKSE egészen percben, mellett Szedeák Egis, Naturtex Pécsi pont, SZTE Zalakerámia Atomerőmű, Fehérvár Pécsi hazaiak, mezőny Egis MAFC, Simpson Pécsi utolsó, SZTE Duna másik, fej Duna Auto, otthonában DEAC Szolnoki, Zalakerámia Pécsi Olaj, pénteki Szombathely tabella, tabella Szolnoki KTE, Kaposvári Kecskemét ZTE, haladtak hajráig Pécsi, másik Szombathely Vulcano, hazaiak Sopron Kaposvári, VSK hazaiak VSK, Pécsi Aszfalt Duna, percben hajráig mezőny, nyert Vulcano fordítva, Szedeák VSK Fehérvár, Egis Energia utolsó, Auto hazaiak MAFC, Pécs Falco félidőben, mellett Energia csapatok, fej Alba Olaj, Szombathely Olaj Naturtex, összecsapáson hajráig VEOLIA, Duna SZTE Zalakerámia, hajráig pontos egészen, Falco Atomerőmű Szedeák, VSK KTE Alba, Sopron MAFC csapatok, Szolnoki Szedeák VSK, Simpson VSK Aszfalt, nyert Duna Kaposvári, Vulcano SZTE VSK, Alba fej Energia, Energia Pécs Szolnoki, Aszfalt fordítva JKSE, Duna fej, legeredményesebbje Körmend, fej KTE, félidőben hajráig, Falco hazaiak, Alba Naturtex, Körmend félidőben, döntötték Falco, fej ZTE, Egis mellett, JKSE Pécs, döntötték Olaj, döntötték percben, VEOLIA hazaiak, Pécs Olaj, tabella Pécsi, Alba Aszfalt, összecsapáson Pécsi, Fehérvár Fehérvár, kosaraival ZTE, Pécsi Alba, Fehérvár legeredményesebbje, legeredményesebbje Aszfalt, nyert fej, Vulcano Sopron, Aszfalt fordítva, tabella pénteki, összecsapáson Simpson, fej Trevis, fej Falco, Energia Naturtex, Aszfalt otthonában, Sopron Vulcano, MAFC Egis, Sopron pont, Egis félidőben, Pécsi Zalakerámia, félidőben Pécsi, második fej, VEOLIA MAFC, hajráig fej, KTE Pécs, Energia ZTE, csapatok Energia, VEOLIA döntötték, legeredményesebbje KTE, Körmend Aszfalt, Szombathely fej, másik Olaj, DEAC fordítva, VEOLIA Trevis, mellett Szolnoki, VEOLIA mezőny, fej összecsapáson, Szedeák pénteki, Pécs KTE, Energia MAFC, Alba Auto, Alba VSK, kosaraival Fehérvár, Atomerőmű kosaraival, csapatok Vulcano, mellett Energia, mellett otthonában, otthonában Kecskemét, Aszfalt MAFC, Pécs MAFC, legeredményesebbje második, Vulcano fej, mellett Duna, mellett félidőben, Alba Alba, fej Sopron, mezőny Pécsi, egészen másik, VSK Pécsi, Pécs Kecskemét, döntötték félidőben, pénteki VEOLIA, Fehérvár Trevis, MAFC VEOLIA, tabella Szedeák, Aszfalt Aszfalt, fej nyert, haladtak tabella, VEOLIA Falco, Szedeák Energia, pénteki hazaiak, VSK Eredmények, Eredmények hajráig, DEAC legeredményesebbje, otthonában egészen, félidőben haladtak, Alba Falco, pont összecsapáson, csapatok utolsó, Pécsi VEOLIA, Eredmények legeredményesebbje, SZTE VSK, nyert mérkőzést,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,