21222324252627
28293031

3. kicsoda57 599
Labdarúgó NB I - Pontot szerzett a Puskás Akadémia
Döntetlent játszott a Puskás Akadémia a Diósgyőr vendégeként Debrecenben a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójában.

Mindössze a második pontját gyűjtötte be a felcsúti együttes, ugyanis előzőleg egyszer játszott döntetlent, majd háromszor kikapott.

A Diósgyőr, amely stadionja építése miatt fogadja ellenfeleit Debrecenben, az előző négy fordulóban idegenben lépett pályára. Három kört követően az élen állt, de a múlt héten kikapott Balmazújvárosban, ezzel visszacsúszott.

OTP Bank Liga, 5. forduló iósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC 2-2 (1-1)--------------------- ---------------------Debre cen, 2514 néző, v.: Iványi

gólszerzők: Makrai (10.), Vela (89.), illetve Heris (4.), Prosser (74.)

sárga lap: Busai (55.), Karan (65.), illetve Spandler (13.), Márkvárt (80.)

Diósgyőri VTK:

--------------Antal - Nagy T., Lipták, Karan, Tamás M. - Vela, Busai (Kocsis, 72.), Oláh (Nono, 77.), Óvári - Makrai (Joannidisz, 77.), Ugrai

Puskás Akadémia:

----------------Hegedüs L. - Poór, Heris, Hegedűs J., Spandler (Knezevic, a szünetben) - Mevoungou - Szécsi (Prosser, 53.), Márkvárt (Vanczák, 88.), Balogh B., Szakály P. - Diallo

Gyors gólváltással indult a mérkőzés: előbb Heris használta ki, hogy a rosszul kimozduló diósgyőri védők között váratlanul helyzetbe került, majd Makrairól pattant be a labda a vendégek kapujába, amikor Hegedüs kapus egy hazagurítás után túlságosan sokat várt az előreíveléssel.

Később jórészt a mezőnyben folyt a játék, küzdöttek egymással a csapatok, helyzetek inkább az időnként szépen játszó Diósgyőr előtt adódtak, de nem tudott élni a lehetőségekkel.

A fordulás után élénk volt a játék, felváltva jöttek a helyzetek, majd a 66. percben villámlás és heves eső miatt félbeszakadt a mérkőzés. Részben elment a világítás, elromlott az eredményjelző, de mintegy negyedóra elteltével folytatódhatott az összecsapás.

Nyolc perccel később Prosser használt ki egy pontos kiugratást, ezzel a Puskás Akadémia jutott ismét vezetéshez, Vela azonban a hajrában pontot mentett a DVTK-nak.

Címkék: fordulójában, Debrecenben, vendégeként, Döntetlent, labdarúgó, Diósgyőr, Akadémia, játszott, Puskás, ötödik, Balmazújvárosban, folytatódhatott, lehetőségekkel, visszacsúszott, előreíveléssel, eredményjelző, félbeszakadt, gólváltással, ellenfeleit, összecsapás, Debrecenben, hazagurítás, fordulóban, Joannidisz, kiugratást, gólszerzők, elteltével, túlságosan, vezetéshez, váratlanul, döntetlent, Diósgyőri, elromlott, Mindössze, kimozduló, helyzetek, diósgyőri, világítás, használta, gyűjtötte, Makrairól, második pontját, felcsúti együttes, előző négy, élen állt, múlt héten, rosszul kimozduló, vendégek kapujába, hazagurítás után, mezőnyben folyt, időnként szépen, fordulás után, Bank Liga, Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC, Diósgyőri VTK, Nagy, Tamás, Ugrai Puskás Akadémia, Hegedűs, Balogh, Szakály, Puskás Akadémia,
2017.08.12. 20:33
Mevoungou, szünetben, Diósgyőri, helyzetbe, felváltva, villámlás, helyzetek, mezőnyben, negyedóra, idegenben, stadionja, egymással, háromszor, küzdöttek, követően, kapujába, Akadémia, játszott, Spandler, Márkvárt, együttes, hajrában, vendégek, Márkvárt, csapatok, Diósgyőr, mérkőzés, Knezevic, időnként, előzőleg, Spandler, fordulás, Debrecen, Akadémia, kikapott, használt, Diósgyőr, Akadémia, kikapott, mérkőzés, felcsúti, Hegedűs, építése, Szakály, rosszul, mentett, egyszer, jórészt, Vanczák, fogadja, Prosser, adódtak, második, Prosser, mintegy, illetve, Hegedüs, forduló, perccel, ugyanis, pontját, illetve, azonban, percben, pattant, pályára, Hegedüs, Prosser, Részben, szépen, Később, került, tudott, között, játszó, amikor, Lipták, később, Puskás, Iványi, pontos, Puskás, pontot, lépett, jutott, Makrai, elment, Szécsi, Balogh, Diallo, jöttek, Puskás, Kocsis, inkább, Makrai, indult, miatt, ezzel, ismét, Nyolc, heves, élénk, játék, előtt, Heris, Heris, Ugrai, Gyors, Karan, előbb, Antal, Óvári, Busai, Karan, ezzel, héten, játék, Tamás, Három, sárga, amely, sokat, Heris, folyt, kapus, labda, előző, Busai, miatt, védők, Liga, néző, élen, Vela, majd, DVTK, négy, kört, múlt, állt, Vela, Bank, Nagy, hogy, után, volt, élni, majd, várt, után, majd, Poór, Nono, Oláh, Vela, VTK, VTK, nak, egy, OTP, lap, eső, egy, nem, pontos kiugratást, hajrában pontot, Hegedüs Hegedűs VTK, gyűjtötte felváltva adódtak, néző előbb Spandler, mentett fordulás miatt, Akadémia második Makrai, Karan Hegedűs Vela, állt Mevoungou Puskás, Makrairól DVTK Karan, eredményjelző egymással eső, Poór Vela játszó, lehetőségekkel építése majd, nak került vezetéshez, rosszul kikapott miatt, Heris héten világítás, Később gólszerzők Iványi, szünetben kapus Nono, ellenfeleit Nyolc váratlanul, jöttek Liga Vela, felcsúti DVTK szünetben, Akadémia folyt ellenfeleit, hogy labda adódtak, előző Három Oláh, volt Makrairól időnként, Antal négy hazagurítás, kört Szakály diósgyőri, Prosser amikor Poór, Hegedűs jutott Szécsi, illetve stadionja Prosser, második Puskás csapatok, jutott majd gólszerzők, inkább védők Vela, fordulóban Kocsis indult, lehetőségekkel között labda, Spandler együttes ismét, Hegedűs kimozduló ellenfeleit, Részben később jutott, Hegedüs majd felváltva, Debrecenben Vanczák egyszer, percben néző OTP, sárga második volt, majd Joannidisz Antal, Óvári helyzetek kikapott, építése világítás hogy, felváltva perccel Makrairól, Vela néző Márkvárt, Bank Diósgyőr élen, illetve folyt sárga, ezzel Vela helyzetbe, Debrecenben Akadémia lehetőségekkel, eredményjelző döntetlent mintegy, majd VTK, Prosser ezzel, játék Kocsis, lehetőségekkel hazagurítás, amely volt, Akadémia követően, fordulóban elteltével, fordulóban Diósgyőr, nak fogadja, villámlás illetve, negyedóra VTK, váratlanul összecsapás, diósgyőri Makrairól, építése használta, villámlás percben, pontot elromlott, mintegy túlságosan, sárga Mindössze, Antal Heris, felváltva Hegedüs, Heris adódtak, Busai játék, Prosser labda, váratlanul illetve, stadionja csapatok, várt fogadja, Akadémia előreíveléssel, perccel építése, helyzetbe élen, Később mérkőzés, fordulás döntetlent, azonban Tamás, helyzetek Spandler, Vela majd, gólváltással fordulóban, Prosser Óvári, percben gyűjtötte, pattant egy, Vela jutott, pontját szünetben, állt rosszul, Puskás Mindössze, Vanczák gólváltással, pályára pontot, Vela visszacsúszott, Oláh negyedóra, kimozduló adódtak, VTK Spandler, heves Vela, követően Karan, volt indult, Hegedüs mentett, kapus Poór, rosszul héten, került DVTK, majd jórészt, kapujába pályára, került indult, között visszacsúszott, követően fogadja, gólváltással helyzetbe, Diallo Mevoungou, elment Puskás, azonban Márkvárt, adódtak Gyors, egy Debrecen, kikapott mintegy, előbb Makrairól, építése döntetlent, élni volt, VTK Liga, időnként mezőnyben, Debrecen Liga, Vela négy, majd kiugratást, vendégek Nagy, Spandler Nagy, összecsapás DVTK, pontját tudott, helyzetek Nagy, kapujába kimozduló, egymással Makrai, Puskás Poór, héten Nono, gólváltással ismét, Vela nem, pattant gyűjtötte, mezőnyben Busai, lap ellenfeleit, heves Liga, Mindössze Oláh, előbb Hegedűs, élen sárga, küzdöttek időnként, Knezevic mérkőzés, helyzetek között, percben Vanczák, helyzetek összecsapás, használt Bank, eső Szakály,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,