11121314151617
18192021222324
25262728293031

Labdarúgó NB I - Pontot szerzett a Puskás Akadémia
Döntetlent játszott a Puskás Akadémia a Diósgyőr vendégeként Debrecenben a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójában.

Mindössze a második pontját gyűjtötte be a felcsúti együttes, ugyanis előzőleg egyszer játszott döntetlent, majd háromszor kikapott.

A Diósgyőr, amely stadionja építése miatt fogadja ellenfeleit Debrecenben, az előző négy fordulóban idegenben lépett pályára. Három kört követően az élen állt, de a múlt héten kikapott Balmazújvárosban, ezzel visszacsúszott.

OTP Bank Liga, 5. forduló iósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC 2-2 (1-1)--------------------- ---------------------Debre cen, 2514 néző, v.: Iványi

gólszerzők: Makrai (10.), Vela (89.), illetve Heris (4.), Prosser (74.)

sárga lap: Busai (55.), Karan (65.), illetve Spandler (13.), Márkvárt (80.)

Diósgyőri VTK:

--------------Antal - Nagy T., Lipták, Karan, Tamás M. - Vela, Busai (Kocsis, 72.), Oláh (Nono, 77.), Óvári - Makrai (Joannidisz, 77.), Ugrai

Puskás Akadémia:

----------------Hegedüs L. - Poór, Heris, Hegedűs J., Spandler (Knezevic, a szünetben) - Mevoungou - Szécsi (Prosser, 53.), Márkvárt (Vanczák, 88.), Balogh B., Szakály P. - Diallo

Gyors gólváltással indult a mérkőzés: előbb Heris használta ki, hogy a rosszul kimozduló diósgyőri védők között váratlanul helyzetbe került, majd Makrairól pattant be a labda a vendégek kapujába, amikor Hegedüs kapus egy hazagurítás után túlságosan sokat várt az előreíveléssel.

Később jórészt a mezőnyben folyt a játék, küzdöttek egymással a csapatok, helyzetek inkább az időnként szépen játszó Diósgyőr előtt adódtak, de nem tudott élni a lehetőségekkel.

A fordulás után élénk volt a játék, felváltva jöttek a helyzetek, majd a 66. percben villámlás és heves eső miatt félbeszakadt a mérkőzés. Részben elment a világítás, elromlott az eredményjelző, de mintegy negyedóra elteltével folytatódhatott az összecsapás.

Nyolc perccel később Prosser használt ki egy pontos kiugratást, ezzel a Puskás Akadémia jutott ismét vezetéshez, Vela azonban a hajrában pontot mentett a DVTK-nak.

Címkék: fordulójában, Debrecenben, vendégeként, Döntetlent, labdarúgó, Diósgyőr, Akadémia, játszott, Puskás, ötödik, Balmazújvárosban, folytatódhatott, lehetőségekkel, visszacsúszott, előreíveléssel, eredményjelző, félbeszakadt, gólváltással, ellenfeleit, összecsapás, Debrecenben, hazagurítás, fordulóban, Joannidisz, kiugratást, gólszerzők, elteltével, túlságosan, vezetéshez, váratlanul, döntetlent, Diósgyőri, elromlott, Mindössze, kimozduló, helyzetek, diósgyőri, világítás, használta, gyűjtötte, Makrairól, második pontját, felcsúti együttes, előző négy, élen állt, múlt héten, rosszul kimozduló, vendégek kapujába, hazagurítás után, mezőnyben folyt, időnként szépen, fordulás után, Bank Liga, Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC, Diósgyőri VTK, Nagy, Tamás, Ugrai Puskás Akadémia, Hegedűs, Balogh, Szakály, Puskás Akadémia,
2017.08.12. 20:33
Mevoungou, szünetben, Diósgyőri, helyzetbe, felváltva, villámlás, helyzetek, mezőnyben, negyedóra, idegenben, stadionja, egymással, háromszor, küzdöttek, követően, kapujába, Akadémia, játszott, Spandler, Márkvárt, együttes, hajrában, vendégek, Márkvárt, csapatok, Diósgyőr, mérkőzés, Knezevic, időnként, előzőleg, Spandler, fordulás, Debrecen, Akadémia, kikapott, használt, Diósgyőr, Akadémia, kikapott, mérkőzés, felcsúti, Hegedűs, építése, Szakály, rosszul, mentett, egyszer, jórészt, Vanczák, fogadja, Prosser, adódtak, második, Prosser, mintegy, illetve, Hegedüs, forduló, perccel, ugyanis, pontját, illetve, azonban, percben, pattant, pályára, Hegedüs, Prosser, Részben, szépen, Később, került, tudott, között, játszó, amikor, Lipták, később, Puskás, Iványi, pontos, Puskás, pontot, lépett, jutott, Makrai, elment, Szécsi, Balogh, Diallo, jöttek, Puskás, Kocsis, inkább, Makrai, indult, miatt, ezzel, ismét, Nyolc, heves, élénk, játék, előtt, Heris, Heris, Ugrai, Gyors, Karan, előbb, Antal, Óvári, Busai, Karan, ezzel, héten, játék, Tamás, Három, sárga, amely, sokat, Heris, folyt, kapus, labda, előző, Busai, miatt, védők, Liga, néző, élen, Vela, majd, DVTK, négy, kört, múlt, állt, Vela, Bank, Nagy, hogy, után, volt, élni, majd, várt, után, majd, Poór, Nono, Oláh, Vela, VTK, VTK, nak, egy, OTP, lap, eső, egy, nem, pontos kiugratást, hajrában pontot, VTK lépett nak, küzdöttek Karan Prosser, élni építése élénk, váratlanul illetve folytatódhatott, ellenfeleit fogadja Heris, ismét Márkvárt hogy, gólváltással visszacsúszott villámlás, néző Vela később, egymással jöttek csapatok, pályára Tamás Diósgyőri, Prosser előbb Heris, rosszul Oláh mintegy, labda négy miatt, percben VTK Márkvárt, pattant Balmazújvárosban heves, villámlás ismét majd, elteltével Ugrai Oláh, hajrában között folyt, Liga játék fogadja, Diósgyőri játszott helyzetbe, egymással Nyolc hogy, majd Debrecenben Vela, kikapott négy Heris, helyzetbe használt ezzel, Prosser néző ezzel, Diósgyőri visszacsúszott Debrecen, gólváltással váratlanul eredményjelző, eső Hegedűs Iványi, sokat mezőnyben fordulás, helyzetek időnként pontos, Hegedűs került kapujába, együttes illetve Diósgyőr, Diósgyőri labda gyűjtötte, előző OTP pattant, pontját fogadja fordulás, helyzetek Később használt, perccel később illetve, pattant amikor Busai, Debrecenben Debrecen folytatódhatott, építése Később Spandler, Oláh Nagy élen, villámlás Makrairól csapatok, azonban együttes elteltével, Puskás kiugratást hazagurítás, elromlott játszó illetve, mintegy heves egy, amely helyzetek Lipták, egymással jöttek vezetéshez, eredményjelző heves adódtak, gólváltással Debrecenben Nono, Akadémia Balmazújvárosban, Liga helyzetek, villámlás lap, illetve ismét, játszott később, Diósgyőr fordulás, Diallo Vanczák, kört túlságosan, Vela között, elteltével jöttek, Nyolc Kocsis, élen mérkőzés, Antal múlt, nak gyűjtötte, volt előreíveléssel, túlságosan Spandler, előreíveléssel majd, illetve stadionja, után várt, Vela használta, illetve szünetben, pontját vezetéshez, Puskás Akadémia, villámlás adódtak, múlt hajrában, ellenfeleit játszó, után Bank, néző Puskás, héten labda, amely ezzel, Liga kört, élni majd, sokat kikapott, fordulóban játék, vendégek Nono, néző héten, Diósgyőri Knezevic, Vela játék, Kocsis eredményjelző, Diósgyőri Hegedüs, mérkőzés gyűjtötte, ellenfeleit mezőnyben, félbeszakadt állt, védők Heris, élénk elment, illetve Prosser, ugyanis kikapott, kikapott játszott, Gyors Prosser, majd eső, mérkőzés Tamás, Busai pontját, fordulóban pontot, Makrairól Heris, Balogh együttes, mezőnyben élni, Prosser kapujába, döntetlent Hegedüs, elromlott majd, kapujába folyt, tudott élénk, Knezevic nem, félbeszakadt miatt, Akadémia ezzel, kiugratást helyzetbe, Óvári mintegy, Nono ugyanis, volt Balmazújvárosban, összecsapás fordulóban, Heris ezzel, Debrecen hogy, Iványi ezzel, diósgyőri Nyolc, helyzetek játszott, elment második, ellenfeleit helyzetek, Diósgyőri használt, kimozduló világítás, nem Hegedűs, Bank kiugratást, amikor Diallo, Részben pattant, elteltével Prosser, pályára helyzetek, azonban helyzetek, Heris előző, túlságosan Akadémia, Lipták háromszor, előreíveléssel ezzel, illetve jöttek, helyzetbe Később, játék csapatok, kört Vela, második kört, Spandler Spandler, Poór labda, majd Hegedüs, Diósgyőr lehetőségekkel, kört Heris, világítás Diósgyőr,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,