Regisztráció  Belépés
2018.08 2018. Szeptember 2018.10
17181920212223

Először ültetettek be rekeszizom-pacemakert Magyarországon
Elvégezték az első rekeszizom-pacemaker beültetését Magyarországon - számoltak be a Semmelweis Egyetem I. sz. Gyermekgyógyászati Klinikáján kedden, sajtótájékoztatón.

Az ötéves kisfiú, aki a műtétig folyamatos éjszakai gépi lélegeztetésre szorult, a májusi műtét óta jól van.

A rekeszizom-pacemaker hasonlatos a szívgyógyászatban használatos eszközhöz, a légzőizmot stimulálja, segítségével képes a beteg önállóan lélegezni.

Címkék: Gyermekgyógyászati, sajtótájékoztatón, Magyarországon, beültetését, Klinikáján, Semmelweis, Elvégezték, rekeszizom, számoltak, pacemaker, Egyetem, szívgyógyászatban, lélegeztetésre, segítségével, használatos, hasonlatos, légzőizmot, stimulálja, folyamatos, rekeszizom, pacemaker, lélegezni, eszközhöz, önállóan, éjszakai, műtétig, szorult, kisfiú, májusi, ötéves, beteg, képes, műtét, gépi, van, aki, óta, jól, ötéves kisfiú, műtétig folyamatos, májusi műtét, szívgyógyászatban használatos, légzőizmot stimulálja, beteg önállóan, Semmelweis Egyetem, Gyermekgyógyászati Klinikáján,
2018.07.03. 11:03
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,