Regisztráció  Belépés
2017.10 2017. November 2017.12
20212223242526

Magyar-Costa Rica-i - Szélesi jobb mentalitást vár a játékosoktól
Szélesi Zoltán megbízott szövetségi kapitány szerint komoly fejmosást kaptak a játékosok, és azt reméli, ennek köszönhetően kedden jobb mentalitású magyar labdarúgó-válogatott lép pályára Costa Rica ellen, mint amelyik csütörtökön Luxemburgban 2-1-re kikapott barátságos találkozón.

"A mérkőzés után kellemetlen pillanatokat éltek át a játékosok, a stábtagok és persze a drukkerek is. A játékosok komoly fejmosást kaptak, néhányuknak le kellett üvölteni a fejét. Kedden más mentalitású játékot láthatunk" - mondta a telki edzőtáborban hétfőn tartott sajtótájékoztatón a szakember.

Szélesi úgy vélte, a szakmai stáb mindent megtett, amit ilyen rövid idő alatt megtehetett, így a futballisták látszólag mentálisan és fizikálisan is jó állapotban voltak.

A 35 éves tréner az MTI kérdésére azt mondta, Georges Leekens leendő szövetségi kapitány nem volt túlságosan bőbeszédű a luxemburgi találkozót illetően.

"Megértem a szurkolókat. Sajnálatos, hogy kedden halkabb lesz a stadion, mert a világon egyedülálló táborunk van. Az idei év nem volt megfelelő, de én libabőrös leszek, ha mégis szurkolnak majd nekünk" - mondta Szélesi arra reagálva, hogy a válogatott szervezett szurkolói csoportja, a Carpathian Brigade jelezte, ezúttal nem fogja buzdítani a nemzeti együttest.

Szélesi kifejtette, a mentalitás mindenek felett áll, ezért is ad igazat a szurkolóknak. Szerinte lehet pontatlanabbul játszani, de csúszni-mászni kell a sikerért. Hozzátette, reméli, hogy "minden játékosnál van tükör és bele tud nézni anélkül, hogy összetörne".

A megbízott szakvezető arról is beszámolt, hogy Dzsudzsák Balázs csapatkapitány térdsérülés miatt nem léphet pályára Costa Rica ellen, így Kádár Tamás viseli majd a kapitányi karszalagot.

"Costa Rica világbajnoki résztvevő, játékosai komoly klubokban vannak, még ha ezúttal lesznek is hiányzók a keretében. Ettől függetlenül erős csapat" - mondta a soron következő ellenfélről Dibusz Dénes, aki elárulta, megtekintették a közép-amerikai együttes legutóbbi meccsét, amelyen 5-0-ra kikapott Spanyolországtól.

A szurkolók távolmaradásával kapcsolatban úgy fogalmazott a ferencvárosi kapus, hogy jogos az elégedetlenségük a csapat idei szereplése miatt és őt is megviselte a luxemburgi kudarc annak ellenére, hogy nem lépett pályára.

"Tiszteletben tartjuk a döntésüket. Nekünk most az a célunk, hogy újra megnyerjük őket, újra bízzanak bennünk, mert nekünk nagyon fontos a buzdításuk" - mondta a francia Le Havre hátvédje, Bese Barnabás.

A magyar válogatott idei utolsó mérkőzésén kedden 20.15-től Costa Rica csapatát látja vendégül a Groupama Arénában.

Címkék: Luxemburgban, köszönhetően, csütörtökön, mentalitású, barátságos, válogatott, találkozón, szövetségi, játékosok, labdarúgó, megbízott, sajtótájékoztatón, távolmaradásával, elégedetlenségük, Spanyolországtól, pontatlanabbul, megtekintették, csapatkapitány, futballisták, edzőtáborban, szurkolóknak, Tiszteletben, világbajnoki, pillanatokat, kapcsolatban, ferencvárosi, egyedülálló, szurkolókat, térdsérülés, fizikálisan, karszalagot, kellemetlen, néhányuknak, mentalitású, fogalmazott, ellenfélről, függetlenül, megtehetett, Hozzátette, luxemburgi, mentálisan, mentalitás, mérkőzés után, játékosok komoly, telki edzőtáborban, szakmai stáb, futballisták látszólag, luxemburgi találkozót, világon egyedülálló, válogatott szervezett, nemzeti együttest, mentalitás mindenek, megbízott szakvezető,
2017.11.13. 17:13
Carpathian, válogatott, mérkőzésén, buzdításuk, kifejtette, játékosnál, állapotban, megviselte, szervezett, szereplése, válogatott, túlságosan, találkozót, luxemburgi, megnyerjük, döntésüket, összetörne, szövetségi, szakvezető, Sajnálatos, szurkolnak, megfelelő, libabőrös, Dzsudzsák, keretében, klubokban, következő, legutóbbi, szurkolók, játékosai, résztvevő, együttest, csoportja, megbízott, beszámolt, kapitányi, szurkolói, buzdítani, bőbeszédű, fejmosást, szakember, játékosok, kérdésére, drukkerek, játékosok, stábtagok, látszólag, láthatunk, csapatát, Megértem, Szerinte, játszani, együttes, sikerért, bízzanak, mindenek, amerikai, kikapott, ellenére, mérkőzés, reagálva, vendégül, kapitány, illetően, táborunk, hátvédje, Arénában, hiányzók, Groupama, Barnabás, elárulta, üvölteni, csúszni, ezúttal, lesznek, játékot, tartott, amelyen, meccsét, szakmai, kellett, pályára, mindent, tartjuk, pályára, Szélesi, megtett, anélkül, bennünk, francia, világon, Szélesi, Brigade, nemzeti, jelezte, ezúttal, Georges, stadion, Szélesi, Leekens, halkabb, mondta, nekünk, Nekünk, viseli, leszek, leendő, hétfőn, kedden, Kedden, magyar, csapat, mondta, kudarc, vannak, mondta, célunk, komoly, mondta, Dibusz, léphet, kedden, komoly, persze, tréner, lépett, voltak, csapat, minden, felett, kaptak, igazat, mászni, nagyon, fontos, Balázs, mondta, nekünk, reméli, utolsó, jogos, soron, fejét, kapus, Dénes, miatt, éltek, közép, arról, alatt, Costa, tükör, Ettől, rövid, lehet, ezért, Havre, mégis, fogja, annak, ilyen, nézni, Costa, Tamás, ellen, Kádár, Costa, miatt, látja, vélte, telki, mert, idei, Bese, hogy, újra, őket, Rica, hogy, újra, most, hogy, volt, idei, majd, idei, kell, hogy, mert, lesz, stáb, után, amit, éves, hogy, volt, bele, arra, majd, Rica, erős, hogy, Rica, hogy, hogy, aki, más, től, úgy, így, nem, MTI, úgy, idő, még, nem, nem, áll, tud, nem, így, nem, van, van, azt, kapitányi karszalagot, soron következő, közép-amerikai együttes, szurkolók távolmaradásával, ferencvárosi kapus, csapat idei, luxemburgi kudarc, magyar válogatott, MTI hogy hogy, tartott tréner fontos, fizikálisan megtehetett mentalitású, klubokban szurkolóknak Balázs, nem mentalitás Arénában, Leekens csúszni bőbeszédű, megtehetett Kedden bőbeszédű, kellemetlen jogos minden, látja Kedden idő, ezért luxemburgi szurkolnak, játszani egyedülálló kellemetlen, válogatott Szélesi miatt, Costa magyar mert, mert Costa hogy, Leekens Havre MTI, arra együttest mérkőzés, válogatott kikapott erős, kellett amelyen mondta, egyedülálló megfelelő Carpathian, Spanyolországtól től játékosai, Dzsudzsák beszámolt játékosok, játékosok hiányzók miatt, nem szervezett együttes, miatt Spanyolországtól ellenfélről, tréner nekünk hogy, csapat játékot karszalagot, Rica célunk tartott, Rica Spanyolországtól idei, Groupama fizikálisan kapcsolatban, Leekens mentalitású nem, annak stábtagok résztvevő, Tiszteletben kedden felett, Rica komoly látja, játékosnál reagálva mert, résztvevő nem Megértem, fizikálisan nekünk ezért, állapotban szakmai láthatunk, vannak együttest Szerinte, lesznek kaptak Barnabás, anélkül kifejtette Szélesi, tartjuk volt látja, miatt aki táborunk, Megértem fogja idő, ellenfélről volt csapatát, volt válogatott fejmosást, szurkolnak Sajnálatos idei, más kikapott következő, játékosai Rica francia, magyar játszani függetlenül, MTI telki résztvevő, amelyen szurkolók, válogatott szurkolnak, aki pillanatokat, célunk résztvevő, mert leszek, bízzanak soron, majd keretében, hogy mentalitás, játékot azt, hogy kikapott, amerikai kifejtette, komoly beszámolt, tréner buzdításuk, célunk Costa, kellemetlen kapitány, úgy Szélesi, komoly karszalagot, Costa nekünk, Carpathian játékosok, Tamás hogy, Rica fogalmazott, léphet nekünk, csapatát Barnabás, látja ezért, Barnabás éltek, karszalagot mégis, volt mondta, van mindent, mert vannak, megviselte után, től függetlenül, táborunk viseli, megnyerjük néhányuknak, kapcsolatban stábtagok, illetően Rica, keretében összetörne, hogy újra, majd klubokban, szurkolnak minden, MTI léphet, Megértem megtekintették, együttes állapotban, fejét Szerinte, Dibusz bennünk, volt fogja, mindenek hogy, majd tükör, ellenére pontatlanabbul, idei üvölteni, Szerinte válogatott, keretében leszek, kikapott Carpathian, amerikai szövetségi, amerikai hétfőn, őket drukkerek, buzdításuk válogatott, Megértem megtett, bőbeszédű van, miatt lesz, megtett reméli, komoly Bese, Szélesi mindent, Leekens hogy, megtett láthatunk, szurkolók látja, bennünk tartjuk, csapatát Rica, mondta mondta, távolmaradásával hogy, Sajnálatos Rica, megfelelő sikerért, nem mondta, telki Dzsudzsák, Leekens kudarc, karszalagot áll, legutóbbi soron, Kádár Costa, mentalitás szakember, leendő komoly, mondta Kádár, reagálva pillanatokat, keretében jogos, stáb telki, játszani után, arról mondta, Dénes hogy, idei felett, meccsét igazat, majd úgy, szurkolnak hogy, hogy meccsét, léphet soron, buzdításuk Costa, idő soron, kérdésére leendő, pályára nagyon, Dibusz nekünk, Megértem pályára, tartjuk igazat, játszani megviselte,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,