Regisztráció  Belépés
2018.08 2018. Szeptember 2018.10
17181920212223

Magyar-Costa Rica-i - Szélesi jobb mentalitást vár a játékosoktól
Szélesi Zoltán megbízott szövetségi kapitány szerint komoly fejmosást kaptak a játékosok, és azt reméli, ennek köszönhetően kedden jobb mentalitású magyar labdarúgó-válogatott lép pályára Costa Rica ellen, mint amelyik csütörtökön Luxemburgban 2-1-re kikapott barátságos találkozón.

"A mérkőzés után kellemetlen pillanatokat éltek át a játékosok, a stábtagok és persze a drukkerek is. A játékosok komoly fejmosást kaptak, néhányuknak le kellett üvölteni a fejét. Kedden más mentalitású játékot láthatunk" - mondta a telki edzőtáborban hétfőn tartott sajtótájékoztatón a szakember.

Szélesi úgy vélte, a szakmai stáb mindent megtett, amit ilyen rövid idő alatt megtehetett, így a futballisták látszólag mentálisan és fizikálisan is jó állapotban voltak.

A 35 éves tréner az MTI kérdésére azt mondta, Georges Leekens leendő szövetségi kapitány nem volt túlságosan bőbeszédű a luxemburgi találkozót illetően.

"Megértem a szurkolókat. Sajnálatos, hogy kedden halkabb lesz a stadion, mert a világon egyedülálló táborunk van. Az idei év nem volt megfelelő, de én libabőrös leszek, ha mégis szurkolnak majd nekünk" - mondta Szélesi arra reagálva, hogy a válogatott szervezett szurkolói csoportja, a Carpathian Brigade jelezte, ezúttal nem fogja buzdítani a nemzeti együttest.

Szélesi kifejtette, a mentalitás mindenek felett áll, ezért is ad igazat a szurkolóknak. Szerinte lehet pontatlanabbul játszani, de csúszni-mászni kell a sikerért. Hozzátette, reméli, hogy "minden játékosnál van tükör és bele tud nézni anélkül, hogy összetörne".

A megbízott szakvezető arról is beszámolt, hogy Dzsudzsák Balázs csapatkapitány térdsérülés miatt nem léphet pályára Costa Rica ellen, így Kádár Tamás viseli majd a kapitányi karszalagot.

"Costa Rica világbajnoki résztvevő, játékosai komoly klubokban vannak, még ha ezúttal lesznek is hiányzók a keretében. Ettől függetlenül erős csapat" - mondta a soron következő ellenfélről Dibusz Dénes, aki elárulta, megtekintették a közép-amerikai együttes legutóbbi meccsét, amelyen 5-0-ra kikapott Spanyolországtól.

A szurkolók távolmaradásával kapcsolatban úgy fogalmazott a ferencvárosi kapus, hogy jogos az elégedetlenségük a csapat idei szereplése miatt és őt is megviselte a luxemburgi kudarc annak ellenére, hogy nem lépett pályára.

"Tiszteletben tartjuk a döntésüket. Nekünk most az a célunk, hogy újra megnyerjük őket, újra bízzanak bennünk, mert nekünk nagyon fontos a buzdításuk" - mondta a francia Le Havre hátvédje, Bese Barnabás.

A magyar válogatott idei utolsó mérkőzésén kedden 20.15-től Costa Rica csapatát látja vendégül a Groupama Arénában.

Címkék: Luxemburgban, köszönhetően, csütörtökön, mentalitású, barátságos, válogatott, találkozón, szövetségi, játékosok, labdarúgó, megbízott, sajtótájékoztatón, távolmaradásával, elégedetlenségük, Spanyolországtól, pontatlanabbul, megtekintették, csapatkapitány, futballisták, edzőtáborban, szurkolóknak, Tiszteletben, világbajnoki, pillanatokat, kapcsolatban, ferencvárosi, egyedülálló, szurkolókat, térdsérülés, fizikálisan, karszalagot, kellemetlen, néhányuknak, mentalitású, fogalmazott, ellenfélről, függetlenül, megtehetett, Hozzátette, luxemburgi, mentálisan, mentalitás, mérkőzés után, játékosok komoly, telki edzőtáborban, szakmai stáb, futballisták látszólag, luxemburgi találkozót, világon egyedülálló, válogatott szervezett, nemzeti együttest, mentalitás mindenek, megbízott szakvezető,
2017.11.13. 17:13
Carpathian, válogatott, mérkőzésén, buzdításuk, kifejtette, játékosnál, állapotban, megviselte, szervezett, szereplése, válogatott, túlságosan, találkozót, luxemburgi, megnyerjük, döntésüket, összetörne, szövetségi, szakvezető, Sajnálatos, szurkolnak, megfelelő, libabőrös, Dzsudzsák, keretében, klubokban, következő, legutóbbi, szurkolók, játékosai, résztvevő, együttest, csoportja, megbízott, beszámolt, kapitányi, szurkolói, buzdítani, bőbeszédű, fejmosást, szakember, játékosok, kérdésére, drukkerek, játékosok, stábtagok, látszólag, láthatunk, csapatát, Megértem, Szerinte, játszani, együttes, sikerért, bízzanak, mindenek, amerikai, kikapott, ellenére, mérkőzés, reagálva, vendégül, kapitány, illetően, táborunk, hátvédje, Arénában, hiányzók, Groupama, Barnabás, elárulta, üvölteni, csúszni, ezúttal, lesznek, játékot, tartott, amelyen, meccsét, szakmai, kellett, pályára, mindent, tartjuk, pályára, Szélesi, megtett, anélkül, bennünk, francia, világon, Szélesi, Brigade, nemzeti, jelezte, ezúttal, Georges, stadion, Szélesi, Leekens, halkabb, mondta, nekünk, Nekünk, viseli, leszek, leendő, hétfőn, kedden, Kedden, magyar, csapat, mondta, kudarc, vannak, mondta, célunk, komoly, mondta, Dibusz, léphet, kedden, komoly, persze, tréner, lépett, voltak, csapat, minden, felett, kaptak, igazat, mászni, nagyon, fontos, Balázs, mondta, nekünk, reméli, utolsó, jogos, soron, fejét, kapus, Dénes, miatt, éltek, közép, arról, alatt, Costa, tükör, Ettől, rövid, lehet, ezért, Havre, mégis, fogja, annak, ilyen, nézni, Costa, Tamás, ellen, Kádár, Costa, miatt, látja, vélte, telki, mert, idei, Bese, hogy, újra, őket, Rica, hogy, újra, most, hogy, volt, idei, majd, idei, kell, hogy, mert, lesz, stáb, után, amit, éves, hogy, volt, bele, arra, majd, Rica, erős, hogy, Rica, hogy, hogy, aki, más, től, úgy, így, nem, MTI, úgy, idő, még, nem, nem, áll, tud, nem, így, nem, van, van, azt, kapitányi karszalagot, soron következő, közép-amerikai együttes, szurkolók távolmaradásával, ferencvárosi kapus, csapat idei, luxemburgi kudarc, magyar válogatott, Szélesi mert mégis, egyedülálló halkabb látja, Tiszteletben kedden Leekens, majd bőbeszédű vannak, Szélesi lesznek léphet, őket kapcsolatban játékosnál, Groupama közép döntésüket, megbízott hogy Nekünk, futballisták vendégül fogja, Szerinte tartott csapat, leendő amit lesznek, fejmosást úgy más, kapcsolatban tud nekünk, kudarc Rica idei, buzdításuk buzdítani megfelelő, ezért karszalagot kapitányi, után bennünk még, pillanatokat rövid mert, mondta nézni szervezett, Megértem térdsérülés mondta, után persze tartjuk, játékosok hogy Arénában, libabőrös től mérkőzés, Havre ezúttal találkozót, Nekünk kaptak kellett, Havre reagálva halkabb, van következő így, idő fejmosást arról, annak idei pályára, majd válogatott nekünk, bennünk futballisták válogatott, hogy Megértem távolmaradásával, játékosok Nekünk így, Balázs beszámolt kellett, újra vélte szurkolókat, kapitányi mondta amelyen, Costa halkabb fontos, Costa bennünk hogy, megtett Dzsudzsák Kádár, hogy Hozzátette más, szakmai célunk még, mondta jelezte bőbeszédű, kudarc telki idei, Szélesi pályára kapcsolatban, így kapitányi idei, távolmaradásával mondta reagálva, meccsét kérdésére után, fizikálisan világbajnoki mindenek, van stadion Kedden, ellen lesznek nekünk, éltek majd, szurkolók Balázs, üvölteni lehet, aki nem, halkabb Ettől, francia úgy, Costa lesznek, libabőrös tréner, játékot lehet, nem majd, Spanyolországtól volt, hogy ferencvárosi, találkozót Rica, csapat rövid, soron nem, hátvédje kapitány, őket lépett, pontatlanabbul Dzsudzsák, bízzanak így, döntésüket kell, nekünk mondta, Bese meccsét, szurkolókat távolmaradásával, szurkolóknak Szélesi, Havre sajtótájékoztatón, játszani annak, volt játékosai, hogy távolmaradásával, megviselte reagálva, lehet most, együttes függetlenül, szövetségi kifejtette, tükör libabőrös, ellenére pillanatokat, állapotban leszek, majd hogy, összetörne éltek, legutóbbi csoportja, arról szurkolói, ezért szakmai, buzdítani kapcsolatban, megnyerjük függetlenül, drukkerek nem, Hozzátette pályára, mindenek hogy, szurkolói reméli, től Szélesi, hogy nagyon, reméli megviselte, miatt őket, Dénes Dibusz, lépett után, szakember majd, mentalitás így, Hozzátette kell, lesznek táborunk, Rica Dibusz, világon szövetségi, vannak komoly, felett erős, lesznek arra, kudarc amerikai, kikapott kapitány, nem elégedetlenségük, mondta fejét, hogy szurkolnak, szurkolói szakmai, fizikálisan kedden, bőbeszédű szövetségi, viseli Arénában, szurkolóknak így, Costa úgy, viseli legutóbbi, válogatott ellenfélről, őket nézni, azt klubokban, fontos kudarc, kudarc van, től magyar, sajtótájékoztatón pályára, legutóbbi hogy, mondta ezúttal, csoportja lehet, Tiszteletben nekünk, hogy vannak, erős úgy, Leekens nekünk, bele szurkolóknak, volt pontatlanabbul, buzdításuk közép, Costa buzdításuk, hogy játékot, közép Szélesi, csúszni felett, futballisták csúszni, kellemetlen kapitányi, következő Havre, Costa világon, Szélesi Bese, van illetően,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,