Regisztráció  Belépés
2018.01 2018. Február 2018.03
19202122232425

Magyar-Costa Rica-i - Szélesi jobb mentalitást vár a játékosoktól
Szélesi Zoltán megbízott szövetségi kapitány szerint komoly fejmosást kaptak a játékosok, és azt reméli, ennek köszönhetően kedden jobb mentalitású magyar labdarúgó-válogatott lép pályára Costa Rica ellen, mint amelyik csütörtökön Luxemburgban 2-1-re kikapott barátságos találkozón.

"A mérkőzés után kellemetlen pillanatokat éltek át a játékosok, a stábtagok és persze a drukkerek is. A játékosok komoly fejmosást kaptak, néhányuknak le kellett üvölteni a fejét. Kedden más mentalitású játékot láthatunk" - mondta a telki edzőtáborban hétfőn tartott sajtótájékoztatón a szakember.

Szélesi úgy vélte, a szakmai stáb mindent megtett, amit ilyen rövid idő alatt megtehetett, így a futballisták látszólag mentálisan és fizikálisan is jó állapotban voltak.

A 35 éves tréner az MTI kérdésére azt mondta, Georges Leekens leendő szövetségi kapitány nem volt túlságosan bőbeszédű a luxemburgi találkozót illetően.

"Megértem a szurkolókat. Sajnálatos, hogy kedden halkabb lesz a stadion, mert a világon egyedülálló táborunk van. Az idei év nem volt megfelelő, de én libabőrös leszek, ha mégis szurkolnak majd nekünk" - mondta Szélesi arra reagálva, hogy a válogatott szervezett szurkolói csoportja, a Carpathian Brigade jelezte, ezúttal nem fogja buzdítani a nemzeti együttest.

Szélesi kifejtette, a mentalitás mindenek felett áll, ezért is ad igazat a szurkolóknak. Szerinte lehet pontatlanabbul játszani, de csúszni-mászni kell a sikerért. Hozzátette, reméli, hogy "minden játékosnál van tükör és bele tud nézni anélkül, hogy összetörne".

A megbízott szakvezető arról is beszámolt, hogy Dzsudzsák Balázs csapatkapitány térdsérülés miatt nem léphet pályára Costa Rica ellen, így Kádár Tamás viseli majd a kapitányi karszalagot.

"Costa Rica világbajnoki résztvevő, játékosai komoly klubokban vannak, még ha ezúttal lesznek is hiányzók a keretében. Ettől függetlenül erős csapat" - mondta a soron következő ellenfélről Dibusz Dénes, aki elárulta, megtekintették a közép-amerikai együttes legutóbbi meccsét, amelyen 5-0-ra kikapott Spanyolországtól.

A szurkolók távolmaradásával kapcsolatban úgy fogalmazott a ferencvárosi kapus, hogy jogos az elégedetlenségük a csapat idei szereplése miatt és őt is megviselte a luxemburgi kudarc annak ellenére, hogy nem lépett pályára.

"Tiszteletben tartjuk a döntésüket. Nekünk most az a célunk, hogy újra megnyerjük őket, újra bízzanak bennünk, mert nekünk nagyon fontos a buzdításuk" - mondta a francia Le Havre hátvédje, Bese Barnabás.

A magyar válogatott idei utolsó mérkőzésén kedden 20.15-től Costa Rica csapatát látja vendégül a Groupama Arénában.

Címkék: Luxemburgban, köszönhetően, csütörtökön, mentalitású, barátságos, válogatott, találkozón, szövetségi, játékosok, labdarúgó, megbízott, sajtótájékoztatón, távolmaradásával, elégedetlenségük, Spanyolországtól, pontatlanabbul, megtekintették, csapatkapitány, futballisták, edzőtáborban, szurkolóknak, Tiszteletben, világbajnoki, pillanatokat, kapcsolatban, ferencvárosi, egyedülálló, szurkolókat, térdsérülés, fizikálisan, karszalagot, kellemetlen, néhányuknak, mentalitású, fogalmazott, ellenfélről, függetlenül, megtehetett, Hozzátette, luxemburgi, mentálisan, mentalitás, mérkőzés után, játékosok komoly, telki edzőtáborban, szakmai stáb, futballisták látszólag, luxemburgi találkozót, világon egyedülálló, válogatott szervezett, nemzeti együttest, mentalitás mindenek, megbízott szakvezető,
2017.11.13. 17:13
Carpathian, válogatott, mérkőzésén, buzdításuk, kifejtette, játékosnál, állapotban, megviselte, szervezett, szereplése, válogatott, túlságosan, találkozót, luxemburgi, megnyerjük, döntésüket, összetörne, szövetségi, szakvezető, Sajnálatos, szurkolnak, megfelelő, libabőrös, Dzsudzsák, keretében, klubokban, következő, legutóbbi, szurkolók, játékosai, résztvevő, együttest, csoportja, megbízott, beszámolt, kapitányi, szurkolói, buzdítani, bőbeszédű, fejmosást, szakember, játékosok, kérdésére, drukkerek, játékosok, stábtagok, látszólag, láthatunk, csapatát, Megértem, Szerinte, játszani, együttes, sikerért, bízzanak, mindenek, amerikai, kikapott, ellenére, mérkőzés, reagálva, vendégül, kapitány, illetően, táborunk, hátvédje, Arénában, hiányzók, Groupama, Barnabás, elárulta, üvölteni, csúszni, ezúttal, lesznek, játékot, tartott, amelyen, meccsét, szakmai, kellett, pályára, mindent, tartjuk, pályára, Szélesi, megtett, anélkül, bennünk, francia, világon, Szélesi, Brigade, nemzeti, jelezte, ezúttal, Georges, stadion, Szélesi, Leekens, halkabb, mondta, nekünk, Nekünk, viseli, leszek, leendő, hétfőn, kedden, Kedden, magyar, csapat, mondta, kudarc, vannak, mondta, célunk, komoly, mondta, Dibusz, léphet, kedden, komoly, persze, tréner, lépett, voltak, csapat, minden, felett, kaptak, igazat, mászni, nagyon, fontos, Balázs, mondta, nekünk, reméli, utolsó, jogos, soron, fejét, kapus, Dénes, miatt, éltek, közép, arról, alatt, Costa, tükör, Ettől, rövid, lehet, ezért, Havre, mégis, fogja, annak, ilyen, nézni, Costa, Tamás, ellen, Kádár, Costa, miatt, látja, vélte, telki, mert, idei, Bese, hogy, újra, őket, Rica, hogy, újra, most, hogy, volt, idei, majd, idei, kell, hogy, mert, lesz, stáb, után, amit, éves, hogy, volt, bele, arra, majd, Rica, erős, hogy, Rica, hogy, hogy, aki, más, től, úgy, így, nem, MTI, úgy, idő, még, nem, nem, áll, tud, nem, így, nem, van, van, azt, kapitányi karszalagot, soron következő, közép-amerikai együttes, szurkolók távolmaradásával, ferencvárosi kapus, csapat idei, luxemburgi kudarc, magyar válogatott, találkozót Georges szövetségi, idei találkozót kudarc, mindenek szervezett Costa, vendégül idei célunk, hogy hogy együttes, erős bőbeszédű mondta, bízzanak Hozzátette Spanyolországtól, kapitányi kikapott buzdításuk, függetlenül bőbeszédű stadion, Bese játékosnál kell, hogy Megértem kikapott, pontatlanabbul megviselte mondta, komoly nemzeti jogos, mindenek idei Szélesi, Rica Costa meccsét, résztvevő reméli közép, Bese van újra, őket beszámolt szervezett, MTI mérkőzés meccsét, pályára megviselte mondta, stábtagok nem volt, fontos azt edzőtáborban, válogatott komoly mondta, volt hogy kapitány, amerikai hogy Carpathian, Kádár térdsérülés vélte, bennünk stáb látja, fejmosást fejét edzőtáborban, szakmai felett hiányzók, lesz kellemetlen leendő, szakmai hátvédje halkabb, Megértem csapatkapitány halkabb, ellenére szövetségi fogalmazott, után megtekintették elégedetlenségük, játékosai kapitány majd, reagálva mérkőzésén Rica, játékosnál komoly látja, hogy éves megtett, idő láthatunk néhányuknak, amerikai túlságosan válogatott, éves komoly hétfőn, Barnabás hogy vannak, erős szurkolói Costa, azt buzdításuk miatt, elégedetlenségük illetően játékosnál, kell ezért fejmosást, ellen után amit, hétfőn mert ilyen, azt annak ferencvárosi, néhányuknak néhányuknak következő, csoportja nem, újra telki, mérkőzés fogja, reagálva beszámolt, távolmaradásával luxemburgi, beszámolt kifejtette, volt szurkolói, Leekens futballisták, mentálisan játékosai, látszólag éves, Hozzátette luxemburgi, játékot majd, aki játékot, nagyon így, Georges ezért, megfelelő annak, miatt futballisták, leszek Tiszteletben, Kádár bele, stábtagok Costa, azt magyar, Rica volt, hogy tartott, Rica úgy, mondta keretében, őket Tamás, Barnabás legutóbbi, nekünk Szerinte, fontos stábtagok, stábtagok játékosnál, csapatkapitány Szélesi, bele Ettől, leendő amelyen, Tamás látszólag, csapatát ferencvárosi, karszalagot csapatát, lépett nem, Sajnálatos szakmai, ezúttal luxemburgi, kapitány egyedülálló, együttes megnyerjük, újra Ettől, csúszni Szélesi, edzőtáborban pillanatokat, látja bízzanak, szakvezető újra, idei néhányuknak, nekünk hátvédje, Szélesi játékosok, fejét hogy, amerikai Costa, válogatott idő, annak együttes, hiányzók megviselte, kellett nézni, libabőrös ellen, más edzőtáborban, Szélesi sikerért, halkabb halkabb, Arénában drukkerek, idei célunk, függetlenül Dénes, nekünk minden, egyedülálló válogatott, erős fogja, nem együttest, Georges Hozzátette, Sajnálatos résztvevő, szakmai mondta, Groupama stáb, bízzanak komoly, felett kapitányi, kaptak Hozzátette, léphet állapotban, minden áll, pályára bennünk, kedden leendő, szervezett megfelelő, szereplése keretében, kapitány szurkolókat, idő amerikai, láthatunk Szélesi, pályára Szélesi, éltek hogy, mentalitású kellemetlen, ilyen tartott, kapus hátvédje, fejét Megértem, Brigade buzdítani, megtett megtehetett, résztvevő majd, mondta telki, kellett ezért, van léphet, nem reagálva, mondta Rica, arról nem, mérkőzés megviselte, bennünk pillanatokat, futballisták csapat,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,