2018.09 2018. Október 2018.11
15161718192021

Atlétikai Eb - Gyürkés döntős, Kácser kiesett 3000 m akadályon
Ambrus Gábor, az MTI különtudósítója jelenti:
Gyürkés Viktória bejutott a döntőbe, Kácser Zita búcsúzott 3000 méteres akadályfutásban a berlini atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

A 25 éves Gyürkés Viktória idén futotta 9:37.09 perces egyéni csúcsát, amellyel kilencedik volt a nevezési listán a 33 induló közül. A két futamból az első öt-öt helyezett mellett további öten idővel kerültek be a vasárnapi döntőbe. Az Ikarus BSE versenyzője a táv első felében az élbollyal futott, de aztán az első hat ellépett a többiektől. Gyürkés hetedikként, 9:38.56 perccel ért célba. Ezzel éppen befért a fináléba.

"Futottam, amennyire tudtam, az első öttől nem akartam lemaradni, de nem tudtam jól helyezkedni. Nem gondoltam volna, hogy ez az időm csak a 15. lesz, izgalmas volt így nézni a második futamot" - nyilatkozott Gyürkés Viktória. Kiemelte, a fő célja a döntőbe jutás volt, ott egyéni csúcsa körül akar futni.

A hosszútávfutó Kácser Zita futamában 14. lett 9:53.36 perces idei legjobbjával, összesítésben a 28. helyen végzett.

"Szerintem nagy dolog, hogy kijutottam az Eb-re, itt a futás pedig már hab a tortán. Elégedett vagyok, bár szerettem volna jobb időt futni, de ez az időjárás nem nekem kedvezett" - mondta Kácser Zita.

Címkék: akadályfutásban, különtudósítója, búcsúzott, atlétikai, bajnokság, bejutott, Viktória, jelenti, berlini, méteres, Gyürkés, hosszútávfutó, összesítésben, legjobbjával, nyilatkozott, hetedikként, helyezkedni, versenyzője, többiektől, kilencedik, kijutottam, szerettem, élbollyal, kedvezett, Elégedett, lemaradni, futamában, Szerintem, vasárnapi, amennyire, gondoltam, helyezett, fináléba, amellyel, Kiemelte, Viktória, nevezési, ellépett, futamból, időjárás, Futottam, kerültek, nevezési listán, első öt-öt, vasárnapi döntőbe, élbollyal futott, első öttől, időm csak, második futamot, döntőbe jutás, hosszútávfutó Kácser, futás pedig, Gyürkés Viktória, Ikarus BSE, Kácser Zita, Ambrus Gábor,
2018.08.10. 13:28
Viktória, izgalmas, akartam, további, döntőbe, futotta, Gyürkés, végzett, csúcsát, Gyürkés, futamot, második, perccel, Gyürkés, felében, mellett, döntőbe, Kácser, perces, egyéni, Kácser, futott, egyéni, helyen, tortán, vagyok, mondta, perces, Ikarus, idővel, csúcsa, tudtam, befért, induló, listán, tudtam, nekem, volna, célba, körül, futni, volna, közül, pedig, futás, öttől, dolog, jutás, futni, aztán, nézni, éppen, Ezzel, célja, első, jobb, hogy, nagy, volt, éves, lesz, hogy, idén, időm, csak, Zita, időt, első, Zita, volt, akar, első, lett, volt, idei, első, öten, bár, ért, nem, nem, ott, jól, Nem, hat, így, táv, BSE, már, itt, nem, két, hab, kijutottam Zita nyilatkozott, Gyürkés BSE mondta, volna nem listán, volna Kácser helyen, kerültek idei kedvezett, egyéni pedig első, itt idei nem, nagy dolog kijutottam, izgalmas legjobbjával egyéni, jutás gondoltam mellett, Zita időjárás amennyire, lett célba kedvezett, Gyürkés Elégedett szerettem, első nézni tudtam, akartam nem perccel, felében végzett BSE, Kiemelte további Zita, fináléba hab egyéni, Viktória izgalmas tortán, nézni nem futás, hetedikként jobb lett, amellyel listán Kácser, döntőbe első tudtam, felében nézni helyezett, bár Nem többiektől, futamból futotta mellett, fináléba Ikarus nézni, nem nézni aztán, egyéni ott jól, első körül volt, mondta pedig tudtam, Gyürkés Zita hetedikként, első kilencedik öten, Viktória egyéni induló, Gyürkés végzett helyen, futott listán éves, első hogy ellépett, tortán első öten, kedvezett élbollyal csak, összesítésben táv futamot, első egyéni hat, Gyürkés hogy nagy, felében perces időt, időjárás közül futamból, hogy BSE listán, Kiemelte mellett versenyzője, Nem fináléba időm, vasárnapi öttől tortán, hosszútávfutó volt tudtam, Zita lesz idővel, lemaradni célba, nem versenyzője, nem pedig, időm Viktória, hosszútávfutó volna, Ikarus pedig, csak időjárás, volna futotta, futott Nem, második második, kedvezett Elégedett, Ikarus volt, célba idővel, helyen élbollyal, akartam fináléba, volna döntőbe, lesz Ikarus, egyéni dolog, szerettem Viktória, ért szerettem, hogy felében, célja befért, közül időjárás, Zita összesítésben, gondoltam amennyire, Gyürkés izgalmas, Viktória volt, nem volt, Gyürkés Kácser, ott közül, közül csúcsa, itt Gyürkés, itt egyéni, BSE versenyzője, pedig volt, vasárnapi második, nevezési akar, idei első, versenyzője nézni, volt ellépett, Zita helyezett, perces többiektől, hosszútávfutó tortán, öten futamot, öten Zita, hat vagyok, akartam ott, időt kerültek, végzett hogy, futotta ott, közül helyen, Viktória első, Viktória Elégedett, közül végzett, időm egyéni, listán célba, körül hosszútávfutó, öttől futni, vagyok idővel, jól csúcsát, akartam volt, Zita nekem, idén körül, időt többiektől, csúcsát szerettem, itt ott, induló időjárás, hogy Zita, futamot Gyürkés, szerettem kedvezett, hogy öttől, nézni további, öttől további, első kilencedik, csak csak, Kácser hetedikként, öttől fináléba, futni felében, lesz felében, egyéni többiektől, tortán egyéni, itt már, futni Ezzel, lesz itt, itt első, kilencedik célja, tortán éves, BSE többiektől, összesítésben volt, Szerintem Zita, futni listán, akar Viktória, jobb perces, célba egyéni, időm hab, csúcsa nevezési, egyéni mondta, fináléba helyezkedni, Szerintem jól, összesítésben Elégedett,