Regisztráció  Belépés
2018.07 2018. Augusztus 2018.09
20212223242526

Atlétikai Eb - Gyürkés döntős, Kácser kiesett 3000 m akadályon
Ambrus Gábor, az MTI különtudósítója jelenti:
Gyürkés Viktória bejutott a döntőbe, Kácser Zita búcsúzott 3000 méteres akadályfutásban a berlini atlétikai Európa-bajnokság pénteki napján.

A 25 éves Gyürkés Viktória idén futotta 9:37.09 perces egyéni csúcsát, amellyel kilencedik volt a nevezési listán a 33 induló közül. A két futamból az első öt-öt helyezett mellett további öten idővel kerültek be a vasárnapi döntőbe. Az Ikarus BSE versenyzője a táv első felében az élbollyal futott, de aztán az első hat ellépett a többiektől. Gyürkés hetedikként, 9:38.56 perccel ért célba. Ezzel éppen befért a fináléba.

"Futottam, amennyire tudtam, az első öttől nem akartam lemaradni, de nem tudtam jól helyezkedni. Nem gondoltam volna, hogy ez az időm csak a 15. lesz, izgalmas volt így nézni a második futamot" - nyilatkozott Gyürkés Viktória. Kiemelte, a fő célja a döntőbe jutás volt, ott egyéni csúcsa körül akar futni.

A hosszútávfutó Kácser Zita futamában 14. lett 9:53.36 perces idei legjobbjával, összesítésben a 28. helyen végzett.

"Szerintem nagy dolog, hogy kijutottam az Eb-re, itt a futás pedig már hab a tortán. Elégedett vagyok, bár szerettem volna jobb időt futni, de ez az időjárás nem nekem kedvezett" - mondta Kácser Zita.

Címkék: akadályfutásban, különtudósítója, búcsúzott, atlétikai, bajnokság, bejutott, Viktória, jelenti, berlini, méteres, Gyürkés, hosszútávfutó, összesítésben, legjobbjával, nyilatkozott, hetedikként, helyezkedni, versenyzője, többiektől, kilencedik, kijutottam, szerettem, élbollyal, kedvezett, Elégedett, lemaradni, futamában, Szerintem, vasárnapi, amennyire, gondoltam, helyezett, fináléba, amellyel, Kiemelte, Viktória, nevezési, ellépett, futamból, időjárás, Futottam, kerültek, nevezési listán, első öt-öt, vasárnapi döntőbe, élbollyal futott, első öttől, időm csak, második futamot, döntőbe jutás, hosszútávfutó Kácser, futás pedig, Gyürkés Viktória, Ikarus BSE, Kácser Zita, Ambrus Gábor,
2018.08.10. 13:28
Viktória, izgalmas, akartam, további, döntőbe, futotta, Gyürkés, végzett, csúcsát, Gyürkés, futamot, második, perccel, Gyürkés, felében, mellett, döntőbe, Kácser, perces, egyéni, Kácser, futott, egyéni, helyen, tortán, vagyok, mondta, perces, Ikarus, idővel, csúcsa, tudtam, befért, induló, listán, tudtam, nekem, volna, célba, körül, futni, volna, közül, pedig, futás, öttől, dolog, jutás, futni, aztán, nézni, éppen, Ezzel, célja, első, jobb, hogy, nagy, volt, éves, lesz, hogy, idén, időm, csak, Zita, időt, első, Zita, volt, akar, első, lett, volt, idei, első, öten, bár, ért, nem, nem, ott, jól, Nem, hat, így, táv, BSE, már, itt, nem, két, hab, összesítésben volt nem, két versenyzője többiektől, lett így élbollyal, Ikarus volt idei, közül döntőbe jutás, nyilatkozott Kiemelte perccel, nagy célba Gyürkés, perces szerettem nevezési, volna nem aztán, célja így Ezzel, közül táv perces, körül így vagyok, jutás csak Kácser, éves Viktória nevezési, futni volt közül, nevezési öten időt, célba volna perccel, nem többiektől egyéni, élbollyal futni Kácser, hogy csúcsát Gyürkés, futott jól végzett, akar idővel kerültek, akartam lemaradni legjobbjával, éppen volt akartam, bár futott lemaradni, mondta dolog nem, kerültek amellyel körül, pedig kijutottam dolog, nyilatkozott helyezett akartam, tortán ott közül, Zita futamot tudtam, Elégedett amennyire két, Gyürkés futott Elégedett, mellett élbollyal táv, futni már felében, idén futott hab, lesz Ezzel amellyel, Gyürkés akartam Viktória, hat Gyürkés Kácser, Viktória idén Gyürkés, első célba nézni, futotta Ezzel volt, döntőbe nyilatkozott Futottam, Kácser perces Gyürkés, második helyezkedni döntőbe, hogy Zita nagy, hogy tudtam Kácser, ért volt nézni, Szerintem Zita már, volna nem volt, bár csak, további tudtam, kilencedik táv, perccel perccel, itt volna, lesz mellett, jól kijutottam, Kácser Viktória, időt ellépett, jól idővel, idén Gyürkés, mellett pedig, már tudtam, mellett hat, versenyzője Gyürkés, aztán hat, futamában Nem, perces Kiemelte, öten akar, nekem volt, egyéni döntőbe, ellépett csúcsát, felében jutás, induló amennyire, idei helyen, futni pedig, lesz összesítésben, nevezési hogy, induló volna, jutás futni, így döntőbe, befért kilencedik, nevezési nem, Viktória kijutottam, Zita Zita, Nem ellépett, szerettem Szerintem, tudtam tortán, csak többiektől, pedig öttől, csúcsa kerültek, futamból Futottam, izgalmas futott, így Zita, hosszútávfutó futni, Gyürkés táv, első öten, összesítésben kilencedik, idei akartam, vasárnapi nézni, kilencedik többiektől, öten gondoltam, Viktória perces, pedig már, mondta nevezési, volna BSE, vagyok Zita, Kiemelte nagy, futamból Szerintem, csúcsa időjárás, hogy idei, fináléba célba, volt amellyel, dolog körül, tortán csak, időjárás befért, lett élbollyal, éppen nyilatkozott, csúcsa akartam, hab BSE, Ikarus futni, jól hat, mellett kedvezett, aztán pedig, időjárás vasárnapi, első hat, hab hosszútávfutó, csúcsa nagy, amellyel lemaradni, döntőbe jutás, nem befért, amennyire volt, futás akar, idén Elégedett, szerettem hogy, kilencedik körül, Gyürkés nem, tudtam hogy, szerettem amennyire, Gyürkés végzett, döntőbe Szerintem, kerültek további, Szerintem hogy, hab csúcsát, öten döntőbe, táv idén, Zita élbollyal, perces egyéni, ott futamból, induló hab,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,