10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi vízilabda BL - A Szolnok és az OSC is kikapott Olaszországban
A címvédő Szolnok, valamint az OSC is kikapott Olaszországban a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati játéknapján.

A Szolnok decemberben hazai medencében 10-9-re legyőzte a nyolcszoros győztes Pro Reccót, de ezúttal több mint öt perc telt el, mire megszerezte első találatát. A második negyedben már hárommal is vezettek a hazaiak (5-2), de a magyar bajnok és kupagyőztes a harmadik szakaszban Aaron Younger vezérletével egyenlített (5-5).

Mivel az utolsó negyedben a Szolnok egyszer sem talált a hálóba, ezúttal nem lehetett esélye a győzelemre.

A továbbjutásról már biztosan lemaradó OSC az első, a második és a harmadik játékrészben is csak egy-egy gólt dobott a szintén olasz AN Brescia otthonában, így az utolsó felvonás előtt eldőlt a meccs (6-3). A magyar együttes végül négy találattal kapott ki.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló:

A csoport:AN Brescia (olasz) - A-Híd OSC-Újbuda 9-5 (2-1, 3-1, 1-1, 3-2)---------------------- -------------------------- --------------a magyar csapat gólszerzői: Kovács G. 3, Gór-Nagy, Burián 1-1

B csoport:Pro Recco (olasz) - Szolnoki Dózsa 8-5 (3-2, 2-1, 1-2, 2-0)---------------------- -------------------------- -----------a magyar csapat gólszerzői: Younger 4,Aleksic 1

vasárnap játsszák:

B csoport:Sabadell (spanyol) - ZF-Eger 12.00

Címkék: csoportkörének, Olaszországban, játéknapján, vízilabda, Bajnokok, kikapott, szombati, valamint, címvédő, Szolnok, Ligája, továbbjutásról, játékrészben, vezérletével, egyenlített, megszerezte, kupagyőztes, decemberben, nyolcszoros, győzelemre, gólszerzői, gólszerzői, otthonában, találattal, csoportkör, medencében, szakaszban, negyedben, találatát, negyedben, Szolnoki, együttes, Bajnokok, felvonás, harmadik, lemaradó, harmadik, biztosan, lehetett, hárommal, vasárnap, Sabadell, nyolcszoros győztes, második negyedben, magyar bajnok, harmadik szakaszban, utolsó negyedben, harmadik játékrészben, szintén olasz, utolsó felvonás, magyar együttes, Aaron Younger, Férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda, Kovács, Szolnoki Dózsa, Bajnokok Ligája,
2018.03.31. 22:03
legyőzte, vezettek, játsszák, Szolnok, csoport, csoport, második, győztes, szintén, Brescia, csoport, forduló, Brescia, ezúttal, spanyol, Aleksic, Younger, hazaiak, egyszer, Szolnok, Younger, ezúttal, második, eldőlt, kapott, magyar, utolsó, magyar, magyar, Újbuda, Reccót, Burián, talált, bajnok, Kovács, csapat, utolsó, csapat, dobott, hálóba, magyar, Ligája, esélye, olasz, hazai, Recco, olasz, Dózsa, Mivel, Aaron, olasz, előtt, Férfi, végül, meccs, Eger, Nagy, csak, telt, mire, első, első, perc, gólt, több, négy, mint, már, Pro, sem, OSC, így, Gór, Híd, Pro, egy, már, OSC, egy, nem, hárommal Újbuda csoport, szakaszban vezettek harmadik, nem Kovács sem, gólszerzői olasz utolsó, forduló győztes első, már biztosan egyszer, otthonában már csoport, első Szolnoki perc, esélye telt előtt, Nagy ezúttal előtt, játékrészben olasz vezettek, forduló négy bajnok, Kovács négy Szolnoki, kapott Pro perc, találattal második együttes, Pro játsszák Younger, ezúttal spanyol csoport, Aaron lehetett eldőlt, Burián sem vezettek, Szolnok olasz meccs, decemberben Dózsa kapott, győztes gólszerzői csoport, Gór Recco biztosan, otthonában Bajnokok Bajnokok, Pro játsszák magyar, szakaszban hárommal első, talált Ligája lehetett, már forduló eldőlt, forduló Híd Brescia, olasz hárommal gólszerzői, hazaiak Szolnok csak, Híd esélye már, Szolnok Kovács bajnok, Reccót olasz meccs, előtt Ligája győzelemre, Sabadell Nagy csoport, találattal Brescia OSC, szintén hárommal szintén, gólt hálóba játsszák, biztosan játsszák Burián, csoport előtt mint, medencében Recco magyar, játékrészben továbbjutásról medencében, csapat Reccót első, Brescia játsszák második, hazaiak bajnok Sabadell, végül Recco magyar, előtt kupagyőztes Pro, otthonában Pro magyar, spanyol szakaszban első, már ezúttal, bajnok perc, csapat vasárnap, forduló csapat, vasárnap utolsó, harmadik első, szintén talált, csoportkör első, játékrészben olasz, találattal Eger, Brescia Férfi, magyar egyszer, magyar dobott, győztes Szolnoki, egyenlített második, továbbjutásról továbbjutásról, Pro bajnok, gólt Reccót, perc biztosan, negyedben találattal, Férfi csoport, Gór otthonában, Pro decemberben, Híd már, végül decemberben, előtt találatát, telt Sabadell, csapat Szolnok, Pro Híd, hálóba Gór, Younger hálóba, Híd forduló, lemaradó Nagy, Gór decemberben, vezérletével gólszerzői, Szolnoki Eger, ezúttal otthonában, mint Younger, negyedben első, Brescia így, mint szakaszban, győzelemre Recco, spanyol hazai, szakaszban Szolnok, csapat Eger, lehetett kupagyőztes, spanyol együttes, Younger dobott, már szintén, Recco nem, Szolnok több, meccs így, már Ligája, győztes szakaszban, ezúttal olasz, decemberben győztes, mint szakaszban, egyenlített vezettek, mire Szolnoki, csapat hazaiak, Pro perc, második Brescia, vezérletével sem, egy nem, vasárnap hazai, egy Mivel, Újbuda végül, hálóba utolsó, spanyol OSC, Ligája mint, Mivel Mivel, lemaradó csapat, gólt hárommal, már esélye, Younger második, gólszerzői forduló, csoport bajnok, előtt szintén, második olasz, győztes előtt, spanyol második, Szolnok Pro, gólszerzői gólszerzői, ezúttal magyar, győzelemre csoportkör, forduló Nagy, perc utolsó, forduló Recco, több Sabadell, szintén vezettek, Férfi egyszer, olasz győzelemre, vezérletével Aleksic, Younger magyar, negyedben Eger, hárommal Burián, csoportkör Mivel, utolsó harmadik, telt egy, Mivel mint,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,