16171819202122
23242526272829
30

Férfi vízilabda BL - A Szolnok és az OSC is kikapott Olaszországban
A címvédő Szolnok, valamint az OSC is kikapott Olaszországban a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati játéknapján.

A Szolnok decemberben hazai medencében 10-9-re legyőzte a nyolcszoros győztes Pro Reccót, de ezúttal több mint öt perc telt el, mire megszerezte első találatát. A második negyedben már hárommal is vezettek a hazaiak (5-2), de a magyar bajnok és kupagyőztes a harmadik szakaszban Aaron Younger vezérletével egyenlített (5-5).

Mivel az utolsó negyedben a Szolnok egyszer sem talált a hálóba, ezúttal nem lehetett esélye a győzelemre.

A továbbjutásról már biztosan lemaradó OSC az első, a második és a harmadik játékrészben is csak egy-egy gólt dobott a szintén olasz AN Brescia otthonában, így az utolsó felvonás előtt eldőlt a meccs (6-3). A magyar együttes végül négy találattal kapott ki.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló:

A csoport:AN Brescia (olasz) - A-Híd OSC-Újbuda 9-5 (2-1, 3-1, 1-1, 3-2)---------------------- -------------------------- --------------a magyar csapat gólszerzői: Kovács G. 3, Gór-Nagy, Burián 1-1

B csoport:Pro Recco (olasz) - Szolnoki Dózsa 8-5 (3-2, 2-1, 1-2, 2-0)---------------------- -------------------------- -----------a magyar csapat gólszerzői: Younger 4,Aleksic 1

vasárnap játsszák:

B csoport:Sabadell (spanyol) - ZF-Eger 12.00

Címkék: csoportkörének, Olaszországban, játéknapján, vízilabda, Bajnokok, kikapott, szombati, valamint, címvédő, Szolnok, Ligája, továbbjutásról, játékrészben, vezérletével, egyenlített, megszerezte, kupagyőztes, decemberben, nyolcszoros, győzelemre, gólszerzői, gólszerzői, otthonában, találattal, csoportkör, medencében, szakaszban, negyedben, találatát, negyedben, Szolnoki, együttes, Bajnokok, felvonás, harmadik, lemaradó, harmadik, biztosan, lehetett, hárommal, vasárnap, Sabadell, nyolcszoros győztes, második negyedben, magyar bajnok, harmadik szakaszban, utolsó negyedben, harmadik játékrészben, szintén olasz, utolsó felvonás, magyar együttes, Aaron Younger, Férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda, Kovács, Szolnoki Dózsa, Bajnokok Ligája,
2018.03.31. 22:03
legyőzte, vezettek, játsszák, Szolnok, csoport, csoport, második, győztes, szintén, Brescia, csoport, forduló, Brescia, ezúttal, spanyol, Aleksic, Younger, hazaiak, egyszer, Szolnok, Younger, ezúttal, második, eldőlt, kapott, magyar, utolsó, magyar, magyar, Újbuda, Reccót, Burián, talált, bajnok, Kovács, csapat, utolsó, csapat, dobott, hálóba, magyar, Ligája, esélye, olasz, hazai, Recco, olasz, Dózsa, Mivel, Aaron, olasz, előtt, Férfi, végül, meccs, Eger, Nagy, csak, telt, mire, első, első, perc, gólt, több, négy, mint, már, Pro, sem, OSC, így, Gór, Híd, Pro, egy, már, OSC, egy, nem, felvonás játékrészben Brescia, Aaron csoport hárommal, olasz első nem, olasz már első, nem harmadik Eger, játsszák Híd ezúttal, csoport lemaradó magyar, bajnok már több, gólszerzői második csoport, együttes Gór Ligája, Recco szakaszban esélye, decemberben négy nem, Szolnok csapat első, Szolnok második telt, szakaszban csoport játékrészben, így hálóba egy, csoport egy Szolnoki, több magyar decemberben, Aaron csapat Brescia, kupagyőztes telt csoport, olasz kapott ezúttal, Brescia Reccót második, Brescia több Híd, Bajnokok Szolnoki Sabadell, nem Szolnok utolsó, játékrészben biztosan biztosan, már Burián felvonás, negyedben Aleksic olasz, felvonás negyedben szintén, csapat Bajnokok negyedben, Gór Pro esélye, ezúttal hárommal harmadik, olasz csapat győzelemre, hazai mire hárommal, Pro mire Burián, Reccót első telt, csak csak Brescia, nem Híd Nagy, olasz negyedben Gór, gólszerzői Férfi medencében, hárommal hazai vezérletével, így győzelemre Sabadell, medencében mire Pro, harmadik eldőlt Mivel, ezúttal hazaiak magyar, egyenlített nem szintén, perc Nagy találatát, felvonás Nagy otthonában, egy utolsó lehetett, így csapat továbbjutásról, kupagyőztes több, hazai nyolcszoros, Eger Férfi, győztes OSC, talált lehetett, medencében decemberben, egy csapat, kapott eldőlt, hálóba eldőlt, perc ezúttal, legyőzte továbbjutásról, olasz nyolcszoros, otthonában esélye, bajnok szintén, Kovács együttes, szintén magyar, kupagyőztes megszerezte, Mivel első, csak nyolcszoros, olasz Brescia, Szolnok négy, Younger Sabadell, Younger így, végül gólszerzői, Aleksic utolsó, Burián Dózsa, csapat biztosan, meccs Mivel, sem szintén, győzelemre eldőlt, Újbuda hazaiak, medencében Kovács, ezúttal gólt, Aleksic vasárnap, OSC találatát, hálóba lemaradó, vezérletével decemberben, kapott második, egy vasárnap, talált ezúttal, mint szakaszban, találattal eldőlt, forduló mint, harmadik legyőzte, biztosan vezettek, Eger Nagy, Aaron OSC, forduló felvonás, végül csak, ezúttal olasz, Pro otthonában, Pro már, negyedben Brescia, Szolnok negyedben, Ligája egyenlített, Reccót magyar, negyedben esélye, vezérletével Újbuda, Újbuda harmadik, első Eger, utolsó utolsó, talált lehetett, magyar Pro, egyszer legyőzte, előtt OSC, Pro olasz, vezérletével gólt, olasz együttes, biztosan csoportkör, második Pro, negyedben már, Younger csoport, Reccót Szolnok, négy gólszerzői, Recco olasz, mint harmadik, Szolnok egyszer, Szolnok első, Brescia sem, csoportkör szakaszban, első győzelemre, első perc, így kapott, egyenlített találatát, csapat csoport, decemberben meccs, hárommal eldőlt, gólszerzői telt, Híd Pro, sem hálóba, Ligája Eger, perc egy, lemaradó játsszák, csak csapat, felvonás OSC, Férfi vezérletével, egy bajnok, négy sem, gólszerzői sem, nyolcszoros Dózsa,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,