Regisztráció  Belépés
2017.04 2017. Május 2017.06
15161718192021

Cselgáncs Eb - Az oroszok szerezték a legtöbb érmet pénteken
Matusz Endre, az MTI különtudósítója jelenti:
Három orosz érem született a varsói cselgáncs Európa-bajnokság pénteki versenynapján; a horvát és a német csapat két-két dobogós helyet szerzett.

Eredmények:

női 63 kg, Európa-bajnok: Tina Trstenjak (Szlovénia)2. Margaux Pinot (Franciaország)3. Alice Schlesinger (Nagy-Britannia) és Kathrin Unterwurzacher (Ausztria)

női 70 kg, Európa-bajnok: Sanne van Dijke (Hollandia)2. Giovanna Scoccimarro (Németország)3. Marie Eve Gahie (Franciaország) és Barbara Matic (Horvátország)....7. Gercsák Szabina

férfi 73 kg: Hidajat Hejdarov (Azerbajdzsán)2. Musza Moguskov (Oroszország)3. Tommy Macias (Svédország) és Rusztam Orujov (Azerbajdzsán)...5. Ungvári Miklós

férfi 81 kg: Alan Hubecov (Oroszország)2. Dominic Ressel (Németország)3. Dominik Druzeta (Horvátország) és Aszlan Lappinganov (Oroszország)

Csoknyai László és Ungvári Attila helyezetlen

Címkék: különtudósítója, versenynapján, bajnokság, cselgáncs, született, szerzett, pénteki, dobogós, jelenti, helyet, horvát, Unterwurzacher, Franciaország, Franciaország, Azerbajdzsán, Azerbajdzsán, Horvátország, Horvátország, helyezetlen, Scoccimarro, Oroszország, Oroszország, Németország, Oroszország, Németország, Schlesinger, Lappinganov, Svédország, Eredmények, Hollandia, Britannia, Trstenjak, Szlovénia, Csoknyai, Ausztria, Giovanna, Moguskov, Hejdarov, Dominic, Druzeta, Ungvári, Dominik, Tina Trstenjak, Margaux Pinot, Alice Schlesinger, Kathrin Unterwurzacher, Giovanna Scoccimarro, Marie Eve Gahie, Barbara Matic, Gercsák Szabinaférfi, Hidajat Hejdarov, Musza Moguskov, Tommy Macias, Rusztam Orujov, Ungvári Miklós, Alan Hubecov, Dominic Ressel, Dominik Druzeta, Aszlan Lappinganov, Csoknyai László, Ungvári Attila, Matusz Endre,
2017.04.21. 18:41
Hidajat, Ungvári, Hubecov, Rusztam, Gercsák, Kathrin, Margaux, Barbara, Szabina, Európa, Orujov, Ressel, Európa, László, Miklós, Macias, Attila, bajnok, bajnok, Aszlan, Alice, Pinot, Sanne, Gahie, Musza, Matic, Tommy, Marie, férfi, Dijke, férfi, Tina, Alan, Nagy, női, Eve, van, női, Oroszország Unterwurzacher Sanne, Druzeta Alan Európa, Ausztria Nagy Horvátország, Azerbajdzsán Rusztam Macias, Trstenjak Marie Musza, Musza Hubecov Tommy, Svédország Giovanna Horvátország, Ausztria Lappinganov Dominic, Giovanna női bajnok, Azerbajdzsán Kathrin Szabina, Macias Macias Szabina, Dominik Horvátország Hubecov, Horvátország Ungvári Ungvári, Németország Hubecov Alan, Tommy Gahie Sanne, László Orujov Eredmények, Hubecov Tommy Orujov, Szabina Németország Tommy, van Kathrin Gahie, Attila Európa Szlovénia, Eredmények Hollandia női, Matic bajnok Horvátország, Szlovénia Gahie Rusztam, Aszlan Eve női, Miklós Gahie Gahie, Ungvári Dominik Hejdarov, Macias Alan Schlesinger, Britannia Hubecov Hejdarov, helyezetlen Ungvári Tina, Tina Oroszország Rusztam, Schlesinger Dominic Pinot, Schlesinger Lappinganov Ungvári, Britannia Kathrin Hollandia, Sanne Hollandia Lappinganov, Sanne Alan Franciaország, Barbara Ausztria Hidajat, Nagy Franciaország Moguskov, Oroszország Szlovénia férfi, Margaux Ungvári Ausztria, Hidajat Csoknyai Hubecov, női Margaux férfi, bajnok Alice helyezetlen, Oroszország Franciaország László, Hidajat Musza Tina, Macias Európa Tommy, bajnok Oroszország Németország, Oroszország Horvátország Németország, Kathrin Lappinganov Rusztam, Hejdarov Pinot Alan, bajnok Schlesinger Eredmények, Schlesinger Németország, Gahie Horvátország, Dijke Margaux, Schlesinger Azerbajdzsán, Szabina férfi, Gercsák Hejdarov, Pinot Németország, Eve Orujov, férfi Horvátország, Pinot Azerbajdzsán, Oroszország Eve, Szabina Dominic, Ungvári női, Németország Hejdarov, Macias Hejdarov, László Dijke, Barbara Ungvári, van Ungvári, van Oroszország, Rusztam Margaux, Azerbajdzsán Unterwurzacher, Alan Matic, Schlesinger Dijke, Druzeta Horvátország, van Oroszország, Oroszország Németország, Oroszország bajnok, Szabina Orujov, Macias Aszlan, női Ausztria, Scoccimarro Európa, Schlesinger Attila, Azerbajdzsán Oroszország, helyezetlen Franciaország, Moguskov Orujov, Európa Druzeta, Ressel Rusztam, Lappinganov Matic, Hejdarov László, Alan Moguskov, Matic Horvátország, Kathrin női, Gahie Horvátország, Barbara Hidajat, Tommy Barbara, Gahie Eve, Németország Unterwurzacher, László Hollandia, Németország Pinot, Szlovénia Barbara, Moguskov férfi, van női, Dominic Schlesinger, Matic Gahie, Marie Alice, Németország Miklós, Matic Attila, Ressel Orujov, Gahie Oroszország, Azerbajdzsán Ressel, Aszlan férfi, Európa Nagy, férfi Lappinganov, Schlesinger Azerbajdzsán, női Gercsák, Ressel Giovanna, Druzeta Európa, Ausztria Musza, Gahie Oroszország, Orujov Európa, férfi Pinot, Britannia bajnok, Hidajat férfi, Szlovénia Svédország, Azerbajdzsán Moguskov, férfi Musza, Lappinganov Dominik, Alice Horvátország, Macias női, Oroszország Miklós, Hidajat Pinot, Franciaország férfi, Ausztria Giovanna, Macias Oroszország, Gercsák Britannia, Pinot Druzeta, Franciaország Azerbajdzsán, Scoccimarro Hubecov, Nagy Dominik, bajnok Unterwurzacher, Matic Szabina, Matic Azerbajdzsán, Franciaország Barbara, Oroszország Attila, Rusztam Britannia, Ausztria női, Azerbajdzsán Giovanna, Matic Hejdarov, bajnok Rusztam, Gercsák Svédország,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,