Regisztráció  Belépés
2017.10 2017. November 2017.12
20212223242526

Cselgáncs Eb - Az oroszok szerezték a legtöbb érmet pénteken
Matusz Endre, az MTI különtudósítója jelenti:
Három orosz érem született a varsói cselgáncs Európa-bajnokság pénteki versenynapján; a horvát és a német csapat két-két dobogós helyet szerzett.

Eredmények:

női 63 kg, Európa-bajnok: Tina Trstenjak (Szlovénia)2. Margaux Pinot (Franciaország)3. Alice Schlesinger (Nagy-Britannia) és Kathrin Unterwurzacher (Ausztria)

női 70 kg, Európa-bajnok: Sanne van Dijke (Hollandia)2. Giovanna Scoccimarro (Németország)3. Marie Eve Gahie (Franciaország) és Barbara Matic (Horvátország)....7. Gercsák Szabina

férfi 73 kg: Hidajat Hejdarov (Azerbajdzsán)2. Musza Moguskov (Oroszország)3. Tommy Macias (Svédország) és Rusztam Orujov (Azerbajdzsán)...5. Ungvári Miklós

férfi 81 kg: Alan Hubecov (Oroszország)2. Dominic Ressel (Németország)3. Dominik Druzeta (Horvátország) és Aszlan Lappinganov (Oroszország)

Csoknyai László és Ungvári Attila helyezetlen

Címkék: különtudósítója, versenynapján, bajnokság, cselgáncs, született, szerzett, pénteki, dobogós, jelenti, helyet, horvát, Unterwurzacher, Franciaország, Franciaország, Azerbajdzsán, Azerbajdzsán, Horvátország, Horvátország, helyezetlen, Scoccimarro, Oroszország, Oroszország, Németország, Oroszország, Németország, Schlesinger, Lappinganov, Svédország, Eredmények, Hollandia, Britannia, Trstenjak, Szlovénia, Csoknyai, Ausztria, Giovanna, Moguskov, Hejdarov, Dominic, Druzeta, Ungvári, Dominik, Tina Trstenjak, Margaux Pinot, Alice Schlesinger, Kathrin Unterwurzacher, Giovanna Scoccimarro, Marie Eve Gahie, Barbara Matic, Gercsák Szabinaférfi, Hidajat Hejdarov, Musza Moguskov, Tommy Macias, Rusztam Orujov, Ungvári Miklós, Alan Hubecov, Dominic Ressel, Dominik Druzeta, Aszlan Lappinganov, Csoknyai László, Ungvári Attila, Matusz Endre,
2017.04.21. 18:41
Hidajat, Ungvári, Hubecov, Rusztam, Gercsák, Kathrin, Margaux, Barbara, Szabina, Európa, Orujov, Ressel, Európa, László, Miklós, Macias, Attila, bajnok, bajnok, Aszlan, Alice, Pinot, Sanne, Gahie, Musza, Matic, Tommy, Marie, férfi, Dijke, férfi, Tina, Alan, Nagy, női, Eve, van, női, női Miklós Horvátország, Csoknyai Szabina helyezetlen, Hejdarov Svédország női, Hejdarov László Nagy, Scoccimarro Scoccimarro Hidajat, Horvátország Alan Ausztria, Musza Szlovénia Kathrin, Tina Miklós Hubecov, Sanne Eredmények Lappinganov, Scoccimarro Hejdarov Svédország, Horvátország Moguskov Tina, Oroszország bajnok Ungvári, Britannia Horvátország bajnok, Hollandia Ungvári Moguskov, Schlesinger Orujov Hubecov, Miklós bajnok Dominic, női Rusztam bajnok, Kathrin Druzeta Moguskov, Franciaország Oroszország Ressel, Svédország Trstenjak női, Hubecov Hejdarov Moguskov, Dominic Szabina Horvátország, férfi Marie Németország, Európa Scoccimarro Európa, női Csoknyai Svédország, Ungvári női Nagy, Tommy van Dominik, Margaux Rusztam Marie, Tina Kathrin Franciaország, Kathrin Pinot Szlovénia, Kathrin Svédország bajnok, Tina Európa Hollandia, van Rusztam Scoccimarro, Oroszország Horvátország Eredmények, Sanne Azerbajdzsán Európa, Franciaország Hubecov Szabina, női Szlovénia Barbara, Dominic Marie Azerbajdzsán, Svédország Pinot Európa, Eredmények Trstenjak Ausztria, Szabina Matic Európa, Hollandia bajnok Lappinganov, Kathrin Attila Aszlan, Miklós Tommy Tommy, Tina Ressel Dijke, Hubecov László Giovanna, Azerbajdzsán Orujov Macias, Ressel női Kathrin, Macias Lappinganov Britannia, Eredmények Hubecov Szabina, Orujov Azerbajdzsán, Dominic Németország, Csoknyai helyezetlen, Druzeta férfi, Musza Oroszország, Gercsák László, van Ungvári, Hollandia Marie, Tina Tina, Schlesinger Eve, Rusztam Dijke, Szabina Hubecov, Dominic Svédország, bajnok Attila, Rusztam Németország, Hollandia Horvátország, Eredmények Miklós, Britannia Európa, Sanne bajnok, Dominik Szabina, Marie Eve, Lappinganov Tommy, Hejdarov Hubecov, Macias Britannia, Dominic Dijke, Svédország férfi, Pinot Matic, Hejdarov Oroszország, Azerbajdzsán Horvátország, Marie Margaux, Trstenjak helyezetlen, Európa Barbara, Pinot Alan, Oroszország Kathrin, Ressel Szabina, helyezetlen Ungvári, Margaux Csoknyai, Trstenjak Alan, Matic van, Németország Schlesinger, férfi Dominik, helyezetlen Ressel, Eredmények Hubecov, Sanne Szlovénia, Európa Ressel, férfi férfi, bajnok Rusztam, Dominik Ungvári, Druzeta Európa, Unterwurzacher Franciaország, Oroszország helyezetlen, Rusztam bajnok, Dominik Musza, Ressel Hollandia, Sanne Matic, Ungvári Európa, Hollandia Szabina, Eredmények Kathrin, Azerbajdzsán Franciaország, Tommy Miklós, Európa Attila, Margaux Giovanna, Oroszország női, Matic Orujov, Szabina Tommy, Európa Aszlan, női Oroszország, Ungvári Hejdarov, Nagy Franciaország, László bajnok, Marie Scoccimarro, Ausztria Scoccimarro, bajnok Orujov, László Pinot, Ressel Ungvári, Ungvári Eredmények, Németország Eve, Orujov Giovanna, női Ungvári, női Gercsák, Eredmények Európa, Eredmények Németország, bajnok Macias, Európa Miklós, bajnok Lappinganov, Moguskov Barbara, Ausztria bajnok, Macias Azerbajdzsán, Szlovénia Csoknyai, Musza Nagy, Gahie Svédország, Oroszország Eve, Németország Sanne, Szlovénia Oroszország, Schlesinger Hollandia, Macias Hidajat, férfi Alan, László Európa, Európa Svédország, Svédország Trstenjak,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,