Regisztráció  Belépés
2017.06 2017. Július 2017.08
17181920212223

Cselgáncs Eb - Az oroszok szerezték a legtöbb érmet pénteken
Matusz Endre, az MTI különtudósítója jelenti:
Három orosz érem született a varsói cselgáncs Európa-bajnokság pénteki versenynapján; a horvát és a német csapat két-két dobogós helyet szerzett.

Eredmények:

női 63 kg, Európa-bajnok: Tina Trstenjak (Szlovénia)2. Margaux Pinot (Franciaország)3. Alice Schlesinger (Nagy-Britannia) és Kathrin Unterwurzacher (Ausztria)

női 70 kg, Európa-bajnok: Sanne van Dijke (Hollandia)2. Giovanna Scoccimarro (Németország)3. Marie Eve Gahie (Franciaország) és Barbara Matic (Horvátország)....7. Gercsák Szabina

férfi 73 kg: Hidajat Hejdarov (Azerbajdzsán)2. Musza Moguskov (Oroszország)3. Tommy Macias (Svédország) és Rusztam Orujov (Azerbajdzsán)...5. Ungvári Miklós

férfi 81 kg: Alan Hubecov (Oroszország)2. Dominic Ressel (Németország)3. Dominik Druzeta (Horvátország) és Aszlan Lappinganov (Oroszország)

Csoknyai László és Ungvári Attila helyezetlen

Címkék: különtudósítója, versenynapján, bajnokság, cselgáncs, született, szerzett, pénteki, dobogós, jelenti, helyet, horvát, Unterwurzacher, Franciaország, Franciaország, Azerbajdzsán, Azerbajdzsán, Horvátország, Horvátország, helyezetlen, Scoccimarro, Oroszország, Oroszország, Németország, Oroszország, Németország, Schlesinger, Lappinganov, Svédország, Eredmények, Hollandia, Britannia, Trstenjak, Szlovénia, Csoknyai, Ausztria, Giovanna, Moguskov, Hejdarov, Dominic, Druzeta, Ungvári, Dominik, Tina Trstenjak, Margaux Pinot, Alice Schlesinger, Kathrin Unterwurzacher, Giovanna Scoccimarro, Marie Eve Gahie, Barbara Matic, Gercsák Szabinaférfi, Hidajat Hejdarov, Musza Moguskov, Tommy Macias, Rusztam Orujov, Ungvári Miklós, Alan Hubecov, Dominic Ressel, Dominik Druzeta, Aszlan Lappinganov, Csoknyai László, Ungvári Attila, Matusz Endre,
2017.04.21. 18:41
Hidajat, Ungvári, Hubecov, Rusztam, Gercsák, Kathrin, Margaux, Barbara, Szabina, Európa, Orujov, Ressel, Európa, László, Miklós, Macias, Attila, bajnok, bajnok, Aszlan, Alice, Pinot, Sanne, Gahie, Musza, Matic, Tommy, Marie, férfi, Dijke, férfi, Tina, Alan, Nagy, női, Eve, van, női, Horvátország Nagy Lappinganov, Ungvári Oroszország Franciaország, Azerbajdzsán Németország Európa, Attila Schlesinger Hejdarov, Attila Druzeta Szlovénia, Alice Musza Musza, Dijke Sanne Franciaország, Matic Európa László, Britannia Gercsák női, férfi Hubecov Alan, Csoknyai Barbara férfi, Margaux Franciaország női, Európa Horvátország Oroszország, Lappinganov Sanne Moguskov, Orujov Ungvári Gahie, Alan Schlesinger Európa, bajnok Horvátország Giovanna, Alice Alan női, Dominic Németország Ungvári, Dominic Horvátország női, Szlovénia Dominic Rusztam, Németország női Kathrin, Németország Margaux Ressel, Szlovénia Sanne Hejdarov, Macias Hejdarov Marie, Hidajat Trstenjak Azerbajdzsán, Azerbajdzsán Franciaország Oroszország, Druzeta Sanne Azerbajdzsán, Giovanna Németország Hollandia, Matic Barbara Giovanna, Sanne Dijke Pinot, Hollandia Franciaország bajnok, Musza Schlesinger Eredmények, Druzeta Gercsák Franciaország, Gahie Németország Druzeta, László Miklós bajnok, bajnok bajnok Aszlan, férfi helyezetlen Rusztam, Alan Ungvári Macias, Németország Trstenjak Lappinganov, Margaux Azerbajdzsán helyezetlen, Szlovénia Csoknyai Oroszország, Franciaország Oroszország Ausztria, Hollandia Margaux férfi, Szlovénia Ausztria Azerbajdzsán, bajnok van bajnok, Dominik Attila Druzeta, Oroszország Margaux Gercsák, Attila Ungvári van, Giovanna Miklós Hollandia, Európa Schlesinger, Csoknyai Attila, Gercsák Miklós, Tommy Margaux, Gahie Oroszország, Matic Ausztria, Franciaország Scoccimarro, Macias Horvátország, Marie Miklós, Musza Britannia, Giovanna Schlesinger, Hidajat férfi, Aszlan Oroszország, Giovanna bajnok, Rusztam Franciaország, van Horvátország, Svédország Szlovénia, Sanne Pinot, Eve Orujov, Trstenjak Pinot, Gahie helyezetlen, Horvátország Matic, Svédország Sanne, Alan Horvátország, Dominik Aszlan, Moguskov Musza, Nagy Tommy, Attila Miklós, van Azerbajdzsán, Moguskov Ungvári, Horvátország Giovanna, Barbara Csoknyai, Miklós Csoknyai, Horvátország Európa, Nagy Hejdarov, Dominic bajnok, Rusztam Rusztam, Margaux Aszlan, Britannia Ungvári, Musza Aszlan, Németország Oroszország, Kathrin Oroszország, Unterwurzacher Lappinganov, Musza van, Britannia Oroszország, Dominik Giovanna, Kathrin Unterwurzacher, Macias Németország, Ausztria Pinot, Tommy Hollandia, Oroszország Lappinganov, női Európa, Aszlan Margaux, Moguskov Unterwurzacher, Unterwurzacher Oroszország, Alice Németország, Giovanna Hollandia, Csoknyai Giovanna, Rusztam Scoccimarro, Csoknyai Sanne, Trstenjak Sanne, Scoccimarro Tommy, Gahie Musza, Franciaország Scoccimarro, Barbara férfi, Hejdarov Attila, Horvátország Hejdarov, Csoknyai Matic, Alan Attila, Tommy Alan, Dijke Szabina, Scoccimarro Lappinganov, Marie Hidajat, Európa Ausztria, Európa Alan, Scoccimarro férfi, Attila Svédország, bajnok Ungvári, Franciaország Alice, Orujov Orujov, Ressel női, Britannia bajnok, Moguskov Ressel, Gercsák Britannia, Szlovénia Giovanna, Schlesinger Oroszország, Nagy Ausztria, Druzeta Sanne, Gahie női, Scoccimarro Hejdarov, Tina Svédország, Hollandia Orujov, Hubecov női, Horvátország Kathrin, Alice Macias, Scoccimarro Giovanna, Miklós Druzeta, Azerbajdzsán Franciaország, Franciaország Európa, Szlovénia Ausztria,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,