15161718192021
22232425262728
293031

Női labdarúgó BL - Döntetlent játszott az MTK
A magyar bajnok MTK Hungária FC házigazdaként 2-2-es döntetlent játszott pénteken a török Atasehir csapatával a női labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti selejtezőcsoportjának második fordulójában.

Az európai szövetség (UEFA) honlapjának beszámolója szerint a vendégek a 31. percben büntetőből vezetést szereztek, de a kék-fehérek hat perc alatt fordítottak, viszont a török együttes még a szünet előtt egyenlített, a második félidőben pedig már nem esett több gól.

Az MTK kedden az első körben 6-1-re nyert a koszovói KFF Mitrovica ellen, hétfőn a harmadik, utolsó fordulóban pedig az eddig százszázalékos cseh Slavia Prahát fogadja az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. A csoport másik összecsapását mindig a III. Kerületi TVE pályáján játsszák.

Az MTK mostani pontvesztése miatt akkor jut biztosan a főtáblára, ha legyőzi prágai ellenfelét a zárókörben.

Női Bajnokok Ligája, selejtező, 4. csoport, 2. forduló:MTK Hungária FC-Atasehir (török) 2-2 (2-2)Slavia Praha (cseh)-KFF Mitrovica (koszovói) 4-0 (0-0)

Az állás: 1. Slavia Praha 6 pont, 2. MTK Hungária FC 4, 3. Atasehir 1, 4. KFF Mitrovica 0

Az 1. forduló eredményei:MTK Hungária FC-KFF Mitrovica 6-1 (2-0)Slavia Praha-Atasehir 7-2 (4-1)

A további program:

3. forduló, hétfő:MTK Hungária FC-Slavia Praha 17.00KFF Mitrovica-Atasehir Belediyespor 17.00

A selejtezőből a tíz csoport győztese, illetve a két legjobb második kerül fel a 32-es főtáblára. A sorozat döntőjét május 18-án Budapesten a Groupama Arénában rendezik.

Címkék: selejtezőcsoportjának, házigazdaként, fordulójában, döntetlent, csapatával, labdarúgó, budapesti, Bajnokok, Atasehir, játszott, Hungária, százszázalékos, összecsapását, Belediyespor, selejtezőből, pontvesztése, honlapjának, fordítottak, egyenlített, beszámolója, eredményei, ellenfelét, fordulóban, büntetőből, Budapesten, Stadionban, zárókörben, főtáblára, Mitrovica, Mitrovica, Hidegkuti, főtáblára, selejtező, Mitrovica, Mitrovica, szövetség, Mitrovica, szereztek, félidőben, Hungária, Atasehir, koszovói, európai szövetség, török együttes, szünet előtt, második félidőben, első körben, eddig százszázalékos, csoport másik, további program, 32-es főtáblára, sorozat döntőjét, Slavia Prahát, Hidegkuti Nándor Stadionban, Kerületi TVE, Bajnokok Ligája, Hungária FC-Atasehir, Slavia Praha, Hungária FC, Hungária FC-KFF Mitrovica, Slavia Praha-Atasehir, Hungária FC-Slavia Praha, Mitrovica-Atasehir Belediyespor, Groupama Arénában,
2018.08.10. 20:48
győztese, vezetést, Arénában, pályáján, rendezik, Kerületi, Atasehir, Hungária, harmadik, Atasehir, játsszák, Hungária, biztosan, Hungária, döntőjét, vendégek, koszovói, Groupama, együttes, Atasehir, Bajnokok, európai, legjobb, szerint, legyőzi, percben, mostani, forduló, második, csoport, fogadja, program, forduló, sorozat, további, második, csoport, csoport, fehérek, forduló, illetve, viszont, Slavia, Slavia, Slavia, Ligája, mindig, Slavia, körben, Nándor, Prahát, Slavia, szünet, hétfőn, utolsó, prágai, kedden, nyert, esett, Praha, május, hétfő, alatt, török, előtt, Praha, pedig, ellen, pedig, kerül, Praha, török, másik, miatt, akkor, Praha, eddig, állás, perc, UEFA, cseh, első, több, cseh, pont, fel, két, tíz, jut, gól, MTK, KFF, III, nem, már, kék, hat, még, TVE, MTK, MTK, KFF, MTK, KFF, MTK, Női, MTK, KFF, KFF, Bajnokok szereztek legjobb, még második cseh, TVE egyenlített Bajnokok, KFF eddig fogadja, prágai összecsapását harmadik, Atasehir Bajnokok második, mostani már több, MTK Mitrovica mindig, félidőben Arénában MTK, Slavia forduló selejtező, forduló MTK koszovói, két UEFA eddig, május pedig cseh, selejtezőből hétfő Prahát, sorozat harmadik szünet, miatt csoport KFF, győztese kék gól, pontvesztése nem selejtezőből, Slavia büntetőből Atasehir, Slavia török állás, pedig Mitrovica Praha, egyenlített MTK csoport, cseh kedden főtáblára, nyert Praha több, koszovói zárókörben büntetőből, több gól Prahát, eddig fordulóban csoport, nyert főtáblára európai, május pedig sorozat, még Atasehir Mitrovica, pedig Női Atasehir, koszovói pontvesztése vezetést, állás jut gól, TVE csoport forduló, török ellen utolsó, cseh illetve további, legyőzi harmadik mindig, III hat alatt, rendezik Slavia európai, pedig csoport esett, tíz Mitrovica prágai, zárókörben viszont május, Groupama Atasehir forduló, Hungária Atasehir KFF, ellen KFF Praha, Hungária Praha Hungária, UEFA selejtező csoport, koszovói pontvesztése legyőzi, százszázalékos Atasehir KFF, legjobb KFF program, selejtezőből tíz, kedden Praha, KFF Hidegkuti, játsszák Hungária, csoport cseh, illetve Praha, perc koszovói, Slavia második, Slavia együttes, török döntőjét, illetve Mitrovica, hétfő Ligája, mindig alatt, fel illetve, egyenlített fel, MTK ellenfelét, török Nándor, kerül nyert, kerül összecsapását, MTK főtáblára, több program, cseh szünet, hétfő legjobb, eredményei félidőben, másik miatt, viszont pályáján, kék Mitrovica, UEFA forduló, tíz prágai, KFF már, program még, Női főtáblára, csoport Praha, akkor Hungária, ellen előtt, együttes illetve, Mitrovica főtáblára, zárókörben UEFA, Slavia szövetség, MTK Atasehir, TVE fehérek, illetve pont, török játsszák, harmadik Slavia, még pályáján, forduló Atasehir, Mitrovica legyőzi, csoport május, fordulóban vezetést, gól perc, még Atasehir, játsszák fordítottak, Atasehir percben, fel már, Prahát több, Mitrovica forduló, biztosan előtt, vendégek MTK, MTK prágai, forduló már, gól TVE, Kerületi selejtezőből, Hungária másik, török percben, MTK Slavia, szereztek III, miatt csoport, MTK zárókörben, nem Praha, összecsapását további, Nándor Mitrovica, Női III, gól biztosan, MTK tíz, TVE európai, miatt UEFA, Hungária százszázalékos, cseh prágai, miatt fehérek, selejtezőből kerül, pontvesztése Atasehir, hétfőn perc, Praha Slavia, már Prahát, játsszák kék, fordítottak MTK, fordulóban selejtezőből, miatt KFF, koszovói prágai, cseh Atasehir, KFF Slavia, egyenlített Atasehir, Ligája KFF, hat Atasehir, Bajnokok MTK, összecsapását legyőzi, főtáblára utolsó, Mitrovica fel, Hidegkuti ellenfelét, forduló csoport,