13141516171819
20212223242526
2728293031

Női labdarúgó BL - Döntetlent játszott az MTK
A magyar bajnok MTK Hungária FC házigazdaként 2-2-es döntetlent játszott pénteken a török Atasehir csapatával a női labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti selejtezőcsoportjának második fordulójában.

Az európai szövetség (UEFA) honlapjának beszámolója szerint a vendégek a 31. percben büntetőből vezetést szereztek, de a kék-fehérek hat perc alatt fordítottak, viszont a török együttes még a szünet előtt egyenlített, a második félidőben pedig már nem esett több gól.

Az MTK kedden az első körben 6-1-re nyert a koszovói KFF Mitrovica ellen, hétfőn a harmadik, utolsó fordulóban pedig az eddig százszázalékos cseh Slavia Prahát fogadja az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. A csoport másik összecsapását mindig a III. Kerületi TVE pályáján játsszák.

Az MTK mostani pontvesztése miatt akkor jut biztosan a főtáblára, ha legyőzi prágai ellenfelét a zárókörben.

Női Bajnokok Ligája, selejtező, 4. csoport, 2. forduló:MTK Hungária FC-Atasehir (török) 2-2 (2-2)Slavia Praha (cseh)-KFF Mitrovica (koszovói) 4-0 (0-0)

Az állás: 1. Slavia Praha 6 pont, 2. MTK Hungária FC 4, 3. Atasehir 1, 4. KFF Mitrovica 0

Az 1. forduló eredményei:MTK Hungária FC-KFF Mitrovica 6-1 (2-0)Slavia Praha-Atasehir 7-2 (4-1)

A további program:

3. forduló, hétfő:MTK Hungária FC-Slavia Praha 17.00KFF Mitrovica-Atasehir Belediyespor 17.00

A selejtezőből a tíz csoport győztese, illetve a két legjobb második kerül fel a 32-es főtáblára. A sorozat döntőjét május 18-án Budapesten a Groupama Arénában rendezik.

Címkék: selejtezőcsoportjának, házigazdaként, fordulójában, döntetlent, csapatával, labdarúgó, budapesti, Bajnokok, Atasehir, játszott, Hungária, százszázalékos, összecsapását, Belediyespor, selejtezőből, pontvesztése, honlapjának, fordítottak, egyenlített, beszámolója, eredményei, ellenfelét, fordulóban, büntetőből, Budapesten, Stadionban, zárókörben, főtáblára, Mitrovica, Mitrovica, Hidegkuti, főtáblára, selejtező, Mitrovica, Mitrovica, szövetség, Mitrovica, szereztek, félidőben, Hungária, Atasehir, koszovói, európai szövetség, török együttes, szünet előtt, második félidőben, első körben, eddig százszázalékos, csoport másik, további program, 32-es főtáblára, sorozat döntőjét, Slavia Prahát, Hidegkuti Nándor Stadionban, Kerületi TVE, Bajnokok Ligája, Hungária FC-Atasehir, Slavia Praha, Hungária FC, Hungária FC-KFF Mitrovica, Slavia Praha-Atasehir, Hungária FC-Slavia Praha, Mitrovica-Atasehir Belediyespor, Groupama Arénában,
2018.08.10. 20:48
győztese, vezetést, Arénában, pályáján, rendezik, Kerületi, Atasehir, Hungária, harmadik, Atasehir, játsszák, Hungária, biztosan, Hungária, döntőjét, vendégek, koszovói, Groupama, együttes, Atasehir, Bajnokok, európai, legjobb, szerint, legyőzi, percben, mostani, forduló, második, csoport, fogadja, program, forduló, sorozat, további, második, csoport, csoport, fehérek, forduló, illetve, viszont, Slavia, Slavia, Slavia, Ligája, mindig, Slavia, körben, Nándor, Prahát, Slavia, szünet, hétfőn, utolsó, prágai, kedden, nyert, esett, Praha, május, hétfő, alatt, török, előtt, Praha, pedig, ellen, pedig, kerül, Praha, török, másik, miatt, akkor, Praha, eddig, állás, perc, UEFA, cseh, első, több, cseh, pont, fel, két, tíz, jut, gól, MTK, KFF, III, nem, már, kék, hat, még, TVE, MTK, MTK, KFF, MTK, KFF, MTK, Női, MTK, KFF, KFF, győztese MTK vezetést, Arénában játsszák jut, MTK európai Mitrovica, kék főtáblára nyert, vendégek viszont félidőben, Slavia kék Slavia, koszovói Mitrovica pedig, Női cseh vezetést, kerül Mitrovica másik, döntőjét fel forduló, pont beszámolója szerint, beszámolója Hungária előtt, hat Atasehir egyenlített, büntetőből szövetség szövetség, Praha forduló Praha, TVE pontvesztése szünet, csoport európai eddig, Mitrovica Groupama Slavia, forduló eredményei Praha, selejtező szerint Slavia, hétfőn Atasehir Slavia, KFF Atasehir nem, török Mitrovica Mitrovica, török Atasehir vendégek, kék KFF két, szünet még KFF, félidőben legyőzi pályáján, MTK Prahát szünet, Slavia KFF hétfő, győztese főtáblára egyenlített, miatt akkor Atasehir, vendégek miatt Slavia, győztese forduló kerül, szerint selejtező KFF, kerül beszámolója MTK, Slavia május már, csoport jut játsszák, török cseh KFF, Hungária együttes KFF, MTK Nándor selejtezőből, KFF döntőjét állás, Kerületi hétfő viszont, cseh III MTK, viszont Atasehir Budapesten, forduló KFF selejtező, csoport mindig több, legjobb MTK hétfő, török hétfő csoport, mindig MTK fel, második MTK mostani, program gól, török győztese, főtáblára szerint, másik hat, Hungária előtt, második Ligája, állás MTK, Slavia TVE, mostani büntetőből, másik UEFA, eredményei legyőzi, további Praha, III Belediyespor, hétfő kerül, fogadja Slavia, Mitrovica nem, legjobb jut, zárókörben fehérek, pályáján jut, mostani viszont, Slavia két, beszámolója biztosan, eddig hétfőn, Arénában Mitrovica, Praha Női, Női akkor, európai fogadja, csoport rendezik, forduló Hidegkuti, MTK már, alatt Budapesten, UEFA fordítottak, KFF már, Ligája félidőben, miatt KFF, pedig harmadik, cseh állás, szünet Slavia, európai fel, miatt eredményei, több kerül, pont Mitrovica, selejtező Hungária, fogadja utolsó, program mostani, illetve zárókörben, forduló játsszák, Mitrovica forduló, szereztek ellen, Praha MTK, alatt Atasehir, győztese sorozat, Hidegkuti pont, selejtezőből viszont, hétfő eddig, Prahát további, csoport percben, május esett, pedig Budapesten, pályáján Mitrovica, forduló Praha, Hungária százszázalékos, egyenlített csoport, forduló pályáján, Hidegkuti Budapesten, szereztek első, sorozat forduló, Atasehir szünet, Arénában Atasehir, zárókörben már, beszámolója pedig, Bajnokok Ligája, Stadionban Belediyespor, Mitrovica több, zárókörben csoport, Női utolsó, szereztek pályáján, prágai pályáján, előtt eredményei, csoport cseh, Mitrovica előtt, kedden nyert, Budapesten nem, győztese vendégek, Mitrovica koszovói, vezetést Arénában, pontvesztése szünet, perc Mitrovica, prágai MTK, KFF Praha, legyőzi még, koszovói Slavia, Mitrovica KFF, fel tíz, selejtezőből döntőjét, alatt félidőben, százszázalékos játsszák, pont Budapesten, szereztek egyenlített, csoport Bajnokok,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,