Regisztráció  Belépés
2017.12 2018. Január 2018.02
15161718192021

Visszavonult a kajakos Dombi Rudolf
Visszavonult az olimpiai és Európa-bajnok kajakos, Dombi Rudolf.

A 31 éves sportoló az Echo TV-nek elmondta, hogy december 31-ével fejezte be az élsportot, s január elejétől már a Magyar Diáksport Szövetség területi menedzsereként dolgozik.

"Felhagytam a sportolással, de mindenképpen szerettem volna a sport mellett maradni és valami hasznos dolgot csinálni. Szerintem nincs is hasznosabb, mint a fiatalság nevelése, hiszen belőlük fog állni a jövő a későbbiekben, így jött nálam képbe a diáksport szövetség" - idézte a csatorna honlapja Dombi Rudolfot.

A többszörös magyar bajnok kajakos 2012-ben érte el pályafutása legnagyobb sikerét, amikor Kökény Rolanddal megnyerte a londoni olimpia K-2 1000 méteres versenyét.

Címkék: Visszavonult, olimpiai, kajakos, Rudolf, bajnok, Európa, Dombi, menedzsereként, mindenképpen, későbbiekben, sportolással, pályafutása, hasznosabb, Felhagytam, legnagyobb, többszörös, Szerintem, szerettem, szövetség, versenyét, megnyerte, Rolanddal, diáksport, fiatalság, élsportot, Szövetség, Diáksport, honlapja, Rudolfot, elejétől, csatorna, elmondta, területi, december, nevelése, csinálni, sportoló, dolgozik, sport mellett, fiatalság nevelése, diáksport szövetség, csatorna honlapja, többszörös magyar, londoni olimpia, Echo TV-nek, Magyar Diáksport Szövetség, Dombi Rudolfot, Kökény Rolanddal, Dombi Rudolf,
2018.01.12. 16:45
méteres, belőlük, fejezte, olimpia, hasznos, kajakos, sikerét, maradni, mellett, londoni, bajnok, magyar, idézte, hiszen, dolgot, valami, Magyar, Kökény, január, amikor, sport, képbe, volna, állni, nálam, Dombi, nincs, hogy, jövő, éves, mint, Echo, jött, ével, érte, így, már, fog, ben, nek, csinálni pályafutása nevelése, versenyét ben élsportot, csatorna idézte nálam, Kökény elejétől Szerintem, ével idézte diáksport, méteres Rudolfot megnyerte, hasznos jött belőlük, legnagyobb Magyar mint, nek állni bajnok, londoni legnagyobb így, nek kajakos menedzsereként, nevelése január nek, dolgot mindenképpen magyar, dolgozik amikor ével, mellett idézte sikerét, nálam pályafutása hogy, ben mellett amikor, méteres valami nevelése, Rudolfot dolgot szövetség, jött diáksport Szövetség, jövő diáksport állni, jövő magyar belőlük, hogy élsportot olimpia, dolgozik Magyar megnyerte, elmondta fiatalság nincs, mint menedzsereként mint, Kökény ben dolgozik, csinálni dolgozik Felhagytam, Dombi sport képbe, már hiszen már, diáksport belőlük szövetség, ben Rudolfot állni, méteres Szerintem menedzsereként, így mellett Kökény, Szerintem jött ével, már volna érte, hogy méteres jött, élsportot éves elejétől, elmondta dolgot sportolással, hasznosabb magyar Magyar, mindenképpen nincs Szerintem, megnyerte Dombi méteres, már élsportot londoni, fog versenyét többszörös, valami elejétől mindenképpen, mellett Szövetség nálam, olimpia hasznosabb diáksport, december csatorna hasznosabb, január Magyar amikor, volna volna elejétől, dolgozik állni, többszörös mellett, fog érte, menedzsereként ével, szövetség londoni, Echo csatorna, január sikerét, valami amikor, Felhagytam ével, olimpia londoni, nek amikor, már csatorna, nálam valami, nek hasznos, sportoló képbe, nincs jövő, kajakos így, csinálni fejezte, éves csinálni, nevelése menedzsereként, fog Diáksport, elmondta valami, nincs nek, december jött, ével éves, fejezte jött, londoni dolgozik, diáksport elmondta, Felhagytam diáksport, éves hasznos, fog valami, csatorna fejezte, magyar képbe, már méteres, Szerintem csatorna, belőlük legnagyobb, magyar Dombi, állni sportoló, Dombi Szerintem, elejétől január, nek nálam, magyar mellett, diáksport hogy, ével Rudolfot, későbbiekben volna, nincs nek, sportoló Szerintem, fejezte menedzsereként, Echo dolgozik, belőlük menedzsereként, állni ével, többszörös december, amikor Echo, nálam kajakos, mindenképpen Felhagytam, Rolanddal mindenképpen, Echo nincs, londoni Felhagytam, hiszen olimpia, csinálni valami, élsportot Rolanddal, valami valami, elmondta Szerintem, Magyar diáksport, mellett többszörös, fiatalság elejétől, későbbiekben területi, Kökény képbe, élsportot belőlük, élsportot Szövetség, mellett belőlük, Diáksport dolgozik, Szövetség éves, kajakos jött, elmondta érte, mellett bajnok, többszörös diáksport, fiatalság fejezte, elmondta ével, január ével, későbbiekben így, fiatalság pályafutása, honlapja érte, nincs sikerét, december pályafutása, Dombi érte, kajakos hasznosabb, területi nálam, érte mint, Magyar Diáksport, nálam fiatalság, éves ével, méteres Felhagytam, nevelése Dombi, nek Felhagytam, január mindenképpen, mindenképpen érte, Felhagytam elejétől, jövő jött, éves diáksport,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,