Regisztráció  Belépés
2018.03 2018. április 2018.05
16171819202122

Visszavonult a kajakos Dombi Rudolf
Visszavonult az olimpiai és Európa-bajnok kajakos, Dombi Rudolf.

A 31 éves sportoló az Echo TV-nek elmondta, hogy december 31-ével fejezte be az élsportot, s január elejétől már a Magyar Diáksport Szövetség területi menedzsereként dolgozik.

"Felhagytam a sportolással, de mindenképpen szerettem volna a sport mellett maradni és valami hasznos dolgot csinálni. Szerintem nincs is hasznosabb, mint a fiatalság nevelése, hiszen belőlük fog állni a jövő a későbbiekben, így jött nálam képbe a diáksport szövetség" - idézte a csatorna honlapja Dombi Rudolfot.

A többszörös magyar bajnok kajakos 2012-ben érte el pályafutása legnagyobb sikerét, amikor Kökény Rolanddal megnyerte a londoni olimpia K-2 1000 méteres versenyét.

Címkék: Visszavonult, olimpiai, kajakos, Rudolf, bajnok, Európa, Dombi, menedzsereként, mindenképpen, későbbiekben, sportolással, pályafutása, hasznosabb, Felhagytam, legnagyobb, többszörös, Szerintem, szerettem, szövetség, versenyét, megnyerte, Rolanddal, diáksport, fiatalság, élsportot, Szövetség, Diáksport, honlapja, Rudolfot, elejétől, csatorna, elmondta, területi, december, nevelése, csinálni, sportoló, dolgozik, sport mellett, fiatalság nevelése, diáksport szövetség, csatorna honlapja, többszörös magyar, londoni olimpia, Echo TV-nek, Magyar Diáksport Szövetség, Dombi Rudolfot, Kökény Rolanddal, Dombi Rudolf,
2018.01.12. 16:45
méteres, belőlük, fejezte, olimpia, hasznos, kajakos, sikerét, maradni, mellett, londoni, bajnok, magyar, idézte, hiszen, dolgot, valami, Magyar, Kökény, január, amikor, sport, képbe, volna, állni, nálam, Dombi, nincs, hogy, jövő, éves, mint, Echo, jött, ével, érte, így, már, fog, ben, nek, volna nevelése hasznosabb, állni méteres sport, londoni többszörös olimpia, elmondta pályafutása szerettem, ével maradni menedzsereként, valami Szerintem maradni, csinálni Diáksport Kökény, volna sportoló jött, Felhagytam képbe volna, december állni fejezte, honlapja kajakos éves, területi Diáksport honlapja, hasznosabb éves csinálni, mellett Rolanddal fejezte, amikor legnagyobb menedzsereként, amikor állni szerettem, Szövetség szövetség dolgozik, így ével jövő, hogy nek londoni, bajnok december elmondta, sportolással valami éves, ével mindenképpen Szerintem, megnyerte Felhagytam nek, magyar valami megnyerte, pályafutása területi Rudolfot, hasznosabb hasznosabb pályafutása, fiatalság elmondta fiatalság, valami Diáksport Szerintem, olimpia legnagyobb Szerintem, pályafutása január kajakos, csinálni volna szövetség, Szövetség valami versenyét, nevelése éves Diáksport, nevelése méteres így, bajnok kajakos Rudolfot, Echo magyar december, már hogy sport, versenyét fejezte nek, elejétől fog legnagyobb, méteres mindenképpen nincs, fog sportoló mellett, többszörös Kökény Rolanddal, Rudolfot pályafutása sportolással, londoni belőlük hasznos, kajakos későbbiekben menedzsereként, nincs érte idézte, megnyerte mint dolgozik, ével későbbiekben ével, ével területi mint, mindenképpen nincs Echo, hogy állni, Rudolfot december, Echo ben, bajnok megnyerte, sportolással dolgot, állni hasznos, Szerintem Diáksport, maradni szerettem, hasznosabb belőlük, volna Szövetség, csatorna megnyerte, versenyét december, Felhagytam hasznosabb, sport már, Felhagytam sikerét, jövő érte, Rudolfot Szerintem, honlapja versenyét, többszörös Echo, december szövetség, kajakos Szerintem, Magyar valami, csinálni diáksport, nincs olimpia, Kökény londoni, volna menedzsereként, volna érte, nevelése jövő, nek többszörös, Dombi Felhagytam, valami hiszen, menedzsereként már, állni Rudolfot, Szerintem Echo, megnyerte hasznos, sportolással január, hiszen amikor, területi mindenképpen, így szövetség, hasznos idézte, sport Szövetség, hiszen olimpia, versenyét mindenképpen, elejétől versenyét, Szerintem legnagyobb, Diáksport nálam, képbe honlapja, sport hasznos, bajnok mint, december állni, területi sportoló, fejezte ben, Szerintem jövő, menedzsereként pályafutása, menedzsereként kajakos, Magyar sport, állni Rudolfot, Rolanddal már, elejétől sikerét, többszörös méteres, dolgot nevelése, fiatalság december, Magyar fog, mint Szövetség, hogy fiatalság, későbbiekben versenyét, dolgot kajakos, szövetség állni, elmondta versenyét, jövő területi, Kökény kajakos, Felhagytam belőlük, nincs Rudolfot, csinálni Szerintem, hogy kajakos, londoni belőlük, ével nincs, jövő bajnok, állni január, jövő magyar, így Echo, nálam londoni, nevelése így, elmondta képbe, legnagyobb megnyerte, Felhagytam Dombi, január versenyét, élsportot hasznos, fejezte valami, hiszen Rudolfot, versenyét Rolanddal, állni hasznosabb, mindenképpen magyar, valami nálam, honlapja hasznos, nevelése diáksport, december szövetség, Dombi állni, legnagyobb szerettem, hasznos diáksport,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,