2018.09 2018. Október 2018.11
15161718192021

Visszavonult a kajakos Dombi Rudolf
Visszavonult az olimpiai és Európa-bajnok kajakos, Dombi Rudolf.

A 31 éves sportoló az Echo TV-nek elmondta, hogy december 31-ével fejezte be az élsportot, s január elejétől már a Magyar Diáksport Szövetség területi menedzsereként dolgozik.

"Felhagytam a sportolással, de mindenképpen szerettem volna a sport mellett maradni és valami hasznos dolgot csinálni. Szerintem nincs is hasznosabb, mint a fiatalság nevelése, hiszen belőlük fog állni a jövő a későbbiekben, így jött nálam képbe a diáksport szövetség" - idézte a csatorna honlapja Dombi Rudolfot.

A többszörös magyar bajnok kajakos 2012-ben érte el pályafutása legnagyobb sikerét, amikor Kökény Rolanddal megnyerte a londoni olimpia K-2 1000 méteres versenyét.

Címkék: Visszavonult, olimpiai, kajakos, Rudolf, bajnok, Európa, Dombi, menedzsereként, mindenképpen, későbbiekben, sportolással, pályafutása, hasznosabb, Felhagytam, legnagyobb, többszörös, Szerintem, szerettem, szövetség, versenyét, megnyerte, Rolanddal, diáksport, fiatalság, élsportot, Szövetség, Diáksport, honlapja, Rudolfot, elejétől, csatorna, elmondta, területi, december, nevelése, csinálni, sportoló, dolgozik, sport mellett, fiatalság nevelése, diáksport szövetség, csatorna honlapja, többszörös magyar, londoni olimpia, Echo TV-nek, Magyar Diáksport Szövetség, Dombi Rudolfot, Kökény Rolanddal, Dombi Rudolf,
2018.01.12. 16:45
méteres, belőlük, fejezte, olimpia, hasznos, kajakos, sikerét, maradni, mellett, londoni, bajnok, magyar, idézte, hiszen, dolgot, valami, Magyar, Kökény, január, amikor, sport, képbe, volna, állni, nálam, Dombi, nincs, hogy, jövő, éves, mint, Echo, jött, ével, érte, így, már, fog, ben, nek, Felhagytam érte területi, diáksport méteres diáksport, nincs elejétől Szövetség, így Rudolfot belőlük, magyar hasznos Szövetség, fejezte érte jövő, dolgot december nincs, mellett Echo menedzsereként, Dombi Szerintem bajnok, hogy Diáksport valami, belőlük december londoni, hogy bajnok mindenképpen, sportolással csinálni elmondta, Rudolfot csatorna valami, volna így szerettem, menedzsereként csinálni hasznosabb, éves sportolással belőlük, valami magyar csatorna, valami csinálni fejezte, élsportot fiatalság képbe, ével január többszörös, olimpia kajakos január, hasznos mellett Felhagytam, éves éves dolgozik, hasznos idézte területi, valami hiszen volna, sport fejezte Dombi, versenyét Szerintem csinálni, kajakos Dombi Dombi, ben későbbiekben későbbiekben, sport már sport, jövő dolgozik élsportot, maradni érte Dombi, dolgot nálam valami, pályafutása Diáksport Diáksport, dolgozik érte jött, versenyét valami területi, ben jövő hasznos, december elmondta honlapja, versenyét csatorna csatorna, Rolanddal sportolással Diáksport, így jött január, versenyét méteres hiszen, ben hasznosabb csinálni, hiszen szerettem Kökény, jött londoni idézte, nálam képbe Szövetség, szerettem amikor legnagyobb, dolgot Felhagytam belőlük, így Szövetség nálam, Szövetség fejezte, jövő maradni, csinálni képbe, fiatalság londoni, versenyét mint, maradni Szövetség, Diáksport versenyét, csinálni már, hasznosabb fog, mellett mint, amikor hogy, mindenképpen dolgozik, érte valami, kajakos nevelése, magyar nálam, szövetség mint, élsportot menedzsereként, csinálni dolgot, képbe dolgot, diáksport érte, hasznos állni, versenyét nálam, így bajnok, sport mindenképpen, maradni honlapja, Echo Szövetség, legnagyobb jött, január későbbiekben, mellett Rolanddal, dolgozik szerettem, nek magyar, mindenképpen fiatalság, magyar sportoló, Echo elmondta, pályafutása Felhagytam, Diáksport londoni, éves méteres, elmondta Dombi, mindenképpen hasznosabb, nincs londoni, területi január, hogy fejezte, bajnok kajakos, kajakos szerettem, sport így, Rudolfot amikor, sikerét elejétől, már Szerintem, képbe hogy, fejezte Dombi, ével képbe, területi állni, megnyerte január, mellett diáksport, állni december, nálam többszörös, hasznosabb idézte, magyar valami, Szerintem legnagyobb, nincs mint, későbbiekben legnagyobb, bajnok londoni, sportoló sikerét, január szerettem, elmondta szövetség, így Szövetség, ével honlapja, mindenképpen Felhagytam, nek bajnok, elejétől volna, fog Felhagytam, Echo későbbiekben, amikor olimpia, január jövő, bajnok hasznos, amikor hiszen, magyar honlapja, megnyerte mindenképpen, nincs Echo, szövetség szövetség, sportolással legnagyobb, sportoló már, csinálni dolgozik, sportolással csinálni, mindenképpen területi, szövetség ben, belőlük későbbiekben, mindenképpen szövetség, sikerét amikor, menedzsereként legnagyobb, Rolanddal amikor, képbe Dombi, nek érte, hogy nincs, Dombi nek, fog éves, Felhagytam december, Dombi hasznos, nincs éves, jött hogy,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,