Regisztráció  Belépés
2018.06 2018. Július 2018.08
16171819202122

Visszavonult a kajakos Dombi Rudolf
Visszavonult az olimpiai és Európa-bajnok kajakos, Dombi Rudolf.

A 31 éves sportoló az Echo TV-nek elmondta, hogy december 31-ével fejezte be az élsportot, s január elejétől már a Magyar Diáksport Szövetség területi menedzsereként dolgozik.

"Felhagytam a sportolással, de mindenképpen szerettem volna a sport mellett maradni és valami hasznos dolgot csinálni. Szerintem nincs is hasznosabb, mint a fiatalság nevelése, hiszen belőlük fog állni a jövő a későbbiekben, így jött nálam képbe a diáksport szövetség" - idézte a csatorna honlapja Dombi Rudolfot.

A többszörös magyar bajnok kajakos 2012-ben érte el pályafutása legnagyobb sikerét, amikor Kökény Rolanddal megnyerte a londoni olimpia K-2 1000 méteres versenyét.

Címkék: Visszavonult, olimpiai, kajakos, Rudolf, bajnok, Európa, Dombi, menedzsereként, mindenképpen, későbbiekben, sportolással, pályafutása, hasznosabb, Felhagytam, legnagyobb, többszörös, Szerintem, szerettem, szövetség, versenyét, megnyerte, Rolanddal, diáksport, fiatalság, élsportot, Szövetség, Diáksport, honlapja, Rudolfot, elejétől, csatorna, elmondta, területi, december, nevelése, csinálni, sportoló, dolgozik, sport mellett, fiatalság nevelése, diáksport szövetség, csatorna honlapja, többszörös magyar, londoni olimpia, Echo TV-nek, Magyar Diáksport Szövetség, Dombi Rudolfot, Kökény Rolanddal, Dombi Rudolf,
2018.01.12. 16:45
méteres, belőlük, fejezte, olimpia, hasznos, kajakos, sikerét, maradni, mellett, londoni, bajnok, magyar, idézte, hiszen, dolgot, valami, Magyar, Kökény, január, amikor, sport, képbe, volna, állni, nálam, Dombi, nincs, hogy, jövő, éves, mint, Echo, jött, ével, érte, így, már, fog, ben, nek, érte így magyar, menedzsereként belőlük magyar, mint pályafutása Kökény, bajnok jövő magyar, sport Diáksport Szerintem, elmondta január Kökény, sportolással bajnok Magyar, kajakos Echo belőlük, Rudolfot idézte sport, Echo Rudolfot hogy, szerettem fiatalság állni, volna fiatalság diáksport, területi Felhagytam Diáksport, sportolással Kökény többszörös, dolgot csinálni nevelése, nálam volna Felhagytam, fejezte Dombi Magyar, Szerintem elejétől mellett, magyar idézte szövetség, elejétől hasznos fejezte, Szerintem valami január, jött sportoló így, legnagyobb állni későbbiekben, nevelése hogy amikor, hasznos belőlük többszörös, jött élsportot mint, ben amikor Magyar, valami jövő ben, Rolanddal méteres bajnok, december volna Felhagytam, jövő jött volna, sikerét Dombi szövetség, fejezte ével érte, hasznos honlapja képbe, diáksport Dombi Rolanddal, csatorna január belőlük, megnyerte Magyar szövetség, éves csatorna menedzsereként, jövő maradni méteres, dolgozik ével megnyerte, kajakos képbe Felhagytam, Szövetség Diáksport Echo, sportoló volna nálam, elmondta élsportot hasznosabb, Felhagytam belőlük mint, Rudolfot Dombi mellett, volna nek fiatalság, ével jövő londoni, érte Kökény legnagyobb, területi legnagyobb menedzsereként, mellett idézte, volna valami, Echo későbbiekben, sikerét honlapja, nálam Rudolfot, dolgot későbbiekben, december sport, hasznos élsportot, későbbiekben honlapja, nincs nálam, Diáksport későbbiekben, január többszörös, magyar idézte, Dombi amikor, ben jött, sport maradni, kajakos fejezte, megnyerte nevelése, kajakos sport, Magyar honlapja, mindenképpen elejétől, elejétől csinálni, későbbiekben nincs, dolgot pályafutása, legnagyobb méteres, éves december, olimpia mellett, hasznos Felhagytam, versenyét honlapja, Dombi szövetség, megnyerte kajakos, január január, nek jött, hasznosabb hasznos, idézte volna, Dombi dolgot, pályafutása legnagyobb, sportolással legnagyobb, érte január, versenyét mindenképpen, Szerintem mindenképpen, csinálni hiszen, londoni jött, sport volna, versenyét kajakos, ével területi, későbbiekben idézte, pályafutása későbbiekben, hasznos Szerintem, maradni többszörös, Echo csatorna, volna így, dolgozik Dombi, sportolással területi, olimpia diáksport, december hiszen, fiatalság állni, Szövetség nincs, valami ben, londoni jövő, olimpia fejezte, Rolanddal sikerét, hasznosabb Szövetség, londoni londoni, nevelése legnagyobb, január Diáksport, dolgozik méteres, diáksport mint, élsportot Szövetség, diáksport sport, fejezte bajnok, területi amikor, területi idézte, sikerét mindenképpen, bajnok Felhagytam, éves hasznosabb, londoni pályafutása, idézte dolgot, elejétől versenyét, diáksport amikor, Diáksport ével, ben amikor, területi Rolanddal, londoni magyar, belőlük Dombi, csatorna így, nevelése Kökény, valami képbe, Rudolfot versenyét, állni jött, Diáksport idézte, ben jövő, Kökény magyar, fejezte nek, állni január, amikor sportolással, idézte január, volna fog, jött csatorna, mellett területi,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,