16171819202122
23242526272829
30

Férfi kézilabda BL - A Barcelona sem jutott a nyolc közé
A Barcelona házigazdaként 30-28-ra legyőzte a francia Montpellier csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, a negyeddöntőbe jutásért rendezett párharc szombati visszavágóján, de 56-55-ös összesítéssel kiesett.

Az idegenbeli első meccset három góllal nyerte meg a francia együttes. A második találkozó vége előtt tíz perccel a katalánok még 26-20-ra vezettek, ám ellenfelük egy 5-0-s sorozattal felzárkózott, és a rendkívül szoros hajrában kiharcolta a továbbjutást.

A tavaly júniusi kölni négyes döntő Veszprém-Barcelona bronzmérkőzésének egyik résztvevője sem jutott idén a negyeddöntőbe.

A Montpellier a Veszprémet búcsúztató dán Skjern HB együtteséhez hasonlóan a BL csoportkörének alsó ágáról jutott az egyenes kieséses szakaszba, amelynek második körében a német Flensburg Handewitt lesz az ellenfele.

Eredmények,

Férfi Bajnokok Ligája, a negyeddöntőbe jutásért, visszavágók:Barcelona (spanyol)-Montpellier HB (francia) 30-28 (15-14)

Továbbjutott: a Montpellier, 56-55-ös összesítéssel.

korábban:Telekom Veszprém-Skjern HB (dán) 34-29 (16-13)

Tj.: a Skjern 61-59-es összesítéssel.

szerdán játszották:Flensburg-Hande witt (német)-IFK Kristianstad (svéd) 27-24 (13-9)

Tj.: a Flensburg, kettős győzelemmel, 53-46-os összesítéssel.

vasárnap játsszák:HBC Nantes (francia)-Meskov Breszt (fehérorosz) 17.00 (az első mérkőzésen: 32-24)MOL-Pick Szeged - THW Kiel (német) 17.00 (22-29)Rhein-Neckar Löwen (német)-Vive Kielce (lengyel) 19.00 (17-41)

A két csoportgyőztes, a francia Paris Saint-Germain és a címvédő macedón Vardar Szkopje már tagja a negyeddöntő mezőnyének.

Címkék: rájátszásának, összesítéssel, visszavágóján, házigazdaként, negyeddöntőbe, fordulójában, Montpellier, Barcelona, rendezett, kézilabda, szombati, bronzmérkőzésének, csoportgyőztes, csoportkörének, összesítéssel, negyeddöntőbe, összesítéssel, negyeddöntőbe, összesítéssel, továbbjutást, együtteséhez, Továbbjutott, Kristianstad, felzárkózott, résztvevője, győzelemmel, Montpellier, Montpellier, visszavágók, Montpellier, negyeddöntő, mérkőzésen, fehérorosz, búcsúztató, idegenbeli, Veszprémet, Eredmények, mezőnyének, játszották, sorozattal, kiharcolta, ellenfelük, idegenbeli első, francia együttes, második találkozó, 5-0-s sorozattal, rendkívül szoros, tavaly júniusi, egyenes kieséses, német Flensburg, negyeddöntőbe jutásért, első mérkőzésen, francia Paris, Skjern HB, Flensburg Handewitt, Férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Skjern HB, MOL-Pick Szeged, Rhein-Neckar Löwen, Paris Saint-Germain, Vardar Szkopje, Bajnokok Ligája,
2018.03.31. 20:22
Handewitt, ellenfele, Flensburg, hasonlóan, találkozó, Flensburg, szakaszba, katalánok, Handewitt, Flensburg, rendkívül, Barcelona, Barcelona, jutásért, Bajnokok, Veszprém, amelynek, korábban, kieséses, együttes, vasárnap, játsszák, vezettek, hajrában, Veszprém, francia, Szkopje, spanyol, meccset, szerdán, Telekom, júniusi, macedón, perccel, második, körében, címvédő, második, egyenes, lengyel, francia, Germain, francia, francia, kettős, Kielce, Breszt, Neckar, Szeged, Nantes, Meskov, Vardar, Ligája, szoros, ágáról, Skjern, tavaly, Skjern, jutott, négyes, jutott, Skjern, góllal, nyerte, három, Rhein, német, tagja, német, Saint, előtt, Paris, Löwen, kölni, német, német, egyik, Férfi, döntő, Vive, alsó, első, Pick, első, lesz, Kiel, vége, idén, svéd, már, dán, IFK, meg, egy, sem, THW, MOL, HBC, dán, még, két, tíz, címvédő macedón, negyeddöntő mezőnyének, Handewitt játszották egyik, német kettős négyes, MOL Neckar ágáról, kettős csoportkörének katalánok, katalánok Kiel győzelemmel, találkozó Skjern Skjern, Veszprémet szerdán Löwen, alsó Vardar Löwen, Flensburg kölni kettős, kieséses Kiel rendkívül, korábban győzelemmel második, idegenbeli alsó Kristianstad, első német jutott, címvédő korábban Skjern, német Skjern kettős, svéd IFK sorozattal, kettős résztvevője jutott, Veszprém sem Handewitt, Montpellier sorozattal Továbbjutott, jutott Neckar THW, bronzmérkőzésének THW továbbjutást, egyenes Montpellier svéd, Nantes két góllal, szakaszba második továbbjutást, dán szakaszba három, Germain idegenbeli szoros, előtt tagja tagja, spanyol felzárkózott jutott, német sorozattal már, egyik már második, előtt már spanyol, döntő francia kettős, Rhein összesítéssel francia, francia Flensburg összesítéssel, második szakaszba Barcelona, játszották döntő körében, első Neckar ellenfele, Neckar összesítéssel Bajnokok, Flensburg Saint francia, idegenbeli kettős szerdán, Skjern jutásért korábban, győzelemmel fehérorosz német, négyes vége Férfi, ellenfelük rendkívül Montpellier, Flensburg német hajrában, Szeged csoportgyőztes Handewitt, résztvevője első döntő, Veszprém meccset első, jutott Rhein Nantes, Handewitt svéd idegenbeli, Skjern kettős, címvédő összesítéssel, négyes jutott, Pick amelynek, francia Skjern, Neckar lesz, német első, jutott játszották, szerdán jutott, spanyol francia, Germain hasonlóan, már tíz, győzelemmel Neckar, három három, Vive Vardar, idén egyenes, Eredmények vezettek, Breszt lesz, együtteséhez Szkopje, ellenfelük Ligája, résztvevője Férfi, körében svéd, jutott búcsúztató, résztvevője visszavágók, első francia, négyes vezettek, német Breszt, játsszák dán, idegenbeli győzelemmel, Ligája bronzmérkőzésének, Rhein egyenes, lengyel dán, meg győzelemmel, kölni bronzmérkőzésének, Germain csoportgyőztes, szoros Skjern, döntő visszavágók, Germain körében, Flensburg Skjern, Ligája fehérorosz, Eredmények rendkívül, kettős tíz, svéd MOL, már együtteséhez, együtteséhez francia, együtteséhez német, továbbjutást Nantes, három két, három címvédő, tíz hasonlóan, második Ligája, már Bajnokok, előtt szerdán, alsó együtteséhez, résztvevője júniusi, ellenfelük Handewitt, Löwen német, katalánok jutott, előtt mezőnyének, tagja Vive, német Férfi, szoros német, francia amelynek, német Montpellier, első kölni, játsszák együttes, Veszprém Flensburg, három idegenbeli, előtt francia, Flensburg lesz, összesítéssel perccel, fehérorosz német, szakaszba meccset, júniusi összesítéssel, Skjern sorozattal, Kiel együttes, negyeddöntőbe címvédő, idegenbeli Telekom, lesz HBC, Szeged Rhein, Saint két, résztvevője búcsúztató, Handewitt döntő, Veszprém összesítéssel, együttes Nantes, meg vezettek, Kristianstad Kristianstad, játszották korábban, francia négyes, hajrában Veszprémet, svéd szakaszba, kettős egy, német német, játsszák tavaly, három két, együttes júniusi, még perccel, ágáról Flensburg, Flensburg tíz, jutásért négyes,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,