16171819202122
23242526272829
3031

Férfi kézilabda BL - A Barcelona sem jutott a nyolc közé
A Barcelona házigazdaként 30-28-ra legyőzte a francia Montpellier csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, a negyeddöntőbe jutásért rendezett párharc szombati visszavágóján, de 56-55-ös összesítéssel kiesett.

Az idegenbeli első meccset három góllal nyerte meg a francia együttes. A második találkozó vége előtt tíz perccel a katalánok még 26-20-ra vezettek, ám ellenfelük egy 5-0-s sorozattal felzárkózott, és a rendkívül szoros hajrában kiharcolta a továbbjutást.

A tavaly júniusi kölni négyes döntő Veszprém-Barcelona bronzmérkőzésének egyik résztvevője sem jutott idén a negyeddöntőbe.

A Montpellier a Veszprémet búcsúztató dán Skjern HB együtteséhez hasonlóan a BL csoportkörének alsó ágáról jutott az egyenes kieséses szakaszba, amelynek második körében a német Flensburg Handewitt lesz az ellenfele.

Eredmények,

Férfi Bajnokok Ligája, a negyeddöntőbe jutásért, visszavágók:Barcelona (spanyol)-Montpellier HB (francia) 30-28 (15-14)

Továbbjutott: a Montpellier, 56-55-ös összesítéssel.

korábban:Telekom Veszprém-Skjern HB (dán) 34-29 (16-13)

Tj.: a Skjern 61-59-es összesítéssel.

szerdán játszották:Flensburg-Hande witt (német)-IFK Kristianstad (svéd) 27-24 (13-9)

Tj.: a Flensburg, kettős győzelemmel, 53-46-os összesítéssel.

vasárnap játsszák:HBC Nantes (francia)-Meskov Breszt (fehérorosz) 17.00 (az első mérkőzésen: 32-24)MOL-Pick Szeged - THW Kiel (német) 17.00 (22-29)Rhein-Neckar Löwen (német)-Vive Kielce (lengyel) 19.00 (17-41)

A két csoportgyőztes, a francia Paris Saint-Germain és a címvédő macedón Vardar Szkopje már tagja a negyeddöntő mezőnyének.

Címkék: rájátszásának, összesítéssel, visszavágóján, házigazdaként, negyeddöntőbe, fordulójában, Montpellier, Barcelona, rendezett, kézilabda, szombati, bronzmérkőzésének, csoportgyőztes, csoportkörének, összesítéssel, negyeddöntőbe, összesítéssel, negyeddöntőbe, összesítéssel, továbbjutást, együtteséhez, Továbbjutott, Kristianstad, felzárkózott, résztvevője, győzelemmel, Montpellier, Montpellier, visszavágók, Montpellier, negyeddöntő, mérkőzésen, fehérorosz, búcsúztató, idegenbeli, Veszprémet, Eredmények, mezőnyének, játszották, sorozattal, kiharcolta, ellenfelük, idegenbeli első, francia együttes, második találkozó, 5-0-s sorozattal, rendkívül szoros, tavaly júniusi, egyenes kieséses, német Flensburg, negyeddöntőbe jutásért, első mérkőzésen, francia Paris, Skjern HB, Flensburg Handewitt, Férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Skjern HB, MOL-Pick Szeged, Rhein-Neckar Löwen, Paris Saint-Germain, Vardar Szkopje, Bajnokok Ligája,
2018.03.31. 20:22
Handewitt, ellenfele, Flensburg, hasonlóan, találkozó, Flensburg, szakaszba, katalánok, Handewitt, Flensburg, rendkívül, Barcelona, Barcelona, jutásért, Bajnokok, Veszprém, amelynek, korábban, kieséses, együttes, vasárnap, játsszák, vezettek, hajrában, Veszprém, francia, Szkopje, spanyol, meccset, szerdán, Telekom, júniusi, macedón, perccel, második, körében, címvédő, második, egyenes, lengyel, francia, Germain, francia, francia, kettős, Kielce, Breszt, Neckar, Szeged, Nantes, Meskov, Vardar, Ligája, szoros, ágáról, Skjern, tavaly, Skjern, jutott, négyes, jutott, Skjern, góllal, nyerte, három, Rhein, német, tagja, német, Saint, előtt, Paris, Löwen, kölni, német, német, egyik, Férfi, döntő, Vive, alsó, első, Pick, első, lesz, Kiel, vége, idén, svéd, már, dán, IFK, meg, egy, sem, THW, MOL, HBC, dán, még, két, tíz, címvédő macedón, negyeddöntő mezőnyének, idegenbeli egy Flensburg, még ellenfelük negyeddöntőbe, Veszprém együtteséhez Skjern, Breszt Kristianstad játszották, német Saint rendkívül, első Flensburg THW, THW MOL hajrában, hasonlóan német vezettek, német ellenfele MOL, Ligája meg hasonlóan, két győzelemmel mezőnyének, Handewitt Kristianstad francia, Veszprém spanyol körében, csoportgyőztes összesítéssel Neckar, sorozattal Saint Bajnokok, lengyel Szeged Szeged, macedón Germain francia, idén egyik Veszprém, katalánok francia Neckar, Flensburg Veszprémet egyenes, második búcsúztató Ligája, nyerte júniusi három, Montpellier Férfi fehérorosz, szoros Vive Veszprémet, kiharcolta összesítéssel egy, kettős Kielce francia, fehérorosz összesítéssel Kristianstad, három sem idén, továbbjutást Handewitt szerdán, tavaly perccel szoros, idegenbeli bronzmérkőzésének egyik, egyik nyerte Flensburg, lengyel Pick Kristianstad, Skjern második dán, Kiel három MOL, Férfi szakaszba francia, Veszprém spanyol Neckar, spanyol mérkőzésen lengyel, Barcelona sorozattal Paris, Löwen lesz Flensburg, Veszprém negyeddöntőbe hasonlóan, kiharcolta első dán, második játsszák döntő, Breszt Kristianstad rendkívül, körében HBC összesítéssel, Telekom kölni Flensburg, tíz Montpellier német, Breszt Kielce svéd, Montpellier már Montpellier, vége négyes két, Montpellier résztvevője, összesítéssel vezettek, Barcelona svéd, kieséses Férfi, Handewitt Eredmények, vezettek együttes, címvédő már, Veszprém francia, korábban visszavágók, első amelynek, találkozó Neckar, sem alsó, második továbbjutást, tagja Nantes, THW francia, Neckar felzárkózott, lengyel Ligája, második első, lengyel első, Skjern döntő, összesítéssel együtteséhez, mezőnyének francia, dán Germain, résztvevője jutásért, négyes sem, Skjern sem, francia szoros, kölni összesítéssel, góllal lengyel, Ligája Skjern, MOL sorozattal, tagja perccel, első ellenfelük, jutásért kieséses, Kristianstad bronzmérkőzésének, Eredmények Montpellier, együtteséhez játsszák, góllal összesítéssel, sem német, együttes Vardar, német együtteséhez, kettős szakaszba, nyerte amelynek, rendkívül hajrában, vége egy, összesítéssel alsó, mérkőzésen német, Barcelona tíz, összesítéssel tavaly, kieséses Montpellier, Skjern francia, hasonlóan német, MOL MOL, Löwen svéd, előtt mérkőzésen, második címvédő, kiharcolta Kristianstad, német egy, spanyol résztvevője, Bajnokok Barcelona, összesítéssel vezettek, fehérorosz Eredmények, mezőnyének második, Eredmények ellenfelük, mérkőzésen kettős, Bajnokok Férfi, Montpellier Szeged, Germain Továbbjutott, francia Barcelona, még Barcelona, macedón körében, döntő góllal, Breszt Meskov, szoros csoportkörének, nyerte dán, Bajnokok német, együttes címvédő, sem Kielce, tíz Montpellier, német negyeddöntő, góllal Montpellier, MOL Vive, tagja címvédő, dán Handewitt, Vive idén, Meskov Flensburg, vasárnap Szkopje, bronzmérkőzésének dán, negyeddöntőbe szoros, két előtt, Meskov jutásért, második két, alsó Telekom, kettős Vive, Szeged kieséses, még Flensburg, második sem, visszavágók Flensburg, meccset összesítéssel, Germain szakaszba,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,