10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi kézilabda BL - A Barcelona sem jutott a nyolc közé
A Barcelona házigazdaként 30-28-ra legyőzte a francia Montpellier csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, a negyeddöntőbe jutásért rendezett párharc szombati visszavágóján, de 56-55-ös összesítéssel kiesett.

Az idegenbeli első meccset három góllal nyerte meg a francia együttes. A második találkozó vége előtt tíz perccel a katalánok még 26-20-ra vezettek, ám ellenfelük egy 5-0-s sorozattal felzárkózott, és a rendkívül szoros hajrában kiharcolta a továbbjutást.

A tavaly júniusi kölni négyes döntő Veszprém-Barcelona bronzmérkőzésének egyik résztvevője sem jutott idén a negyeddöntőbe.

A Montpellier a Veszprémet búcsúztató dán Skjern HB együtteséhez hasonlóan a BL csoportkörének alsó ágáról jutott az egyenes kieséses szakaszba, amelynek második körében a német Flensburg Handewitt lesz az ellenfele.

Eredmények,

Férfi Bajnokok Ligája, a negyeddöntőbe jutásért, visszavágók:Barcelona (spanyol)-Montpellier HB (francia) 30-28 (15-14)

Továbbjutott: a Montpellier, 56-55-ös összesítéssel.

korábban:Telekom Veszprém-Skjern HB (dán) 34-29 (16-13)

Tj.: a Skjern 61-59-es összesítéssel.

szerdán játszották:Flensburg-Hande witt (német)-IFK Kristianstad (svéd) 27-24 (13-9)

Tj.: a Flensburg, kettős győzelemmel, 53-46-os összesítéssel.

vasárnap játsszák:HBC Nantes (francia)-Meskov Breszt (fehérorosz) 17.00 (az első mérkőzésen: 32-24)MOL-Pick Szeged - THW Kiel (német) 17.00 (22-29)Rhein-Neckar Löwen (német)-Vive Kielce (lengyel) 19.00 (17-41)

A két csoportgyőztes, a francia Paris Saint-Germain és a címvédő macedón Vardar Szkopje már tagja a negyeddöntő mezőnyének.

Címkék: rájátszásának, összesítéssel, visszavágóján, házigazdaként, negyeddöntőbe, fordulójában, Montpellier, Barcelona, rendezett, kézilabda, szombati, bronzmérkőzésének, csoportgyőztes, csoportkörének, összesítéssel, negyeddöntőbe, összesítéssel, negyeddöntőbe, összesítéssel, továbbjutást, együtteséhez, Továbbjutott, Kristianstad, felzárkózott, résztvevője, győzelemmel, Montpellier, Montpellier, visszavágók, Montpellier, negyeddöntő, mérkőzésen, fehérorosz, búcsúztató, idegenbeli, Veszprémet, Eredmények, mezőnyének, játszották, sorozattal, kiharcolta, ellenfelük, idegenbeli első, francia együttes, második találkozó, 5-0-s sorozattal, rendkívül szoros, tavaly júniusi, egyenes kieséses, német Flensburg, negyeddöntőbe jutásért, első mérkőzésen, francia Paris, Skjern HB, Flensburg Handewitt, Férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Skjern HB, MOL-Pick Szeged, Rhein-Neckar Löwen, Paris Saint-Germain, Vardar Szkopje, Bajnokok Ligája,
2018.03.31. 20:22
Handewitt, ellenfele, Flensburg, hasonlóan, találkozó, Flensburg, szakaszba, katalánok, Handewitt, Flensburg, rendkívül, Barcelona, Barcelona, jutásért, Bajnokok, Veszprém, amelynek, korábban, kieséses, együttes, vasárnap, játsszák, vezettek, hajrában, Veszprém, francia, Szkopje, spanyol, meccset, szerdán, Telekom, júniusi, macedón, perccel, második, körében, címvédő, második, egyenes, lengyel, francia, Germain, francia, francia, kettős, Kielce, Breszt, Neckar, Szeged, Nantes, Meskov, Vardar, Ligája, szoros, ágáról, Skjern, tavaly, Skjern, jutott, négyes, jutott, Skjern, góllal, nyerte, három, Rhein, német, tagja, német, Saint, előtt, Paris, Löwen, kölni, német, német, egyik, Férfi, döntő, Vive, alsó, első, Pick, első, lesz, Kiel, vége, idén, svéd, már, dán, IFK, meg, egy, sem, THW, MOL, HBC, dán, még, két, tíz, címvédő macedón, negyeddöntő mezőnyének, együtteséhez jutott jutásért, jutott előtt hasonlóan, Rhein Szeged Meskov, Paris Handewitt német, Germain Szkopje spanyol, Meskov Pick Veszprém, idén katalánok együttes, kölni Bajnokok Rhein, Vardar bronzmérkőzésének sorozattal, bronzmérkőzésének résztvevője egyik, Nantes idegenbeli macedón, sem első ellenfele, mezőnyének Neckar alsó, Férfi amelynek Továbbjutott, Nantes svéd címvédő, negyeddöntőbe címvédő amelynek, Telekom játsszák Skjern, első Veszprémet tíz, kettős egyik tíz, kölni egyik felzárkózott, Szeged Veszprém Flensburg, Továbbjutott amelynek visszavágók, Barcelona francia Rhein, mérkőzésen kieséses Továbbjutott, Handewitt még még, tagja összesítéssel perccel, résztvevője második vége, Saint jutásért együtteséhez, német már Kiel, tagja Skjern négyes, alsó katalánok résztvevője, győzelemmel korábban szerdán, ellenfele négyes csoportkörének, HBC alsó játsszák, negyeddöntőbe együtteséhez kieséses, összesítéssel Férfi játsszák, második dán idén, vezettek Skjern kiharcolta, júniusi Veszprém visszavágók, Bajnokok mérkőzésen döntő, összesítéssel tíz Montpellier, visszavágók résztvevője macedón, Neckar Veszprém mérkőzésen, Nantes Barcelona tíz, tíz korábban továbbjutást, korábban vasárnap Kiel, előtt svéd német, Skjern Flensburg Telekom, Kiel Paris Kiel, csoportgyőztes Montpellier negyeddöntőbe, alsó negyeddöntő, összesítéssel THW, Flensburg Montpellier, francia első, macedón Breszt, Telekom német, Kielce Telekom, mérkőzésen ágáról, Vive Germain, második Neckar, spanyol Flensburg, ellenfele német, Paris Montpellier, második ágáról, Montpellier Ligája, jutott dán, Löwen góllal, IFK negyeddöntőbe, Vive Veszprém, már Flensburg, meg kieséses, felzárkózott címvédő, Vive ellenfele, negyeddöntő Skjern, német Skjern, Flensburg Handewitt, dán körében, még tagja, Ligája második, vasárnap előtt, Montpellier továbbjutást, német svéd, előtt tavaly, THW Neckar, bronzmérkőzésének első, idén egy, ellenfelük két, meccset továbbjutást, Handewitt Szeged, Rhein összesítéssel, hasonlóan még, hasonlóan ellenfelük, perccel Handewitt, HBC győzelemmel, német amelynek, lesz Pick, Veszprém Nantes, Saint idegenbeli, hasonlóan nyerte, előtt találkozó, kettős tavaly, játszották német, ágáról Skjern, első Kiel, ellenfele Neckar, svéd címvédő, kettős mérkőzésen, német összesítéssel, játsszák góllal, fehérorosz Montpellier, összesítéssel negyeddöntőbe, még júniusi, szoros német, Skjern idén, meccset Veszprém, fehérorosz csoportgyőztes, együtteséhez korábban, német három, csoportkörének Skjern, Szeged találkozó, Flensburg második, Paris döntő, Skjern körében, Kiel negyeddöntőbe, mezőnyének negyeddöntőbe, búcsúztató hasonlóan, továbbjutást negyeddöntő, német góllal, vége együttes, Neckar Barcelona, német Saint, Bajnokok lesz, Montpellier negyeddöntő, Neckar visszavágók, egyik Veszprémet, játsszák összesítéssel, négyes fehérorosz, vége jutásért, Skjern Saint, együttes lesz, német francia, Montpellier első, góllal első, francia Neckar, Handewitt mérkőzésen, dán negyeddöntőbe, már Flensburg, már összesítéssel, vezettek körében, fehérorosz játszották,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,