Regisztráció  Belépés
2017.10 2017. November 2017.12
20212223242526

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 15., szerda:

---------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Ferencváros18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-BVSC20.00: Kosárlabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

november 16., csütörtök:

------------------------

M4 Sport17.45: Röplabda, női Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC Bratislava

Sport 212.00: Lósport, futam20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar León

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 112.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb18.25: Kosárlabda, Euroliga, Anadolu Efes-Panathinaikosz

Digisport 218.55: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen - Rhein-Neckar Löwen20.55: Kosárlabda, Euroliga, Real Madrid-Unicaja Málaga

Digisport 317.55: Kosárlabda, Euroliga, Himki Moszkva - Makkabi Tel-Aviv

Spíler TV 2.05: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-New York Rangers

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, csütörtöki, szerdai, hazai, Panathinaikosz, Schaffhausen, Peterborough, Magyarország, rövidpályás, Dunaújváros, Olimpiakosz, Ferencváros, Kosárlabda, Kosárlabda, Békéscsaba, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, Blackhawks, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Kosárlabda, Bratislava, Kézilabda, Digisport, Digisport, Barcelona, Digisport, csütörtök, Eurosport, Digisport, selejtező, Vízilabda, Eurosport, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Mesterek Tornája, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia Milanonovember, Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC BratislavaSport, Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar LeónSport M15, Anadolu Efes-Panathinaikosz Digisport, Rhein-Neckar Löwen20, Real Madrid-Unicaja Málaga Digisport, Himki Moszkva, Makkabi Tel-Aviv Spíler TV, Chicago Blackhawks-New York Rangers,
2017.11.15. 08:00
bajnokság, Digisport, Kézilabda, Digisport, Melsungen, Jégkorong, világkupa, Kézilabda, Euroliga, Euroliga, Euroliga, november, Mesterek, Kadetten, Bajnokok, Euroliga, Valencia, november, Euroliga, Röplabda, Mesterek, Euroliga, Tranmere, Sznúker, Sanghaj, Lósport, Lósport, Lósport, Lósport, Albánia, Makkabi, Chicago, Rangers, Moszkva, Unicaja, Strabag, bajnoki, Anadolu, Tornája, Sanghaj, Tornája, Olimpia, európai, Bamberg, Sznúker, Európa, Neckar, Tenisz, Milano, Madrid, Tenisz, Málaga, Spíler, szerda, Ligája, Rovers, Ademar, Sport, Brose, Himki, német, férfi, férfi, Úszás, Rhein, Löwen, Sport, Sport, futam, férfi, Közép, Sport, futam, Sport, Sport, Tokió, futam, férfi, Sport, futam, León, Aviv, Liga, Real, BVSC, Kupa, Efes, York, New, NHL, női, női, ATP, női, ATP, női, Érd, Tel, Euroliga bajnokság Olimpia, BVSC Kosárlabda Euroliga, Neckar rövidpályás Euroliga, Digisport Kupa Panathinaikosz, Aviv Lósport férfi, NHL Himki Magyarország, Lósport női Kupa, Rhein Magyarország selejtező, ATP Digisport szerda, Bajnokok Eurosport Sport, BVSC Sznúker Olimpiakosz, Lósport Chicago Barcelona, futam Kosárlabda selejtező, Digisport Kézilabda Fenerbahce, Digisport Digisport Bamberg, Schaffhausen Labdarúgás Melsungen, Dunaújváros Olimpia bajnokság, női Euroliga Digisport, Digisport Melsungen bajnoki, Sport Tenisz férfi, Tenisz Anadolu Euroliga, Ademar Érd futam, León Sport BVSC, Békéscsaba NHL csütörtök, csütörtök Labdarúgás Valencia, férfi Fenerbahce Albánia, Olimpiakosz Kézilabda rövidpályás, Kézilabda Labdarúgás Mesterek, európai Digisport Milano, Kosárlabda Kosárlabda bajnokság, Sport férfi futam, Kosárlabda Mesterek Sport, női Kézilabda bajnoki, futam Mesterek Lósport, Magyarország Tornája Olimpia, Röplabda Euroliga Ademar, León Valencia futam, BVSC Ligája NHL, Eurosport Eurosport Eurosport, futam Euroliga világkupa, Labdarúgás Kosárlabda Schaffhausen, Aviv Melsungen Euroliga, Málaga Digisport Ligája, Kézilabda Olimpiakosz Tel, Milano Békéscsaba Tornája, Digisport Makkabi Sport, Sport Mesterek selejtező, Sport Eurosport Real, Madrid Makkabi Fenerbahce, futam november Lósport, Fenerbahce Sanghaj, Sznúker Kosárlabda, Euroliga futam, Tornája női, Kosárlabda csütörtök, Labdarúgás Kosárlabda, csütörtök férfi, Eurosport Úszás, BVSC Sport, Sznúker Löwen, Peterborough futam, Lósport Kézilabda, Brose Ferencváros, Úszás Sport, Real Ferencváros, Digisport Schaffhausen, Rangers futam, Kosárlabda Sport, Brose Ademar, Rhein futam, Liga Sport, BVSC Békéscsaba, európai Labdarúgás, Sport Albánia, Közép Mesterek, selejtező Sport, Eurosport szerda, Kosárlabda BVSC, német futam, német Neckar, León női, Milano Euroliga, Sport Sport, Bratislava Rangers, Lósport BVSC, Kézilabda Euroliga, Rhein Kézilabda, Mesterek Euroliga, Digisport Digisport, Közép Ferencváros, Milano Panathinaikosz, León Tokió, szerda női, férfi Valencia, Rhein Sanghaj, női Tenisz, Röplabda Bamberg, női Digisport, Mesterek Fenerbahce, Sport férfi, Peterborough női, Kosárlabda Sport, Labdarúgás Moszkva, Kosárlabda november, német futam, Sanghaj Euroliga, futam Kézilabda, Kosárlabda Strabag, Eurosport León, Liga női, Kézilabda férfi, Sznúker Brose, Sznúker Tornája, Liga Sport, Ademar Olimpia, Tornája Brose, Unicaja Málaga, Lósport Milano, Kosárlabda Anadolu, Érd Sport, Röplabda Sznúker, Digisport Digisport, férfi Euroliga, Sport női, Digisport Málaga, New Chicago, Chicago Strabag, Digisport Efes, Kosárlabda Ferencváros, Rovers Löwen, Madrid Digisport, Lósport Kosárlabda, Sport Real, Sport Érd, Sznúker Löwen, futam Sport, Digisport Panathinaikosz, Ferencváros Liga, november Sport, futam Strabag, Lósport Sport, Panathinaikosz női, Jégkorong Digisport, futam Bajnokok, Eurosport Anadolu, Kosárlabda León, Rhein Anadolu, Tel Európa, Sznúker Löwen, Bamberg férfi,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,