Regisztráció  Belépés
2017.12 2018. Január 2018.02
15161718192021

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 15., szerda:

---------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Ferencváros18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-BVSC20.00: Kosárlabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

november 16., csütörtök:

------------------------

M4 Sport17.45: Röplabda, női Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC Bratislava

Sport 212.00: Lósport, futam20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar León

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 112.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb18.25: Kosárlabda, Euroliga, Anadolu Efes-Panathinaikosz

Digisport 218.55: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen - Rhein-Neckar Löwen20.55: Kosárlabda, Euroliga, Real Madrid-Unicaja Málaga

Digisport 317.55: Kosárlabda, Euroliga, Himki Moszkva - Makkabi Tel-Aviv

Spíler TV 2.05: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-New York Rangers

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, csütörtöki, szerdai, hazai, Panathinaikosz, Schaffhausen, Peterborough, Magyarország, rövidpályás, Dunaújváros, Olimpiakosz, Ferencváros, Kosárlabda, Kosárlabda, Békéscsaba, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, Blackhawks, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Kosárlabda, Bratislava, Kézilabda, Digisport, Digisport, Barcelona, Digisport, csütörtök, Eurosport, Digisport, selejtező, Vízilabda, Eurosport, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Mesterek Tornája, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia Milanonovember, Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC BratislavaSport, Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar LeónSport M15, Anadolu Efes-Panathinaikosz Digisport, Rhein-Neckar Löwen20, Real Madrid-Unicaja Málaga Digisport, Himki Moszkva, Makkabi Tel-Aviv Spíler TV, Chicago Blackhawks-New York Rangers,
2017.11.15. 08:00
bajnokság, Digisport, Kézilabda, Digisport, Melsungen, Jégkorong, világkupa, Kézilabda, Euroliga, Euroliga, Euroliga, november, Mesterek, Kadetten, Bajnokok, Euroliga, Valencia, november, Euroliga, Röplabda, Mesterek, Euroliga, Tranmere, Sznúker, Sanghaj, Lósport, Lósport, Lósport, Lósport, Albánia, Makkabi, Chicago, Rangers, Moszkva, Unicaja, Strabag, bajnoki, Anadolu, Tornája, Sanghaj, Tornája, Olimpia, európai, Bamberg, Sznúker, Európa, Neckar, Tenisz, Milano, Madrid, Tenisz, Málaga, Spíler, szerda, Ligája, Rovers, Ademar, Sport, Brose, Himki, német, férfi, férfi, Úszás, Rhein, Löwen, Sport, Sport, futam, férfi, Közép, Sport, futam, Sport, Sport, Tokió, futam, férfi, Sport, futam, León, Aviv, Liga, Real, BVSC, Kupa, Efes, York, New, NHL, női, női, ATP, női, ATP, női, Érd, Tel, Ligája Lósport Sport, Efes Kosárlabda Kosárlabda, bajnokság Bratislava Valencia, Euroliga ATP Tornája, világkupa Ademar november, Sanghaj Bajnokok futam, Digisport Chicago Anadolu, Röplabda Digisport Chicago, ATP Lósport férfi, Sport bajnoki november, selejtező Digisport Közép, Magyarország Kosárlabda York, Digisport Kadetten Kosárlabda, Sanghaj német Olimpiakosz, Békéscsaba Tel férfi, Lósport Sanghaj Békéscsaba, világkupa Brose Olimpia, Tokió Kosárlabda Sport, Euroliga Ferencváros Digisport, rövidpályás Liga Rhein, Euroliga Kosárlabda New, Bratislava Kosárlabda Magyarország, Kosárlabda Kézilabda november, Bratislava Sport Békéscsaba, csütörtök New Békéscsaba, New Euroliga Unicaja, Panathinaikosz Ademar Eurosport, európai Moszkva világkupa, Euroliga Sport Bajnokok, Tornája férfi Vízilabda, Melsungen csütörtök november, Eurosport Bajnokok Lósport, Vízilabda Sznúker Sport, Neckar Bamberg Tenisz, Sport futam Anadolu, Sport Brose York, Melsungen Himki Neckar, Makkabi Digisport Labdarúgás, futam Európa Efes, Fenerbahce Kosárlabda Löwen, Bajnokok Euroliga női, Ademar Milano Euroliga, Kosárlabda férfi férfi, Kupa Lósport Kézilabda, Unicaja Kosárlabda Kosárlabda, Dunaújváros Real futam, női Digisport Albánia, Olimpia Málaga Rhein, Ligája Tranmere november, európai Anadolu Lósport, Euroliga Real, Aviv Melsungen, európai Chicago, Bamberg német, november Euroliga, Tenisz férfi, Tenisz Blackhawks, Kupa Ademar, Bratislava Sport, Lósport Blackhawks, ATP York, Ademar Neckar, szerda Mesterek, Schaffhausen Érd, Efes Sanghaj, Lósport Eurosport, Lósport Euroliga, Unicaja Panathinaikosz, Sport Kosárlabda, német Kosárlabda, Röplabda Euroliga, York Tel, Sanghaj Tokió, Ademar Bamberg, Milano Kosárlabda, Brose Bamberg, Dunaújváros Valencia, Digisport Brose, német Digisport, Sport Madrid, Rhein Kosárlabda, León Digisport, Lósport Valencia, Digisport Digisport, Lósport Real, Tranmere Sport, csütörtök november, férfi Tenisz, Bratislava Strabag, Digisport futam, Spíler Kupa, Kadetten Sport, Melsungen bajnoki, Euroliga Érd, férfi Kosárlabda, Milano Lósport, csütörtök Makkabi, Tenisz szerda, Sport Sport, New Euroliga, Brose Mesterek, Bratislava BVSC, Ligája Tel, bajnoki Sport, Strabag Úszás, Sznúker Kézilabda, Málaga NHL, férfi York, Lósport selejtező, Kupa Digisport, világkupa Strabag, Madrid Chicago, Érd Digisport, Kosárlabda futam, Kosárlabda Kosárlabda, Kosárlabda Sport, Euroliga világkupa, szerda Kosárlabda, Jégkorong Digisport, Real Sport, Efes Albánia, női Sanghaj, Euroliga Sport, Lósport futam, Peterborough Valencia, Magyarország Euroliga, Liga Spíler, Sport Aviv, Kupa női, német női, Schaffhausen Sport, férfi Tranmere, Kosárlabda november, Chicago Sznúker, Tornája Valencia, selejtező Lósport, férfi Digisport, Schaffhausen bajnokság, női Makkabi, Labdarúgás női, férfi Kosárlabda, világkupa férfi, férfi Kosárlabda, Neckar Ademar, Magyarország Euroliga, Spíler rövidpályás, Kézilabda Valencia, Lósport Euroliga, Löwen New, férfi Kézilabda,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,