Regisztráció  Belépés
2018.03 2018. április 2018.05
16171819202122

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 15., szerda:

---------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Ferencváros18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-BVSC20.00: Kosárlabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

november 16., csütörtök:

------------------------

M4 Sport17.45: Röplabda, női Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC Bratislava

Sport 212.00: Lósport, futam20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar León

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 112.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb18.25: Kosárlabda, Euroliga, Anadolu Efes-Panathinaikosz

Digisport 218.55: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen - Rhein-Neckar Löwen20.55: Kosárlabda, Euroliga, Real Madrid-Unicaja Málaga

Digisport 317.55: Kosárlabda, Euroliga, Himki Moszkva - Makkabi Tel-Aviv

Spíler TV 2.05: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-New York Rangers

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, csütörtöki, szerdai, hazai, Panathinaikosz, Schaffhausen, Peterborough, Magyarország, rövidpályás, Dunaújváros, Olimpiakosz, Ferencváros, Kosárlabda, Kosárlabda, Békéscsaba, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, Blackhawks, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Kosárlabda, Bratislava, Kézilabda, Digisport, Digisport, Barcelona, Digisport, csütörtök, Eurosport, Digisport, selejtező, Vízilabda, Eurosport, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Mesterek Tornája, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia Milanonovember, Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC BratislavaSport, Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar LeónSport M15, Anadolu Efes-Panathinaikosz Digisport, Rhein-Neckar Löwen20, Real Madrid-Unicaja Málaga Digisport, Himki Moszkva, Makkabi Tel-Aviv Spíler TV, Chicago Blackhawks-New York Rangers,
2017.11.15. 08:00
bajnokság, Digisport, Kézilabda, Digisport, Melsungen, Jégkorong, világkupa, Kézilabda, Euroliga, Euroliga, Euroliga, november, Mesterek, Kadetten, Bajnokok, Euroliga, Valencia, november, Euroliga, Röplabda, Mesterek, Euroliga, Tranmere, Sznúker, Sanghaj, Lósport, Lósport, Lósport, Lósport, Albánia, Makkabi, Chicago, Rangers, Moszkva, Unicaja, Strabag, bajnoki, Anadolu, Tornája, Sanghaj, Tornája, Olimpia, európai, Bamberg, Sznúker, Európa, Neckar, Tenisz, Milano, Madrid, Tenisz, Málaga, Spíler, szerda, Ligája, Rovers, Ademar, Sport, Brose, Himki, német, férfi, férfi, Úszás, Rhein, Löwen, Sport, Sport, futam, férfi, Közép, Sport, futam, Sport, Sport, Tokió, futam, férfi, Sport, futam, León, Aviv, Liga, Real, BVSC, Kupa, Efes, York, New, NHL, női, női, ATP, női, ATP, női, Érd, Tel, Rovers Tel Peterborough, Digisport csütörtök Sanghaj, futam Efes Barcelona, Kosárlabda Digisport Euroliga, Sznúker León európai, férfi bajnokság szerda, Efes Kupa Milano, Euroliga Sport Digisport, Digisport Kosárlabda Ademar, Röplabda Digisport Sport, Úszás női Sport, Löwen Kézilabda női, Kézilabda Tel Aviv, Makkabi Kosárlabda Olimpiakosz, Real Rovers York, Lósport Strabag Kézilabda, Blackhawks Sznúker Kosárlabda, férfi Közép Real, Kupa Dunaújváros Schaffhausen, Bamberg Lósport Jégkorong, Kadetten Digisport Vízilabda, Blackhawks York Röplabda, Kosárlabda Digisport Röplabda, női Brose Makkabi, Tel Sznúker Kosárlabda, Efes rövidpályás Ligája, Kosárlabda Bratislava Békéscsaba, Kosárlabda Liga Aviv, Peterborough férfi Efes, rövidpályás Euroliga Kadetten, Euroliga német Strabag, Sanghaj Sport Sanghaj, női Real Málaga, november futam Mesterek, futam Tokió York, női Rhein ATP, Tenisz Sport Blackhawks, Brose női Érd, Olimpia ATP futam, Makkabi Panathinaikosz Kosárlabda, Tokió Euroliga férfi, Mesterek Aviv szerda, Sport Sport Tornája, Euroliga Kosárlabda Valencia, Rhein női csütörtök, Ligája Real NHL, Madrid Moszkva Löwen, Úszás Digisport Brose, férfi Sport Ligája, Chicago Vízilabda Ligája, Milano Olimpiakosz, Érd Lósport, Röplabda futam, Labdarúgás Bratislava, Ligája Spíler, Tornája futam, Peterborough Kézilabda, Rhein Digisport, ATP Madrid, Bratislava Bamberg, Fenerbahce BVSC, Euroliga Euroliga, Sznúker Magyarország, Kosárlabda Digisport, Strabag Kézilabda, York Kosárlabda, Bajnokok Kupa, Bamberg Rhein, Sport Sport, Real Sanghaj, november Lósport, Vízilabda Kadetten, Löwen női, Olimpia Himki, Európa férfi, Jégkorong férfi, Milano Neckar, Magyarország csütörtök, Madrid Kosárlabda, Lósport Kosárlabda, Röplabda Valencia, Kézilabda Rhein, Melsungen férfi, Chicago rövidpályás, Anadolu Valencia, Lósport León, Sport Brose, Eurosport Olimpia, szerda futam, Digisport Digisport, Rangers Tornája, női Labdarúgás, Bratislava Érd, Euroliga futam, Békéscsaba Sport, Efes Albánia, Kosárlabda Digisport, Digisport Mesterek, Peterborough Brose, Lósport Sanghaj, Kosárlabda Kupa, Euroliga Real, Európa Milano, Lósport Digisport, Röplabda német, Moszkva Liga, Digisport Lósport, női Tranmere, Lósport Jégkorong, Digisport Anadolu, Dunaújváros Labdarúgás, Panathinaikosz Digisport, Melsungen Digisport, Olimpia Kézilabda, Efes Tel, férfi női, BVSC Digisport, León Rangers, Aviv Euroliga, Rhein Kézilabda, Peterborough Eurosport, Kosárlabda Jégkorong, Brose Fenerbahce, Himki Kosárlabda, Euroliga BVSC, Rovers Lósport, Tel Rovers, Tenisz Melsungen, Liga Digisport, európai Sport, Digisport Tranmere, futam Kosárlabda, Ligája Tenisz, Tornája Tornája, női világkupa, Sport ATP, Anadolu NHL, bajnokság selejtező, Ferencváros női, Euroliga Albánia, férfi Magyarország, Efes futam, Himki bajnoki, Labdarúgás Sznúker, Brose Rovers, november León, Békéscsaba Bratislava, New Löwen, férfi Chicago, Jégkorong férfi,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,