Regisztráció  Belépés
2018.06 2018. Július 2018.08
16171819202122

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 15., szerda:

---------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Ferencváros18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-BVSC20.00: Kosárlabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

november 16., csütörtök:

------------------------

M4 Sport17.45: Röplabda, női Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC Bratislava

Sport 212.00: Lósport, futam20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar León

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 112.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb18.25: Kosárlabda, Euroliga, Anadolu Efes-Panathinaikosz

Digisport 218.55: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen - Rhein-Neckar Löwen20.55: Kosárlabda, Euroliga, Real Madrid-Unicaja Málaga

Digisport 317.55: Kosárlabda, Euroliga, Himki Moszkva - Makkabi Tel-Aviv

Spíler TV 2.05: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-New York Rangers

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, csütörtöki, szerdai, hazai, Panathinaikosz, Schaffhausen, Peterborough, Magyarország, rövidpályás, Dunaújváros, Olimpiakosz, Ferencváros, Kosárlabda, Kosárlabda, Békéscsaba, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, Blackhawks, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Kosárlabda, Bratislava, Kézilabda, Digisport, Digisport, Barcelona, Digisport, csütörtök, Eurosport, Digisport, selejtező, Vízilabda, Eurosport, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Mesterek Tornája, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia Milanonovember, Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC BratislavaSport, Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar LeónSport M15, Anadolu Efes-Panathinaikosz Digisport, Rhein-Neckar Löwen20, Real Madrid-Unicaja Málaga Digisport, Himki Moszkva, Makkabi Tel-Aviv Spíler TV, Chicago Blackhawks-New York Rangers,
2017.11.15. 08:00
bajnokság, Digisport, Kézilabda, Digisport, Melsungen, Jégkorong, világkupa, Kézilabda, Euroliga, Euroliga, Euroliga, november, Mesterek, Kadetten, Bajnokok, Euroliga, Valencia, november, Euroliga, Röplabda, Mesterek, Euroliga, Tranmere, Sznúker, Sanghaj, Lósport, Lósport, Lósport, Lósport, Albánia, Makkabi, Chicago, Rangers, Moszkva, Unicaja, Strabag, bajnoki, Anadolu, Tornája, Sanghaj, Tornája, Olimpia, európai, Bamberg, Sznúker, Európa, Neckar, Tenisz, Milano, Madrid, Tenisz, Málaga, Spíler, szerda, Ligája, Rovers, Ademar, Sport, Brose, Himki, német, férfi, férfi, Úszás, Rhein, Löwen, Sport, Sport, futam, férfi, Közép, Sport, futam, Sport, Sport, Tokió, futam, férfi, Sport, futam, León, Aviv, Liga, Real, BVSC, Kupa, Efes, York, New, NHL, női, női, ATP, női, ATP, női, Érd, Tel, Digisport Lósport Békéscsaba, Moszkva selejtező Sport, Sznúker Sport ATP, Tokió Békéscsaba Sznúker, Sznúker Sznúker világkupa, Ademar Sport Sanghaj, Sport férfi ATP, férfi Rovers női, Bratislava Sznúker Euroliga, Ademar női női, szerda Kosárlabda Mesterek, Úszás Spíler Madrid, Sanghaj Vízilabda Tranmere, Moszkva Olimpiakosz Moszkva, York Tenisz York, Digisport Euroliga Úszás, Sport Tel Lósport, férfi férfi Kosárlabda, Brose Aviv Sanghaj, Peterborough Sanghaj bajnoki, női csütörtök Ligája, november NHL Euroliga, Tel Chicago Tornája, Tranmere női Sznúker, Efes Kupa selejtező, Tokió Fenerbahce Anadolu, Olimpia Liga Anadolu, Peterborough Neckar bajnokság, Kosárlabda Kézilabda Blackhawks, Brose Euroliga Ligája, Digisport Kézilabda León, Liga Ademar Sport, Digisport Rovers Melsungen, Úszás Kosárlabda Kézilabda, Euroliga Tel Digisport, Tornája Sport Jégkorong, Kosárlabda november Digisport, Neckar Röplabda Sport, Sport Tornája Kosárlabda, női Vízilabda Euroliga, Madrid Lósport Ademar, Chicago november Bajnokok, Jégkorong Strabag Magyarország, Olimpia bajnokság Blackhawks, Sport Olimpia Labdarúgás, női Labdarúgás New, Digisport Barcelona Kézilabda, Sanghaj férfi Brose, csütörtök Tenisz Eurosport, Digisport Európa Lósport, Spíler Digisport, Efes Euroliga, Himki Eurosport, Ademar női, Sport Himki, Tornája Panathinaikosz, Sport Euroliga, európai York, Kadetten Rovers, Sport Tenisz, futam Bratislava, Dunaújváros Tenisz, férfi bajnokság, Kézilabda Békéscsaba, Unicaja futam, Tornája Bratislava, Kosárlabda Lósport, Albánia Sport, Sport Bratislava, Löwen Lósport, Sport Jégkorong, Lósport Ligája, Spíler Schaffhausen, Sznúker Érd, Sport Sanghaj, Európa Tornája, Sznúker Málaga, Digisport Sznúker, Liga Lósport, Moszkva Euroliga, világkupa Dunaújváros, Tornája Euroliga, Moszkva Schaffhausen, Fenerbahce Barcelona, Kézilabda Aviv, Madrid Panathinaikosz, Bratislava Kosárlabda, Rovers futam, Békéscsaba Kézilabda, Közép futam, Brose Euroliga, Euroliga Melsungen, Peterborough Chicago, Himki Kupa, York Eurosport, világkupa Eurosport, bajnokság Tokió, európai Löwen, futam Sport, New Érd, Olimpia Tornája, Tel férfi, Tenisz Rovers, Strabag férfi, New Kézilabda, Chicago Madrid, Sport Sport, BVSC Himki, Jégkorong Európa, Tenisz csütörtök, futam BVSC, Euroliga Olimpiakosz, férfi ATP, Sport Tornája, Ligája férfi, Sanghaj selejtező, Melsungen Sanghaj, NHL Efes, Digisport Lósport, Madrid Kosárlabda, Löwen Labdarúgás, futam Sanghaj, Kupa Ligája, Kosárlabda Barcelona, Kézilabda Rhein, Euroliga Ferencváros, Málaga Közép, Labdarúgás Euroliga, Sport BVSC, Efes Sanghaj, Milano Lósport, Spíler BVSC, Panathinaikosz Sznúker, futam selejtező, rövidpályás Sznúker, Valencia Közép, Anadolu Kosárlabda, selejtező Lósport, futam Bajnokok, Milano Kosárlabda, Kosárlabda Tel, Fenerbahce Úszás, Közép Vízilabda, Kosárlabda Tornája, Kosárlabda Panathinaikosz, női Löwen, Lósport Tenisz, Málaga Albánia, selejtező Lósport, Brose Kézilabda,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,