2018.09 2018. Október 2018.11
15161718192021

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 15., szerda:

---------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Ferencváros18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-BVSC20.00: Kosárlabda, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

november 16., csütörtök:

------------------------

M4 Sport17.45: Röplabda, női Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC Bratislava

Sport 212.00: Lósport, futam20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar León

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 112.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb18.25: Kosárlabda, Euroliga, Anadolu Efes-Panathinaikosz

Digisport 218.55: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen - Rhein-Neckar Löwen20.55: Kosárlabda, Euroliga, Real Madrid-Unicaja Málaga

Digisport 317.55: Kosárlabda, Euroliga, Himki Moszkva - Makkabi Tel-Aviv

Spíler TV 2.05: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-New York Rangers

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, csütörtöki, szerdai, hazai, Panathinaikosz, Schaffhausen, Peterborough, Magyarország, rövidpályás, Dunaújváros, Olimpiakosz, Ferencváros, Kosárlabda, Kosárlabda, Békéscsaba, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, Blackhawks, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Kosárlabda, Bratislava, Kézilabda, Digisport, Digisport, Barcelona, Digisport, csütörtök, Eurosport, Digisport, selejtező, Vízilabda, Eurosport, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Mesterek Tornája, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia Milanonovember, Közép-európai Liga, Békéscsaba-Strabag VC BratislavaSport, Bajnokok Ligája, Kadetten Schaffhausen-Ademar LeónSport M15, Anadolu Efes-Panathinaikosz Digisport, Rhein-Neckar Löwen20, Real Madrid-Unicaja Málaga Digisport, Himki Moszkva, Makkabi Tel-Aviv Spíler TV, Chicago Blackhawks-New York Rangers,
2017.11.15. 08:00
bajnokság, Digisport, Kézilabda, Digisport, Melsungen, Jégkorong, világkupa, Kézilabda, Euroliga, Euroliga, Euroliga, november, Mesterek, Kadetten, Bajnokok, Euroliga, Valencia, november, Euroliga, Röplabda, Mesterek, Euroliga, Tranmere, Sznúker, Sanghaj, Lósport, Lósport, Lósport, Lósport, Albánia, Makkabi, Chicago, Rangers, Moszkva, Unicaja, Strabag, bajnoki, Anadolu, Tornája, Sanghaj, Tornája, Olimpia, európai, Bamberg, Sznúker, Európa, Neckar, Tenisz, Milano, Madrid, Tenisz, Málaga, Spíler, szerda, Ligája, Rovers, Ademar, Sport, Brose, Himki, német, férfi, férfi, Úszás, Rhein, Löwen, Sport, Sport, futam, férfi, Közép, Sport, futam, Sport, Sport, Tokió, futam, férfi, Sport, futam, León, Aviv, Liga, Real, BVSC, Kupa, Efes, York, New, NHL, női, női, ATP, női, ATP, női, Érd, Tel, Kézilabda Vízilabda rövidpályás, Euroliga Sport Rangers, Efes Sport Milano, Euroliga Eurosport Röplabda, Eurosport Kézilabda Kosárlabda, Digisport Fenerbahce futam, León Digisport ATP, férfi Barcelona ATP, Euroliga Aviv Eurosport, Tranmere Kosárlabda Tornája, Magyarország november férfi, Kosárlabda német Bamberg, Tornája Milano Euroliga, Digisport Panathinaikosz Madrid, Olimpia Eurosport Real, Spíler Euroliga Panathinaikosz, Sznúker bajnokság Melsungen, Röplabda Békéscsaba Lósport, Euroliga Mesterek Euroliga, európai Sport Röplabda, Fenerbahce férfi férfi, Kupa Kupa Lósport, Makkabi Lósport Olimpiakosz, León Tenisz Ferencváros, Rangers Digisport Digisport, november férfi Spíler, november Kézilabda BVSC, szerda Spíler női, Labdarúgás Schaffhausen november, Sanghaj Bamberg csütörtök, Tokió Himki rövidpályás, Sanghaj Tenisz női, Érd Békéscsaba Mesterek, Dunaújváros női rövidpályás, Kosárlabda Lósport selejtező, Euroliga Sport Kosárlabda, Panathinaikosz Digisport november, BVSC férfi női, Aviv női Érd, Digisport november európai, Lósport Eurosport Melsungen, Chicago Sport Liga, Sznúker Rhein női, Tokió férfi Efes, futam Aviv Bajnokok, Békéscsaba Vízilabda Kézilabda, Bratislava Eurosport Kadetten, Makkabi Kosárlabda Digisport, Lósport Schaffhausen Kosárlabda, Lósport Kézilabda Strabag, Peterborough német, férfi világkupa, Digisport Makkabi, Digisport Milano, Digisport Kosárlabda, Lósport Tel, Olimpiakosz Kézilabda, Aviv Mesterek, Euroliga Labdarúgás, Olimpia Anadolu, Mesterek Efes, Panathinaikosz Makkabi, Kosárlabda Lósport, Chicago Vízilabda, Kupa Löwen, Löwen New, Lósport Albánia, selejtező Málaga, női Röplabda, Digisport Kézilabda, Anadolu Brose, Kézilabda Sznúker, Érd Magyarország, női Valencia, Kosárlabda Tornája, Kupa Albánia, Lósport Kupa, női Sanghaj, Valencia Sanghaj, férfi Melsungen, Digisport bajnoki, csütörtök Madrid, Tel Tranmere, Digisport női, Sport bajnoki, Labdarúgás Mesterek, selejtező Kézilabda, York Eurosport, világkupa Kupa, Bamberg Sznúker, Lósport Makkabi, Real Real, Euroliga futam, Lósport Löwen, Digisport Digisport, Peterborough Lósport, Rhein selejtező, Kosárlabda Úszás, Tenisz Mesterek, Rovers Lósport, futam férfi, férfi Békéscsaba, rövidpályás Brose, Jégkorong november, Neckar León, Löwen Dunaújváros, Kadetten Málaga, NHL férfi, Albánia Valencia, Makkabi Úszás, Bamberg Moszkva, Digisport Euroliga, férfi Eurosport, Dunaújváros Kadetten, Bamberg férfi, Közép Lósport, Rangers Olimpia, Strabag Anadolu, Kézilabda futam, León futam, Ligája Tenisz, BVSC Panathinaikosz, bajnokság Tokió, Úszás férfi, Digisport Digisport, Lósport Sport, német Madrid, Békéscsaba Sznúker, León Kosárlabda, futam Lósport, férfi Tornája, Liga Mesterek, Fenerbahce Röplabda, Aviv november, Digisport Úszás, Vízilabda Sport, Kadetten Fenerbahce, futam Sznúker, női Európa, Kézilabda Kosárlabda, futam Löwen, Kupa Unicaja, november női, NHL bajnokság, Labdarúgás német, Ademar női, Digisport Olimpia, világkupa Euroliga, női Kézilabda, Sport Kosárlabda,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,