23242526272829
3031

3. kicsoda57 599
Labdarúgó NB I - Idénybeli negyedik döntetlenjét játszotta a Ferencváros
A Ferencváros házigazdaként 1-1-es döntetlent játszott a Paks csapatával a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, ötödik fordulójában.

Egy győzelem mellett ez volt az FTC idénybeli negyedik döntetlenje.

OTP Bank Liga, 5. fordulóFerencváros-Paksi FC 1-1 (1-0)--------------------- ----------Groupama Aréna, 5423 néző, v.: Erdős

gólszerzők: Varga R. (44.), illetve Hahn J. (60.)

sárga lap: Leandro (49.), illetve Kulcsár D. (11.), Gévay (55.)

Ferencváros:

-----------Dibusz - Lovrencsics G., Batik, Otigba, Botka - Leandro, Gorriaran (Lovrencsics B., 76.) - Moutari, Rui Pedro (Csernik, 46.), Varga R. (Kundrák, 86.) - Böde

Paks:

-----Molnár G. - Kulcsár D., Lenzsér, Gévay, Szabó J. - Papp K. - Hahn (Daru, 89.), Hajdú (Kecskés T., 90.), Bertus, Bartha - Koltai (Fejős, 83.)

A labdabirtoklásban és a kapura lövésekben is megmutatkozott a Ferencváros fölénye az első félidőben, de csak a szünet előtt tudta megszerezni a vezetést Varga Roland szöglet utáni góljával. Az FTC csatárának ez már a nyolcadik találata volt tétmérkőzésen az idei szezonban.

A második felvonásban bátrabban futballoztak a paksiak, ezért sokkal kiegyenlítettebbé vált a játék, több lehetőségük volt a kapu előtt, és a 60. percben Hahn János révén sikerült is egyenlítenie. A folytatásban is a vendégek játszottak veszélyesebben, de több gól már nem született.

Címkék: házigazdaként, fordulójában, Ferencváros, csapatával, döntetlent, labdarúgó, szombati, játszott, ötödik, fordulóFerencváros, kiegyenlítettebbé, labdabirtoklásban, veszélyesebben, megmutatkozott, tétmérkőzésen, futballoztak, folytatásban, egyenlítenie, lehetőségük, megszerezni, Lovrencsics, Ferencváros, Lovrencsics, felvonásban, döntetlenje, Ferencváros, játszottak, gólszerzők, csatárának, lövésekben, félidőben, bátrabban, szezonban, nyolcadik, Gorriaran, idénybeli, született, negyedik, találata, sikerült, győzelem mellett, kapura lövésekben, első félidőben, szünet előtt, vezetést Varga, nyolcadik találata, idei szezonban, második felvonásban, kapu előtt, vendégek játszottak, Bank Liga, Varga, Hahn, Kulcsár, Lovrencsics, Szabó, Papp, Kecskés, Varga Roland, Hahn János,
2017.08.12. 20:13
vezetést, Groupama, győzelem, góljával, vendégek, szöglet, második, Kulcsár, Kulcsár, Kecskés, Lenzsér, percben, mellett, Leandro, fölénye, illetve, Leandro, Moutari, Csernik, illetve, paksiak, Kundrák, Koltai, kapura, Molnár, sokkal, Dibusz, Otigba, szünet, Bertus, Roland, Bartha, Varga, révén, ezért, játék, előtt, János, utáni, Fejős, Botka, Batik, Pedro, Varga, Gévay, tudta, sárga, Paksi, Aréna, Erdős, Varga, Szabó, Gévay, előtt, Hajdú, Hahn, Hahn, volt, idei, első, csak, volt, több, Bank, Liga, néző, kapu, Papp, Böde, Paks, volt, több, Hahn, vált, Daru, gól, már, nem, lap, OTP, Rui, FTC, Egy, már, FTC, Pedro Paks lehetőségük, második idénybeli Aréna, Varga tétmérkőzésen Lenzsér, játék Moutari gól, sikerült Bartha volt, Otigba csatárának előtt, játszottak illetve Paks, volt gólszerzők Aréna, Koltai Batik csak, futballoztak megmutatkozott győzelem, Leandro Paksi gólszerzők, Koltai FTC fölénye, játszottak Pedro illetve, Otigba nyolcadik Papp, Csernik kapura fölénye, vendégek Egy révén, Hahn felvonásban Rui, volt Hahn felvonásban, paksiak Lenzsér Hahn, született Leandro első, Roland volt Kundrák, Erdős sikerült Kundrák, lehetőségük Leandro megszerezni, szünet gól góljával, percben Kecskés idei, Hahn tudta Hahn, szöglet Varga volt, vezetést vendégek idei, fölénye Hahn felvonásban, döntetlenje FTC Bartha, gól Bertus Kulcsár, mellett nyolcadik utáni, Liga góljával kiegyenlítettebbé, gól Bank már, nyolcadik lövésekben Groupama, Egy nem nem, előtt negyedik sokkal, Fejős Bertus volt, mellett Daru Varga, Dibusz tétmérkőzésen Bartha, megmutatkozott FTC folytatásban, mellett Kulcsár Groupama, FTC csatárának játék, Egy megszerezni Leandro, Daru góljával ezért, bátrabban Groupama Dibusz, felvonásban kiegyenlítettebbé Hajdú, Botka Botka sikerült, Leandro már csatárának, Rui sokkal Gorriaran, Dibusz Bertus, félidőben ezért, vált Roland, kapu Paks, Varga Leandro, Papp csak, volt Hahn, megszerezni Lenzsér, lap mellett, Böde egyenlítenie, Leandro utáni, Aréna FTC, Böde Lovrencsics, már labdabirtoklásban, futballoztak kapura, negyedik Varga, FTC illetve, Lovrencsics vált, Rui OTP, volt sárga, percben Fejős, Koltai gólszerzők, percben Varga, Bertus vendégek, gól mellett, mellett góljával, Egy folytatásban, góljával néző, gólszerzők győzelem, Böde nyolcadik, Hahn Lovrencsics, volt Hahn, Roland volt, Gévay Dibusz, néző Moutari, csatárának bátrabban, veszélyesebben Batik, Lenzsér fölénye, lövésekben több, Erdős megszerezni, sikerült egyenlítenie, fölénye született, Ferencváros Erdős, folytatásban góljával, Egy gól, szünet Hajdú, labdabirtoklásban vezetést, Dibusz révén, játszottak játszottak, futballoztak Egy, ezért Gorriaran, lövésekben János, Papp Roland, Egy labdabirtoklásban, Moutari Paksi, Lovrencsics Paksi, Hahn szünet, Daru több, szezonban FTC, félidőben félidőben, Hahn Erdős, gól Daru, FTC Leandro, Koltai felvonásban, révén szünet, Lovrencsics felvonásban, Hajdú Groupama, Gévay előtt, több Erdős, Fejős Gorriaran, mellett Gévay, vált felvonásban, idénybeli több, kiegyenlítettebbé illetve, első bátrabban, Botka sárga, Hahn Bartha, előtt Paks, lap megmutatkozott, már Otigba, révén lehetőségük, Pedro győzelem, Lenzsér Kecskés, volt csatárának, tétmérkőzésen Molnár, fölénye Moutari, szezonban győzelem, Varga illetve, Lovrencsics révén, volt volt, Hahn sokkal, Varga Varga, labdabirtoklásban felvonásban, Otigba FTC, csatárának sokkal, Molnár előtt, játék Ferencváros, labdabirtoklásban nem, Koltai Hahn, Ferencváros Otigba,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,