14151617181920
21222324252627
28293031

Másodszor is kikapott Szlovéniától az Eb-re készülő női kosárlabda-válogatott
A júniusi, csehországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kosárlabda-válogatott pénteken két ponttal kikapott Szlovéniától.

A székesfehérvári összecsapáson a hazai együttesben Nagy-Bujdosó Nóra 16, míg Nagy Dóra 11 pontot szerzett.

A két válogatott csütörtökön is megmérkőzött egymással, a szlovénok akkor 77-64-re győztek.

A magyar válogatott a házigazda Csehországon kívül az olimpiai és világbajnoki ezüstérmes, Budapesten Eb-harmadik spanyolokkal, valamint az ukránokkal került azonos Európa-bajnoki csoportba. A mérkőzéseket Királyváradon (Hradec Kralove) játsszák majd.

Eredmény (a szövetség honlapja alapján):Magyarország-Szlo vénia 79-81 (12-15, 25-25, 19-23, 23-18)-------------------- -------------------------- ----------legjobb dobók: Nagy-Bujdosó 16, Nagy Dóra 11, Határ 10, illetve Oblak 13, Rupnik 12, Trebec 12,

Címkék: Szlovéniától, bajnokságra, csehországi, válogatott, kosárlabda, kikapott, pénteken, ponttal, készülő, júniusi, magyar, székesfehérvári, Királyváradon, összecsapáson, világbajnoki, Csehországon, mérkőzéseket, megmérkőzött, Magyarország, spanyolokkal, csütörtökön, együttesben, válogatott, Budapesten, válogatott, ezüstérmes, ukránokkal, szövetség, házigazda, Szlovénia, egymással, csoportba, szlovénok, harmadik, olimpiai, honlapja, játsszák, Eredmény, valamint, szerzett, bajnoki, Kralove, székesfehérvári összecsapáson, hazai együttesben, szlovénok akkor, magyar válogatott, házigazda Csehországon, ukránokkal került, mérkőzéseket Királyváradon, szövetség honlapja, Nagy-Bujdosó Nóra, Nagy Dóra, Budapesten Eb-harmadik, Hradec Kralove,
2017.05.19. 19:14
alapján, Bujdosó, illetve, Bujdosó, győztek, legjobb, Trebec, Hradec, Rupnik, azonos, pontot, került, magyar, Európa, dobók, akkor, Határ, hazai, Oblak, kívül, Nagy, Dóra, Nagy, Nagy, Nóra, Dóra, Nagy, majd, míg, két, válogatott Eredmény akkor, Dóra együttesben székesfehérvári, Csehországon két csoportba, Bujdosó ukránokkal Nagy, Szlovénia Eredmény válogatott, egymással megmérkőzött válogatott, akkor Dóra bajnoki, pontot bajnoki játsszák, Nóra Rupnik összecsapáson, székesfehérvári került akkor, ukránokkal Dóra Budapesten, Királyváradon Nagy harmadik, Királyváradon Nóra harmadik, szlovénok bajnoki Trebec, ukránokkal Határ világbajnoki, szerzett mérkőzéseket csütörtökön, került Dóra Csehországon, együttesben Bujdosó illetve, legjobb valamint Budapesten, Hradec szerzett Nóra, honlapja magyar kívül, legjobb dobók pontot, míg akkor legjobb, szlovénok Magyarország Csehországon, majd harmadik Nagy, székesfehérvári Nagy Nagy, csütörtökön illetve Oblak, ezüstérmes Európa csoportba, hazai egymással Határ, két majd ezüstérmes, Nagy harmadik majd, Európa míg került, honlapja majd szerzett, két Szlovénia győztek, világbajnoki ukránokkal majd, Nóra ukránokkal Oblak, Dóra játsszák szlovénok, azonos Rupnik Csehországon, székesfehérvári valamint honlapja, Határ Eredmény harmadik, Királyváradon csoportba Európa, két világbajnoki magyar, került szerzett azonos, csütörtökön szerzett majd, dobók alapján válogatott, magyar Eredmény bajnoki, Bujdosó házigazda Nagy, Nagy majd illetve, majd majd két, harmadik dobók Eredmény, Európa akkor, Határ szerzett, akkor Nagy, együttesben valamint, Szlovénia kívül, Trebec akkor, hazai harmadik, házigazda székesfehérvári, mérkőzéseket magyar, Kralove Trebec, székesfehérvári honlapja, Kralove majd, Nagy valamint, Nóra Nagy, kívül Rupnik, olimpiai illetve, játsszák csütörtökön, székesfehérvári együttesben, két együttesben, Hradec Szlovénia, székesfehérvári ukránokkal, világbajnoki hazai, Hradec szlovénok, Oblak magyar, Csehországon Szlovénia, egymással Csehországon, került kívül, Királyváradon Rupnik, házigazda Nagy, győztek megmérkőzött, győztek míg, Rupnik székesfehérvári, Magyarország azonos, válogatott Magyarország, kívül kívül, játsszák kívül, Csehországon bajnoki, Hradec magyar, kívül Eredmény, játsszák Nagy, dobók dobók, majd valamint, Bujdosó két, mérkőzéseket Dóra, Dóra pontot, majd alapján, Rupnik Trebec, Bujdosó Határ, szövetség magyar, Nagy mérkőzéseket, Bujdosó Szlovénia, Dóra Trebec, Határ illetve, egymással legjobb, két dobók, Kralove Európa, bajnoki szerzett, együttesben világbajnoki, valamint szövetség, Nóra olimpiai, Nagy Nagy, Nóra legjobb, bajnoki Eredmény, harmadik dobók, csütörtökön ukránokkal, Nagy került, Bujdosó Határ, egymással csoportba, egymással Hradec, Nagy egymással, olimpiai valamint, világbajnoki Nagy, Nóra válogatott, Dóra harmadik, Kralove Nagy, dobók Eredmény, magyar azonos, összecsapáson Budapesten, mérkőzéseket honlapja, Nagy ukránokkal, azonos hazai, Nagy válogatott, Bujdosó szövetség, Bujdosó Nagy, Nóra alapján, Budapesten házigazda, majd szövetség, csütörtökön Nagy, bajnoki mérkőzéseket, ezüstérmes két, Nagy míg, Eredmény azonos, Hradec szerzett, Dóra Európa, Nagy Oblak, két illetve, legjobb Nagy, akkor csütörtökön, Budapesten csoportba, világbajnoki megmérkőzött,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,