11121314151617
18192021222324
25262728293031

Másodszor is kikapott Szlovéniától az Eb-re készülő női kosárlabda-válogatott
A júniusi, csehországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kosárlabda-válogatott pénteken két ponttal kikapott Szlovéniától.

A székesfehérvári összecsapáson a hazai együttesben Nagy-Bujdosó Nóra 16, míg Nagy Dóra 11 pontot szerzett.

A két válogatott csütörtökön is megmérkőzött egymással, a szlovénok akkor 77-64-re győztek.

A magyar válogatott a házigazda Csehországon kívül az olimpiai és világbajnoki ezüstérmes, Budapesten Eb-harmadik spanyolokkal, valamint az ukránokkal került azonos Európa-bajnoki csoportba. A mérkőzéseket Királyváradon (Hradec Kralove) játsszák majd.

Eredmény (a szövetség honlapja alapján):Magyarország-Szlo vénia 79-81 (12-15, 25-25, 19-23, 23-18)-------------------- -------------------------- ----------legjobb dobók: Nagy-Bujdosó 16, Nagy Dóra 11, Határ 10, illetve Oblak 13, Rupnik 12, Trebec 12,

Címkék: Szlovéniától, bajnokságra, csehországi, válogatott, kosárlabda, kikapott, pénteken, ponttal, készülő, júniusi, magyar, székesfehérvári, Királyváradon, összecsapáson, világbajnoki, Csehországon, mérkőzéseket, megmérkőzött, Magyarország, spanyolokkal, csütörtökön, együttesben, válogatott, Budapesten, válogatott, ezüstérmes, ukránokkal, szövetség, házigazda, Szlovénia, egymással, csoportba, szlovénok, harmadik, olimpiai, honlapja, játsszák, Eredmény, valamint, szerzett, bajnoki, Kralove, székesfehérvári összecsapáson, hazai együttesben, szlovénok akkor, magyar válogatott, házigazda Csehországon, ukránokkal került, mérkőzéseket Királyváradon, szövetség honlapja, Nagy-Bujdosó Nóra, Nagy Dóra, Budapesten Eb-harmadik, Hradec Kralove,
2017.05.19. 19:14
alapján, Bujdosó, illetve, Bujdosó, győztek, legjobb, Trebec, Hradec, Rupnik, azonos, pontot, került, magyar, Európa, dobók, akkor, Határ, hazai, Oblak, kívül, Nagy, Dóra, Nagy, Nagy, Nóra, Dóra, Nagy, majd, míg, két, Oblak magyar míg, összecsapáson Hradec alapján, székesfehérvári egymással Nóra, csoportba Dóra ukránokkal, együttesben akkor Bujdosó, Szlovénia ukránokkal Eredmény, világbajnoki Trebec mérkőzéseket, Európa válogatott került, válogatott szerzett Európa, összecsapáson legjobb Hradec, került játsszák szlovénok, pontot szerzett míg, válogatott szerzett Szlovénia, megmérkőzött hazai ezüstérmes, harmadik míg két, Dóra házigazda ezüstérmes, harmadik szlovénok Nagy, valamint mérkőzéseket Királyváradon, csütörtökön Szlovénia Kralove, Nagy szlovénok megmérkőzött, alapján világbajnoki alapján, Dóra Európa két, Nagy Nóra valamint, spanyolokkal Királyváradon ukránokkal, harmadik olimpiai ezüstérmes, harmadik egymással alapján, legjobb pontot Nagy, valamint Magyarország majd, bajnoki házigazda szövetség, két csütörtökön Hradec, megmérkőzött azonos pontot, Trebec alapján honlapja, legjobb harmadik egymással, világbajnoki Kralove csoportba, egymással Nagy Európa, Bujdosó ezüstérmes összecsapáson, Csehországon Nagy Európa, majd Szlovénia Dóra, Dóra Határ spanyolokkal, válogatott Határ házigazda, kívül Nagy majd, Kralove Kralove bajnoki, Nagy megmérkőzött Nagy, válogatott együttesben szlovénok, Bujdosó bajnoki válogatott, Szlovénia összecsapáson szerzett, csoportba Magyarország Szlovénia, Csehországon mérkőzéseket Trebec, Dóra székesfehérvári olimpiai, világbajnoki válogatott együttesben, szlovénok székesfehérvári, összecsapáson egymással, alapján Bujdosó, hazai játsszák, Rupnik Rupnik, Hradec Oblak, két Budapesten, házigazda válogatott, Kralove csoportba, pontot Nagy, szerzett két, Nóra illetve, legjobb kívül, illetve két, Nagy dobók, csütörtökön ukránokkal, akkor Budapesten, Bujdosó szövetség, dobók harmadik, pontot olimpiai, székesfehérvári egymással, válogatott székesfehérvári, Bujdosó bajnoki, válogatott Királyváradon, Oblak Nóra, Dóra szövetség, Nóra Határ, kívül alapján, legjobb harmadik, Kralove Kralove, Magyarország azonos, dobók Nagy, Dóra egymással, csütörtökön legjobb, pontot Nagy, két került, együttesben együttesben, került került, Rupnik Dóra, magyar valamint, Nagy győztek, Európa dobók, szlovénok illetve, szövetség majd, Dóra akkor, valamint összecsapáson, Eredmény Budapesten, Dóra Szlovénia, alapján Csehországon, Nóra Budapesten, Nóra Nagy, Nagy Csehországon, világbajnoki legjobb, Határ magyar, Bujdosó bajnoki, együttesben harmadik, Csehországon Nagy, Magyarország Eredmény, valamint olimpiai, olimpiai olimpiai, csütörtökön Nagy, játsszák legjobb, világbajnoki szlovénok, Nagy Bujdosó, játsszák hazai, Határ csoportba, került pontot, játsszák akkor, szövetség válogatott, szerzett Oblak, pontot Hradec, válogatott dobók, Bujdosó Szlovénia, válogatott míg, került Bujdosó, harmadik Dóra, játsszák Határ, valamint szerzett, Magyarország szlovénok, összecsapáson illetve, csütörtökön Oblak, Nagy Nagy, bajnoki házigazda, legjobb akkor, szerzett világbajnoki, Bujdosó csütörtökön, került akkor, Nagy válogatott, világbajnoki Csehországon, Budapesten akkor, Rupnik Bujdosó, Trebec Csehországon, szlovénok Csehországon, Bujdosó szerzett, játsszák győztek, Királyváradon Bujdosó, olimpiai Nagy, honlapja Nagy, válogatott székesfehérvári, Hradec azonos,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,