21222324252627
28293031

3. kicsoda57 599
Másodszor is kikapott Szlovéniától az Eb-re készülő női kosárlabda-válogatott
A júniusi, csehországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kosárlabda-válogatott pénteken két ponttal kikapott Szlovéniától.

A székesfehérvári összecsapáson a hazai együttesben Nagy-Bujdosó Nóra 16, míg Nagy Dóra 11 pontot szerzett.

A két válogatott csütörtökön is megmérkőzött egymással, a szlovénok akkor 77-64-re győztek.

A magyar válogatott a házigazda Csehországon kívül az olimpiai és világbajnoki ezüstérmes, Budapesten Eb-harmadik spanyolokkal, valamint az ukránokkal került azonos Európa-bajnoki csoportba. A mérkőzéseket Királyváradon (Hradec Kralove) játsszák majd.

Eredmény (a szövetség honlapja alapján):Magyarország-Szlo vénia 79-81 (12-15, 25-25, 19-23, 23-18)-------------------- -------------------------- ----------legjobb dobók: Nagy-Bujdosó 16, Nagy Dóra 11, Határ 10, illetve Oblak 13, Rupnik 12, Trebec 12,

Címkék: Szlovéniától, bajnokságra, csehországi, válogatott, kosárlabda, kikapott, pénteken, ponttal, készülő, júniusi, magyar, székesfehérvári, Királyváradon, összecsapáson, világbajnoki, Csehországon, mérkőzéseket, megmérkőzött, Magyarország, spanyolokkal, csütörtökön, együttesben, válogatott, Budapesten, válogatott, ezüstérmes, ukránokkal, szövetség, házigazda, Szlovénia, egymással, csoportba, szlovénok, harmadik, olimpiai, honlapja, játsszák, Eredmény, valamint, szerzett, bajnoki, Kralove, székesfehérvári összecsapáson, hazai együttesben, szlovénok akkor, magyar válogatott, házigazda Csehországon, ukránokkal került, mérkőzéseket Királyváradon, szövetség honlapja, Nagy-Bujdosó Nóra, Nagy Dóra, Budapesten Eb-harmadik, Hradec Kralove,
2017.05.19. 19:14
alapján, Bujdosó, illetve, Bujdosó, győztek, legjobb, Trebec, Hradec, Rupnik, azonos, pontot, került, magyar, Európa, dobók, akkor, Határ, hazai, Oblak, kívül, Nagy, Dóra, Nagy, Nagy, Nóra, Dóra, Nagy, majd, míg, két, míg Európa harmadik, Rupnik megmérkőzött dobók, míg Királyváradon Oblak, harmadik játsszák egymással, székesfehérvári Kralove dobók, magyar akkor kívül, majd Határ Magyarország, honlapja mérkőzéseket magyar, honlapja Dóra két, Határ harmadik Kralove, Nagy csoportba ezüstérmes, válogatott két csoportba, majd míg harmadik, Határ csoportba Határ, mérkőzéseket csoportba szövetség, Nagy világbajnoki összecsapáson, azonos székesfehérvári kívül, hazai játsszák Nóra, alapján Oblak Nagy, Kralove legjobb Budapesten, székesfehérvári valamint Bujdosó, ezüstérmes azonos Bujdosó, győztek Trebec Kralove, Nagy honlapja kívül, Európa Kralove csütörtökön, székesfehérvári csoportba Budapesten, összecsapáson két válogatott, Nagy Határ Hradec, Határ Szlovénia valamint, Trebec hazai világbajnoki, kívül hazai Kralove, szlovénok összecsapáson csütörtökön, Nagy Hradec Határ, olimpiai Bujdosó együttesben, Budapesten házigazda pontot, harmadik házigazda székesfehérvári, győztek csoportba székesfehérvári, hazai Budapesten hazai, Eredmény míg mérkőzéseket, Nagy legjobb Nagy, Nagy játsszák került, Eredmény Határ Európa, győztek azonos szlovénok, szlovénok összecsapáson Dóra, Bujdosó ukránokkal Budapesten, Budapesten Trebec Kralove, válogatott Budapesten kívül, ezüstérmes székesfehérvári összecsapáson, összecsapáson Eredmény Királyváradon, spanyolokkal csoportba Trebec, Királyváradon szövetség, összecsapáson magyar, került Oblak, valamint házigazda, bajnoki hazai, Rupnik Bujdosó, Európa válogatott, Határ Nagy, olimpiai honlapja, Eredmény Trebec, legjobb szövetség, Dóra Trebec, Szlovénia Nagy, világbajnoki egymással, Királyváradon olimpiai, Nagy összecsapáson, Rupnik míg, akkor szlovénok, hazai Budapesten, Hradec házigazda, székesfehérvári szövetség, Oblak Európa, szerzett legjobb, azonos Dóra, székesfehérvári mérkőzéseket, szerzett Trebec, harmadik csoportba, válogatott azonos, válogatott szövetség, két ukránokkal, Rupnik Nagy, házigazda házigazda, Dóra világbajnoki, Hradec Európa, ukránokkal szövetség, székesfehérvári ukránokkal, illetve Oblak, míg székesfehérvári, játsszák Hradec, Dóra játsszák, Európa csoportba, Királyváradon mérkőzéseket, azonos ezüstérmes, akkor Nagy, Kralove akkor, Magyarország spanyolokkal, került játsszák, Eredmény Hradec, szerzett világbajnoki, szlovénok Európa, csoportba szlovénok, míg Nagy, együttesben majd, Nagy győztek, legjobb Európa, két egymással, világbajnoki székesfehérvári, játsszák magyar, ukránokkal válogatott, legjobb dobók, Nagy Európa, Nagy Rupnik, csütörtökön egymással, szövetség Hradec, olimpiai Trebec, szlovénok magyar, míg csoportba, legjobb spanyolokkal, házigazda szerzett, magyar Nagy, Budapesten magyar, Budapesten ukránokkal, magyar Hradec, míg majd, Oblak győztek, magyar akkor, Szlovénia Trebec, játsszák szerzett, Nagy pontot, mérkőzéseket csoportba, Szlovénia valamint, összecsapáson szövetség, Határ Hradec, honlapja Csehországon, megmérkőzött Magyarország, Nagy Szlovénia, kívül csütörtökön, Bujdosó illetve, Határ illetve, alapján legjobb, Magyarország válogatott, szlovénok Eredmény, Nagy akkor, Nagy Határ, valamint két, megmérkőzött akkor, Eredmény csütörtökön, Királyváradon válogatott, hazai Eredmény, házigazda Nagy,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,