Regisztráció  Belépés
2018.01 2018. Február 2018.03
19202122232425

Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 13., hétfő:

--------------------

M4 Sport16.00: Labdarúgás, a magyar válogatott sajtótájékoztatója

Sport 120.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Olaszország-Svédország

Sport 212.00: Lósport, futam

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 17.30, 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

november 14., kedd:

-------------------

M4 Sport20.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

Sport 19.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Írország-Dánia

Sport 22.30: Amerikaifutball, NFL, Carolina Panthers-Miami Dolphins12.00: Lósport, futam21.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Brazília

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 17.30, 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj18.45: Rögbi, Franciaország - Új-Zéland

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 220.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

Digisport 318.50: Rögbi, Franciaország - Új-Zéland

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, hétfői, keddi, hazai, sajtótájékoztatója, Amerikaifutball, Franciaország, Franciaország, pótselejtező, Magyarország, pótselejtező, rövidpályás, Olaszország, Labdarúgás, Labdarúgás, válogatott, Labdarúgás, visszavágó, barátságos, barátságos, Labdarúgás, Kosárlabda, Svédország, Labdarúgás, visszavágó, Eurosport, Digisport, Digisport, Digisport, Digisport, Eurosport, világkupa, november, mérkőzés, Carolina, magyar válogatott, Mesterek Tornája, Magyarország-Costa RicaSport, Carolina Panthers-Miami Dolphins12, Anglia-BrazíliaSport M15, Baskonia-Real MadridDigisport,
2017.11.13. 08:00
Panthers, Dolphins, Mesterek, Mesterek, Euroliga, Baskonia, november, Írország, mérkőzés, Brazília, Lósport, Sanghaj, Tornája, Sznúker, Lósport, európai, Tornája, Lósport, Lósport, európai, Sanghaj, Sznúker, magyar, Anglia, Tenisz, Zéland, Madrid, Tenisz, Zéland, hétfő, Tokió, Sport, futam, Sport, Rögbi, Rögbi, Sport, férfi, Sport, Sport, Sport, Miami, Sport, futam, Costa, futam, Sport, futam, Úszás, Dánia, Rica, kedd, Real, ATP, ATP, NFL, sajtótájékoztatója Rica futam, Brazília férfi európai, Magyarország Franciaország ATP, Zéland sajtótájékoztatója Mesterek, Franciaország Zéland Tornája, Tornája kedd magyar, Lósport pótselejtező Úszás, Rögbi Lósport európai, Tornája Sport Franciaország, Sport november Lósport, Sanghaj mérkőzés Tornája, Panthers Sport Digisport, futam Costa világkupa, Costa Tornája világkupa, Eurosport Lósport Real, Sport Labdarúgás futam, Euroliga Sanghaj ATP, világkupa mérkőzés európai, futam Sport Digisport, futam Tokió európai, Írország Labdarúgás Úszás, kedd Lósport Sport, visszavágó mérkőzés Sanghaj, Tornája november válogatott, futam európai Tokió, Sport Dolphins Sport, Sport Sport Baskonia, hétfő Olaszország Rögbi, Labdarúgás kedd Tenisz, Lósport Sport Carolina, Magyarország Digisport Tornája, ATP Svédország Labdarúgás, hétfő Írország Lósport, Digisport NFL Sport, Baskonia Sport Lósport, Labdarúgás Madrid Sport, kedd Mesterek Anglia, Panthers pótselejtező Sport, Labdarúgás Eurosport Madrid, Rögbi Sport Sanghaj, Labdarúgás Miami Rögbi, Madrid Sport ATP, Rögbi Sznúker Baskonia, november Sport Euroliga, Labdarúgás Labdarúgás Digisport, hétfő mérkőzés Dánia, Tornája Digisport Eurosport, barátságos Zéland Dolphins, Sport Rögbi Tenisz, Tornája Lósport mérkőzés, Franciaország Tenisz, Digisport Sport, Digisport Labdarúgás, Sport Magyarország, Anglia Kosárlabda, Mesterek Baskonia, magyar magyar, Tenisz Costa, világkupa ATP, férfi Costa, Digisport rövidpályás, Franciaország Dánia, Brazília Úszás, hétfő Labdarúgás, Brazília Labdarúgás, Sanghaj Tornája, futam futam, Eurosport visszavágó, ATP pótselejtező, Svédország Sznúker, Digisport Sznúker, Franciaország futam, Labdarúgás Tenisz, Rögbi Tornája, Madrid Tornája, Euroliga Rica, Anglia Írország, Costa Olaszország, Panthers Lósport, visszavágó Sport, férfi Sport, november Zéland, Tokió Anglia, Sport Zéland, Tokió Amerikaifutball, Digisport ATP, Anglia november, Costa futam, NFL magyar, Mesterek Madrid, visszavágó Sport, Sanghaj férfi, visszavágó Brazília, futam Sanghaj, Franciaország Labdarúgás, Baskonia Sport, Rica Rögbi, Brazília Tenisz, Mesterek Digisport, november rövidpályás, Digisport Anglia, pótselejtező Úszás, Real Rica, Rögbi Real, Lósport visszavágó, magyar Sport, Real Svédország, Tornája Labdarúgás, Zéland Mesterek, férfi Tokió, Sznúker Svédország, Lósport Írország, Real NFL, rövidpályás mérkőzés, Digisport Baskonia, november európai, pótselejtező Tornája, mérkőzés sajtótájékoztatója, Írország Svédország, Real NFL, Panthers európai, Tokió világkupa, Sport Svédország, Sznúker Lósport, Sznúker Eurosport, barátságos Labdarúgás, Sznúker Tokió, Lósport Lósport, hétfő Zéland, Sport kedd, pótselejtező Eurosport, Sanghaj Labdarúgás, Sport Rica, válogatott barátságos, Labdarúgás Olaszország, barátságos Sznúker, Zéland futam, Miami Lósport, Olaszország mérkőzés, kedd hétfő, Zéland válogatott, Sport visszavágó, Miami Dolphins, Anglia európai, Amerikaifutball Írország, Lósport rövidpályás, Zéland ATP, Svédország november, Úszás Carolina, Sznúker pótselejtező,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,