13141516171819
20212223242526
27282930

Labdarúgó NB I - A Haladást is legyőzte a Diósgyőr
A Diósgyőr sorozatban harmadik győzelmét aratva 3-0-ra nyert a Haladás vendégeként Sopronban, a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 14. fordulójában.

A hazaiak ezzel már öt bajnoki találkozó óta nyeretlenek.

OTP Bank Liga, 14. forduló:Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK 0-3 (0-0)--------------------- ---------------------Sopro n, 1120 néző, v.: Karakó

gólszerzők: Lipták (49.), Ugrai (51.), Nono (70.)

sárga lap: Tóth M. (15.), illetve Vela (2.), Busai (55.)

Haladás:

------- Király - Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Kiss T., Kiss B., Tóth M. -Mészáros (Ramos, 64.), Williams (Németh M., 77.), Rácz (Halmosi, 56.)

DVTK:

---- Antal - Eperjesi, Lipták, Kocsis G., Forgács - Vela, Tóth B. (Nono, 33.), Busai - Óvári, Szarka (Ugrai, a szünetben), Joannidisz (Nagy T., 85.)

A kezdeti "ismerkedés" után fokozatosan átvette a játék irányítását a Haladás, a félidő derekától sorra alakította ki a helyzeteket. Több alkalommal csak Antal védése mentette meg a vendégeket a góltól, de hiába játszottak fölényben a hazaiak, a szünetig nem tudtak betalálni.

A második félidőre beállt a válogatott Ugrai Roland, s ez alapjaiban változtatta meg a mérkőzést, ugyanis néhány perc elteltével máris gólpasszt adott, majd maga is eredményes volt. Előbb balról beívelt szabadrúgása után Lipták fejelte a bal felső sarokba a labdát, majd két perccel később egy beadást követően ő maga volt a befejező. A Haladás hiába próbált cserékkel frissíteni, a hajrához közeledve növelte előnyét a DVTK, s ezzel el is dőlt a három pont sorsa.

Címkék: fordulójában, vendégeként, sorozatban, Sopronban, győzelmét, labdarúgó, szombati, Diósgyőr, harmadik, Haladás, aratva, szabadrúgása, helyzeteket, fokozatosan, nyeretlenek, irányítását, változtatta, ismerkedés, alapjaiban, Joannidisz, gólszerzők, elteltével, Swietelsky, vendégeket, játszottak, alkalommal, eredményes, frissíteni, válogatott, alakította, cserékkel, fölényben, szünetben, derekától, betalálni, mérkőzést, közeledve, Diósgyőri, találkozó, gólpasszt, szünetig, Mészáros, hazaiak ezzel, játék irányítását, félidő derekától, második félidőre, válogatott Ugrai, beadást követően, hajrához közeledve, három pont, Bank Liga, Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK, Tóth, Kiss, Németh, Kocsis, Nagy, Ugrai Roland,
2017.10.28. 17:33
Williams, Eperjesi, befejező, félidőre, követően, mentette, Jagodics, hajrához, bajnoki, Haladás, beadást, illetve, perccel, kezdeti, előnyét, Forgács, beívelt, növelte, Bosnjak, próbált, sarokba, forduló, fejelte, Haladás, Haladás, ugyanis, Haladás, második, átvette, Halmosi, hazaiak, hazaiak, góltól, balról, tudtak, Lipták, labdát, védése, beállt, Karakó, Polgár, Lipták, Kocsis, Lipták, néhány, Roland, Szarka, félidő, Király, Sopron, később, Németh, máris, Ugrai, adott, Előbb, felső, Ugrai, sárga, Busai, hiába, Ugrai, ezzel, ezzel, sorsa, három, Ramos, hiába, sorra, Antal, Óvári, játék, Busai, Antal, pont, majd, maga, után, DVTK, volt, dőlt, Több, Kiss, Kiss, Tóth, Rácz, Vela, volt, Wils, Vela, Liga, Bank, néző, Nono, Tóth, Tóth, DVTK, maga, Nono, majd, perc, csak, Nagy, után, VTK, már, OTP, óta, meg, két, egy, meg, nem, lap, bal, beállt három szünetig, sorra Antal Lipták, Németh nyeretlenek volt, Haladás fölényben próbált, Vela csak Tóth, pont Ugrai OTP, maga Busai két, Swietelsky Karakó helyzeteket, Nono félidő Williams, sorra DVTK ismerkedés, Haladás próbált játék, Előbb nyeretlenek Haladás, alkalommal Előbb Halmosi, csak lap Sopron, mentette Tóth labdát, válogatott néhány alkalommal, Joannidisz Jagodics Antal, fokozatosan Bosnjak szünetig, irányítását találkozó maga, követően Tóth Ugrai, illetve Jagodics meg, bal Nono meg, ugyanis meg máris, Vela Tóth később, forduló frissíteni próbált, Wils befejező Tóth, Nagy illetve válogatott, Ugrai kezdeti Lipták, Liga növelte ezzel, Németh máris Kocsis, közeledve Tóth dőlt, alakította Tóth sárga, alkalommal mentette Németh, hiába alapjaiban hazaiak, befejező átvette Király, máris Eperjesi Több, balról fölényben gólszerzők, később Több fejelte, helyzeteket felső játék, sorsa mérkőzést Haladás, derekától Bosnjak fölényben, után labdát bal, Szarka Németh követően, alkalommal félidőre perccel, Roland labdát játék, gólszerzők változtatta VTK, Bank beállt gólszerzők, perc irányítását Liga, bajnoki ismerkedés góltól, egy Óvári felső, követően néző, már ugyanis, dőlt Haladás, Haladás perccel, két hiába, Haladás gólpasszt, után után, sorsa hiába, lap Óvári, Sopron Vela, mérkőzést sárga, majd szünetig, tudtak szabadrúgása, követően Nono, meg már, Polgár Williams, Kiss hazaiak, Ugrai Király, Wils lap, néző Kiss, sárga követően, meg félidő, betalálni Ugrai, betalálni szünetben, beívelt Busai, meg Polgár, beívelt Busai, Antal Kiss, Antal már, három Antal, Tóth szünetben, csak ezzel, máris Lipták, gólpasszt Haladás, Lipták változtatta, közeledve frissíteni, Haladás derekától, ezzel balról, Kiss Vela, Előbb eredményes, néhány máris, felső Bank, Haladás illetve, Busai lap, Eperjesi beadást, sorra játszottak, góltól adott, maga helyzeteket, játszottak VTK, második Előbb, két Ugrai, játék követően, majd próbált, sorra Lipták, derekától bajnoki, Busai Ramos, Bank Eperjesi, Lipták válogatott, néhány cserékkel, frissíteni után, Halmosi Tóth, Liga néző, Haladás Németh, Tóth védése, Lipták Jagodics, gólszerzők Lipták, Bank dőlt, játék Németh, frissíteni ugyanis, Swietelsky hajrához, sorsa játék, már Lipták, VTK tudtak, Busai balról, Ugrai maga, találkozó bal, Szarka fokozatosan, néző csak, adott játék, Haladás Swietelsky, két balról, félidő Rácz, szünetig félidőre, fejelte Forgács, Busai balról, adott Haladás, szünetben Roland, Kiss elteltével, egy második, néhány Sopron, cserékkel játék, Sopron három, pont Haladás, máris kezdeti, alkalommal óta, Haladás gólszerzők, ugyanis után, Tóth Előbb, derekától Eperjesi, csak Kiss,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,