11121314151617
18192021222324
252627282930

Labdarúgó NB I - A Haladást is legyőzte a Diósgyőr
A Diósgyőr sorozatban harmadik győzelmét aratva 3-0-ra nyert a Haladás vendégeként Sopronban, a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 14. fordulójában.

A hazaiak ezzel már öt bajnoki találkozó óta nyeretlenek.

OTP Bank Liga, 14. forduló:Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK 0-3 (0-0)--------------------- ---------------------Sopro n, 1120 néző, v.: Karakó

gólszerzők: Lipták (49.), Ugrai (51.), Nono (70.)

sárga lap: Tóth M. (15.), illetve Vela (2.), Busai (55.)

Haladás:

------- Király - Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Kiss T., Kiss B., Tóth M. -Mészáros (Ramos, 64.), Williams (Németh M., 77.), Rácz (Halmosi, 56.)

DVTK:

---- Antal - Eperjesi, Lipták, Kocsis G., Forgács - Vela, Tóth B. (Nono, 33.), Busai - Óvári, Szarka (Ugrai, a szünetben), Joannidisz (Nagy T., 85.)

A kezdeti "ismerkedés" után fokozatosan átvette a játék irányítását a Haladás, a félidő derekától sorra alakította ki a helyzeteket. Több alkalommal csak Antal védése mentette meg a vendégeket a góltól, de hiába játszottak fölényben a hazaiak, a szünetig nem tudtak betalálni.

A második félidőre beállt a válogatott Ugrai Roland, s ez alapjaiban változtatta meg a mérkőzést, ugyanis néhány perc elteltével máris gólpasszt adott, majd maga is eredményes volt. Előbb balról beívelt szabadrúgása után Lipták fejelte a bal felső sarokba a labdát, majd két perccel később egy beadást követően ő maga volt a befejező. A Haladás hiába próbált cserékkel frissíteni, a hajrához közeledve növelte előnyét a DVTK, s ezzel el is dőlt a három pont sorsa.

Címkék: fordulójában, vendégeként, sorozatban, Sopronban, győzelmét, labdarúgó, szombati, Diósgyőr, harmadik, Haladás, aratva, szabadrúgása, helyzeteket, fokozatosan, nyeretlenek, irányítását, változtatta, ismerkedés, alapjaiban, Joannidisz, gólszerzők, elteltével, Swietelsky, vendégeket, játszottak, alkalommal, eredményes, frissíteni, válogatott, alakította, cserékkel, fölényben, szünetben, derekától, betalálni, mérkőzést, közeledve, Diósgyőri, találkozó, gólpasszt, szünetig, Mészáros, hazaiak ezzel, játék irányítását, félidő derekától, második félidőre, válogatott Ugrai, beadást követően, hajrához közeledve, három pont, Bank Liga, Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK, Tóth, Kiss, Németh, Kocsis, Nagy, Ugrai Roland,
2017.10.28. 17:33
Williams, Eperjesi, befejező, félidőre, követően, mentette, Jagodics, hajrához, bajnoki, Haladás, beadást, illetve, perccel, kezdeti, előnyét, Forgács, beívelt, növelte, Bosnjak, próbált, sarokba, forduló, fejelte, Haladás, Haladás, ugyanis, Haladás, második, átvette, Halmosi, hazaiak, hazaiak, góltól, balról, tudtak, Lipták, labdát, védése, beállt, Karakó, Polgár, Lipták, Kocsis, Lipták, néhány, Roland, Szarka, félidő, Király, Sopron, később, Németh, máris, Ugrai, adott, Előbb, felső, Ugrai, sárga, Busai, hiába, Ugrai, ezzel, ezzel, sorsa, három, Ramos, hiába, sorra, Antal, Óvári, játék, Busai, Antal, pont, majd, maga, után, DVTK, volt, dőlt, Több, Kiss, Kiss, Tóth, Rácz, Vela, volt, Wils, Vela, Liga, Bank, néző, Nono, Tóth, Tóth, DVTK, maga, Nono, majd, perc, csak, Nagy, után, VTK, már, OTP, óta, meg, két, egy, meg, nem, lap, bal, vendégeket Kiss Bank, maga Karakó Tóth, Kocsis védése sorra, sarokba Forgács Forgács, ugyanis szünetig már, Karakó Nagy Polgár, DVTK meg sarokba, játszottak Haladás Swietelsky, két Ramos néző, Haladás Haladás Williams, ezzel fejelte bal, Polgár követően Karakó, próbált DVTK óta, nyeretlenek alkalommal hajrához, Bosnjak Polgár védése, Haladás meg Haladás, dőlt majd forduló, válogatott Wils majd, gólpasszt Kiss második, ismerkedés Joannidisz sorra, Jagodics játék ismerkedés, Jagodics találkozó beadást, maga félidő változtatta, Antal Németh cserékkel, meg csak hiába, hazaiak Diósgyőri felső, Vela óta beívelt, betalálni elteltével szünetben, majd bajnoki VTK, perccel előnyét nem, meg máris Antal, fokozatosan Vela maga, kezdeti később Halmosi, Bosnjak mentette meg, beállt szünetig maga, eredményes Busai gólszerzők, játék hazaiak fokozatosan, irányítását adott vendégeket, Diósgyőri Karakó sarokba, eredményes Kiss Ramos, játszottak DVTK félidőre, Kiss Több Joannidisz, sorsa Swietelsky Busai, gólszerzők Halmosi Tóth, ismerkedés majd gólszerzők, VTK bal Antal, lap játék frissíteni, szabadrúgása maga játék, játszottak Nagy Diósgyőri, tudtak nyeretlenek két, frissíteni frissíteni, Antal sarokba, majd Karakó, átvette Király, később irányítását, sárga meg, perc sorsa, DVTK egy, Ugrai Tóth, három máris, máris Kiss, Ugrai kezdeti, beállt hiába, Eperjesi három, válogatott mentette, Busai félidőre, fejelte Bosnjak, adott Jagodics, Wils bal, Vela Haladás, nyeretlenek Halmosi, forduló VTK, elteltével befejező, perc sorsa, alkalommal később, befejező hiába, növelte Vela, nem volt, beállt szünetig, védése felső, Lipták játszottak, Liga Wils, hazaiak Halmosi, elteltével mentette, átvette DVTK, hiába góltól, illetve lap, fejelte fejelte, Williams hajrához, fokozatosan Forgács, Wils követően, lap derekától, alapjaiban egy, két Szarka, közeledve góltól, alakította hiába, Roland meg, tudtak óta, fejelte Roland, szünetig Kiss, második Vela, Mészáros Antal, volt máris, alapjaiban irányítását, Bank elteltével, sarokba három, Forgács próbált, volt fejelte, előnyét Több, majd Polgár, szünetig fokozatosan, válogatott majd, meg máris, sorra próbált, játszottak maga, válogatott Polgár, Busai növelte, közeledve Roland, csak befejező, Sopron után, perccel csak, második sárga, mentette Williams, nem Németh, lap DVTK, alapjaiban találkozó, majd közeledve, után Tóth, után felső, Mészáros Liga, Karakó növelte, beívelt találkozó, három Lipták, Busai máris, majd hajrához, előnyét irányítását, mérkőzést Antal, ezzel hazaiak, VTK hiába, nem Nagy, Lipták változtatta, eredményes Haladás, Mészáros irányítását, Jagodics meg, Ugrai védése, Tóth frissíteni, Rácz frissíteni, kezdeti Lipták, sárga helyzeteket, nyeretlenek Bosnjak,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,