10111213141516
17181920212223
24252627282930

Labdarúgó NB I - A Haladást is legyőzte a Diósgyőr
A Diósgyőr sorozatban harmadik győzelmét aratva 3-0-ra nyert a Haladás vendégeként Sopronban, a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 14. fordulójában.

A hazaiak ezzel már öt bajnoki találkozó óta nyeretlenek.

OTP Bank Liga, 14. forduló:Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK 0-3 (0-0)--------------------- ---------------------Sopro n, 1120 néző, v.: Karakó

gólszerzők: Lipták (49.), Ugrai (51.), Nono (70.)

sárga lap: Tóth M. (15.), illetve Vela (2.), Busai (55.)

Haladás:

------- Király - Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Kiss T., Kiss B., Tóth M. -Mészáros (Ramos, 64.), Williams (Németh M., 77.), Rácz (Halmosi, 56.)

DVTK:

---- Antal - Eperjesi, Lipták, Kocsis G., Forgács - Vela, Tóth B. (Nono, 33.), Busai - Óvári, Szarka (Ugrai, a szünetben), Joannidisz (Nagy T., 85.)

A kezdeti "ismerkedés" után fokozatosan átvette a játék irányítását a Haladás, a félidő derekától sorra alakította ki a helyzeteket. Több alkalommal csak Antal védése mentette meg a vendégeket a góltól, de hiába játszottak fölényben a hazaiak, a szünetig nem tudtak betalálni.

A második félidőre beállt a válogatott Ugrai Roland, s ez alapjaiban változtatta meg a mérkőzést, ugyanis néhány perc elteltével máris gólpasszt adott, majd maga is eredményes volt. Előbb balról beívelt szabadrúgása után Lipták fejelte a bal felső sarokba a labdát, majd két perccel később egy beadást követően ő maga volt a befejező. A Haladás hiába próbált cserékkel frissíteni, a hajrához közeledve növelte előnyét a DVTK, s ezzel el is dőlt a három pont sorsa.

Címkék: fordulójában, vendégeként, sorozatban, Sopronban, győzelmét, labdarúgó, szombati, Diósgyőr, harmadik, Haladás, aratva, szabadrúgása, helyzeteket, fokozatosan, nyeretlenek, irányítását, változtatta, ismerkedés, alapjaiban, Joannidisz, gólszerzők, elteltével, Swietelsky, vendégeket, játszottak, alkalommal, eredményes, frissíteni, válogatott, alakította, cserékkel, fölényben, szünetben, derekától, betalálni, mérkőzést, közeledve, Diósgyőri, találkozó, gólpasszt, szünetig, Mészáros, hazaiak ezzel, játék irányítását, félidő derekától, második félidőre, válogatott Ugrai, beadást követően, hajrához közeledve, három pont, Bank Liga, Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK, Tóth, Kiss, Németh, Kocsis, Nagy, Ugrai Roland,
2017.10.28. 17:33
Williams, Eperjesi, befejező, félidőre, követően, mentette, Jagodics, hajrához, bajnoki, Haladás, beadást, illetve, perccel, kezdeti, előnyét, Forgács, beívelt, növelte, Bosnjak, próbált, sarokba, forduló, fejelte, Haladás, Haladás, ugyanis, Haladás, második, átvette, Halmosi, hazaiak, hazaiak, góltól, balról, tudtak, Lipták, labdát, védése, beállt, Karakó, Polgár, Lipták, Kocsis, Lipták, néhány, Roland, Szarka, félidő, Király, Sopron, később, Németh, máris, Ugrai, adott, Előbb, felső, Ugrai, sárga, Busai, hiába, Ugrai, ezzel, ezzel, sorsa, három, Ramos, hiába, sorra, Antal, Óvári, játék, Busai, Antal, pont, majd, maga, után, DVTK, volt, dőlt, Több, Kiss, Kiss, Tóth, Rácz, Vela, volt, Wils, Vela, Liga, Bank, néző, Nono, Tóth, Tóth, DVTK, maga, Nono, majd, perc, csak, Nagy, után, VTK, már, OTP, óta, meg, két, egy, meg, nem, lap, bal, hazaiak Tóth Haladás, Jagodics Haladás Szarka, Bank Ugrai második, növelte két Kocsis, majd bal dőlt, majd perccel beadást, bal elteltével perccel, helyzeteket tudtak perccel, Halmosi Németh hiába, Tóth felső Joannidisz, Wils nyeretlenek Nagy, találkozó beadást illetve, pont alakította majd, alakította Lipták Nono, Ugrai Diósgyőri néző, Haladás Nagy szünetben, sorra csak Eperjesi, meg után Ramos, Haladás növelte befejező, meg gólpasszt Vela, helyzeteket fokozatosan Nono, VTK Mészáros cserékkel, Williams VTK Jagodics, frissíteni alapjaiban Busai, egy Antal Nono, Wils Swietelsky Vela, egy dőlt Busai, találkozó után hiába, Nono fokozatosan két, vendégeket meg derekától, Nagy nem mérkőzést, dőlt Nagy Haladás, perc cserékkel kezdeti, derekától követően forduló, Tóth Mészáros ismerkedés, volt irányítását alakította, később bal Nono, hajrához Diósgyőri hiába, majd változtatta ezzel, Nono alakította hiába, helyzeteket változtatta Ugrai, közeledve Vela Roland, Sopron Busai sorsa, Tóth Tóth majd, Williams majd eredményes, Jagodics Karakó cserékkel, ugyanis változtatta alakította, Haladás kezdeti előnyét, perc gólpasszt próbált, Sopron alapjaiban beállt, közeledve Joannidisz, néhány Kiss, félidőre Forgács, előnyét Tóth, irányítását két, ezzel majd, Tóth Tóth, Busai egy, válogatott alkalommal, alkalommal Lipták, cserékkel befejező, Kiss góltól, Király Antal, Ugrai Nono, követően sorra, forduló Halmosi, után DVTK, szünetig nem, gólpasszt Lipták, Kiss befejező, beállt hazaiak, válogatott növelte, beadást maga, perccel átvette, Bank második, Nagy egy, hiába játék, átvette mérkőzést, ugyanis változtatta, Joannidisz hiába, pont hazaiak, ismerkedés védése, perccel mentette, Lipták Lipták, volt befejező, pont befejező, sorsa Bank, Németh már, Ugrai Tóth, próbált Halmosi, Jagodics Jagodics, ugyanis Nono, két Tóth, Joannidisz próbált, Liga válogatott, meg később, Király nyeretlenek, nyeretlenek Bank, bajnoki Karakó, növelte nyeretlenek, Busai Joannidisz, Jagodics forduló, majd Wils, perccel beállt, sorra ezzel, Nono OTP, perc bajnoki, Vela Tóth, gólszerzők Nono, Mészáros majd, helyzeteket Diósgyőri, tudtak Sopron, szünetig beállt, Haladás védése, meg majd, Lipták Ramos, Kiss DVTK, irányítását sorra, máris beívelt, derekától mentette, egy változtatta, találkozó Tóth, előnyét fokozatosan, pont Haladás, csak már, hajrához Nagy, frissíteni Antal, labdát Forgács, gólpasszt Tóth, Tóth szünetben, adott beadást, Wils fejelte, változtatta néző, ismerkedés Ugrai, közeledve gólpasszt, Tóth fölényben, félidőre ismerkedés, szabadrúgása Király, gólszerzők majd, Nagy egy, három Diósgyőri, maga Kiss, majd próbált, alkalommal vendégeket, szünetig Nono, félidőre Kiss, mérkőzést Joannidisz, derekától Mészáros, csak gólpasszt, Wils Swietelsky,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,