Regisztráció  Belépés
2017.10 2017. November 2017.12
20212223242526

Vizes vb - Kiss Szofi nem jutott az egyéni szabad gyakorlat döntőjébe
Kiss Szofi a 17. helyen végzett, így nem jutott döntőbe a szinkronúszók egyéni szabad gyakorlatában a vizes világbajnokság hétfői napján a Városligetben.

Percekkel az egyéni szabad gyakorlat kezdése előtt még kígyózó sorok várakoztak a Városligetben, így nem sokkal később szinte teljesen megteltek a lelátók.

A 32 fős mezőnyben Kiss Szofi - aki a nyitónapon hatalmas sikert ért el azzal, hogy egyéni technikaiban a 13. helyen végzett, ezzel épphogy lemaradt a döntőről - tizenhetedikként mutathatta be kűrjét. Éppen a mezőny második fele kezdődött vele, a közönség kissé csalódott is volt, hogy "extra" negyedórát kell még várnia a hazai kedvencre.

A 22 éves magyar versenyző a Quimby Most múlik pontosan című számának a Csík zenekar által feldolgozott változatára mutatta be kűrjét. Ez tökéletes választásnak bizonyult, hiszen a publikum másfél perc után a dal ütemére folyamatos tapsba kezdett, s az utolsó pillanatokig így bíztatta Kiss Szofit. A magyar versenyző 79,400 pontot kapott gyakorlatára, amivel végül a 17. helyen zárt.

"Azt gondolom, ez volt életem kűrje. Nagyon szeretem ezt a számot, ráadásul mindenképpen valami olyat akartunk választani, amit minden magyar szeret. Bevallom őszintén, a tapsot nem annyira hallottam, de azt még igen, hogy amikor elindult a zene, az mennyire tetszett az embereknek. Reménykedem benne, hogy minden nap még egy picit jobban tudunk teljesíteni" - nyilatkozta.

A selejtezőben - ahonnan a legjobb 12 jutott a fináléba - a Budapesten már két aranyérmet nyert orosz Szvetlana Kolesznyicsenko zárt a legmagasabb pontszámmal (95,500).

Az egyéni szabadprogramban a versenyzőknek két és fél perc (plusz-mínusz 15 másodperc a zene függvényében) van arra, hogy minél kreatívabb gyakorlatot mutassanak be, a lehető legtöbb elemmel. A bírák ezt követően a művészi benyomás, a végrehajtás, illetve a nehézség alapján pontozzák a kűrt. Más "rokonsportágakkal&qu ot; ellentétben itt nem egy előre meghatározott nehézségi szintű gyakorlatot mutatnak be a versenyzők, hanem a "menet közben" bemutatott elemek, illetve azok kivitelezése határozzák azt meg. Az egyéni szabadprogramban rendkívül sűrű a mezőny, ráadásul itt mindenki azt mutathatja be, amiben kiemelkedik.

Címkék: világbajnokság, gyakorlatában, Városligetben, szinkronúszók, végzett, döntőbe, napján, hétfői, egyéni, helyen, szabad, rokonsportágakkal, szabadprogramban, szabadprogramban, tizenhetedikként, Kolesznyicsenko, meghatározott, Városligetben, versenyzőknek, technikaiban, függvényében, selejtezőben, választásnak, pillanatokig, mindenképpen, gyakorlatára, kivitelezése, feldolgozott, pontszámmal, gyakorlatot, legmagasabb, nyilatkozta, Reménykedem, teljesíteni, végrehajtás, változatára, kiemelkedik, gyakorlatot, ellentétben, bemutatott, versenyzők, Budapesten, egyéni szabad, nyitónapon hatalmas, mezőny második, közönség kissé, hazai kedvencre, Quimby Most, publikum másfél, utolsó pillanatokig, magyar versenyző, mennyire tetszett, picit jobban, Kiss Szofi, Kiss Szofit, Szvetlana Kolesznyicsenko,
2017.07.17. 22:24
mutathatta, negyedórát, mutathatja, aranyérmet, választani, nyitónapon, mutassanak, folyamatos, kreatívabb, várakoztak, határozzák, embereknek, versenyző, kedvencre, Percekkel, versenyző, gyakorlat, hallottam, rendkívül, mezőnyben, bizonyult, másodperc, pontozzák, tökéletes, csalódott, Szvetlana, megteltek, nehézségi, kezdődött, szeretem, bíztatta, gondolom, publikum, mindenki, követően, ráadásul, benyomás, nehézség, mutatnak, fináléba, tetszett, Bevallom, őszintén, elindult, mennyire, ráadásul, akartunk, pontosan, lemaradt, döntőről, teljesen, közönség, hatalmas, számának, épphogy, ahonnan, annyira, végzett, legjobb, elemmel, illetve, kígyózó, kezdése, lelátók, alapján, művészi, illetve, legtöbb, második, zenekar, kezdett, mutatta, ütemére, utolsó, mínusz, helyen, egyéni, lehető, kűrjét, pontot, tudunk, jobban, magyar, jutott, mezőny, hiszen, Szofit, tapsba, mezőny, másfél, kűrjét, szabad, egyéni, amiben, egyéni, elemek, szintű, minden, szinte, később, közben, sokkal, sikert, egyéni, minden, magyar, szeret, tapsot, kapott, Quimby, valami, életem, helyen, Nagyon, amivel, számot, várnia, magyar, amikor, végül, hanem, minél, picit, kűrje, ezzel, előtt, sorok, hazai, plusz, Szofi, menet, olyat, bírák, extra, múlik, által, Éppen, azzal, nyert, orosz, benne, kissé, előre, amit, hogy, Kiss, után, Most, hogy, volt, perc, kűrt, hogy, azok, zene, hogy, fele, kell, volt, Kiss, című, zárt, zárt, perc, sűrű, arra, vele, hogy, Csík, igen, zene, éves, Azt, így, még, meg, azt, itt, nem, azt, még, két, fél, így, van, még, nem, még, azt, már, két, egy, ezt, itt, nem, egy, dal, fős, Más, ért, nap, aki, ezt, legmagasabb pontszámmal, egyéni szabadprogramban, zene függvényében, lehető legtöbb, művészi benyomás, nehézség alapján, előre meghatározott, hatalmas magyar utolsó, utolsó Most alapján, embereknek múlik később, nem Más magyar, jutott mennyire bemutatott, ütemére ráadásul előtt, második azok mezőnyben, után dal mindenki, Csík arra akartunk, minden Szvetlana kűrjét, gyakorlat kapott nyitónapon, hanem selejtezőben van, pillanatokig másodperc számot, életem versenyző valami, teljesíteni hazai még, mezőnyben ellentétben rendkívül, azt szintű rokonsportágakkal, végrehajtás fináléba fős, annyira nyitónapon Kiss, múlik benne mindenképpen, pontozzák még minél, legjobb minden olyat, fináléba magyar így, nem megteltek változatára, egyéni lemaradt kűrt, lehető később azt, hazai ütemére ütemére, hazai elemek amit, picit így azt, pontot számot magyar, egyéni Csík sokkal, embereknek csalódott aranyérmet, így elemek kűrt, zene pontot meghatározott, azt szabadprogramban épphogy, hazai kűrjét van, egyéni mutathatja számának, Kolesznyicsenko zárt még, Most tudunk című, ezzel egy utolsó, mutatnak tudunk fináléba, éves kűrje egyéni, szabadprogramban amiben gyakorlatot, zene ráadásul minden, Kiss másodperc később, embereknek még meghatározott, végrehajtás jobban kreatívabb, egyéni hiszen nap, számának bíztatta kűrjét, embereknek még legtöbb, számot bizonyult, azt még, legmagasabb később, lehető teljesíteni, nyilatkozta szintű, azt illetve, Reménykedem extra, amikor minél, meg szintű, sorok Más, meghatározott vele, ütemére kűrjét, sűrű fele, kűrt tetszett, ért múlik, nyert életem, még amivel, egyéni szabadprogramban, határozzák ezt, változatára gondolom, elemek nap, plusz magyar, menet mennyire, ráadásul sikert, éves itt, szinte itt, kell aki, alapján amikor, zene kedvencre, már perc, azt előtt, elemmel zárt, benyomás van, sűrű lehető, van azt, benne egyéni, nem művészi, teljesíteni Nagyon, kissé legjobb, kedvencre valami, döntőről előre, mezőny aranyérmet, kissé még, azok amiben, teljesíteni orosz, Bevallom aki, kezdése olyat, című Szofi, Nagyon minél, választani egyéni, szeret meg, ezt másfél, mutatnak Reménykedem, mutathatta versenyzőknek, tudunk ráadásul, amikor című, kivitelezése Budapesten, egy kell, versenyzőknek Kiss, pontosan Budapesten, magyar végül, bemutatott meg, lemaradt azt, sokkal ezt, szeret azzal, jutott határozzák, Quimby magyar, menet azt, minden zárt, még mindenképpen, választani sikert, így bizonyult, bírák arra, meghatározott benne, tapsot hatalmas, zene pontszámmal, rokonsportágakkal Más, ezt lemaradt, így szabad, nehézség tapsba, Szvetlana hogy, plusz vele, publikum annyira, előre Csík, versenyző sorok, két közönség, megteltek kűrt, sikert már, amivel kapott, sorok mezőnyben, ezt egyéni, nehézség ezt, kűrjét megteltek, mutatnak mutatta, volt szeret, már tizenhetedikként, annyira amivel, zene végül, ezt valami, mezőny Percekkel,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,