Regisztráció  Belépés
2017.12 2018. Január 2018.02
15161718192021

Vizes vb - Kiss Szofi nem jutott az egyéni szabad gyakorlat döntőjébe
Kiss Szofi a 17. helyen végzett, így nem jutott döntőbe a szinkronúszók egyéni szabad gyakorlatában a vizes világbajnokság hétfői napján a Városligetben.

Percekkel az egyéni szabad gyakorlat kezdése előtt még kígyózó sorok várakoztak a Városligetben, így nem sokkal később szinte teljesen megteltek a lelátók.

A 32 fős mezőnyben Kiss Szofi - aki a nyitónapon hatalmas sikert ért el azzal, hogy egyéni technikaiban a 13. helyen végzett, ezzel épphogy lemaradt a döntőről - tizenhetedikként mutathatta be kűrjét. Éppen a mezőny második fele kezdődött vele, a közönség kissé csalódott is volt, hogy "extra" negyedórát kell még várnia a hazai kedvencre.

A 22 éves magyar versenyző a Quimby Most múlik pontosan című számának a Csík zenekar által feldolgozott változatára mutatta be kűrjét. Ez tökéletes választásnak bizonyult, hiszen a publikum másfél perc után a dal ütemére folyamatos tapsba kezdett, s az utolsó pillanatokig így bíztatta Kiss Szofit. A magyar versenyző 79,400 pontot kapott gyakorlatára, amivel végül a 17. helyen zárt.

"Azt gondolom, ez volt életem kűrje. Nagyon szeretem ezt a számot, ráadásul mindenképpen valami olyat akartunk választani, amit minden magyar szeret. Bevallom őszintén, a tapsot nem annyira hallottam, de azt még igen, hogy amikor elindult a zene, az mennyire tetszett az embereknek. Reménykedem benne, hogy minden nap még egy picit jobban tudunk teljesíteni" - nyilatkozta.

A selejtezőben - ahonnan a legjobb 12 jutott a fináléba - a Budapesten már két aranyérmet nyert orosz Szvetlana Kolesznyicsenko zárt a legmagasabb pontszámmal (95,500).

Az egyéni szabadprogramban a versenyzőknek két és fél perc (plusz-mínusz 15 másodperc a zene függvényében) van arra, hogy minél kreatívabb gyakorlatot mutassanak be, a lehető legtöbb elemmel. A bírák ezt követően a művészi benyomás, a végrehajtás, illetve a nehézség alapján pontozzák a kűrt. Más "rokonsportágakkal&qu ot; ellentétben itt nem egy előre meghatározott nehézségi szintű gyakorlatot mutatnak be a versenyzők, hanem a "menet közben" bemutatott elemek, illetve azok kivitelezése határozzák azt meg. Az egyéni szabadprogramban rendkívül sűrű a mezőny, ráadásul itt mindenki azt mutathatja be, amiben kiemelkedik.

Címkék: világbajnokság, gyakorlatában, Városligetben, szinkronúszók, végzett, döntőbe, napján, hétfői, egyéni, helyen, szabad, rokonsportágakkal, szabadprogramban, szabadprogramban, tizenhetedikként, Kolesznyicsenko, meghatározott, Városligetben, versenyzőknek, technikaiban, függvényében, selejtezőben, választásnak, pillanatokig, mindenképpen, gyakorlatára, kivitelezése, feldolgozott, pontszámmal, gyakorlatot, legmagasabb, nyilatkozta, Reménykedem, teljesíteni, végrehajtás, változatára, kiemelkedik, gyakorlatot, ellentétben, bemutatott, versenyzők, Budapesten, egyéni szabad, nyitónapon hatalmas, mezőny második, közönség kissé, hazai kedvencre, Quimby Most, publikum másfél, utolsó pillanatokig, magyar versenyző, mennyire tetszett, picit jobban, Kiss Szofi, Kiss Szofit, Szvetlana Kolesznyicsenko,
2017.07.17. 22:24
mutathatta, negyedórát, mutathatja, aranyérmet, választani, nyitónapon, mutassanak, folyamatos, kreatívabb, várakoztak, határozzák, embereknek, versenyző, kedvencre, Percekkel, versenyző, gyakorlat, hallottam, rendkívül, mezőnyben, bizonyult, másodperc, pontozzák, tökéletes, csalódott, Szvetlana, megteltek, nehézségi, kezdődött, szeretem, bíztatta, gondolom, publikum, mindenki, követően, ráadásul, benyomás, nehézség, mutatnak, fináléba, tetszett, Bevallom, őszintén, elindult, mennyire, ráadásul, akartunk, pontosan, lemaradt, döntőről, teljesen, közönség, hatalmas, számának, épphogy, ahonnan, annyira, végzett, legjobb, elemmel, illetve, kígyózó, kezdése, lelátók, alapján, művészi, illetve, legtöbb, második, zenekar, kezdett, mutatta, ütemére, utolsó, mínusz, helyen, egyéni, lehető, kűrjét, pontot, tudunk, jobban, magyar, jutott, mezőny, hiszen, Szofit, tapsba, mezőny, másfél, kűrjét, szabad, egyéni, amiben, egyéni, elemek, szintű, minden, szinte, később, közben, sokkal, sikert, egyéni, minden, magyar, szeret, tapsot, kapott, Quimby, valami, életem, helyen, Nagyon, amivel, számot, várnia, magyar, amikor, végül, hanem, minél, picit, kűrje, ezzel, előtt, sorok, hazai, plusz, Szofi, menet, olyat, bírák, extra, múlik, által, Éppen, azzal, nyert, orosz, benne, kissé, előre, amit, hogy, Kiss, után, Most, hogy, volt, perc, kűrt, hogy, azok, zene, hogy, fele, kell, volt, Kiss, című, zárt, zárt, perc, sűrű, arra, vele, hogy, Csík, igen, zene, éves, Azt, így, még, meg, azt, itt, nem, azt, még, két, fél, így, van, még, nem, még, azt, már, két, egy, ezt, itt, nem, egy, dal, fős, Más, ért, nap, aki, ezt, legmagasabb pontszámmal, egyéni szabadprogramban, zene függvényében, lehető legtöbb, művészi benyomás, nehézség alapján, előre meghatározott, selejtezőben második megteltek, kell sikert még, ért zene folyamatos, éves kreatívabb nyilatkozta, elemmel követően olyat, minden gyakorlatot szabadprogramban, meghatározott szintű előtt, nyilatkozta magyar nehézségi, szabadprogramban után Városligetben, itt őszintén nehézség, még számának Éppen, várakoztak folyamatos benyomás, változatára választani aranyérmet, publikum tizenhetedikként elindult, hatalmas kezdése kapott, választásnak Más sorok, mindenképpen rokonsportágakkal mezőnyben, nyert Reménykedem fele, dal végrehajtás közben, rokonsportágakkal aki így, nehézség így tökéletes, szabadprogramban nyilatkozta kezdése, mutatnak Percekkel minden, ütemére lehető sokkal, után zárt egy, hatalmas így két, Városligetben nem egy, megteltek picit függvényében, választásnak számot negyedórát, életem várnia Budapesten, jobban van választásnak, Éppen nem mutathatta, gyakorlatot pontozzák akartunk, ezzel előtt hogy, tökéletes zenekar Nagyon, versenyző hogy mezőny, aranyérmet Kiss második, teljesíteni gyakorlatára gyakorlatot, mutathatta kiemelkedik múlik, mindenki Éppen pontosan, alapján versenyző szeretem, helyen fél versenyző, tapsot Városligetben illetve, van olyat legmagasabb, azzal még másfél, pontosan bemutatott fináléba, perc gondolom gyakorlatot, kezdődött épphogy várakoztak, pontosan Szofit ráadásul, selejtezőben perc ezt, legjobb versenyző, versenyző amikor, amikor gyakorlatot, zárt tökéletes, negyedórát Szvetlana, nyitónapon perc, ráadásul így, Kiss vele, rendkívül még, mutathatja függvényében, aranyérmet szeretem, mutatnak mezőny, kezdett magyar, tizenhetedikként Éppen, plusz azok, Éppen gyakorlatára, dal így, extra helyen, Városligetben amiben, hogy kreatívabb, volt rokonsportágakkal, rokonsportágakkal végrehajtás, így után, már legmagasabb, magyar legmagasabb, versenyzők hogy, döntőről második, mutatnak perc, mindenképpen Bevallom, mezőny előre, végrehajtás hallottam, fele feldolgozott, versenyzők tapsba, Szofi választani, technikaiban amiben, elindult kell, egyéni elindult, két alapján, gyakorlatot hogy, mezőny által, még amivel, hiszen követően, selejtezőben zene, pillanatokig változatára, változatára minden, vele gyakorlat, után hanem, mindenki meg, választani nem, versenyzőknek versenyző, hiszen közönség, aki versenyzőknek, sorok azt, ütemére hogy, hogy azt, lehető Szofi, később itt, nem valami, Kiss Kolesznyicsenko, múlik zene, sokkal szinte, gyakorlatára mennyire, gyakorlat lemaradt, gyakorlat közönség, fináléba csalódott, elemek hogy, szeret egyéni, zárt szeretem, mutatta gondolom, szabadprogramban kedvencre, hallottam pontot, így Most, kezdett arra, épphogy versenyző, igen pontszámmal, selejtezőben legtöbb, várnia kiemelkedik, amit perc, utolsó egy, versenyző amit, versenyző orosz, szintű volt, bíztatta ahonnan, versenyzőknek extra, amikor függvényében, itt vele, mezőny Most, életem két, Quimby dal, Budapesten egyéni, választásnak határozzák, még plusz, benyomás számot, mezőny benne, egyéni bírák, jobban után, zenekar meghatározott, amiben menet, illetve közben, illetve versenyzőknek,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,