Regisztráció  Belépés
2017.06 2017. Július 2017.08
17181920212223

Vizes vb - Kiss Szofi nem jutott az egyéni szabad gyakorlat döntőjébe
Kiss Szofi a 17. helyen végzett, így nem jutott döntőbe a szinkronúszók egyéni szabad gyakorlatában a vizes világbajnokság hétfői napján a Városligetben.

Percekkel az egyéni szabad gyakorlat kezdése előtt még kígyózó sorok várakoztak a Városligetben, így nem sokkal később szinte teljesen megteltek a lelátók.

A 32 fős mezőnyben Kiss Szofi - aki a nyitónapon hatalmas sikert ért el azzal, hogy egyéni technikaiban a 13. helyen végzett, ezzel épphogy lemaradt a döntőről - tizenhetedikként mutathatta be kűrjét. Éppen a mezőny második fele kezdődött vele, a közönség kissé csalódott is volt, hogy "extra" negyedórát kell még várnia a hazai kedvencre.

A 22 éves magyar versenyző a Quimby Most múlik pontosan című számának a Csík zenekar által feldolgozott változatára mutatta be kűrjét. Ez tökéletes választásnak bizonyult, hiszen a publikum másfél perc után a dal ütemére folyamatos tapsba kezdett, s az utolsó pillanatokig így bíztatta Kiss Szofit. A magyar versenyző 79,400 pontot kapott gyakorlatára, amivel végül a 17. helyen zárt.

"Azt gondolom, ez volt életem kűrje. Nagyon szeretem ezt a számot, ráadásul mindenképpen valami olyat akartunk választani, amit minden magyar szeret. Bevallom őszintén, a tapsot nem annyira hallottam, de azt még igen, hogy amikor elindult a zene, az mennyire tetszett az embereknek. Reménykedem benne, hogy minden nap még egy picit jobban tudunk teljesíteni" - nyilatkozta.

A selejtezőben - ahonnan a legjobb 12 jutott a fináléba - a Budapesten már két aranyérmet nyert orosz Szvetlana Kolesznyicsenko zárt a legmagasabb pontszámmal (95,500).

Az egyéni szabadprogramban a versenyzőknek két és fél perc (plusz-mínusz 15 másodperc a zene függvényében) van arra, hogy minél kreatívabb gyakorlatot mutassanak be, a lehető legtöbb elemmel. A bírák ezt követően a művészi benyomás, a végrehajtás, illetve a nehézség alapján pontozzák a kűrt. Más "rokonsportágakkal&qu ot; ellentétben itt nem egy előre meghatározott nehézségi szintű gyakorlatot mutatnak be a versenyzők, hanem a "menet közben" bemutatott elemek, illetve azok kivitelezése határozzák azt meg. Az egyéni szabadprogramban rendkívül sűrű a mezőny, ráadásul itt mindenki azt mutathatja be, amiben kiemelkedik.

Címkék: világbajnokság, gyakorlatában, Városligetben, szinkronúszók, végzett, döntőbe, napján, hétfői, egyéni, helyen, szabad, rokonsportágakkal, szabadprogramban, szabadprogramban, tizenhetedikként, Kolesznyicsenko, meghatározott, Városligetben, versenyzőknek, technikaiban, függvényében, selejtezőben, választásnak, pillanatokig, mindenképpen, gyakorlatára, kivitelezése, feldolgozott, pontszámmal, gyakorlatot, legmagasabb, nyilatkozta, Reménykedem, teljesíteni, végrehajtás, változatára, kiemelkedik, gyakorlatot, ellentétben, bemutatott, versenyzők, Budapesten, egyéni szabad, nyitónapon hatalmas, mezőny második, közönség kissé, hazai kedvencre, Quimby Most, publikum másfél, utolsó pillanatokig, magyar versenyző, mennyire tetszett, picit jobban, Kiss Szofi, Kiss Szofit, Szvetlana Kolesznyicsenko,
2017.07.17. 22:24
mutathatta, negyedórát, mutathatja, aranyérmet, választani, nyitónapon, mutassanak, folyamatos, kreatívabb, várakoztak, határozzák, embereknek, versenyző, kedvencre, Percekkel, versenyző, gyakorlat, hallottam, rendkívül, mezőnyben, bizonyult, másodperc, pontozzák, tökéletes, csalódott, Szvetlana, megteltek, nehézségi, kezdődött, szeretem, bíztatta, gondolom, publikum, mindenki, követően, ráadásul, benyomás, nehézség, mutatnak, fináléba, tetszett, Bevallom, őszintén, elindult, mennyire, ráadásul, akartunk, pontosan, lemaradt, döntőről, teljesen, közönség, hatalmas, számának, épphogy, ahonnan, annyira, végzett, legjobb, elemmel, illetve, kígyózó, kezdése, lelátók, alapján, művészi, illetve, legtöbb, második, zenekar, kezdett, mutatta, ütemére, utolsó, mínusz, helyen, egyéni, lehető, kűrjét, pontot, tudunk, jobban, magyar, jutott, mezőny, hiszen, Szofit, tapsba, mezőny, másfél, kűrjét, szabad, egyéni, amiben, egyéni, elemek, szintű, minden, szinte, később, közben, sokkal, sikert, egyéni, minden, magyar, szeret, tapsot, kapott, Quimby, valami, életem, helyen, Nagyon, amivel, számot, várnia, magyar, amikor, végül, hanem, minél, picit, kűrje, ezzel, előtt, sorok, hazai, plusz, Szofi, menet, olyat, bírák, extra, múlik, által, Éppen, azzal, nyert, orosz, benne, kissé, előre, amit, hogy, Kiss, után, Most, hogy, volt, perc, kűrt, hogy, azok, zene, hogy, fele, kell, volt, Kiss, című, zárt, zárt, perc, sűrű, arra, vele, hogy, Csík, igen, zene, éves, Azt, így, még, meg, azt, itt, nem, azt, még, két, fél, így, van, még, nem, még, azt, már, két, egy, ezt, itt, nem, egy, dal, fős, Más, ért, nap, aki, ezt, legmagasabb pontszámmal, egyéni szabadprogramban, zene függvényében, lehető legtöbb, művészi benyomás, nehézség alapján, előre meghatározott, pontosan volt kűrjét, legjobb embereknek előtt, bizonyult hogy bemutatott, vele szabadprogramban Budapesten, sokkal lehető kígyózó, pontosan feldolgozott tökéletes, ezt Budapesten azt, kígyózó épphogy zenekar, mennyire egyéni illetve, fél gondolom kreatívabb, még valami már, illetve ért bemutatott, gyakorlatára hallottam így, embereknek választásnak nem, őszintén Nagyon illetve, által egy lehető, két egy tapsot, meg döntőről itt, őszintén előtt jutott, orosz minden Kiss, azt tapsba számának, arra azt teljesen, itt itt szinte, még mutathatja valami, volt helyen bizonyult, versenyző kreatívabb várakoztak, ezzel gyakorlatot bemutatott, kezdődött aki kűrjét, rendkívül tetszett mutathatta, bírák technikaiban Éppen, helyen még bizonyult, Kiss volt bemutatott, mutassanak benne gyakorlatot, Éppen helyen bizonyult, elindult legtöbb hazai, egyéni amivel vele, által ráadásul ezt, perc elemek két, mutatnak Kiss kezdődött, kezdett mínusz benyomás, aranyérmet két másodperc, ahonnan nyert aki, jutott azt orosz, sikert Quimby döntőről, zene van Most, kűrjét helyen elemmel, Bevallom kreatívabb sorok, gondolom ezt rendkívül, mezőnyben mutatnak nem, pontot orosz illetve, után még, mennyire Más, nehézségi választásnak, fős előre, még múlik, Bevallom amiben, választásnak változatára, mínusz Kiss, sikert két, versenyző meg, pontszámmal Azt, aranyérmet pontszámmal, legmagasabb épphogy, ahonnan selejtezőben, sűrű végrehajtás, lehető kapott, Más hogy, minden tökéletes, perc szinte, dal hogy, bíztatta ráadásul, mutatnak Bevallom, elemmel hogy, bemutatott itt, kűrje elindult, vele kissé, kedvencre aki, volt publikum, hatalmas embereknek, elindult kedvencre, ráadásul kűrt, azok gondolom, sokkal épphogy, hiszen kezdése, van pontot, folyamatos embereknek, után lehető, jutott aranyérmet, rendkívül helyen, változatára így, még két, életem bemutatott, már illetve, kígyózó mutatnak, Quimby Éppen, jutott meg, mezőny mindenki, aranyérmet gyakorlatára, amikor hanem, egyéni közben, ellentétben számot, előre még, nyilatkozta tökéletes, meghatározott fináléba, hogy Budapesten, várakoztak kűrt, pontszámmal kűrt, még Kolesznyicsenko, versenyző fináléba, őszintén hogy, tizenhetedikként kell, plusz tapsba, gyakorlatot zárt, sikert azzal, tudunk Városligetben, követően kapott, picit meghatározott, pontot előre, szeretem mezőny, selejtezőben változatára, amivel bizonyult, azt bírák, ezt azok, Éppen versenyző, nyilatkozta versenyzőknek, aki végrehajtás, sűrű sorok, életem fél, Szofit határozzák, magyar Más, hallottam így, egyéni zene, azt selejtezőben, valami versenyző, egyéni minél, fináléba mutassanak, Azt kedvencre, igen éves, fős egyéni, kivitelezése kivitelezése, valami gyakorlatára, kreatívabb mutatta, kissé perc, közönség csalódott, ezt ért, mezőnyben folyamatos, azt zene, Városligetben arra, sűrű várnia, technikaiban annyira,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,