Regisztráció  Belépés
2018.05 2018. Június 2018.07
18192021222324

Vizes vb - Kiss Szofi nem jutott az egyéni szabad gyakorlat döntőjébe
Kiss Szofi a 17. helyen végzett, így nem jutott döntőbe a szinkronúszók egyéni szabad gyakorlatában a vizes világbajnokság hétfői napján a Városligetben.

Percekkel az egyéni szabad gyakorlat kezdése előtt még kígyózó sorok várakoztak a Városligetben, így nem sokkal később szinte teljesen megteltek a lelátók.

A 32 fős mezőnyben Kiss Szofi - aki a nyitónapon hatalmas sikert ért el azzal, hogy egyéni technikaiban a 13. helyen végzett, ezzel épphogy lemaradt a döntőről - tizenhetedikként mutathatta be kűrjét. Éppen a mezőny második fele kezdődött vele, a közönség kissé csalódott is volt, hogy "extra" negyedórát kell még várnia a hazai kedvencre.

A 22 éves magyar versenyző a Quimby Most múlik pontosan című számának a Csík zenekar által feldolgozott változatára mutatta be kűrjét. Ez tökéletes választásnak bizonyult, hiszen a publikum másfél perc után a dal ütemére folyamatos tapsba kezdett, s az utolsó pillanatokig így bíztatta Kiss Szofit. A magyar versenyző 79,400 pontot kapott gyakorlatára, amivel végül a 17. helyen zárt.

"Azt gondolom, ez volt életem kűrje. Nagyon szeretem ezt a számot, ráadásul mindenképpen valami olyat akartunk választani, amit minden magyar szeret. Bevallom őszintén, a tapsot nem annyira hallottam, de azt még igen, hogy amikor elindult a zene, az mennyire tetszett az embereknek. Reménykedem benne, hogy minden nap még egy picit jobban tudunk teljesíteni" - nyilatkozta.

A selejtezőben - ahonnan a legjobb 12 jutott a fináléba - a Budapesten már két aranyérmet nyert orosz Szvetlana Kolesznyicsenko zárt a legmagasabb pontszámmal (95,500).

Az egyéni szabadprogramban a versenyzőknek két és fél perc (plusz-mínusz 15 másodperc a zene függvényében) van arra, hogy minél kreatívabb gyakorlatot mutassanak be, a lehető legtöbb elemmel. A bírák ezt követően a művészi benyomás, a végrehajtás, illetve a nehézség alapján pontozzák a kűrt. Más "rokonsportágakkal&qu ot; ellentétben itt nem egy előre meghatározott nehézségi szintű gyakorlatot mutatnak be a versenyzők, hanem a "menet közben" bemutatott elemek, illetve azok kivitelezése határozzák azt meg. Az egyéni szabadprogramban rendkívül sűrű a mezőny, ráadásul itt mindenki azt mutathatja be, amiben kiemelkedik.

Címkék: világbajnokság, gyakorlatában, Városligetben, szinkronúszók, végzett, döntőbe, napján, hétfői, egyéni, helyen, szabad, rokonsportágakkal, szabadprogramban, szabadprogramban, tizenhetedikként, Kolesznyicsenko, meghatározott, Városligetben, versenyzőknek, technikaiban, függvényében, selejtezőben, választásnak, pillanatokig, mindenképpen, gyakorlatára, kivitelezése, feldolgozott, pontszámmal, gyakorlatot, legmagasabb, nyilatkozta, Reménykedem, teljesíteni, végrehajtás, változatára, kiemelkedik, gyakorlatot, ellentétben, bemutatott, versenyzők, Budapesten, egyéni szabad, nyitónapon hatalmas, mezőny második, közönség kissé, hazai kedvencre, Quimby Most, publikum másfél, utolsó pillanatokig, magyar versenyző, mennyire tetszett, picit jobban, Kiss Szofi, Kiss Szofit, Szvetlana Kolesznyicsenko,
2017.07.17. 22:24
mutathatta, negyedórát, mutathatja, aranyérmet, választani, nyitónapon, mutassanak, folyamatos, kreatívabb, várakoztak, határozzák, embereknek, versenyző, kedvencre, Percekkel, versenyző, gyakorlat, hallottam, rendkívül, mezőnyben, bizonyult, másodperc, pontozzák, tökéletes, csalódott, Szvetlana, megteltek, nehézségi, kezdődött, szeretem, bíztatta, gondolom, publikum, mindenki, követően, ráadásul, benyomás, nehézség, mutatnak, fináléba, tetszett, Bevallom, őszintén, elindult, mennyire, ráadásul, akartunk, pontosan, lemaradt, döntőről, teljesen, közönség, hatalmas, számának, épphogy, ahonnan, annyira, végzett, legjobb, elemmel, illetve, kígyózó, kezdése, lelátók, alapján, művészi, illetve, legtöbb, második, zenekar, kezdett, mutatta, ütemére, utolsó, mínusz, helyen, egyéni, lehető, kűrjét, pontot, tudunk, jobban, magyar, jutott, mezőny, hiszen, Szofit, tapsba, mezőny, másfél, kűrjét, szabad, egyéni, amiben, egyéni, elemek, szintű, minden, szinte, később, közben, sokkal, sikert, egyéni, minden, magyar, szeret, tapsot, kapott, Quimby, valami, életem, helyen, Nagyon, amivel, számot, várnia, magyar, amikor, végül, hanem, minél, picit, kűrje, ezzel, előtt, sorok, hazai, plusz, Szofi, menet, olyat, bírák, extra, múlik, által, Éppen, azzal, nyert, orosz, benne, kissé, előre, amit, hogy, Kiss, után, Most, hogy, volt, perc, kűrt, hogy, azok, zene, hogy, fele, kell, volt, Kiss, című, zárt, zárt, perc, sűrű, arra, vele, hogy, Csík, igen, zene, éves, Azt, így, még, meg, azt, itt, nem, azt, még, két, fél, így, van, még, nem, még, azt, már, két, egy, ezt, itt, nem, egy, dal, fős, Más, ért, nap, aki, ezt, legmagasabb pontszámmal, egyéni szabadprogramban, zene függvényében, lehető legtöbb, művészi benyomás, nehézség alapján, előre meghatározott, Városligetben tapsot lemaradt, nyilatkozta választásnak választásnak, versenyző picit még, minél kell mutatta, követően mutatta kezdése, pontszámmal Városligetben publikum, második hatalmas hiszen, zene meghatározott nehézségi, kűrjét gondolom minél, művészi nyitónapon nyitónapon, hogy versenyző hogy, kiemelkedik publikum hogy, mutassanak kűrjét mínusz, nyilatkozta ellentétben szeretem, egyéni kezdése olyat, még pontot nyert, Percekkel azt gyakorlatot, olyat menet változatára, már rendkívül ahonnan, tapsot amivel szabad, hogy illetve múlik, hiszen hiszen Más, mutatnak kűrje utolsó, hogy amit sokkal, szabadprogramban publikum nem, bírák Percekkel mutatta, legtöbb illetve pontosan, Szofit legmagasabb Városligetben, valami Városligetben csalódott, dal amivel zene, hiszen ahonnan nehézségi, hallottam Azt hogy, versenyző folyamatos alapján, várnia fél választani, versenyző így legtöbb, folyamatos Nagyon Nagyon, Quimby technikaiban szabadprogramban, még egyéni teljesíteni, itt mutathatja bemutatott, versenyző gyakorlatot előre, mindenképpen helyen gyakorlatot, tetszett című Más, pillanatokig rokonsportágakkal mutathatja, egyéni magyar mindenképpen, helyen sűrű dal, technikaiban ezt szeret, minél Quimby számot, ezzel amiben folyamatos, után mezőny tetszett, meg menet legtöbb, számot amit, versenyzőknek kissé, pillanatokig Csík, azzal kiemelkedik, Csík zene, sokkal jutott, van embereknek, mennyire itt, mezőnyben mennyire, jobban éves, van kiemelkedik, amiben mínusz, mindenki benyomás, két magyar, várakoztak amikor, rokonsportágakkal hogy, legjobb technikaiban, amiben mutatta, azt nehézségi, szintű előre, gyakorlatot gyakorlatot, pontozzák versenyzőknek, nehézség minden, még tapsba, Azt alapján, annyira zene, kűrjét még, Szvetlana zene, Percekkel kedvencre, annyira épphogy, zárt annyira, mutassanak rendkívül, művészi olyat, hanem mutatnak, két kedvencre, technikaiban mindenképpen, fináléba gondolom, Reménykedem tapsot, című Kolesznyicsenko, végrehajtás menet, második pontot, jobban már, annyira nyert, kissé sikert, fél kiemelkedik, még kissé, magyar teljesíteni, két nem, zene tapsot, Percekkel kissé, hogy pontozzák, hogy legmagasabb, hiszen azt, hazai őszintén, két perc, rokonsportágakkal pontosan, nehézségi jobban, követően számot, hallottam tizenhetedikként, Percekkel ellentétben, bemutatott Budapesten, Csík életem, másodperc hogy, Szofit tizenhetedikként, illetve olyat, Kiss várakoztak, még minden, szeretem legtöbb, mutatta azt, kissé döntőről, Éppen kissé, plusz nem, bizonyult itt, szeret második, dal kűrt, szintű teljesíteni, két kígyózó, extra mutathatta, Percekkel hallottam, választani magyar, azt még, után zárt, helyen tizenhetedikként, megteltek itt, egy Más, csalódott ezzel, azzal így, várnia már, így mezőnyben, ahonnan hogy, ezt fél, két két, tetszett hanem, függvényében Szofit, Csík Percekkel, legmagasabb Kiss, végrehajtás arra, minden szinte, igen zárt, utolsó kell,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,