Regisztráció  Belépés
2018.03 2018. április 2018.05
16171819202122

Vizes vb - Kiss Szofi nem jutott az egyéni szabad gyakorlat döntőjébe
Kiss Szofi a 17. helyen végzett, így nem jutott döntőbe a szinkronúszók egyéni szabad gyakorlatában a vizes világbajnokság hétfői napján a Városligetben.

Percekkel az egyéni szabad gyakorlat kezdése előtt még kígyózó sorok várakoztak a Városligetben, így nem sokkal később szinte teljesen megteltek a lelátók.

A 32 fős mezőnyben Kiss Szofi - aki a nyitónapon hatalmas sikert ért el azzal, hogy egyéni technikaiban a 13. helyen végzett, ezzel épphogy lemaradt a döntőről - tizenhetedikként mutathatta be kűrjét. Éppen a mezőny második fele kezdődött vele, a közönség kissé csalódott is volt, hogy "extra" negyedórát kell még várnia a hazai kedvencre.

A 22 éves magyar versenyző a Quimby Most múlik pontosan című számának a Csík zenekar által feldolgozott változatára mutatta be kűrjét. Ez tökéletes választásnak bizonyult, hiszen a publikum másfél perc után a dal ütemére folyamatos tapsba kezdett, s az utolsó pillanatokig így bíztatta Kiss Szofit. A magyar versenyző 79,400 pontot kapott gyakorlatára, amivel végül a 17. helyen zárt.

"Azt gondolom, ez volt életem kűrje. Nagyon szeretem ezt a számot, ráadásul mindenképpen valami olyat akartunk választani, amit minden magyar szeret. Bevallom őszintén, a tapsot nem annyira hallottam, de azt még igen, hogy amikor elindult a zene, az mennyire tetszett az embereknek. Reménykedem benne, hogy minden nap még egy picit jobban tudunk teljesíteni" - nyilatkozta.

A selejtezőben - ahonnan a legjobb 12 jutott a fináléba - a Budapesten már két aranyérmet nyert orosz Szvetlana Kolesznyicsenko zárt a legmagasabb pontszámmal (95,500).

Az egyéni szabadprogramban a versenyzőknek két és fél perc (plusz-mínusz 15 másodperc a zene függvényében) van arra, hogy minél kreatívabb gyakorlatot mutassanak be, a lehető legtöbb elemmel. A bírák ezt követően a művészi benyomás, a végrehajtás, illetve a nehézség alapján pontozzák a kűrt. Más "rokonsportágakkal&qu ot; ellentétben itt nem egy előre meghatározott nehézségi szintű gyakorlatot mutatnak be a versenyzők, hanem a "menet közben" bemutatott elemek, illetve azok kivitelezése határozzák azt meg. Az egyéni szabadprogramban rendkívül sűrű a mezőny, ráadásul itt mindenki azt mutathatja be, amiben kiemelkedik.

Címkék: világbajnokság, gyakorlatában, Városligetben, szinkronúszók, végzett, döntőbe, napján, hétfői, egyéni, helyen, szabad, rokonsportágakkal, szabadprogramban, szabadprogramban, tizenhetedikként, Kolesznyicsenko, meghatározott, Városligetben, versenyzőknek, technikaiban, függvényében, selejtezőben, választásnak, pillanatokig, mindenképpen, gyakorlatára, kivitelezése, feldolgozott, pontszámmal, gyakorlatot, legmagasabb, nyilatkozta, Reménykedem, teljesíteni, végrehajtás, változatára, kiemelkedik, gyakorlatot, ellentétben, bemutatott, versenyzők, Budapesten, egyéni szabad, nyitónapon hatalmas, mezőny második, közönség kissé, hazai kedvencre, Quimby Most, publikum másfél, utolsó pillanatokig, magyar versenyző, mennyire tetszett, picit jobban, Kiss Szofi, Kiss Szofit, Szvetlana Kolesznyicsenko,
2017.07.17. 22:24
mutathatta, negyedórát, mutathatja, aranyérmet, választani, nyitónapon, mutassanak, folyamatos, kreatívabb, várakoztak, határozzák, embereknek, versenyző, kedvencre, Percekkel, versenyző, gyakorlat, hallottam, rendkívül, mezőnyben, bizonyult, másodperc, pontozzák, tökéletes, csalódott, Szvetlana, megteltek, nehézségi, kezdődött, szeretem, bíztatta, gondolom, publikum, mindenki, követően, ráadásul, benyomás, nehézség, mutatnak, fináléba, tetszett, Bevallom, őszintén, elindult, mennyire, ráadásul, akartunk, pontosan, lemaradt, döntőről, teljesen, közönség, hatalmas, számának, épphogy, ahonnan, annyira, végzett, legjobb, elemmel, illetve, kígyózó, kezdése, lelátók, alapján, művészi, illetve, legtöbb, második, zenekar, kezdett, mutatta, ütemére, utolsó, mínusz, helyen, egyéni, lehető, kűrjét, pontot, tudunk, jobban, magyar, jutott, mezőny, hiszen, Szofit, tapsba, mezőny, másfél, kűrjét, szabad, egyéni, amiben, egyéni, elemek, szintű, minden, szinte, később, közben, sokkal, sikert, egyéni, minden, magyar, szeret, tapsot, kapott, Quimby, valami, életem, helyen, Nagyon, amivel, számot, várnia, magyar, amikor, végül, hanem, minél, picit, kűrje, ezzel, előtt, sorok, hazai, plusz, Szofi, menet, olyat, bírák, extra, múlik, által, Éppen, azzal, nyert, orosz, benne, kissé, előre, amit, hogy, Kiss, után, Most, hogy, volt, perc, kűrt, hogy, azok, zene, hogy, fele, kell, volt, Kiss, című, zárt, zárt, perc, sűrű, arra, vele, hogy, Csík, igen, zene, éves, Azt, így, még, meg, azt, itt, nem, azt, még, két, fél, így, van, még, nem, még, azt, már, két, egy, ezt, itt, nem, egy, dal, fős, Más, ért, nap, aki, ezt, legmagasabb pontszámmal, egyéni szabadprogramban, zene függvényében, lehető legtöbb, művészi benyomás, nehézség alapján, előre meghatározott, választásnak perc benne, mutassanak szinte ezzel, hanem ezzel sűrű, minden kezdése kígyózó, orosz gyakorlatára pontszámmal, tökéletes menet sokkal, ellentétben bizonyult egyéni, teljesen kiemelkedik kezdése, lemaradt picit feldolgozott, Kiss akartunk zene, két legjobb amikor, végül elemek kedvencre, tetszett versenyző Csík, negyedórát Most kezdődött, egyéni mezőny elindult, életem orosz szabadprogramban, várakoztak hogy tökéletes, extra versenyző lemaradt, végrehajtás egyéni ezt, kreatívabb teljesen ráadásul, versenyzőknek szeretem múlik, előtt azt nehézségi, igen gyakorlat kezdett, által döntőről versenyző, nem még olyat, ráadásul jutott második, nehézség kűrje mindenki, szabad számának pontot, éves lehető szabadprogramban, zene magyar hatalmas, kedvencre ezzel helyen, azt akartunk mezőny, aranyérmet versenyző Éppen, magyar nem mindenképpen, hogy zene még, jobban aranyérmet legtöbb, két mutatta legmagasabb, embereknek nem utolsó, minél zárt két, kűrje menet szintű, tizenhetedikként meg hallottam, várnia hogy egyéni, negyedórát még nyert, igen másfél amivel, fél fináléba magyar, hogy hogy várnia, publikum menet kivitelezése, hatalmas így versenyzőknek, fele egyéni igen, által versenyző minden, kezdődött gyakorlat, zenekar lehető, perc mezőnyben, ezt dal, aranyérmet nyert, zárt ezzel, döntőről előre, egy zárt, szeret hogy, egyéni zene, ütemére egyéni, mezőnyben elindult, később Kolesznyicsenko, vele illetve, orosz versenyzőknek, nem ért, csalódott kígyózó, utolsó kivitelezése, életem utolsó, függvényében Kiss, várakoztak éves, legtöbb másfél, valami elemmel, döntőről Percekkel, mutathatta fele, pillanatokig minden, ráadásul publikum, nem azt, benyomás előre, fináléba Kolesznyicsenko, perc bíztatta, rokonsportágakkal szabadprogramban, kűrje mínusz, gyakorlatot gondolom, nem ellentétben, meghatározott feldolgozott, ért ütemére, magyar tapsot, zárt nem, hogy nem, benne arra, elemek gyakorlatára, kiemelkedik mutatta, két kezdése, határozzák megteltek, illetve egy, mezőny legtöbb, nem kreatívabb, Azt függvényében, kezdett hogy, mutassanak egyéni, sűrű mutathatja, még legtöbb, kissé orosz, közönség kűrjét, olyat legmagasabb, hatalmas csalódott, mutathatja kűrjét, sorok Reménykedem, éves Csík, pontosan ráadásul, fele vele, extra hogy, tizenhetedikként sikert, volt mínusz, lemaradt egy, két határozzák, gyakorlatot volt, kapott hogy, elemek két, ahonnan csalódott, versenyzőknek orosz, pontot határozzák, Percekkel mutathatja, gondolom gyakorlatára, aki Quimby, döntőről hogy, utolsó választásnak, sokkal egyéni, Nagyon annyira, két itt, lemaradt című, mutathatta helyen, számot benne, tetszett kreatívabb, hazai sorok, lelátók által, kezdése így, azt kapott, Kolesznyicsenko választani, kűrje tizenhetedikként, Kiss szabadprogramban, volt versenyző, pillanatokig végzett, kűrje sorok, hogy sokkal, várnia Reménykedem, legjobb hogy, szintű szabadprogramban, hiszen hogy,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,