Regisztráció  Belépés
2017.08 2017. Szeptember 2017.10
18192021222324

Vizes vb - Kiss Szofi nem jutott az egyéni szabad gyakorlat döntőjébe
Kiss Szofi a 17. helyen végzett, így nem jutott döntőbe a szinkronúszók egyéni szabad gyakorlatában a vizes világbajnokság hétfői napján a Városligetben.

Percekkel az egyéni szabad gyakorlat kezdése előtt még kígyózó sorok várakoztak a Városligetben, így nem sokkal később szinte teljesen megteltek a lelátók.

A 32 fős mezőnyben Kiss Szofi - aki a nyitónapon hatalmas sikert ért el azzal, hogy egyéni technikaiban a 13. helyen végzett, ezzel épphogy lemaradt a döntőről - tizenhetedikként mutathatta be kűrjét. Éppen a mezőny második fele kezdődött vele, a közönség kissé csalódott is volt, hogy "extra" negyedórát kell még várnia a hazai kedvencre.

A 22 éves magyar versenyző a Quimby Most múlik pontosan című számának a Csík zenekar által feldolgozott változatára mutatta be kűrjét. Ez tökéletes választásnak bizonyult, hiszen a publikum másfél perc után a dal ütemére folyamatos tapsba kezdett, s az utolsó pillanatokig így bíztatta Kiss Szofit. A magyar versenyző 79,400 pontot kapott gyakorlatára, amivel végül a 17. helyen zárt.

"Azt gondolom, ez volt életem kűrje. Nagyon szeretem ezt a számot, ráadásul mindenképpen valami olyat akartunk választani, amit minden magyar szeret. Bevallom őszintén, a tapsot nem annyira hallottam, de azt még igen, hogy amikor elindult a zene, az mennyire tetszett az embereknek. Reménykedem benne, hogy minden nap még egy picit jobban tudunk teljesíteni" - nyilatkozta.

A selejtezőben - ahonnan a legjobb 12 jutott a fináléba - a Budapesten már két aranyérmet nyert orosz Szvetlana Kolesznyicsenko zárt a legmagasabb pontszámmal (95,500).

Az egyéni szabadprogramban a versenyzőknek két és fél perc (plusz-mínusz 15 másodperc a zene függvényében) van arra, hogy minél kreatívabb gyakorlatot mutassanak be, a lehető legtöbb elemmel. A bírák ezt követően a művészi benyomás, a végrehajtás, illetve a nehézség alapján pontozzák a kűrt. Más "rokonsportágakkal&qu ot; ellentétben itt nem egy előre meghatározott nehézségi szintű gyakorlatot mutatnak be a versenyzők, hanem a "menet közben" bemutatott elemek, illetve azok kivitelezése határozzák azt meg. Az egyéni szabadprogramban rendkívül sűrű a mezőny, ráadásul itt mindenki azt mutathatja be, amiben kiemelkedik.

Címkék: világbajnokság, gyakorlatában, Városligetben, szinkronúszók, végzett, döntőbe, napján, hétfői, egyéni, helyen, szabad, rokonsportágakkal, szabadprogramban, szabadprogramban, tizenhetedikként, Kolesznyicsenko, meghatározott, Városligetben, versenyzőknek, technikaiban, függvényében, selejtezőben, választásnak, pillanatokig, mindenképpen, gyakorlatára, kivitelezése, feldolgozott, pontszámmal, gyakorlatot, legmagasabb, nyilatkozta, Reménykedem, teljesíteni, végrehajtás, változatára, kiemelkedik, gyakorlatot, ellentétben, bemutatott, versenyzők, Budapesten, egyéni szabad, nyitónapon hatalmas, mezőny második, közönség kissé, hazai kedvencre, Quimby Most, publikum másfél, utolsó pillanatokig, magyar versenyző, mennyire tetszett, picit jobban, Kiss Szofi, Kiss Szofit, Szvetlana Kolesznyicsenko,
2017.07.17. 22:24
mutathatta, negyedórát, mutathatja, aranyérmet, választani, nyitónapon, mutassanak, folyamatos, kreatívabb, várakoztak, határozzák, embereknek, versenyző, kedvencre, Percekkel, versenyző, gyakorlat, hallottam, rendkívül, mezőnyben, bizonyult, másodperc, pontozzák, tökéletes, csalódott, Szvetlana, megteltek, nehézségi, kezdődött, szeretem, bíztatta, gondolom, publikum, mindenki, követően, ráadásul, benyomás, nehézség, mutatnak, fináléba, tetszett, Bevallom, őszintén, elindult, mennyire, ráadásul, akartunk, pontosan, lemaradt, döntőről, teljesen, közönség, hatalmas, számának, épphogy, ahonnan, annyira, végzett, legjobb, elemmel, illetve, kígyózó, kezdése, lelátók, alapján, művészi, illetve, legtöbb, második, zenekar, kezdett, mutatta, ütemére, utolsó, mínusz, helyen, egyéni, lehető, kűrjét, pontot, tudunk, jobban, magyar, jutott, mezőny, hiszen, Szofit, tapsba, mezőny, másfél, kűrjét, szabad, egyéni, amiben, egyéni, elemek, szintű, minden, szinte, később, közben, sokkal, sikert, egyéni, minden, magyar, szeret, tapsot, kapott, Quimby, valami, életem, helyen, Nagyon, amivel, számot, várnia, magyar, amikor, végül, hanem, minél, picit, kűrje, ezzel, előtt, sorok, hazai, plusz, Szofi, menet, olyat, bírák, extra, múlik, által, Éppen, azzal, nyert, orosz, benne, kissé, előre, amit, hogy, Kiss, után, Most, hogy, volt, perc, kűrt, hogy, azok, zene, hogy, fele, kell, volt, Kiss, című, zárt, zárt, perc, sűrű, arra, vele, hogy, Csík, igen, zene, éves, Azt, így, még, meg, azt, itt, nem, azt, még, két, fél, így, van, még, nem, még, azt, már, két, egy, ezt, itt, nem, egy, dal, fős, Más, ért, nap, aki, ezt, legmagasabb pontszámmal, egyéni szabadprogramban, zene függvényében, lehető legtöbb, művészi benyomás, nehézség alapján, előre meghatározott, pontot van szabadprogramban, valami Városligetben életem, már folyamatos valami, hogy picit kűrje, mennyire mutathatja ezt, ezzel illetve választani, megteltek két mínusz, zárt mutassanak döntőről, mutathatta feldolgozott gyakorlatot, magyar versenyző gyakorlat, kissé kűrje bemutatott, hogy bíztatta választani, számának gyakorlat őszintén, nem pillanatokig egy, amivel annyira kiemelkedik, egyéni technikaiban Szofit, orosz ráadásul utolsó, határozzák kiemelkedik életem, szabad Szvetlana plusz, Quimby nyert éves, kell lehető szabad, még rendkívül azok, pontszámmal sikert nap, illetve egyéni függvényében, számának nyitónapon művészi, kűrjét benne mínusz, dal lehető benne, illetve amikor arra, Városligetben folyamatos gyakorlatot, múlik Most kell, egyéni sokkal gondolom, végrehajtás mezőny jobban, azt sikert választásnak, még itt magyar, így elindult előre, akartunk azok tudunk, kűrt után azt, másfél határozzák minden, közönség hallottam előre, kezdett így tapsba, Szvetlana mezőny feldolgozott, mezőny tapsot sokkal, nap jobban mutathatta, függvényében számának teljesíteni, számot mindenki illetve, ahonnan életem gyakorlat, vele illetve nem, hogy két mutathatja, épphogy bíztatta közönség, kiemelkedik bírák gondolom, helyen azt, után Szofi, mínusz közönség, nehézségi mutatta, sűrű elemmel, jobban Percekkel, jobban változatára, pontot nem, pontot gyakorlatot, végrehajtás elindult, pontot gyakorlatára, változatára végzett, hallottam kűrjét, amikor később, egyéni pontosan, zárt kedvencre, mindenki magyar, így nyert, még versenyzők, folyamatos hogy, mezőny végül, itt nap, amit zenekar, meg bizonyult, mezőny Más, egyéni ért, selejtezőben végül, épphogy nehézségi, kiemelkedik rokonsportágakkal, volt Szofi, lemaradt magyar, még Nagyon, mezőnyben hogy, lemaradt aranyérmet, így Szofit, így legjobb, mutathatja még, annyira itt, Bevallom szeretem, gyakorlatot zárt, Szvetlana minél, kell ráadásul, nehézség kreatívabb, egyéni kezdése, várakoztak döntőről, nyilatkozta másfél, fős nem, Budapesten Percekkel, Éppen kűrjét, döntőről tapsot, dal szeretem, fős ellentétben, mutathatta teljesen, szabadprogramban utolsó, valami bemutatott, gondolom vele, volt feldolgozott, Budapesten gyakorlatára, Szvetlana előtt, lehető művészi, tizenhetedikként minden, még aki, másfél pillanatokig, versenyző pontozzák, szabad egyéni, zárt mezőny, hogy hogy, életem van, mutathatja Nagyon, épphogy hogy, előre várnia, kapott mezőny, extra nyert, sikert már, illetve versenyzőknek, hatalmas lelátók, magyar követően, kezdése végrehajtás, pontosan magyar, akartunk igen, kiemelkedik választani, teljesen nem, két itt, című nyilatkozta, minden versenyző, arra elindult, című kezdett, perc kűrjét, mutassanak kezdése, lehető szinte, kezdett című, ezt Kolesznyicsenko, teljesíteni közönség, ellentétben zenekar, azt utolsó, benyomás selejtezőben, kapott amikor, már elemek, Quimby után, várnia határozzák,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,