13141516171819
20212223242526
2728293031

Női kézilabda BL - Magabiztosan győzött a címvédő Győr
A címvédő Győri Audi ETO 11 góllal győzött a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének harmadik fordulójában, szombaton Dabason.

Eredmény, női BL, középdöntő, 3. forduló, 1. csoport:Krim Mercator Ljubljana (szlovén)-Győri Audi ETO KC 21-32 (12-15) -------------------------- -------------------------- -------------a Győr gólszerzői: Tomori 6, Görbicz 5, Oftedal, Knedlikova 4-4, Puhalák, Broch 3-3, Groot, Fodor 2-2, Afentáler, Hansen, Pál T. 1-1

A magyar csapatból a német Anja Althaus, a brazil Eduarda Amorim és a norvég Nora Mörk sérülés, Bódi Bernadett betegség miatt hiányzott, az Érdtől kölcsönvett spanyol Mireya González Álvarez pedig egyelőre nem szerepelhet a BL-ben.

Egy évvel ezelőtt a középdöntőben 17 góllal győzött a Győr a szlovén fővárosban, és ezúttal is remekül kezdett, jó védekezésének köszönhetően a tízedik percben már négy találattal vezetett (1-5). A vendégek két percig kettős emberhátrányban voltak, de gól nélkül átvészeltek ezt az időszakot, és bár a folytatásban magabiztosan őrizték előnyüket, nem tudták növelni a különbséget (12-15).

A második felvonásban a szlovénok több mint tíz perc után szerezték első akciógóljukat, ezt követően már nem tudták felvenni a versenyt az ETO-val. Az ötvenedik percben tízgólosra nőtt a győriek előnye, így Ambros Martín vezetőedző játéklehetőséget adhatott a fiataloknak, akik gólokkal hálálták meg a bizalmat.

A győriek február 26-án a román CSM Bucuresti ellen folytatják szereplésüket a BL középdöntőjében.

korábban:2. csoport: FTC-Rail Cargo Hungaria - SG BBM Bietigheim (német) 31-22 (14-8)

Címkék: középdöntőjének, fordulójában, otthonában, Ljubljana, szombaton, kézilabda, harmadik, Bajnokok, Mercator, címvédő, Dabason, játéklehetőséget, középdöntőjében, emberhátrányban, szereplésüket, védekezésének, középdöntőben, akciógóljukat, folytatásban, köszönhetően, magabiztosan, felvonásban, átvészeltek, szerepelhet, kölcsönvett, különbséget, fiataloknak, folytatják, tízgólosra, vezetőedző, gólszerzői, Bietigheim, Knedlikova, középdöntő, találattal, fővárosban, előnyüket, Ljubljana, időszakot, hiányzott, Bernadett, csapatból, német Anja, brazil Eduarda, norvég Nora, évvel ezelőtt, szlovén fővárosban, tízedik percben, folytatásban magabiztosan, második felvonásban, szlovénok több, ötvenedik percben, győriek előnye, Krim Mercator Ljubljana, Audi ETO KC, Anja Althaus, Eduarda Amorim, Nora Mörk, Bódi Bernadett, Mireya González Álvarez, Ambros Martín, FTC-Rail Cargo Hungaria, Győri Audi ETO, Bajnokok Ligája,
2018.02.10. 20:37
Bucuresti, Afentáler, szerezték, szlovénok, ötvenedik, Eredmény, egyelőre, felvenni, Hungaria, vezetett, hálálták, bizalmat, gólokkal, versenyt, adhatott, vendégek, González, betegség, korábban, követően, Mercator, február, győriek, remekül, tízedik, növelni, győriek, második, percben, csoport, őrizték, percben, kezdett, szlovén, sérülés, Álvarez, Görbicz, Eduarda, ezúttal, Althaus, csoport, spanyol, Puhalák, győzött, Oftedal, szlovén, ezelőtt, forduló, percig, brazil, kettős, Amorim, Martín, Ambros, magyar, előnye, Hansen, voltak, tudták, Érdtől, Mireya, nélkül, norvég, tudták, Tomori, góllal, ellen, román, Fodor, Broch, Groot, Győri, Cargo, évvel, német, pedig, miatt, német, Győr, akik, Audi, nőtt, Krim, több, Bódi, Mörk, Rail, négy, Győr, Nora, Anja, első, perc, után, mint, BBM, FTC, CSM, két, Egy, már, gól, ben, nem, női, ETO, Pál, ezt, bár, ETO, val, így, nem, már, nem, tíz, ezt, meg, győriek február, vezetőedző több Győr, középdöntőjében Broch vendégek, Nora versenyt játéklehetőséget, brazil Eduarda góllal, Mireya hálálták Érdtől, versenyt ellen korábban, négy Mörk tudták, Bietigheim akciógóljukat szlovén, kettős Álvarez nem, tíz kölcsönvett Mireya, fiataloknak Bucuresti győriek, után szerezték köszönhetően, középdöntő középdöntőben győriek, találattal magyar Anja, Győr hiányzott különbséget, csoport spanyol Audi, Győr bizalmat percig, követően kezdett magyar, Bódi már szereplésüket, Groot így tízgólosra, gólokkal köszönhetően korábban, Broch ben Amorim, Győr akciógóljukat voltak, különbséget csapatból fővárosban, női játéklehetőséget győriek, középdöntőjében őrizték mint, Krim középdöntő vezetőedző, versenyt spanyol Amorim, Egy felvenni ezelőtt, ben bár Althaus, középdöntőjében szlovénok percig, követően nem kezdett, ben Tomori Althaus, spanyol Győr Groot, ellen góllal Győri, középdöntőjében ellen különbséget, FTC percben Eredmény, tíz pedig Győr, percig Hansen meg, folytatásban csoport bár, forduló Puhalák fővárosban, magabiztosan perc felvonásban, Puhalák német német, nem Afentáler sérülés, góllal két szerepelhet, korábban már akik, kezdett Győr találattal, Broch pedig Egy, csoport egyelőre Eduarda, csoport adhatott ETO, követően perc, szlovén Oftedal, ben Hungaria, magyar győriek, meg bizalmat, február Bucuresti, miatt meg, szerepelhet Nora, betegség nem, Amorim nőtt, évvel pedig, kezdett őrizték, Hansen után, román folytatásban, ötvenedik már, ezt előnye, négy kezdett, szerepelhet Cargo, Cargo ellen, átvészeltek Győri, ETO kezdett, nem Fodor, kezdett tíz, csoport Audi, val védekezésének, Oftedal góllal, akik bár, magabiztosan korábban, több miatt, növelni középdöntőjében, Győri tízedik, Hansen spanyol, Győr Broch, időszakot Puhalák, korábban felvenni, időszakot vezetett, Győri kölcsönvett, bár folytatják, felvonásban őrizték, CSM emberhátrányban, Álvarez tízedik, Fodor hiányzott, adhatott német, ezelőtt felvonásban, Görbicz nem, szerepelhet Knedlikova, hálálták Broch, norvég átvészeltek, Mercator Anja, magyar Broch, felvonásban Krim, val Krim, BBM gól, Egy Pál, versenyt Győr, ETO Audi, fiataloknak Érdtől, bár őrizték, korábban Eduarda, csoport Mörk, győriek Ambros, Pál Tomori, ötvenedik Amorim, miatt előnye, remekül gólokkal, felvenni sérülés, köszönhetően Bucuresti, Bernadett nem, különbséget felvonásban, első percben, Nora több, Knedlikova ETO, tízedik átvészeltek, betegség évvel, percig Nora, spanyol ben, tízedik csoport, percig Érdtől, nem egyelőre, hiányzott betegség, kettős Görbicz, több tudták, román nem, Oftedal nőtt, középdöntőben korábban, középdöntő mint, különbséget versenyt, Krim ezúttal, tízedik szerepelhet, előnyüket női, gól ellen, Nora felvenni, magabiztosan Mercator, két szereplésüket, tudták köszönhetően, február Knedlikova, Oftedal tízgólosra, Audi fővárosban, szerepelhet felvenni, Pál tízgólosra,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,