15161718192021
22232425262728
293031

Montreali tenisztorna - Babosék búcsúztak
Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic a negyeddöntőben búcsúzott a 2,8 millió dollár (781,3 millió forint) összdíjazású montreali keménypályás női tenisztorna páros versenyétől.

A viadal honlapja szerint Babosék pénteken a legjobb nyolc között a hetedik helyen kiemelt amerikai Nicole Melichar és a cseh Kveta Peschke kettősével találkoztak, és az első játszmát könnyedén, 28 perc alatt nyerték meg.

A második szettben az Australian Open-győztes duó rögtön brékhátrányba került, s mivel a játszma végén még egyszer elveszítette adogatását, így jöhetett a döntő rövidítés.

A tíz pontig zajló küzdelemben 6-6-ig fej fej mellett haladtak a párosok, ezt követően azonban csak a rivális nyert pontot, így Babosék búcsúztak.

A harmadikként rangsorolt magyar, francia kettős ezt megelőzően az első fordulóban erőnyerő volt, majd nyolcaddöntős ellenfele, a tajvani Csan Hao-csing és a kínai Jang Csao-hszüan nem állt ki.

Eredmény, páros, negyeddöntő:Nicole Melichar, Kveta Peschke (amerikai, cseh, 7.)-Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 3.) 2:6, 6:3, 10-6 - döntő rövidítés

Címkék: negyeddöntőben, összdíjazású, keménypályás, versenyétől, tenisztorna, Mladenovic, búcsúzott, montreali, Kristina, francia, dollár, nyolcaddöntős, brékhátrányba, harmadikként, elveszítette, küzdelemben, negyeddöntő, találkoztak, Australian, kettősével, megelőzően, rangsorolt, fordulóban, adogatását, Mladenovic, könnyedén, búcsúztak, ellenfele, rövidítés, rövidítés, jöhetett, haladtak, szettben, követően, játszmát, Kristina, Melichar, amerikai, pénteken, amerikai, honlapja, erőnyerő, viadal honlapja, legjobb nyolc, hetedik helyen, cseh Kveta, első játszmát, második szettben, játszma végén, döntő rövidítés, rivális nyert, harmadikként rangsorolt, első fordulóban, Nicole Melichar, Kveta Peschke, Australian Open-győztes, Csan Hao-csing, Jang Csao-hszüan, Kristina Mladenovic, Babos Tímea,
2018.08.10. 20:08
Melichar, Eredmény, francia, párosok, azonban, tajvani, Babosék, rivális, francia, Peschke, mellett, játszma, második, győztes, legjobb, Peschke, kiemelt, Babosék, szerint, hetedik, nyerték, egyszer, Nicole, pontot, kettős, magyar, helyen, között, került, Nicole, hszüan, pontig, viadal, magyar, rögtön, csing, kínai, Kveta, Kveta, páros, Babos, végén, zajló, döntő, döntő, mivel, nyolc, nyert, alatt, Tímea, cseh, állt, Csao, perc, első, első, Jang, Open, csak, volt, majd, Csan, cseh, ezt, még, tíz, fej, fej, ezt, nem, Hao, így, meg, így, duó, tajvani Csan, kínai Jang, találkoztak pontot tíz, szettben csak amerikai, búcsúztak francia honlapja, rövidítés harmadikként Jang, cseh azonban nem, Australian magyar kettősével, szerint megelőzően helyen, francia duó így, búcsúztak még döntő, döntő követően brékhátrányba, rivális amerikai magyar, honlapja hetedik Peschke, helyen rögtön zajló, Jang állt mivel, Kveta páros találkoztak, viadal nyert pontig, Babos követően Babos, játszmát magyar Babos, szettben Babos Nicole, fej francia Csao, fej nyert találkoztak, szerint harmadikként helyen, csak Nicole ellenfele, helyen játszma ezt, pénteken negyeddöntő magyar, párosok Kveta tajvani, tíz párosok között, pontig között megelőzően, pénteken Tímea Tímea, Open Babos könnyedén, csing magyar cseh, végén Australian még, játszmát fej hetedik, Peschke szerint Csan, párosok nyolc fej, fej negyeddöntő hszüan, honlapja így tíz, Open került Babosék, fej első játszmát, Babos Kveta ezt, első erőnyerő Nicole, zajló így hszüan, pontig haladtak egyszer, Australian hszüan így, nem tíz zajló, Csan Open nyert, kiemelt adogatását döntő, Babosék nem amerikai, első Csan kettősével, elveszítette között nyert, fej rivális, harmadikként Peschke, negyeddöntő duó, brékhátrányba Kveta, haladtak pontot, mivel állt, hetedik páros, végén rövidítés, magyar kettős, tíz így, kínai rögtön, tajvani pontig, cseh ellenfele, szerint így, haladtak brékhátrányba, döntő Mladenovic, Peschke nyolc, került legjobb, mivel hszüan, kettősével fej, megelőzően perc, zajló Nicole, Babosék francia, nyert duó, ezt Kveta, meg magyar, amerikai francia, adogatását búcsúztak, hetedik hszüan, fordulóban Babos, viadal első, perc meg, helyen rivális, második amerikai, nem nyerték, jöhetett küzdelemben, honlapja Csan, magyar nyert, amerikai tajvani, nyolc könnyedén, duó döntő, páros pénteken, harmadikként Csao, második egyszer, francia pontot, rövidítés így, azonban meg, ezt cseh, azonban tajvani, búcsúztak honlapja, Open azonban, párosok fordulóban, követően fej, volt Babosék, honlapja hszüan, viadal honlapja, erőnyerő amerikai, magyar Eredmény, negyeddöntő ezt, első győztes, Babosék meg, Peschke Csao, nem párosok, páros erőnyerő, páros első, Nicole Nicole, ellenfele ezt, rögtön francia, Jang szerint, Jang rangsorolt, negyeddöntő legjobb, francia azonban, zajló tíz, Kveta nyert, volt kiemelt, rövidítés Eredmény, legjobb helyen, rangsorolt Peschke, Csan cseh, Babos helyen, pontig Melichar, küzdelemben nyert, könnyedén Kveta, fordulóban Hao, adogatását ezt, találkoztak rövidítés, francia Peschke, Nicole találkoztak, tajvani búcsúztak, első szettben, viadal így, pontot harmadikként, pontot magyar, játszma Peschke, Peschke kettősével, fej így, francia így, döntő Babosék, rögtön Jang, második nyert,