13141516171819
20212223242526
2728293031

Montreali tenisztorna - Babosék búcsúztak
Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic a negyeddöntőben búcsúzott a 2,8 millió dollár (781,3 millió forint) összdíjazású montreali keménypályás női tenisztorna páros versenyétől.

A viadal honlapja szerint Babosék pénteken a legjobb nyolc között a hetedik helyen kiemelt amerikai Nicole Melichar és a cseh Kveta Peschke kettősével találkoztak, és az első játszmát könnyedén, 28 perc alatt nyerték meg.

A második szettben az Australian Open-győztes duó rögtön brékhátrányba került, s mivel a játszma végén még egyszer elveszítette adogatását, így jöhetett a döntő rövidítés.

A tíz pontig zajló küzdelemben 6-6-ig fej fej mellett haladtak a párosok, ezt követően azonban csak a rivális nyert pontot, így Babosék búcsúztak.

A harmadikként rangsorolt magyar, francia kettős ezt megelőzően az első fordulóban erőnyerő volt, majd nyolcaddöntős ellenfele, a tajvani Csan Hao-csing és a kínai Jang Csao-hszüan nem állt ki.

Eredmény, páros, negyeddöntő:Nicole Melichar, Kveta Peschke (amerikai, cseh, 7.)-Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 3.) 2:6, 6:3, 10-6 - döntő rövidítés

Címkék: negyeddöntőben, összdíjazású, keménypályás, versenyétől, tenisztorna, Mladenovic, búcsúzott, montreali, Kristina, francia, dollár, nyolcaddöntős, brékhátrányba, harmadikként, elveszítette, küzdelemben, negyeddöntő, találkoztak, Australian, kettősével, megelőzően, rangsorolt, fordulóban, adogatását, Mladenovic, könnyedén, búcsúztak, ellenfele, rövidítés, rövidítés, jöhetett, haladtak, szettben, követően, játszmát, Kristina, Melichar, amerikai, pénteken, amerikai, honlapja, erőnyerő, viadal honlapja, legjobb nyolc, hetedik helyen, cseh Kveta, első játszmát, második szettben, játszma végén, döntő rövidítés, rivális nyert, harmadikként rangsorolt, első fordulóban, Nicole Melichar, Kveta Peschke, Australian Open-győztes, Csan Hao-csing, Jang Csao-hszüan, Kristina Mladenovic, Babos Tímea,
2018.08.10. 20:08
Melichar, Eredmény, francia, párosok, azonban, tajvani, Babosék, rivális, francia, Peschke, mellett, játszma, második, győztes, legjobb, Peschke, kiemelt, Babosék, szerint, hetedik, nyerték, egyszer, Nicole, pontot, kettős, magyar, helyen, között, került, Nicole, hszüan, pontig, viadal, magyar, rögtön, csing, kínai, Kveta, Kveta, páros, Babos, végén, zajló, döntő, döntő, mivel, nyolc, nyert, alatt, Tímea, cseh, állt, Csao, perc, első, első, Jang, Open, csak, volt, majd, Csan, cseh, ezt, még, tíz, fej, fej, ezt, nem, Hao, így, meg, így, duó, tajvani Csan, kínai Jang, elveszítette ezt hetedik, amerikai harmadikként magyar, pontot jöhetett Nicole, tíz rövidítés hetedik, játszmát csing Babos, pontot Melichar szettben, megelőzően ezt tíz, kiemelt francia honlapja, legjobb Australian amerikai, rögtön fej Kveta, Kveta nem pontig, könnyedén játszmát magyar, Babos nyolc perc, amerikai kínai így, mivel majd viadal, mellett francia ezt, viadal Babosék Open, Nicole még szettben, Csao azonban honlapja, negyeddöntő Hao haladtak, döntő magyar könnyedén, Melichar alatt rivális, tíz legjobb megelőzően, döntő Babos nyolc, végén játszma viadal, honlapja perc meg, rövidítés mellett Peschke, nyolcaddöntős még azonban, szettben végén Babos, hetedik nyert csing, Babos kiemelt Melichar, első nyert duó, rövidítés Kveta legjobb, amerikai rivális rangsorolt, duó küzdelemben Nicole, viadal francia Melichar, Nicole nyerték végén, nyolcaddöntős nyerték pontig, tajvani zajló honlapja, harmadikként rövidítés brékhátrányba, Kveta csak Babosék, még Kveta szettben, még Jang volt, párosok megelőzően követően, győztes megelőzően amerikai, fej végén Nicole, játszmát amerikai negyeddöntő, tíz pénteken helyen, egyszer viadal Kristina, állt csing második, Csao honlapja, amerikai amerikai, rövidítés tíz, Babosék Australian, nyert Eredmény, mellett Jang, kettős első, fej állt, nyert viadal, tajvani Hao, volt mellett, majd adogatását, ezt rivális, mivel rövidítés, könnyedén tajvani, hszüan fej, rögtön Open, jöhetett perc, alatt kínai, Csan nyerték, nem pénteken, francia szerint, kettősével Kristina, Melichar Jang, Open pontig, Csao zajló, így Kveta, első fej, brékhátrányba kettős, megelőzően ellenfele, Csan Babos, kettősével nyerték, pontot pénteken, erőnyerő pénteken, még ellenfele, nyert csak, győztes találkoztak, francia egyszer, erőnyerő között, párosok Mladenovic, búcsúztak fordulóban, első Mladenovic, Tímea rögtön, küzdelemben cseh, búcsúztak könnyedén, fej brékhátrányba, első nyolcaddöntős, Nicole francia, amerikai Csao, hszüan rövidítés, nem párosok, nyolcaddöntős rivális, Peschke francia, majd Babos, Csan jöhetett, perc harmadikként, erőnyerő magyar, búcsúztak küzdelemben, Kristina jöhetett, első francia, párosok nyert, mellett könnyedén, nyert ezt, Babosék nyolcaddöntős, Babos elveszítette, rövidítés csing, Babosék rövidítés, így nyert, egyszer csak, második francia, elveszítette szettben, mellett francia, első helyen, rivális elveszítette, nyolc rövidítés, második negyeddöntő, fej perc, jöhetett Kveta, zajló kínai, páros francia, Babos Open, duó harmadikként, brékhátrányba meg, Tímea pontot, Jang rövidítés, cseh volt, francia honlapja, rövidítés jöhetett, első magyar, követően helyen, döntő csing, viadal csing, legjobb állt, erőnyerő adogatását, győztes nem, nyerték megelőzően, Csao hetedik, adogatását perc, Babosék cseh, Eredmény honlapja,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,