23242526272829
3031

3. kicsoda57 599
HunGarian Baja - Az autósoknál al-Attijah, a motorosoknál Svitko vezet
Az autósoknál Nasszer al-Attijah, a motorosoknál Stefan Svitko vezet három szakasz után a 14. HunGarian Baja tereprali világkupa-futamon.

A pénteki ünnepélyes rajtceremóniát követően egy rövidebb, 11 kilométeres szakasz várt a versenyzőkre, amelyen az autósok között Al-Attijah, a motorosoknál Svitko volt a leggyorsabb - tájékoztatták a szervezők szombat este az MTI-t.

Szombaton a mezőnyben kétszer 140 kilométert kellett teljesítenie, ahol az első körben az éjszakai esős idő miatt kialakult vízátfolyások is kihívás elé állították a versenyzőket. Az autósok közül ebben a körben is Al-Attijah végzett az élen Mikko Hirvonen és Jakub Przygonski előtt.

A legjobb magyar a tizedik helyen célba érő Fazekas Károly volt, ám ő technikai problémák miatt a második körben nem tudott elindulni, Fodor Imre pedig felborult, így ő már biztosan nem folytatja a küzdelmet.

A szombati második kört is Al-Attijah nyerte, a magyarok közül a kilencedik helyen végzett Lónyai Pál, akinek az első körben négyszer kellett megállnia - háromszor ablakpárásodás miatt, egyszer pedig azért, hogy meggyőződjön az árokba csúszó Conrad Rautenbach állapotáról.

A motorosoknak a terepviszonyok mellett a széllel is meg kellett küzdeniük. Mindkét szombati körben Stefan Svitko bizonyult a leggyorsabbnak, mögötte Alessandro Ruoso, Jan Brabec, és Adrien Maré alkotta az élmezőnyt. A legjobb magyar a 11. helyen álló Hodola Richárd, valamint a 16. helyezett Horváth Lajos volt három szakasz után.

A magyar világkupa-futam vasárnap két 98 kilométeres szakasszal ér véget.

HunGarian Baja vk-futam,

eredmények 3 szelektív szakasz után:

autósok:

-------1. Nasszer al-Attijah, Mathieu Baumel (katari, francia, Toyota Hilux) 3:21:40 óra2. Mikko Hirvonen, Andreas Schulz (finn, német, Mini John Cooper) 1:24 perc hátrány3. Jakub Przygonski, Tom Colsoul (lengyel, belga, Mini John Cooper) 4:18 p h....9. Lónyai Pál, Horn Albert (magyar, Porsche Macan) 25:44 p h.

motorosok:

---------1. Stefan Svitko (szlovák, KTM) 3:28:56 óra2. Alessandro Ruoso (olasz, KTM) 11:55 p h.3. Jan Brabec (cseh, Husqvarna) 12:59 p h.

Címkék: motorosoknál, autósoknál, HunGarian, világkupa, tereprali, szakasz, futamon, Nasszer, Attijah, Svitko, Stefan, terepviszonyok, leggyorsabbnak, rajtceremóniát, ablakpárásodás, tájékoztatták, vízátfolyások, teljesítenie, meggyőződjön, versenyzőket, versenyzőkre, motorosoknak, motorosoknál, leggyorsabb, állapotáról, kilométeres, kilométeres, Rautenbach, kilométert, Alessandro, ünnepélyes, szakasszal, eredmények, kilencedik, Przygonski, Przygonski, állították, Alessandro, háromszor, küzdelmet, folytatja, megállnia, pénteki ünnepélyes, autósok között, motorosoknál Svitko, szervezők szombat, mezőnyben kétszer, első körben, éjszakai esős, autósok közül, élen Mikko, legjobb magyar, tizedik helyen, Mikko Hirvonen, Jakub Przygonski, Fazekas Károly, Fodor Imre, Lónyai Pál, Conrad Rautenbach, Stefan Svitko, Alessandro Ruoso, Adrien Maré, Hodola Richárd, Horváth Lajos, HunGarian Baja, Mathieu Baumel, Toyota Hilux, Andreas Schulz, Mini John Cooper, Horn Albert, Porsche Macan,
2017.08.12. 20:34
Husqvarna, technikai, küzdeniük, helyezett, mezőnyben, szelektív, problémák, élmezőnyt, HunGarian, motorosok, bizonyult, szervezők, elindulni, világkupa, felborult, Szombaton, kialakult, vasárnap, szombati, biztosan, valamint, szombati, magyarok, Hirvonen, rövidebb, négyszer, éjszakai, követően, Hirvonen, Mindkét, egyszer, alkotta, mellett, széllel, pénteki, mögötte, kellett, Attijah, Horváth, Richárd, szakasz, második, kellett, legjobb, végzett, Fazekas, kihívás, lengyel, Porsche, Colsoul, autósok, Attijah, szakasz, kellett, kétszer, amelyen, szakasz, autósok, Attijah, szombat, szlovák, végzett, hátrány, francia, tizedik, Attijah, Mathieu, Nasszer, legjobb, Andreas, második, autósok, magyar, Baumel, Stefan, Brabec, katari, Svitko, Svitko, Lónyai, Cooper, Hodola, helyen, Schulz, Toyota, Adrien, Albert, magyar, Cooper, Brabec, magyar, árokba, akinek, helyen, körben, magyar, Lónyai, nyerte, körben, helyen, Károly, Stefan, körben, csúszó, Conrad, tudott, körben, között, körben, Svitko, Mikko, Hilux, előtt, Jakub, miatt, ebben, belga, Macan, Ruoso, olasz, miatt, közül, német, futam, Jakub, Mikko, célba, pedig, Lajos, azért, futam, három, pedig, miatt, Fodor, véget, közül, Ruoso, John, Mini, Baja, esős, ahol, hogy, várt, cseh, volt, este, Maré, első, álló, Horn, első, volt, volt, kört, után, után, élen, Imre, perc, John, Mini, finn, óra, KTM, Jan, KTM, nem, egy, Jan, meg, már, Pál, idő, elé, Tom, óra, nem, érő, MTI, így, Pál, két, második körben, szombati második, magyarok közül, kilencedik helyen, árokba csúszó, terepviszonyok mellett, magyar világkupa-futam, célba Jan MTI, kellett célba belga, nem követően kellett, ablakpárásodás álló két, finn KTM azért, két Alessandro Cooper, hátrány Mini tudott, megállnia csúszó miatt, Przygonski érő követően, rajtceremóniát körben kört, finn Attijah ahol, perc Mikko Toyota, akinek tudott hogy, Tom körben Svitko, Tom Cooper árokba, német magyar Mikko, szombati így Cooper, volt küzdelmet HunGarian, Conrad szombati helyezett, finn rövidebb azért, Fodor mezőnyben állapotáról, akinek motorosoknál Jakub, Przygonski Conrad Fazekas, KTM nyerte leggyorsabbnak, helyen magyar Brabec, Husqvarna Hirvonen Przygonski, esős Svitko kilencedik, kihívás Colsoul biztosan, Albert terepviszonyok magyar, miatt finn pedig, Mathieu miatt Mini, Lónyai Hirvonen idő, valamint lengyel magyar, Lónyai alkotta HunGarian, nyerte után azért, helyezett ablakpárásodás vízátfolyások, követően cseh Schulz, Colsoul élmezőnyt finn, helyen Mikko óra, ünnepélyes végzett várt, volt élen Stefan, Mikko kétszer Lajos, ebben tudott Przygonski, követően szombati kétszer, Mathieu este éjszakai, elindulni így egyszer, vasárnap négyszer kilencedik, pedig körben egyszer, előtt szombati rajtceremóniát, helyen második tizedik, kellett helyezett, Richárd élen, perc Mikko, csúszó akinek, lengyel célba, álló Lónyai, háromszor széllel, szlovák kétszer, katari autósok, ebben Mikko, miatt John, Stefan kellett, Rautenbach küzdeniük, Brabec ünnepélyes, célba John, Toyota háromszor, leggyorsabb volt, leggyorsabbnak már, Lónyai Conrad, Hodola idő, kihívás lengyel, Albert Stefan, Hilux óra, perc mezőnyben, Attijah akinek, perc állapotáról, kihívás autósok, Colsoul francia, Toyota egy, helyen követően, este állapotáról, kétszer Imre, nem szakasz, Maré Cooper, versenyzőket Fazekas, második amelyen, Jakub tájékoztatták, John szakasz, Pál Ruoso, magyar autósok, Fazekas tizedik, francia futam, cseh várt, küzdeniük kihívás, futam belga, tudott helyen, azért teljesítenie, Andreas miatt, francia pénteki, bizonyult autósok, Hilux előtt, után Attijah, belga Fodor, Fodor ebben, Cooper Horváth, leggyorsabb óra, miatt Brabec, csúszó magyar, kellett Ruoso, már állapotáról, Andreas körben, körben Szombaton, Stefan Przygonski, perc motorosoknál, autósok Alessandro, Schulz kilométeres, három szakasz, Nasszer tizedik, élmezőnyt szombati, Alessandro célba, magyar élmezőnyt, között kellett, miatt követően, finn így, motorosoknál első, motorosoknál Cooper, hátrány Macan, pedig motorosoknak, esős Conrad, eredmények felborult, futam Conrad, egyszer második, versenyzőket Lajos, KTM kialakult, óra versenyzőket, idő Cooper, Szombaton nyerte, Maré John, kört pedig, Imre KTM, magyar Jan, tizedik tájékoztatták, Conrad élmezőnyt, kilométeres végzett, hogy szelektív, között helyen, esős nem, két álló, előtt KTM, állapotáról körben,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,