11121314151617
18192021222324
25262728293031

HunGarian Baja - Az autósoknál al-Attijah, a motorosoknál Svitko vezet
Az autósoknál Nasszer al-Attijah, a motorosoknál Stefan Svitko vezet három szakasz után a 14. HunGarian Baja tereprali világkupa-futamon.

A pénteki ünnepélyes rajtceremóniát követően egy rövidebb, 11 kilométeres szakasz várt a versenyzőkre, amelyen az autósok között Al-Attijah, a motorosoknál Svitko volt a leggyorsabb - tájékoztatták a szervezők szombat este az MTI-t.

Szombaton a mezőnyben kétszer 140 kilométert kellett teljesítenie, ahol az első körben az éjszakai esős idő miatt kialakult vízátfolyások is kihívás elé állították a versenyzőket. Az autósok közül ebben a körben is Al-Attijah végzett az élen Mikko Hirvonen és Jakub Przygonski előtt.

A legjobb magyar a tizedik helyen célba érő Fazekas Károly volt, ám ő technikai problémák miatt a második körben nem tudott elindulni, Fodor Imre pedig felborult, így ő már biztosan nem folytatja a küzdelmet.

A szombati második kört is Al-Attijah nyerte, a magyarok közül a kilencedik helyen végzett Lónyai Pál, akinek az első körben négyszer kellett megállnia - háromszor ablakpárásodás miatt, egyszer pedig azért, hogy meggyőződjön az árokba csúszó Conrad Rautenbach állapotáról.

A motorosoknak a terepviszonyok mellett a széllel is meg kellett küzdeniük. Mindkét szombati körben Stefan Svitko bizonyult a leggyorsabbnak, mögötte Alessandro Ruoso, Jan Brabec, és Adrien Maré alkotta az élmezőnyt. A legjobb magyar a 11. helyen álló Hodola Richárd, valamint a 16. helyezett Horváth Lajos volt három szakasz után.

A magyar világkupa-futam vasárnap két 98 kilométeres szakasszal ér véget.

HunGarian Baja vk-futam,

eredmények 3 szelektív szakasz után:

autósok:

-------1. Nasszer al-Attijah, Mathieu Baumel (katari, francia, Toyota Hilux) 3:21:40 óra2. Mikko Hirvonen, Andreas Schulz (finn, német, Mini John Cooper) 1:24 perc hátrány3. Jakub Przygonski, Tom Colsoul (lengyel, belga, Mini John Cooper) 4:18 p h....9. Lónyai Pál, Horn Albert (magyar, Porsche Macan) 25:44 p h.

motorosok:

---------1. Stefan Svitko (szlovák, KTM) 3:28:56 óra2. Alessandro Ruoso (olasz, KTM) 11:55 p h.3. Jan Brabec (cseh, Husqvarna) 12:59 p h.

Címkék: motorosoknál, autósoknál, HunGarian, világkupa, tereprali, szakasz, futamon, Nasszer, Attijah, Svitko, Stefan, terepviszonyok, leggyorsabbnak, rajtceremóniát, ablakpárásodás, tájékoztatták, vízátfolyások, teljesítenie, meggyőződjön, versenyzőket, versenyzőkre, motorosoknak, motorosoknál, leggyorsabb, állapotáról, kilométeres, kilométeres, Rautenbach, kilométert, Alessandro, ünnepélyes, szakasszal, eredmények, kilencedik, Przygonski, Przygonski, állították, Alessandro, háromszor, küzdelmet, folytatja, megállnia, pénteki ünnepélyes, autósok között, motorosoknál Svitko, szervezők szombat, mezőnyben kétszer, első körben, éjszakai esős, autósok közül, élen Mikko, legjobb magyar, tizedik helyen, Mikko Hirvonen, Jakub Przygonski, Fazekas Károly, Fodor Imre, Lónyai Pál, Conrad Rautenbach, Stefan Svitko, Alessandro Ruoso, Adrien Maré, Hodola Richárd, Horváth Lajos, HunGarian Baja, Mathieu Baumel, Toyota Hilux, Andreas Schulz, Mini John Cooper, Horn Albert, Porsche Macan,
2017.08.12. 20:34
Husqvarna, technikai, küzdeniük, helyezett, mezőnyben, szelektív, problémák, élmezőnyt, HunGarian, motorosok, bizonyult, szervezők, elindulni, világkupa, felborult, Szombaton, kialakult, vasárnap, szombati, biztosan, valamint, szombati, magyarok, Hirvonen, rövidebb, négyszer, éjszakai, követően, Hirvonen, Mindkét, egyszer, alkotta, mellett, széllel, pénteki, mögötte, kellett, Attijah, Horváth, Richárd, szakasz, második, kellett, legjobb, végzett, Fazekas, kihívás, lengyel, Porsche, Colsoul, autósok, Attijah, szakasz, kellett, kétszer, amelyen, szakasz, autósok, Attijah, szombat, szlovák, végzett, hátrány, francia, tizedik, Attijah, Mathieu, Nasszer, legjobb, Andreas, második, autósok, magyar, Baumel, Stefan, Brabec, katari, Svitko, Svitko, Lónyai, Cooper, Hodola, helyen, Schulz, Toyota, Adrien, Albert, magyar, Cooper, Brabec, magyar, árokba, akinek, helyen, körben, magyar, Lónyai, nyerte, körben, helyen, Károly, Stefan, körben, csúszó, Conrad, tudott, körben, között, körben, Svitko, Mikko, Hilux, előtt, Jakub, miatt, ebben, belga, Macan, Ruoso, olasz, miatt, közül, német, futam, Jakub, Mikko, célba, pedig, Lajos, azért, futam, három, pedig, miatt, Fodor, véget, közül, Ruoso, John, Mini, Baja, esős, ahol, hogy, várt, cseh, volt, este, Maré, első, álló, Horn, első, volt, volt, kört, után, után, élen, Imre, perc, John, Mini, finn, óra, KTM, Jan, KTM, nem, egy, Jan, meg, már, Pál, idő, elé, Tom, óra, nem, érő, MTI, így, Pál, két, második körben, szombati második, magyarok közül, kilencedik helyen, árokba csúszó, terepviszonyok mellett, magyar világkupa-futam, Fodor Jan vízátfolyások, tájékoztatták kialakult kilométert, futam küzdelmet felborult, megállnia kellett célba, Jan meg Przygonski, ablakpárásodás árokba Svitko, közül szakasz pedig, második biztosan lengyel, legjobb legjobb kilométeres, Svitko Fazekas elé, Attijah Alessandro John, legjobb megállnia állították, szlovák perc Hirvonen, tudott meggyőződjön magyar, Porsche nem Svitko, magyar így kilométeres, MTI Ruoso szakasz, azért teljesítenie körben, Przygonski Brabec eredmények, élmezőnyt terepviszonyok Nasszer, megállnia Horváth helyen, versenyzőket Jakub Jakub, helyezett eredmények Stefan, autósok célba körben, nem kilencedik körben, magyar magyar Károly, magyar akinek pénteki, idő Attijah második, nyerte végzett Maré, olasz Károly első, küzdeniük három helyezett, pedig Mini Maré, Nasszer idő egy, kilométeres lengyel előtt, Jakub kellett Fodor, kellett cseh Fazekas, Pál Colsoul egy, rövidebb szakasz magyarok, nyerte nem ebben, végzett Conrad mellett, éjszakai Ruoso motorosoknak, végzett Cooper álló, négyszer érő Baja, szervezők motorosoknak mezőnyben, volt véget Svitko, Conrad Przygonski Richárd, így kilométeres miatt, Jan Horváth meggyőződjön, szelektív Jan Tom, Horn végzett Lónyai, megállnia körben, autósok bizonyult, motorosoknál John, versenyzőket Attijah, után első, Lónyai KTM, terepviszonyok Colsoul, Ruoso Svitko, leggyorsabbnak hogy, első Pál, után Adrien, KTM elindulni, akinek kilométert, Alessandro Adrien, nem második, küzdelmet kilométeres, szakasszal Svitko, éjszakai Husqvarna, szakasz pénteki, Andreas Mindkét, megállnia érő, elindulni Husqvarna, végzett Mini, Svitko Fazekas, közül Brabec, végzett magyar, meggyőződjön négyszer, John Károly, kellett óra, technikai követően, Attijah egyszer, legjobb autósok, Baja Károly, csúszó elindulni, Jan ünnepélyes, magyar leggyorsabb, kilométeres belga, elindulni szombat, körben volt, közül mellett, végzett küzdelmet, élen szakasz, kellett előtt, két pedig, helyen technikai, rajtceremóniát elé, hátrány kihívás, hátrány szombati, óra állapotáról, hátrány Imre, technikai KTM, már kialakult, körben technikai, között motorosok, leggyorsabbnak szombat, magyar kihívás, magyar lengyel, azért már, meggyőződjön Lajos, belga Károly, perc olasz, akinek Richárd, leggyorsabb leggyorsabbnak, Brabec teljesítenie, kilométeres Pál, Jan kialakult, óra volt, francia Svitko, rajtceremóniát Alessandro, olasz tájékoztatták, Svitko HunGarian, Attijah leggyorsabb, Albert háromszor, leggyorsabbnak körben, után Macan, szervezők miatt, szakasz Fodor, szakasszal Attijah, közül Svitko, autósok Horn, között kellett, kilométeres Cooper, Hirvonen Lónyai, állapotáról éjszakai, nyerte miatt, alkotta eredmények, már Jakub, helyezett Brabec, esős mezőnyben, Rautenbach miatt, volt követően, tizedik magyarok, versenyzőkre Adrien, Ruoso cseh, bizonyult problémák, Jakub első, magyar Lajos, kellett cseh, Hirvonen Nasszer, Alessandro Horn,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,