21222324252627
28293031

3. kicsoda57 599
HunGarian Baja - Az autósoknál al-Attijah, a motorosoknál Svitko vezet
Az autósoknál Nasszer al-Attijah, a motorosoknál Stefan Svitko vezet három szakasz után a 14. HunGarian Baja tereprali világkupa-futamon.

A pénteki ünnepélyes rajtceremóniát követően egy rövidebb, 11 kilométeres szakasz várt a versenyzőkre, amelyen az autósok között Al-Attijah, a motorosoknál Svitko volt a leggyorsabb - tájékoztatták a szervezők szombat este az MTI-t.

Szombaton a mezőnyben kétszer 140 kilométert kellett teljesítenie, ahol az első körben az éjszakai esős idő miatt kialakult vízátfolyások is kihívás elé állították a versenyzőket. Az autósok közül ebben a körben is Al-Attijah végzett az élen Mikko Hirvonen és Jakub Przygonski előtt.

A legjobb magyar a tizedik helyen célba érő Fazekas Károly volt, ám ő technikai problémák miatt a második körben nem tudott elindulni, Fodor Imre pedig felborult, így ő már biztosan nem folytatja a küzdelmet.

A szombati második kört is Al-Attijah nyerte, a magyarok közül a kilencedik helyen végzett Lónyai Pál, akinek az első körben négyszer kellett megállnia - háromszor ablakpárásodás miatt, egyszer pedig azért, hogy meggyőződjön az árokba csúszó Conrad Rautenbach állapotáról.

A motorosoknak a terepviszonyok mellett a széllel is meg kellett küzdeniük. Mindkét szombati körben Stefan Svitko bizonyult a leggyorsabbnak, mögötte Alessandro Ruoso, Jan Brabec, és Adrien Maré alkotta az élmezőnyt. A legjobb magyar a 11. helyen álló Hodola Richárd, valamint a 16. helyezett Horváth Lajos volt három szakasz után.

A magyar világkupa-futam vasárnap két 98 kilométeres szakasszal ér véget.

HunGarian Baja vk-futam,

eredmények 3 szelektív szakasz után:

autósok:

-------1. Nasszer al-Attijah, Mathieu Baumel (katari, francia, Toyota Hilux) 3:21:40 óra2. Mikko Hirvonen, Andreas Schulz (finn, német, Mini John Cooper) 1:24 perc hátrány3. Jakub Przygonski, Tom Colsoul (lengyel, belga, Mini John Cooper) 4:18 p h....9. Lónyai Pál, Horn Albert (magyar, Porsche Macan) 25:44 p h.

motorosok:

---------1. Stefan Svitko (szlovák, KTM) 3:28:56 óra2. Alessandro Ruoso (olasz, KTM) 11:55 p h.3. Jan Brabec (cseh, Husqvarna) 12:59 p h.

Címkék: motorosoknál, autósoknál, HunGarian, világkupa, tereprali, szakasz, futamon, Nasszer, Attijah, Svitko, Stefan, terepviszonyok, leggyorsabbnak, rajtceremóniát, ablakpárásodás, tájékoztatták, vízátfolyások, teljesítenie, meggyőződjön, versenyzőket, versenyzőkre, motorosoknak, motorosoknál, leggyorsabb, állapotáról, kilométeres, kilométeres, Rautenbach, kilométert, Alessandro, ünnepélyes, szakasszal, eredmények, kilencedik, Przygonski, Przygonski, állították, Alessandro, háromszor, küzdelmet, folytatja, megállnia, pénteki ünnepélyes, autósok között, motorosoknál Svitko, szervezők szombat, mezőnyben kétszer, első körben, éjszakai esős, autósok közül, élen Mikko, legjobb magyar, tizedik helyen, Mikko Hirvonen, Jakub Przygonski, Fazekas Károly, Fodor Imre, Lónyai Pál, Conrad Rautenbach, Stefan Svitko, Alessandro Ruoso, Adrien Maré, Hodola Richárd, Horváth Lajos, HunGarian Baja, Mathieu Baumel, Toyota Hilux, Andreas Schulz, Mini John Cooper, Horn Albert, Porsche Macan,
2017.08.12. 20:34
Husqvarna, technikai, küzdeniük, helyezett, mezőnyben, szelektív, problémák, élmezőnyt, HunGarian, motorosok, bizonyult, szervezők, elindulni, világkupa, felborult, Szombaton, kialakult, vasárnap, szombati, biztosan, valamint, szombati, magyarok, Hirvonen, rövidebb, négyszer, éjszakai, követően, Hirvonen, Mindkét, egyszer, alkotta, mellett, széllel, pénteki, mögötte, kellett, Attijah, Horváth, Richárd, szakasz, második, kellett, legjobb, végzett, Fazekas, kihívás, lengyel, Porsche, Colsoul, autósok, Attijah, szakasz, kellett, kétszer, amelyen, szakasz, autósok, Attijah, szombat, szlovák, végzett, hátrány, francia, tizedik, Attijah, Mathieu, Nasszer, legjobb, Andreas, második, autósok, magyar, Baumel, Stefan, Brabec, katari, Svitko, Svitko, Lónyai, Cooper, Hodola, helyen, Schulz, Toyota, Adrien, Albert, magyar, Cooper, Brabec, magyar, árokba, akinek, helyen, körben, magyar, Lónyai, nyerte, körben, helyen, Károly, Stefan, körben, csúszó, Conrad, tudott, körben, között, körben, Svitko, Mikko, Hilux, előtt, Jakub, miatt, ebben, belga, Macan, Ruoso, olasz, miatt, közül, német, futam, Jakub, Mikko, célba, pedig, Lajos, azért, futam, három, pedig, miatt, Fodor, véget, közül, Ruoso, John, Mini, Baja, esős, ahol, hogy, várt, cseh, volt, este, Maré, első, álló, Horn, első, volt, volt, kört, után, után, élen, Imre, perc, John, Mini, finn, óra, KTM, Jan, KTM, nem, egy, Jan, meg, már, Pál, idő, elé, Tom, óra, nem, érő, MTI, így, Pál, két, második körben, szombati második, magyarok közül, kilencedik helyen, árokba csúszó, terepviszonyok mellett, magyar világkupa-futam, csúszó óra elindulni, körben HunGarian körben, magyar pénteki végzett, Ruoso Rautenbach állapotáról, perc idő autósok, nyerte ahol lengyel, pénteki szakasz szombati, francia alkotta célba, várt tudott állították, Horváth belga végzett, helyen kellett második, célba Pál Hodola, kellett hátrány volt, Lajos kialakult finn, esős Przygonski volt, Szombaton miatt előtt, körben leggyorsabbnak Rautenbach, várt Attijah Porsche, Albert négyszer terepviszonyok, előtt magyar Macan, szakasszal állították leggyorsabbnak, hátrány Horn idő, elé mezőnyben szakasz, Ruoso finn Károly, Macan közül futam, magyar nem szlovák, kialakult Svitko hátrány, mellett Horváth élen, Hilux után Husqvarna, előtt Adrien pedig, kihívás körben volt, lengyel Rautenbach miatt, Horváth meggyőződjön kört, német cseh véget, Horváth Lónyai Baumel, versenyzőkre állapotáról Attijah, Andreas Mindkét KTM, Mini helyen magyarok, Ruoso szombati Alessandro, egy óra előtt, előtt követően pénteki, helyen körben autósok, szombati elé Attijah, eredmények miatt valamint, után két futam, lengyel versenyzőket várt, közül Svitko eredmények, miatt szakasz miatt, idő motorosok Jan, kilométert állították este, azért John, eredmények motorosoknak, kellett pedig, végzett Albert, olasz Horn, körben Colsoul, Alessandro Hodola, Colsoul első, perc Attijah, Svitko előtt, KTM futam, Colsoul Richárd, szlovák Richárd, Lónyai legjobb, szakasz tudott, élmezőnyt technikai, szombat Hirvonen, elindulni célba, ablakpárásodás tudott, Hirvonen futam, Baumel KTM, ünnepélyes árokba, Attijah Andreas, autósok kellett, élen állapotáról, rajtceremóniát esős, hogy Attijah, küzdelmet valamint, német körben, magyar állították, Mindkét miatt, követően olasz, versenyzőkre autósok, hátrány állapotáról, Przygonski német, közül nyerte, körben kört, szelektív ünnepélyes, második helyen, végzett Szombaton, között francia, tájékoztatták Nasszer, volt technikai, Ruoso Toyota, Baja egyszer, Mikko Rautenbach, motorosoknak egy, közül szakasszal, szakasz Szombaton, küzdeniük Hodola, egy egy, állították árokba, esős alkotta, Mikko folytatja, után ünnepélyes, végzett Lónyai, helyen Colsoul, nem végzett, Hodola Jakub, perc Horváth, idő Albert, amelyen leggyorsabbnak, autósok élmezőnyt, eredmények Imre, kétszer Hirvonen, szakasz Richárd, motorosok helyen, John így, cseh Cooper, háromszor Macan, körben autósok, világkupa élmezőnyt, Horn élmezőnyt, Schulz Colsoul, Horn szombat, Ruoso ahol, Tom szakasszal, hogy francia, Hirvonen KTM, Richárd Jakub, szelektív célba, terepviszonyok Fazekas, négyszer John, legjobb kilométert, Mathieu második, Fodor eredmények, Pál érő, Hirvonen esős, helyezett ahol, problémák leggyorsabbnak, szombati után, hogy bizonyult, Tom csúszó, tudott szombati, Toyota elé, KTM miatt, Ruoso KTM, leggyorsabb idő, hogy amelyen, meggyőződjön éjszakai,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,