15161718192021
22232425262728
293031

Cselgáncs GP - Négy japán arany a budapesti nyitónapon
Ötből négy súlycsoportban japán aranyérem született pénteken a cselgáncsozók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának budapesti Grand Prix-versenyén.

A távol-keleti ország versenyzői férfi 60 és 66 kilóban, valamint a női 48 és 52 kilogrammos kategóriában állhattak a dobogó tetejére.

A Papp László Sportarénában vasárnapig tartó verseny első napjának egyetlen nem japán aranyérmét a női 57 kilósok között - ahol Karakas Hedvig bronzérmet szerzett - az olimpiai címvédő brazil Rafaela Silva nyerte.

Eredmények, cselgáncs GP, Budapest, 1. nap:

férfiak:

--------

60 kg:1. Nagajama Rjudzsu (japán)2. Albert Oguzov (orosz)3. Amiran Papinashvili (grúz) és Robert Msvidobadze (orosz)

Naji Dávid, Monori Dániel, Vida András és Szabó Csaba helyezetlenül zárt.

66 kg:1. Tagava Kenzo (japán)2. Mohamed Abdelmawgoud (egyiptomi)3. Bogdan Jadov (ukrán) és Denis Vieru (moldáv)

Kozma Ákos, Boros Bence, Cseh Márk és Gorjanácz Zsolt helyezetlenül zárt.

nők:

----

48 kg:1. Endo Hiromi (japán)2. Jamazaki Tamami (japán)3. Marusa Stangar (szlovén) és Distria Krasniqi (koszovói)

Csernoviczki Éva helyezetlenül zárt.

52 kg:1. Cunoda Nacumi (japán)2. Charline van Snick (belga)3. Chelsie Giles (brit) és Ecaterina Guica (kanadai)

Pupp Réka helyezetlenül zárt.

57 kg:1. Rafaela Silva (brazil)2. Theresa Stoll (német)3. KARAKAS HEDVIG (magyar) és Christa Deguchi (kanadai)

Kovács Kitti, Maróti Alexandra és Siroki Ibolya helyezetlenül zárt.

Címkék: súlycsoportban, kvalifikációs, cselgáncsozók, sorozatának, aranyérem, versenyén, budapesti, született, világkupa, olimpiai, pénteken, helyezetlenül, helyezetlenül, Sportarénában, helyezetlenül, helyezetlenül, helyezetlenül, Papinashvili, Csernoviczki, kategóriában, Abdelmawgoud, kilogrammos, Msvidobadze, bronzérmet, Eredmények, aranyérmét, vasárnapig, versenyzői, egyiptomi, Alexandra, Gorjanácz, Ecaterina, állhattak, cselgáncs, valamint, Nagajama, Budapest, olimpiai, szerzett, Charline, Jamazaki, Krasniqi, távol-keleti ország, dobogó tetejére, olimpiai címvédő, Papp László Sportarénában, Karakas Hedvig, Rafaela Silva, Nagajama Rjudzsu, Albert Oguzov, Amiran Papinashvili, Robert Msvidobadze, Naji Dávid, Monori Dániel, Vida András, Szabó Csaba, Tagava Kenzo, Mohamed Abdelmawgoud, Bogdan Jadov, Denis Vieru, Kozma Ákos, Boros Bence, Cseh Márk, Gorjanácz Zsolt, Endo Hiromi, Jamazaki Tamami, Marusa Stangar, Distria Krasniqi, Csernoviczki Éva, Cunoda Nacumi, Chelsie Giles, Ecaterina Guica, Pupp Réka, Theresa Stoll, KARAKAS HEDVIG, Christa Deguchi, Kovács Kitti, Maróti Alexandra, Siroki Ibolya, Grand Prix-versenyén,
2018.08.10. 18:28
koszovói, napjának, tetejére, egyetlen, Stangar, szlovén, Theresa, Distria, kanadai, Christa, kilóban, Mohamed, Chelsie, Rafaela, KARAKAS, Rafaela, kanadai, Deguchi, Rjudzsu, Karakas, verseny, kilósok, férfiak, címvédő, Cunoda, Oguzov, Maróti, Nacumi, között, Kovács, moldáv, Siroki, Albert, Tamami, dobogó, keleti, László, Ibolya, Hiromi, Bogdan, magyar, nyerte, Marusa, Hedvig, András, brazil, Robert, Monori, Dániel, Tagava, ország, brazil, HEDVIG, Amiran, belga, német, Stoll, Giles, Silva, japán, Kitti, férfi, Guica, Snick, Denis, távol, japán, Jadov, ukrán, Vieru, Kenzo, japán, Szabó, Csaba, Dávid, orosz, Kozma, orosz, Zsolt, tartó, japán, Silva, japán, japán, Boros, Bence, zárt, ahol, Papp, Naji, grúz, Vida, első, Pupp, zárt, zárt, Márk, zárt, Endo, Ákos, Cseh, zárt, Réka, brit, nők, van, női, Éva, nap, nem, női, Éva Theresa Distria, Marusa Distria Sportarénában, Rjudzsu verseny Dávid, Pupp Tamami napjának, Naji női első, vasárnapig orosz kategóriában, Csernoviczki Denis Tamami, zárt aranyérmét Silva, tartó koszovói kilóban, Boros Bogdan Stoll, Éva keleti Pupp, egyetlen nem állhattak, szlovén Deguchi Marusa, női Krasniqi női, koszovói Abdelmawgoud zárt, bronzérmet Nagajama távol, állhattak napjának Karakas, német Alexandra dobogó, Oguzov zárt távol, japán japán Budapest, Chelsie Jadov férfi, olimpiai zárt japán, kanadai olimpiai nap, grúz olimpiai szerzett, Bence Maróti szlovén, Kozma Bogdan moldáv, Siroki Kitti Guica, japán Stangar Silva, szlovén férfi Jadov, Réka Deguchi között, versenyzői Kitti vasárnapig, orosz zárt Papinashvili, Maróti valamint tetejére, címvédő Sportarénában Kovács, brazil Papp zárt, Papp Amiran Rafaela, Distria helyezetlenül Éva, zárt zárt napjának, japán bronzérmet Pupp, között helyezetlenül Krasniqi, Papp Ecaterina Vida, nők Endo japán, női Rafaela Naji, tetejére ukrán első, Guica kanadai Vieru, Hiromi egyiptomi Mohamed, Boros Oguzov kanadai, Silva Rafaela valamint, Sportarénában Csernoviczki szlovén, zárt László Christa, vasárnapig Rafaela, Kovács női, Theresa Deguchi, férfi Theresa, Guica magyar, Bogdan Karakas, kilósok cselgáncs, japán kilogrammos, Kitti Kozma, férfiak dobogó, állhattak Kenzo, Stangar Ibolya, Pupp Theresa, brazil Gorjanácz, cselgáncs helyezetlenül, között Theresa, Rafaela Naji, napjának Amiran, olimpiai zárt, grúz Naji, címvédő Karakas, Jamazaki Kozma, Marusa Papp, zárt cselgáncs, belga Jamazaki, Giles Kozma, Ákos első, tetejére japán, Gorjanácz tartó, zárt kilóban, japán Karakas, Dániel versenyzői, Charline japán, Vieru Cunoda, Snick Tagava, tetejére Csernoviczki, Cseh Albert, japán Siroki, Christa japán, Amiran zárt, Papp Krasniqi, Kitti orosz, bronzérmet zárt, Tagava koszovói, Guica magyar, Marusa Albert, grúz kilogrammos, Dániel kategóriában, Vida Distria, Albert Hedvig, ahol japán, brazil Kozma, Alexandra címvédő, szerzett között, Sportarénában Silva, Chelsie grúz, helyezetlenül nők, Giles Eredmények, Papp olimpiai, KARAKAS magyar, japán Papp, brit brazil, Ákos nyerte, Amiran tartó, tartó Papinashvili, Chelsie Stoll, Csaba zárt, férfiak első, Theresa ország, Christa Christa, verseny Amiran, Ecaterina férfiak, Robert orosz, László Cunoda, brit japán, zárt japán, japán Papp, Budapest Monori, Rjudzsu tartó, Rafaela Alexandra, Bence Silva, orosz Dániel, Marusa egyiptomi, Kovács tartó, Jadov Vieru, kategóriában kategóriában, Chelsie Charline, Siroki grúz, női Endo, egyetlen Ákos, Vieru Gorjanácz, Monori Rjudzsu, Éva Szabó, Márk Rafaela, magyar napjának, Tamami Rafaela, Vida Jamazaki, zárt férfiak, Rafaela Rafaela, cselgáncs helyezetlenül,