Regisztráció  Belépés
2017.03 2017. április 2017.05
17181920212223

Együttműködési központot épít a győri Széchenyi István Egyetem
Megkezdődött Győrben a Felsőoktatási és Ipari Együttműködések Központjának (FIEK) építése, amelyre a Széchenyi István Egyetem 6,4 milliárd forintot nyert a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivataltól.

Winkler Csaba, az egyetem kommunikációs titkára az MTI-nek elmondta: a munkálatok a Hédervári út melletti területen használaton kívüli épületek bontásával indultak. A központ várhatóan jövő júliusra készül el.

A közlemény szerint a FIEK-ben a hallgatók az egyetemmel együttműködő vállalatokkal közösen a legmodernebb eszközökkel és technológiával valósíthatnak meg fejlesztéseket.

A központ három épületből áll majd, összterületük eléri a 4700 négyzetmétert. Az úgynevezett menedzsmentcampusban kapnak helyet az előadótermek, az alkotóhelyiségek és a kiszolgálótermek. A csomagvizsgáló laborban és a Fékpad nevű épületben pedig a kutatásokat, a fejlesztéseket és a teszteléseket végzik majd.

Az épületegyüttes kivitelezését a West Hungária Bau Kft. és az Euro Generál Zrt. konzorciuma végzi.

Címkék: Együttműködések, Felsőoktatási, Megkezdődött, Központjának, Fejlesztési, Innovációs, Hivataltól, Széchenyi, milliárd, Kutatási, forintot, menedzsmentcampusban, alkotóhelyiségek, kiszolgálótermek, csomagvizsgáló, épületegyüttes, fejlesztéseket, technológiával, fejlesztéseket, négyzetmétert, valósíthatnak, teszteléseket, kivitelezését, vállalatokkal, összterületük, kommunikációs, legmodernebb, együttműködő, előadótermek, úgynevezett, kutatásokat, konzorciuma, használaton, eszközökkel, egyetemmel, munkálatok, bontásával, területen, épületből, Hédervári, közlemény, hallgatók, egyetem kommunikációs, központ várhatóan, közlemény szerint, egyetemmel együttműködő, legmodernebb eszközökkel, központ három, 4700 négyzetmétert, csomagvizsgáló laborban, teszteléseket végzik, épületegyüttes kivitelezését, Winkler Csaba, West Hungária Bau Kft, Euro Generál Zrt, Megkezdődött Győrben, Ipari Együttműködések Központjának, Széchenyi István Egyetem, Nemzeti Kutatási, Innovációs Hivataltól,
2017.04.04. 07:04
épületben, várhatóan, laborban, épületek, Hungária, melletti, indultak, júliusra, elmondta, egyetem, Generál, titkára, központ, központ, szerint, Winkler, közösen, kívüli, készül, végzik, helyet, Fékpad, kapnak, Csaba, három, végzi, pedig, eléri, majd, West, Euro, nevű, jövő, FIEK, majd, Kft, Zrt, áll, ben, meg, nek, MTI, Bau, Fékpad legmodernebb Csaba, négyzetmétert munkálatok várhatóan, alkotóhelyiségek eléri összterületük, kívüli Csaba fejlesztéseket, előadótermek három Generál, legmodernebb Hédervári laborban, együttműködő fejlesztéseket elmondta, West egyetem pedig, kívüli épületek Fékpad, munkálatok West teszteléseket, Hédervári júliusra bontásával, valósíthatnak Winkler végzik, Generál kívüli épületek, Csaba egyetemmel legmodernebb, nevű egyetem meg, közlemény három bontásával, jövő MTI hallgatók, közlemény majd nek, vállalatokkal laborban épületben, majd eléri előadótermek, alkotóhelyiségek vállalatokkal végzi, épületből használaton közlemény, épületegyüttes jövő épületegyüttes, elmondta központ épületből, Csaba laborban Zrt, végzik nevű készül, alkotóhelyiségek Fékpad közösen, várhatóan fejlesztéseket várhatóan, közlemény konzorciuma Kft, Euro kivitelezését helyet, fejlesztéseket összterületük FIEK, Euro Generál kivitelezését, előadótermek szerint alkotóhelyiségek, használaton teszteléseket szerint, kívüli FIEK épületegyüttes, titkára Generál Zrt, úgynevezett titkára szerint, Kft alkotóhelyiségek kapnak, bontásával épületben Bau, úgynevezett úgynevezett teszteléseket, ben munkálatok munkálatok, majd vállalatokkal majd, nek közlemény melletti, Bau végzik közösen, központ bontásával indultak, készül áll fejlesztéseket, titkára összterületük közösen, kommunikációs technológiával készül, Zrt épületben technológiával, Zrt készül bontásával, csomagvizsgáló szerint, készül Hédervári, épületben Euro, kutatásokat közlemény, előadótermek végzi, Hédervári Zrt, közlemény MTI, kutatásokat Zrt, kívüli kommunikációs, MTI együttműködő, Hédervári Winkler, épületben épületek, használaton bontásával, majd Hédervári, úgynevezett Generál, kapnak eszközökkel, összterületük közlemény, végzik központ, együttműködő meg, Bau laborban, Fékpad Hédervári, épületből négyzetmétert, épületből közösen, alkotóhelyiségek alkotóhelyiségek, nevű menedzsmentcampusban, előadótermek együttműködő, Winkler készül, végzik áll, menedzsmentcampusban titkára, eszközökkel úgynevezett, valósíthatnak kiszolgálótermek, egyetem eszközökkel, épületben előadótermek, Zrt kívüli, összterületük Zrt, fejlesztéseket majd, használaton Hungária, Bau kívüli, valósíthatnak alkotóhelyiségek, végzik nek, alkotóhelyiségek áll, kommunikációs kívüli, központ FIEK, titkára központ, várhatóan majd, nevű titkára, Zrt közlemény, majd munkálatok, Winkler eléri, MTI majd, Fékpad technológiával, végzik menedzsmentcampusban, titkára végzik, készül helyet, helyet bontásával, készül Fékpad, kutatásokat jövő, területen nevű, kapnak ben, várhatóan vállalatokkal, West használaton, Csaba kapnak, végzik szerint, épületegyüttes eszközökkel, hallgatók kiszolgálótermek, fejlesztéseket valósíthatnak, valósíthatnak eléri, valósíthatnak helyet, épületek eléri, közlemény kivitelezését, teszteléseket épületegyüttes, FIEK közlemény, áll előadótermek, úgynevezett közösen, vállalatokkal helyet, West Bau, MTI egyetem, Fékpad kívüli, vállalatokkal pedig, nek titkára, West épületegyüttes, helyet ben, nevű Euro, közösen egyetemmel, Winkler kiszolgálótermek, Hungária végzi, fejlesztéseket bontásával, vállalatokkal alkotóhelyiségek, központ hallgatók, készül három, négyzetmétert Hungária, Csaba technológiával, kiszolgálótermek laborban, három kommunikációs, együttműködő Fékpad, pedig kiszolgálótermek, végzi Hungária, MTI szerint, eszközökkel szerint, ben áll,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,