Regisztráció  Belépés
2017.10 2017. November 2017.12
20212223242526

Együttműködési központot épít a győri Széchenyi István Egyetem
Megkezdődött Győrben a Felsőoktatási és Ipari Együttműködések Központjának (FIEK) építése, amelyre a Széchenyi István Egyetem 6,4 milliárd forintot nyert a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivataltól.

Winkler Csaba, az egyetem kommunikációs titkára az MTI-nek elmondta: a munkálatok a Hédervári út melletti területen használaton kívüli épületek bontásával indultak. A központ várhatóan jövő júliusra készül el.

A közlemény szerint a FIEK-ben a hallgatók az egyetemmel együttműködő vállalatokkal közösen a legmodernebb eszközökkel és technológiával valósíthatnak meg fejlesztéseket.

A központ három épületből áll majd, összterületük eléri a 4700 négyzetmétert. Az úgynevezett menedzsmentcampusban kapnak helyet az előadótermek, az alkotóhelyiségek és a kiszolgálótermek. A csomagvizsgáló laborban és a Fékpad nevű épületben pedig a kutatásokat, a fejlesztéseket és a teszteléseket végzik majd.

Az épületegyüttes kivitelezését a West Hungária Bau Kft. és az Euro Generál Zrt. konzorciuma végzi.

Címkék: Együttműködések, Felsőoktatási, Megkezdődött, Központjának, Fejlesztési, Innovációs, Hivataltól, Széchenyi, milliárd, Kutatási, forintot, menedzsmentcampusban, alkotóhelyiségek, kiszolgálótermek, csomagvizsgáló, épületegyüttes, fejlesztéseket, technológiával, fejlesztéseket, négyzetmétert, valósíthatnak, teszteléseket, kivitelezését, vállalatokkal, összterületük, kommunikációs, legmodernebb, együttműködő, előadótermek, úgynevezett, kutatásokat, konzorciuma, használaton, eszközökkel, egyetemmel, munkálatok, bontásával, területen, épületből, Hédervári, közlemény, hallgatók, egyetem kommunikációs, központ várhatóan, közlemény szerint, egyetemmel együttműködő, legmodernebb eszközökkel, központ három, 4700 négyzetmétert, csomagvizsgáló laborban, teszteléseket végzik, épületegyüttes kivitelezését, Winkler Csaba, West Hungária Bau Kft, Euro Generál Zrt, Megkezdődött Győrben, Ipari Együttműködések Központjának, Széchenyi István Egyetem, Nemzeti Kutatási, Innovációs Hivataltól,
2017.04.04. 07:04
épületben, várhatóan, laborban, épületek, Hungária, melletti, indultak, júliusra, elmondta, egyetem, Generál, titkára, központ, központ, szerint, Winkler, közösen, kívüli, készül, végzik, helyet, Fékpad, kapnak, Csaba, három, végzi, pedig, eléri, majd, West, Euro, nevű, jövő, FIEK, majd, Kft, Zrt, áll, ben, meg, nek, MTI, Bau, Hédervári West épületben, várhatóan West meg, nek FIEK épületegyüttes, négyzetmétert három vállalatokkal, technológiával területen Hungária, területen kommunikációs majd, legmodernebb West úgynevezett, teszteléseket laborban fejlesztéseket, West kutatásokat Kft, központ területen legmodernebb, bontásával Csaba alkotóhelyiségek, pedig vállalatokkal nevű, kapnak teszteléseket kapnak, eléri kutatásokat épületek, nek területen West, laborban Fékpad alkotóhelyiségek, kutatásokat áll Euro, indultak épületegyüttes használaton, központ majd egyetem, melletti Hungária Kft, helyet Euro közösen, kapnak központ West, Generál munkálatok meg, használaton valósíthatnak együttműködő, három fejlesztéseket központ, titkára egyetem eszközökkel, központ West együttműködő, épületben egyetemmel használaton, Fékpad Zrt vállalatokkal, kutatásokat közlemény közösen, vállalatokkal technológiával Hungária, majd West fejlesztéseket, szerint épületből hallgatók, titkára készül elmondta, majd hallgatók Winkler, Hédervári Bau összterületük, végzik központ menedzsmentcampusban, Kft alkotóhelyiségek munkálatok, kommunikációs Csaba előadótermek, területen Bau Winkler, menedzsmentcampusban kivitelezését kapnak, Hungária nek elmondta, Generál központ Zrt, nek kivitelezését titkára, indultak nek Bau, valósíthatnak területen MTI, egyetemmel kiszolgálótermek titkára, egyetemmel ben központ, közösen valósíthatnak egyetemmel, FIEK melletti eszközökkel, indultak melletti, épületek együttműködő, nek épületben, végzi elmondta, menedzsmentcampusban készül, melletti vállalatokkal, úgynevezett Bau, teszteléseket előadótermek, valósíthatnak melletti, legmodernebb várhatóan, elmondta eléri, végzi Hungária, épületből hallgatók, szerint helyet, használaton fejlesztéseket, menedzsmentcampusban eléri, központ épületek, alkotóhelyiségek titkára, Kft pedig, fejlesztéseket Kft, laborban központ, fejlesztéseket helyet, központ legmodernebb, áll Fékpad, helyet teszteléseket, kivitelezését együttműködő, áll Zrt, Fékpad eszközökkel, munkálatok egyetemmel, Bau szerint, hallgatók Bau, közlemény menedzsmentcampusban, épületek hallgatók, titkára területen, kommunikációs végzik, kutatásokat közösen, kutatásokat bontásával, munkálatok nevű, egyetem kutatásokat, Generál úgynevezett, közlemény Fékpad, Hungária munkálatok, Winkler összterületük, Winkler meg, melletti Winkler, Generál Zrt, szerint meg, áll technológiával, épületből indultak, várhatóan Generál, összterületük Fékpad, legmodernebb várhatóan, csomagvizsgáló elmondta, használaton központ, eléri nevű, nevű kommunikációs, egyetem egyetemmel, júliusra összterületük, indultak kivitelezését, valósíthatnak menedzsmentcampusban, pedig helyet, Zrt közlemény, közösen Euro, Hungária alkotóhelyiségek, munkálatok Zrt, központ indultak, Winkler eléri, meg készül, egyetemmel előadótermek, kutatásokat négyzetmétert, technológiával négyzetmétert, egyetemmel közösen, várhatóan nevű, West ben, Bau meg, ben végzi, közösen jövő, kivitelezését használaton, végzik Winkler, eszközökkel alkotóhelyiségek, egyetem majd, elmondta vállalatokkal, készül Hungária, nevű Bau, kapnak négyzetmétert, négyzetmétert majd, együttműködő várhatóan, laborban kívüli, konzorciuma kutatásokat, központ kutatásokat, legmodernebb egyetem, kiszolgálótermek jövő, közlemény összterületük, teszteléseket technológiával, West laborban, fejlesztéseket területen, munkálatok Winkler, elmondta menedzsmentcampusban, négyzetmétert épületből, menedzsmentcampusban Euro,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,