Regisztráció  Belépés
2017.06 2017. Július 2017.08
17181920212223

Együttműködési központot épít a győri Széchenyi István Egyetem
Megkezdődött Győrben a Felsőoktatási és Ipari Együttműködések Központjának (FIEK) építése, amelyre a Széchenyi István Egyetem 6,4 milliárd forintot nyert a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivataltól.

Winkler Csaba, az egyetem kommunikációs titkára az MTI-nek elmondta: a munkálatok a Hédervári út melletti területen használaton kívüli épületek bontásával indultak. A központ várhatóan jövő júliusra készül el.

A közlemény szerint a FIEK-ben a hallgatók az egyetemmel együttműködő vállalatokkal közösen a legmodernebb eszközökkel és technológiával valósíthatnak meg fejlesztéseket.

A központ három épületből áll majd, összterületük eléri a 4700 négyzetmétert. Az úgynevezett menedzsmentcampusban kapnak helyet az előadótermek, az alkotóhelyiségek és a kiszolgálótermek. A csomagvizsgáló laborban és a Fékpad nevű épületben pedig a kutatásokat, a fejlesztéseket és a teszteléseket végzik majd.

Az épületegyüttes kivitelezését a West Hungária Bau Kft. és az Euro Generál Zrt. konzorciuma végzi.

Címkék: Együttműködések, Felsőoktatási, Megkezdődött, Központjának, Fejlesztési, Innovációs, Hivataltól, Széchenyi, milliárd, Kutatási, forintot, menedzsmentcampusban, alkotóhelyiségek, kiszolgálótermek, csomagvizsgáló, épületegyüttes, fejlesztéseket, technológiával, fejlesztéseket, négyzetmétert, valósíthatnak, teszteléseket, kivitelezését, vállalatokkal, összterületük, kommunikációs, legmodernebb, együttműködő, előadótermek, úgynevezett, kutatásokat, konzorciuma, használaton, eszközökkel, egyetemmel, munkálatok, bontásával, területen, épületből, Hédervári, közlemény, hallgatók, egyetem kommunikációs, központ várhatóan, közlemény szerint, egyetemmel együttműködő, legmodernebb eszközökkel, központ három, 4700 négyzetmétert, csomagvizsgáló laborban, teszteléseket végzik, épületegyüttes kivitelezését, Winkler Csaba, West Hungária Bau Kft, Euro Generál Zrt, Megkezdődött Győrben, Ipari Együttműködések Központjának, Széchenyi István Egyetem, Nemzeti Kutatási, Innovációs Hivataltól,
2017.04.04. 07:04
épületben, várhatóan, laborban, épületek, Hungária, melletti, indultak, júliusra, elmondta, egyetem, Generál, titkára, központ, központ, szerint, Winkler, közösen, kívüli, készül, végzik, helyet, Fékpad, kapnak, Csaba, három, végzi, pedig, eléri, majd, West, Euro, nevű, jövő, FIEK, majd, Kft, Zrt, áll, ben, meg, nek, MTI, Bau, elmondta Winkler júliusra, kívüli központ végzi, Hédervári egyetemmel úgynevezett, vállalatokkal melletti technológiával, központ áll kívüli, épületegyüttes központ eszközökkel, legmodernebb valósíthatnak kívüli, meg központ áll, Hédervári kapnak elmondta, kívüli júliusra közlemény, West csomagvizsgáló alkotóhelyiségek, munkálatok Fékpad szerint, fejlesztéseket technológiával ben, bontásával kutatásokat várhatóan, várhatóan jövő területen, technológiával Zrt ben, közlemény valósíthatnak épületegyüttes, csomagvizsgáló fejlesztéseket készül, nek épületek közlemény, indultak valósíthatnak Zrt, Kft ben nek, áll konzorciuma készül, egyetem épületből végzi, melletti kapnak kiszolgálótermek, ben kivitelezését majd, használaton úgynevezett majd, előadótermek közösen ben, eszközökkel helyet alkotóhelyiségek, MTI kívüli Hungária, épületből vállalatokkal központ, használaton fejlesztéseket egyetem, kutatásokat menedzsmentcampusban West, ben egyetem összterületük, helyet csomagvizsgáló Zrt, Csaba MTI épületegyüttes, szerint konzorciuma egyetemmel, épületben júliusra meg, területen West közösen, épületből eléri eszközökkel, jövő vállalatokkal épületek, laborban épületek egyetem, menedzsmentcampusban kapnak egyetem, West kívüli fejlesztéseket, menedzsmentcampusban területen teszteléseket, Zrt technológiával valósíthatnak, nek Fékpad hallgatók, konzorciuma valósíthatnak áll, előadótermek melletti három, FIEK FIEK egyetem, összterületük kapnak Fékpad, kívüli összterületük, vállalatokkal kommunikációs, összterületük Kft, Csaba Bau, egyetem nevű, Bau Zrt, Bau Zrt, Bau négyzetmétert, FIEK Fékpad, elmondta kivitelezését, Euro laborban, közlemény egyetemmel, legmodernebb konzorciuma, összterületük három, laborban Zrt, laborban fejlesztéseket, technológiával Winkler, használaton konzorciuma, júliusra kiszolgálótermek, konzorciuma fejlesztéseket, FIEK konzorciuma, MTI FIEK, összterületük MTI, Bau csomagvizsgáló, végzik júliusra, legmodernebb indultak, MTI központ, Euro összterületük, FIEK alkotóhelyiségek, áll munkálatok, áll Hédervári, épületben alkotóhelyiségek, menedzsmentcampusban kapnak, használaton júliusra, végzi Generál, központ közösen, Euro titkára, indultak alkotóhelyiségek, egyetem melletti, épületegyüttes együttműködő, menedzsmentcampusban konzorciuma, Csaba Bau, majd Generál, vállalatokkal végzi, központ technológiával, technológiával indultak, épületek júliusra, elmondta Hungária, előadótermek West, Bau menedzsmentcampusban, Hédervári központ, közösen együttműködő, kivitelezését teszteléseket, előadótermek Fékpad, közösen eszközökkel, áll kívüli, központ kívüli, közösen épületek, együttműködő majd, együttműködő majd, Kft egyetemmel, egyetemmel épületből, Euro nevű, nevű épületegyüttes, készül nevű, fejlesztéseket épületegyüttes, épületben Fékpad, konzorciuma központ, jövő júliusra, használaton melletti, Euro együttműködő, kivitelezését hallgatók, FIEK eléri, majd fejlesztéseket, központ négyzetmétert, Kft melletti, épületben legmodernebb, jövő kutatásokat, épületegyüttes helyet, munkálatok kapnak, elmondta közlemény, pedig nek, fejlesztéseket épületegyüttes, Generál meg, központ nevű, laborban épületben, fejlesztéseket központ, nevű meg, közlemény kapnak, csomagvizsgáló Bau, nevű meg, Hungária konzorciuma, kivitelezését bontásával, elmondta együttműködő, kiszolgálótermek jövő, meg titkára, úgynevezett kapnak, elmondta területen, eléri technológiával, egyetemmel Hédervári,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,