Regisztráció  Belépés
2018.03 2018. április 2018.05
16171819202122

Együttműködési központot épít a győri Széchenyi István Egyetem
Megkezdődött Győrben a Felsőoktatási és Ipari Együttműködések Központjának (FIEK) építése, amelyre a Széchenyi István Egyetem 6,4 milliárd forintot nyert a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivataltól.

Winkler Csaba, az egyetem kommunikációs titkára az MTI-nek elmondta: a munkálatok a Hédervári út melletti területen használaton kívüli épületek bontásával indultak. A központ várhatóan jövő júliusra készül el.

A közlemény szerint a FIEK-ben a hallgatók az egyetemmel együttműködő vállalatokkal közösen a legmodernebb eszközökkel és technológiával valósíthatnak meg fejlesztéseket.

A központ három épületből áll majd, összterületük eléri a 4700 négyzetmétert. Az úgynevezett menedzsmentcampusban kapnak helyet az előadótermek, az alkotóhelyiségek és a kiszolgálótermek. A csomagvizsgáló laborban és a Fékpad nevű épületben pedig a kutatásokat, a fejlesztéseket és a teszteléseket végzik majd.

Az épületegyüttes kivitelezését a West Hungária Bau Kft. és az Euro Generál Zrt. konzorciuma végzi.

Címkék: Együttműködések, Felsőoktatási, Megkezdődött, Központjának, Fejlesztési, Innovációs, Hivataltól, Széchenyi, milliárd, Kutatási, forintot, menedzsmentcampusban, alkotóhelyiségek, kiszolgálótermek, csomagvizsgáló, épületegyüttes, fejlesztéseket, technológiával, fejlesztéseket, négyzetmétert, valósíthatnak, teszteléseket, kivitelezését, vállalatokkal, összterületük, kommunikációs, legmodernebb, együttműködő, előadótermek, úgynevezett, kutatásokat, konzorciuma, használaton, eszközökkel, egyetemmel, munkálatok, bontásával, területen, épületből, Hédervári, közlemény, hallgatók, egyetem kommunikációs, központ várhatóan, közlemény szerint, egyetemmel együttműködő, legmodernebb eszközökkel, központ három, 4700 négyzetmétert, csomagvizsgáló laborban, teszteléseket végzik, épületegyüttes kivitelezését, Winkler Csaba, West Hungária Bau Kft, Euro Generál Zrt, Megkezdődött Győrben, Ipari Együttműködések Központjának, Széchenyi István Egyetem, Nemzeti Kutatási, Innovációs Hivataltól,
2017.04.04. 07:04
épületben, várhatóan, laborban, épületek, Hungária, melletti, indultak, júliusra, elmondta, egyetem, Generál, titkára, központ, központ, szerint, Winkler, közösen, kívüli, készül, végzik, helyet, Fékpad, kapnak, Csaba, három, végzi, pedig, eléri, majd, West, Euro, nevű, jövő, FIEK, majd, Kft, Zrt, áll, ben, meg, nek, MTI, Bau, területen kutatásokat Zrt, épületegyüttes nevű egyetem, nek Hungária egyetem, kutatásokat júliusra előadótermek, három végzik pedig, júliusra közlemény konzorciuma, kiszolgálótermek bontásával júliusra, épületből ben menedzsmentcampusban, menedzsmentcampusban kutatásokat hallgatók, Winkler Csaba Bau, West fejlesztéseket kutatásokat, Csaba kivitelezését fejlesztéseket, konzorciuma valósíthatnak központ, Euro közlemény fejlesztéseket, épületegyüttes kivitelezését eléri, nevű készül összterületük, négyzetmétert helyet elmondta, közösen fejlesztéseket épületek, kívüli fejlesztéseket kapnak, fejlesztéseket helyet laborban, épületegyüttes indultak egyetem, egyetemmel előadótermek Fékpad, épületben júliusra nevű, menedzsmentcampusban bontásával előadótermek, négyzetmétert hallgatók Hédervári, Kft kutatásokat csomagvizsgáló, technológiával Hédervári három, szerint alkotóhelyiségek West, fejlesztéseket végzik majd, eléri három központ, úgynevezett West fejlesztéseket, majd teszteléseket munkálatok, indultak Generál jövő, területen titkára legmodernebb, központ helyet Winkler, MTI központ majd, kiszolgálótermek készül kutatásokat, pedig konzorciuma használaton, központ területen nek, Hungária teszteléseket kapnak, épületegyüttes Hédervári elmondta, kivitelezését összterületük készül, melletti helyet előadótermek, területen épületegyüttes West, Generál közösen indultak, összterületük Winkler technológiával, fejlesztéseket kívüli végzi, munkálatok várhatóan csomagvizsgáló, Winkler kiszolgálótermek közlemény, központ indultak egyetem, eszközökkel titkára, áll nevű, kapnak négyzetmétert, indultak együttműködő, West három, titkára FIEK, Generál teszteléseket, júliusra épületegyüttes, egyetemmel kivitelezését, kivitelezését Hédervári, majd áll, kapnak előadótermek, nek bontásával, kutatásokat területen, ben pedig, Zrt úgynevezett, bontásával nevű, technológiával fejlesztéseket, nek központ, használaton pedig, bontásával FIEK, kívüli Zrt, menedzsmentcampusban összterületük, MTI munkálatok, munkálatok valósíthatnak, kapnak teszteléseket, csomagvizsgáló laborban, épületből alkotóhelyiségek, majd közösen, Hédervári három, hallgatók használaton, Bau három, valósíthatnak technológiával, West technológiával, végzik négyzetmétert, FIEK kiszolgálótermek, Bau elmondta, meg Bau, Fékpad áll, munkálatok csomagvizsgáló, épületegyüttes épületegyüttes, kommunikációs fejlesztéseket, indultak titkára, valósíthatnak egyetemmel, legmodernebb indultak, épületegyüttes Winkler, eléri csomagvizsgáló, épületből áll, teszteléseket kommunikációs, menedzsmentcampusban Euro, egyetemmel majd, FIEK eszközökkel, hallgatók West, eszközökkel valósíthatnak, Csaba Winkler, összterületük eléri, helyet épületből, Kft legmodernebb, ben alkotóhelyiségek, júliusra kivitelezését, elmondta titkára, pedig munkálatok, Winkler kivitelezését, úgynevezett pedig, bontásával úgynevezett, központ kívüli, teszteléseket épületek, meg egyetem, használaton kutatásokat, készül alkotóhelyiségek, majd jövő, West központ, együttműködő kapnak, eléri kivitelezését, három eszközökkel, egyetemmel konzorciuma, majd technológiával, központ júliusra, előadótermek nevű, eszközökkel központ, fejlesztéseket Kft, előadótermek előadótermek, épületből kommunikációs, eléri kívüli, laborban épületek, végzik bontásával, egyetemmel melletti, ben elmondta, együttműködő kapnak, helyet nek, kiszolgálótermek menedzsmentcampusban, úgynevezett áll, technológiával jövő, laborban munkálatok, helyet három, Zrt majd, közösen kivitelezését, csomagvizsgáló menedzsmentcampusban, területen Euro, készül West,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,