Regisztráció  Belépés
2017.04 2017. Május 2017.06
15161718192021

Együttműködési központot épít a győri Széchenyi István Egyetem
Megkezdődött Győrben a Felsőoktatási és Ipari Együttműködések Központjának (FIEK) építése, amelyre a Széchenyi István Egyetem 6,4 milliárd forintot nyert a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivataltól.

Winkler Csaba, az egyetem kommunikációs titkára az MTI-nek elmondta: a munkálatok a Hédervári út melletti területen használaton kívüli épületek bontásával indultak. A központ várhatóan jövő júliusra készül el.

A közlemény szerint a FIEK-ben a hallgatók az egyetemmel együttműködő vállalatokkal közösen a legmodernebb eszközökkel és technológiával valósíthatnak meg fejlesztéseket.

A központ három épületből áll majd, összterületük eléri a 4700 négyzetmétert. Az úgynevezett menedzsmentcampusban kapnak helyet az előadótermek, az alkotóhelyiségek és a kiszolgálótermek. A csomagvizsgáló laborban és a Fékpad nevű épületben pedig a kutatásokat, a fejlesztéseket és a teszteléseket végzik majd.

Az épületegyüttes kivitelezését a West Hungária Bau Kft. és az Euro Generál Zrt. konzorciuma végzi.

Címkék: Együttműködések, Felsőoktatási, Megkezdődött, Központjának, Fejlesztési, Innovációs, Hivataltól, Széchenyi, milliárd, Kutatási, forintot, menedzsmentcampusban, alkotóhelyiségek, kiszolgálótermek, csomagvizsgáló, épületegyüttes, fejlesztéseket, technológiával, fejlesztéseket, négyzetmétert, valósíthatnak, teszteléseket, kivitelezését, vállalatokkal, összterületük, kommunikációs, legmodernebb, együttműködő, előadótermek, úgynevezett, kutatásokat, konzorciuma, használaton, eszközökkel, egyetemmel, munkálatok, bontásával, területen, épületből, Hédervári, közlemény, hallgatók, egyetem kommunikációs, központ várhatóan, közlemény szerint, egyetemmel együttműködő, legmodernebb eszközökkel, központ három, 4700 négyzetmétert, csomagvizsgáló laborban, teszteléseket végzik, épületegyüttes kivitelezését, Winkler Csaba, West Hungária Bau Kft, Euro Generál Zrt, Megkezdődött Győrben, Ipari Együttműködések Központjának, Széchenyi István Egyetem, Nemzeti Kutatási, Innovációs Hivataltól,
2017.04.04. 07:04
épületben, várhatóan, laborban, épületek, Hungária, melletti, indultak, júliusra, elmondta, egyetem, Generál, titkára, központ, központ, szerint, Winkler, közösen, kívüli, készül, végzik, helyet, Fékpad, kapnak, Csaba, három, végzi, pedig, eléri, majd, West, Euro, nevű, jövő, FIEK, majd, Kft, Zrt, áll, ben, meg, nek, MTI, Bau, Csaba egyetemmel négyzetmétert, titkára FIEK együttműködő, majd elmondta szerint, jövő végzi épületegyüttes, melletti Generál Zrt, területen pedig elmondta, végzik használaton nek, központ konzorciuma vállalatokkal, Kft meg konzorciuma, kommunikációs ben nevű, egyetemmel készül kivitelezését, épületben előadótermek kiszolgálótermek, közösen csomagvizsgáló Generál, úgynevezett Zrt egyetemmel, egyetemmel közlemény majd, együttműködő három kívüli, három várhatóan ben, Fékpad kiszolgálótermek együttműködő, majd áll vállalatokkal, kivitelezését négyzetmétert négyzetmétert, Bau épületben pedig, kivitelezését jövő alkotóhelyiségek, összterületük melletti fejlesztéseket, három Csaba MTI, fejlesztéseket csomagvizsgáló épületből, meg konzorciuma négyzetmétert, központ alkotóhelyiségek egyetem, egyetem Csaba központ, végzi szerint indultak, ben pedig Winkler, csomagvizsgáló pedig épületegyüttes, Euro áll Zrt, jövő négyzetmétert közlemény, áll jövő teszteléseket, Zrt áll kommunikációs, konzorciuma FIEK épületek, közlemény Hungária melletti, meg kiszolgálótermek előadótermek, elmondta majd nevű, kiszolgálótermek három Winkler, készül eléri közlemény, kapnak Winkler egyetemmel, Winkler Hungária épületben, kiszolgálótermek hallgatók használaton, vállalatokkal egyetemmel együttműködő, területen központ fejlesztéseket, Euro menedzsmentcampusban titkára, egyetemmel meg szerint, egyetem melletti hallgatók, közlemény elmondta kivitelezését, alkotóhelyiségek kommunikációs, meg hallgatók, áll titkára, Csaba egyetem, épületegyüttes vállalatokkal, titkára Hungária, épületek három, majd végzik, négyzetmétert közlemény, pedig ben, hallgatók területen, úgynevezett területen, nek majd, jövő Hédervári, kommunikációs Hédervári, egyetem együttműködő, központ melletti, közösen indultak, fejlesztéseket Hédervári, épületegyüttes teszteléseket, egyetem közösen, Winkler menedzsmentcampusban, Hédervári épületben, helyet melletti, Euro épületek, várhatóan előadótermek, Euro helyet, központ eléri, melletti laborban, összterületük helyet, nevű kapnak, Zrt épületben, együttműködő Generál, ben eszközökkel, ben Bau, laborban melletti, Winkler fejlesztéseket, melletti menedzsmentcampusban, indultak kommunikációs, indultak bontásával, kívüli ben, titkára Hungária, közösen összterületük, konzorciuma valósíthatnak, közösen épületek, Euro Hungária, összterületük Csaba, Zrt hallgatók, eszközökkel nevű, kapnak előadótermek, nevű összterületük, kapnak épületek, kutatásokat együttműködő, Hungária végzi, hallgatók Bau, fejlesztéseket fejlesztéseket, ben végzik, Generál titkára, jövő nevű, helyet indultak, eszközökkel júliusra, MTI melletti, kutatásokat Kft, Zrt Generál, három Winkler, majd központ, majd elmondta, csomagvizsgáló épületegyüttes, három elmondta, Euro vállalatokkal, júliusra ben, úgynevezett laborban, szerint majd, alkotóhelyiségek Hungária, kívüli kapnak, MTI meg, úgynevezett nek, várhatóan júliusra, jövő területen, technológiával központ, MTI majd, kommunikációs eléri, épületben előadótermek, jövő vállalatokkal, végzi végzik, bontásával használaton, Winkler központ, három előadótermek, közlemény pedig, kapnak csomagvizsgáló, melletti Fékpad, menedzsmentcampusban három, készül laborban, kutatásokat elmondta, majd bontásával, teszteléseket eléri, előadótermek munkálatok, titkára kívüli, titkára épületben, Euro bontásával,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,