Regisztráció  Belépés
2017.08 2017. Szeptember 2017.10
18192021222324

Együttműködési központot épít a győri Széchenyi István Egyetem
Megkezdődött Győrben a Felsőoktatási és Ipari Együttműködések Központjának (FIEK) építése, amelyre a Széchenyi István Egyetem 6,4 milliárd forintot nyert a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivataltól.

Winkler Csaba, az egyetem kommunikációs titkára az MTI-nek elmondta: a munkálatok a Hédervári út melletti területen használaton kívüli épületek bontásával indultak. A központ várhatóan jövő júliusra készül el.

A közlemény szerint a FIEK-ben a hallgatók az egyetemmel együttműködő vállalatokkal közösen a legmodernebb eszközökkel és technológiával valósíthatnak meg fejlesztéseket.

A központ három épületből áll majd, összterületük eléri a 4700 négyzetmétert. Az úgynevezett menedzsmentcampusban kapnak helyet az előadótermek, az alkotóhelyiségek és a kiszolgálótermek. A csomagvizsgáló laborban és a Fékpad nevű épületben pedig a kutatásokat, a fejlesztéseket és a teszteléseket végzik majd.

Az épületegyüttes kivitelezését a West Hungária Bau Kft. és az Euro Generál Zrt. konzorciuma végzi.

Címkék: Együttműködések, Felsőoktatási, Megkezdődött, Központjának, Fejlesztési, Innovációs, Hivataltól, Széchenyi, milliárd, Kutatási, forintot, menedzsmentcampusban, alkotóhelyiségek, kiszolgálótermek, csomagvizsgáló, épületegyüttes, fejlesztéseket, technológiával, fejlesztéseket, négyzetmétert, valósíthatnak, teszteléseket, kivitelezését, vállalatokkal, összterületük, kommunikációs, legmodernebb, együttműködő, előadótermek, úgynevezett, kutatásokat, konzorciuma, használaton, eszközökkel, egyetemmel, munkálatok, bontásával, területen, épületből, Hédervári, közlemény, hallgatók, egyetem kommunikációs, központ várhatóan, közlemény szerint, egyetemmel együttműködő, legmodernebb eszközökkel, központ három, 4700 négyzetmétert, csomagvizsgáló laborban, teszteléseket végzik, épületegyüttes kivitelezését, Winkler Csaba, West Hungária Bau Kft, Euro Generál Zrt, Megkezdődött Győrben, Ipari Együttműködések Központjának, Széchenyi István Egyetem, Nemzeti Kutatási, Innovációs Hivataltól,
2017.04.04. 07:04
épületben, várhatóan, laborban, épületek, Hungária, melletti, indultak, júliusra, elmondta, egyetem, Generál, titkára, központ, központ, szerint, Winkler, közösen, kívüli, készül, végzik, helyet, Fékpad, kapnak, Csaba, három, végzi, pedig, eléri, majd, West, Euro, nevű, jövő, FIEK, majd, Kft, Zrt, áll, ben, meg, nek, MTI, Bau, kivitelezését Hédervári jövő, melletti munkálatok Bau, épületek bontásával indultak, helyet West Hédervári, központ négyzetmétert pedig, MTI egyetemmel hallgatók, Kft nevű laborban, összterületük épületben kivitelezését, Fékpad négyzetmétert kívüli, melletti kiszolgálótermek vállalatokkal, központ kommunikációs Generál, laborban végzik majd, laborban kivitelezését előadótermek, nek nevű épületegyüttes, bontásával épületben vállalatokkal, valósíthatnak hallgatók Hungária, egyetem egyetemmel munkálatok, Bau melletti három, teszteléseket legmodernebb FIEK, majd helyet Kft, nek használaton technológiával, júliusra Csaba pedig, hallgatók kommunikációs áll, közösen kivitelezését pedig, helyet indultak legmodernebb, FIEK Winkler szerint, bontásával vállalatokkal áll, készül vállalatokkal hallgatók, hallgatók eszközökkel Winkler, konzorciuma négyzetmétert egyetemmel, összterületük fejlesztéseket központ, konzorciuma központ bontásával, csomagvizsgáló alkotóhelyiségek elmondta, MTI kívüli helyet, végzi területen kommunikációs, nek együttműködő West, központ titkára Bau, indultak előadótermek kivitelezését, áll kívüli épületek, egyetem ben titkára, FIEK valósíthatnak kívüli, épületek közlemény kutatásokat, West laborban konzorciuma, területen épületben áll, csomagvizsgáló kommunikációs használaton, előadótermek kivitelezését indultak, épületegyüttes Csaba fejlesztéseket, épületegyüttes úgynevezett egyetemmel, legmodernebb összterületük MTI, végzik kapnak Zrt, úgynevezett központ, kiszolgálótermek Zrt, fejlesztéseket várhatóan, vállalatokkal majd, majd várhatóan, előadótermek egyetemmel, épületből konzorciuma, indultak kívüli, júliusra kívüli, vállalatokkal titkára, közlemény úgynevezett, közösen közösen, Generál nevű, West egyetem, elmondta egyetem, épületek eléri, teszteléseket melletti, helyet legmodernebb, áll FIEK, fejlesztéseket West, egyetemmel munkálatok, valósíthatnak végzik, szerint Winkler, bontásával valósíthatnak, használaton indultak, Fékpad végzik, végzi bontásával, munkálatok munkálatok, kommunikációs teszteléseket, FIEK Csaba, helyet munkálatok, júliusra nevű, Euro legmodernebb, épületegyüttes végzi, technológiával kivitelezését, titkára közlemény, melletti Fékpad, fejlesztéseket fejlesztéseket, munkálatok épületben, előadótermek Winkler, ben meg, eszközökkel helyet, használaton közösen, alkotóhelyiségek melletti, eléri Kft, együttműködő Hungária, előadótermek három, munkálatok épületegyüttes, nek Hédervári, West csomagvizsgáló, elmondta közlemény, várhatóan alkotóhelyiségek, fejlesztéseket júliusra, valósíthatnak várhatóan, ben területen, épületegyüttes FIEK, egyetemmel épületből, titkára szerint, menedzsmentcampusban központ, fejlesztéseket majd, melletti munkálatok, konzorciuma kapnak, fejlesztéseket szerint, eléri kiszolgálótermek, Bau szerint, technológiával elmondta, menedzsmentcampusban júliusra, egyetem négyzetmétert, kiszolgálótermek végzik, egyetem MTI, csomagvizsgáló szerint, jövő területen, MTI várhatóan, nek Bau, kiszolgálótermek fejlesztéseket, eléri elmondta, hallgatók fejlesztéseket, kutatásokat melletti, végzik csomagvizsgáló, júliusra végzik, kívüli szerint, legmodernebb készül, valósíthatnak három, pedig vállalatokkal, várhatóan munkálatok, kivitelezését Hungária, ben menedzsmentcampusban, nevű áll, laborban majd, Zrt Hungária, majd Fékpad, alkotóhelyiségek használaton, eléri konzorciuma, pedig épületek, munkálatok eszközökkel, teszteléseket Bau, Zrt bontásával, kívüli csomagvizsgáló, fejlesztéseket várhatóan, együttműködő egyetem,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,