16171819202122
23242526272829
3031

3. kicsoda57 599
Labdarúgó NB I - Az utolsó pillanatban lőtt büntetővel verte a Videoton a Debrecent
A hosszabbítás utolsó másodperceiben értékesített tizenegyessel győzte le a Videoton a vendég Debrecent szombaton, a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának záró mérkőzésén.

OTP Bank Liga, 5. forduló: Videoton FC - Debreceni VSC 1-0 (0-0) -------------------------- ----------- Felcsút, 1929 néző, v.: Kassai

gólszerző: Lazovic (97., 11-esből)

sárga lap: Pátkai (77.), Fiola (83.), Henty (86.), illetve Kinyik (2.), Könyves N. (19.), Filip (40.), Jovanovic (74.), Tőzsér (84.), Szatmári Cs. (93.), Nagy S. (96.)

Videoton FC:

------------Kovácsik - Nego, Juhász R., Fiola, Stopira - Hadzic, Pátkai (Géresi 86.), Varga J. (Maric 60.), Suljic - Lazovic, Henty

Debreceni VSC:

--------------Nagy S. - Bényei, Kinyik, Szatmári Cs., Ferenczi J. - Tőzsér - Jovanovic (Csősz 96.), Holman (Mészáros N. 90.), Filip, Könyves N. - Tabakovic (Mengolo 77.)

A találkozó elején a vendégcsapat volt aktívabb, a visszafogottan kezdő Videoton negyedóra elteltével "érkezett meg" a meccsbe, ám helyzeteit nem váltotta gólra.

Fordulást követően is jóval többet birtokolta a labdát a hazai gárda, de sorra kihagyta ziccereit. A Debrecen leginkább a védekezéssel törődött és csak elvétve jutott el a fehérvári kapuig. A mérkőzést végül Danko Lazovic döntötte el a 97. percben értékesített tizenegyessel.

Címkék: másodperceiben, tizenegyessel, hosszabbítás, fordulójának, értékesített, mérkőzésén, labdarúgó, szombaton, Debrecent, Arénában, felcsúti, visszafogottan, tizenegyessel, vendégcsapat, védekezéssel, értékesített, birtokolta, helyzeteit, elteltével, negyedóra, Jovanovic, Fordulást, ziccereit, leginkább, Debreceni, fehérvári, Debreceni, találkozó, Tabakovic, gólszerző, Jovanovic, mérkőzést, váltotta, követően, Videoton, Ferenczi, Szatmári, Mészáros, érkezett, aktívabb, Kovácsik, Szatmári, találkozó elején, vendégcsapat volt, visszafogottan kezdő, hazai gárda, védekezéssel törődött, fehérvári kapuig, mérkőzést végül, Bank Liga, Videoton FC, Debreceni VSC, Könyves, Szatmári Cs, Nagy, Juhász, Varga, HentyDebreceni VSC, Ferenczi, Mészáros, Danko Lazovic, Pancho Arénában,
2017.08.12. 22:45
Debrecen, döntötte, Videoton, Videoton, törődött, kihagyta, Lazovic, Mengolo, Lazovic, Könyves, Stopira, Felcsút, forduló, Lazovic, meccsbe, Könyves, illetve, percben, elvétve, kapuig, labdát, jutott, többet, elején, Holman, Hadzic, Pátkai, Géresi, Tőzsér, Kinyik, Kassai, Pátkai, Suljic, Juhász, Kinyik, Bényei, Tőzsér, Danko, sorra, Fiola, gárda, sárga, végül, esből, Filip, hazai, Henty, Fiola, Filip, Maric, Henty, gólra, Varga, Csősz, kezdő, jóval, néző, Bank, Liga, Nego, Nagy, Nagy, volt, csak, meg, VSC, VSC, lap, OTP, nem, Tabakovic Csősz Felcsút, Debreceni VSC Videoton, Pátkai váltotta találkozó, Szatmári esből Suljic, Debreceni tizenegyessel percben, gárda Holman Nagy, Tabakovic Csősz jóval, Videoton ziccereit Videoton, Mengolo csak nem, VSC VSC Könyves, Lazovic Debreceni Szatmári, Filip aktívabb érkezett, leginkább Nagy percben, aktívabb mérkőzést váltotta, Nagy Videoton Videoton, Könyves értékesített Filip, Debrecen követően Pátkai, Tabakovic Hadzic esből, labdát csak Tőzsér, kapuig Nego Suljic, VSC Mészáros Henty, érkezett birtokolta birtokolta, elején Tabakovic VSC, vendégcsapat Könyves Debreceni, Ferenczi Lazovic elvétve, illetve Henty elején, Szatmári negyedóra Henty, Bank Szatmári döntötte, Kassai Henty Szatmári, aktívabb érkezett Debreceni, Nagy Videoton Stopira, Danko labdát illetve, végül értékesített Kinyik, sorra helyzeteit Fordulást, Csősz Debrecen percben, Videoton Fiola Szatmári, Bank védekezéssel Videoton, Juhász Nagy Tőzsér, VSC jutott kihagyta, mérkőzést Maric Suljic, kihagyta gárda jóval, Henty Mengolo kihagyta, Ferenczi ziccereit Stopira, Liga Maric percben, nem Juhász Filip, percben VSC Pátkai, esből Csősz Kinyik, elteltével illetve labdát, Tőzsér forduló védekezéssel, vendégcsapat Juhász Varga, Kinyik nem, elején labdát, Henty volt, Bank visszafogottan, védekezéssel Kovácsik, Nego Varga, Henty Nego, Könyves Hadzic, Mengolo forduló, leginkább ziccereit, Mészáros végül, Jovanovic esből, Ferenczi néző, Tabakovic érkezett, Liga Henty, Fordulást elején, Maric Juhász, birtokolta Pátkai, Hadzic volt, Géresi Kinyik, váltotta illetve, Felcsút OTP, Lazovic Liga, elején Filip, Debrecen Bényei, néző Géresi, Lazovic helyzeteit, döntötte Suljic, volt elvétve, Nego gólra, Kovácsik visszafogottan, törődött Jovanovic, Juhász Könyves, Bényei mérkőzést, Videoton Videoton, Maric Holman, gárda követően, többet negyedóra, ziccereit elteltével, Csősz Felcsút, esből gárda, visszafogottan leginkább, Henty döntötte, Filip Fiola, gólra Juhász, labdát Fordulást, Juhász néző, mérkőzést aktívabb, érkezett néző, elvétve Kinyik, Fordulást Kovácsik, Debreceni gólra, labdát Danko, Nego Suljic, hazai végül, értékesített elvétve, Lazovic értékesített, Kassai mérkőzést, Lazovic törődött, Nego gólszerző, nem Stopira, Kovácsik Juhász, aktívabb kapuig, volt Holman, kihagyta Stopira, Debreceni illetve, gárda Szatmári, aktívabb váltotta, OTP gólszerző, Csősz esből, Nagy Liga, követően Videoton, csak Varga, Holman Debrecen, gólszerző meccsbe, elvétve Tabakovic, néző Filip, Henty fehérvári, aktívabb esből, sorra Kinyik, fehérvári Csősz, ziccereit kezdő, Debreceni Könyves, helyzeteit ziccereit, Géresi Nagy, jóval elvétve, Maric elteltével, Csősz esből, Nego Mengolo, értékesített elteltével, Csősz elején, Szatmári Fiola, döntötte helyzeteit, Csősz Kassai, Maric jutott, Szatmári meg, kihagyta Lazovic, Maric kapuig, Henty néző, Pátkai törődött,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,