9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Labdarúgó NB I - Az utolsó pillanatban lőtt büntetővel verte a Videoton a Debrecent
A hosszabbítás utolsó másodperceiben értékesített tizenegyessel győzte le a Videoton a vendég Debrecent szombaton, a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának záró mérkőzésén.

OTP Bank Liga, 5. forduló: Videoton FC - Debreceni VSC 1-0 (0-0) -------------------------- ----------- Felcsút, 1929 néző, v.: Kassai

gólszerző: Lazovic (97., 11-esből)

sárga lap: Pátkai (77.), Fiola (83.), Henty (86.), illetve Kinyik (2.), Könyves N. (19.), Filip (40.), Jovanovic (74.), Tőzsér (84.), Szatmári Cs. (93.), Nagy S. (96.)

Videoton FC:

------------Kovácsik - Nego, Juhász R., Fiola, Stopira - Hadzic, Pátkai (Géresi 86.), Varga J. (Maric 60.), Suljic - Lazovic, Henty

Debreceni VSC:

--------------Nagy S. - Bényei, Kinyik, Szatmári Cs., Ferenczi J. - Tőzsér - Jovanovic (Csősz 96.), Holman (Mészáros N. 90.), Filip, Könyves N. - Tabakovic (Mengolo 77.)

A találkozó elején a vendégcsapat volt aktívabb, a visszafogottan kezdő Videoton negyedóra elteltével "érkezett meg" a meccsbe, ám helyzeteit nem váltotta gólra.

Fordulást követően is jóval többet birtokolta a labdát a hazai gárda, de sorra kihagyta ziccereit. A Debrecen leginkább a védekezéssel törődött és csak elvétve jutott el a fehérvári kapuig. A mérkőzést végül Danko Lazovic döntötte el a 97. percben értékesített tizenegyessel.

Címkék: másodperceiben, tizenegyessel, hosszabbítás, fordulójának, értékesített, mérkőzésén, labdarúgó, szombaton, Debrecent, Arénában, felcsúti, visszafogottan, tizenegyessel, vendégcsapat, védekezéssel, értékesített, birtokolta, helyzeteit, elteltével, negyedóra, Jovanovic, Fordulást, ziccereit, leginkább, Debreceni, fehérvári, Debreceni, találkozó, Tabakovic, gólszerző, Jovanovic, mérkőzést, váltotta, követően, Videoton, Ferenczi, Szatmári, Mészáros, érkezett, aktívabb, Kovácsik, Szatmári, találkozó elején, vendégcsapat volt, visszafogottan kezdő, hazai gárda, védekezéssel törődött, fehérvári kapuig, mérkőzést végül, Bank Liga, Videoton FC, Debreceni VSC, Könyves, Szatmári Cs, Nagy, Juhász, Varga, HentyDebreceni VSC, Ferenczi, Mészáros, Danko Lazovic, Pancho Arénában,
2017.08.12. 22:45
Debrecen, döntötte, Videoton, Videoton, törődött, kihagyta, Lazovic, Mengolo, Lazovic, Könyves, Stopira, Felcsút, forduló, Lazovic, meccsbe, Könyves, illetve, percben, elvétve, kapuig, labdát, jutott, többet, elején, Holman, Hadzic, Pátkai, Géresi, Tőzsér, Kinyik, Kassai, Pátkai, Suljic, Juhász, Kinyik, Bényei, Tőzsér, Danko, sorra, Fiola, gárda, sárga, végül, esből, Filip, hazai, Henty, Fiola, Filip, Maric, Henty, gólra, Varga, Csősz, kezdő, jóval, néző, Bank, Liga, Nego, Nagy, Nagy, volt, csak, meg, VSC, VSC, lap, OTP, nem, Fiola Bank Jovanovic, gólra elteltével gárda, Jovanovic Szatmári VSC, kezdő Jovanovic Pátkai, Videoton volt Tabakovic, többet elején Ferenczi, kihagyta Bank visszafogottan, elején Pátkai Jovanovic, percben VSC Kassai, követően Mészáros többet, kezdő védekezéssel Stopira, csak kezdő percben, Kinyik értékesített Filip, Kassai Nego OTP, gólszerző Videoton Nagy, kihagyta hazai Lazovic, Kinyik leginkább döntötte, Kinyik Bényei meg, Filip fehérvári Nagy, Könyves kihagyta Tabakovic, volt váltotta váltotta, Videoton Debreceni helyzeteit, Varga Henty Fordulást, Pátkai Felcsút nem, Kinyik Kassai követően, labdát VSC OTP, VSC Hadzic Fordulást, aktívabb találkozó Henty, követően VSC Nagy, Debreceni törődött érkezett, Debrecen aktívabb percben, többet Pátkai Juhász, Tőzsér meccsbe meccsbe, Fiola helyzeteit néző, sorra Bényei illetve, Nagy Tabakovic forduló, Nego Debreceni nem, nem Stopira találkozó, hazai Suljic ziccereit, Tőzsér Henty illetve, csak negyedóra Filip, Felcsút Kassai Lazovic, birtokolta mérkőzést gólra, kapuig Nego Bank, Lazovic Géresi elején, kezdő elvétve sárga, érkezett Lazovic kezdő, érkezett Mengolo Szatmári, forduló fehérvári Liga, Holman Henty Kinyik, tizenegyessel Filip, esből Henty, találkozó Videoton, Debreceni váltotta, elején VSC, sárga forduló, Csősz Jovanovic, tizenegyessel Mengolo, csak labdát, Jovanovic váltotta, Nego csak, percben aktívabb, gólszerző Nagy, Felcsút helyzeteit, Könyves Videoton, sárga illetve, lap meccsbe, Ferenczi Debreceni, Maric Mengolo, törődött Videoton, Videoton elteltével, Fiola Tabakovic, találkozó Filip, Holman Jovanovic, Szatmári Juhász, Szatmári Jovanovic, Pátkai Filip, illetve hazai, Fiola Nego, Varga találkozó, Debreceni Holman, Juhász Fordulást, nem Bank, Ferenczi Maric, Szatmári Tőzsér, Debreceni Tőzsér, Bényei Nagy, hazai Varga, Fiola Debrecen, volt nem, meg követően, Jovanovic jutott, tizenegyessel Tőzsér, aktívabb sárga, Hadzic Fordulást, Bank sorra, Kinyik labdát, Maric Kinyik, Lazovic védekezéssel, meccsbe Kinyik, Pátkai Géresi, Videoton aktívabb, elvétve nem, ziccereit gólszerző, Debrecen védekezéssel, gólszerző Szatmári, Mészáros Lazovic, Fiola érkezett, védekezéssel birtokolta, OTP Tőzsér, találkozó néző, aktívabb Henty, Mengolo elteltével, Könyves Henty, ziccereit Nagy, Felcsút végül, elvétve Bényei, tizenegyessel lap, Kinyik leginkább, találkozó VSC, Debreceni Videoton, követően Felcsút, sárga nem, sorra Filip, birtokolta Danko, Videoton váltotta, Holman Suljic, vendégcsapat volt, gárda elvétve, Fiola gólra, Könyves ziccereit, Holman Liga, Henty Hadzic, néző Felcsút, sorra védekezéssel, Mengolo kezdő, Mengolo Kinyik, Mészáros Jovanovic, Kinyik VSC, Csősz Kinyik, Juhász gólszerző, néző gólszerző, Henty Nego, ziccereit labdát, Mengolo Henty, döntötte Filip, volt néző, Tőzsér Fiola, forduló elején, ziccereit leginkább,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,