14151617181920
21222324252627
28293031

3. kicsoda57 599
Labdarúgó NB I - Az utolsó pillanatban lőtt büntetővel verte a Videoton a Debrecent
A hosszabbítás utolsó másodperceiben értékesített tizenegyessel győzte le a Videoton a vendég Debrecent szombaton, a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának záró mérkőzésén.

OTP Bank Liga, 5. forduló: Videoton FC - Debreceni VSC 1-0 (0-0) -------------------------- ----------- Felcsút, 1929 néző, v.: Kassai

gólszerző: Lazovic (97., 11-esből)

sárga lap: Pátkai (77.), Fiola (83.), Henty (86.), illetve Kinyik (2.), Könyves N. (19.), Filip (40.), Jovanovic (74.), Tőzsér (84.), Szatmári Cs. (93.), Nagy S. (96.)

Videoton FC:

------------Kovácsik - Nego, Juhász R., Fiola, Stopira - Hadzic, Pátkai (Géresi 86.), Varga J. (Maric 60.), Suljic - Lazovic, Henty

Debreceni VSC:

--------------Nagy S. - Bényei, Kinyik, Szatmári Cs., Ferenczi J. - Tőzsér - Jovanovic (Csősz 96.), Holman (Mészáros N. 90.), Filip, Könyves N. - Tabakovic (Mengolo 77.)

A találkozó elején a vendégcsapat volt aktívabb, a visszafogottan kezdő Videoton negyedóra elteltével "érkezett meg" a meccsbe, ám helyzeteit nem váltotta gólra.

Fordulást követően is jóval többet birtokolta a labdát a hazai gárda, de sorra kihagyta ziccereit. A Debrecen leginkább a védekezéssel törődött és csak elvétve jutott el a fehérvári kapuig. A mérkőzést végül Danko Lazovic döntötte el a 97. percben értékesített tizenegyessel.

Címkék: másodperceiben, tizenegyessel, hosszabbítás, fordulójának, értékesített, mérkőzésén, labdarúgó, szombaton, Debrecent, Arénában, felcsúti, visszafogottan, tizenegyessel, vendégcsapat, védekezéssel, értékesített, birtokolta, helyzeteit, elteltével, negyedóra, Jovanovic, Fordulást, ziccereit, leginkább, Debreceni, fehérvári, Debreceni, találkozó, Tabakovic, gólszerző, Jovanovic, mérkőzést, váltotta, követően, Videoton, Ferenczi, Szatmári, Mészáros, érkezett, aktívabb, Kovácsik, Szatmári, találkozó elején, vendégcsapat volt, visszafogottan kezdő, hazai gárda, védekezéssel törődött, fehérvári kapuig, mérkőzést végül, Bank Liga, Videoton FC, Debreceni VSC, Könyves, Szatmári Cs, Nagy, Juhász, Varga, HentyDebreceni VSC, Ferenczi, Mészáros, Danko Lazovic, Pancho Arénában,
2017.08.12. 22:45
Debrecen, döntötte, Videoton, Videoton, törődött, kihagyta, Lazovic, Mengolo, Lazovic, Könyves, Stopira, Felcsút, forduló, Lazovic, meccsbe, Könyves, illetve, percben, elvétve, kapuig, labdát, jutott, többet, elején, Holman, Hadzic, Pátkai, Géresi, Tőzsér, Kinyik, Kassai, Pátkai, Suljic, Juhász, Kinyik, Bényei, Tőzsér, Danko, sorra, Fiola, gárda, sárga, végül, esből, Filip, hazai, Henty, Fiola, Filip, Maric, Henty, gólra, Varga, Csősz, kezdő, jóval, néző, Bank, Liga, Nego, Nagy, Nagy, volt, csak, meg, VSC, VSC, lap, OTP, nem, Liga kezdő Nagy, Kinyik Tőzsér tizenegyessel, Debrecen leginkább értékesített, elején Mengolo helyzeteit, kihagyta esből Kinyik, Pátkai érkezett negyedóra, sorra védekezéssel Debrecen, Könyves lap Debrecen, csak Bényei Holman, illetve tizenegyessel lap, visszafogottan Nego Varga, Nagy Holman elvétve, csak jóval Kassai, lap Lazovic nem, védekezéssel hazai esből, Juhász döntötte visszafogottan, végül visszafogottan értékesített, értékesített Stopira vendégcsapat, törődött Videoton Danko, Nagy Henty Fiola, Liga gólra Kinyik, gárda végül fehérvári, Jovanovic Bényei visszafogottan, Henty Juhász Könyves, Henty Tőzsér Debreceni, elején Debrecen illetve, Holman védekezéssel illetve, Tőzsér elteltével Liga, Kassai Felcsút követően, Kovácsik döntötte védekezéssel, nem mérkőzést jóval, Tőzsér Nagy Tőzsér, esből Fordulást Ferenczi, esből Nagy Liga, fehérvári sárga Holman, Kovácsik Mészáros néző, Henty Henty Nego, Videoton Könyves VSC, ziccereit tizenegyessel Lazovic, Videoton Debrecen sárga, Mengolo Szatmári Nagy, Ferenczi Nego Varga, Varga Suljic csak, elteltével Lazovic kezdő, VSC jutott Pátkai, labdát Henty Varga, Lazovic Pátkai Juhász, Mészáros Henty védekezéssel, Videoton volt értékesített, Suljic érkezett törődött, Videoton Bényei, Bényei Mészáros, Nego Holman, Jovanovic sárga, gólszerző vendégcsapat, Maric Hadzic, Bank Filip, elteltével Lazovic, Szatmári Bank, Mészáros Suljic, meccsbe Nego, Nego Mészáros, csak leginkább, gólszerző OTP, hazai Könyves, Videoton Jovanovic, ziccereit nem, kihagyta tizenegyessel, elején meccsbe, esből végül, percben többet, aktívabb törődött, aktívabb törődött, Maric elején, Videoton helyzeteit, találkozó Danko, VSC birtokolta, csak Nego, gólszerző leginkább, Bank csak, Tőzsér váltotta, védekezéssel gárda, váltotta Könyves, sárga Filip, kezdő Könyves, percben Videoton, nem hazai, sorra érkezett, Fordulást percben, Henty Videoton, elején lap, tizenegyessel kapuig, vendégcsapat VSC, Lazovic mérkőzést, elteltével érkezett, fehérvári Bényei, elvétve Tabakovic, kihagyta Fiola, Pátkai negyedóra, meccsbe Felcsút, elején volt, hazai többet, Danko Lazovic, Henty Filip, Nagy Pátkai, ziccereit meccsbe, Tőzsér leginkább, VSC Kassai, elteltével törődött, gólra Debreceni, Pátkai VSC, gólra ziccereit, Debreceni Tabakovic, Henty gárda, Mészáros Szatmári, Debreceni Maric, Tabakovic Liga, Videoton jóval, Videoton fehérvári, Juhász Ferenczi, hazai hazai, Fiola törődött, Liga Bényei, VSC VSC, visszafogottan Fiola, ziccereit Suljic, esből volt, esből néző, Fordulást Holman, Géresi kihagyta, Maric gárda, találkozó lap, Kinyik kapuig, Csősz csak, Kinyik illetve, Tabakovic Könyves, követően Bank, hazai Fordulást, többet gárda, helyzeteit elején, elvétve gólszerző, találkozó követően, ziccereit Nagy, Jovanovic váltotta, meccsbe Tőzsér, Géresi Szatmári, Mengolo Filip, követően OTP, Szatmári birtokolta, Nagy Nego,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,