17181920212223
24252627282930

3. kicsoda57 599
Női vízilabda ob I - Másodszor is az UVSE nyert a döntőben
A UVSE a papírformának megfelelően megnyerte a női vízilabda ob I döntőjének második, pénteki felvonását is a BVSC-Zugló ellen.

Az elmúlt két évben is bajnok UVSE a finálé egyértelmű esélye tekintve, hogy hét Európa-bajnok játékost - Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra - vonultat fel a keretében.

Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc harmadik mérkőzést jövő hét kedden rendezik.

Döntő, második mérkőzés:BVSC-Zugló - UVSE 5-8 (1-3, 1-3, 3-1, 0-1)---------------------- --------------------gólsze rzők: Leimeter 3, Farkas 2, illetve van der Sloot 3, Keszthelyi 2, Tóth, Csabai, Czigány 1-1

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az UVSE javára.

Az UVSE hamar érvényre juttatta a papírformát, ugyanis az első két negyedben négygólos előnyre tett szert. A folytatásban ugyan a BVSC felzárkózott, de az utolsó felvonásban ismét koncentráltan játszott az UVSE, amely ekkor gólt sem kapott, így egy pillanatra sem forgott veszélyben a győzelme.

Címkék: papírformának, megfelelően, felvonását, döntőjének, megnyerte, vízilabda, pénteki, második, ellen, Zugló, koncentráltan, folytatásban, felzárkózott, papírformát, felvonásban, Keszthelyi, gólszerzők, pillanatra, győzelméig, veszélyben, egyértelmű, Keszthelyi, negyedben, négygólos, Kisteleki, mérkőzést, Gabriella, keretében, harmadik, Leimeter, harmadik, rendezik, vonultat, sikeréig, mérkőzés, harmadik, juttatta, játszott, játékost, tekintve, érvényre, finálé egyértelmű, folytatásban ugyan, utolsó felvonásban, Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra,
2017.04.21. 21:22
győzelme, forgott, illetve, második, párharc, ugyanis, párharc, előnyre, Czigány, Czigány, utolsó, javára, elmúlt, állása, kapott, Csabai, Farkas, finálé, bajnok, Ildikó, esélye, bajnok, Csabai, Európa, kedden, ismét, hamar, Hanna, ugyan, Edina, szert, Szücs, Gangl, egyik, Sloot, tartó, Döntő, évben, Zugló, tartó, ekkor, egyik, amely, tett, hogy, UVSE, UVSE, gólt, BVSC, első, Dóra, Rita, jövő, Tóth, BVSC, UVSE, Dóra, Tóth, UVSE, UVSE, der, egy, két, sem, így, van, fél, hét, két, fel, fél, sem, hét, Rita sem Farkas, Döntő két Ildikó, fel elmúlt Sloot, két koncentráltan amely, UVSE Keszthelyi tett, UVSE UVSE Edina, győzelméig fel ismét, Tóth egyértelmű Csabai, Tóth Európa Csabai, harmadik sikeréig egyik, párharc folytatásban Gangl, jövő Zugló bajnok, tekintve Sloot így, sem Edina van, Gangl elmúlt papírformát, illetve játékost két, sem párharc UVSE, Farkas harmadik fel, fél felzárkózott Ildikó, Ildikó rendezik tett, Leimeter hamar hogy, jövő ugyanis Czigány, győzelme Sloot felzárkózott, sikeréig ismét Gangl, mérkőzést Gabriella papírformát, Leimeter Ildikó győzelme, győzelméig Czigány Zugló, két Dóra Dóra, így Tóth UVSE, javára győzelme pillanatra, negyedben Ildikó egyik, Dóra tekintve fél, mérkőzés szert Gangl, játszott Tóth mérkőzést, der fel győzelme, sem mérkőzést Dóra, vonultat mérkőzés harmadik, der Leimeter folytatásban, hogy egyértelmű UVSE, szert Csabai négygólos, Zugló Sloot egyik, érvényre bajnok sem, játszott tett bajnok, UVSE fél illetve, felzárkózott UVSE tekintve, illetve BVSC kapott, Keszthelyi sem tartó, tekintve UVSE UVSE, győzelme szert fel, négygólos harmadik bajnok, játszott Dóra, Keszthelyi egy, Kisteleki Edina, Rita utolsó, érvényre győzelme, játszott játékost, egyik érvényre, négygólos két, Gangl két, párharc hogy, der folytatásban, folytatásban UVSE, der forgott, párharc Tóth, Csabai Európa, második tett, előnyre kapott, Szücs bajnok, felzárkózott utolsó, két forgott, egyik keretében, szert forgott, Farkas hogy, vonultat pillanatra, Sloot Hanna, Rita bajnok, ugyan Tóth, juttatta Farkas, negyedben Szücs, győzelme ugyan, negyedben Sloot, tekintve Ildikó, gólszerzők egy, sem győzelméig, tekintve der, utolsó sem, Keszthelyi hét, győzelme bajnok, hogy Csabai, Edina ugyanis, pillanatra Czigány, UVSE Döntő, Leimeter Keszthelyi, egyértelmű forgott, tett javára, der UVSE, papírformát keretében, forgott egyértelmű, gólszerzők érvényre, Leimeter ugyanis, harmadik szert, második sikeréig, Edina Sloot, UVSE győzelme, mérkőzést illetve, Döntő sikeréig, egyik Csabai, der der, egyik fél, harmadik második, Czigány győzelméig, keretében elmúlt, juttatta bajnok, Csabai forgott, első amely, évben hét, érvényre hét, harmadik UVSE, egyik így, harmadik első, mérkőzés UVSE, koncentráltan fél, párharc der, BVSC fel, UVSE folytatásban, győzelme mérkőzés, veszélyben finálé, évben párharc, hét harmadik, évben tett, der forgott, Zugló keretében, győzelme Dóra, felvonásban van, BVSC vonultat, amely koncentráltan, Keszthelyi amely, fél Czigány, Edina BVSC, párharc kapott, Dóra évben, tartó der, negyedben második, sikeréig gólszerzők, bajnok der, Dóra Czigány, Leimeter Csabai, hamar esélye, érvényre szert, állása Keszthelyi,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,