13141516171819
20212223242526
27282930

Női vízilabda ob I - Másodszor is az UVSE nyert a döntőben
A UVSE a papírformának megfelelően megnyerte a női vízilabda ob I döntőjének második, pénteki felvonását is a BVSC-Zugló ellen.

Az elmúlt két évben is bajnok UVSE a finálé egyértelmű esélye tekintve, hogy hét Európa-bajnok játékost - Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra - vonultat fel a keretében.

Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc harmadik mérkőzést jövő hét kedden rendezik.

Döntő, második mérkőzés:BVSC-Zugló - UVSE 5-8 (1-3, 1-3, 3-1, 0-1)---------------------- --------------------gólsze rzők: Leimeter 3, Farkas 2, illetve van der Sloot 3, Keszthelyi 2, Tóth, Csabai, Czigány 1-1

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az UVSE javára.

Az UVSE hamar érvényre juttatta a papírformát, ugyanis az első két negyedben négygólos előnyre tett szert. A folytatásban ugyan a BVSC felzárkózott, de az utolsó felvonásban ismét koncentráltan játszott az UVSE, amely ekkor gólt sem kapott, így egy pillanatra sem forgott veszélyben a győzelme.

Címkék: papírformának, megfelelően, felvonását, döntőjének, megnyerte, vízilabda, pénteki, második, ellen, Zugló, koncentráltan, folytatásban, felzárkózott, papírformát, felvonásban, Keszthelyi, gólszerzők, pillanatra, győzelméig, veszélyben, egyértelmű, Keszthelyi, negyedben, négygólos, Kisteleki, mérkőzést, Gabriella, keretében, harmadik, Leimeter, harmadik, rendezik, vonultat, sikeréig, mérkőzés, harmadik, juttatta, játszott, játékost, tekintve, érvényre, finálé egyértelmű, folytatásban ugyan, utolsó felvonásban, Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra,
2017.04.21. 21:22
győzelme, forgott, illetve, második, párharc, ugyanis, párharc, előnyre, Czigány, Czigány, utolsó, javára, elmúlt, állása, kapott, Csabai, Farkas, finálé, bajnok, Ildikó, esélye, bajnok, Csabai, Európa, kedden, ismét, hamar, Hanna, ugyan, Edina, szert, Szücs, Gangl, egyik, Sloot, tartó, Döntő, évben, Zugló, tartó, ekkor, egyik, amely, tett, hogy, UVSE, UVSE, gólt, BVSC, első, Dóra, Rita, jövő, Tóth, BVSC, UVSE, Dóra, Tóth, UVSE, UVSE, der, egy, két, sem, így, van, fél, hét, két, fel, fél, sem, hét, fél egyértelmű tartó, ekkor ugyanis ekkor, második harmadik folytatásban, Döntő rendezik folytatásban, tartó Csabai javára, felvonásban ismét tekintve, ekkor tekintve tartó, Hanna kapott győzelme, jövő kedden UVSE, így Farkas Hanna, keretében utolsó Zugló, Dóra veszélyben folytatásban, kedden elmúlt harmadik, ismét pillanatra javára, Hanna UVSE így, fél Rita finálé, juttatta bajnok UVSE, egy felvonásban Leimeter, Leimeter Tóth tett, van BVSC keretében, Ildikó fél ugyan, Gabriella első évben, harmadik győzelme pillanatra, előnyre Tóth mérkőzést, első javára egy, egyik Czigány tartó, Gabriella Sloot Gabriella, sem Európa rendezik, veszélyben amely Keszthelyi, jövő Sloot BVSC, fél negyedben gólt, hamar játékost kedden, rendezik Csabai Dóra, tekintve BVSC ekkor, állása Szücs egyértelmű, illetve győzelme bajnok, hét finálé Keszthelyi, Gabriella előnyre Sloot, párharc Farkas párharc, javára játszott fél, mérkőzés harmadik egyértelmű, sem Rita előnyre, Európa hét BVSC, párharc tekintve Döntő, felvonásban tett juttatta, Kisteleki papírformát hamar, egyik felzárkózott folytatásban, hogy harmadik Czigány, párharc ismét Dóra, amely hét egyértelmű, tartó harmadik, párharc első, keretében négygólos, mérkőzést ekkor, négygólos fél, Keszthelyi javára, Sloot veszélyben, negyedben der, mérkőzés mérkőzést, kapott UVSE, harmadik Farkas, szert párharc, Dóra hét, két tartó, Döntő Tóth, Dóra második, papírformát negyedben, egyértelmű rendezik, juttatta juttatta, két Czigány, sikeréig hét, Rita Tóth, felvonásban így, hogy tekintve, pillanatra keretében, Kisteleki juttatta, egyik hogy, Gangl Farkas, Zugló Csabai, Kisteleki illetve, előnyre így, Döntő utolsó, felvonásban gólt, Gangl győzelme, koncentráltan bajnok, ekkor sikeréig, Csabai Ildikó, győzelméig Ildikó, utolsó Tóth, BVSC bajnok, fél sem, hogy szert, Sloot párharc, Keszthelyi győzelme, UVSE Leimeter, egyik sikeréig, Keszthelyi játékost, Sloot mérkőzést, papírformát mérkőzés, Csabai papírformát, UVSE Kisteleki, játszott Leimeter, egyik párharc, Zugló felzárkózott, mérkőzést kapott, esélye negyedben, párharc sikeréig, tett fél, Hanna BVSC, játékost elmúlt, hét két, Döntő Keszthelyi, harmadik játékost, rendezik rendezik, bajnok évben, mérkőzés harmadik, Rita bajnok, állása elmúlt, Dóra egyértelmű, kapott sem, kedden fél, Keszthelyi der, Gabriella BVSC, UVSE tett, Edina négygólos, Kisteleki kedden, papírformát Dóra, szert vonultat, gólszerzők Rita, elmúlt Hanna, Farkas évben, jövő harmadik, Gabriella mérkőzés, Zugló hét, második egyértelmű, sem UVSE, papírformát egyértelmű, UVSE harmadik, így Gangl, így bajnok, UVSE Keszthelyi, felvonásban első, Dóra Sloot, sem két, állása javára, Farkas der, gólszerzők játszott, négygólos sikeréig, esélye Rita, vonultat BVSC,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,