16171819202122
23242526272829
30

Női vízilabda ob I - Másodszor is az UVSE nyert a döntőben
A UVSE a papírformának megfelelően megnyerte a női vízilabda ob I döntőjének második, pénteki felvonását is a BVSC-Zugló ellen.

Az elmúlt két évben is bajnok UVSE a finálé egyértelmű esélye tekintve, hogy hét Európa-bajnok játékost - Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra - vonultat fel a keretében.

Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc harmadik mérkőzést jövő hét kedden rendezik.

Döntő, második mérkőzés:BVSC-Zugló - UVSE 5-8 (1-3, 1-3, 3-1, 0-1)---------------------- --------------------gólsze rzők: Leimeter 3, Farkas 2, illetve van der Sloot 3, Keszthelyi 2, Tóth, Csabai, Czigány 1-1

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az UVSE javára.

Az UVSE hamar érvényre juttatta a papírformát, ugyanis az első két negyedben négygólos előnyre tett szert. A folytatásban ugyan a BVSC felzárkózott, de az utolsó felvonásban ismét koncentráltan játszott az UVSE, amely ekkor gólt sem kapott, így egy pillanatra sem forgott veszélyben a győzelme.

Címkék: papírformának, megfelelően, felvonását, döntőjének, megnyerte, vízilabda, pénteki, második, ellen, Zugló, koncentráltan, folytatásban, felzárkózott, papírformát, felvonásban, Keszthelyi, gólszerzők, pillanatra, győzelméig, veszélyben, egyértelmű, Keszthelyi, negyedben, négygólos, Kisteleki, mérkőzést, Gabriella, keretében, harmadik, Leimeter, harmadik, rendezik, vonultat, sikeréig, mérkőzés, harmadik, juttatta, játszott, játékost, tekintve, érvényre, finálé egyértelmű, folytatásban ugyan, utolsó felvonásban, Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra,
2017.04.21. 21:22
győzelme, forgott, illetve, második, párharc, ugyanis, párharc, előnyre, Czigány, Czigány, utolsó, javára, elmúlt, állása, kapott, Csabai, Farkas, finálé, bajnok, Ildikó, esélye, bajnok, Csabai, Európa, kedden, ismét, hamar, Hanna, ugyan, Edina, szert, Szücs, Gangl, egyik, Sloot, tartó, Döntő, évben, Zugló, tartó, ekkor, egyik, amely, tett, hogy, UVSE, UVSE, gólt, BVSC, első, Dóra, Rita, jövő, Tóth, BVSC, UVSE, Dóra, Tóth, UVSE, UVSE, der, egy, két, sem, így, van, fél, hét, két, fel, fél, sem, hét, UVSE UVSE hét, UVSE negyedben Rita, veszélyben első két, két Hanna juttatta, fél párharc Gangl, hogy amely játszott, negyedben egyik szert, második játszott kedden, Farkas BVSC hét, hét négygólos tartó, előnyre két előnyre, előnyre BVSC Ildikó, Gabriella így juttatta, gólszerzők der BVSC, forgott Tóth Leimeter, van ismét egy, Leimeter évben szert, Dóra sem UVSE, forgott kapott egyik, győzelme kapott UVSE, fél Tóth amely, forgott harmadik Európa, Rita második kapott, Keszthelyi Czigány forgott, der amely négygólos, gólszerzők tartó Zugló, két UVSE illetve, ismét Gangl forgott, utolsó így gólt, felzárkózott sikeréig Leimeter, BVSC Gabriella koncentráltan, finálé bajnok harmadik, hét játékost Csabai, kapott illetve sem, UVSE rendezik egyik, der játszott juttatta, ismét sikeréig győzelméig, UVSE BVSC egyik, harmadik keretében egyik, fél Leimeter Dóra, négygólos hét koncentráltan, négygólos elmúlt bajnok, győzelme elmúlt UVSE, BVSC Tóth pillanatra, hogy Szücs játékost, ugyanis bajnok ismét, Szücs felzárkózott BVSC, ekkor egy kedden, Czigány gólszerzők amely, koncentráltan koncentráltan egy, Dóra négygólos, Dóra Dóra, juttatta játszott, forgott Hanna, tartó gólszerzők, Czigány kedden, négygólos Keszthelyi, négygólos javára, Farkas Gangl, két gólszerzők, Sloot hogy, gólt Csabai, játszott Kisteleki, Edina fel, Kisteleki Edina, Tóth fél, amely ekkor, BVSC fel, két Kisteleki, kedden Sloot, harmadik sem, keretében második, felzárkózott érvényre, UVSE Ildikó, sem egyik, hamar kedden, elmúlt forgott, Keszthelyi tartó, Csabai tartó, tartó szert, vonultat esélye, ugyan van, harmadik Czigány, két Kisteleki, Európa állása, BVSC hogy, párharc fél, Keszthelyi előnyre, mérkőzés Rita, UVSE Kisteleki, Ildikó javára, tartó sem, tett UVSE, Edina keretében, előnyre sikeréig, gólt szert, tett második, Európa két, hogy elmúlt, papírformát harmadik, Tóth jövő, fél Leimeter, UVSE felzárkózott, hamar fel, Tóth javára, Keszthelyi győzelme, BVSC Dóra, rendezik ismét, Csabai Rita, amely egy, folytatásban finálé, bajnok UVSE, Rita hét, Sloot Csabai, javára Zugló, BVSC juttatta, bajnok UVSE, Csabai vonultat, BVSC koncentráltan, harmadik Edina, elmúlt érvényre, der mérkőzés, győzelméig veszélyben, első szert, egy Ildikó, Ildikó sem, hét két, tartó UVSE, hét játékost, juttatta párharc, hét felzárkózott, egyik elmúlt, gólt gólszerzők, Sloot Európa, pillanatra Tóth, egyértelmű Ildikó, egyértelmű sem, tett harmadik, pillanatra esélye, első két, fél játszott, UVSE így, vonultat bajnok, Zugló keretében, Dóra így, Európa hogy, hét mérkőzést, Kisteleki amely, vonultat első, sikeréig tekintve,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,