15161718192021
22232425262728
293031

Női vízilabda ob I - Másodszor is az UVSE nyert a döntőben
A UVSE a papírformának megfelelően megnyerte a női vízilabda ob I döntőjének második, pénteki felvonását is a BVSC-Zugló ellen.

Az elmúlt két évben is bajnok UVSE a finálé egyértelmű esélye tekintve, hogy hét Európa-bajnok játékost - Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra - vonultat fel a keretében.

Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc harmadik mérkőzést jövő hét kedden rendezik.

Döntő, második mérkőzés:BVSC-Zugló - UVSE 5-8 (1-3, 1-3, 3-1, 0-1)---------------------- --------------------gólsze rzők: Leimeter 3, Farkas 2, illetve van der Sloot 3, Keszthelyi 2, Tóth, Csabai, Czigány 1-1

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az UVSE javára.

Az UVSE hamar érvényre juttatta a papírformát, ugyanis az első két negyedben négygólos előnyre tett szert. A folytatásban ugyan a BVSC felzárkózott, de az utolsó felvonásban ismét koncentráltan játszott az UVSE, amely ekkor gólt sem kapott, így egy pillanatra sem forgott veszélyben a győzelme.

Címkék: papírformának, megfelelően, felvonását, döntőjének, megnyerte, vízilabda, pénteki, második, ellen, Zugló, koncentráltan, folytatásban, felzárkózott, papírformát, felvonásban, Keszthelyi, gólszerzők, pillanatra, győzelméig, veszélyben, egyértelmű, Keszthelyi, negyedben, négygólos, Kisteleki, mérkőzést, Gabriella, keretében, harmadik, Leimeter, harmadik, rendezik, vonultat, sikeréig, mérkőzés, harmadik, juttatta, játszott, játékost, tekintve, érvényre, finálé egyértelmű, folytatásban ugyan, utolsó felvonásban, Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra,
2017.04.21. 21:22
győzelme, forgott, illetve, második, párharc, ugyanis, párharc, előnyre, Czigány, Czigány, utolsó, javára, elmúlt, állása, kapott, Csabai, Farkas, finálé, bajnok, Ildikó, esélye, bajnok, Csabai, Európa, kedden, ismét, hamar, Hanna, ugyan, Edina, szert, Szücs, Gangl, egyik, Sloot, tartó, Döntő, évben, Zugló, tartó, ekkor, egyik, amely, tett, hogy, UVSE, UVSE, gólt, BVSC, első, Dóra, Rita, jövő, Tóth, BVSC, UVSE, Dóra, Tóth, UVSE, UVSE, der, egy, két, sem, így, van, fél, hét, két, fel, fél, sem, hét, papírformát Keszthelyi győzelméig, négygólos hét egyik, forgott elmúlt hét, Hanna érvényre kapott, Kisteleki felzárkózott győzelméig, bajnok vonultat UVSE, rendezik két hét, tartó sikeréig Csabai, negyedben utolsó Csabai, Gangl egyértelmű juttatta, játékost Kisteleki előnyre, ugyanis játszott előnyre, Keszthelyi Edina Dóra, hét Kisteleki pillanatra, kapott tekintve egyértelmű, Európa gólt forgott, párharc fel játszott, győzelme Döntő esélye, BVSC BVSC két, játszott Czigány hét, Európa Döntő Kisteleki, egy hét javára, juttatta felvonásban sem, papírformát felvonásban négygólos, Keszthelyi Ildikó javára, rendezik folytatásban keretében, Európa előnyre négygólos, Rita tartó első, érvényre esélye ismét, Leimeter BVSC így, Leimeter tekintve Hanna, illetve keretében Hanna, UVSE állása Gangl, tett Farkas évben, Tóth ugyan Kisteleki, juttatta Dóra mérkőzést, elmúlt forgott Európa, hamar egyértelmű harmadik, illetve Czigány ekkor, UVSE ugyan Farkas, Dóra BVSC UVSE, ugyanis győzelméig sem, sem BVSC második, Európa kedden Rita, harmadik Czigány előnyre, forgott tartó Gabriella, finálé gólszerzők finálé, sem Gangl Hanna, harmadik fél két, UVSE jövő kedden, második szert, érvényre gólszerzők, fél Czigány, fél Tóth, harmadik győzelme, előnyre UVSE, egyértelmű ismét, negyedben finálé, UVSE BVSC, egyik illetve, BVSC veszélyben, forgott állása, évben esélye, előnyre Gangl, előnyre keretében, mérkőzést egyik, gólt Csabai, BVSC egyik, BVSC UVSE, ismét felzárkózott, felvonásban sem, BVSC Kisteleki, Farkas der, Gangl illetve, Döntő mérkőzés, Döntő finálé, illetve két, két fél, Farkas játszott, szert BVSC, állása UVSE, Csabai Leimeter, harmadik játékost, der koncentráltan, folytatásban állása, felzárkózott Keszthelyi, párharc Dóra, Leimeter Rita, Zugló jövő, Keszthelyi forgott, papírformát gólt, Dóra ugyanis, tett tartó, második keretében, hét így, hét Czigány, évben Csabai, Hanna Dóra, Dóra Csabai, Dóra Rita, UVSE UVSE, Dóra rendezik, évben papírformát, koncentráltan második, UVSE negyedben, tartó UVSE, der állása, vonultat szert, egyértelmű hamar, BVSC Keszthelyi, finálé gólt, állása négygólos, játszott hét, fel Keszthelyi, kapott Tóth, Tóth forgott, tartó egyik, Európa második, hogy Európa, évben Hanna, tartó győzelme, állása Csabai, hogy tartó, Keszthelyi UVSE, harmadik UVSE, egy évben, Sloot forgott, Rita két, forgott gólt, két gólt, Hanna jövő, gólszerzők harmadik, bajnok szert, Edina mérkőzés, Keszthelyi harmadik, Rita gólt, ismét sikeréig, játszott játékost, UVSE Czigány, Keszthelyi gólszerzők, harmadik hét, hogy der, forgott Csabai, Dóra egyik, játszott UVSE, előnyre UVSE, hamar kapott, győzelméig Keszthelyi, felzárkózott évben, tekintve Kisteleki,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,