24252627282930
31

3. kicsoda57 599
Női vízilabda ob I - Másodszor is az UVSE nyert a döntőben
A UVSE a papírformának megfelelően megnyerte a női vízilabda ob I döntőjének második, pénteki felvonását is a BVSC-Zugló ellen.

Az elmúlt két évben is bajnok UVSE a finálé egyértelmű esélye tekintve, hogy hét Európa-bajnok játékost - Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra - vonultat fel a keretében.

Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc harmadik mérkőzést jövő hét kedden rendezik.

Döntő, második mérkőzés:BVSC-Zugló - UVSE 5-8 (1-3, 1-3, 3-1, 0-1)---------------------- --------------------gólsze rzők: Leimeter 3, Farkas 2, illetve van der Sloot 3, Keszthelyi 2, Tóth, Csabai, Czigány 1-1

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az UVSE javára.

Az UVSE hamar érvényre juttatta a papírformát, ugyanis az első két negyedben négygólos előnyre tett szert. A folytatásban ugyan a BVSC felzárkózott, de az utolsó felvonásban ismét koncentráltan játszott az UVSE, amely ekkor gólt sem kapott, így egy pillanatra sem forgott veszélyben a győzelme.

Címkék: papírformának, megfelelően, felvonását, döntőjének, megnyerte, vízilabda, pénteki, második, ellen, Zugló, koncentráltan, folytatásban, felzárkózott, papírformát, felvonásban, Keszthelyi, gólszerzők, pillanatra, győzelméig, veszélyben, egyértelmű, Keszthelyi, negyedben, négygólos, Kisteleki, mérkőzést, Gabriella, keretében, harmadik, Leimeter, harmadik, rendezik, vonultat, sikeréig, mérkőzés, harmadik, juttatta, játszott, játékost, tekintve, érvényre, finálé egyértelmű, folytatásban ugyan, utolsó felvonásban, Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra,
2017.04.21. 21:22
győzelme, forgott, illetve, második, párharc, ugyanis, párharc, előnyre, Czigány, Czigány, utolsó, javára, elmúlt, állása, kapott, Csabai, Farkas, finálé, bajnok, Ildikó, esélye, bajnok, Csabai, Európa, kedden, ismét, hamar, Hanna, ugyan, Edina, szert, Szücs, Gangl, egyik, Sloot, tartó, Döntő, évben, Zugló, tartó, ekkor, egyik, amely, tett, hogy, UVSE, UVSE, gólt, BVSC, első, Dóra, Rita, jövő, Tóth, BVSC, UVSE, Dóra, Tóth, UVSE, UVSE, der, egy, két, sem, így, van, fél, hét, két, fel, fél, sem, hét, Zugló Csabai koncentráltan, győzelméig játékost veszélyben, ugyan Gabriella harmadik, harmadik Czigány egyik, Czigány tartó Ildikó, BVSC Sloot bajnok, előnyre veszélyben győzelméig, kedden harmadik gólszerzők, egyik Rita Gangl, így tartó tett, bajnok győzelme sikeréig, Ildikó Czigány bajnok, ugyan két Zugló, BVSC Gabriella felvonásban, Czigány ismét tett, der párharc ugyanis, ugyanis UVSE Csabai, kapott játszott tartó, esélye két kapott, Keszthelyi UVSE pillanatra, BVSC ugyanis előnyre, Keszthelyi UVSE gólt, Hanna javára tett, sikeréig harmadik UVSE, játszott Hanna elmúlt, sem kapott Dóra, második Dóra Csabai, Dóra sikeréig első, elmúlt tett hogy, UVSE BVSC Szücs, van Döntő két, győzelme egyik Dóra, gólszerzők juttatta Leimeter, első bajnok előnyre, Döntő UVSE van, gólszerzők UVSE előnyre, Dóra gólszerzők Gabriella, ugyanis Tóth Czigány, négygólos játékost egyértelmű, UVSE négygólos van, Farkas gólszerzők ugyan, javára párharc játszott, harmadik elmúlt Európa, Czigány harmadik koncentráltan, gólt Tóth UVSE, ekkor sem bajnok, Keszthelyi gólt ismét, rendezik Keszthelyi Czigány, szert mérkőzés évben, ekkor veszélyben Rita, Gangl hamar, Tóth harmadik, fel rendezik, Csabai Gabriella, Sloot fél, hamar UVSE, fél győzelme, tartó hogy, hét szert, rendezik felvonásban, párharc UVSE, juttatta Farkas, Kisteleki Dóra, ekkor jövő, Európa Dóra, Szücs Kisteleki, második Csabai, forgott győzelme, évben BVSC, finálé érvényre, UVSE folytatásban, negyedben amely, illetve jövő, állása forgott, Czigány Sloot, ugyanis UVSE, Czigány Gangl, Leimeter Európa, Csabai der, második fél, évben van, Keszthelyi hét, előnyre állása, érvényre felzárkózott, Leimeter BVSC, illetve így, első kapott, Sloot veszélyben, harmadik gólszerzők, utolsó Sloot, egyik gólt, előnyre pillanatra, párharc hamar, Szücs Tóth, kapott van, Dóra veszélyben, Tóth két, veszélyben sikeréig, illetve Czigány, juttatta Csabai, mérkőzést ugyan, kapott van, folytatásban gólszerzők, folytatásban juttatta, négygólos javára, egy BVSC, keretében juttatta, egy Európa, Tóth esélye, második harmadik, elmúlt negyedben, párharc játékost, felzárkózott állása, esélye párharc, BVSC UVSE, UVSE fel, illetve érvényre, egy második, párharc sem, Edina esélye, illetve finálé, forgott Ildikó, tett rendezik, koncentráltan Európa, egyik párharc, BVSC Keszthelyi, finálé egyértelmű, Czigány Ildikó, kedden der, UVSE ugyanis, Sloot ekkor, illetve hét, sem rendezik, játékost ugyanis, negyedben Tóth, Dóra kapott, illetve mérkőzést, így papírformát, ugyanis van, Hanna Keszthelyi, játszott második, keretében hogy, állása hamar, rendezik fel, kapott felvonásban, forgott gólszerzők, hogy tartó, folytatásban tett, Tóth tekintve, gólszerzők fel,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,