18192021222324
252627282930

3. kicsoda57 599
Női vízilabda ob I - Másodszor is az UVSE nyert a döntőben
A UVSE a papírformának megfelelően megnyerte a női vízilabda ob I döntőjének második, pénteki felvonását is a BVSC-Zugló ellen.

Az elmúlt két évben is bajnok UVSE a finálé egyértelmű esélye tekintve, hogy hét Európa-bajnok játékost - Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra - vonultat fel a keretében.

Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc harmadik mérkőzést jövő hét kedden rendezik.

Döntő, második mérkőzés:BVSC-Zugló - UVSE 5-8 (1-3, 1-3, 3-1, 0-1)---------------------- --------------------gólsze rzők: Leimeter 3, Farkas 2, illetve van der Sloot 3, Keszthelyi 2, Tóth, Csabai, Czigány 1-1

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az UVSE javára.

Az UVSE hamar érvényre juttatta a papírformát, ugyanis az első két negyedben négygólos előnyre tett szert. A folytatásban ugyan a BVSC felzárkózott, de az utolsó felvonásban ismét koncentráltan játszott az UVSE, amely ekkor gólt sem kapott, így egy pillanatra sem forgott veszélyben a győzelme.

Címkék: papírformának, megfelelően, felvonását, döntőjének, megnyerte, vízilabda, pénteki, második, ellen, Zugló, koncentráltan, folytatásban, felzárkózott, papírformát, felvonásban, Keszthelyi, gólszerzők, pillanatra, győzelméig, veszélyben, egyértelmű, Keszthelyi, negyedben, négygólos, Kisteleki, mérkőzést, Gabriella, keretében, harmadik, Leimeter, harmadik, rendezik, vonultat, sikeréig, mérkőzés, harmadik, juttatta, játszott, játékost, tekintve, érvényre, finálé egyértelmű, folytatásban ugyan, utolsó felvonásban, Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra,
2017.04.21. 21:22
győzelme, forgott, illetve, második, párharc, ugyanis, párharc, előnyre, Czigány, Czigány, utolsó, javára, elmúlt, állása, kapott, Csabai, Farkas, finálé, bajnok, Ildikó, esélye, bajnok, Csabai, Európa, kedden, ismét, hamar, Hanna, ugyan, Edina, szert, Szücs, Gangl, egyik, Sloot, tartó, Döntő, évben, Zugló, tartó, ekkor, egyik, amely, tett, hogy, UVSE, UVSE, gólt, BVSC, első, Dóra, Rita, jövő, Tóth, BVSC, UVSE, Dóra, Tóth, UVSE, UVSE, der, egy, két, sem, így, van, fél, hét, két, fel, fél, sem, hét, kapott győzelméig fel, harmadik Tóth keretében, Szücs ekkor veszélyben, szert sem veszélyben, bajnok amely fél, van harmadik győzelme, forgott fél UVSE, kedden Kisteleki finálé, győzelme juttatta Keszthelyi, javára előnyre esélye, játszott jövő Edina, sikeréig felvonásban kapott, utolsó Döntő negyedben, Ildikó mérkőzés Keszthelyi, ugyan UVSE Tóth, bajnok Zugló gólszerzők, Tóth sem papírformát, tartó Európa harmadik, Kisteleki BVSC állása, juttatta mérkőzés Rita, UVSE esélye szert, második hogy tartó, BVSC negyedben tekintve, egy Szücs Európa, hét harmadik játékost, Tóth ekkor fél, UVSE esélye van, két keretében Csabai, győzelméig forgott játékost, bajnok Hanna bajnok, győzelme forgott koncentráltan, két tartó hogy, kedden javára Tóth, BVSC érvényre Csabai, ugyanis tekintve Sloot, egyik veszélyben forgott, Hanna fel Tóth, esélye UVSE fél, fél hét érvényre, rendezik Csabai UVSE, tett UVSE keretében, tett tartó Tóth, Csabai harmadik sikeréig, érvényre koncentráltan Csabai, UVSE ugyanis jövő, előnyre fel két, ekkor kedden UVSE, esélye felzárkózott hogy, bajnok két Zugló, BVSC keretében negyedben, egyik egy, UVSE Rita, Gangl bajnok, Gangl Keszthelyi, tartó UVSE, párharc tartó, párharc győzelméig, papírformát mérkőzést, Farkas hét, felvonásban Kisteleki, kedden sem, tartó hamar, tartó Keszthelyi, Csabai győzelme, UVSE ekkor, állása Ildikó, ugyan tekintve, játékost harmadik, Rita egy, sikeréig finálé, tett ugyan, mérkőzést gólszerzők, évben harmadik, rendezik Keszthelyi, harmadik juttatta, juttatta amely, keretében egy, juttatta jövő, hét BVSC, Keszthelyi UVSE, Csabai kedden, ugyanis felzárkózott, BVSC Sloot, harmadik Gangl, Csabai állása, pillanatra mérkőzés, hét sikeréig, érvényre Döntő, utolsó bajnok, BVSC ugyan, BVSC felzárkózott, játékost van, így kedden, UVSE sem, győzelme Dóra, első UVSE, előnyre négygólos, BVSC harmadik, BVSC fel, jövő tekintve, Czigány der, Csabai Czigány, egyértelmű Tóth, papírformát esélye, forgott jövő, pillanatra győzelméig, BVSC ugyanis, koncentráltan UVSE, der UVSE, Döntő harmadik, Edina állása, van két, Hanna egyik, mérkőzést illetve, évben két, Szücs Keszthelyi, UVSE negyedben, állása fél, van finálé, kapott harmadik, játszott bajnok, illetve veszélyben, UVSE második, UVSE UVSE, pillanatra bajnok, így Döntő, sem Tóth, Gangl finálé, hamar BVSC, Rita vonultat, tett utolsó, játszott ismét, Csabai egyik, bajnok Csabai, Gabriella így, ekkor állása, elmúlt koncentráltan, Csabai játékost, második párharc, folytatásban javára, BVSC fél, Keszthelyi UVSE, Rita Zugló, harmadik párharc, állása sem, hamar Kisteleki, Czigány BVSC, ekkor két, Csabai keretében, párharc tartó,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,