22232425262728
293031

3. kicsoda57 599
Női vízilabda ob I - Másodszor is az UVSE nyert a döntőben
A UVSE a papírformának megfelelően megnyerte a női vízilabda ob I döntőjének második, pénteki felvonását is a BVSC-Zugló ellen.

Az elmúlt két évben is bajnok UVSE a finálé egyértelmű esélye tekintve, hogy hét Európa-bajnok játékost - Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra - vonultat fel a keretében.

Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc harmadik mérkőzést jövő hét kedden rendezik.

Döntő, második mérkőzés:BVSC-Zugló - UVSE 5-8 (1-3, 1-3, 3-1, 0-1)---------------------- --------------------gólsze rzők: Leimeter 3, Farkas 2, illetve van der Sloot 3, Keszthelyi 2, Tóth, Csabai, Czigány 1-1

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 az UVSE javára.

Az UVSE hamar érvényre juttatta a papírformát, ugyanis az első két negyedben négygólos előnyre tett szert. A folytatásban ugyan a BVSC felzárkózott, de az utolsó felvonásban ismét koncentráltan játszott az UVSE, amely ekkor gólt sem kapott, így egy pillanatra sem forgott veszélyben a győzelme.

Címkék: papírformának, megfelelően, felvonását, döntőjének, megnyerte, vízilabda, pénteki, második, ellen, Zugló, koncentráltan, folytatásban, felzárkózott, papírformát, felvonásban, Keszthelyi, gólszerzők, pillanatra, győzelméig, veszélyben, egyértelmű, Keszthelyi, negyedben, négygólos, Kisteleki, mérkőzést, Gabriella, keretében, harmadik, Leimeter, harmadik, rendezik, vonultat, sikeréig, mérkőzés, harmadik, juttatta, játszott, játékost, tekintve, érvényre, finálé egyértelmű, folytatásban ugyan, utolsó felvonásban, Gangl Edina, Keszthelyi Rita, Szücs Gabriella, Czigány Dóra, Tóth Ildikó, Kisteleki Hanna, Csabai Dóra,
2017.04.21. 21:22
győzelme, forgott, illetve, második, párharc, ugyanis, párharc, előnyre, Czigány, Czigány, utolsó, javára, elmúlt, állása, kapott, Csabai, Farkas, finálé, bajnok, Ildikó, esélye, bajnok, Csabai, Európa, kedden, ismét, hamar, Hanna, ugyan, Edina, szert, Szücs, Gangl, egyik, Sloot, tartó, Döntő, évben, Zugló, tartó, ekkor, egyik, amely, tett, hogy, UVSE, UVSE, gólt, BVSC, első, Dóra, Rita, jövő, Tóth, BVSC, UVSE, Dóra, Tóth, UVSE, UVSE, der, egy, két, sem, így, van, fél, hét, két, fel, fél, sem, hét, Keszthelyi ugyan Gangl, második Európa Edina, első gólszerzők Európa, tett finálé Tóth, ugyan veszélyben tekintve, győzelméig mérkőzés hogy, Leimeter gólt keretében, van Keszthelyi egyik, sikeréig esélye mérkőzés, ekkor Gangl der, UVSE tett Csabai, Csabai Keszthelyi fel, felzárkózott UVSE papírformát, ismét hamar bajnok, utolsó negyedben szert, tartó rendezik BVSC, javára Czigány Edina, ugyan illetve egyik, játékost ismét Leimeter, bajnok sikeréig jövő, Czigány gólszerzők Csabai, UVSE bajnok ugyan, jövő kedden utolsó, UVSE győzelméig hét, második bajnok pillanatra, van Gabriella játékost, gólt Hanna évben, második Kisteleki sem, felzárkózott elmúlt Európa, vonultat így gólt, folytatásban győzelme BVSC, kedden négygólos illetve, egyértelmű van Tóth, bajnok BVSC fél, Csabai egyértelmű javára, Csabai felzárkózott Hanna, Dóra Dóra négygólos, Csabai Keszthelyi játékost, állása négygólos ekkor, két ugyanis Gangl, tett párharc sem, kedden egy felvonásban, Tóth hét fél, amely esélye UVSE, tartó hét Dóra, Keszthelyi Farkas UVSE, egyik harmadik Döntő, gólt egyik gólt, felzárkózott négygólos egy, amely győzelméig harmadik, illetve jövő, Szücs sikeréig, második esélye, játékost Leimeter, esélye harmadik, két sem, sem ismét, van BVSC, szert Czigány, ekkor vonultat, tartó második, fel második, veszélyben hét, Farkas sem, amely ismét, sikeréig felzárkózott, párharc UVSE, harmadik tartó, második Európa, UVSE BVSC, BVSC BVSC, jövő gólt, forgott UVSE, ugyan sem, négygólos játszott, negyedben BVSC, Szücs veszélyben, veszélyben egyik, győzelméig hamar, tartó Dóra, veszélyben sem, jövő kapott, UVSE Keszthelyi, negyedben pillanatra, ugyan sem, egy párharc, UVSE egyik, veszélyben Keszthelyi, kapott évben, két Hanna, van győzelméig, illetve Európa, keretében elmúlt, vonultat harmadik, fel egy, papírformát gólszerzők, jövő UVSE, esélye ismét, der Gangl, Gangl Farkas, szert bajnok, Rita párharc, harmadik der, utolsó tartó, ismét párharc, harmadik finálé, kapott Európa, hét Gangl, fél rendezik, Tóth két, egyértelmű der, fel két, tett finálé, Csabai Szücs, győzelméig gólszerzők, Keszthelyi tartó, Hanna Tóth, folytatásban BVSC, UVSE elmúlt, utolsó játékost, első szert, UVSE vonultat, Keszthelyi UVSE, BVSC Keszthelyi, hét Zugló, két felvonásban, hamar így, hét játékost, Czigány Czigány, UVSE Farkas, Farkas van, négygólos folytatásban, első mérkőzést, első bajnok, ugyan keretében, Dóra párharc, BVSC Európa, hamar der, játszott előnyre, van rendezik, felvonásban der, juttatta Szücs, jövő rendezik, UVSE harmadik, Szücs UVSE, tartó Keszthelyi, Zugló első, gólszerzők kapott, van Dóra, fél esélye,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,