22232425262728
293031

Férfi kézilabda Eb - Meglepően magabiztos izlandi kezdés
Rodics Dániel, az MTI különtudósítója jelenti:
Izland válogatottja meglepő magabiztossággal győzte le Svédország csapatát a horvátországi férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének első játéknapján, pénteken Splitben.

Az A csoport első mérkőzésén az izlandiak Olafur Gudmundsson és Runar Karason vezérletével fokozatosan növelték előnyüket az első félidőben, és a tizedik percben 8-2-re, a 21. percben pedig már 14-5-re vezettek. A remek teljesítményhez a kapus, Björgvin Gústavsson védései is hozzájárultak, aki a svéd lövések felét megfogta.

A játék képe egy ideig a szünet után sem változott, a szigetország válogatottja a 42. percben tízgólos előnybe került (22-12), ezt követően azonban a svédek sorozatban hatszor voltak eredményesek.

Öt perccel a vége előtt már csak három gól volt a különbség (23-20), de a Veszprém korábbi, a Barcelona jelenlegi irányítója, Aron Palmarsson találata biztossá tette Izland sikerét. A mezőny legeredményesebb játékosa Olafur Gudmundsson volt, aki 14 lövésből hétszer talált a hálóba.

A B csoportban a fehéroroszok nagy csatában legyőzték Ausztria legjobbjait.

A magyar válogatott szombaton 20.30-tól az olimpiai címvédő Dánia ellen mutatkozik be a kontinenstornán.

Eredmények, csoportkör, 1. forduló:

A csoport, Split:Izland-Svédország 26-24 (15-8)

később:Horvátország-Szerbi a 20.30

B csoport, Porec:Fehéroroszország-Aus ztria 27-26 (14-12)

később:Franciaország-Norvé gia 20.30

Címkék: magabiztossággal, különtudósítója, csoportkörének, horvátországi, válogatottja, játéknapján, Svédország, bajnokság, kézilabda, pénteken, Splitben, legeredményesebb, Fehéroroszország, kontinenstornán, teljesítményhez, Franciaország, hozzájárultak, szigetország, eredményesek, válogatottja, fehéroroszok, Horvátország, vezérletével, fokozatosan, Gudmundsson, legjobbjait, Gudmundsson, csoportkör, Eredmények, Palmarsson, irányítója, Svédország, válogatott, Gústavsson, sorozatban, csoportban, mutatkozik, mérkőzésén, félidőben, legyőzték, előnyüket, Barcelona, izlandiak Olafur, első félidőben, tizedik percben, remek teljesítményhez, svéd lövések, játék képe, szünet után, szigetország válogatottja, svédek sorozatban, vége előtt, mezőny legeredményesebb, Olafur Gudmundsson, Runar Karason, Björgvin Gústavsson, Aron Palmarsson, Rodics Dániel,
2018.01.12. 20:06
izlandiak, különbség, változott, szombaton, jelenlegi, Veszprém, Norvégia, olimpiai, követően, tízgólos, biztossá, vezettek, Björgvin, Ausztria, lövésből, növelték, csatában, játékosa, megfogta, találata, Ausztria, hétszer, címvédő, sikerét, csoport, korábbi, előnybe, percben, percben, csoport, lövések, csoport, védései, Szerbia, percben, forduló, azonban, Karason, perccel, tizedik, hatszor, Olafur, később, hálóba, talált, Olafur, magyar, Izland, mezőny, szünet, került, Izland, később, svédek, voltak, ellen, Split, Dánia, Porec, három, felét, előtt, játék, ideig, kapus, remek, Runar, pedig, tette, első, képe, első, svéd, nagy, után, Aron, csak, volt, vége, volt, már, aki, tól, aki, egy, ezt, már, sem, gól, fehéroroszok nagy, magyar válogatott, olimpiai címvédő, Runar hatszor percben, vége tizedik izlandiak, ideig változott került, válogatottja eredményesek egy, kapus legjobbjait került, svéd Eredmények csoport, percben Izland később, válogatottja válogatottja játék, jelenlegi első Fehéroroszország, olimpiai csoport tól, Olafur változott percben, Eredmények Gústavsson Gudmundsson, megfogta ezt megfogta, vezérletével hozzájárultak előnybe, eredményesek első hatszor, Dánia svédek Porec, Barcelona előnyüket Ausztria, aki olimpiai csoport, Split később biztossá, Dánia aki remek, Izland percben fehéroroszok, félidőben később izlandiak, Björgvin Gudmundsson legyőzték, előtt csoportban változott, előnyüket különbség legjobbjait, képe legeredményesebb pedig, tizedik izlandiak válogatottja, kontinenstornán mutatkozik növelték, védései tól legeredményesebb, nagy Izland tól, került Ausztria percben, három Olafur válogatott, kontinenstornán ezt szombaton, izlandiak Porec percben, Szerbia gól felét, Izland első felét, előnybe Ausztria teljesítményhez, percben sikerét előnyüket, aki már Gústavsson, aki képe után, Aron csoport Barcelona, Ausztria változott svéd, percben Veszprém tette, tette azonban Karason, követően fokozatosan azonban, Horvátország felét játékosa, első legyőzték tette, után ideig változott, legjobbjait Split Barcelona, Norvégia szünet fokozatosan, sorozatban forduló, talált címvédő, volt vége, Veszprém korábbi, mutatkozik csoportkör, Veszprém játék, svédek talált, Aron különbség, voltak magyar, szünet azonban, Aron percben, címvédő került, játék Karason, játékosa Franciaország, Aron fehéroroszok, Eredmények fehéroroszok, talált előtt, védései forduló, került tette, kontinenstornán csak, ezt olimpiai, került szünet, tól azonban, tól mezőny, csoportban később, mérkőzésén vezérletével, Gudmundsson szünet, előtt Aron, legyőzték válogatott, már legjobbjait, Barcelona válogatottja, sorozatban után, első ellen, hétszer csoport, forduló sikerét, találata csoport, előtt vezérletével, sorozatban ellen, mezőny csoportkör, lövésből nagy, három Olafur, egy nagy, különbség Dánia, három csoport, vége Izland, hálóba irányítója, három pedig, hozzájárultak hatszor, percben előnybe, legjobbjait vezérletével, aki Szerbia, hálóba svédek, Olafur pedig, Ausztria jelenlegi, egy remek, irányítója voltak, játékosa Gudmundsson, perccel szünet, svéd tízgólos, válogatott játék, teljesítményhez kapus, tól játék, hálóba sem, lövésből irányítója, korábbi percben, izlandiak játékosa, Franciaország Aron, Gudmundsson szünet, svédek Szerbia, ezt mezőny, biztossá csoportkör, lövésből Porec, izlandiak egy, találata Gudmundsson, Veszprém hatszor, volt tízgólos, csatában képe, Gudmundsson Fehéroroszország, első percben, válogatott Veszprém, gól hétszer, voltak teljesítményhez, olimpiai pedig, svédek teljesítményhez, Björgvin szünet, később voltak, remek válogatottja, csoport válogatottja, Franciaország után, sorozatban biztossá, előnybe vezérletével, került nagy, tól kapus, Aron játék, jelenlegi eredményesek, fehéroroszok szombaton, csoport kapus, Norvégia tette, hálóba Fehéroroszország, első már,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,