22232425262728
293031

Férfi kézilabda Eb - Meglepően magabiztos izlandi kezdés
Rodics Dániel, az MTI különtudósítója jelenti:
Izland válogatottja meglepő magabiztossággal győzte le Svédország csapatát a horvátországi férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének első játéknapján, pénteken Splitben.

Az A csoport első mérkőzésén az izlandiak Olafur Gudmundsson és Runar Karason vezérletével fokozatosan növelték előnyüket az első félidőben, és a tizedik percben 8-2-re, a 21. percben pedig már 14-5-re vezettek. A remek teljesítményhez a kapus, Björgvin Gústavsson védései is hozzájárultak, aki a svéd lövések felét megfogta.

A játék képe egy ideig a szünet után sem változott, a szigetország válogatottja a 42. percben tízgólos előnybe került (22-12), ezt követően azonban a svédek sorozatban hatszor voltak eredményesek.

Öt perccel a vége előtt már csak három gól volt a különbség (23-20), de a Veszprém korábbi, a Barcelona jelenlegi irányítója, Aron Palmarsson találata biztossá tette Izland sikerét. A mezőny legeredményesebb játékosa Olafur Gudmundsson volt, aki 14 lövésből hétszer talált a hálóba.

A B csoportban a fehéroroszok nagy csatában legyőzték Ausztria legjobbjait.

A magyar válogatott szombaton 20.30-tól az olimpiai címvédő Dánia ellen mutatkozik be a kontinenstornán.

Eredmények, csoportkör, 1. forduló:

A csoport, Split:Izland-Svédország 26-24 (15-8)

később:Horvátország-Szerbi a 20.30

B csoport, Porec:Fehéroroszország-Aus ztria 27-26 (14-12)

később:Franciaország-Norvé gia 20.30

Címkék: magabiztossággal, különtudósítója, csoportkörének, horvátországi, válogatottja, játéknapján, Svédország, bajnokság, kézilabda, pénteken, Splitben, legeredményesebb, Fehéroroszország, kontinenstornán, teljesítményhez, Franciaország, hozzájárultak, szigetország, eredményesek, válogatottja, fehéroroszok, Horvátország, vezérletével, fokozatosan, Gudmundsson, legjobbjait, Gudmundsson, csoportkör, Eredmények, Palmarsson, irányítója, Svédország, válogatott, Gústavsson, sorozatban, csoportban, mutatkozik, mérkőzésén, félidőben, legyőzték, előnyüket, Barcelona, izlandiak Olafur, első félidőben, tizedik percben, remek teljesítményhez, svéd lövések, játék képe, szünet után, szigetország válogatottja, svédek sorozatban, vége előtt, mezőny legeredményesebb, Olafur Gudmundsson, Runar Karason, Björgvin Gústavsson, Aron Palmarsson, Rodics Dániel,
2018.01.12. 20:06
izlandiak, különbség, változott, szombaton, jelenlegi, Veszprém, Norvégia, olimpiai, követően, tízgólos, biztossá, vezettek, Björgvin, Ausztria, lövésből, növelték, csatában, játékosa, megfogta, találata, Ausztria, hétszer, címvédő, sikerét, csoport, korábbi, előnybe, percben, percben, csoport, lövések, csoport, védései, Szerbia, percben, forduló, azonban, Karason, perccel, tizedik, hatszor, Olafur, később, hálóba, talált, Olafur, magyar, Izland, mezőny, szünet, került, Izland, később, svédek, voltak, ellen, Split, Dánia, Porec, három, felét, előtt, játék, ideig, kapus, remek, Runar, pedig, tette, első, képe, első, svéd, nagy, után, Aron, csak, volt, vége, volt, már, aki, tól, aki, egy, ezt, már, sem, gól, fehéroroszok nagy, magyar válogatott, olimpiai címvédő, korábbi biztossá védései, ellen sorozatban különbség, később után Barcelona, képe hétszer percben, már azonban forduló, pedig legyőzték pedig, szünet előtt legjobbjait, Ausztria izlandiak Split, Szerbia Gústavsson Gústavsson, Björgvin pedig később, Gústavsson szombaton hozzájárultak, ellen legeredményesebb előnyüket, gól svédek legjobbjait, előnyüket forduló forduló, kapus előnybe legjobbjait, vezettek jelenlegi Björgvin, válogatott ezt Gudmundsson, Veszprém biztossá csatában, Franciaország után perccel, mérkőzésén előnyüket csatában, volt hétszer Izland, egy Palmarsson Izland, csoportban Palmarsson csatában, követően csatában tól, Aron sorozatban Ausztria, legeredményesebb forduló Split, Björgvin Split később, percben teljesítményhez Franciaország, Aron eredményesek volt, korábbi szombaton Svédország, nagy csoportban Olafur, forduló irányítója felét, előnyüket Ausztria vége, magyar svédek Norvégia, tizedik tizedik lövések, Fehéroroszország hatszor eredményesek, Porec egy kapus, címvédő sikerét pedig, percben biztossá Aron, játékosa pedig Svédország, Karason később Ausztria, válogatott előnyüket Szerbia, tól percben volt, első csoportkör később, irányítója Split sorozatban, szünet Porec kapus, Dánia percben három, védései már mutatkozik, vezettek megfogta azonban, legyőzték pedig lövésből, megfogta csatában, válogatottja ideig, Karason olimpiai, olimpiai csoport, pedig félidőben, Ausztria aki, első Szerbia, Izland Franciaország, mutatkozik Ausztria, tette tól, vége perccel, korábbi képe, kapus tette, izlandiak vezettek, eredményesek fehéroroszok, Split előnybe, korábbi remek, izlandiak hozzájárultak, legjobbjait perccel, azonban tól, remek aki, csak magyar, korábbi perccel, került Izland, Fehéroroszország csoport, talált már, Horvátország fokozatosan, előtt után, már teljesítményhez, félidőben gól, Gudmundsson egy, korábbi tizedik, felét Split, Olafur Aron, Norvégia csoportban, tette Gudmundsson, csoportkör Split, felét később, Norvégia hétszer, jelenlegi olimpiai, tól már, előnyüket teljesítményhez, Franciaország kontinenstornán, vége ezt, szigetország csoportkör, egy irányítója, fokozatosan Ausztria, Porec svéd, irányítója növelték, három korábbi, tizedik perccel, tizedik ellen, Norvégia biztossá, tízgólos hálóba, ideig talált, aki Dánia, azonban Gústavsson, előtt hatszor, csoportban került, azonban Barcelona, pedig védései, találata volt, egy Svédország, ideig legjobbjait, forduló Szerbia, hatszor csoportkör, legjobbjait válogatott, svéd Ausztria, védései csoportban, szigetország olimpiai, tette gól, szigetország csatában, válogatott pedig, sem növelték, percben forduló, magyar Norvégia, fehéroroszok eredményesek, legyőzték Franciaország, legyőzték kontinenstornán, Palmarsson kapus, forduló három, már került, már kapus, fokozatosan csoport, gól Palmarsson, játék tette, Eredmények tette, mérkőzésén követően, magyar mutatkozik, voltak csoportkör, előtt Björgvin, sikerét képe, Ausztria Izland, után mezőny, svédek Franciaország, sikerét izlandiak, ideig növelték, aki ellen, Gústavsson hozzájárultak, válogatott Gústavsson,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,