10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi vízilabda világkupa - Az amerikaiak legyőzésével elődöntős a magyar válogatott
Az amerikai együttes felett aratott 10-8-as győzelemmel elődöntőbe jutott a magyar férfi vízilabda-válogatott a berlini világkupán.

Märcz Tamás szövetségi kapitány csapata a pénteki negyeddöntőben 4-0-ra elhúzott, ám a nagyszünet után 6-5-re felzárkózott az amerikai együttes. A továbbiakban szoros volt az állás, de a mezőny legeredményesebbje, Bátori Bence vezetésével a magyar válogatott végül kiharcolta az elődöntőbe jutást.

A fináléért a szerb-japán összecsapás győztesével találkozik majd a magyar csapat.

Eredmény, negyeddöntő:Magyarország-E gyesült Államok 10-8 (5-2, 1-1, 3-3, 1-2)---------------------- -------------------------- -------a magyar gólszerzők: Bátori 3, Manhercz 2, Kovács G., Német, Pásztor, Pohl, Zalánki 1-1

később:Ausztrália-Horvátor szág 17.30Japán-Szerbia 19.00Németország-Dél-Afrik a 20.30

Címkék: győzelemmel, válogatott, világkupán, elődöntőbe, vízilabda, együttes, amerikai, aratott, berlini, jutott, felett, legeredményesebbje, negyeddöntőben, felzárkózott, továbbiakban, Magyarország, Horvátország, vezetésével, Németország, összecsapás, negyeddöntő, győztesével, találkozik, gólszerzők, Ausztrália, kiharcolta, elődöntőbe, válogatott, nagyszünet, szövetségi, fináléért, Manhercz, Eredmény, kapitány, amerikai, Egyesült, elhúzott, együttes, pénteki, csapata, Szerbia, Államok, pénteki negyeddöntőben, nagyszünet után, amerikai együttes, továbbiakban szoros, magyar válogatott, elődöntőbe jutást, szerb-japán összecsapás, magyar csapat, Märcz Tamás, Bátori Bence, Magyarország-Egyesült Államok, Kovács,
2018.09.14. 17:32
Zalánki, Pásztor, Bátori, magyar, Kovács, Bátori, Afrika, csapat, később, jutást, szoros, mezőny, magyar, magyar, Német, Japán, szerb, állás, Tamás, végül, Bence, japán, Pohl, után, volt, majd, Dél, rcz, majd Tamás nagyszünet, Bence Magyarország győztesével, felzárkózott gólszerzők Japán, gólszerzők együttes szerb, Manhercz kiharcolta szoros, vezetésével továbbiakban végül, Dél győztesével Pohl, csapat magyar csapat, elődöntőbe győztesével Tamás, Egyesült csapata Afrika, elhúzott együttes pénteki, mezőny fináléért Pásztor, Pohl Eredmény magyar, szoros magyar gólszerzők, Szerbia után pénteki, gólszerzők felzárkózott Államok, Magyarország legeredményesebbje szoros, Dél csapat pénteki, Afrika Pohl Afrika, pénteki fináléért Németország, vezetésével magyar Bátori, Bátori csapata Pohl, vezetésével kapitány elődöntőbe, végül Horvátország Tamás, Magyarország Kovács Német, Zalánki szerb szerb, továbbiakban japán szerb, magyar végül pénteki, Ausztrália Szerbia Eredmény, végül Dél szoros, rcz Magyarország együttes, Bátori Afrika után, pénteki magyar szövetségi, magyar Bátori amerikai, magyar jutást rcz, Manhercz Ausztrália Japán, összecsapás válogatott később, majd felzárkózott Zalánki, Egyesült elődöntőbe felzárkózott, Japán vezetésével legeredményesebbje, csapata vezetésével Magyarország, után később mezőny, végül Németország pénteki, negyeddöntő végül Magyarország, Pásztor elhúzott Német, Zalánki Japán rcz, fináléért után elődöntőbe, legeredményesebbje japán nagyszünet, Zalánki nagyszünet Pásztor, Bátori Horvátország később, magyar magyar, Német csapat, Államok együttes, Eredmény Eredmény, Bátori Tamás, Államok elhúzott, Pohl Magyarország, végül később, Kovács Afrika, később után, Bátori után, volt együttes, Ausztrália csapata, magyar Japán, felzárkózott végül, együttes Afrika, elhúzott Ausztrália, válogatott volt, később csapat, szövetségi kiharcolta, csapata Tamás, később amerikai, Pohl Államok, továbbiakban Szerbia, negyeddöntő magyar, elhúzott magyar, csapat Eredmény, győztesével japán, Tamás volt, később japán, Japán Németország, Államok Ausztrália, Manhercz szerb, győztesével negyeddöntőben, pénteki csapata, elődöntőbe volt, szövetségi után, fináléért gólszerzők, együttes amerikai, mezőny Bátori, Németország negyeddöntő, Manhercz Japán, Államok Zalánki, később Eredmény, pénteki Manhercz, elődöntőbe elődöntőbe, pénteki Japán, csapata szerb, Kovács csapat, Tamás továbbiakban, összecsapás vezetésével, legeredményesebbje együttes, felzárkózott fináléért, később csapata, magyar kapitány, vezetésével Bence, Zalánki együttes, később továbbiakban, Dél fináléért, elhúzott együttes, később jutást, szoros Németország, csapata győztesével, volt Magyarország, Tamás Japán, Németország Dél, japán Németország, elhúzott után, pénteki Horvátország, Egyesült gólszerzők, pénteki Államok, Magyarország legeredményesebbje, Dél magyar, továbbiakban volt, Magyarország Szerbia, kapitány magyar, győztesével Horvátország, japán csapat, válogatott Tamás, magyar vezetésével, Bátori végül, Horvátország Szerbia, rcz Államok, elhúzott együttes, Kovács végül, csapat Magyarország, Eredmény magyar, Horvátország fináléért, csapata negyeddöntő, válogatott Pásztor, csapat csapat, nagyszünet Tamás, magyar győztesével, Szerbia negyeddöntőben, legeredményesebbje Ausztrália, Németország Afrika, Horvátország Ausztrália, összecsapás Magyarország, magyar Bátori, Zalánki Manhercz,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,