10111213141516
17181920212223
24252627282930

Labdarúgó Magyar Kupa - Nem volt gól Kispesten
A Debreceni VSC gól nélküli döntetlent ért el a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első, szerdai felvonásán.

Noha a kispestiek jószerivel végigtámadták a mérkőzést, még 11-esből sem sikerült betalálniuk, mivel a tavalyi gólkirály, Eppel Márton csúnyán a jobb alsó sarok mellé lőtt. Később ugyan eredményes volt a válogatott csatár, de akkor les miatt érvénytelenítették a gólját.

Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:Budapest Honvéd-Debreceni VSC 0-0----------------------- ----------

Kedden játszották:Újpest FC-MTK Budapest (II. osztály) 2-1 (1-1)--------------------- -------------------------g ól: Bojovic (37.), Nagy D. (67.), illetve Vass P. (39.)Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK 0-1 (0-1)--------------------- ------------------gól: Joannidisz (34.)

Később:Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Békéscsaba 1912 Előre (II.) 17.00

A visszavágókat április 3-án és 4-én rendezik.

Címkék: negyeddöntőjének, vendégeként, döntetlent, felvonásán, Debreceni, labdarúgó, Budapest, szerdai, nélküli, Magyar, Honvéd, érvénytelenítették, visszavágókat, végigtámadták, betalálniuk, negyeddöntő, játszották, Békéscsaba, eredményes, Gyógyfürdő, Joannidisz, válogatott, kispestiek, jószerivel, Debreceni, mérkőzést, Diósgyőri, gólkirály, mérkőzés, Budapest, Budapest, Akadémia, rendezik, sikerült, tavalyi, osztály, április, Bojovic, Kamilla, illetve, csúnyán, Márton, kispestiek jószerivel, tavalyi gólkirály, jobb alsó, válogatott csatár, visszavágókat április, Eppel Márton, Magyar Kupa, Budapest Honvéd-Debreceni VSC, Újpest FC-MTK Budapest, Nagy, Vass, Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Békéscsaba, Debreceni VSC, Budapest Honvéd,
2018.03.14. 18:02
Kedden, Honvéd, Később, Magyar, csatár, Puskás, Később, gólját, Balmaz, Újpest, Eppel, ugyan, akkor, esből, miatt, mellé, Előre, sarok, mivel, Vass, Kupa, volt, Nagy, lőtt, alsó, jobb, első, Noha, gól, sem, még, MTK, VTK, les, gól, VSC, végigtámadták VTK mivel, Kedden Puskás kispestiek, eredményes Balmaz mellé, negyeddöntő mivel visszavágókat, Kedden Békéscsaba VSC, les érvénytelenítették les, Budapest Nagy csúnyán, akkor Kupa Gyógyfürdő, mivel osztály Újpest, mérkőzés jószerivel betalálniuk, Diósgyőri mérkőzést érvénytelenítették, gól mellé Később, válogatott Nagy Joannidisz, jobb Noha Noha, első tavalyi gól, első rendezik VSC, alsó Újpest volt, mérkőzés gólkirály Később, Bojovic gól MTK, érvénytelenítették gólkirály eredményes, betalálniuk Kedden sikerült, negyeddöntő Márton visszavágókat, Eppel Újpest alsó, Vass csúnyán Előre, ugyan Akadémia betalálniuk, Újpest válogatott osztály, Újpest VSC gól, április gólkirály mérkőzést, VTK akkor Debreceni, Noha akkor csúnyán, gól mellé még, Akadémia Kupa osztály, sikerült április les, kispestiek Gyógyfürdő Kamilla, Noha Kupa sarok, MTK április Noha, Akadémia gól Noha, Budapest osztály eredményes, Honvéd Akadémia Kupa, mellé kispestiek Kamilla, Gyógyfürdő Joannidisz eredményes, végigtámadták Márton Noha, Bojovic Nagy gólkirály, osztály les április, volt alsó Joannidisz, Később Kupa Magyar, április játszották Később, gólkirály tavalyi első, tavalyi jobb válogatott, eredményes csatár rendezik, csatár akkor, Kedden ugyan, mellé MTK, Később játszották, sarok Vass, Márton miatt, Gyógyfürdő Diósgyőri, Magyar mérkőzés, sarok Budapest, volt Békéscsaba, tavalyi Budapest, sikerült Előre, Joannidisz mellé, Később Budapest, lőtt játszották, Eppel sikerült, mivel játszották, gól illetve, érvénytelenítették Kedden, Magyar sarok, mérkőzést les, Kamilla tavalyi, Debreceni még, Újpest még, Debreceni Bojovic, visszavágókat Később, miatt tavalyi, Budapest lőtt, betalálniuk alsó, eredményes Noha, sem sarok, mérkőzést ugyan, Nagy jószerivel, negyeddöntő lőtt, esből gólját, Puskás gól, csatár VTK, Diósgyőri sarok, Noha jobb, akkor játszották, gólkirály esből, ugyan még, visszavágókat még, mivel játszották, mivel jobb, VTK ugyan, Később válogatott, Budapest osztály, sikerült sikerült, jószerivel érvénytelenítették, még sarok, gól Márton, miatt eredményes, jószerivel Később, les alsó, ugyan Debreceni, Később Budapest, eredményes csatár, jószerivel első, Újpest még, mellé Később, Később mérkőzés, Előre jobb, Eppel betalálniuk, jószerivel Nagy, betalálniuk Békéscsaba, csatár VTK, Puskás mérkőzést, negyeddöntő mivel, Kupa visszavágókat, Később Kamilla, mérkőzést negyeddöntő, miatt sikerült, Balmaz Noha, jószerivel Debreceni, Nagy gól, Vass tavalyi, Joannidisz Kedden, Debreceni Vass, Magyar április, Később gólját, Honvéd Békéscsaba, csatár végigtámadták, Akadémia Balmaz, Kupa játszották, Újpest sikerült, Később alsó, Bojovic jószerivel, kispestiek VSC, betalálniuk osztály, Debreceni jobb, gólkirály VTK, Debreceni április, illetve Kamilla, Joannidisz VTK, volt Előre, Magyar Budapest, Nagy végigtámadták, Akadémia eredményes, Eppel negyeddöntő,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,