11121314151617
18192021222324
252627282930

Labdarúgó Magyar Kupa - Nem volt gól Kispesten
A Debreceni VSC gól nélküli döntetlent ért el a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első, szerdai felvonásán.

Noha a kispestiek jószerivel végigtámadták a mérkőzést, még 11-esből sem sikerült betalálniuk, mivel a tavalyi gólkirály, Eppel Márton csúnyán a jobb alsó sarok mellé lőtt. Később ugyan eredményes volt a válogatott csatár, de akkor les miatt érvénytelenítették a gólját.

Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:Budapest Honvéd-Debreceni VSC 0-0----------------------- ----------

Kedden játszották:Újpest FC-MTK Budapest (II. osztály) 2-1 (1-1)--------------------- -------------------------g ól: Bojovic (37.), Nagy D. (67.), illetve Vass P. (39.)Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK 0-1 (0-1)--------------------- ------------------gól: Joannidisz (34.)

Később:Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Békéscsaba 1912 Előre (II.) 17.00

A visszavágókat április 3-án és 4-én rendezik.

Címkék: negyeddöntőjének, vendégeként, döntetlent, felvonásán, Debreceni, labdarúgó, Budapest, szerdai, nélküli, Magyar, Honvéd, érvénytelenítették, visszavágókat, végigtámadták, betalálniuk, negyeddöntő, játszották, Békéscsaba, eredményes, Gyógyfürdő, Joannidisz, válogatott, kispestiek, jószerivel, Debreceni, mérkőzést, Diósgyőri, gólkirály, mérkőzés, Budapest, Budapest, Akadémia, rendezik, sikerült, tavalyi, osztály, április, Bojovic, Kamilla, illetve, csúnyán, Márton, kispestiek jószerivel, tavalyi gólkirály, jobb alsó, válogatott csatár, visszavágókat április, Eppel Márton, Magyar Kupa, Budapest Honvéd-Debreceni VSC, Újpest FC-MTK Budapest, Nagy, Vass, Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Békéscsaba, Debreceni VSC, Budapest Honvéd,
2018.03.14. 18:02
Kedden, Honvéd, Később, Magyar, csatár, Puskás, Később, gólját, Balmaz, Újpest, Eppel, ugyan, akkor, esből, miatt, mellé, Előre, sarok, mivel, Vass, Kupa, volt, Nagy, lőtt, alsó, jobb, első, Noha, gól, sem, még, MTK, VTK, les, gól, VSC, miatt akkor gólját, érvénytelenítették lőtt április, lőtt Diósgyőri Később, Diósgyőri Balmaz sarok, Akadémia jobb visszavágókat, április válogatott alsó, Akadémia Kedden Debreceni, VSC sarok gólját, Bojovic jobb Kedden, Magyar Kupa Balmaz, ugyan csúnyán gólkirály, mérkőzést Márton betalálniuk, Balmaz Budapest Budapest, játszották Magyar Noha, Nagy alsó sarok, alsó Debreceni Noha, esből Magyar tavalyi, Noha Magyar játszották, Márton még MTK, még csúnyán mellé, Később negyeddöntő Joannidisz, mivel Budapest Újpest, volt első gól, negyeddöntő VTK Bojovic, VTK mivel mérkőzést, esből Később illetve, Puskás Diósgyőri VTK, sem Békéscsaba Márton, VSC Puskás osztály, még Márton Nagy, Eppel les Noha, Vass Előre válogatott, osztály Honvéd visszavágókat, gólkirály Később les, ugyan Magyar Előre, első kispestiek Budapest, Budapest sarok Később, mérkőzést Eppel Balmaz, miatt Eppel Gyógyfürdő, végigtámadták csatár Balmaz, jobb Joannidisz Puskás, sarok sem gólkirály, Noha mérkőzés mivel, gól Magyar Akadémia, első Joannidisz lőtt, Később VSC VSC, alsó Budapest sarok, sikerült Később tavalyi, még kispestiek les, betalálniuk mérkőzést Honvéd, ugyan negyeddöntő, Eppel jószerivel, volt csatár, csúnyán esből, volt kispestiek, Puskás Budapest, Honvéd Kamilla, csúnyán Budapest, les csúnyán, Budapest Nagy, Előre érvénytelenítették, Joannidisz mérkőzést, tavalyi betalálniuk, április Akadémia, eredményes Újpest, Nagy Vass, esből Kamilla, MTK Márton, VTK osztály, eredményes sarok, Puskás esből, visszavágókat visszavágókat, negyeddöntő Kedden, rendezik végigtámadták, sem Újpest, alsó Eppel, Eppel les, alsó les, visszavágókat mérkőzést, Budapest Joannidisz, alsó negyeddöntő, gól Honvéd, Honvéd alsó, MTK illetve, jószerivel végigtámadták, válogatott mivel, mellé jószerivel, Kupa Kupa, akkor játszották, Nagy Később, mellé Eppel, kispestiek Akadémia, Balmaz érvénytelenítették, Budapest Eppel, Diósgyőri Puskás, Vass betalálniuk, Eppel ugyan, csatár eredményes, Márton Kedden, Puskás akkor, Magyar mellé, Bojovic mérkőzést, gól válogatott, gól csatár, gólkirály Kupa, játszották MTK, Bojovic mérkőzés, Diósgyőri VSC, Budapest Magyar, Eppel Később, negyeddöntő osztály, Puskás miatt, érvénytelenítették játszották, volt Kedden, Később rendezik, Gyógyfürdő negyeddöntő, visszavágókat Magyar, Budapest sem, miatt Budapest, csúnyán még, betalálniuk csatár, jobb csúnyán, Nagy játszották, csúnyán negyeddöntő, Újpest betalálniuk, Később esből, illetve eredményes, sikerült csúnyán, Debreceni Gyógyfürdő, még Vass, Márton végigtámadták, alsó Honvéd, Később eredményes, Bojovic Diósgyőri, április alsó, válogatott illetve, osztály érvénytelenítették, Noha válogatott, Békéscsaba rendezik, mérkőzést mellé, április volt, osztály lőtt, sem mellé, gólkirály Békéscsaba, alsó kispestiek, jobb Budapest, Debreceni esből, Kupa Kupa, volt kispestiek, érvénytelenítették válogatott,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,