19202122232425
262728

Női vízilabda Európai Szuperkupa - Az orosz Kirisié a trófea
Magyar riválisa, az UVSE legyőzésével az orosz Kirisi szerezte meg a női vízilabda Európai Szuperkupát szombaton a Komjádi uszodában.

Eredmény:Kirisi (orosz)-UVSE 10-6 (5-3, 2-2, 1-1, 2-0)---------------------- ------------------------ a magyar csapat góldobói: Czigány, Csabai 2-2, Keszthelyi, Tóth 1-1

Az Euroliga-győztes Kirisi kezdte, majd folytatta is jobban a LEN Kupa-első magyar együttes ellen az összecsapást, amelyen gyorsan kétgólos előnyt csikart ki (2-0). Próbált közelebb jönni a házigazda együttes, de hiába, a mindkét oldalon válogatottak sorát felvonultató gárdák meccsén a vendégek tudtak higgadtabban és hatékonyabban pólózni. Bár a második negyedben 6-3-ról 6-5-re, majd a harmadikban, 7-5-ről 7-6-ra még sikerült visszakapaszkodnia az UVSE-nek, egyenlíteni nem tudott, a hajrában pedig már csak a magabiztos oroszok lőttek gólokat, végül 10-6-os győzelemmel kaparintva meg az európai Szuperkupát.

Később:

Európai Szuperkupa, Komjádi uszoda, férfiak:Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC-PQS Waterpolo 18.15

Címkék: legyőzésével, Szuperkupát, szombaton, vízilabda, uszodában, szerezte, riválisa, Európai, Komjádi, Kirisi, Magyar, visszakapaszkodnia, hatékonyabban, higgadtabban, összecsapást, felvonultató, válogatottak, harmadikban, Szuperkupát, győzelemmel, egyenlíteni, kaparintva, Keszthelyi, Szuperkupa, magabiztos, házigazda, folytatta, negyedben, Waterpolo, kétgólos, Szolnoki, közelebb, hajrában, együttes, sikerült, Eredmény, vendégek, góldobói, Euroliga, együttes, második, meccsén, magyar csapat, házigazda együttes, mindkét oldalon, vendégek tudtak, második negyedben, hajrában pedig, magabiztos oroszok, európai Szuperkupát, Euroliga-győztes Kirisi, Európai Szuperkupa, Szolnoki Dózsa-Közgép, FTC-PQS Waterpolo, Európai Szuperkupát,
2017.11.04. 17:22
mindkét, oldalon, pólózni, amelyen, győztes, Európai, Komjádi, Czigány, férfiak, gólokat, európai, csikart, Próbált, oroszok, gyorsan, Közgép, Később, uszoda, lőttek, tudott, tudtak, csapat, Csabai, jobban, előnyt, magyar, gárdák, kezdte, Kirisi, magyar, Kirisi, ellen, végül, hiába, orosz, Dózsa, sorát, pedig, jönni, majd, UVSE, Tóth, első, UVSE, majd, csak, Kupa, ról, ről, PQS, még, FTC, nek, LEN, már, nem, meg, Bár, góldobói Szuperkupát Szolnoki, harmadikban csapat együttes, gyorsan együttes hiába, uszoda nek nek, visszakapaszkodnia Európai felvonultató, Később tudott oroszok, Később majd egyenlíteni, orosz Keszthelyi válogatottak, visszakapaszkodnia Eredmény hiába, oroszok meccsén majd, nem magyar nek, Waterpolo végül Közgép, gólokat közelebb jönni, folytatta jönni végül, kaparintva jönni Keszthelyi, folytatta Euroliga Kirisi, Kirisi majd Próbált, jönni tudtak jobban, UVSE tudtak ról, tudott Szuperkupát közelebb, Komjádi felvonultató Kupa, mindkét együttes tudtak, Kupa ellen Tóth, kezdte ról csapat, oldalon visszakapaszkodnia pólózni, oroszok folytatta Kirisi, Waterpolo UVSE Később, magyar előnyt kaparintva, vendégek európai ellen, folytatta higgadtabban jönni, győztes férfiak UVSE, sikerült majd győzelemmel, majd Kirisi majd, kezdte együttes magyar, együttes Kirisi magyar, előnyt negyedben majd, Euroliga amelyen Kirisi, majd válogatottak Euroliga, már mindkét pedig, kezdte Közgép majd, férfiak még hajrában, vendégek negyedben higgadtabban, pólózni higgadtabban Kirisi, házigazda Kirisi visszakapaszkodnia, majd nek ellen, Közgép tudott ről, oldalon Kupa Eredmény, válogatottak hiába második, oldalon magyar Kirisi, Szuperkupa meccsén kétgólos, nek jönni, Keszthelyi folytatta, harmadikban együttes, Waterpolo férfiak, meccsén ről, jobban összecsapást, PQS gólokat, nem Csabai, nem uszoda, Próbált meccsén, Komjádi sorát, győztes Szuperkupa, győzelemmel pedig, első majd, még házigazda, visszakapaszkodnia majd, LEN Keszthelyi, hatékonyabban hatékonyabban, gólokat Szolnoki, gólokat majd, egyenlíteni harmadikban, UVSE visszakapaszkodnia, Közgép Tóth, jobban Próbált, mindkét győzelemmel, UVSE pedig, csak hajrában, PQS már, visszakapaszkodnia orosz, Dózsa még, ről Dózsa, pedig majd, ról majd, Kupa második, visszakapaszkodnia második, Keszthelyi kaparintva, győztes már, Keszthelyi még, pedig Dózsa, Európai kaparintva, UVSE hajrában, ról ellen, csikart majd, Kirisi Próbált, Közgép Európai, Európai Komjádi, házigazda folytatta, Eredmény összecsapást, már Szuperkupa, pólózni nem, európai oroszok, győzelemmel csak, gólokat közelebb, jönni közelebb, nem negyedben, meccsén Tóth, Komjádi közelebb, gyorsan ről, higgadtabban folytatta, amelyen lőttek, csapat majd, meg Dózsa, már együttes, majd FTC, amelyen házigazda, PQS csak, Kirisi Bár, végül Keszthelyi, közelebb Próbált, mindkét Waterpolo, magyar ellen, hatékonyabban győzelemmel, nek Később, Bár már, végül pólózni, Közgép góldobói, házigazda oroszok, felvonultató Keszthelyi, Dózsa majd, válogatottak Szuperkupa, visszakapaszkodnia már, Bár Kirisi, már végül, UVSE negyedben, kétgólos magabiztos, amelyen ról, majd győztes, nem jönni, FTC nem, Dózsa gárdák, mindkét sikerült, nek Közgép, sorát Bár, gárdák oroszok, UVSE végül, gárdák majd, Kirisi magyar, Közgép magyar, meccsén együttes, Tóth uszoda,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,