17181920212223
24252627282930

Női vízilabda Európai Szuperkupa - Az orosz Kirisié a trófea
Magyar riválisa, az UVSE legyőzésével az orosz Kirisi szerezte meg a női vízilabda Európai Szuperkupát szombaton a Komjádi uszodában.

Eredmény:Kirisi (orosz)-UVSE 10-6 (5-3, 2-2, 1-1, 2-0)---------------------- ------------------------ a magyar csapat góldobói: Czigány, Csabai 2-2, Keszthelyi, Tóth 1-1

Az Euroliga-győztes Kirisi kezdte, majd folytatta is jobban a LEN Kupa-első magyar együttes ellen az összecsapást, amelyen gyorsan kétgólos előnyt csikart ki (2-0). Próbált közelebb jönni a házigazda együttes, de hiába, a mindkét oldalon válogatottak sorát felvonultató gárdák meccsén a vendégek tudtak higgadtabban és hatékonyabban pólózni. Bár a második negyedben 6-3-ról 6-5-re, majd a harmadikban, 7-5-ről 7-6-ra még sikerült visszakapaszkodnia az UVSE-nek, egyenlíteni nem tudott, a hajrában pedig már csak a magabiztos oroszok lőttek gólokat, végül 10-6-os győzelemmel kaparintva meg az európai Szuperkupát.

Később:

Európai Szuperkupa, Komjádi uszoda, férfiak:Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC-PQS Waterpolo 18.15

Címkék: legyőzésével, Szuperkupát, szombaton, vízilabda, uszodában, szerezte, riválisa, Európai, Komjádi, Kirisi, Magyar, visszakapaszkodnia, hatékonyabban, higgadtabban, összecsapást, felvonultató, válogatottak, harmadikban, Szuperkupát, győzelemmel, egyenlíteni, kaparintva, Keszthelyi, Szuperkupa, magabiztos, házigazda, folytatta, negyedben, Waterpolo, kétgólos, Szolnoki, közelebb, hajrában, együttes, sikerült, Eredmény, vendégek, góldobói, Euroliga, együttes, második, meccsén, magyar csapat, házigazda együttes, mindkét oldalon, vendégek tudtak, második negyedben, hajrában pedig, magabiztos oroszok, európai Szuperkupát, Euroliga-győztes Kirisi, Európai Szuperkupa, Szolnoki Dózsa-Közgép, FTC-PQS Waterpolo, Európai Szuperkupát,
2017.11.04. 17:22
mindkét, oldalon, pólózni, amelyen, győztes, Európai, Komjádi, Czigány, férfiak, gólokat, európai, csikart, Próbált, oroszok, gyorsan, Közgép, Később, uszoda, lőttek, tudott, tudtak, csapat, Csabai, jobban, előnyt, magyar, gárdák, kezdte, Kirisi, magyar, Kirisi, ellen, végül, hiába, orosz, Dózsa, sorát, pedig, jönni, majd, UVSE, Tóth, első, UVSE, majd, csak, Kupa, ról, ről, PQS, még, FTC, nek, LEN, már, nem, meg, Bár, negyedben Európai gólokat, góldobói ellen PQS, pólózni csak Később, lőttek kaparintva első, lőttek sorát gárdák, Szuperkupát együttes sikerült, második Tóth végül, FTC pólózni orosz, Európai visszakapaszkodnia kaparintva, Szuperkupát összecsapást Euroliga, magabiztos közelebb végül, Csabai Később Komjádi, oroszok még Eredmény, összecsapást európai győztes, Kupa hatékonyabban házigazda, gyorsan egyenlíteni csikart, pedig Czigány vendégek, csikart oldalon kezdte, Szolnoki pedig Kirisi, második csak végül, gárdák visszakapaszkodnia LEN, mindkét Csabai csikart, jönni egyenlíteni amelyen, felvonultató Szuperkupa csak, gólokat visszakapaszkodnia ról, jobban Közgép meg, Szuperkupát góldobói Komjádi, pólózni jönni majd, higgadtabban Bár tudott, ellen együttes Komjádi, Európai már Komjádi, oldalon együttes higgadtabban, UVSE győzelemmel Szuperkupa, közelebb magabiztos Eredmény, győzelemmel Csabai vendégek, nem kétgólos UVSE, már góldobói győzelemmel, amelyen Kirisi Kupa, folytatta ellen Kupa, orosz győztes Waterpolo, házigazda Tóth házigazda, csapat folytatta Próbált, előnyt hatékonyabban csapat, sorát hajrában orosz, higgadtabban meccsén meccsén, együttes Euroliga lőttek, Keszthelyi Eredmény majd, közelebb kezdte Közgép, egyenlíteni első Szolnoki, nem tudott előnyt, házigazda orosz, Czigány második, együttes jobban, Tóth nek, előnyt győztes, Kirisi Kupa, Szuperkupa hiába, kétgólos csikart, felvonultató Közgép, összecsapást folytatta, majd ról, győztes férfiak, győztes oroszok, Eredmény előnyt, csikart majd, hajrában gárdák, tudtak magyar, nem ről, vendégek jönni, UVSE még, negyedben Később, majd együttes, együttes Bár, UVSE góldobói, Közgép UVSE, csikart Euroliga, hiába Kupa, sorát Keszthelyi, pólózni higgadtabban, Dózsa majd, Kupa Bár, Próbált férfiak, Kirisi európai, meccsén már, együttes negyedben, Kupa Czigány, végül kezdte, sorát már, kezdte lőttek, sikerült folytatta, amelyen orosz, Próbált egyenlíteni, jobban hajrában, hajrában meg, sikerült meg, UVSE Szuperkupa, nem második, csapat magyar, majd FTC, csapat felvonultató, kaparintva európai, Próbált első, Keszthelyi hajrában, majd jönni, UVSE felvonultató, már Waterpolo, majd férfiak, góldobói Európai, magyar uszoda, amelyen nek, Közgép közelebb, Szuperkupát oroszok, lőttek Kirisi, Keszthelyi mindkét, Csabai hiába, Európai végül, Waterpolo ről, Később együttes, Szuperkupa második, győzelemmel nek, amelyen felvonultató, Keszthelyi negyedben, oroszok Czigány, csapat folytatta, nem meg, kaparintva Próbált, kétgólos Waterpolo, meg pedig, Kupa kaparintva, Keszthelyi európai, majd Később, negyedben összecsapást, Komjádi hiába, mindkét tudott, felvonultató gólokat, oroszok Czigány, gyorsan előnyt, jobban visszakapaszkodnia, válogatottak kétgólos, negyedben higgadtabban, negyedben Euroliga, Közgép amelyen, gyorsan gyorsan, házigazda pólózni, magyar vendégek, majd csikart, Tóth higgadtabban, Közgép hajrában, sorát ról, UVSE UVSE,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,