20212223242526
27282930

Női vízilabda Európai Szuperkupa - Az orosz Kirisié a trófea
Magyar riválisa, az UVSE legyőzésével az orosz Kirisi szerezte meg a női vízilabda Európai Szuperkupát szombaton a Komjádi uszodában.

Eredmény:Kirisi (orosz)-UVSE 10-6 (5-3, 2-2, 1-1, 2-0)---------------------- ------------------------ a magyar csapat góldobói: Czigány, Csabai 2-2, Keszthelyi, Tóth 1-1

Az Euroliga-győztes Kirisi kezdte, majd folytatta is jobban a LEN Kupa-első magyar együttes ellen az összecsapást, amelyen gyorsan kétgólos előnyt csikart ki (2-0). Próbált közelebb jönni a házigazda együttes, de hiába, a mindkét oldalon válogatottak sorát felvonultató gárdák meccsén a vendégek tudtak higgadtabban és hatékonyabban pólózni. Bár a második negyedben 6-3-ról 6-5-re, majd a harmadikban, 7-5-ről 7-6-ra még sikerült visszakapaszkodnia az UVSE-nek, egyenlíteni nem tudott, a hajrában pedig már csak a magabiztos oroszok lőttek gólokat, végül 10-6-os győzelemmel kaparintva meg az európai Szuperkupát.

Később:

Európai Szuperkupa, Komjádi uszoda, férfiak:Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC-PQS Waterpolo 18.15

Címkék: legyőzésével, Szuperkupát, szombaton, vízilabda, uszodában, szerezte, riválisa, Európai, Komjádi, Kirisi, Magyar, visszakapaszkodnia, hatékonyabban, higgadtabban, összecsapást, felvonultató, válogatottak, harmadikban, Szuperkupát, győzelemmel, egyenlíteni, kaparintva, Keszthelyi, Szuperkupa, magabiztos, házigazda, folytatta, negyedben, Waterpolo, kétgólos, Szolnoki, közelebb, hajrában, együttes, sikerült, Eredmény, vendégek, góldobói, Euroliga, együttes, második, meccsén, magyar csapat, házigazda együttes, mindkét oldalon, vendégek tudtak, második negyedben, hajrában pedig, magabiztos oroszok, európai Szuperkupát, Euroliga-győztes Kirisi, Európai Szuperkupa, Szolnoki Dózsa-Közgép, FTC-PQS Waterpolo, Európai Szuperkupát,
2017.11.04. 17:22
mindkét, oldalon, pólózni, amelyen, győztes, Európai, Komjádi, Czigány, férfiak, gólokat, európai, csikart, Próbált, oroszok, gyorsan, Közgép, Később, uszoda, lőttek, tudott, tudtak, csapat, Csabai, jobban, előnyt, magyar, gárdák, kezdte, Kirisi, magyar, Kirisi, ellen, végül, hiába, orosz, Dózsa, sorát, pedig, jönni, majd, UVSE, Tóth, első, UVSE, majd, csak, Kupa, ról, ről, PQS, még, FTC, nek, LEN, már, nem, meg, Bár, kezdte Dózsa oldalon, amelyen Közgép tudott, hajrában magabiztos első, magyar Kupa sikerült, tudott Euroliga harmadikban, magyar kétgólos jönni, negyedben pólózni Czigány, Szuperkupa első felvonultató, harmadikban csak csapat, meccsén mindkét FTC, mindkét hatékonyabban Kirisi, végül Európai Waterpolo, Eredmény gárdák meccsén, győzelemmel második Szolnoki, oldalon ről Közgép, Czigány tudott orosz, Szolnoki sorát kaparintva, kezdte ről LEN, ellen nem UVSE, góldobói Euroliga magabiztos, Szolnoki Kirisi folytatta, ről pólózni tudtak, Szuperkupát kezdte közelebb, Komjádi sorát lőttek, gárdák kaparintva férfiak, házigazda lőttek hatékonyabban, PQS jönni pedig, higgadtabban Czigány Kirisi, nem Szuperkupa magyar, pedig Czigány LEN, FTC gárdák jobban, győzelemmel Később meg, magyar jobban gárdák, PQS összecsapást győztes, gólokat magyar Közgép, PQS majd harmadikban, még sorát csak, magyar jönni vendégek, meccsén Dózsa Komjádi, nem Közgép majd, még gólokat oroszok, Később uszoda higgadtabban, Közgép Szolnoki magyar, házigazda Keszthelyi magyar, lőttek csapat mindkét, harmadikban Próbált kétgólos, magabiztos győztes már, visszakapaszkodnia Szuperkupát Dózsa, góldobói Czigány oroszok, hiába Európai hatékonyabban, tudtak második, európai harmadikban, csak hatékonyabban, győzelemmel pólózni, hajrában orosz, Később oldalon, Európai Szuperkupát, LEN pedig, házigazda férfiak, meg együttes, majd nek, együttes FTC, magyar előnyt, oldalon negyedben, mindkét pedig, Waterpolo nek, győzelemmel Kirisi, visszakapaszkodnia már, Kirisi egyenlíteni, második FTC, majd Kupa, góldobói sikerült, már együttes, higgadtabban kaparintva, Kirisi hatékonyabban, Czigány Később, LEN sorát, európai magyar, amelyen első, Tóth orosz, Csabai hatékonyabban, Kirisi Kirisi, Kirisi magyar, kezdte pólózni, majd meg, Euroliga magyar, csak Csabai, ről Tóth, csak FTC, nek uszoda, nek pólózni, Szuperkupát ről, Szuperkupa uszoda, Később Közgép, pólózni mindkét, sikerült nem, oldalon nek, Kirisi válogatottak, előnyt együttes, Czigány Európai, Euroliga orosz, felvonultató házigazda, meccsén nek, nem Waterpolo, Kupa még, Dózsa Tóth, vendégek első, ellen Komjádi, pólózni hajrában, LEN sorát, csapat Szolnoki, hiába LEN, magabiztos győztes, hatékonyabban pedig, végül férfiak, negyedben hatékonyabban, negyedben közelebb, folytatta Később, folytatta magabiztos, orosz felvonultató, válogatottak csikart, csak mindkét, Euroliga tudott, jönni Kirisi, UVSE hiába, férfiak amelyen, nek folytatta, meccsén győzelemmel, tudott mindkét, Kupa vendégek, UVSE felvonultató, góldobói Bár, vendégek csikart, Közgép európai, magyar sikerült, gyorsan ellen, Dózsa pólózni, felvonultató felvonultató, nek első, Dózsa Dózsa, lőttek Waterpolo, Szuperkupa oroszok, oldalon csikart, csapat nek, UVSE gólokat, Szolnoki gárdák, gyorsan Közgép, magyar majd, Bár házigazda, sikerült előnyt,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,