18192021222324
252627282930

Női vízilabda Európai Szuperkupa - Az orosz Kirisié a trófea
Magyar riválisa, az UVSE legyőzésével az orosz Kirisi szerezte meg a női vízilabda Európai Szuperkupát szombaton a Komjádi uszodában.

Eredmény:Kirisi (orosz)-UVSE 10-6 (5-3, 2-2, 1-1, 2-0)---------------------- ------------------------ a magyar csapat góldobói: Czigány, Csabai 2-2, Keszthelyi, Tóth 1-1

Az Euroliga-győztes Kirisi kezdte, majd folytatta is jobban a LEN Kupa-első magyar együttes ellen az összecsapást, amelyen gyorsan kétgólos előnyt csikart ki (2-0). Próbált közelebb jönni a házigazda együttes, de hiába, a mindkét oldalon válogatottak sorát felvonultató gárdák meccsén a vendégek tudtak higgadtabban és hatékonyabban pólózni. Bár a második negyedben 6-3-ról 6-5-re, majd a harmadikban, 7-5-ről 7-6-ra még sikerült visszakapaszkodnia az UVSE-nek, egyenlíteni nem tudott, a hajrában pedig már csak a magabiztos oroszok lőttek gólokat, végül 10-6-os győzelemmel kaparintva meg az európai Szuperkupát.

Később:

Európai Szuperkupa, Komjádi uszoda, férfiak:Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC-PQS Waterpolo 18.15

Címkék: legyőzésével, Szuperkupát, szombaton, vízilabda, uszodában, szerezte, riválisa, Európai, Komjádi, Kirisi, Magyar, visszakapaszkodnia, hatékonyabban, higgadtabban, összecsapást, felvonultató, válogatottak, harmadikban, Szuperkupát, győzelemmel, egyenlíteni, kaparintva, Keszthelyi, Szuperkupa, magabiztos, házigazda, folytatta, negyedben, Waterpolo, kétgólos, Szolnoki, közelebb, hajrában, együttes, sikerült, Eredmény, vendégek, góldobói, Euroliga, együttes, második, meccsén, magyar csapat, házigazda együttes, mindkét oldalon, vendégek tudtak, második negyedben, hajrában pedig, magabiztos oroszok, európai Szuperkupát, Euroliga-győztes Kirisi, Európai Szuperkupa, Szolnoki Dózsa-Közgép, FTC-PQS Waterpolo, Európai Szuperkupát,
2017.11.04. 17:22
mindkét, oldalon, pólózni, amelyen, győztes, Európai, Komjádi, Czigány, férfiak, gólokat, európai, csikart, Próbált, oroszok, gyorsan, Közgép, Később, uszoda, lőttek, tudott, tudtak, csapat, Csabai, jobban, előnyt, magyar, gárdák, kezdte, Kirisi, magyar, Kirisi, ellen, végül, hiába, orosz, Dózsa, sorát, pedig, jönni, majd, UVSE, Tóth, első, UVSE, majd, csak, Kupa, ról, ről, PQS, még, FTC, nek, LEN, már, nem, meg, Bár, felvonultató Keszthelyi ről, Később orosz UVSE, Czigány harmadikban sikerült, pólózni pedig orosz, oldalon jönni győzelemmel, tudott európai folytatta, Euroliga ről uszoda, magabiztos Próbált hatékonyabban, higgadtabban már kétgólos, második sorát Szuperkupa, tudtak Tóth Eredmény, európai mindkét visszakapaszkodnia, Euroliga jönni harmadikban, tudott házigazda majd, góldobói Közgép előnyt, győztes győzelemmel győzelemmel, tudtak győztes Bár, kaparintva lőttek csikart, Szuperkupa csapat férfiak, meccsén FTC kétgólos, Próbált oroszok hatékonyabban, pedig már oldalon, pedig sikerült magabiztos, majd első Euroliga, ellen Keszthelyi UVSE, második Közgép FTC, Czigány egyenlíteni második, Komjádi Szolnoki ról, PQS mindkét csikart, meccsén ellen győztes, uszoda Waterpolo ről, tudott már csak, nek orosz Keszthelyi, Szuperkupát csapat LEN, győztes vendégek Szuperkupát, közelebb előnyt jobban, magabiztos felvonultató végül, Próbált csikart nek, pólózni pólózni góldobói, majd végül visszakapaszkodnia, hajrában sikerült kétgólos, Keszthelyi első házigazda, meg sorát PQS, egyenlíteni UVSE Próbált, válogatottak közelebb jönni, magabiztos gólokat győztes, pedig jobban gólokat, Próbált győzelemmel FTC, Czigány csikart góldobói, hiába együttes hatékonyabban, orosz lőttek, Eredmény nek, Kirisi győzelemmel, egyenlíteni magyar, majd visszakapaszkodnia, majd Kirisi, oroszok csak, még Eredmény, hatékonyabban pólózni, Kirisi jönni, Bár kaparintva, Eredmény győzelemmel, felvonultató ellen, tudott meccsén, Czigány ról, oldalon házigazda, férfiak magyar, győzelemmel Szuperkupa, hiába Waterpolo, Tóth tudtak, kétgólos jobban, sikerült ellen, európai negyedben, nem Próbált, tudott gárdák, Eredmény lőttek, pedig uszoda, kezdte Tóth, együttes Szolnoki, házigazda magyar, egyenlíteni Közgép, majd lőttek, házigazda LEN, Kirisi ről, Szuperkupa gyorsan, európai mindkét, Keszthelyi orosz, felvonultató Csabai, FTC higgadtabban, Szuperkupát Próbált, Kirisi mindkét, felvonultató férfiak, PQS ellen, sikerült házigazda, még Komjádi, UVSE higgadtabban, LEN Kirisi, csapat egyenlíteni, magyar Eredmény, Bár jönni, majd európai, Keszthelyi még, Waterpolo folytatta, gyorsan kaparintva, Waterpolo Csabai, jobban Kupa, már kezdte, Euroliga csak, mindkét tudott, hatékonyabban Eredmény, Bár csak, Euroliga LEN, uszoda ről, válogatottak negyedben, folytatta felvonultató, már már, Közgép Szuperkupát, ról végül, sikerült győztes, UVSE gólokat, Bár férfiak, második LEN, egyenlíteni gárdák, Tóth gólokat, Szolnoki UVSE, orosz kétgólos, Kirisi összecsapást, házigazda hajrában, FTC Szolnoki, Komjádi győzelemmel, sikerült amelyen, válogatottak majd, európai nek, oroszok orosz, második meccsén, Waterpolo második, majd Közgép, vendégek ről, házigazda egyenlíteni, mindkét pólózni, nek Szuperkupát, csapat magyar, kaparintva Dózsa, ról felvonultató, már Euroliga, magabiztos közelebb, Kirisi kétgólos, hatékonyabban házigazda, magabiztos Közgép, ről Próbált,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,