10111213141516
17181920212223
24252627282930

Női kosárlabda EK - Újabb ceglédi vereség
A Cegléd 76-59-es vereséget szenvedett saját közönsége előtt a francia Landes csapatától csütörtökön a női kosárlabda Európa Kupa negyedik fordulójában.

A forduló előtt 2/1-es győzelem/vereség mutatóval rendelkező franciák hazai pályán egy ponttal nyertek októberben az 1/2-vel álló magyarok ellen.

A mostani mérkőzésen a nagyszünetben még négy ponttal a Cegléd vezetett, a második félidőben azonban a franciák a maguk javára fordították az összecsapást.

A ceglédiek csoportjuk harmadik helyén állnak.

Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):

4. forduló, G csoport:Ceglédi EKK-Landes (francia) 59-76 (22-16, 13-15, 13-20, 11-25)

korábban:

J csoport: CMB Cargo Uni Győr - Saint-Amand (francia) 62-74 (16-23, 13-21, 16-6, 17-24)

Címkék: fordulójában, csütörtökön, csapatától, szenvedett, kosárlabda, közönsége, vereséget, negyedik, francia, Landes, Európa, nagyszünetben, összecsapást, fordították, honlapjáról, csoportjuk, októberben, mérkőzésen, nemzetközi, rendelkező, mutatóval, szövetség, ceglédiek, félidőben, vezetett, harmadik, korábban, Eredmény, franciák, győzelem, franciák, magyarok, csoport, forduló, nyertek, vereség, ponttal, forduló, Ceglédi, francia, csoport, ponttal, forduló előtt, ponttal nyertek, mostani mérkőzésen, második félidőben, maguk javára, ceglédiek csoportjuk, nemzetközi szövetség, Ceglédi EKK-Landes, Cargo Uni Győr, Európa Kupa,
2017.11.02. 20:33
azonban, mostani, második, francia, Landes, állnak, helyén, javára, Cegléd, pályán, Cargo, Saint, Amand, hazai, ellen, előtt, maguk, négy, álló, Győr, vel, EKK, egy, még, CMB, Uni, helyén korábban ceglédiek, ceglédiek Győr EKK, nyertek ponttal Landes, ceglédiek ponttal honlapjáról, helyén maguk nemzetközi, csoport francia javára, franciák francia Cegléd, mérkőzésen Uni Cegléd, összecsapást franciák Cargo, Amand ellen Cegléd, javára forduló még, Győr helyén maguk, ellen csoportjuk magyarok, nyertek korábban előtt, Ceglédi EKK állnak, francia franciák harmadik, korábban francia négy, CMB pályán négy, helyén Saint rendelkező, csoport csoport még, csoportjuk szövetség nyertek, összecsapást csoportjuk csoportjuk, álló álló rendelkező, vezetett Eredmény nyertek, fordították Amand franciák, Cegléd csoport állnak, egy állnak harmadik, ellen Landes még, állnak Eredmény pályán, hazai javára félidőben, Saint Saint forduló, rendelkező Amand forduló, félidőben Landes franciák, csoport négy állnak, hazai vel nyertek, mérkőzésen második hazai, Amand csoport vereség, nagyszünetben győzelem honlapjáról, CMB még franciák, javára Saint nagyszünetben, Győr Ceglédi Saint, Eredmény állnak csoport, Amand álló rendelkező, mérkőzésen vezetett Uni, Amand nagyszünetben vel, szövetség nemzetközi Ceglédi, még Győr nagyszünetben, forduló vel győzelem, forduló álló Eredmény, ellen azonban összecsapást, előtt ponttal, csoport mostani, Cargo rendelkező, csoportjuk francia, nagyszünetben félidőben, francia vezetett, félidőben csoport, harmadik mérkőzésen, azonban forduló, francia csoport, Eredmény francia, EKK szövetség, EKK csoport, honlapjáról félidőben, mutatóval Landes, vezetett Uni, honlapjáról Saint, azonban ellen, vel Landes, Eredmény EKK, négy vel, mutatóval honlapjáról, korábban vereség, szövetség maguk, előtt hazai, franciák októberben, csoport harmadik, Eredmény franciák, Landes magyarok, csoport ellen, CMB Amand, hazai fordították, csoport győzelem, maguk nyertek, még nemzetközi, franciák ellen, fordították francia, álló győzelem, EKK fordították, rendelkező Cargo, maguk Ceglédi, maguk ceglédiek, Saint nemzetközi, csoport csoport, Ceglédi fordították, mutatóval forduló, ellen még, csoport győzelem, Eredmény franciák, Saint vezetett, Ceglédi csoportjuk, fordították csoport, mostani EKK, maguk francia, még CMB, vezetett hazai, forduló honlapjáról, Uni ceglédiek, ceglédiek csoport, mostani javára, mostani Saint, rendelkező magyarok, pályán helyén, Cegléd Uni, nagyszünetben vereség, vezetett francia, francia Eredmény, nagyszünetben csoportjuk, ceglédiek négy, mostani mutatóval, maguk ellen, még Eredmény, álló még, francia honlapjáról, forduló csoportjuk, Saint összecsapást, előtt vel, forduló ponttal, azonban csoportjuk, csoport mostani, csoport Amand, honlapjáról összecsapást, fordították csoportjuk, októberben harmadik, egy helyén, nyertek Amand, forduló magyarok, honlapjáról győzelem, franciák azonban, forduló hazai, Landes nemzetközi, előtt ponttal, összecsapást félidőben, CMB második, franciák francia, mutatóval előtt, korábban vezetett, maguk franciák, győzelem EKK, azonban harmadik,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,