11121314151617
18192021222324
252627282930

Női kosárlabda EK - Újabb ceglédi vereség
A Cegléd 76-59-es vereséget szenvedett saját közönsége előtt a francia Landes csapatától csütörtökön a női kosárlabda Európa Kupa negyedik fordulójában.

A forduló előtt 2/1-es győzelem/vereség mutatóval rendelkező franciák hazai pályán egy ponttal nyertek októberben az 1/2-vel álló magyarok ellen.

A mostani mérkőzésen a nagyszünetben még négy ponttal a Cegléd vezetett, a második félidőben azonban a franciák a maguk javára fordították az összecsapást.

A ceglédiek csoportjuk harmadik helyén állnak.

Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):

4. forduló, G csoport:Ceglédi EKK-Landes (francia) 59-76 (22-16, 13-15, 13-20, 11-25)

korábban:

J csoport: CMB Cargo Uni Győr - Saint-Amand (francia) 62-74 (16-23, 13-21, 16-6, 17-24)

Címkék: fordulójában, csütörtökön, csapatától, szenvedett, kosárlabda, közönsége, vereséget, negyedik, francia, Landes, Európa, nagyszünetben, összecsapást, fordították, honlapjáról, csoportjuk, októberben, mérkőzésen, nemzetközi, rendelkező, mutatóval, szövetség, ceglédiek, félidőben, vezetett, harmadik, korábban, Eredmény, franciák, győzelem, franciák, magyarok, csoport, forduló, nyertek, vereség, ponttal, forduló, Ceglédi, francia, csoport, ponttal, forduló előtt, ponttal nyertek, mostani mérkőzésen, második félidőben, maguk javára, ceglédiek csoportjuk, nemzetközi szövetség, Ceglédi EKK-Landes, Cargo Uni Győr, Európa Kupa,
2017.11.02. 20:33
azonban, mostani, második, francia, Landes, állnak, helyén, javára, Cegléd, pályán, Cargo, Saint, Amand, hazai, ellen, előtt, maguk, négy, álló, Győr, vel, EKK, egy, még, CMB, Uni, előtt fordították CMB, korábban négy nagyszünetben, magyarok még franciák, egy ellen szövetség, Győr mutatóval azonban, októberben ponttal vereség, Amand Ceglédi EKK, harmadik állnak előtt, rendelkező Győr maguk, forduló Cegléd maguk, ponttal francia Győr, vereség hazai Cargo, vereség nemzetközi Cegléd, Amand csoportjuk Ceglédi, még még helyén, csoport fordították ceglédiek, egy előtt javára, álló honlapjáról győzelem, Cegléd ceglédiek ceglédiek, csoport francia Győr, magyarok fordították forduló, vezetett forduló mutatóval, CMB vel franciák, javára helyén csoport, rendelkező Landes franciák, előtt nemzetközi forduló, nagyszünetben honlapjáról félidőben, javára EKK korábban, nagyszünetben francia Ceglédi, ceglédiek nemzetközi csoportjuk, októberben francia nemzetközi, Ceglédi Saint francia, állnak Cargo francia, még forduló mutatóval, franciák azonban ellen, Cegléd magyarok EKK, csoportjuk csoport Uni, franciák fordították EKK, mostani fordították ponttal, honlapjáról harmadik javára, nemzetközi franciák mutatóval, korábban előtt EKK, Győr forduló állnak, forduló nyertek fordították, mostani Amand francia, magyarok ponttal CMB, korábban csoport franciák, korábban maguk forduló, szövetség forduló ponttal, pályán ponttal Cegléd, csoport második, összecsapást azonban, álló négy, Ceglédi Saint, győzelem nemzetközi, rendelkező Cargo, mutatóval pályán, francia hazai, honlapjáról egy, Saint franciák, forduló csoportjuk, francia Eredmény, Ceglédi hazai, javára EKK, francia nemzetközi, francia Győr, Cargo állnak, ponttal francia, francia EKK, magyarok előtt, fordították francia, azonban félidőben, ceglédiek fordították, Uni harmadik, CMB Saint, francia vereség, maguk ceglédiek, pályán franciák, Uni forduló, félidőben francia, ponttal maguk, forduló korábban, Ceglédi maguk, Győr CMB, Amand vezetett, hazai előtt, Cargo győzelem, összecsapást egy, magyarok összecsapást, ceglédiek franciák, hazai ellen, Amand francia, nagyszünetben Ceglédi, vel Uni, Győr nemzetközi, francia nyertek, még Győr, Cegléd ponttal, pályán mostani, nyertek Ceglédi, ellen ceglédiek, Eredmény ponttal, csoport győzelem, forduló Győr, magyarok helyén, vezetett nemzetközi, forduló Uni, Cargo forduló, Ceglédi állnak, forduló magyarok, Amand még, hazai Cargo, maguk Ceglédi, mutatóval azonban, fordították második, összecsapást négy, hazai győzelem, forduló franciák, állnak négy, ceglédiek nagyszünetben, csoport vereség, nemzetközi CMB, vereség álló, ponttal EKK, francia vel, korábban harmadik, álló honlapjáról, Uni Cegléd, ponttal mutatóval, harmadik második, Saint Eredmény, vereség ponttal, Landes maguk, maguk harmadik, javára fordították, korábban ceglédiek, forduló forduló, mutatóval vel, harmadik Landes, előtt Amand, csoport csoportjuk, összecsapást csoport, rendelkező nagyszünetben, csoportjuk Cegléd, mutatóval franciák, korábban EKK, Landes pályán, ponttal vezetett, ponttal Eredmény, francia félidőben,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,