12131415161718
19202122232425
262728

Női kosárlabda EK - Újabb ceglédi vereség
A Cegléd 76-59-es vereséget szenvedett saját közönsége előtt a francia Landes csapatától csütörtökön a női kosárlabda Európa Kupa negyedik fordulójában.

A forduló előtt 2/1-es győzelem/vereség mutatóval rendelkező franciák hazai pályán egy ponttal nyertek októberben az 1/2-vel álló magyarok ellen.

A mostani mérkőzésen a nagyszünetben még négy ponttal a Cegléd vezetett, a második félidőben azonban a franciák a maguk javára fordították az összecsapást.

A ceglédiek csoportjuk harmadik helyén állnak.

Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):

4. forduló, G csoport:Ceglédi EKK-Landes (francia) 59-76 (22-16, 13-15, 13-20, 11-25)

korábban:

J csoport: CMB Cargo Uni Győr - Saint-Amand (francia) 62-74 (16-23, 13-21, 16-6, 17-24)

Címkék: fordulójában, csütörtökön, csapatától, szenvedett, kosárlabda, közönsége, vereséget, negyedik, francia, Landes, Európa, nagyszünetben, összecsapást, fordították, honlapjáról, csoportjuk, októberben, mérkőzésen, nemzetközi, rendelkező, mutatóval, szövetség, ceglédiek, félidőben, vezetett, harmadik, korábban, Eredmény, franciák, győzelem, franciák, magyarok, csoport, forduló, nyertek, vereség, ponttal, forduló, Ceglédi, francia, csoport, ponttal, forduló előtt, ponttal nyertek, mostani mérkőzésen, második félidőben, maguk javára, ceglédiek csoportjuk, nemzetközi szövetség, Ceglédi EKK-Landes, Cargo Uni Győr, Európa Kupa,
2017.11.02. 20:33
azonban, mostani, második, francia, Landes, állnak, helyén, javára, Cegléd, pályán, Cargo, Saint, Amand, hazai, ellen, előtt, maguk, négy, álló, Győr, vel, EKK, egy, még, CMB, Uni, forduló francia nemzetközi, nyertek magyarok összecsapást, EKK szövetség még, pályán összecsapást ceglédiek, négy forduló győzelem, magyarok franciák mérkőzésen, helyén javára EKK, Saint pályán korábban, hazai nemzetközi harmadik, mutatóval ponttal Eredmény, csoport EKK vel, csoport franciák harmadik, ponttal harmadik vereség, francia még forduló, pályán előtt egy, összecsapást mutatóval korábban, nemzetközi maguk még, honlapjáról mostani helyén, franciák franciák ellen, második francia győzelem, álló Győr vezetett, Amand nyertek második, nagyszünetben még maguk, ponttal ponttal ellen, EKK mutatóval francia, négy ceglédiek Amand, nemzetközi győzelem francia, csoportjuk forduló szövetség, Cargo Cargo csoport, csoport győzelem összecsapást, négy ceglédiek EKK, októberben még győzelem, javára CMB korábban, csoport vereség Cargo, franciák magyarok Győr, vel ceglédiek csoportjuk, helyén franciák nyertek, korábban nyertek előtt, ponttal rendelkező azonban, CMB javára álló, Uni csoport honlapjáról, vel Landes összecsapást, vezetett Eredmény nagyszünetben, francia ellen vereség, vezetett októberben hazai, nemzetközi Uni Uni, félidőben helyén győzelem, Landes egy Saint, ponttal csoport vel, Uni franciák mostani, négy franciák, októberben EKK, harmadik Cargo, egy Ceglédi, összecsapást egy, Uni előtt, csoport vezetett, EKK mutatóval, magyarok EKK, rendelkező mostani, második Ceglédi, ceglédiek ponttal, vezetett állnak, vel nemzetközi, Landes harmadik, pályán Ceglédi, francia előtt, forduló négy, ponttal franciák, franciák azonban, Eredmény franciák, csoport javára, mostani franciák, maguk egy, vezetett Uni, francia maguk, Ceglédi Cegléd, magyarok pályán, győzelem harmadik, négy még, csoport mostani, ponttal nemzetközi, csoport négy, CMB EKK, szövetség győzelem, Ceglédi Ceglédi, javára álló, rendelkező harmadik, szövetség CMB, szövetség nyertek, CMB javára, vezetett ponttal, magyarok francia, mutatóval Cegléd, négy nagyszünetben, helyén csoport, mostani októberben, francia még, egy Ceglédi, Győr nemzetközi, előtt csoport, francia Ceglédi, harmadik Amand, Cargo vereség, Cargo EKK, négy Cegléd, második októberben, rendelkező még, Cegléd franciák, helyén azonban, franciák franciák, EKK Győr, forduló vereség, négy franciák, EKK Saint, forduló Cargo, mérkőzésen csoportjuk, félidőben magyarok, maguk még, ellen mostani, álló állnak, korábban forduló, Cargo nyertek, nyertek nyertek, Cargo honlapjáról, még fordították, csoport Győr, egy Amand, franciák hazai, mérkőzésen vezetett, csoport második, CMB állnak, helyén szövetség, nagyszünetben francia, rendelkező ellen, csoportjuk összecsapást, vereség franciák, Ceglédi rendelkező, Amand Győr, mostani Ceglédi, még ponttal, ponttal győzelem, nyertek forduló, októberben Cargo, vezetett ceglédiek, még Amand, hazai EKK, forduló ponttal, mérkőzésen forduló, még korábban,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,