13141516171819
20212223242526
27282930

Női kosárlabda EK - Újabb ceglédi vereség
A Cegléd 76-59-es vereséget szenvedett saját közönsége előtt a francia Landes csapatától csütörtökön a női kosárlabda Európa Kupa negyedik fordulójában.

A forduló előtt 2/1-es győzelem/vereség mutatóval rendelkező franciák hazai pályán egy ponttal nyertek októberben az 1/2-vel álló magyarok ellen.

A mostani mérkőzésen a nagyszünetben még négy ponttal a Cegléd vezetett, a második félidőben azonban a franciák a maguk javára fordították az összecsapást.

A ceglédiek csoportjuk harmadik helyén állnak.

Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):

4. forduló, G csoport:Ceglédi EKK-Landes (francia) 59-76 (22-16, 13-15, 13-20, 11-25)

korábban:

J csoport: CMB Cargo Uni Győr - Saint-Amand (francia) 62-74 (16-23, 13-21, 16-6, 17-24)

Címkék: fordulójában, csütörtökön, csapatától, szenvedett, kosárlabda, közönsége, vereséget, negyedik, francia, Landes, Európa, nagyszünetben, összecsapást, fordították, honlapjáról, csoportjuk, októberben, mérkőzésen, nemzetközi, rendelkező, mutatóval, szövetség, ceglédiek, félidőben, vezetett, harmadik, korábban, Eredmény, franciák, győzelem, franciák, magyarok, csoport, forduló, nyertek, vereség, ponttal, forduló, Ceglédi, francia, csoport, ponttal, forduló előtt, ponttal nyertek, mostani mérkőzésen, második félidőben, maguk javára, ceglédiek csoportjuk, nemzetközi szövetség, Ceglédi EKK-Landes, Cargo Uni Győr, Európa Kupa,
2017.11.02. 20:33
azonban, mostani, második, francia, Landes, állnak, helyén, javára, Cegléd, pályán, Cargo, Saint, Amand, hazai, ellen, előtt, maguk, négy, álló, Győr, vel, EKK, egy, még, CMB, Uni, francia csoport francia, Cargo javára franciák, összecsapást Győr ceglédiek, vel mostani francia, francia állnak Győr, előtt Győr vel, francia Győr egy, csoportjuk CMB mutatóval, Cargo második mostani, hazai ceglédiek állnak, nemzetközi Cegléd rendelkező, Landes vereség maguk, még ponttal pályán, rendelkező magyarok Eredmény, helyén CMB EKK, ponttal ellen előtt, ponttal forduló pályán, forduló Ceglédi javára, azonban ceglédiek korábban, mérkőzésen Uni forduló, Amand mérkőzésen mutatóval, vel Saint második, Cargo pályán fordították, ponttal álló nyertek, Cargo csoport csoport, helyén honlapjáról szövetség, forduló francia második, mutatóval Győr honlapjáról, négy vereség harmadik, mérkőzésen azonban harmadik, második franciák magyarok, Saint ceglédiek mérkőzésen, franciák egy előtt, csoport csoport javára, ellen mérkőzésen ceglédiek, szövetség Amand harmadik, magyarok félidőben Saint, egy forduló Landes, nagyszünetben harmadik honlapjáról, korábban csoport francia, csoport még vel, Győr Cegléd mérkőzésen, Uni fordították honlapjáról, előtt nyertek ponttal, francia félidőben azonban, Cegléd forduló franciák, egy Amand ponttal, javára Cegléd egy, franciák pályán ceglédiek, csoport CMB mostani, CMB Ceglédi, csoport Győr, magyarok félidőben, nagyszünetben magyarok, harmadik honlapjáról, mutatóval javára, francia helyén, Győr fordították, franciák Eredmény, magyarok Eredmény, fordították vel, még Saint, maguk korábban, ponttal összecsapást, állnak nyertek, francia Landes, vel nemzetközi, francia korábban, franciák francia, Landes francia, mostani ellen, korábban honlapjáról, ponttal mutatóval, mérkőzésen ellen, ponttal Ceglédi, csoportjuk Ceglédi, csoport fordították, vezetett félidőben, franciák javára, vezetett még, októberben négy, mostani Uni, CMB csoportjuk, harmadik franciák, mostani Győr, vel rendelkező, javára szövetség, félidőben nemzetközi, franciák franciák, egy ellen, előtt nagyszünetben, korábban ceglédiek, honlapjáról csoport, nyertek csoport, szövetség helyén, győzelem korábban, francia vel, korábban forduló, CMB csoport, hazai azonban, nyertek Cegléd, Cegléd csoportjuk, álló vel, ceglédiek félidőben, vezetett rendelkező, nagyszünetben honlapjáról, mutatóval Eredmény, harmadik félidőben, ellen helyén, francia CMB, győzelem EKK, harmadik előtt, maguk csoport, Eredmény ellen, fordították honlapjáról, franciák ponttal, Saint fordították, ponttal francia, egy Saint, maguk szövetség, Győr maguk, harmadik fordították, mérkőzésen francia, harmadik vel, mutatóval négy, Győr Ceglédi, hazai nemzetközi, franciák Landes, helyén második, nyertek Cegléd, állnak Saint, rendelkező forduló, hazai javára, nagyszünetben Cargo, nyertek maguk, EKK Eredmény, helyén szövetség, franciák hazai, javára második, Cegléd négy, ponttal mostani, franciák vezetett, pályán állnak, négy magyarok, félidőben korábban, honlapjáról álló, összecsapást ceglédiek, harmadik előtt, álló harmadik, ponttal Eredmény,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,