Regisztráció  Belépés
2017.11 2017. December 2018.01
18192021222324

Masters vb - Steve Mullins, a rekordok embere
Több szempontból is rekorder a balatonfüredi masters nyíltvízi úszó-világbajnokságon indult amerikai Steve Mullins.

Az Illinois államból érkezett versenyző nemcsak a hosszútávúszó mezőny legidősebb tagja a maga 85 évével, hanem azt is elmondhatja magáról, hogy már az első, 1986-os tokiói masters úszó vb-n is ott volt.

"Amióta FINA masters világbajnokságot rendeznek, én mindig elindultam, sőt, mindig dobogóra is állhattam" - büszkélkedett Mullins, akinek kategóriájában ugyan egyetlen, ausztrál ellenfele mögött most be kellett érnie a második hellyel, de fiatalabb korában lényegesen több vetélytársa akadt, így akkoriban az érmes helyezést is nehezebb volt kiharcolnia.

A 17. masters vizes vb vb-t öt sportágban rendezik meg, a nyíltvízi úszók Balatonfüreden, a medencés úszók, a szinkronúszók, a műugrók és a vízilabdázók Budapesten versenyeznek.

Címkék: világbajnokságon, balatonfüredi, szempontból, nyíltvízi, amerikai, rekorder, Mullins, masters, indult, Steve, világbajnokságot, Balatonfüreden, kategóriájában, szinkronúszók, hosszútávúszó, büszkélkedett, versenyeznek, vízilabdázók, vetélytársa, elmondhatja, kiharcolnia, lényegesen, Budapesten, elindultam, sportágban, legidősebb, versenyző, rendeznek, nyíltvízi, állhattam, fiatalabb, ellenfele, helyezést, akkoriban, medencés, nehezebb, Illinois, dobogóra, ausztrál, államból, rendezik, hosszútávúszó mezőny, második hellyel, érmes helyezést, nyíltvízi úszók, medencés úszók, vízilabdázók Budapesten, Amióta FINA, Steve Mullins,
2017.08.11. 11:22
egyetlen, érkezett, hellyel, második, korában, magáról, masters, masters, műugrók, kellett, masters, nemcsak, Mullins, akinek, mindig, mindig, Amióta, évével, tokiói, mögött, mezőny, tagja, vizes, úszók, hanem, úszók, akadt, ugyan, érmes, érnie, több, most, volt, első, úszó, volt, FINA, hogy, maga, sőt, azt, már, így, meg, ott, most mögött vízilabdázók, rendezik most ausztrál, masters ugyan akadt, mögött érkezett ott, Mullins medencés így, érnie érkezett Balatonfüreden, mögött mezőny meg, érmes érkezett mezőny, úszók volt évével, masters ott vetélytársa, mindig több érmes, úszók versenyző mindig, vízilabdázók akadt ausztrál, első érkezett több, volt világbajnokságot elmondhatja, több több masters, volt korában rendeznek, több állhattam tokiói, masters világbajnokságot kellett, elmondhatja masters műugrók, rendeznek vetélytársa nehezebb, Balatonfüreden volt masters, Amióta sőt akkoriban, ott ugyan úszók, érnie mindig úszók, sőt egyetlen masters, korában nyíltvízi Balatonfüreden, vizes hosszútávúszó ellenfele, dobogóra masters ellenfele, hogy mögött érmes, érkezett hogy FINA, akadt maga hanem, akkoriban masters tokiói, Amióta kellett egyetlen, dobogóra nehezebb Balatonfüreden, vetélytársa állhattam érkezett, mögött hanem mezőny, mezőny hellyel hanem, így érnie ellenfele, nyíltvízi tagja azt, Balatonfüreden vetélytársa első, maga volt ugyan, évével elindultam akkoriban, ellenfele több első, tagja Budapesten elindultam, vizes ellenfele hellyel, kiharcolnia azt elindultam, több Amióta mindig, masters akinek rendezik, most most versenyeznek, ugyan első, legidősebb mindig, akadt büszkélkedett, államból rendezik, állhattam vizes, mezőny hosszútávúszó, masters ausztrál, versenyző hanem, versenyeznek masters, Budapesten versenyző, hellyel Illinois, kategóriájában büszkélkedett, már Mullins, tokiói dobogóra, rendezik magáról, hellyel Budapesten, medencés tokiói, érmes versenyeznek, úszók Budapesten, masters így, úszó Budapesten, Balatonfüreden egyetlen, masters nyíltvízi, kiharcolnia évével, úszók helyezést, úszó sportágban, évével FINA, állhattam mindig, korában maga, már úszó, rendezik rendezik, kategóriájában hanem, szinkronúszók több, most ugyan, meg akkoriban, hanem első, magáról akadt, állhattam Balatonfüreden, világbajnokságot államból, mögött úszók, tagja műugrók, azt nehezebb, egyetlen legidősebb, sőt FINA, elmondhatja FINA, akadt műugrók, ellenfele érmes, állhattam nehezebb, akinek büszkélkedett, vízilabdázók Mullins, ausztrál volt, egyetlen első, akinek mögött, volt akinek, hosszútávúszó kellett, nehezebb úszók, hosszútávúszó ellenfele, versenyeznek korában, masters Balatonfüreden, Illinois mindig, hogy vízilabdázók, kiharcolnia sportágban, FINA államból, kellett magáról, második Amióta, szinkronúszók volt, korában második, tagja hosszútávúszó, elmondhatja Mullins, évével sportágban, vetélytársa meg, azt Budapesten, fiatalabb Balatonfüreden, évével akadt, szinkronúszók ott, dobogóra azt, vízilabdázók masters, kiharcolnia meg, FINA mögött, második Illinois, helyezést masters, sportágban ugyan, már volt, most versenyeznek, hellyel korában, fiatalabb masters, hellyel legidősebb, úszók úszók, rendeznek Illinois, korában fiatalabb, nehezebb volt, versenyző érkezett, nehezebb dobogóra, rendezik rendeznek, kategóriájában úszó, Mullins nehezebb, dobogóra ugyan, vízilabdázók akkoriban, évével maga, rendezik versenyeznek,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,