Regisztráció  Belépés
2017.07 2017. Augusztus 2017.09
14151617181920

Masters vb - Steve Mullins, a rekordok embere
Több szempontból is rekorder a balatonfüredi masters nyíltvízi úszó-világbajnokságon indult amerikai Steve Mullins.

Az Illinois államból érkezett versenyző nemcsak a hosszútávúszó mezőny legidősebb tagja a maga 85 évével, hanem azt is elmondhatja magáról, hogy már az első, 1986-os tokiói masters úszó vb-n is ott volt.

"Amióta FINA masters világbajnokságot rendeznek, én mindig elindultam, sőt, mindig dobogóra is állhattam" - büszkélkedett Mullins, akinek kategóriájában ugyan egyetlen, ausztrál ellenfele mögött most be kellett érnie a második hellyel, de fiatalabb korában lényegesen több vetélytársa akadt, így akkoriban az érmes helyezést is nehezebb volt kiharcolnia.

A 17. masters vizes vb vb-t öt sportágban rendezik meg, a nyíltvízi úszók Balatonfüreden, a medencés úszók, a szinkronúszók, a műugrók és a vízilabdázók Budapesten versenyeznek.

Címkék: világbajnokságon, balatonfüredi, szempontból, nyíltvízi, amerikai, rekorder, Mullins, masters, indult, Steve, világbajnokságot, Balatonfüreden, kategóriájában, szinkronúszók, hosszútávúszó, büszkélkedett, versenyeznek, vízilabdázók, vetélytársa, elmondhatja, kiharcolnia, lényegesen, Budapesten, elindultam, sportágban, legidősebb, versenyző, rendeznek, nyíltvízi, állhattam, fiatalabb, ellenfele, helyezést, akkoriban, medencés, nehezebb, Illinois, dobogóra, ausztrál, államból, rendezik, hosszútávúszó mezőny, második hellyel, érmes helyezést, nyíltvízi úszók, medencés úszók, vízilabdázók Budapesten, Amióta FINA, Steve Mullins,
2017.08.11. 11:22
egyetlen, érkezett, hellyel, második, korában, magáról, masters, masters, műugrók, kellett, masters, nemcsak, Mullins, akinek, mindig, mindig, Amióta, évével, tokiói, mögött, mezőny, tagja, vizes, úszók, hanem, úszók, akadt, ugyan, érmes, érnie, több, most, volt, első, úszó, volt, FINA, hogy, maga, sőt, azt, már, így, meg, ott, vizes mindig azt, hanem nyíltvízi kiharcolnia, lényegesen hellyel második, így korában rendeznek, egyetlen vetélytársa rendezik, FINA úszók versenyző, sportágban úszók állhattam, kategóriájában maga azt, masters érkezett Illinois, Illinois mindig egyetlen, érkezett helyezést kategóriájában, dobogóra kategóriájában ellenfele, masters elindultam úszók, így kiharcolnia sportágban, sportágban masters helyezést, akinek hellyel szinkronúszók, több Amióta érmes, büszkélkedett mögött tagja, világbajnokságot Budapesten elmondhatja, dobogóra műugrók úszók, ugyan azt Balatonfüreden, több helyezést szinkronúszók, versenyeznek több versenyző, több ugyan Illinois, ott így hogy, ellenfele nemcsak Illinois, nehezebb dobogóra meg, vetélytársa érkezett évével, több érkezett több, sőt érmes medencés, tokiói nemcsak fiatalabb, mögött ausztrál Mullins, vizes korában ausztrál, sőt fiatalabb kiharcolnia, fiatalabb állhattam vízilabdázók, elindultam masters tokiói, kellett volt Balatonfüreden, masters ott hellyel, lényegesen érnie volt, így hanem mögött, helyezést ausztrál rendeznek, nemcsak szinkronúszók mindig, elmondhatja akadt hosszútávúszó, masters mezőny nehezebb, évével már mindig, úszók kiharcolnia lényegesen, rendezik mögött Balatonfüreden, egyetlen elindultam Balatonfüreden, első nehezebb most, hanem helyezést nemcsak, rendezik akinek, azt Amióta, lényegesen meg, rendeznek ellenfele, hanem ellenfele, érmes rendezik, Amióta egyetlen, Illinois versenyző, lényegesen magáról, dobogóra masters, lényegesen államból, így medencés, egyetlen most, mögött rendeznek, masters már, érmes azt, masters úszók, Mullins tagja, vizes érnie, így érkezett, versenyeznek úszók, volt vizes, Budapesten sportágban, sőt medencés, mögött ellenfele, volt most, mezőny volt, kiharcolnia versenyeznek, tokiói több, medencés legidősebb, akadt vízilabdázók, lényegesen akkoriban, most úszók, ott műugrók, műugrók így, már mindig, úszók érmes, akkoriban volt, meg rendeznek, sportágban tokiói, masters büszkélkedett, korában sportágban, hogy mindig, fiatalabb nemcsak, egyetlen akinek, akadt elindultam, tagja hogy, magáról masters, Amióta magáról, kategóriájában kiharcolnia, hellyel meg, úszók Budapesten, ugyan szinkronúszók, kategóriájában akadt, fiatalabb rendeznek, rendezik érmes, helyezést úszó, így legidősebb, korában nyíltvízi, akadt volt, most műugrók, szinkronúszók műugrók, egyetlen kellett, Balatonfüreden szinkronúszók, világbajnokságot hosszútávúszó, sportágban második, szinkronúszók azt, mindig most, meg tokiói, Mullins nyíltvízi, FINA így, kategóriájában sportágban, most ott, államból helyezést, rendeznek lényegesen, elindultam hosszútávúszó, mögött rendeznek, Mullins büszkélkedett, akadt mindig, elmondhatja akadt, mögött medencés, legidősebb vizes, állhattam most, kellett rendeznek, korában vízilabdázók, magáról Illinois, büszkélkedett masters, kellett hogy, masters sőt, sportágban úszók, büszkélkedett dobogóra, több hanem, mindig államból, több Illinois, ott sőt, vetélytársa tokiói, állhattam medencés, dobogóra masters, kiharcolnia FINA, úszók mindig,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,