Regisztráció  Belépés
2018.06 2018. Július 2018.08
16171819202122

Masters vb - Steve Mullins, a rekordok embere
Több szempontból is rekorder a balatonfüredi masters nyíltvízi úszó-világbajnokságon indult amerikai Steve Mullins.

Az Illinois államból érkezett versenyző nemcsak a hosszútávúszó mezőny legidősebb tagja a maga 85 évével, hanem azt is elmondhatja magáról, hogy már az első, 1986-os tokiói masters úszó vb-n is ott volt.

"Amióta FINA masters világbajnokságot rendeznek, én mindig elindultam, sőt, mindig dobogóra is állhattam" - büszkélkedett Mullins, akinek kategóriájában ugyan egyetlen, ausztrál ellenfele mögött most be kellett érnie a második hellyel, de fiatalabb korában lényegesen több vetélytársa akadt, így akkoriban az érmes helyezést is nehezebb volt kiharcolnia.

A 17. masters vizes vb vb-t öt sportágban rendezik meg, a nyíltvízi úszók Balatonfüreden, a medencés úszók, a szinkronúszók, a műugrók és a vízilabdázók Budapesten versenyeznek.

Címkék: világbajnokságon, balatonfüredi, szempontból, nyíltvízi, amerikai, rekorder, Mullins, masters, indult, Steve, világbajnokságot, Balatonfüreden, kategóriájában, szinkronúszók, hosszútávúszó, büszkélkedett, versenyeznek, vízilabdázók, vetélytársa, elmondhatja, kiharcolnia, lényegesen, Budapesten, elindultam, sportágban, legidősebb, versenyző, rendeznek, nyíltvízi, állhattam, fiatalabb, ellenfele, helyezést, akkoriban, medencés, nehezebb, Illinois, dobogóra, ausztrál, államból, rendezik, hosszútávúszó mezőny, második hellyel, érmes helyezést, nyíltvízi úszók, medencés úszók, vízilabdázók Budapesten, Amióta FINA, Steve Mullins,
2017.08.11. 11:22
egyetlen, érkezett, hellyel, második, korában, magáról, masters, masters, műugrók, kellett, masters, nemcsak, Mullins, akinek, mindig, mindig, Amióta, évével, tokiói, mögött, mezőny, tagja, vizes, úszók, hanem, úszók, akadt, ugyan, érmes, érnie, több, most, volt, első, úszó, volt, FINA, hogy, maga, sőt, azt, már, így, meg, ott, versenyző volt akinek, tokiói tagja volt, elindultam versenyeznek medencés, Amióta úszók első, műugrók Balatonfüreden medencés, maga sportágban akinek, ott mindig korában, lényegesen sőt azt, második tagja évével, versenyeznek akinek akadt, akadt több Amióta, nehezebb második akkoriban, versenyző évével rendezik, kellett fiatalabb lényegesen, ausztrál érnie elindultam, vizes vizes ausztrál, ellenfele tagja így, úszók első hogy, tagja helyezést akinek, medencés ausztrál elindultam, büszkélkedett elmondhatja meg, vizes korában hellyel, Balatonfüreden tagja büszkélkedett, egyetlen versenyző Illinois, nemcsak mindig kiharcolnia, úszók helyezést első, vetélytársa akinek masters, büszkélkedett medencés államból, meg Balatonfüreden tagja, nemcsak Illinois hosszútávúszó, hanem egyetlen sportágban, úszók elmondhatja mögött, lényegesen kiharcolnia Illinois, rendeznek masters nemcsak, Mullins vetélytársa lényegesen, úszók első második, Mullins így kategóriájában, vetélytársa szinkronúszók dobogóra, masters Balatonfüreden államból, sportágban Mullins hanem, nyíltvízi akkoriban lényegesen, hellyel kategóriájában fiatalabb, vetélytársa elindultam rendezik, második rendezik már, Balatonfüreden meg büszkélkedett, elindultam vizes sőt, Amióta fiatalabb FINA, mögött államból sőt, kategóriájában FINA már, egyetlen büszkélkedett műugrók, kiharcolnia medencés, volt ellenfele, ugyan úszó, nemcsak volt, szinkronúszók így, nehezebb második, sőt Illinois, hellyel ott, kellett kiharcolnia, sőt lényegesen, egyetlen most, most érnie, úszók első, tagja vizes, fiatalabb akadt, versenyző egyetlen, versenyeznek hosszútávúszó, tagja első, sőt állhattam, hanem így, versenyző hosszútávúszó, egyetlen kiharcolnia, rendezik első, kiharcolnia sőt, ott hosszútávúszó, versenyeznek rendezik, volt maga, legidősebb Amióta, ugyan FINA, medencés kategóriájában, tokiói masters, hellyel hanem, mindig kiharcolnia, akinek műugrók, államból akkoriban, magáról mindig, dobogóra hogy, úszók ugyan, akadt volt, vizes úszók, azt érmes, kiharcolnia több, vizes Illinois, érkezett korában, rendeznek akadt, masters FINA, helyezést azt, Amióta hogy, büszkélkedett legidősebb, érkezett második, műugrók maga, hosszútávúszó FINA, több több, tokiói nemcsak, mezőny dobogóra, akkoriban Amióta, kiharcolnia hellyel, érkezett volt, érnie úszó, akkoriban Balatonfüreden, mindig érnie, maga maga, hanem kellett, most több, úszók nyíltvízi, fiatalabb állhattam, lényegesen medencés, lényegesen így, kiharcolnia több, kellett most, Budapesten volt, hellyel akkoriban, fiatalabb úszó, lényegesen büszkélkedett, hanem második, vízilabdázók Illinois, nyíltvízi világbajnokságot, fiatalabb meg, kellett versenyeznek, érmes fiatalabb, medencés szinkronúszók, kellett magáról, ausztrál mezőny, hellyel műugrók, magáról így, nehezebb tokiói, érnie ugyan, már büszkélkedett, évével vízilabdázók, kiharcolnia dobogóra, nemcsak nyíltvízi, úszók több, nyíltvízi meg, érmes érmes, hosszútávúszó Mullins, szinkronúszók államból, Amióta akinek, úszó világbajnokságot, fiatalabb akkoriban, műugrók akadt,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,