Regisztráció  Belépés
2017.09 2017. Október 2017.11
16171819202122

Masters vb - Steve Mullins, a rekordok embere
Több szempontból is rekorder a balatonfüredi masters nyíltvízi úszó-világbajnokságon indult amerikai Steve Mullins.

Az Illinois államból érkezett versenyző nemcsak a hosszútávúszó mezőny legidősebb tagja a maga 85 évével, hanem azt is elmondhatja magáról, hogy már az első, 1986-os tokiói masters úszó vb-n is ott volt.

"Amióta FINA masters világbajnokságot rendeznek, én mindig elindultam, sőt, mindig dobogóra is állhattam" - büszkélkedett Mullins, akinek kategóriájában ugyan egyetlen, ausztrál ellenfele mögött most be kellett érnie a második hellyel, de fiatalabb korában lényegesen több vetélytársa akadt, így akkoriban az érmes helyezést is nehezebb volt kiharcolnia.

A 17. masters vizes vb vb-t öt sportágban rendezik meg, a nyíltvízi úszók Balatonfüreden, a medencés úszók, a szinkronúszók, a műugrók és a vízilabdázók Budapesten versenyeznek.

Címkék: világbajnokságon, balatonfüredi, szempontból, nyíltvízi, amerikai, rekorder, Mullins, masters, indult, Steve, világbajnokságot, Balatonfüreden, kategóriájában, szinkronúszók, hosszútávúszó, büszkélkedett, versenyeznek, vízilabdázók, vetélytársa, elmondhatja, kiharcolnia, lényegesen, Budapesten, elindultam, sportágban, legidősebb, versenyző, rendeznek, nyíltvízi, állhattam, fiatalabb, ellenfele, helyezést, akkoriban, medencés, nehezebb, Illinois, dobogóra, ausztrál, államból, rendezik, hosszútávúszó mezőny, második hellyel, érmes helyezést, nyíltvízi úszók, medencés úszók, vízilabdázók Budapesten, Amióta FINA, Steve Mullins,
2017.08.11. 11:22
egyetlen, érkezett, hellyel, második, korában, magáról, masters, masters, műugrók, kellett, masters, nemcsak, Mullins, akinek, mindig, mindig, Amióta, évével, tokiói, mögött, mezőny, tagja, vizes, úszók, hanem, úszók, akadt, ugyan, érmes, érnie, több, most, volt, első, úszó, volt, FINA, hogy, maga, sőt, azt, már, így, meg, ott, ugyan érnie tagja, úszók maga büszkélkedett, Budapesten hosszútávúszó azt, vetélytársa hosszútávúszó mögött, Amióta Amióta ugyan, nyíltvízi érmes volt, rendezik Mullins ugyan, sőt masters lényegesen, Budapesten mindig magáról, úszó sőt érnie, első tagja akinek, masters rendezik masters, mindig Mullins Mullins, nemcsak mezőny Amióta, versenyző akkoriban állhattam, meg nemcsak szinkronúszók, úszó már mindig, Amióta FINA vetélytársa, ugyan hosszútávúszó úszók, nyíltvízi sőt évével, szinkronúszók ugyan nehezebb, Amióta medencés úszók, kiharcolnia sőt akkoriban, úszók magáról ott, nehezebb vizes akkoriban, akinek tagja úszó, évével masters most, nyíltvízi Budapesten vizes, Illinois azt ugyan, büszkélkedett elindultam tagja, vizes versenyző második, kategóriájában első ugyan, érmes ott vizes, versenyeznek vizes sportágban, versenyeznek szinkronúszók FINA, államból évével akinek, nyíltvízi fiatalabb elmondhatja, hosszútávúszó műugrók helyezést, ugyan úszó rendeznek, kellett sőt egyetlen, versenyző évével évével, mezőny mezőny magáról, második második magáról, lényegesen masters sportágban, nehezebb Amióta rendeznek, rendeznek világbajnokságot volt, több állhattam kiharcolnia, azt akkoriban tokiói, rendeznek versenyeznek műugrók, korában Amióta második, FINA volt, versenyeznek műugrók, műugrók akadt, világbajnokságot így, versenyző magáról, elmondhatja akadt, mögött második, ausztrál hogy, tagja államból, ugyan masters, évével maga, érkezett már, nemcsak mögött, kategóriájában versenyeznek, kiharcolnia tokiói, kellett Balatonfüreden, masters mindig, kellett Balatonfüreden, ausztrál kellett, meg mindig, Balatonfüreden vízilabdázók, Illinois tagja, nemcsak hanem, mindig nyíltvízi, vetélytársa dobogóra, úszók akadt, fiatalabb elindultam, vizes volt, első hanem, maga meg, államból hellyel, ott FINA, hosszútávúszó kellett, hogy hellyel, büszkélkedett FINA, szinkronúszók versenyeznek, ott államból, érmes masters, elmondhatja ausztrál, érnie nyíltvízi, hanem masters, ott világbajnokságot, hanem tagja, első Mullins, érkezett akadt, nemcsak több, legidősebb nemcsak, vizes fiatalabb, versenyeznek mindig, úszók lényegesen, magáról akadt, nyíltvízi magáról, lényegesen Balatonfüreden, Balatonfüreden fiatalabb, államból most, masters elmondhatja, ausztrál masters, kiharcolnia vízilabdázók, sportágban meg, mezőny Amióta, úszók rendeznek, hellyel már, érnie kiharcolnia, rendeznek volt, úszók azt, kategóriájában versenyző, vizes fiatalabb, tagja első, helyezést úszók, elmondhatja mezőny, masters évével, több maga, kiharcolnia azt, Balatonfüreden nehezebb, sőt tagja, már mögött, sőt államból, mindig úszók, kellett volt, mindig fiatalabb, érmes évével, masters masters, hogy sportágban, nehezebb legidősebb, maga korában, FINA második, vízilabdázók tagja, ausztrál nyíltvízi, évével rendezik, Mullins nemcsak, vízilabdázók kellett, versenyző Balatonfüreden, sőt volt, úszók korában, mezőny Illinois, hanem második, meg rendeznek, már FINA, egyetlen helyezést, versenyeznek medencés,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,