Regisztráció  Belépés
2018.08 2018. Szeptember 2018.10
17181920212223

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 10., péntek:

---------------------

M4 Sport12.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés16.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Svédország18. 45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Budapest, Magyarország-Lengyelország 21.45: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Salgótarján

Sport 112.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Svédország-Olaszország

Sport 213.00: Lósport, futam19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Németország

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 120.00: Pályakerékpár, Manchester

Eurosport 2 8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán

Digisport 117.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Baskonia19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Fenerbahce

Digisport 320.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Crvena zvezda

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto213.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto220.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Colorado Avalanche-Ottawa Senators

november 11., szombat:

----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj13.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés18.45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Magyarország-Olaszország

Sport 113.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Nantes20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Dánia-Írország

Sport 212.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

Sport M13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 2. futam, Levi15.45: Lósport, Global Champions Tour, Doha20.30: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Eurosport 2 8.45 és 11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán19.00: Hódeszka, vk, Milánó20.30: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 112.30: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok18.05: Kézilabda, Bundesliga, Leipzig - Rhein-Neckar Löwen21.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Costa Rica

Digisport 214.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Fidzsi

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto212.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto213.25: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Edmonton Oilers

november 12., vasárnap:

-----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj14.15: Labdarúgás, NB II, Sopron-ETO FC Győr16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam19.15: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Kaposvár

Sport 1 4.00: Küzdősport, UFC, Anthony Pettis-Dustin Poirier14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, első mérkőzés, Vác-Kastamonu16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PSG-Telekom Veszprém19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New Orleans Saints22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Dallas Cowboys

Sport 217.45: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Svájc - Észak-Írország20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Görögország-Horvátország

Sport M10.30 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Levi16.00: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 212.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok

Digisport 314.55: Kézilabda, Bundesliga, Göppingen-Magdeburg

Spíler TV 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets 8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP10.45, 12.05, 13.30: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, vasárnapi, szombati, pénteki, hazai, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Fehéroroszország, Fehéroroszország, Amerikaifutball, Amerikaifutball, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, Panathinaikosz, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, Pályakerékpár, Pályakerékpár, Lengyelország, Pályakerékpár, Franciaország, Spanyolország, felkészülési, felkészülési, felkészülési, Brazil Nagydíj, U21-es Eb-selejtező, Magyar Ring, Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21, Anglia-NémetországSport M15, Grand Prix, Himki Moszkva-Baskonia19, Brose Bamberg-FenerbahceDigisport, Unicaja Málaga-Crvena, Valenciai Nagydíj, Colorado Avalanche-Ottawa Senatorsnovember, FTC-Rail Cargo Hungaria, Vardar Szkopje15, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17, MOL-Pick Szeged, Zagreb-Vardar SzkopjeSport M13, Global Champions Tour, Fehéroroszország-Egyesült Államok18, Rhein-Neckar Löwen21, Spanyolország-Costa RicaDigisport, Olaszország-FidzsiSpíler TV, York Rangers-Edmonton Oilersnovember, Sopron-ETO FC Győr16, Anthony Pettis-Dustin Poirier14, PSG-Telekom Veszprém19, Buffalo Bills-New Orleans Saints22, Atlanta Falcons-Dallas CowboysSport, Görögország-HorvátországSport M10, Fehéroroszország-Egyesült ÁllamokDigisport, Göppingen-MagdeburgSpíler TV, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets,
2017.11.10. 08:00
Horvátország, Magyarország, felkészülési, pótselejtező, pótselejtező, pótselejtező, Magyarország, Magyarország, pótselejtező, Görögország, Rövidpályás, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, szabadedzés, Olympiakosz, szabadedzés, alapszakasz, Olaszország, bemelegítés, alapszakasz, rövidpályás, Rövidpályás, alapszakasz, Midtjylland, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, Műkorcsolya, Salgótarján, rövidpályás, Olaszország, Műkorcsolya, Németország, Olaszország, alapszakasz, Bundesliga, Labdarúgás, Manchester, Labdarúgás, műlesiklás, műlesiklás, műlesiklás, Manchester, Labdarúgás, Svédország, Küzdősport, Kosárlabda, műlesiklás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, visszavágó, Manchester, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Svédország, Bundesliga, Kosárlabda, Kézilabda, Valenciai, Kézilabda, Kézilabda, Digisport, Digisport, Magdeburg, Digisport, Jégkorong, Champions, Jégkorong, Jégkorong, Jégkorong, Kézilabda, Jégkorong, Ökölvívás, Kézilabda, Kastamonu, Eurosport, Valenciai, Kézilabda, Digisport, Kézilabda, Digisport, világkupa, Valenciai, Valenciai, Digisport, Eurosport, Kézilabda, világkupa, Valenciai, Valenciai, Eurosport, Eurosport, Digisport, Valenciai, Eurosport, Jégkorong, Göppingen, Kézilabda, Avalanche, selejtező, Digisport, Bajnokok, Budapest, november, Bajnokok, Edmonton, vasárnap, Írország, Bajnokok, Euroliga, mérkőzés, Columbus, mérkőzés, Bajnokok, Kaposvár, Egyesült, Bajnokok, Winnipeg, Veszprém, Írország, mérkőzés, Egyesült, mérkőzés, Colorado, Euroliga, Senators, november, Euroliga, Euroliga, november, mérkőzés, Baskonia, mérkőzés, Nyköbing, Bajnokok, mérkőzés, Hódeszka, Hungaria, Nagydíj, Nagydíj, Sanghaj, Leipzig, időmérő, Nagydíj, Nagydíj, Rangers, Lósport, Államok, Nagydíj, Falcons, Sanghaj, Coyotes, szombat, Lósport, Nagydíj, európai, Cowboys, európai, Nagydíj, Nagydíj, Arizona, Államok, Lósport, Detroit, Jackets, Moszkva, Bamberg, Nagydíj, európai, Unicaja, Lósport, időmérő, Atlanta, európai, Telekom, Poirier, Anthony, Lósport, Nagydíj, Szkopje, Buffalo, forduló, Szkopje, Nagydíj, Orleans, MotoGP, Tenisz, MotoGP, Sopron, Spíler, MotoGP, Brazil, Dallas, Oilers, Pettis, MotoGP, Alpesi, Ligája, Saints, Alpesi, MotoGP, Tenisz, Dustin, London, Zéland, Vardar, Brazil, Brazil, Zagreb, Brazil, Ottawa, Alpesi, Global, Spíler, MotoGP, Alpesi, nemzet, Ligája, Vardar, Szeged, Magyar, Ligája, Ligája, Nantes, Spíler, Peking, nemzet, Peking, Ligája, zvezda, MotoGP, Neckar, Gdynia, Milánó, Tenisz, Crvena, péntek, Vistal, Anglia, Fidzsi, Ligája, Málaga, Grand, torna, Bills, futam, Wings, Svájc, Sport, Cargo, futam, Észak, Sport, Sport, Sport, Úszás, edzés, futam, férfi, Győri, férfi, férfi, férfi, futam, Brose, Sport, futam, Forma, Himki, férfi, férfi, Forma, Sport, döntő, Sport, Japán, férfi, futam, Forma, Japán, Sport, futam, férfi, férfi, Forma, Sport, futam, futam, Sport, Rögbi, futam, Grand, Úszás, Sport, Löwen, Rhein, Costa, férfi, Rögbi, profi, Dánia, torna, döntő, Sport, edzés, Blue, Moto, Prix, Doha, York, Moto, Moto, Kupa, Tour, Moto, Moto, Prix, Moto, Kupa, Rica, Moto, első, Kupa, Moto, Moto, első, Rail, gála, Jets, Ring, Pick, Négy, Négy, Levi, Moto, Levi, Moto, Levi, Levi, Győr, Audi, első, Moto, NHL, női, FTC, PPD, ZTE, UFC, női, EHF, ETO, női, Fed, NHL, New, női, Vác, MOL, NHL, női, ATP, Fed, NHL, NFL, női, PSG, ETO, NFL, New, Red, futam Műkorcsolya Brazil, férfi Hódeszka Columbus, felkészülési MotoGP torna, Magyarország Gyorsaságimotoros rövidpályás, Észak Pettis Kézilabda, futam Fehéroroszország Jégkorong, Japán Crvena Kosárlabda, Sport Szkopje mérkőzés, Magyar Hódeszka Szeged, november Pályakerékpár Euroliga, felkészülési torna Dallas, Vistal MotoGP ETO, világbajnokság Bills Tenisz, Győri férfi Dallas, Moto Detroit Rövidpályás, pótselejtező Kosárlabda rövidpályás, Edmonton Gyorsaságimotoros férfi, MotoGP Forma Edmonton, PSG Winnipeg Japán, Alpesi futam Sport, világbajnokság Moto Milánó, London Lósport Valenciai, MotoGP Dallas NHL, Rövidpályás Digisport Forma, futam Műkorcsolya Magdeburg, profi Digisport európai, női Zéland Arizona, futam Bundesliga Kosárlabda, Műkorcsolya Olaszország Global, Levi futam Colorado, férfi Sport Magdeburg, Nyköbing Egyesült Forma, Sport NHL Digisport, Vistal szabadedzés Szeged, Hungaria Sport Forma, Fidzsi nemzet Fehéroroszország, Németország Vardar Global, Spíler Egyesült Japán, Rica Buffalo első, Arizona Nagydíj Sport, Kupa visszavágó Bamberg, rövidpályás Szeged első, Négy Kézilabda Moto, Kézilabda Gyorsaságimotoros női, Moto Nagydíj döntő, Peking szabadedzés Írország, Gdynia Jégkorong NHL, Kézilabda Moto Bajnokok, világbajnokság férfi Négy, ATP Ökölvívás Euroliga, Fidzsi rövidpályás, MotoGP műlesiklás, Eurosport Labdarúgás, Spanyolország Manchester, Szkopje első, Bajnokok forduló, gála világkupa, MOL MotoGP, női Magyarország, Panathinaikosz Brazil, Bajnokok Fehéroroszország, Kupa Jégkorong, mérkőzés Levi, Panathinaikosz Valenciai, Jets Valenciai, MotoGP Ligája, Falcons Svédország, férfi futam, Hungaria Costa, Levi NHL, Forma Bajnokok, Moszkva Nantes, Ligája szombat, Valenciai MotoGP, Orleans selejtező, Labdarúgás Rail, Írország világbajnokság, Salgótarján Forma, Fed Küzdősport, világbajnokság Moto, Moszkva Sport, Hungaria Fed, első Manchester, Wings Írország, Gyorsaságimotoros Spíler, Eurosport Forma, Fed Löwen, mérkőzés London, Valenciai Málaga, alapszakasz Rögbi, Fehéroroszország Göppingen, Sport Egyesült, mérkőzés Moto, bemelegítés Jégkorong, világbajnokság Labdarúgás, műlesiklás MotoGP, Prix Alpesi, Unicaja futam, Sport visszavágó, Olaszország futam, Costa Nagydíj, Szkopje Japán, Digisport Audi, mérkőzés Dallas, Alpesi Nagydíj, mérkőzés Vardar, Tour Rövidpályás, Gyorsaságimotoros Svédország, női alapszakasz, Sopron Gyorsaságimotoros, világkupa férfi, Oilers Olaszország, Budapest felkészülési, Fed Midtjylland, Eurosport szabadedzés, első pótselejtező, Alpesi Lósport, Kupa Moto, Colorado Kézilabda, Hódeszka Gyorsaságimotoros, férfi Löwen, Magyar Vardar, Levi Ligája, Moto első, Sport Euroliga, Jets világbajnokság, szabadedzés Coyotes, Labdarúgás Arizona, forduló Manchester, nemzet Rhein, Valenciai Tenisz, Moto Tour, Fehéroroszország férfi, futam mérkőzés, Fehéroroszország rövidpályás, Baskonia Sport, New világbajnokság, mérkőzés Moto, Ligája Kézilabda, Forma időmérő, Ligája Ligája, Detroit Rögbi, Olympiakosz Észak, Valenciai Ligája, első Moto, szombat Németország, Nagydíj Egyesült, Fehéroroszország Moszkva, Németország Sport, Moto műlesiklás,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,