Regisztráció  Belépés
2017.10 2017. November 2017.12
20212223242526

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 10., péntek:

---------------------

M4 Sport12.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés16.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Svédország18. 45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Budapest, Magyarország-Lengyelország 21.45: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Salgótarján

Sport 112.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Svédország-Olaszország

Sport 213.00: Lósport, futam19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Németország

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 120.00: Pályakerékpár, Manchester

Eurosport 2 8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán

Digisport 117.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Baskonia19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Fenerbahce

Digisport 320.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Crvena zvezda

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto213.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto220.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Colorado Avalanche-Ottawa Senators

november 11., szombat:

----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj13.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés18.45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Magyarország-Olaszország

Sport 113.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Nantes20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Dánia-Írország

Sport 212.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

Sport M13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 2. futam, Levi15.45: Lósport, Global Champions Tour, Doha20.30: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Eurosport 2 8.45 és 11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán19.00: Hódeszka, vk, Milánó20.30: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 112.30: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok18.05: Kézilabda, Bundesliga, Leipzig - Rhein-Neckar Löwen21.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Costa Rica

Digisport 214.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Fidzsi

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto212.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto213.25: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Edmonton Oilers

november 12., vasárnap:

-----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj14.15: Labdarúgás, NB II, Sopron-ETO FC Győr16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam19.15: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Kaposvár

Sport 1 4.00: Küzdősport, UFC, Anthony Pettis-Dustin Poirier14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, első mérkőzés, Vác-Kastamonu16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PSG-Telekom Veszprém19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New Orleans Saints22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Dallas Cowboys

Sport 217.45: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Svájc - Észak-Írország20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Görögország-Horvátország

Sport M10.30 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Levi16.00: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 212.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok

Digisport 314.55: Kézilabda, Bundesliga, Göppingen-Magdeburg

Spíler TV 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets 8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP10.45, 12.05, 13.30: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, vasárnapi, szombati, pénteki, hazai, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Fehéroroszország, Fehéroroszország, Amerikaifutball, Amerikaifutball, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, Panathinaikosz, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, Pályakerékpár, Pályakerékpár, Lengyelország, Pályakerékpár, Franciaország, Spanyolország, felkészülési, felkészülési, felkészülési, Brazil Nagydíj, U21-es Eb-selejtező, Magyar Ring, Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21, Anglia-NémetországSport M15, Grand Prix, Himki Moszkva-Baskonia19, Brose Bamberg-FenerbahceDigisport, Unicaja Málaga-Crvena, Valenciai Nagydíj, Colorado Avalanche-Ottawa Senatorsnovember, FTC-Rail Cargo Hungaria, Vardar Szkopje15, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17, MOL-Pick Szeged, Zagreb-Vardar SzkopjeSport M13, Global Champions Tour, Fehéroroszország-Egyesült Államok18, Rhein-Neckar Löwen21, Spanyolország-Costa RicaDigisport, Olaszország-FidzsiSpíler TV, York Rangers-Edmonton Oilersnovember, Sopron-ETO FC Győr16, Anthony Pettis-Dustin Poirier14, PSG-Telekom Veszprém19, Buffalo Bills-New Orleans Saints22, Atlanta Falcons-Dallas CowboysSport, Görögország-HorvátországSport M10, Fehéroroszország-Egyesült ÁllamokDigisport, Göppingen-MagdeburgSpíler TV, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets,
2017.11.10. 08:00
Horvátország, Magyarország, felkészülési, pótselejtező, pótselejtező, pótselejtező, Magyarország, Magyarország, pótselejtező, Görögország, Rövidpályás, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, szabadedzés, Olympiakosz, szabadedzés, alapszakasz, Olaszország, bemelegítés, alapszakasz, rövidpályás, Rövidpályás, alapszakasz, Midtjylland, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, Műkorcsolya, Salgótarján, rövidpályás, Olaszország, Műkorcsolya, Németország, Olaszország, alapszakasz, Bundesliga, Labdarúgás, Manchester, Labdarúgás, műlesiklás, műlesiklás, műlesiklás, Manchester, Labdarúgás, Svédország, Küzdősport, Kosárlabda, műlesiklás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, visszavágó, Manchester, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Svédország, Bundesliga, Kosárlabda, Kézilabda, Valenciai, Kézilabda, Kézilabda, Digisport, Digisport, Magdeburg, Digisport, Jégkorong, Champions, Jégkorong, Jégkorong, Jégkorong, Kézilabda, Jégkorong, Ökölvívás, Kézilabda, Kastamonu, Eurosport, Valenciai, Kézilabda, Digisport, Kézilabda, Digisport, világkupa, Valenciai, Valenciai, Digisport, Eurosport, Kézilabda, világkupa, Valenciai, Valenciai, Eurosport, Eurosport, Digisport, Valenciai, Eurosport, Jégkorong, Göppingen, Kézilabda, Avalanche, selejtező, Digisport, Bajnokok, Budapest, november, Bajnokok, Edmonton, vasárnap, Írország, Bajnokok, Euroliga, mérkőzés, Columbus, mérkőzés, Bajnokok, Kaposvár, Egyesült, Bajnokok, Winnipeg, Veszprém, Írország, mérkőzés, Egyesült, mérkőzés, Colorado, Euroliga, Senators, november, Euroliga, Euroliga, november, mérkőzés, Baskonia, mérkőzés, Nyköbing, Bajnokok, mérkőzés, Hódeszka, Hungaria, Nagydíj, Nagydíj, Sanghaj, Leipzig, időmérő, Nagydíj, Nagydíj, Rangers, Lósport, Államok, Nagydíj, Falcons, Sanghaj, Coyotes, szombat, Lósport, Nagydíj, európai, Cowboys, európai, Nagydíj, Nagydíj, Arizona, Államok, Lósport, Detroit, Jackets, Moszkva, Bamberg, Nagydíj, európai, Unicaja, Lósport, időmérő, Atlanta, európai, Telekom, Poirier, Anthony, Lósport, Nagydíj, Szkopje, Buffalo, forduló, Szkopje, Nagydíj, Orleans, MotoGP, Tenisz, MotoGP, Sopron, Spíler, MotoGP, Brazil, Dallas, Oilers, Pettis, MotoGP, Alpesi, Ligája, Saints, Alpesi, MotoGP, Tenisz, Dustin, London, Zéland, Vardar, Brazil, Brazil, Zagreb, Brazil, Ottawa, Alpesi, Global, Spíler, MotoGP, Alpesi, nemzet, Ligája, Vardar, Szeged, Magyar, Ligája, Ligája, Nantes, Spíler, Peking, nemzet, Peking, Ligája, zvezda, MotoGP, Neckar, Gdynia, Milánó, Tenisz, Crvena, péntek, Vistal, Anglia, Fidzsi, Ligája, Málaga, Grand, torna, Bills, futam, Wings, Svájc, Sport, Cargo, futam, Észak, Sport, Sport, Sport, Úszás, edzés, futam, férfi, Győri, férfi, férfi, férfi, futam, Brose, Sport, futam, Forma, Himki, férfi, férfi, Forma, Sport, döntő, Sport, Japán, férfi, futam, Forma, Japán, Sport, futam, férfi, férfi, Forma, Sport, futam, futam, Sport, Rögbi, futam, Grand, Úszás, Sport, Löwen, Rhein, Costa, férfi, Rögbi, profi, Dánia, torna, döntő, Sport, edzés, Blue, Moto, Prix, Doha, York, Moto, Moto, Kupa, Tour, Moto, Moto, Prix, Moto, Kupa, Rica, Moto, első, Kupa, Moto, Moto, első, Rail, gála, Jets, Ring, Pick, Négy, Négy, Levi, Moto, Levi, Moto, Levi, Levi, Győr, Audi, első, Moto, NHL, női, FTC, PPD, ZTE, UFC, női, EHF, ETO, női, Fed, NHL, New, női, Vác, MOL, NHL, női, ATP, Fed, NHL, NFL, női, PSG, ETO, NFL, New, Red, zvezda Fed NHL, Sport Sport Sport, Leipzig Hódeszka MotoGP, ETO Magyarország Kézilabda, Kézilabda világkupa Moto, Fehéroroszország szabadedzés Bajnokok, mérkőzés Manchester Dallas, női Úszás Államok, Labdarúgás szabadedzés első, Poirier futam Pályakerékpár, Nagydíj Egyesült világbajnokság, európai pótselejtező Himki, Labdarúgás Lósport műlesiklás, Sport európai Jégkorong, pótselejtező Sport Tenisz, NHL Sport zvezda, Göppingen Kézilabda Rögbi, Rail Labdarúgás Szkopje, Budapest Euroliga MotoGP, Kosárlabda első Bajnokok, Kézilabda Nagydíj férfi, Digisport Négy Moto, Spanyolország alapszakasz mérkőzés, Digisport Kupa Moto, európai ATP Anglia, világbajnokság NHL Arizona, futam Kézilabda edzés, Nagydíj műlesiklás első, felkészülési Anthony selejtező, férfi Himki Kézilabda, Rövidpályás gyorskorcsolya Wings, Kupa Bajnokok Brazil, Svájc mérkőzés Úszás, Spanyolország Milánó Brazil, ETO Labdarúgás Ligája, Szeged Kosárlabda forduló, szabadedzés első Rögbi, Sport Falcons Gyorsaságimotoros, Sport Lósport Nagydíj, Rövidpályás Jégkorong Eurosport, mérkőzés Írország Valenciai, Pályakerékpár visszavágó Neckar, Gdynia Moto Horvátország, Winnipeg ATP Brose, Fed Moto Levi, Sopron MotoGP Rövidpályás, pótselejtező Anglia Pályakerékpár, Levi Lósport európai, Levi Kastamonu világbajnokság, Nagydíj Bajnokok Valenciai, férfi futam, Peking világbajnokság, Grand Moto, Bills Lósport, futam Japán, Doha Himki, Unicaja profi, Ligája Baskonia, Winnipeg Kézilabda, MotoGP Nagydíj, Moto Brazil, Írország Hódeszka, Olaszország Eurosport, Cargo alapszakasz, Himki Magyarország, Falcons európai, Rögbi szabadedzés, európai Vardar, MOL Labdarúgás, pótselejtező Sport, női UFC, Detroit Nagydíj, futam Labdarúgás, Moto Olaszország, mérkőzés Nagydíj, Ligája Göppingen, gyorskorcsolya Gyorsaságimotoros, férfi Műkorcsolya, Valenciai Falcons, Digisport Pályakerékpár, forduló Sport, Buffalo Bajnokok, első Panathinaikosz, női Kupa, Valenciai pótselejtező, Brazil Labdarúgás, világbajnokság Magyarország, péntek Rögbi, Kézilabda Spíler, ETO Anglia, PSG Saints, Gyorsaságimotoros Amerikaifutball, Tenisz döntő, műlesiklás Ring, Fenerbahce Bamberg, NHL férfi, Eurosport Jackets, Olympiakosz Bundesliga, Buffalo Görögország, Amerikaifutball futam, Manchester Ligája, NHL visszavágó, Sport Peking, Gyorsaságimotoros Fed, Labdarúgás női, MotoGP Küzdősport, Nagydíj Milánó, Labdarúgás rövidpályás, mérkőzés mérkőzés, világbajnokság Spíler, gála női, Euroliga Manchester, Nagydíj Lósport, selejtező Gyorsaságimotoros, Alpesi Euroliga, Forma futam, NFL döntő, Gyorsaságimotoros Sport, Euroliga Gyorsaságimotoros, Fidzsi Brazil, NHL selejtező, futam Anthony, Red Gyorsaságimotoros, zvezda mérkőzés, november Ligája, Spanyolország Valenciai, Crvena Coyotes, szombat rövidpályás, női Rögbi, Labdarúgás MotoGP, alapszakasz Fed, Egyesült Műkorcsolya, Úszás Winnipeg, Prix bemelegítés, Euroliga Anthony, férfi Bajnokok, Moto Anthony, Négy Tour, Szkopje Spíler, Digisport NHL, Kézilabda Edmonton, Svédország Négy, Löwen futam, Pályakerékpár Forma, Jackets Kosárlabda, Bajnokok MotoGP, műlesiklás Forma, futam Ring, alapszakasz Peking, Amerikaifutball Poirier,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,