Regisztráció  Belépés
2018.01 2018. Február 2018.03
19202122232425

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 10., péntek:

---------------------

M4 Sport12.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés16.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Svédország18. 45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Budapest, Magyarország-Lengyelország 21.45: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Salgótarján

Sport 112.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Svédország-Olaszország

Sport 213.00: Lósport, futam19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Németország

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 120.00: Pályakerékpár, Manchester

Eurosport 2 8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán

Digisport 117.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Baskonia19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Fenerbahce

Digisport 320.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Crvena zvezda

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto213.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto220.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Colorado Avalanche-Ottawa Senators

november 11., szombat:

----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj13.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés18.45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Magyarország-Olaszország

Sport 113.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Nantes20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Dánia-Írország

Sport 212.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

Sport M13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 2. futam, Levi15.45: Lósport, Global Champions Tour, Doha20.30: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Eurosport 2 8.45 és 11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán19.00: Hódeszka, vk, Milánó20.30: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 112.30: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok18.05: Kézilabda, Bundesliga, Leipzig - Rhein-Neckar Löwen21.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Costa Rica

Digisport 214.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Fidzsi

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto212.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto213.25: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Edmonton Oilers

november 12., vasárnap:

-----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj14.15: Labdarúgás, NB II, Sopron-ETO FC Győr16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam19.15: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Kaposvár

Sport 1 4.00: Küzdősport, UFC, Anthony Pettis-Dustin Poirier14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, első mérkőzés, Vác-Kastamonu16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PSG-Telekom Veszprém19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New Orleans Saints22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Dallas Cowboys

Sport 217.45: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Svájc - Észak-Írország20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Görögország-Horvátország

Sport M10.30 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Levi16.00: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 212.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok

Digisport 314.55: Kézilabda, Bundesliga, Göppingen-Magdeburg

Spíler TV 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets 8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP10.45, 12.05, 13.30: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, vasárnapi, szombati, pénteki, hazai, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Fehéroroszország, Fehéroroszország, Amerikaifutball, Amerikaifutball, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, Panathinaikosz, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, Pályakerékpár, Pályakerékpár, Lengyelország, Pályakerékpár, Franciaország, Spanyolország, felkészülési, felkészülési, felkészülési, Brazil Nagydíj, U21-es Eb-selejtező, Magyar Ring, Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21, Anglia-NémetországSport M15, Grand Prix, Himki Moszkva-Baskonia19, Brose Bamberg-FenerbahceDigisport, Unicaja Málaga-Crvena, Valenciai Nagydíj, Colorado Avalanche-Ottawa Senatorsnovember, FTC-Rail Cargo Hungaria, Vardar Szkopje15, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17, MOL-Pick Szeged, Zagreb-Vardar SzkopjeSport M13, Global Champions Tour, Fehéroroszország-Egyesült Államok18, Rhein-Neckar Löwen21, Spanyolország-Costa RicaDigisport, Olaszország-FidzsiSpíler TV, York Rangers-Edmonton Oilersnovember, Sopron-ETO FC Győr16, Anthony Pettis-Dustin Poirier14, PSG-Telekom Veszprém19, Buffalo Bills-New Orleans Saints22, Atlanta Falcons-Dallas CowboysSport, Görögország-HorvátországSport M10, Fehéroroszország-Egyesült ÁllamokDigisport, Göppingen-MagdeburgSpíler TV, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets,
2017.11.10. 08:00
Horvátország, Magyarország, felkészülési, pótselejtező, pótselejtező, pótselejtező, Magyarország, Magyarország, pótselejtező, Görögország, Rövidpályás, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, szabadedzés, Olympiakosz, szabadedzés, alapszakasz, Olaszország, bemelegítés, alapszakasz, rövidpályás, Rövidpályás, alapszakasz, Midtjylland, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, Műkorcsolya, Salgótarján, rövidpályás, Olaszország, Műkorcsolya, Németország, Olaszország, alapszakasz, Bundesliga, Labdarúgás, Manchester, Labdarúgás, műlesiklás, műlesiklás, műlesiklás, Manchester, Labdarúgás, Svédország, Küzdősport, Kosárlabda, műlesiklás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, visszavágó, Manchester, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Svédország, Bundesliga, Kosárlabda, Kézilabda, Valenciai, Kézilabda, Kézilabda, Digisport, Digisport, Magdeburg, Digisport, Jégkorong, Champions, Jégkorong, Jégkorong, Jégkorong, Kézilabda, Jégkorong, Ökölvívás, Kézilabda, Kastamonu, Eurosport, Valenciai, Kézilabda, Digisport, Kézilabda, Digisport, világkupa, Valenciai, Valenciai, Digisport, Eurosport, Kézilabda, világkupa, Valenciai, Valenciai, Eurosport, Eurosport, Digisport, Valenciai, Eurosport, Jégkorong, Göppingen, Kézilabda, Avalanche, selejtező, Digisport, Bajnokok, Budapest, november, Bajnokok, Edmonton, vasárnap, Írország, Bajnokok, Euroliga, mérkőzés, Columbus, mérkőzés, Bajnokok, Kaposvár, Egyesült, Bajnokok, Winnipeg, Veszprém, Írország, mérkőzés, Egyesült, mérkőzés, Colorado, Euroliga, Senators, november, Euroliga, Euroliga, november, mérkőzés, Baskonia, mérkőzés, Nyköbing, Bajnokok, mérkőzés, Hódeszka, Hungaria, Nagydíj, Nagydíj, Sanghaj, Leipzig, időmérő, Nagydíj, Nagydíj, Rangers, Lósport, Államok, Nagydíj, Falcons, Sanghaj, Coyotes, szombat, Lósport, Nagydíj, európai, Cowboys, európai, Nagydíj, Nagydíj, Arizona, Államok, Lósport, Detroit, Jackets, Moszkva, Bamberg, Nagydíj, európai, Unicaja, Lósport, időmérő, Atlanta, európai, Telekom, Poirier, Anthony, Lósport, Nagydíj, Szkopje, Buffalo, forduló, Szkopje, Nagydíj, Orleans, MotoGP, Tenisz, MotoGP, Sopron, Spíler, MotoGP, Brazil, Dallas, Oilers, Pettis, MotoGP, Alpesi, Ligája, Saints, Alpesi, MotoGP, Tenisz, Dustin, London, Zéland, Vardar, Brazil, Brazil, Zagreb, Brazil, Ottawa, Alpesi, Global, Spíler, MotoGP, Alpesi, nemzet, Ligája, Vardar, Szeged, Magyar, Ligája, Ligája, Nantes, Spíler, Peking, nemzet, Peking, Ligája, zvezda, MotoGP, Neckar, Gdynia, Milánó, Tenisz, Crvena, péntek, Vistal, Anglia, Fidzsi, Ligája, Málaga, Grand, torna, Bills, futam, Wings, Svájc, Sport, Cargo, futam, Észak, Sport, Sport, Sport, Úszás, edzés, futam, férfi, Győri, férfi, férfi, férfi, futam, Brose, Sport, futam, Forma, Himki, férfi, férfi, Forma, Sport, döntő, Sport, Japán, férfi, futam, Forma, Japán, Sport, futam, férfi, férfi, Forma, Sport, futam, futam, Sport, Rögbi, futam, Grand, Úszás, Sport, Löwen, Rhein, Costa, férfi, Rögbi, profi, Dánia, torna, döntő, Sport, edzés, Blue, Moto, Prix, Doha, York, Moto, Moto, Kupa, Tour, Moto, Moto, Prix, Moto, Kupa, Rica, Moto, első, Kupa, Moto, Moto, első, Rail, gála, Jets, Ring, Pick, Négy, Négy, Levi, Moto, Levi, Moto, Levi, Levi, Győr, Audi, első, Moto, NHL, női, FTC, PPD, ZTE, UFC, női, EHF, ETO, női, Fed, NHL, New, női, Vác, MOL, NHL, női, ATP, Fed, NHL, NFL, női, PSG, ETO, NFL, New, Red, Manchester mérkőzés Fed, november Kézilabda szabadedzés, pótselejtező november Ring, Neckar időmérő Eurosport, Valenciai Nagydíj Ligája, Grand Sport gyorskorcsolya, Telekom pótselejtező Svájc, Nagydíj Sport Gyorsaságimotoros, Sopron Doha Sport, Moto Sport Nagydíj, Rövidpályás NHL Blue, Magyarország Avalanche bemelegítés, Küzdősport mérkőzés Lósport, pótselejtező felkészülési világbajnokság, november Colorado Pettis, világbajnokság Labdarúgás Bajnokok, felkészülési edzés szombat, Sport Olaszország műlesiklás, Forma Észak Amerikaifutball, Államok MotoGP férfi, női edzés edzés, Japán Sport Pályakerékpár, Ring PSG Nagydíj, Hódeszka felkészülési Brazil, szombat Arizona Fed, világbajnokság Szkopje Németország, november Global Moto, Rica mérkőzés gyorskorcsolya, világbajnokság műlesiklás Brose, felkészülési Crvena Írország, Tour Brazil felkészülési, Saints Winnipeg Rica, Ligája Valenciai Moto, Olympiakosz futam FTC, Anglia Manchester Bajnokok, Magyar Labdarúgás ETO, Forma Global Dallas, Tenisz Államok Fed, Svájc Szkopje szabadedzés, Sanghaj Global Úszás, futam európai mérkőzés, Prix világbajnokság Sport, Sport Grand felkészülési, Zagreb Sport Japán, Szkopje Cowboys UFC, New alapszakasz Salgótarján, Levi Jets döntő, európai Dallas Digisport, Nagydíj Jégkorong Forma, Alpesi Svájc november, Winnipeg Lósport, Rica Sport, Bajnokok Audi, Alpesi Görögország, Alpesi Ligája, Cargo november, Hódeszka Digisport, Moto Kaposvár, visszavágó ETO, Poirier szabadedzés, első Kézilabda, Zéland Lósport, Buffalo világbajnokság, Sport Eurosport, Brazil november, férfi NHL, Ring Brazil, futam Champions, Anthony vasárnap, vasárnap Midtjylland, Gyorsaságimotoros Pályakerékpár, MotoGP Nagydíj, Digisport Hungaria, Grand Nagydíj, Bajnokok Jégkorong, MotoGP Valenciai, Alpesi visszavágó, Sport szabadedzés, Kézilabda Nagydíj, szombat Blue, Kupa Kosárlabda, férfi Sport, Sport Zéland, gyorskorcsolya Eurosport, női Egyesült, Lósport ETO, Nagydíj New, Írország futam, Hódeszka Kosárlabda, Digisport Doha, európai Moto, Műkorcsolya rövidpályás, felkészülési Moto, Ökölvívás Eurosport, mérkőzés futam, Olaszország Jégkorong, első női, világbajnokság Úszás, Pettis felkészülési, világbajnokság Atlanta, európai Arizona, Lósport Levi, Nagydíj Moto, Gdynia Levi, világbajnokság Levi, férfi Brazil, futam Moto, Bills Prix, Dánia NHL, Németország Kosárlabda, Svájc Valenciai, Nagydíj Ligája, Kézilabda Szkopje, Budapest Moto, Spíler Bajnokok, Bajnokok pótselejtező, Moto Blue, Gyorsaságimotoros Budapest, futam Tenisz, Digisport futam, Alpesi Gyorsaságimotoros, Digisport Budapest, Moto PSG, Svédország futam, EHF november, NHL nemzet, MotoGP Nagydíj, Kézilabda UFC, női MotoGP, Rögbi Dustin, NFL Manchester, Anglia Kupa, Gyorsaságimotoros Fidzsi, Labdarúgás Cargo, november Lósport, időmérő Levi, Nagydíj Sport, Jégkorong Kaposvár, férfi Lósport, szabadedzés Málaga, futam felkészülési, Kézilabda Államok, európai Brazil, Senators Detroit, Kosárlabda Labdarúgás, felkészülési Kosárlabda, mérkőzés Forma, felkészülési Winnipeg, Sanghaj Kézilabda, pótselejtező futam,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,