Regisztráció  Belépés
2018.05 2018. Június 2018.07
18192021222324

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 10., péntek:

---------------------

M4 Sport12.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés16.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Svédország18. 45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Budapest, Magyarország-Lengyelország 21.45: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Salgótarján

Sport 112.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Svédország-Olaszország

Sport 213.00: Lósport, futam19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Németország

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 120.00: Pályakerékpár, Manchester

Eurosport 2 8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán

Digisport 117.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Baskonia19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Fenerbahce

Digisport 320.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Crvena zvezda

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto213.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto220.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Colorado Avalanche-Ottawa Senators

november 11., szombat:

----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj13.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés18.45: Jégkorong, Négy nemzet torna, Magyarország-Olaszország

Sport 113.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Vardar Szkopje15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Nantes20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Dánia-Írország

Sport 212.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

Sport M13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, 2. futam, Levi15.45: Lósport, Global Champions Tour, Doha20.30: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Eurosport 2 8.45 és 11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán19.00: Hódeszka, vk, Milánó20.30: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 112.30: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok18.05: Kézilabda, Bundesliga, Leipzig - Rhein-Neckar Löwen21.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Costa Rica

Digisport 214.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Fidzsi

Spíler TV 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto212.30, 14.05, 14.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto213.25: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Edmonton Oilers

november 12., vasárnap:

-----------------------

M4 Sport 7.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj14.15: Labdarúgás, NB II, Sopron-ETO FC Győr16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam19.15: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Kaposvár

Sport 1 4.00: Küzdősport, UFC, Anthony Pettis-Dustin Poirier14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, első mérkőzés, Vác-Kastamonu16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PSG-Telekom Veszprém19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New Orleans Saints22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Dallas Cowboys

Sport 217.45: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Svájc - Észak-Írország20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Görögország-Horvátország

Sport M10.30 és 13.15: Lósport, futam

Eurosport 1 9.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Levi12.45: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Levi16.00: Pályakerékpár, Manchester

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

Digisport 212.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Fehéroroszország-Egyesült Államok

Digisport 314.55: Kézilabda, Bundesliga, Göppingen-Magdeburg

Spíler TV 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets 8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP10.45, 12.05, 13.30: Gyorsaságimotoros-világbaj nokság, Valenciai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, vasárnapi, szombati, pénteki, hazai, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Gyorsaságimotoros, Fehéroroszország, Fehéroroszország, Amerikaifutball, Amerikaifutball, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, gyorskorcsolya, világbajnokság, Panathinaikosz, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, világbajnokság, Pályakerékpár, Pályakerékpár, Lengyelország, Pályakerékpár, Franciaország, Spanyolország, felkészülési, felkészülési, felkészülési, Brazil Nagydíj, U21-es Eb-selejtező, Magyar Ring, Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing21, Anglia-NémetországSport M15, Grand Prix, Himki Moszkva-Baskonia19, Brose Bamberg-FenerbahceDigisport, Unicaja Málaga-Crvena, Valenciai Nagydíj, Colorado Avalanche-Ottawa Senatorsnovember, FTC-Rail Cargo Hungaria, Vardar Szkopje15, Midtjylland-Győri Audi ETO KC17, MOL-Pick Szeged, Zagreb-Vardar SzkopjeSport M13, Global Champions Tour, Fehéroroszország-Egyesült Államok18, Rhein-Neckar Löwen21, Spanyolország-Costa RicaDigisport, Olaszország-FidzsiSpíler TV, York Rangers-Edmonton Oilersnovember, Sopron-ETO FC Győr16, Anthony Pettis-Dustin Poirier14, PSG-Telekom Veszprém19, Buffalo Bills-New Orleans Saints22, Atlanta Falcons-Dallas CowboysSport, Görögország-HorvátországSport M10, Fehéroroszország-Egyesült ÁllamokDigisport, Göppingen-MagdeburgSpíler TV, Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets, Arizona Coyotes-Winnipeg Jets,
2017.11.10. 08:00
Horvátország, Magyarország, felkészülési, pótselejtező, pótselejtező, pótselejtező, Magyarország, Magyarország, pótselejtező, Görögország, Rövidpályás, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, szabadedzés, Olympiakosz, szabadedzés, alapszakasz, Olaszország, bemelegítés, alapszakasz, rövidpályás, Rövidpályás, alapszakasz, Midtjylland, szabadedzés, alapszakasz, szabadedzés, Műkorcsolya, Salgótarján, rövidpályás, Olaszország, Műkorcsolya, Németország, Olaszország, alapszakasz, Bundesliga, Labdarúgás, Manchester, Labdarúgás, műlesiklás, műlesiklás, műlesiklás, Manchester, Labdarúgás, Svédország, Küzdősport, Kosárlabda, műlesiklás, Labdarúgás, Labdarúgás, Labdarúgás, visszavágó, Manchester, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, Fenerbahce, Kosárlabda, Kosárlabda, Svédország, Bundesliga, Kosárlabda, Kézilabda, Valenciai, Kézilabda, Kézilabda, Digisport, Digisport, Magdeburg, Digisport, Jégkorong, Champions, Jégkorong, Jégkorong, Jégkorong, Kézilabda, Jégkorong, Ökölvívás, Kézilabda, Kastamonu, Eurosport, Valenciai, Kézilabda, Digisport, Kézilabda, Digisport, világkupa, Valenciai, Valenciai, Digisport, Eurosport, Kézilabda, világkupa, Valenciai, Valenciai, Eurosport, Eurosport, Digisport, Valenciai, Eurosport, Jégkorong, Göppingen, Kézilabda, Avalanche, selejtező, Digisport, Bajnokok, Budapest, november, Bajnokok, Edmonton, vasárnap, Írország, Bajnokok, Euroliga, mérkőzés, Columbus, mérkőzés, Bajnokok, Kaposvár, Egyesült, Bajnokok, Winnipeg, Veszprém, Írország, mérkőzés, Egyesült, mérkőzés, Colorado, Euroliga, Senators, november, Euroliga, Euroliga, november, mérkőzés, Baskonia, mérkőzés, Nyköbing, Bajnokok, mérkőzés, Hódeszka, Hungaria, Nagydíj, Nagydíj, Sanghaj, Leipzig, időmérő, Nagydíj, Nagydíj, Rangers, Lósport, Államok, Nagydíj, Falcons, Sanghaj, Coyotes, szombat, Lósport, Nagydíj, európai, Cowboys, európai, Nagydíj, Nagydíj, Arizona, Államok, Lósport, Detroit, Jackets, Moszkva, Bamberg, Nagydíj, európai, Unicaja, Lósport, időmérő, Atlanta, európai, Telekom, Poirier, Anthony, Lósport, Nagydíj, Szkopje, Buffalo, forduló, Szkopje, Nagydíj, Orleans, MotoGP, Tenisz, MotoGP, Sopron, Spíler, MotoGP, Brazil, Dallas, Oilers, Pettis, MotoGP, Alpesi, Ligája, Saints, Alpesi, MotoGP, Tenisz, Dustin, London, Zéland, Vardar, Brazil, Brazil, Zagreb, Brazil, Ottawa, Alpesi, Global, Spíler, MotoGP, Alpesi, nemzet, Ligája, Vardar, Szeged, Magyar, Ligája, Ligája, Nantes, Spíler, Peking, nemzet, Peking, Ligája, zvezda, MotoGP, Neckar, Gdynia, Milánó, Tenisz, Crvena, péntek, Vistal, Anglia, Fidzsi, Ligája, Málaga, Grand, torna, Bills, futam, Wings, Svájc, Sport, Cargo, futam, Észak, Sport, Sport, Sport, Úszás, edzés, futam, férfi, Győri, férfi, férfi, férfi, futam, Brose, Sport, futam, Forma, Himki, férfi, férfi, Forma, Sport, döntő, Sport, Japán, férfi, futam, Forma, Japán, Sport, futam, férfi, férfi, Forma, Sport, futam, futam, Sport, Rögbi, futam, Grand, Úszás, Sport, Löwen, Rhein, Costa, férfi, Rögbi, profi, Dánia, torna, döntő, Sport, edzés, Blue, Moto, Prix, Doha, York, Moto, Moto, Kupa, Tour, Moto, Moto, Prix, Moto, Kupa, Rica, Moto, első, Kupa, Moto, Moto, első, Rail, gála, Jets, Ring, Pick, Négy, Négy, Levi, Moto, Levi, Moto, Levi, Levi, Győr, Audi, első, Moto, NHL, női, FTC, PPD, ZTE, UFC, női, EHF, ETO, női, Fed, NHL, New, női, Vác, MOL, NHL, női, ATP, Fed, NHL, NFL, női, PSG, ETO, NFL, New, Red, Rail felkészülési Arizona, Pick Milánó Kosárlabda, döntő világbajnokság döntő, Budapest Anglia Coyotes, világkupa Eurosport Tenisz, NHL Peking férfi, bemelegítés Moto New, Moto Olaszország Jégkorong, férfi rövidpályás Digisport, műlesiklás Labdarúgás Levi, felkészülési Rövidpályás NHL, Oilers Gyorsaságimotoros Peking, Sport Sport Bills, London alapszakasz mérkőzés, Pályakerékpár mérkőzés Peking, Nantes Kaposvár Valenciai, Colorado Moszkva műlesiklás, Írország Veszprém Avalanche, Alpesi Olaszország Sanghaj, Levi Jégkorong péntek, profi november futam, Grand ATP Forma, Lósport férfi Szkopje, alapszakasz Jégkorong Peking, Unicaja Winnipeg Pályakerékpár, rövidpályás Fehéroroszország Nagydíj, Nagydíj mérkőzés első, Vardar futam Valenciai, NHL mérkőzés Coyotes, Nyköbing Valenciai Forma, Magyarország Midtjylland Labdarúgás, Moto ZTE Labdarúgás, Nantes mérkőzés Négy, műlesiklás Buffalo Kézilabda, Rögbi Panathinaikosz Global, Kupa Kosárlabda Ligája, Valenciai Ligája világbajnokság, Kézilabda Jégkorong Rögbi, MotoGP Kosárlabda Labdarúgás, Gyorsaságimotoros Spíler Lósport, futam férfi Gdynia, Gyorsaságimotoros Brazil Brazil, Labdarúgás Valenciai Red, Magyarország mérkőzés Szkopje, Eurosport Valenciai MotoGP, Audi szabadedzés Sport, Brazil Hungaria Senators, Alpesi Crvena Milánó, Nagydíj Kosárlabda Moto, Peking Valenciai Lósport, műlesiklás Panathinaikosz, Jégkorong edzés, Panathinaikosz Tour, időmérő Labdarúgás, Magyarország időmérő, Valenciai Unicaja, NHL Ottawa, futam Orleans, Buffalo Tour, Valenciai Magyarország, Digisport Észak, futam Fed, Bajnokok alapszakasz, műlesiklás Champions, Forma Baskonia, férfi New, Államok világbajnokság, Rögbi Jackets, Négy Kézilabda, Észak Red, Málaga Gyorsaságimotoros, Unicaja zvezda, Alpesi Digisport, Labdarúgás Műkorcsolya, szabadedzés Unicaja, Kézilabda Senators, Kosárlabda UFC, Írország Dustin, pótselejtező forduló, Prix Rica, ETO Vardar, edzés Euroliga, péntek Ligája, Pick Ligája, első Alpesi, Alpesi Brazil, Global Magyarország, Kosárlabda Kosárlabda, Göppingen Baskonia, mérkőzés időmérő, Győr Ottawa, Blue alapszakasz, Sopron Labdarúgás, Győri Ligája, férfi MotoGP, időmérő Málaga, Labdarúgás Bajnokok, pótselejtező Kupa, NFL PSG, Nagydíj Moto, Brazil Fehéroroszország, Bajnokok visszavágó, Rövidpályás Nantes, Nagydíj Nagydíj, világbajnokság Rögbi, Kupa ATP, november Sport, szabadedzés New, Négy Prix, Brazil Ligája, mérkőzés szabadedzés, Valenciai Spíler, Falcons november, Arizona Nagydíj, Senators Moto, Kézilabda Gyorsaságimotoros, ETO Győri, visszavágó világbajnokság, Columbus nemzet, Nagydíj Nyköbing, Rangers vasárnap, Euroliga Kupa, Pályakerékpár Atlanta, Costa MOL, Euroliga Nyköbing, Brazil Japán, Nagydíj első, Egyesült PSG, Digisport Rica, Nagydíj futam, Grand futam, Brose Sport, szombat EHF, Sport döntő, Brazil világkupa, Jégkorong világbajnokság, nemzet Peking, Pick Észak, Bundesliga edzés, Fidzsi Anthony, szabadedzés Kézilabda, Digisport Crvena, visszavágó torna, Neckar Tenisz, Dallas pótselejtező, Kézilabda Bajnokok, Dánia Amerikaifutball, rövidpályás Valenciai, női FTC, alapszakasz Alpesi,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,