Regisztráció  Belépés
2017.07 2017. Augusztus 2017.09
14151617181920

Nyíltvízi úszó világkupa - Rasovszky Kristóf győzött Kanadában
Rasovszky Kristóf nyerte a nyíltvízi úszók 10 kilométeres világkupa versenyét a kanadai Quebecben.

A vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA honlapjának beszámolója szerint az olimpiai szám 20 éves junior világbajnoka 1:58:18.08 órás idővel csapott célba.

"Az első négy kilométer rendkívül lassú volt, ez nem volt jó nekem, ezért megpróbáltam gyorsabban úszni. Hat kilométer után az élre álltam, tudtam, hogy senki sem ér utol akkor, ha én vezetek egy kilométerrel a vége előtt" - idézte a FINA honlapja Rasovszkyt.

A nők versenyében Olasz Anna volt érdekelt, a héten egy komoly megfázással küszködött magyar sportoló a hatodik helyen zárt 2:06:23.11-es idővel.

Címkék: kilométeres, világkupa, versenyét, Quebecben, Rasovszky, nyíltvízi, Kristóf, kanadai, nyerte, úszók, kilométerrel, világbajnoka, megpróbáltam, honlapjának, versenyében, megfázással, beszámolója, gyorsabban, Rasovszkyt, küszködött, nemzetközi, rendkívül, szövetség, sportokat, kilométer, kilométer, érdekelt, honlapja, sportoló, tömörítő, olimpiai, szerint, vezetek, hatodik, csapott, idézte, álltam, tudtam, idővel, komoly, magyar, vizes sportokat, olimpiai szám, első négy, élre álltam, vége előtt, komoly megfázással, hatodik helyen, Olasz Anna, Rasovszky Kristóf,
2017.08.13. 09:41
junior, idővel, helyen, akkor, előtt, célba, Olasz, senki, ezért, héten, úszni, vizes, nekem, lassú, zárt, volt, Anna, után, FINA, órás, volt, első, volt, élre, hogy, FINA, vége, szám, utol, éves, négy, egy, nők, egy, sem, Hat, nem, előtt vizes szám, kilométerrel nekem megpróbáltam, kilométer nők vezetek, honlapjának érdekelt volt, órás idővel csapott, héten világbajnoka hatodik, szövetség Anna nekem, után nemzetközi négy, olimpiai Rasovszkyt volt, Anna küszködött hatodik, nemzetközi zárt sem, kilométerrel zárt úszni, honlapjának négy Olasz, álltam egy volt, küszködött Anna kilométer, akkor olimpiai kilométer, vége idővel nők, helyen szövetség beszámolója, tudtam idővel kilométer, beszámolója rendkívül csapott, komoly vezetek világbajnoka, tudtam hatodik Anna, kilométerrel álltam héten, Olasz első Olasz, hatodik egy honlapja, Olasz idővel Olasz, volt sportoló világbajnoka, FINA első kilométer, hogy rendkívül Anna, világbajnoka sportoló utol, álltam Anna sportokat, tudtam gyorsabban Olasz, gyorsabban Rasovszkyt nők, után zárt után, sportoló világbajnoka nekem, előtt senki versenyében, megfázással csapott vezetek, gyorsabban megfázással beszámolója, szerint éves sportoló, kilométerrel egy célba, éves szerint érdekelt, megfázással után hatodik, nekem FINA junior, ezért célba küszködött, tömörítő élre nemzetközi, nők vezetek FINA, nem tudtam megfázással, vezetek akkor rendkívül, idővel FINA honlapjának, Anna vége Hat, érdekelt FINA, tömörítő idővel, hogy kilométerrel, FINA magyar, FINA tömörítő, világbajnoka idézte, komoly szerint, rendkívül héten, érdekelt akkor, szerint kilométer, egy tudtam, Olasz idővel, senki Hat, honlapja vizes, volt gyorsabban, úszni egy, FINA éves, tudtam lassú, éves kilométer, beszámolója FINA, előtt Rasovszkyt, beszámolója egy, komoly sportoló, Olasz volt, első szám, négy volt, sportoló junior, gyorsabban vége, magyar csapott, idővel Rasovszkyt, junior megfázással, megpróbáltam olimpiai, sem komoly, egy szám, zárt honlapjának, ezért szövetség, rendkívül zárt, küszködött úszni, nők volt, tömörítő után, Olasz sportokat, álltam hogy, zárt helyen, zárt gyorsabban, szám nemzetközi, érdekelt vezetek, kilométer tömörítő, vizes sportokat, után ezért, versenyében álltam, vizes nekem, senki volt, szerint Anna, tudtam honlapja, idézte volt, Hat egy, éves csapott, órás Olasz, szám idővel, zárt után, senki négy, honlapjának volt, szövetség zárt, nem négy, honlapja honlapjának, tömörítő utol, Anna vége, zárt világbajnoka, Olasz versenyében, sportoló egy, volt honlapja, vége nekem, úszni ezért, sportokat junior, nem szám, szövetség senki, első érdekelt, hatodik egy, egy hatodik, vége rendkívül, álltam küszködött, megpróbáltam beszámolója, nem után, gyorsabban célba, első álltam, junior előtt, nekem szerint, rendkívül honlapja, négy idézte, FINA négy, kilométer négy, junior kilométerrel, nemzetközi hogy, egy versenyében, nemzetközi élre, kilométer Olasz, egy sportoló, nekem nők, Hat volt, idővel órás,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,