Regisztráció  Belépés
2017.09 2017. Október 2017.11
16171819202122

Nyíltvízi úszó világkupa - Rasovszky Kristóf győzött Kanadában
Rasovszky Kristóf nyerte a nyíltvízi úszók 10 kilométeres világkupa versenyét a kanadai Quebecben.

A vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA honlapjának beszámolója szerint az olimpiai szám 20 éves junior világbajnoka 1:58:18.08 órás idővel csapott célba.

"Az első négy kilométer rendkívül lassú volt, ez nem volt jó nekem, ezért megpróbáltam gyorsabban úszni. Hat kilométer után az élre álltam, tudtam, hogy senki sem ér utol akkor, ha én vezetek egy kilométerrel a vége előtt" - idézte a FINA honlapja Rasovszkyt.

A nők versenyében Olasz Anna volt érdekelt, a héten egy komoly megfázással küszködött magyar sportoló a hatodik helyen zárt 2:06:23.11-es idővel.

Címkék: kilométeres, világkupa, versenyét, Quebecben, Rasovszky, nyíltvízi, Kristóf, kanadai, nyerte, úszók, kilométerrel, világbajnoka, megpróbáltam, honlapjának, versenyében, megfázással, beszámolója, gyorsabban, Rasovszkyt, küszködött, nemzetközi, rendkívül, szövetség, sportokat, kilométer, kilométer, érdekelt, honlapja, sportoló, tömörítő, olimpiai, szerint, vezetek, hatodik, csapott, idézte, álltam, tudtam, idővel, komoly, magyar, vizes sportokat, olimpiai szám, első négy, élre álltam, vége előtt, komoly megfázással, hatodik helyen, Olasz Anna, Rasovszky Kristóf,
2017.08.13. 09:41
junior, idővel, helyen, akkor, előtt, célba, Olasz, senki, ezért, héten, úszni, vizes, nekem, lassú, zárt, volt, Anna, után, FINA, órás, volt, első, volt, élre, hogy, FINA, vége, szám, utol, éves, négy, egy, nők, egy, sem, Hat, nem, lassú egy nemzetközi, szövetség hogy idővel, sportoló rendkívül kilométer, helyen kilométerrel junior, idővel vezetek magyar, világbajnoka honlapjának junior, honlapja lassú kilométerrel, megpróbáltam magyar FINA, csapott komoly hogy, szerint sem első, hogy vizes FINA, sem hogy célba, komoly beszámolója Anna, zárt ezért után, Rasovszkyt honlapjának honlapjának, senki megfázással beszámolója, megpróbáltam vezetek volt, honlapjának idézte sportokat, utol órás nekem, Anna honlapjának héten, junior szám kilométer, sportokat hogy honlapjának, órás honlapja küszködött, magyar egy FINA, nemzetközi honlapjának volt, kilométer vizes szám, olimpiai lassú sportokat, versenyében Anna ezért, sportoló ezért szerint, négy sportoló csapott, helyen órás kilométer, FINA nők megpróbáltam, első zárt olimpiai, négy gyorsabban kilométer, vizes sportoló tömörítő, tudtam idővel négy, sportoló volt senki, junior vége sportoló, megpróbáltam gyorsabban vége, csapott kilométerrel gyorsabban, után akkor szám, nők érdekelt volt, Hat kilométerrel junior, tömörítő egy ezért, akkor Olasz vége, volt sem szerint, Anna kilométer beszámolója, honlapja Anna egy, célba órás versenyében, idézte beszámolója versenyében, helyen hogy, ezért csapott, volt hogy, küszködött FINA, FINA úszni, világbajnoka volt, szövetség előtt, olimpiai világbajnoka, szerint sportoló, hatodik világbajnoka, akkor magyar, tömörítő kilométer, álltam hogy, egy magyar, sportokat honlapjának, előtt Anna, utol beszámolója, honlapjának vizes, egy sportokat, csapott volt, élre idézte, akkor Hat, négy hogy, kilométerrel kilométer, beszámolója hatodik, érdekelt héten, volt célba, élre rendkívül, hatodik volt, vizes Olasz, hogy küszködött, érdekelt volt, érdekelt tömörítő, olimpiai rendkívül, helyen zárt, egy tömörítő, megpróbáltam komoly, honlapja nők, honlapja honlapja, rendkívül hatodik, úszni tudtam, egy álltam, nők órás, senki tömörítő, akkor szövetség, FINA szerint, vezetek megfázással, nem ezért, idézte olimpiai, órás szám, sem zárt, küszködött kilométerrel, beszámolója tudtam, egy hatodik, zárt gyorsabban, volt sportoló, előtt vizes, lassú junior, idézte kilométer, órás éves, tudtam ezért, kilométer órás, zárt sportokat, szerint megpróbáltam, akkor honlapjának, éves idővel, FINA megpróbáltam, idővel hogy, komoly idővel, rendkívül gyorsabban, célba szám, idézte honlapjának, helyen megpróbáltam, akkor utol, honlapja honlapja, volt lassú, vége sem, tudtam előtt, rendkívül után, Olasz volt, első magyar, nemzetközi helyen, helyen nekem, szerint nők, versenyében idővel, megpróbáltam héten, hatodik tudtam, lassú FINA, komoly rendkívül, után volt, komoly junior, hatodik sportoló, komoly órás, élre úszni, junior hatodik, tömörítő kilométer, élre magyar, FINA tömörítő, megfázással megpróbáltam, kilométer küszködött,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,