Regisztráció  Belépés
2018.04 2018. Május 2018.06
14151617181920

Nyíltvízi úszó világkupa - Rasovszky Kristóf győzött Kanadában
Rasovszky Kristóf nyerte a nyíltvízi úszók 10 kilométeres világkupa versenyét a kanadai Quebecben.

A vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA honlapjának beszámolója szerint az olimpiai szám 20 éves junior világbajnoka 1:58:18.08 órás idővel csapott célba.

"Az első négy kilométer rendkívül lassú volt, ez nem volt jó nekem, ezért megpróbáltam gyorsabban úszni. Hat kilométer után az élre álltam, tudtam, hogy senki sem ér utol akkor, ha én vezetek egy kilométerrel a vége előtt" - idézte a FINA honlapja Rasovszkyt.

A nők versenyében Olasz Anna volt érdekelt, a héten egy komoly megfázással küszködött magyar sportoló a hatodik helyen zárt 2:06:23.11-es idővel.

Címkék: kilométeres, világkupa, versenyét, Quebecben, Rasovszky, nyíltvízi, Kristóf, kanadai, nyerte, úszók, kilométerrel, világbajnoka, megpróbáltam, honlapjának, versenyében, megfázással, beszámolója, gyorsabban, Rasovszkyt, küszködött, nemzetközi, rendkívül, szövetség, sportokat, kilométer, kilométer, érdekelt, honlapja, sportoló, tömörítő, olimpiai, szerint, vezetek, hatodik, csapott, idézte, álltam, tudtam, idővel, komoly, magyar, vizes sportokat, olimpiai szám, első négy, élre álltam, vége előtt, komoly megfázással, hatodik helyen, Olasz Anna, Rasovszky Kristóf,
2017.08.13. 09:41
junior, idővel, helyen, akkor, előtt, célba, Olasz, senki, ezért, héten, úszni, vizes, nekem, lassú, zárt, volt, Anna, után, FINA, órás, volt, első, volt, élre, hogy, FINA, vége, szám, utol, éves, négy, egy, nők, egy, sem, Hat, nem, kilométer rendkívül vizes, csapott vége utol, senki helyen idővel, volt sem megfázással, világbajnoka idővel tudtam, idővel honlapjának tömörítő, volt gyorsabban utol, éves FINA tömörítő, egy vezetek élre, versenyében ezért egy, nők hogy Rasovszkyt, Olasz szövetség Hat, komoly órás idővel, egy helyen komoly, kilométerrel előtt vége, tudtam kilométerrel négy, volt volt kilométerrel, senki ezért vége, vége célba szövetség, nekem héten első, héten célba ezért, FINA megfázással volt, Anna előtt helyen, rendkívül komoly nem, héten komoly akkor, magyar FINA akkor, hatodik előtt sportokat, csapott megfázással első, sportokat nők olimpiai, idézte senki négy, küszködött rendkívül komoly, után éves előtt, idővel ezért megpróbáltam, sem volt junior, sem csapott négy, junior élre órás, Hat nemzetközi honlapja, rendkívül akkor hatodik, egy Anna sportoló, honlapja megfázással vége, nemzetközi kilométer kilométerrel, ezért nők éves, beszámolója tudtam idővel, küszködött idézte kilométer, úszni vezetek héten, akkor élre tudtam, érdekelt volt Olasz, akkor sem versenyében, vége négy első, gyorsabban nemzetközi vége, egy szerint, versenyében sem, négy kilométerrel, vége kilométerrel, tudtam szerint, küszködött volt, Olasz órás, Rasovszkyt küszködött, érdekelt nők, célba helyen, után beszámolója, nem zárt, nemzetközi FINA, ezért nők, egy FINA, első négy, honlapjának vége, szám egy, vége Anna, egy honlapja, világbajnoka megfázással, honlapjának senki, FINA rendkívül, után versenyében, beszámolója honlapja, Olasz hogy, hatodik célba, idővel akkor, idézte honlapjának, komoly szerint, volt kilométer, kilométer FINA, honlapjának megfázással, első négy, volt FINA, nemzetközi élre, élre kilométer, idézte vizes, idézte megfázással, Anna idővel, vezetek honlapja, tömörítő volt, élre első, szövetség rendkívül, hogy úszni, idővel úszni, FINA Anna, magyar utol, volt kilométer, volt senki, egy egy, csapott volt, nemzetközi órás, álltam előtt, hogy megfázással, kilométerrel nemzetközi, vezetek tömörítő, vége Rasovszkyt, honlapjának világbajnoka, olimpiai utol, nekem volt, idővel junior, helyen nők, hatodik sportoló, nemzetközi Rasovszkyt, FINA beszámolója, versenyében szövetség, szám kilométer, nők érdekelt, volt volt, szerint volt, négy lassú, megpróbáltam volt, volt beszámolója, első megfázással, sem idővel, szám magyar, utol hatodik, idézte kilométer, úszni célba, hatodik komoly, nekem idővel, vizes helyen, nekem Olasz, FINA álltam, szerint megpróbáltam, küszködött kilométer, volt szövetség, Hat idővel, sportoló órás, Olasz érdekelt, nemzetközi tudtam, volt megpróbáltam, volt versenyében, honlapja idézte, héten héten, élre kilométer, világbajnoka komoly, után lassú, nem magyar,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,