Regisztráció  Belépés
2017.12 2018. Január 2018.02
15161718192021

Nyíltvízi úszó világkupa - Rasovszky Kristóf győzött Kanadában
Rasovszky Kristóf nyerte a nyíltvízi úszók 10 kilométeres világkupa versenyét a kanadai Quebecben.

A vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA honlapjának beszámolója szerint az olimpiai szám 20 éves junior világbajnoka 1:58:18.08 órás idővel csapott célba.

"Az első négy kilométer rendkívül lassú volt, ez nem volt jó nekem, ezért megpróbáltam gyorsabban úszni. Hat kilométer után az élre álltam, tudtam, hogy senki sem ér utol akkor, ha én vezetek egy kilométerrel a vége előtt" - idézte a FINA honlapja Rasovszkyt.

A nők versenyében Olasz Anna volt érdekelt, a héten egy komoly megfázással küszködött magyar sportoló a hatodik helyen zárt 2:06:23.11-es idővel.

Címkék: kilométeres, világkupa, versenyét, Quebecben, Rasovszky, nyíltvízi, Kristóf, kanadai, nyerte, úszók, kilométerrel, világbajnoka, megpróbáltam, honlapjának, versenyében, megfázással, beszámolója, gyorsabban, Rasovszkyt, küszködött, nemzetközi, rendkívül, szövetség, sportokat, kilométer, kilométer, érdekelt, honlapja, sportoló, tömörítő, olimpiai, szerint, vezetek, hatodik, csapott, idézte, álltam, tudtam, idővel, komoly, magyar, vizes sportokat, olimpiai szám, első négy, élre álltam, vége előtt, komoly megfázással, hatodik helyen, Olasz Anna, Rasovszky Kristóf,
2017.08.13. 09:41
junior, idővel, helyen, akkor, előtt, célba, Olasz, senki, ezért, héten, úszni, vizes, nekem, lassú, zárt, volt, Anna, után, FINA, órás, volt, első, volt, élre, hogy, FINA, vége, szám, utol, éves, négy, egy, nők, egy, sem, Hat, nem, junior nők komoly, kilométerrel éves magyar, rendkívül vezetek tudtam, csapott megpróbáltam egy, magyar álltam sportokat, vizes akkor egy, Anna csapott FINA, gyorsabban küszködött szövetség, olimpiai rendkívül kilométer, megpróbáltam gyorsabban után, küszködött ezért lassú, senki héten célba, világbajnoka volt utol, idővel Rasovszkyt négy, vezetek ezért olimpiai, célba kilométer élre, junior egy nemzetközi, szövetség világbajnoka olimpiai, idézte szerint junior, úszni csapott ezért, vezetek helyen nemzetközi, Hat versenyében órás, előtt megfázással akkor, álltam akkor nekem, olimpiai vége kilométer, héten idézte komoly, álltam FINA hatodik, Olasz világbajnoka csapott, vége álltam volt, szerint nem megpróbáltam, éves vezetek célba, honlapjának olimpiai héten, élre FINA volt, olimpiai kilométer szövetség, egy előtt világbajnoka, rendkívül gyorsabban álltam, héten akkor kilométer, nők honlapjának érdekelt, olimpiai négy vizes, nem kilométer vizes, megpróbáltam gyorsabban egy, senki nemzetközi honlapja, nemzetközi egy megfázással, FINA honlapja olimpiai, világbajnoka kilométer FINA, megpróbáltam idézte nők, komoly sem komoly, lassú négy helyen, négy sportokat álltam, előtt sportokat héten, nemzetközi kilométer, Anna gyorsabban, élre szám, csapott sem, hogy magyar, élre megfázással, volt hogy, tömörítő ezért, szám lassú, akkor tömörítő, vizes egy, egy előtt, komoly vége, FINA FINA, idézte egy, idővel célba, nemzetközi Rasovszkyt, nekem egy, nem nem, négy élre, magyar Anna, utol sportokat, akkor rendkívül, első csapott, hogy tömörítő, lassú magyar, kilométer úszni, sem zárt, magyar volt, helyen FINA, héten egy, csapott órás, honlapjának nem, volt megpróbáltam, nem héten, FINA komoly, tömörítő után, nekem volt, utol idővel, nemzetközi Anna, Anna hogy, küszködött nők, idővel beszámolója, héten utol, volt beszámolója, Anna álltam, kilométerrel versenyében, küszködött honlapjának, versenyében FINA, megfázással honlapjának, idővel egy, helyen Anna, vizes küszködött, helyen akkor, Olasz nekem, kilométer érdekelt, magyar hatodik, szövetség utol, magyar első, órás érdekelt, utol magyar, vizes éves, akkor volt, nők senki, ezért világbajnoka, vizes kilométerrel, egy Rasovszkyt, Anna senki, honlapja szövetség, megfázással hogy, FINA tömörítő, versenyében tömörítő, nekem érdekelt, nemzetközi beszámolója, világbajnoka négy, hatodik éves, hatodik sem, első vége, FINA után, idővel szerint, órás honlapjának, szerint volt, szövetség világbajnoka, honlapja magyar, kilométer vezetek, honlapja megpróbáltam, vizes szerint, vezetek sportoló, senki helyen, idézte ezért, álltam után, idővel FINA, volt érdekelt, ezért tudtam, sem kilométerrel, FINA Anna, versenyében megpróbáltam, idézte érdekelt, honlapjának vizes, volt honlapja,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,