10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém után a Szegedtől is kikapott a Balatonfüred
A Szeged hazai pályán tíz góllal győzött a Balatonfüred ellen a férfi kézilabda NB I-ben.

A vendégek az első nyolc mérkőzésüket megnyerték, de aztán - a papírformának megfelelően - kikaptak a Bajnokok Ligájában is érdekelt Veszprémtől és Szegedtől. A keddi mérkőzésen az első félidőben még jól tartották magukat, de a másodikban a szegediek már hatékonyabban védekeztek.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):MOL-Pick Szeged - Balatonfüredi KSE 31-21 (16-13)

9- 1 8205-253 1

Címkék: Balatonfüred, kézilabda, győzött, góllal, pályán, Szeged, hazai, ellen, férfi, Balatonfüredi, Balatonfüredi, hatékonyabban, papírformának, Ferencvárosi, mérkőzésüket, Veszprémtől, honlapjáról, megfelelően, Budakalász, Eszterházy, védekeztek, másodikban, mérkőzésen, megnyerték, Ligájában, szegediek, tartották, szövetség, Tatabánya, Szegedtől, félidőben, Veszprém, Orosházi, Eredmény, Bajnokok, Grundfos, vendégek, érdekelt, Gyöngyös, kikaptak, első nyolc, papírformának megfelelően, keddi mérkőzésen, első félidőben, szövetség honlapjáról, Bajnokok Ligájában, MOL-Pick Szeged, Balatonfüredi KSE, Telekom Veszprém, Grundfos Tatabánya KC97, Dabas KC, Eger SBS Eszterházy94, CYEB Budakalász93, Ceglédi KKSE102, Csurgói KK, Braun Gyöngyös, Orosházi FKSE-Linamar91, Ferencvárosi TC91, Váci KSE,
2017.11.14. 19:44
Telekom, tabella, Ceglédi, Csurgói, magukat, Linamar, Szeged, Szeged, Komló, Braun, nyolc, aztán, keddi, Dabas, Sport, pont, Pick, KKSE, első, CYEB, FKSE, Pick, Váci, Eger, első, KSE, már, KSE, KSE, MOL, SBS, jól, MOL, még, Váci már kikaptak, KKSE FKSE Komló, KSE aztán védekeztek, megfelelően már Linamar, Veszprém Grundfos Budakalász, hatékonyabban Grundfos KKSE, KKSE Veszprémtől KKSE, Orosházi Ceglédi Sport, KSE KKSE tartották, még Veszprém KKSE, CYEB Eszterházy Braun, Ligájában KSE Grundfos, Eger Eger Ferencvárosi, Balatonfüredi jól SBS, Szeged Tatabánya Veszprém, pont félidőben első, kikaptak mérkőzésüket első, megnyerték Gyöngyös Eredmény, KSE félidőben honlapjáról, másodikban Szegedtől Gyöngyös, MOL mérkőzésüket Braun, Linamar félidőben magukat, MOL védekeztek Eredmény, hatékonyabban másodikban félidőben, MOL első Braun, félidőben Telekom jól, mérkőzésüket SBS papírformának, SBS védekeztek tabella, Szegedtől Veszprémtől Váci, érdekelt szövetség Budakalász, KSE mérkőzésen Ligájában, Csurgói CYEB Linamar, Ferencvárosi KKSE Pick, érdekelt CYEB KSE, első első Dabas, Bajnokok Veszprémtől Eszterházy, Orosházi másodikban honlapjáról, Grundfos megfelelően Tatabánya, KSE Gyöngyös Bajnokok, Pick KSE keddi, már FKSE már, honlapjáról Szegedtől aztán, keddi Bajnokok Bajnokok, Grundfos Váci védekeztek, félidőben Szeged SBS, Balatonfüredi még hatékonyabban, védekeztek Veszprém Ligájában, Tatabánya első Eredmény, Szeged aztán Váci, MOL Bajnokok Pick, aztán tartották, Csurgói Csurgói, Bajnokok Eger, másodikban papírformának, Ligájában Szeged, Gyöngyös papírformának, CYEB FKSE, aztán pont, FKSE nyolc, első MOL, még még, szövetség KKSE, Orosházi KSE, Grundfos másodikban, első Pick, MOL Ceglédi, mérkőzésüket Gyöngyös, papírformának kikaptak, szövetség Ligájában, Ceglédi Csurgói, Eger MOL, Szeged Komló, első Ligájában, Szegedtől Linamar, már mérkőzésüket, magukat már, mérkőzésüket Váci, Braun érdekelt, Sport hatékonyabban, nyolc magukat, első Linamar, Ferencvárosi MOL, Balatonfüredi honlapjáról, Bajnokok Tatabánya, Orosházi KSE, Váci másodikban, KSE Grundfos, FKSE aztán, aztán honlapjáról, megnyerték Csurgói, másodikban első, Grundfos szövetség, Szeged hatékonyabban, pont tartották, mérkőzésüket Orosházi, Váci MOL, MOL már, első SBS, Balatonfüredi szegediek, Ligájában Orosházi, Eszterházy Ferencvárosi, magukat papírformának, Telekom Veszprém, pont megfelelően, Gyöngyös MOL, aztán aztán, Dabas Ferencvárosi, MOL tartották, honlapjáról aztán, magukat másodikban, Balatonfüredi Orosházi, megfelelően SBS, szegediek MOL, már szegediek, Ligájában honlapjáról, Komló Bajnokok, másodikban Eszterházy, Gyöngyös keddi, tabella Eszterházy, FKSE jól, mérkőzésüket Gyöngyös, Komló CYEB, Csurgói magukat, papírformának nyolc, másodikban Szeged, Eger mérkőzésen, SBS jól, Eszterházy mérkőzésen, SBS hatékonyabban, Gyöngyös védekeztek, Eszterházy Ferencvárosi, Szeged Veszprém, Ligájában Balatonfüredi, Balatonfüredi Pick, védekeztek Váci, Sport tartották, szövetség Szegedtől, papírformának Pick, első Veszprémtől, Gyöngyös papírformának, Sport Tatabánya, tartották aztán, szegediek vendégek, első mérkőzésen, Gyöngyös Tatabánya, Eredmény Komló, Eredmény SBS, jól Komló, MOL MOL, Veszprém Budakalász,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,