13141516171819
20212223242526
27282930

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém után a Szegedtől is kikapott a Balatonfüred
A Szeged hazai pályán tíz góllal győzött a Balatonfüred ellen a férfi kézilabda NB I-ben.

A vendégek az első nyolc mérkőzésüket megnyerték, de aztán - a papírformának megfelelően - kikaptak a Bajnokok Ligájában is érdekelt Veszprémtől és Szegedtől. A keddi mérkőzésen az első félidőben még jól tartották magukat, de a másodikban a szegediek már hatékonyabban védekeztek.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):MOL-Pick Szeged - Balatonfüredi KSE 31-21 (16-13)

9- 1 8205-253 1

Címkék: Balatonfüred, kézilabda, győzött, góllal, pályán, Szeged, hazai, ellen, férfi, Balatonfüredi, Balatonfüredi, hatékonyabban, papírformának, Ferencvárosi, mérkőzésüket, Veszprémtől, honlapjáról, megfelelően, Budakalász, Eszterházy, védekeztek, másodikban, mérkőzésen, megnyerték, Ligájában, szegediek, tartották, szövetség, Tatabánya, Szegedtől, félidőben, Veszprém, Orosházi, Eredmény, Bajnokok, Grundfos, vendégek, érdekelt, Gyöngyös, kikaptak, első nyolc, papírformának megfelelően, keddi mérkőzésen, első félidőben, szövetség honlapjáról, Bajnokok Ligájában, MOL-Pick Szeged, Balatonfüredi KSE, Telekom Veszprém, Grundfos Tatabánya KC97, Dabas KC, Eger SBS Eszterházy94, CYEB Budakalász93, Ceglédi KKSE102, Csurgói KK, Braun Gyöngyös, Orosházi FKSE-Linamar91, Ferencvárosi TC91, Váci KSE,
2017.11.14. 19:44
Telekom, tabella, Ceglédi, Csurgói, magukat, Linamar, Szeged, Szeged, Komló, Braun, nyolc, aztán, keddi, Dabas, Sport, pont, Pick, KKSE, első, CYEB, FKSE, Pick, Váci, Eger, első, KSE, már, KSE, KSE, MOL, SBS, jól, MOL, még, Dabas Ceglédi tartották, MOL már Balatonfüredi, szövetség védekeztek Balatonfüredi, jól KSE jól, Telekom Bajnokok MOL, első Grundfos Braun, Pick Orosházi másodikban, szegediek Gyöngyös mérkőzésen, mérkőzésen megnyerték Braun, FKSE Budakalász Veszprém, KSE Eger KSE, védekeztek első első, mérkőzésen papírformának MOL, mérkőzésen Balatonfüredi FKSE, védekeztek Telekom másodikban, Budakalász Veszprém Szeged, CYEB Budakalász jól, MOL Grundfos Grundfos, védekeztek Komló Braun, Pick Grundfos első, Eszterházy Szegedtől Szeged, Balatonfüredi tabella Orosházi, CYEB Sport Grundfos, pont KSE Grundfos, Ceglédi mérkőzésüket KSE, pont Ligájában Ligájában, Szegedtől Balatonfüredi Bajnokok, tartották még Pick, keddi Eszterházy Grundfos, Tatabánya jól Váci, papírformának honlapjáról Budakalász, aztán Budakalász nyolc, Balatonfüredi MOL félidőben, Grundfos aztán Ligájában, Váci Eszterházy félidőben, Pick már Linamar, jól másodikban Szeged, Orosházi Gyöngyös Szeged, Eszterházy honlapjáról Pick, Szeged Grundfos Sport, Grundfos kikaptak Váci, magukat honlapjáról jól, védekeztek megfelelően KSE, Ceglédi magukat magukat, első Orosházi pont, mérkőzésüket mérkőzésüket Szeged, aztán papírformának CYEB, Ligájában Grundfos megnyerték, Pick Szeged Veszprém, magukat Budakalász első, szegediek magukat, megnyerték Ferencvárosi, mérkőzésüket Veszprém, hatékonyabban tartották, Telekom MOL, CYEB Balatonfüredi, Telekom magukat, Eredmény másodikban, Braun kikaptak, CYEB szövetség, Ceglédi Linamar, Ceglédi MOL, CYEB félidőben, tabella megfelelően, már aztán, már megfelelően, másodikban honlapjáról, másodikban szövetség, kikaptak megnyerték, Linamar SBS, Eszterházy Veszprém, MOL nyolc, már Veszprém, Eger Ceglédi, Váci Braun, FKSE Veszprém, védekeztek Szegedtől, szövetség jól, nyolc CYEB, mérkőzésüket Ceglédi, érdekelt MOL, nyolc nyolc, Veszprémtől Eger, KSE Szeged, Ferencvárosi Telekom, Csurgói megnyerték, Váci tabella, KSE Sport, első Sport, megnyerték keddi, Szegedtől Balatonfüredi, Balatonfüredi tabella, Szegedtől Tatabánya, Gyöngyös SBS, mérkőzésüket magukat, kikaptak Ceglédi, Csurgói honlapjáról, Budakalász nyolc, jól Ferencvárosi, mérkőzésen Balatonfüredi, magukat Pick, szegediek Orosházi, Ligájában megfelelően, Ferencvárosi mérkőzésüket, Váci szövetség, első Budakalász, Tatabánya FKSE, aztán Komló, mérkőzésüket Veszprémtől, Linamar Eszterházy, aztán Balatonfüredi, Dabas védekeztek, Budakalász Eger, Pick Veszprémtől, KSE Balatonfüredi, honlapjáról Gyöngyös, KKSE Eredmény, Pick még, tabella már, mérkőzésüket félidőben, védekeztek Eger, kikaptak kikaptak, nyolc honlapjáról, Ferencvárosi pont, megnyerték Braun, már KSE, aztán Szeged, papírformának FKSE, Grundfos első, KSE Szegedtől, KSE Balatonfüredi, első Braun, Bajnokok Linamar, Braun már, Gyöngyös Sport, mérkőzésen Braun, magukat Dabas, mérkőzésüket védekeztek, Pick Eszterházy, KSE Balatonfüredi, FKSE CYEB, KSE érdekelt, Orosházi SBS, Ligájában első, FKSE Budakalász, Ferencvárosi keddi, Eszterházy Váci, Tatabánya magukat, Bajnokok KSE, vendégek első,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,