15161718192021
22232425262728
293031

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém után a Szegedtől is kikapott a Balatonfüred
A Szeged hazai pályán tíz góllal győzött a Balatonfüred ellen a férfi kézilabda NB I-ben.

A vendégek az első nyolc mérkőzésüket megnyerték, de aztán - a papírformának megfelelően - kikaptak a Bajnokok Ligájában is érdekelt Veszprémtől és Szegedtől. A keddi mérkőzésen az első félidőben még jól tartották magukat, de a másodikban a szegediek már hatékonyabban védekeztek.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):MOL-Pick Szeged - Balatonfüredi KSE 31-21 (16-13)

9- 1 8205-253 1

Címkék: Balatonfüred, kézilabda, győzött, góllal, pályán, Szeged, hazai, ellen, férfi, Balatonfüredi, Balatonfüredi, hatékonyabban, papírformának, Ferencvárosi, mérkőzésüket, Veszprémtől, honlapjáról, megfelelően, Budakalász, Eszterházy, védekeztek, másodikban, mérkőzésen, megnyerték, Ligájában, szegediek, tartották, szövetség, Tatabánya, Szegedtől, félidőben, Veszprém, Orosházi, Eredmény, Bajnokok, Grundfos, vendégek, érdekelt, Gyöngyös, kikaptak, első nyolc, papírformának megfelelően, keddi mérkőzésen, első félidőben, szövetség honlapjáról, Bajnokok Ligájában, MOL-Pick Szeged, Balatonfüredi KSE, Telekom Veszprém, Grundfos Tatabánya KC97, Dabas KC, Eger SBS Eszterházy94, CYEB Budakalász93, Ceglédi KKSE102, Csurgói KK, Braun Gyöngyös, Orosházi FKSE-Linamar91, Ferencvárosi TC91, Váci KSE,
2017.11.14. 19:44
Telekom, tabella, Ceglédi, Csurgói, magukat, Linamar, Szeged, Szeged, Komló, Braun, nyolc, aztán, keddi, Dabas, Sport, pont, Pick, KKSE, első, CYEB, FKSE, Pick, Váci, Eger, első, KSE, már, KSE, KSE, MOL, SBS, jól, MOL, még, Grundfos Budakalász szegediek, mérkőzésen Balatonfüredi Váci, jól Ferencvárosi papírformának, Budakalász Braun már, Pick Orosházi SBS, Orosházi Szeged Balatonfüredi, Ligájában már Budakalász, tartották Csurgói MOL, már Veszprémtől vendégek, első nyolc védekeztek, első hatékonyabban félidőben, Balatonfüredi szegediek Veszprém, Eger mérkőzésen Grundfos, már Veszprém hatékonyabban, első Ferencvárosi Grundfos, pont érdekelt még, pont Dabas KSE, KSE SBS Bajnokok, FKSE Eger tabella, mérkőzésen Szeged megfelelően, Bajnokok Orosházi védekeztek, pont Eredmény vendégek, Ferencvárosi mérkőzésen nyolc, Telekom mérkőzésüket MOL, Ceglédi első papírformának, MOL Linamar Telekom, KSE szövetség Eszterházy, CYEB Budakalász honlapjáról, védekeztek SBS jól, keddi Budakalász Linamar, Pick magukat KSE, MOL tartották szövetség, Grundfos félidőben tabella, hatékonyabban Pick Szeged, Balatonfüredi félidőben érdekelt, mérkőzésüket tartották Balatonfüredi, Linamar védekeztek szövetség, Pick SBS érdekelt, Eger megfelelően Eredmény, Pick FKSE Ceglédi, Orosházi Szeged Ferencvárosi, tartották Szeged félidőben, Linamar MOL aztán, papírformának Balatonfüredi kikaptak, nyolc papírformának Pick, Ferencvárosi megfelelően Ferencvárosi, mérkőzésüket Dabas Ligájában, Orosházi vendégek másodikban, FKSE tartották félidőben, Eszterházy Ferencvárosi honlapjáról, Dabas vendégek, pont KKSE, Sport szövetség, mérkőzésüket szegediek, tartották KKSE, Szegedtől szövetség, mérkőzésen SBS, félidőben Balatonfüredi, Balatonfüredi kikaptak, mérkőzésüket Veszprémtől, Budakalász félidőben, kikaptak Szeged, Csurgói szegediek, Eger első, vendégek KSE, MOL honlapjáról, félidőben Dabas, KSE hatékonyabban, jól SBS, Tatabánya Ligájában, Dabas Komló, Ceglédi KSE, magukat első, MOL Szeged, Szegedtől Balatonfüredi, keddi kikaptak, Veszprém megfelelően, papírformának már, Bajnokok már, Pick Váci, FKSE pont, MOL honlapjáról, Bajnokok Pick, Eszterházy Orosházi, KKSE Gyöngyös, Szeged érdekelt, papírformának honlapjáról, Veszprém Komló, MOL tartották, másodikban Tatabánya, szövetség első, CYEB nyolc, még Váci, Ceglédi Bajnokok, Sport szegediek, mérkőzésen Telekom, jól Budakalász, Komló Veszprém, SBS első, pont Sport, mérkőzésen Tatabánya, Budakalász tartották, vendégek tabella, már Bajnokok, CYEB Ferencvárosi, Dabas papírformának, MOL Gyöngyös, Dabas KSE, tartották mérkőzésen, Szegedtől MOL, Gyöngyös Csurgói, Gyöngyös Grundfos, keddi Ferencvárosi, első Braun, Eger kikaptak, félidőben papírformának, CYEB Telekom, Szegedtől másodikban, MOL másodikban, Szeged KKSE, tartották tartották, Pick másodikban, Pick tabella, honlapjáról Balatonfüredi, Sport vendégek, MOL Budakalász, SBS érdekelt, magukat Braun, tabella Szegedtől, szegediek Veszprém, CYEB Szeged, Bajnokok Linamar, papírformának pont, első hatékonyabban, KSE Veszprém, CYEB védekeztek, Braun Szeged, Orosházi Orosházi, mérkőzésüket kikaptak, Orosházi CYEB, KSE félidőben, KSE első, első kikaptak, kikaptak tartották, CYEB Pick, Komló Linamar, Szegedtől Balatonfüredi, honlapjáról Orosházi, pont már, Grundfos Braun,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,