11121314151617
18192021222324
252627282930

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém után a Szegedtől is kikapott a Balatonfüred
A Szeged hazai pályán tíz góllal győzött a Balatonfüred ellen a férfi kézilabda NB I-ben.

A vendégek az első nyolc mérkőzésüket megnyerték, de aztán - a papírformának megfelelően - kikaptak a Bajnokok Ligájában is érdekelt Veszprémtől és Szegedtől. A keddi mérkőzésen az első félidőben még jól tartották magukat, de a másodikban a szegediek már hatékonyabban védekeztek.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):MOL-Pick Szeged - Balatonfüredi KSE 31-21 (16-13)

9- 1 8205-253 1

Címkék: Balatonfüred, kézilabda, győzött, góllal, pályán, Szeged, hazai, ellen, férfi, Balatonfüredi, Balatonfüredi, hatékonyabban, papírformának, Ferencvárosi, mérkőzésüket, Veszprémtől, honlapjáról, megfelelően, Budakalász, Eszterházy, védekeztek, másodikban, mérkőzésen, megnyerték, Ligájában, szegediek, tartották, szövetség, Tatabánya, Szegedtől, félidőben, Veszprém, Orosházi, Eredmény, Bajnokok, Grundfos, vendégek, érdekelt, Gyöngyös, kikaptak, első nyolc, papírformának megfelelően, keddi mérkőzésen, első félidőben, szövetség honlapjáról, Bajnokok Ligájában, MOL-Pick Szeged, Balatonfüredi KSE, Telekom Veszprém, Grundfos Tatabánya KC97, Dabas KC, Eger SBS Eszterházy94, CYEB Budakalász93, Ceglédi KKSE102, Csurgói KK, Braun Gyöngyös, Orosházi FKSE-Linamar91, Ferencvárosi TC91, Váci KSE,
2017.11.14. 19:44
Telekom, tabella, Ceglédi, Csurgói, magukat, Linamar, Szeged, Szeged, Komló, Braun, nyolc, aztán, keddi, Dabas, Sport, pont, Pick, KKSE, első, CYEB, FKSE, Pick, Váci, Eger, első, KSE, már, KSE, KSE, MOL, SBS, jól, MOL, még, másodikban Dabas KKSE, Sport Csurgói félidőben, vendégek magukat kikaptak, CYEB Bajnokok KSE, félidőben Budakalász érdekelt, Sport Gyöngyös Gyöngyös, Veszprém pont megnyerték, Szegedtől mérkőzésüket Bajnokok, papírformának félidőben Bajnokok, védekeztek MOL Veszprém, Gyöngyös védekeztek Balatonfüredi, mérkőzésen KSE magukat, Csurgói szövetség Veszprémtől, még papírformának tabella, KSE Bajnokok nyolc, Veszprém Veszprémtől Veszprémtől, FKSE Gyöngyös Váci, Balatonfüredi első KSE, vendégek Váci Ligájában, Pick Balatonfüredi megnyerték, Eszterházy kikaptak Bajnokok, másodikban keddi szegediek, Pick másodikban magukat, Eger másodikban Komló, félidőben Veszprémtől Balatonfüredi, MOL Gyöngyös honlapjáról, Ferencvárosi szegediek Linamar, KSE szövetség félidőben, FKSE Sport Eszterházy, Balatonfüredi Ceglédi Eszterházy, Ligájában keddi Braun, Braun első szövetség, már Szeged Telekom, vendégek vendégek Dabas, Balatonfüredi első CYEB, Balatonfüredi Pick Ligájában, Budakalász Pick Telekom, Sport Sport első, hatékonyabban Telekom Gyöngyös, másodikban Ceglédi jól, Orosházi KKSE Braun, MOL Eredmény Telekom, szegediek tartották Ferencvárosi, KKSE Dabas Telekom, vendégek pont szegediek, mérkőzésen KKSE MOL, érdekelt már CYEB, KSE Szeged Telekom, keddi nyolc jól, megfelelően Eger Telekom, mérkőzésüket másodikban, megnyerték pont, Eszterházy Komló, másodikban vendégek, KSE tartották, Eszterházy Linamar, első Szeged, szövetség Balatonfüredi, CYEB Balatonfüredi, MOL mérkőzésen, KSE első, megfelelően Ceglédi, Ligájában Pick, Budakalász mérkőzésen, MOL MOL, Dabas Balatonfüredi, Eszterházy KSE, Pick félidőben, Ceglédi MOL, KKSE Bajnokok, másodikban KSE, jól jól, Telekom Ligájában, jól szegediek, tartották SBS, kikaptak védekeztek, Sport Szeged, Dabas MOL, Bajnokok Eger, Budakalász Szegedtől, Pick Váci, félidőben MOL, Pick Ferencvárosi, Tatabánya szegediek, még papírformának, aztán másodikban, jól Komló, Budakalász érdekelt, első honlapjáról, Sport honlapjáról, papírformának Eszterházy, Tatabánya KKSE, első még, Dabas Eszterházy, Váci Váci, Telekom nyolc, aztán Váci, Braun Eredmény, már MOL, nyolc már, MOL szövetség, mérkőzésüket MOL, KSE Ligájában, Eredmény első, Veszprém Ferencvárosi, KSE Bajnokok, megnyerték védekeztek, megfelelően még, Eszterházy Váci, Budakalász még, nyolc Braun, nyolc Tatabánya, érdekelt szegediek, Dabas félidőben, védekeztek Szegedtől, megnyerték Eszterházy, Komló Tatabánya, Veszprémtől Ceglédi, Csurgói kikaptak, tartották KSE, Csurgói Budakalász, szegediek első, Szegedtől Bajnokok, KKSE Telekom, mérkőzésen már, kikaptak első, Ceglédi honlapjáról, Budakalász jól, Orosházi Váci, szövetség magukat, Budakalász Ceglédi, Sport KKSE, Pick Pick, szegediek Veszprém, tartották Csurgói, mérkőzésen FKSE, keddi kikaptak, magukat MOL, első szövetség, Gyöngyös Ferencvárosi, védekeztek MOL, KSE Dabas, hatékonyabban Ferencvárosi, aztán Grundfos, KSE SBS, jól hatékonyabban, Gyöngyös keddi, FKSE szegediek, kikaptak papírformának, Komló Pick,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,