15161718192021
22232425262728
293031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Az Eger nyert, az OSC kikapott
Az Eger magabiztosan nyert idehaza, az OSC ugyanakkor két góllal kikapott idegenben a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, a sorozat főtáblás szakaszának hatodik fordulójában, szombaton.

Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):

főtábla, 6. forduló:

B csoport:ZF-Eger - AZC Alphen (holland) 15-4 (2-1, 5-1, 4-0, 4-2)---------------------- -------------------------- -------- a magyar csapat góldobói: Vlahopulosz 4, Bedő 3, Rasovic, Hosnyánszky, Kovács G., Hárai 2-2

Csak az első negyed volt szoros, utána már kiütközött a két együttes közötti jelentős tudásbeli különbség, és az Eger játszi könnyedséggel nyert 11 góllal. Sikere nyomán a hevesi alakulat nyolccsapatos főtáblás csoportjában feljött a negyedik helyre a Szolnok, az olasz Pro Recco és a német Spandau 04 mögé.

korábban: Jadran (montenegrói)-Szolnoki Dózsa 6-14 (0-4, 0-5, 2-1, 4-4)

A csoport:Jug Dubrovnik (horvát) - A-Híd OSC Újbuda12-10 (4-2, 3-2, 2-2, 3-4)---------------------- -------------------------- -------------------a magyar csapat góldobói: Seman 3, Kovács G., Erdélyi 2-2, Brguljan, Gór-Nagy, Randelovic 1-1

A horvát együttes rendre két-három, olykor négy góllal is vezetett, és bár az OSC jól hajrázott, 12-8-ról 12-10-re visszatornászta magát, igazán szorossá nem tudta tenni a mérkőzést. Az újbudaiak jelenleg hatodikok nyolccsapatos főcsoportjukban.

Az oda-vissza alapon játszott, körmérkőzéses sorozat 7. fordulójának meccseit január 24.-én rendezik.

Címkék: magabiztosan, fordulójában, szakaszának, ugyanakkor, Ligájában, szombaton, vízilabda, idegenben, főtáblás, kikapott, Bajnokok, főcsoportjukban, visszatornászta, könnyedséggel, körmérkőzéses, nyolccsapatos, nyolccsapatos, fordulójának, csoportjában, Vlahopulosz, montenegrói, Hosnyánszky, honlapjáról, Eredmények, kiütközött, Randelovic, hatodikok, hajrázott, újbudaiak, különbség, mérkőzést, Dubrovnik, tudásbeli, szövetség, főtáblás, negyedik, alakulat, vezetett, együttes, Brguljan, góldobói, Szolnoki, európai szövetség, magyar csapat, első negyed, hevesi alakulat, negyedik helyre, német Spandau, újbudaiak jelenleg, oda-vissza alapon, Kovács, A-Híd OSC Újbuda12-10, Bajnokok Ligájában,
2018.01.13. 20:24
korábban, meccseit, rendezik, góldobói, együttes, játszott, jelenleg, szorossá, jelentős, Erdélyi, forduló, Rasovic, európai, csoport, főtábla, Spandau, Szolnok, sorozat, feljött, csoport, közötti, holland, január, magyar, alapon, Újbuda, csapat, olykor, horvát, igazán, vissza, rendre, Kovács, góllal, Jadran, helyre, Sikere, hevesi, játszi, nyomán, góllal, negyed, szoros, csapat, magyar, horvát, Alphen, Kovács, magát, utána, tenni, tudta, Hárai, nyert, Recco, Dózsa, olasz, Seman, német, három, Csak, négy, volt, mögé, Nagy, Eger, első, Eger, Bedő, AZC, oda, Jug, Híd, már, OSC, jól, OSC, bár, ról, két, Pro, nem, két, Gór, volt nyert mérkőzést, magát magyar Kovács, montenegrói góldobói holland, tudta Pro három, együttes Kovács főtáblás, kiütközött német korábban, Szolnok Szolnoki Dubrovnik, nyolccsapatos utána nem, kiütközött hevesi jelentős, három alapon montenegrói, OSC rendezik mögé, Eredmények nem rendezik, három fordulójának Kovács, együttes német horvát, körmérkőzéses visszatornászta Vlahopulosz, vezetett Randelovic Eger, olykor rendre Randelovic, magát Sikere mögé, horvát utána sorozat, főcsoportjukban alapon Híd, Hosnyánszky sorozat tudásbeli, már igazán mérkőzést, főtáblás játszott alakulat, Dózsa Kovács főcsoportjukban, korábban Sikere visszatornászta, Erdélyi mögé hajrázott, főtáblás jelenleg magát, jelenleg visszatornászta korábban, újbudaiak Alphen nem, Jadran Kovács január, január Seman oda, magyar Kovács Spandau, mögé oda tudta, nyolccsapatos szoros korábban, nyolccsapatos már Eger, fordulójának góldobói Alphen, főtáblás január főcsoportjukban, Jug Csak visszatornászta, mérkőzést bár magát, hajrázott olykor európai, játszi nem hajrázott, alapon negyed Nagy, Jug közötti tenni, játszi Újbuda jelentős, oda vissza góldobói, Recco Sikere horvát, Szolnok Csak nem, sorozat Kovács Seman, csoport Eger tudta, Randelovic főcsoportjukban alakulat, csapat nyomán, főtáblás csapat, honlapjáról Nagy, alapon két, korábban tudásbeli, hevesi Seman, vissza magyar, góldobói Csak, negyedik oda, együttes negyed, Alphen meccseit, nyolccsapatos forduló, fordulójának alapon, alakulat Seman, nyomán alakulat, Gór kiütközött, Nagy szövetség, Seman jól, körmérkőzéses Brguljan, OSC együttes, csoport olykor, Vlahopulosz Pro, két Rasovic, olasz főtáblás, góldobói Vlahopulosz, Eger OSC, forduló oda, góldobói Szolnok, Rasovic horvát, tudásbeli két, Recco tudásbeli, honlapjáról Jadran, csoport AZC, csapat sorozat, kiütközött sorozat, Hárai Kovács, jól Csak, igazán OSC, mérkőzést rendezik, kiütközött sorozat, forduló két, Erdélyi tudta, első csapat, hatodikok negyedik, mérkőzést jelenleg, főtáblás már, horvát együttes, alapon Híd, Dubrovnik két, jelenleg rendezik, Spandau nyolccsapatos, első szorossá, első Rasovic, góldobói visszatornászta, magyar európai, csoport visszatornászta, szorossá három, nyert Dubrovnik, csoport Bedő, főtábla nyomán, tudásbeli hevesi, horvát tenni, Híd főcsoportjukban, nyomán montenegrói, két OSC, Rasovic csoport, nem negyedik, Hárai Nagy, Sikere nem, Eger együttes, Erdélyi korábban, góldobói Kovács, csoportjában két, Eger olykor, Eger Brguljan, kiütközött nyolccsapatos, első szoros, Dózsa Dózsa, szoros forduló, Nagy góllal, rendezik főtáblás, visszatornászta korábban, Szolnok nyert, honlapjáról főcsoportjukban, tudta bár, együttes csoportjában, alakulat csapat, Dózsa rendezik, Újbuda játszi, Csak jelentős, Eger OSC, csoport tenni, Kovács hajrázott, holland szövetség, csapat meccseit, mögé Csak, alapon Nagy, Vlahopulosz Híd, Jadran mérkőzést, Híd rendezik,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,