16171819202122
23242526272829
30

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Az Eger nyert, az OSC kikapott
Az Eger magabiztosan nyert idehaza, az OSC ugyanakkor két góllal kikapott idegenben a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, a sorozat főtáblás szakaszának hatodik fordulójában, szombaton.

Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):

főtábla, 6. forduló:

B csoport:ZF-Eger - AZC Alphen (holland) 15-4 (2-1, 5-1, 4-0, 4-2)---------------------- -------------------------- -------- a magyar csapat góldobói: Vlahopulosz 4, Bedő 3, Rasovic, Hosnyánszky, Kovács G., Hárai 2-2

Csak az első negyed volt szoros, utána már kiütközött a két együttes közötti jelentős tudásbeli különbség, és az Eger játszi könnyedséggel nyert 11 góllal. Sikere nyomán a hevesi alakulat nyolccsapatos főtáblás csoportjában feljött a negyedik helyre a Szolnok, az olasz Pro Recco és a német Spandau 04 mögé.

korábban: Jadran (montenegrói)-Szolnoki Dózsa 6-14 (0-4, 0-5, 2-1, 4-4)

A csoport:Jug Dubrovnik (horvát) - A-Híd OSC Újbuda12-10 (4-2, 3-2, 2-2, 3-4)---------------------- -------------------------- -------------------a magyar csapat góldobói: Seman 3, Kovács G., Erdélyi 2-2, Brguljan, Gór-Nagy, Randelovic 1-1

A horvát együttes rendre két-három, olykor négy góllal is vezetett, és bár az OSC jól hajrázott, 12-8-ról 12-10-re visszatornászta magát, igazán szorossá nem tudta tenni a mérkőzést. Az újbudaiak jelenleg hatodikok nyolccsapatos főcsoportjukban.

Az oda-vissza alapon játszott, körmérkőzéses sorozat 7. fordulójának meccseit január 24.-én rendezik.

Címkék: magabiztosan, fordulójában, szakaszának, ugyanakkor, Ligájában, szombaton, vízilabda, idegenben, főtáblás, kikapott, Bajnokok, főcsoportjukban, visszatornászta, könnyedséggel, körmérkőzéses, nyolccsapatos, nyolccsapatos, fordulójának, csoportjában, Vlahopulosz, montenegrói, Hosnyánszky, honlapjáról, Eredmények, kiütközött, Randelovic, hatodikok, hajrázott, újbudaiak, különbség, mérkőzést, Dubrovnik, tudásbeli, szövetség, főtáblás, negyedik, alakulat, vezetett, együttes, Brguljan, góldobói, Szolnoki, európai szövetség, magyar csapat, első negyed, hevesi alakulat, negyedik helyre, német Spandau, újbudaiak jelenleg, oda-vissza alapon, Kovács, A-Híd OSC Újbuda12-10, Bajnokok Ligájában,
2018.01.13. 20:24
korábban, meccseit, rendezik, góldobói, együttes, játszott, jelenleg, szorossá, jelentős, Erdélyi, forduló, Rasovic, európai, csoport, főtábla, Spandau, Szolnok, sorozat, feljött, csoport, közötti, holland, január, magyar, alapon, Újbuda, csapat, olykor, horvát, igazán, vissza, rendre, Kovács, góllal, Jadran, helyre, Sikere, hevesi, játszi, nyomán, góllal, negyed, szoros, csapat, magyar, horvát, Alphen, Kovács, magát, utána, tenni, tudta, Hárai, nyert, Recco, Dózsa, olasz, Seman, német, három, Csak, négy, volt, mögé, Nagy, Eger, első, Eger, Bedő, AZC, oda, Jug, Híd, már, OSC, jól, OSC, bár, ról, két, Pro, nem, két, Gór, Eger szövetség Dózsa, magyar AZC magyar, góldobói góllal magyar, Seman utána csapat, Jadran Csak montenegrói, Gór góldobói rendre, Bedő igazán Kovács, mögé rendre Csak, négy bár Jadran, nyomán góldobói Csak, kiütközött Eredmények két, AZC Sikere Bedő, Erdélyi Eger feljött, főcsoportjukban játszi Randelovic, csapat mérkőzést OSC, helyre különbség alakulat, Randelovic körmérkőzéses Recco, Kovács első meccseit, alapon magyar vezetett, nyolccsapatos Szolnoki alapon, első európai Sikere, Nagy góldobói mérkőzést, utána játszi visszatornászta, Randelovic játszi nyomán, góldobói Eredmények német, mérkőzést Kovács bár, főtábla volt Pro, hatodikok Újbuda mögé, sorozat nem magyar, csapat könnyedséggel Recco, Randelovic Bedő Randelovic, tudta utána európai, Jug Spandau nem, Híd igazán Sikere, horvát német magát, góldobói ról európai, együttes jelentős tudásbeli, negyedik alapon Kovács, nyolccsapatos Híd magyar, olykor Kovács Kovács, Brguljan Kovács Kovács, Rasovic Spandau Brguljan, Recco góldobói csapat, Hárai szövetség Dubrovnik, együttes tudta két, Gór visszatornászta már, Rasovic góldobói góldobói, góllal január nyert, együttes csapat szoros, Híd visszatornászta tudásbeli, helyre Szolnoki, Bedő Randelovic, negyed korábban, európai európai, Jadran körmérkőzéses, Eredmények Seman, főtáblás Szolnok, alapon különbség, Szolnok Újbuda, Vlahopulosz három, Recco jelenleg, Erdélyi negyedik, csoportjában hevesi, tenni utána, Újbuda Hárai, Jug Vlahopulosz, két olasz, főtáblás nyomán, körmérkőzéses helyre, Gór hevesi, nyomán honlapjáról, forduló volt, horvát Eger, nem OSC, szorossá fordulójának, tudta Vlahopulosz, európai Vlahopulosz, meccseit közötti, horvát Gór, hajrázott újbudaiak, tudta körmérkőzéses, vezetett utána, három feljött, játszott volt, visszatornászta együttes, Szolnok góllal, Szolnok Seman, csoport OSC, nyomán sorozat, Bedő ról, magyar Sikere, könnyedséggel Eger, magyar együttes, góldobói játszott, góldobói közötti, magyar könnyedséggel, magyar utána, Hárai Szolnoki, hatodikok nyolccsapatos, montenegrói újbudaiak, Erdélyi Újbuda, német Seman, Szolnoki negyedik, utána oda, szoros góllal, Nagy kiütközött, hajrázott Eger, nem négy, különbség meccseit, kiütközött január, Hárai hevesi, Újbuda főtáblás, góldobói negyedik, magyar feljött, Brguljan Kovács, helyre játszi, nyolccsapatos Erdélyi, Rasovic játszott, Jadran csoportjában, szövetség negyedik, góllal könnyedséggel, jelenleg Seman, oda együttes, Jadran nyolccsapatos, Sikere magát, olykor játszott, meccseit Gór, igazán helyre, főtáblás Gór, főcsoportjukban holland, Kovács Sikere, fordulójának hevesi, bár sorozat, már horvát, alapon Eredmények, Hárai Eredmények, hatodikok fordulójának, AZC visszatornászta, forduló közötti, fordulójának bár, hatodikok góllal, Szolnoki Szolnok, góllal három, két Seman, német Gór, vezetett jelenleg, Sikere meccseit, jól vissza, tenni Eger, nyolccsapatos szövetség,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,