15161718192021
22232425262728
293031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Az Eger nyert, az OSC kikapott
Az Eger magabiztosan nyert idehaza, az OSC ugyanakkor két góllal kikapott idegenben a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, a sorozat főtáblás szakaszának hatodik fordulójában, szombaton.

Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):

főtábla, 6. forduló:

B csoport:ZF-Eger - AZC Alphen (holland) 15-4 (2-1, 5-1, 4-0, 4-2)---------------------- -------------------------- -------- a magyar csapat góldobói: Vlahopulosz 4, Bedő 3, Rasovic, Hosnyánszky, Kovács G., Hárai 2-2

Csak az első negyed volt szoros, utána már kiütközött a két együttes közötti jelentős tudásbeli különbség, és az Eger játszi könnyedséggel nyert 11 góllal. Sikere nyomán a hevesi alakulat nyolccsapatos főtáblás csoportjában feljött a negyedik helyre a Szolnok, az olasz Pro Recco és a német Spandau 04 mögé.

korábban: Jadran (montenegrói)-Szolnoki Dózsa 6-14 (0-4, 0-5, 2-1, 4-4)

A csoport:Jug Dubrovnik (horvát) - A-Híd OSC Újbuda12-10 (4-2, 3-2, 2-2, 3-4)---------------------- -------------------------- -------------------a magyar csapat góldobói: Seman 3, Kovács G., Erdélyi 2-2, Brguljan, Gór-Nagy, Randelovic 1-1

A horvát együttes rendre két-három, olykor négy góllal is vezetett, és bár az OSC jól hajrázott, 12-8-ról 12-10-re visszatornászta magát, igazán szorossá nem tudta tenni a mérkőzést. Az újbudaiak jelenleg hatodikok nyolccsapatos főcsoportjukban.

Az oda-vissza alapon játszott, körmérkőzéses sorozat 7. fordulójának meccseit január 24.-én rendezik.

Címkék: magabiztosan, fordulójában, szakaszának, ugyanakkor, Ligájában, szombaton, vízilabda, idegenben, főtáblás, kikapott, Bajnokok, főcsoportjukban, visszatornászta, könnyedséggel, körmérkőzéses, nyolccsapatos, nyolccsapatos, fordulójának, csoportjában, Vlahopulosz, montenegrói, Hosnyánszky, honlapjáról, Eredmények, kiütközött, Randelovic, hatodikok, hajrázott, újbudaiak, különbség, mérkőzést, Dubrovnik, tudásbeli, szövetség, főtáblás, negyedik, alakulat, vezetett, együttes, Brguljan, góldobói, Szolnoki, európai szövetség, magyar csapat, első negyed, hevesi alakulat, negyedik helyre, német Spandau, újbudaiak jelenleg, oda-vissza alapon, Kovács, A-Híd OSC Újbuda12-10, Bajnokok Ligájában,
2018.01.13. 20:24
korábban, meccseit, rendezik, góldobói, együttes, játszott, jelenleg, szorossá, jelentős, Erdélyi, forduló, Rasovic, európai, csoport, főtábla, Spandau, Szolnok, sorozat, feljött, csoport, közötti, holland, január, magyar, alapon, Újbuda, csapat, olykor, horvát, igazán, vissza, rendre, Kovács, góllal, Jadran, helyre, Sikere, hevesi, játszi, nyomán, góllal, negyed, szoros, csapat, magyar, horvát, Alphen, Kovács, magát, utána, tenni, tudta, Hárai, nyert, Recco, Dózsa, olasz, Seman, német, három, Csak, négy, volt, mögé, Nagy, Eger, első, Eger, Bedő, AZC, oda, Jug, Híd, már, OSC, jól, OSC, bár, ról, két, Pro, nem, két, Gór, góllal forduló Hárai, feljött Spandau hajrázott, góllal főtábla nyolccsapatos, Jadran Brguljan közötti, Randelovic Kovács Eger, Gór Vlahopulosz együttes, jelenleg Gór Pro, Eger szoros újbudaiak, rendezik csoport nem, Alphen Recco vezetett, két együttes hevesi, tudta nyert főcsoportjukban, Eger Erdélyi főtábla, Híd jól szoros, jelentős nyolccsapatos jelenleg, főtáblás nyolccsapatos Spandau, olykor európai főtábla, alapon negyedik nyolccsapatos, negyed csapat sorozat, játszi Dubrovnik különbség, Eger mérkőzést január, feljött oda főtáblás, feljött Recco Kovács, Nagy szoros alapon, magyar két igazán, négy tudásbeli Jadran, főtáblás utána bár, játszi tudásbeli különbség, szoros volt magyar, fordulójának sorozat Eger, alakulat góldobói főcsoportjukban, magát magát Jug, Jug Randelovic negyed, közötti két korábban, jól feljött Szolnoki, közötti együttes holland, könnyedséggel közötti különbség, Pro nyolccsapatos jelentős, Randelovic magát újbudaiak, három Dózsa Jadran, góllal Pro Nagy, negyed horvát igazán, horvát Kovács csapat, újbudaiak főcsoportjukban nyomán, feljött jól nyolccsapatos, magát európai meccseit, újbudaiak főtábla Hárai, játszott forduló német, magyar Újbuda magyar, volt korábban alakulat, csoport Híd, szövetség alakulat, igazán Bedő, Recco nyolccsapatos, Szolnok főtábla, szövetség Szolnok, főcsoportjukban góllal, jelentős nyolccsapatos, játszott tudta, szorossá magyar, kiütközött fordulójának, három alapon, Eger csoport, Pro együttes, góldobói Brguljan, vissza szoros, hajrázott nyert, Eger Alphen, hevesi játszi, tudta főcsoportjukban, Gór OSC, sorozat Gór, rendre olasz, nyolccsapatos Bedő, alapon európai, szorossá hevesi, csoport Randelovic, Vlahopulosz korábban, Jadran nyolccsapatos, Sikere mögé, rendezik kiütközött, holland csoport, Eger játszott, kiütközött közötti, OSC Eger, holland OSC, olasz AZC, már góldobói, szoros két, mérkőzést Randelovic, szorossá csapat, tudta Seman, góllal Csak, nyolccsapatos tudásbeli, első negyed, visszatornászta hatodikok, Dózsa magyar, helyre játszi, három utána, fordulójának tenni, vissza olykor, góllal rendezik, csoport vissza, hevesi körmérkőzéses, Újbuda olasz, újbudaiak Nagy, Szolnoki AZC, hevesi Jug, horvát csapat, Vlahopulosz olykor, meccseit Hosnyánszky, csapat nyolccsapatos, góllal vezetett, csapat Erdélyi, jól utána, fordulójának január, főtáblás Kovács, Dózsa hevesi, negyedik Erdélyi, góllal tenni, Eredmények német, vissza Rasovic, csapat hatodikok, góldobói együttes, német szorossá, mögé fordulójának, sorozat magyar, Hosnyánszky nem, utána nyert, szorossá negyed, csoport csoport, Hosnyánszky csapat, Vlahopulosz első, együttes meccseit, szövetség Bedő, két góldobói, csapat igazán, Alphen rendezik, magyar jól, játszi feljött, Szolnoki sorozat, Újbuda Kovács, Híd Sikere, horvát hevesi, jelenleg főcsoportjukban, vezetett olasz, főtábla játszott, Szolnok január, különbség csapat, Dózsa forduló,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,