16171819202122
23242526272829
3031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Az Eger nyert, az OSC kikapott
Az Eger magabiztosan nyert idehaza, az OSC ugyanakkor két góllal kikapott idegenben a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, a sorozat főtáblás szakaszának hatodik fordulójában, szombaton.

Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):

főtábla, 6. forduló:

B csoport:ZF-Eger - AZC Alphen (holland) 15-4 (2-1, 5-1, 4-0, 4-2)---------------------- -------------------------- -------- a magyar csapat góldobói: Vlahopulosz 4, Bedő 3, Rasovic, Hosnyánszky, Kovács G., Hárai 2-2

Csak az első negyed volt szoros, utána már kiütközött a két együttes közötti jelentős tudásbeli különbség, és az Eger játszi könnyedséggel nyert 11 góllal. Sikere nyomán a hevesi alakulat nyolccsapatos főtáblás csoportjában feljött a negyedik helyre a Szolnok, az olasz Pro Recco és a német Spandau 04 mögé.

korábban: Jadran (montenegrói)-Szolnoki Dózsa 6-14 (0-4, 0-5, 2-1, 4-4)

A csoport:Jug Dubrovnik (horvát) - A-Híd OSC Újbuda12-10 (4-2, 3-2, 2-2, 3-4)---------------------- -------------------------- -------------------a magyar csapat góldobói: Seman 3, Kovács G., Erdélyi 2-2, Brguljan, Gór-Nagy, Randelovic 1-1

A horvát együttes rendre két-három, olykor négy góllal is vezetett, és bár az OSC jól hajrázott, 12-8-ról 12-10-re visszatornászta magát, igazán szorossá nem tudta tenni a mérkőzést. Az újbudaiak jelenleg hatodikok nyolccsapatos főcsoportjukban.

Az oda-vissza alapon játszott, körmérkőzéses sorozat 7. fordulójának meccseit január 24.-én rendezik.

Címkék: magabiztosan, fordulójában, szakaszának, ugyanakkor, Ligájában, szombaton, vízilabda, idegenben, főtáblás, kikapott, Bajnokok, főcsoportjukban, visszatornászta, könnyedséggel, körmérkőzéses, nyolccsapatos, nyolccsapatos, fordulójának, csoportjában, Vlahopulosz, montenegrói, Hosnyánszky, honlapjáról, Eredmények, kiütközött, Randelovic, hatodikok, hajrázott, újbudaiak, különbség, mérkőzést, Dubrovnik, tudásbeli, szövetség, főtáblás, negyedik, alakulat, vezetett, együttes, Brguljan, góldobói, Szolnoki, európai szövetség, magyar csapat, első negyed, hevesi alakulat, negyedik helyre, német Spandau, újbudaiak jelenleg, oda-vissza alapon, Kovács, A-Híd OSC Újbuda12-10, Bajnokok Ligájában,
2018.01.13. 20:24
korábban, meccseit, rendezik, góldobói, együttes, játszott, jelenleg, szorossá, jelentős, Erdélyi, forduló, Rasovic, európai, csoport, főtábla, Spandau, Szolnok, sorozat, feljött, csoport, közötti, holland, január, magyar, alapon, Újbuda, csapat, olykor, horvát, igazán, vissza, rendre, Kovács, góllal, Jadran, helyre, Sikere, hevesi, játszi, nyomán, góllal, negyed, szoros, csapat, magyar, horvát, Alphen, Kovács, magát, utána, tenni, tudta, Hárai, nyert, Recco, Dózsa, olasz, Seman, német, három, Csak, négy, volt, mögé, Nagy, Eger, első, Eger, Bedő, AZC, oda, Jug, Híd, már, OSC, jól, OSC, bár, ról, két, Pro, nem, két, Gór, holland OSC helyre, európai helyre főcsoportjukban, két OSC Nagy, jól horvát tudásbeli, Hosnyánszky magát szorossá, vezetett már tenni, hajrázott Vlahopulosz játszott, volt OSC főtáblás, könnyedséggel góldobói montenegrói, német újbudaiak játszott, Újbuda nyomán vezetett, csoportjában két volt, Vlahopulosz nem Dózsa, már Híd Szolnoki, Hosnyánszky két ról, feljött alakulat Bedő, hatodikok forduló OSC, közötti Dubrovnik első, magyar szövetség hajrázott, nyert nem góldobói, fordulójának január OSC, meccseit vissza már, honlapjáról nyomán oda, első horvát német, kiütközött nyomán Seman, Vlahopulosz nyolccsapatos két, OSC mérkőzést jelentős, Bedő nyomán horvát, tudta korábban tudta, Bedő visszatornászta magát, mérkőzést csoportjában újbudaiak, montenegrói Erdélyi magát, két közötti góldobói, AZC góldobói volt, magyar sorozat sorozat, sorozat Újbuda holland, Szolnok sorozat negyed, Dózsa meccseit Brguljan, korábban főcsoportjukban horvát, két Bedő igazán, Kovács nyolccsapatos Sikere, Nagy Randelovic OSC, igazán Eredmények csoport, mögé két Kovács, szoros szoros honlapjáról, fordulójának fordulójának hevesi, horvát január visszatornászta, újbudaiak alakulat góldobói, főtábla csapat góldobói, OSC Újbuda mérkőzést, csoport mérkőzést, negyedik körmérkőzéses, főcsoportjukban szorossá, Pro igazán, csoport Erdélyi, jelentős feljött, nyolccsapatos nem, csoportjában hajrázott, nyolccsapatos kiütközött, nyert góllal, Sikere Dózsa, tenni négy, nyolccsapatos honlapjáról, együttes Erdélyi, visszatornászta Csak, igazán holland, két nyert, Újbuda két, csoportjában holland, alapon olykor, volt Nagy, OSC első, volt Gór, Gór Eger, kiütközött Hárai, Szolnok utána, alapon Randelovic, olykor igazán, alakulat volt, AZC együttes, nyomán főtábla, utána Jadran, Randelovic tudásbeli, vissza szövetség, csapat könnyedséggel, utána holland, első negyed, együttes horvát, negyed góldobói, horvát Recco, körmérkőzéses OSC, közötti olykor, fordulójának két, körmérkőzéses meccseit, német már, igazán csoport, együttes vezetett, ról csoport, sorozat alapon, negyed csoportjában, csapat szorossá, igazán Erdélyi, Pro Nagy, könnyedséggel hevesi, Randelovic vissza, jelentős újbudaiak, magyar Csak, horvát igazán, Dózsa utána, volt igazán, játszi szorossá, OSC OSC, Jadran Bedő, Erdélyi két, Erdélyi két, nyolccsapatos Eger, jelenleg Jadran, főtáblás rendezik, főtábla alakulat, oda igazán, olasz vezetett, Kovács együttes, könnyedséggel jelentős, Seman német, nyolccsapatos helyre, góldobói csapat, OSC negyedik, góllal alapon, montenegrói OSC, január csoport, már horvát, rendezik vezetett, montenegrói csapat, horvát alapon, Hárai Spandau, visszatornászta Újbuda, szoros magát, Hárai magyar, nyolccsapatos Újbuda, feljött Vlahopulosz, csoportjában nyert, Hárai két, ról rendezik, január nyolccsapatos, negyedik OSC, magyar kiütközött, közötti Seman, jelentős vissza, Szolnoki Bedő, könnyedséggel Gór,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,