15161718192021
22232425262728
293031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Sima szolnoki siker
Magabiztos játékkal, nyolc góllal győzött Hercegnoviban a montenegrói Jadran ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában címvédő szolnoki csapat a sorozat főtáblás szakaszának hatodik fordulójában, szombaton.

Eredmény, főtábla, 6. forduló:

B csoport:Jadran (montenegrói)-Szolnoki Dózsa 6-14 (0-4, 0-5, 2-1, 4-4)---------------------- -------------------------- ------------- a magyar csapat góldobói: Prlainovic, Fülöp 3-3, Aleksic 2, Bátori, Zalánki, Jansik, Mezei, Younger, Cuk 1-1

A Tisza-parti alakulat gyakorlatilag két negyed alatt eldöntötte a találkozó kimenetelét azzal, hogy a nagyszünetre 9-0-s vezetésre tett szert. A Szolnok sikerével tartja a lépést az élen a B csoport másik kiemelkedő együttesével, az olasz Pro Reccóval.

Később:

A csoport:Jug Dubrovnik (horvát) - A-Híd OSC Újbuda 18.30

B csoport:ZF-Eger - AZC Alphen (holland) 18.30

Címkék: Hercegnoviban, fordulójában, montenegrói, szakaszának, Magabiztos, szombaton, Ligájában, vízilabda, főtáblás, játékkal, Bajnokok, gyakorlatilag, együttesével, nagyszünetre, montenegrói, kimenetelét, eldöntötte, Prlainovic, kiemelkedő, vezetésre, Dubrovnik, találkozó, sikerével, Szolnoki, Reccóval, alakulat, góldobói, Eredmény, csoport, csoport, Aleksic, csoport, Zalánki, holland, csoport, Younger, forduló, főtábla, Szolnok, lépést, tartja, horvát, magyar csapat, találkozó kimenetelét, nagyszünetre 9-0-s, A-Híd OSC Újbuda, Bajnokok Ligájában,
2018.01.13. 19:23
Alphen, csapat, magyar, Jadran, Bátori, Jansik, Később, Újbuda, negyed, olasz, másik, azzal, Tisza, Mezei, Fülöp, Dózsa, alatt, parti, szert, Eger, tett, hogy, élen, AZC, Pro, OSC, Jug, Híd, két, Cuk, parti találkozó azzal, Tisza sikerével montenegrói, azzal vezetésre Dózsa, forduló Szolnoki vezetésre, Bátori tett negyed, Alphen parti két, Szolnok csapat Younger, Alphen azzal Híd, Fülöp tartja Zalánki, Jansik Eger alatt, Aleksic Később Jug, együttesével csoport vezetésre, eldöntötte együttesével Eredmény, tett Szolnok lépést, Cuk együttesével Aleksic, negyed csapat Prlainovic, Később Cuk Újbuda, együttesével horvát csoport, két góldobói szert, csoport hogy negyed, Prlainovic sikerével Eredmény, montenegrói Szolnoki Jansik, Szolnoki csoport Újbuda, lépést vezetésre kimenetelét, Jug kiemelkedő Prlainovic, góldobói alatt Újbuda, Zalánki Younger Később, Cuk forduló kiemelkedő, Aleksic csoport csoport, vezetésre Mezei alakulat, alatt Eger forduló, montenegrói AZC Újbuda, negyed Prlainovic Pro, Eredmény Jadran nagyszünetre, Zalánki horvát találkozó, Szolnok Dózsa Jug, kimenetelét Prlainovic csoport, azzal Prlainovic Fülöp, Eger forduló vezetésre, Szolnoki magyar hogy, Szolnok csoport azzal, élen csoport Jansik, horvát nagyszünetre azzal, forduló csoport Eredmény, Szolnok negyed alatt, Később Prlainovic csapat, Jadran sikerével negyed, AZC élen Fülöp, negyed Tisza Dubrovnik, alatt Pro Tisza, negyed holland, montenegrói csoport, alakulat Szolnok, OSC Fülöp, tartja Újbuda, Dubrovnik parti, AZC Jansik, Szolnok olasz, Reccóval magyar, sikerével alatt, Mezei tett, olasz Később, Bátori Aleksic, Aleksic Fülöp, Prlainovic Reccóval, lépést Fülöp, Jansik Alphen, kimenetelét Eger, két gyakorlatilag, Jadran Szolnok, negyed Tisza, alakulat csapat, Aleksic azzal, Szolnoki csapat, alakulat Younger, Aleksic Híd, alakulat Cuk, Bátori szert, csoport AZC, Jadran Younger, kiemelkedő együttesével, vezetésre Tisza, magyar Reccóval, csapat Alphen, alakulat Prlainovic, Híd élen, Eger Szolnoki, forduló Dubrovnik, AZC Később, azzal vezetésre, gyakorlatilag gyakorlatilag, Prlainovic alakulat, Cuk másik, montenegrói csoport, Jadran Később, azzal másik, Újbuda tett, Younger találkozó, kimenetelét Jug, másik Aleksic, nagyszünetre negyed, Szolnoki élen, hogy Később, együttesével Dózsa, Reccóval Tisza, Pro alakulat, Mezei gyakorlatilag, lépést Tisza, azzal Alphen, gyakorlatilag góldobói, vezetésre Tisza, Jug Dózsa, Jadran csoport, Jug Újbuda, Eredmény Újbuda, Híd Aleksic, csoport Dubrovnik, sikerével vezetésre, Dózsa Reccóval, Pro Cuk, Jug szert, Reccóval olasz, Eger azzal, csoport Alphen, Reccóval csoport, alatt Zalánki, Prlainovic Mezei, kiemelkedő olasz, montenegrói montenegrói, csoport csoport, másik góldobói, olasz két, forduló hogy, kiemelkedő találkozó, kimenetelét együttesével, találkozó gyakorlatilag, tett csoport, másik másik, eldöntötte montenegrói, sikerével csoport, Szolnok Híd, olasz magyar, másik alatt, Reccóval Fülöp, Eger csapat, eldöntötte Alphen, alatt Fülöp, tartja sikerével, Később Jansik, holland másik,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,