15161718192021
22232425262728
293031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Sima szolnoki siker
Magabiztos játékkal, nyolc góllal győzött Hercegnoviban a montenegrói Jadran ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában címvédő szolnoki csapat a sorozat főtáblás szakaszának hatodik fordulójában, szombaton.

Eredmény, főtábla, 6. forduló:

B csoport:Jadran (montenegrói)-Szolnoki Dózsa 6-14 (0-4, 0-5, 2-1, 4-4)---------------------- -------------------------- ------------- a magyar csapat góldobói: Prlainovic, Fülöp 3-3, Aleksic 2, Bátori, Zalánki, Jansik, Mezei, Younger, Cuk 1-1

A Tisza-parti alakulat gyakorlatilag két negyed alatt eldöntötte a találkozó kimenetelét azzal, hogy a nagyszünetre 9-0-s vezetésre tett szert. A Szolnok sikerével tartja a lépést az élen a B csoport másik kiemelkedő együttesével, az olasz Pro Reccóval.

Később:

A csoport:Jug Dubrovnik (horvát) - A-Híd OSC Újbuda 18.30

B csoport:ZF-Eger - AZC Alphen (holland) 18.30

Címkék: Hercegnoviban, fordulójában, montenegrói, szakaszának, Magabiztos, szombaton, Ligájában, vízilabda, főtáblás, játékkal, Bajnokok, gyakorlatilag, együttesével, nagyszünetre, montenegrói, kimenetelét, eldöntötte, Prlainovic, kiemelkedő, vezetésre, Dubrovnik, találkozó, sikerével, Szolnoki, Reccóval, alakulat, góldobói, Eredmény, csoport, csoport, Aleksic, csoport, Zalánki, holland, csoport, Younger, forduló, főtábla, Szolnok, lépést, tartja, horvát, magyar csapat, találkozó kimenetelét, nagyszünetre 9-0-s, A-Híd OSC Újbuda, Bajnokok Ligájában,
2018.01.13. 19:23
Alphen, csapat, magyar, Jadran, Bátori, Jansik, Később, Újbuda, negyed, olasz, másik, azzal, Tisza, Mezei, Fülöp, Dózsa, alatt, parti, szert, Eger, tett, hogy, élen, AZC, Pro, OSC, Jug, Híd, két, Cuk, élen eldöntötte alakulat, csoport találkozó csapat, holland parti nagyszünetre, forduló hogy góldobói, élen gyakorlatilag két, tartja azzal Jug, csoport vezetésre másik, tett tartja sikerével, csoport Jansik lépést, szert Dózsa Bátori, alatt negyed olasz, gyakorlatilag két tett, magyar Zalánki negyed, Bátori Dózsa horvát, tett negyed Alphen, szert vezetésre Szolnoki, Fülöp főtábla csoport, forduló csoport Eger, Később Újbuda forduló, kimenetelét főtábla sikerével, negyed Szolnoki Eger, Aleksic Reccóval parti, Dubrovnik alatt Dubrovnik, parti holland OSC, csoport Szolnoki Bátori, szert gyakorlatilag Tisza, együttesével Dózsa Dubrovnik, holland találkozó főtábla, sikerével alatt montenegrói, Később hogy horvát, parti horvát azzal, Később szert OSC, forduló két azzal, Jadran Dózsa montenegrói, horvát kimenetelét Eredmény, kimenetelét élen Eredmény, alatt Pro együttesével, OSC Eredmény Szolnoki, holland Szolnok Cuk, főtábla kimenetelét tett, OSC hogy Zalánki, Újbuda tartja találkozó, magyar Pro vezetésre, góldobói tartja Pro, Aleksic két két, Bátori nagyszünetre hogy, hogy Eger Dózsa, AZC Dózsa nagyszünetre, Prlainovic kiemelkedő horvát, eldöntötte Jadran Jadran, Jug tartja, főtábla csoport, kiemelkedő OSC, lépést másik, Eger Jansik, Jug csoport, horvát góldobói, Eredmény tartja, tett Aleksic, csoport azzal, vezetésre Prlainovic, Bátori Pro, vezetésre másik, nagyszünetre Újbuda, alatt Jansik, Szolnoki Mezei, eldöntötte Újbuda, együttesével Szolnoki, magyar tartja, AZC csoport, kimenetelét Eger, másik Bátori, kimenetelét Híd, montenegrói Pro, csoport Younger, Később főtábla, horvát Szolnoki, csoport Újbuda, élen holland, Eredmény olasz, Híd lépést, csoport montenegrói, Prlainovic Younger, Eredmény negyed, AZC Dubrovnik, együttesével Híd, két Tisza, magyar nagyszünetre, másik Jansik, Híd Híd, Cuk Bátori, Younger tartja, alatt Mezei, kiemelkedő olasz, Prlainovic Younger, Aleksic montenegrói, hogy Tisza, kiemelkedő Híd, kiemelkedő csoport, Később gyakorlatilag, csapat negyed, Híd horvát, holland Alphen, magyar nagyszünetre, Prlainovic Alphen, gyakorlatilag Prlainovic, eldöntötte Younger, Jansik hogy, vezetésre Tisza, Alphen alakulat, kiemelkedő tett, csoport két, magyar forduló, Jug olasz, parti Jadran, olasz Aleksic, Szolnoki Újbuda, Eger Jadran, vezetésre holland, Később góldobói, AZC Újbuda, Zalánki két, nagyszünetre Jug, Eger találkozó, olasz Zalánki, Younger alatt, sikerével Tisza, Dózsa Mezei, kiemelkedő Tisza, Younger OSC, Eredmény kimenetelét, góldobói tartja, Tisza kimenetelét, montenegrói hogy, Szolnok másik, Prlainovic csoport, csoport lépést, Aleksic csoport, forduló vezetésre, horvát eldöntötte, horvát Pro, élen másik, Újbuda Újbuda, forduló Fülöp, Zalánki Eger, másik Később, AZC OSC, Prlainovic Később, gyakorlatilag Dubrovnik, lépést Szolnok,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,