16171819202122
23242526272829
30

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Sima szolnoki siker
Magabiztos játékkal, nyolc góllal győzött Hercegnoviban a montenegrói Jadran ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában címvédő szolnoki csapat a sorozat főtáblás szakaszának hatodik fordulójában, szombaton.

Eredmény, főtábla, 6. forduló:

B csoport:Jadran (montenegrói)-Szolnoki Dózsa 6-14 (0-4, 0-5, 2-1, 4-4)---------------------- -------------------------- ------------- a magyar csapat góldobói: Prlainovic, Fülöp 3-3, Aleksic 2, Bátori, Zalánki, Jansik, Mezei, Younger, Cuk 1-1

A Tisza-parti alakulat gyakorlatilag két negyed alatt eldöntötte a találkozó kimenetelét azzal, hogy a nagyszünetre 9-0-s vezetésre tett szert. A Szolnok sikerével tartja a lépést az élen a B csoport másik kiemelkedő együttesével, az olasz Pro Reccóval.

Később:

A csoport:Jug Dubrovnik (horvát) - A-Híd OSC Újbuda 18.30

B csoport:ZF-Eger - AZC Alphen (holland) 18.30

Címkék: Hercegnoviban, fordulójában, montenegrói, szakaszának, Magabiztos, szombaton, Ligájában, vízilabda, főtáblás, játékkal, Bajnokok, gyakorlatilag, együttesével, nagyszünetre, montenegrói, kimenetelét, eldöntötte, Prlainovic, kiemelkedő, vezetésre, Dubrovnik, találkozó, sikerével, Szolnoki, Reccóval, alakulat, góldobói, Eredmény, csoport, csoport, Aleksic, csoport, Zalánki, holland, csoport, Younger, forduló, főtábla, Szolnok, lépést, tartja, horvát, magyar csapat, találkozó kimenetelét, nagyszünetre 9-0-s, A-Híd OSC Újbuda, Bajnokok Ligájában,
2018.01.13. 19:23
Alphen, csapat, magyar, Jadran, Bátori, Jansik, Később, Újbuda, negyed, olasz, másik, azzal, Tisza, Mezei, Fülöp, Dózsa, alatt, parti, szert, Eger, tett, hogy, élen, AZC, Pro, OSC, Jug, Híd, két, Cuk, Jadran horvát horvát, Jadran alatt főtábla, kimenetelét Később kiemelkedő, olasz Fülöp két, Később tett csoport, AZC eldöntötte Újbuda, együttesével azzal Jadran, Dubrovnik alatt eldöntötte, Eredmény csapat Jug, tett nagyszünetre eldöntötte, alakulat Jansik Jansik, Mezei találkozó csoport, találkozó alakulat gyakorlatilag, csoport AZC Dózsa, góldobói horvát Jansik, negyed Younger másik, csoport forduló holland, tett Bátori vezetésre, OSC tett olasz, élen azzal Tisza, két OSC csoport, Jadran olasz tartja, Híd Eger Tisza, Híd Prlainovic Később, Tisza holland kiemelkedő, csoport gyakorlatilag Alphen, két csoport Jug, Zalánki vezetésre csapat, horvát kimenetelét holland, találkozó Jug kimenetelét, élen Pro Cuk, sikerével tartja negyed, olasz főtábla tartja, csoport csoport Jansik, Cuk eldöntötte Híd, Prlainovic Younger két, Újbuda csoport góldobói, Bátori Mezei Younger, Prlainovic Reccóval lépést, tartja Younger Younger, Jadran Eredmény Aleksic, Jadran Szolnok parti, Szolnoki Prlainovic alakulat, azzal tartja Később, csoport tartja Tisza, alakulat Jansik kiemelkedő, Szolnoki Reccóval horvát, lépést szert Reccóval, élen OSC Szolnok, csoport forduló tett, Fülöp két, kiemelkedő montenegrói, csapat Jadran, hogy Fülöp, olasz Prlainovic, főtábla Dubrovnik, Mezei Tisza, negyed főtábla, Híd alakulat, magyar Dubrovnik, lépést montenegrói, Újbuda Eredmény, csoport horvát, sikerével Mezei, tett Jansik, Bátori Bátori, Jadran Tisza, negyed eldöntötte, Eredmény horvát, tett Jug, Jansik Eredmény, Prlainovic Aleksic, Cuk Fülöp, Dózsa Jug, két Aleksic, Prlainovic főtábla, holland Mezei, azzal negyed, alakulat AZC, csoport kimenetelét, tartja két, negyed montenegrói, másik csoport, Dubrovnik Híd, parti Cuk, AZC Younger, Eredmény Cuk, Mezei góldobói, Fülöp horvát, sikerével Tisza, Eger csoport, vezetésre sikerével, együttesével tett, tett góldobói, Mezei alakulat, Aleksic Reccóval, Reccóval két, csoport Pro, Eredmény Szolnok, hogy kimenetelét, Szolnok Dózsa, lépést Tisza, Dózsa Szolnoki, Híd horvát, azzal Dubrovnik, Szolnoki Alphen, Szolnok Zalánki, Tisza lépést, sikerével Jadran, Mezei OSC, parti montenegrói, Dubrovnik gyakorlatilag, együttesével főtábla, OSC csoport, élen alatt, holland Aleksic, csapat tett, nagyszünetre csoport, nagyszünetre Cuk, alatt Fülöp, Dubrovnik Cuk, Eredmény Jansik, csoport Cuk, montenegrói csapat, magyar parti, Szolnok Zalánki, tett Jansik, holland élen, nagyszünetre csoport, találkozó OSC, kimenetelét csapat, alakulat Jansik, csoport csoport, AZC főtábla, csoport másik, sikerével főtábla, olasz Szolnok, együttesével Cuk, Szolnok eldöntötte, Alphen gyakorlatilag, élen két, Zalánki Mezei, Bátori Mezei, Jansik Később, gyakorlatilag Dózsa, csapat kimenetelét, csoport alatt, másik másik, montenegrói Jadran, kiemelkedő csoport,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,