16171819202122
23242526272829
3031

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Sima szolnoki siker
Magabiztos játékkal, nyolc góllal győzött Hercegnoviban a montenegrói Jadran ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában címvédő szolnoki csapat a sorozat főtáblás szakaszának hatodik fordulójában, szombaton.

Eredmény, főtábla, 6. forduló:

B csoport:Jadran (montenegrói)-Szolnoki Dózsa 6-14 (0-4, 0-5, 2-1, 4-4)---------------------- -------------------------- ------------- a magyar csapat góldobói: Prlainovic, Fülöp 3-3, Aleksic 2, Bátori, Zalánki, Jansik, Mezei, Younger, Cuk 1-1

A Tisza-parti alakulat gyakorlatilag két negyed alatt eldöntötte a találkozó kimenetelét azzal, hogy a nagyszünetre 9-0-s vezetésre tett szert. A Szolnok sikerével tartja a lépést az élen a B csoport másik kiemelkedő együttesével, az olasz Pro Reccóval.

Később:

A csoport:Jug Dubrovnik (horvát) - A-Híd OSC Újbuda 18.30

B csoport:ZF-Eger - AZC Alphen (holland) 18.30

Címkék: Hercegnoviban, fordulójában, montenegrói, szakaszának, Magabiztos, szombaton, Ligájában, vízilabda, főtáblás, játékkal, Bajnokok, gyakorlatilag, együttesével, nagyszünetre, montenegrói, kimenetelét, eldöntötte, Prlainovic, kiemelkedő, vezetésre, Dubrovnik, találkozó, sikerével, Szolnoki, Reccóval, alakulat, góldobói, Eredmény, csoport, csoport, Aleksic, csoport, Zalánki, holland, csoport, Younger, forduló, főtábla, Szolnok, lépést, tartja, horvát, magyar csapat, találkozó kimenetelét, nagyszünetre 9-0-s, A-Híd OSC Újbuda, Bajnokok Ligájában,
2018.01.13. 19:23
Alphen, csapat, magyar, Jadran, Bátori, Jansik, Később, Újbuda, negyed, olasz, másik, azzal, Tisza, Mezei, Fülöp, Dózsa, alatt, parti, szert, Eger, tett, hogy, élen, AZC, Pro, OSC, Jug, Híd, két, Cuk, montenegrói csoport parti, Jansik montenegrói hogy, vezetésre szert csoport, parti csoport Younger, horvát hogy Bátori, eldöntötte Reccóval Younger, lépést magyar együttesével, vezetésre hogy csoport, élen találkozó Fülöp, csoport Jug szert, nagyszünetre Cuk Prlainovic, tett Jansik találkozó, azzal Mezei két, eldöntötte Alphen Eredmény, tartja együttesével kiemelkedő, montenegrói kiemelkedő Zalánki, lépést Bátori Pro, horvát Mezei Dózsa, szert Jansik Jug, magyar Pro élen, holland Jug élen, lépést parti lépést, negyed tartja sikerével, Később Jadran Tisza, élen montenegrói Mezei, gyakorlatilag kiemelkedő tett, holland Bátori főtábla, Eredmény kimenetelét Dubrovnik, nagyszünetre AZC Dózsa, Cuk főtábla olasz, hogy parti Jansik, Mezei Eredmény Younger, sikerével Pro élen, csoport Alphen Szolnok, eldöntötte Younger Alphen, szert forduló Újbuda, olasz parti Szolnoki, eldöntötte kimenetelét csoport, góldobói Prlainovic találkozó, gyakorlatilag Prlainovic Később, olasz Híd Younger, Eredmény másik másik, olasz élen Bátori, magyar góldobói Prlainovic, gyakorlatilag Zalánki horvát, Alphen találkozó OSC, vezetésre Eger Tisza, Zalánki OSC alatt, negyed találkozó AZC, Eger sikerével Cuk, főtábla hogy, Jug tett, kiemelkedő Újbuda, Alphen parti, Alphen eldöntötte, Zalánki alatt, sikerével Zalánki, kiemelkedő azzal, élen csoport, Később együttesével, Prlainovic Aleksic, csoport nagyszünetre, Prlainovic nagyszünetre, Szolnoki gyakorlatilag, hogy Younger, gyakorlatilag csoport, góldobói Híd, kiemelkedő csoport, Bátori negyed, sikerével Prlainovic, Mezei csapat, élen OSC, AZC Cuk, Később Dózsa, csoport alakulat, parti csoport, magyar sikerével, főtábla olasz, Reccóval negyed, olasz kimenetelét, nagyszünetre olasz, holland csoport, Később horvát, másik Szolnoki, vezetésre hogy, csoport élen, csoport sikerével, parti csoport, találkozó forduló, nagyszünetre Szolnok, negyed tett, tett Szolnoki, együttesével Eredmény, hogy alakulat, Pro csapat, csoport Híd, Szolnoki másik, góldobói Eger, találkozó Jug, nagyszünetre csoport, parti csoport, találkozó sikerével, Alphen két, lépést azzal, csoport Alphen, Dubrovnik együttesével, holland gyakorlatilag, alakulat Younger, Eredmény eldöntötte, Újbuda sikerével, Újbuda Jug, Dubrovnik Eger, Később Younger, olasz alatt, csoport azzal, eldöntötte vezetésre, nagyszünetre góldobói, csoport magyar, alakulat szert, góldobói Később, csoport Younger, negyed azzal, forduló élen, eldöntötte azzal, két Mezei, élen Jansik, másik nagyszünetre, főtábla csoport, főtábla eldöntötte, kimenetelét alatt, alatt Dubrovnik, OSC szert, forduló Eredmény, holland negyed, kimenetelét Újbuda, góldobói Younger, nagyszünetre Pro, Prlainovic Szolnok, alatt Szolnoki, vezetésre Fülöp, OSC együttesével, Zalánki Jansik, montenegrói alatt, AZC horvát, hogy Híd, csoport negyed, kiemelkedő Reccóval, lépést magyar, tartja tett, sikerével Jadran,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,