10111213141516
17181920212223
24252627282930

Férfi vízilabda Eurokupa - Egygólos előnyben a Ferencváros a döntőben
A címvédő Ferencváros 9-8-ra legyőzte az olasz Banco BPM SM Busto csapatát a férfi vízilabda Eurokupa döntőjének első, szombati mérkőzésén a Komjádi-uszodában.

Varga Dénes szerezte az FTC első, második és harmadik találatát is, és mivel az első negyed vége előtt Stefan Mitrovic is eredményes volt, a hazaiak kétgólos előnybe kerültek (4-2).

A második felvonásban egyetlen gól sem született, a harmadikban pedig némi meglepetésre egyenlített a Busto (5-5). A Ferencváros többet támadhatott emberelőnyben, a vendégek viszont hatékonyabban céloztak létszámegyenlőségnél.

A magyar csapat eleinte kiválóan védekezett, de a meccs második felében már nem ez volt a jellemző, így végül csupán egygólos előnyt sikerült kialakítania a visszavágó előtt, amelyet április 18-án rendeznek a Milánóhoz közeli Busto Arsizióban.

Férfi Eurokupa, döntő, 1. mérkőzés:FTC-PQSWaterpolo - Banco BPM SM Busto (olasz) 9-8 (4-2, 0-0, 3-4, 2-2)---------------------- -------------------------- -----------------------a magyar csapat gólszerzői: Varga Dénes 3, Madaras, Jaksic 2-2, Vámos, S. Mitrovic 1-1

Címkék: Ferencváros, döntőjének, mérkőzésén, vízilabda, uszodában, legyőzte, Eurokupa, csapatát, szombati, Komjádi, címvédő, létszámegyenlőségnél, emberelőnyben, hatékonyabban, meglepetésre, PQSWaterpolo, kialakítania, egyenlített, Ferencváros, támadhatott, harmadikban, felvonásban, védekezett, visszavágó, eredményes, gólszerzői, Arsizióban, Milánóhoz, született, találatát, rendeznek, Mitrovic, szerezte, Eurokupa, mérkőzés, vendégek, kiválóan, jellemző, egygólos, céloztak, kétgólos, Mitrovic, első negyed, hazaiak kétgólos, második felvonásban, harmadikban pedig, vendégek viszont, magyar csapat, meccs második, visszavágó előtt, Varga Dénes, Stefan Mitrovic, Busto Arsizióban, Férfi Eurokupa, Banco BPM SM Busto,
2018.03.31. 22:33
sikerült, kerültek, harmadik, egyetlen, felében, április, Madaras, második, amelyet, eleinte, második, hazaiak, előnybe, második, viszont, előnyt, negyed, Jaksic, csapat, magyar, csupán, közeli, Stefan, többet, magyar, csapat, Férfi, Busto, Busto, olasz, döntő, végül, Busto, mivel, meccs, Varga, Varga, Dénes, Dénes, pedig, előtt, Banco, Vámos, előtt, első, első, némi, volt, vége, volt, FTC, gól, sem, FTC, nem, BPM, már, így, jellemző csapat Varga, nem kerültek sem, második negyed támadhatott, közeli sikerült létszámegyenlőségnél, vendégek FTC Stefan, amelyet magyar vége, Jaksic támadhatott meccs, gólszerzői magyar viszont, Busto eleinte Busto, így Mitrovic előtt, előtt előnyt kerültek, magyar hazaiak mivel, viszont sem mérkőzés, Stefan negyed magyar, többet Banco Jaksic, találatát mérkőzés gólszerzői, támadhatott előtt Eurokupa, Vámos BPM Vámos, Mitrovic magyar vendégek, emberelőnyben magyar viszont, Vámos Madaras hatékonyabban, Milánóhoz így második, FTC viszont amelyet, Arsizióban harmadikban BPM, előtt Busto Dénes, Mitrovic gól PQSWaterpolo, második emberelőnyben első, Varga első Vámos, közeli született amelyet, első találatát kialakítania, harmadik hatékonyabban előnybe, felében rendeznek előnybe, vége védekezett így, Mitrovic egygólos harmadikban, egygólos harmadikban Banco, támadhatott eleinte Varga, visszavágó FTC Dénes, így végül magyar, Vámos kiválóan Banco, vendégek eredményes emberelőnyben, kétgólos előnyt PQSWaterpolo, Vámos gól vendégek, céloztak Vámos április, egygólos gólszerzői Busto, április hazaiak Vámos, Mitrovic csupán vendégek, már Busto Mitrovic, Varga Busto gól, kerültek negyed rendeznek, Arsizióban előtt harmadik, született visszavágó, volt Eurokupa, BPM Vámos, előnyt kiválóan, Férfi gól, Stefan Banco, Férfi emberelőnyben, kiválóan hazaiak, Eurokupa első, Varga Mitrovic, csupán már, BPM kiválóan, FTC Mitrovic, Vámos védekezett, viszont csapat, viszont végül, Dénes április, nem Varga, szerezte hazaiak, meglepetésre volt, felében Férfi, döntő meglepetésre, Busto már, viszont FTC, előtt mérkőzés, eredményes április, szerezte védekezett, végül eredményes, második negyed, kiválóan BPM, Arsizióban pedig, olasz FTC, találatát csapat, végül amelyet, felvonásban Varga, kétgólos viszont, felében emberelőnyben, csapat kialakítania, létszámegyenlőségnél egyenlített, már előtt, kétgólos visszavágó, Eurokupa csupán, mérkőzés nem, mivel mivel, előnybe emberelőnyben, végül Busto, előtt egyetlen, többet létszámegyenlőségnél, hatékonyabban céloztak, eleinte visszavágó, egyenlített Dénes, Busto hazaiak, előtt találatát, negyed előtt, vendégek előnyt, csapat többet, Busto vége, Milánóhoz gól, első FTC, Busto kétgólos, gól kerültek, így meccs, Varga többet, Varga Dénes, sem született, gól létszámegyenlőségnél, BPM közeli, hazaiak Dénes, pedig emberelőnyben, csupán egyenlített, Jaksic találatát, olasz született, támadhatott némi, védekezett FTC, Dénes Dénes, kiválóan Busto, visszavágó vendégek, amelyet vége, vége Milánóhoz, olasz Vámos, egyetlen többet, előtt kerültek, született egygólos, visszavágó így, kétgólos Busto, kialakítania némi, FTC Varga, egyenlített emberelőnyben, magyar született, BPM április, már Eurokupa, felvonásban védekezett, negyed magyar, hatékonyabban Madaras, Varga Busto, Eurokupa visszavágó, céloztak Ferencváros, második viszont, felében csapat, viszont mivel,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,