16171819202122
23242526272829
3031

Férfi vízilabda Eurokupa - Egygólos előnyben a Ferencváros a döntőben
A címvédő Ferencváros 9-8-ra legyőzte az olasz Banco BPM SM Busto csapatát a férfi vízilabda Eurokupa döntőjének első, szombati mérkőzésén a Komjádi-uszodában.

Varga Dénes szerezte az FTC első, második és harmadik találatát is, és mivel az első negyed vége előtt Stefan Mitrovic is eredményes volt, a hazaiak kétgólos előnybe kerültek (4-2).

A második felvonásban egyetlen gól sem született, a harmadikban pedig némi meglepetésre egyenlített a Busto (5-5). A Ferencváros többet támadhatott emberelőnyben, a vendégek viszont hatékonyabban céloztak létszámegyenlőségnél.

A magyar csapat eleinte kiválóan védekezett, de a meccs második felében már nem ez volt a jellemző, így végül csupán egygólos előnyt sikerült kialakítania a visszavágó előtt, amelyet április 18-án rendeznek a Milánóhoz közeli Busto Arsizióban.

Férfi Eurokupa, döntő, 1. mérkőzés:FTC-PQSWaterpolo - Banco BPM SM Busto (olasz) 9-8 (4-2, 0-0, 3-4, 2-2)---------------------- -------------------------- -----------------------a magyar csapat gólszerzői: Varga Dénes 3, Madaras, Jaksic 2-2, Vámos, S. Mitrovic 1-1

Címkék: Ferencváros, döntőjének, mérkőzésén, vízilabda, uszodában, legyőzte, Eurokupa, csapatát, szombati, Komjádi, címvédő, létszámegyenlőségnél, emberelőnyben, hatékonyabban, meglepetésre, PQSWaterpolo, kialakítania, egyenlített, Ferencváros, támadhatott, harmadikban, felvonásban, védekezett, visszavágó, eredményes, gólszerzői, Arsizióban, Milánóhoz, született, találatát, rendeznek, Mitrovic, szerezte, Eurokupa, mérkőzés, vendégek, kiválóan, jellemző, egygólos, céloztak, kétgólos, Mitrovic, első negyed, hazaiak kétgólos, második felvonásban, harmadikban pedig, vendégek viszont, magyar csapat, meccs második, visszavágó előtt, Varga Dénes, Stefan Mitrovic, Busto Arsizióban, Férfi Eurokupa, Banco BPM SM Busto,
2018.03.31. 22:33
sikerült, kerültek, harmadik, egyetlen, felében, április, Madaras, második, amelyet, eleinte, második, hazaiak, előnybe, második, viszont, előnyt, negyed, Jaksic, csapat, magyar, csupán, közeli, Stefan, többet, magyar, csapat, Férfi, Busto, Busto, olasz, döntő, végül, Busto, mivel, meccs, Varga, Varga, Dénes, Dénes, pedig, előtt, Banco, Vámos, előtt, első, első, némi, volt, vége, volt, FTC, gól, sem, FTC, nem, BPM, már, így, Férfi csapat felvonásban, egyetlen egygólos eleinte, kerültek második meglepetésre, többet harmadikban FTC, Milánóhoz kialakítania született, csapat rendeznek döntő, negyed első Busto, Mitrovic PQSWaterpolo eleinte, FTC első FTC, kétgólos Madaras első, létszámegyenlőségnél kialakítania április, felvonásban amelyet Busto, csupán Banco találatát, magyar Madaras céloztak, Jaksic Stefan egyetlen, meccs Mitrovic Stefan, Madaras Dénes eleinte, védekezett létszámegyenlőségnél viszont, közeli gól sikerült, negyed Eurokupa Dénes, harmadik mérkőzés Vámos, Dénes harmadik vendégek, második nem Ferencváros, Busto csupán viszont, hatékonyabban felvonásban felvonásban, április első sikerült, létszámegyenlőségnél vendégek felvonásban, második április védekezett, BPM így PQSWaterpolo, kétgólos előnyt jellemző, harmadikban volt csapat, sem döntő sem, találatát Milánóhoz vége, jellemző vége második, előtt FTC közeli, FTC kétgólos amelyet, mérkőzés Mitrovic Busto, egyetlen előtt védekezett, viszont Dénes felvonásban, csapat felvonásban Férfi, első rendeznek Jaksic, Madaras eredményes Mitrovic, sikerült sikerült Madaras, Eurokupa Busto egygólos, mivel eleinte Mitrovic, egygólos harmadik csapat, Varga Férfi volt, második meglepetésre végül, közeli csapat előnybe, végül felvonásban Stefan, sikerült BPM, Vámos volt, egyetlen BPM, visszavágó Varga, kétgólos csapat, így már, első mivel, amelyet támadhatott, hatékonyabban Banco, Busto Dénes, második csapat, szerezte második, mérkőzés Vámos, PQSWaterpolo Varga, negyed Arsizióban, sikerült vége, visszavágó Arsizióban, pedig negyed, visszavágó gól, kiválóan hazaiak, hazaiak kiválóan, eleinte Mitrovic, létszámegyenlőségnél vége, amelyet hatékonyabban, Busto támadhatott, előtt Milánóhoz, Férfi PQSWaterpolo, döntő FTC, volt Varga, Busto április, FTC létszámegyenlőségnél, jellemző kialakítania, Milánóhoz támadhatott, közeli kétgólos, emberelőnyben volt, előtt második, gólszerzői Eurokupa, első gólszerzői, eredményes kiválóan, Milánóhoz némi, egyetlen így, kialakítania meglepetésre, meglepetésre Varga, FTC gól, előnybe többet, kétgólos felében, magyar csapat, eleinte előtt, meccs PQSWaterpolo, védekezett Varga, gól gól, Eurokupa Ferencváros, Milánóhoz harmadikban, szerezte Mitrovic, felében második, rendeznek Dénes, Madaras vendégek, Vámos második, emberelőnyben Dénes, egyetlen második, harmadik mivel, vége így, kerültek Mitrovic, előtt támadhatott, felében gól, első céloztak, első harmadikban, felében meglepetésre, találatát Férfi, harmadik Stefan, egyenlített közeli, egyetlen második, első találatát, BPM volt, már kerültek, harmadik kerültek, támadhatott mérkőzés, kerültek eleinte, többet gólszerzői, csapat létszámegyenlőségnél, Ferencváros felében, kétgólos sem, viszont meccs, már Busto, harmadik sikerült, céloztak eleinte, FTC végül, nem Banco, FTC gól, döntő volt, jellemző kialakítania, mérkőzés egyetlen, kétgólos magyar, első FTC, Dénes felében, nem némi, előtt kiválóan, Banco egygólos, hatékonyabban pedig, hatékonyabban felében,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,