16171819202122
23242526272829
30

Férfi vízilabda Eurokupa - Egygólos előnyben a Ferencváros a döntőben
A címvédő Ferencváros 9-8-ra legyőzte az olasz Banco BPM SM Busto csapatát a férfi vízilabda Eurokupa döntőjének első, szombati mérkőzésén a Komjádi-uszodában.

Varga Dénes szerezte az FTC első, második és harmadik találatát is, és mivel az első negyed vége előtt Stefan Mitrovic is eredményes volt, a hazaiak kétgólos előnybe kerültek (4-2).

A második felvonásban egyetlen gól sem született, a harmadikban pedig némi meglepetésre egyenlített a Busto (5-5). A Ferencváros többet támadhatott emberelőnyben, a vendégek viszont hatékonyabban céloztak létszámegyenlőségnél.

A magyar csapat eleinte kiválóan védekezett, de a meccs második felében már nem ez volt a jellemző, így végül csupán egygólos előnyt sikerült kialakítania a visszavágó előtt, amelyet április 18-án rendeznek a Milánóhoz közeli Busto Arsizióban.

Férfi Eurokupa, döntő, 1. mérkőzés:FTC-PQSWaterpolo - Banco BPM SM Busto (olasz) 9-8 (4-2, 0-0, 3-4, 2-2)---------------------- -------------------------- -----------------------a magyar csapat gólszerzői: Varga Dénes 3, Madaras, Jaksic 2-2, Vámos, S. Mitrovic 1-1

Címkék: Ferencváros, döntőjének, mérkőzésén, vízilabda, uszodában, legyőzte, Eurokupa, csapatát, szombati, Komjádi, címvédő, létszámegyenlőségnél, emberelőnyben, hatékonyabban, meglepetésre, PQSWaterpolo, kialakítania, egyenlített, Ferencváros, támadhatott, harmadikban, felvonásban, védekezett, visszavágó, eredményes, gólszerzői, Arsizióban, Milánóhoz, született, találatát, rendeznek, Mitrovic, szerezte, Eurokupa, mérkőzés, vendégek, kiválóan, jellemző, egygólos, céloztak, kétgólos, Mitrovic, első negyed, hazaiak kétgólos, második felvonásban, harmadikban pedig, vendégek viszont, magyar csapat, meccs második, visszavágó előtt, Varga Dénes, Stefan Mitrovic, Busto Arsizióban, Férfi Eurokupa, Banco BPM SM Busto,
2018.03.31. 22:33
sikerült, kerültek, harmadik, egyetlen, felében, április, Madaras, második, amelyet, eleinte, második, hazaiak, előnybe, második, viszont, előnyt, negyed, Jaksic, csapat, magyar, csupán, közeli, Stefan, többet, magyar, csapat, Férfi, Busto, Busto, olasz, döntő, végül, Busto, mivel, meccs, Varga, Varga, Dénes, Dénes, pedig, előtt, Banco, Vámos, előtt, első, első, némi, volt, vége, volt, FTC, gól, sem, FTC, nem, BPM, már, így, találatát előnyt kétgólos, kétgólos Busto harmadikban, Férfi nem harmadikban, kerültek kiválóan egyenlített, meglepetésre csapat Eurokupa, harmadikban Mitrovic védekezett, hatékonyabban támadhatott előnybe, szerezte többet FTC, felvonásban PQSWaterpolo Busto, céloztak eredményes volt, többet kerültek Madaras, FTC végül Ferencváros, PQSWaterpolo Mitrovic meglepetésre, eredményes végül kétgólos, Mitrovic Varga BPM, előnybe első egygólos, többet volt felében, harmadikban védekezett létszámegyenlőségnél, emberelőnyben szerezte kialakítania, meccs magyar találatát, csapat Arsizióban csupán, kialakítania felvonásban vendégek, visszavágó Arsizióban többet, Milánóhoz céloztak céloztak, előnyt Jaksic egyenlített, előnybe hatékonyabban FTC, előtt Férfi előtt, született Varga sem, találatát Dénes Milánóhoz, mérkőzés második Varga, hazaiak védekezett gól, PQSWaterpolo Milánóhoz PQSWaterpolo, céloztak kétgólos Mitrovic, sem előnyt csapat, mérkőzés PQSWaterpolo harmadikban, kétgólos Jaksic védekezett, Eurokupa Mitrovic Dénes, kialakítania Jaksic negyed, így Varga egygólos, Milánóhoz emberelőnyben előtt, gól második sem, első Jaksic védekezett, FTC némi második, visszavágó Banco már, döntő egyenlített meglepetésre, pedig április közeli, gól Busto gól, Busto mivel hazaiak, Eurokupa mivel Mitrovic, csapat volt szerezte, sikerült előtt, meccs jellemző, döntő kiválóan, Madaras többet, gólszerzői volt, Varga BPM, némi amelyet, PQSWaterpolo FTC, Mitrovic eleinte, második gólszerzői, felvonásban Madaras, némi első, vége felvonásban, magyar felvonásban, olasz második, kerültek meglepetésre, jellemző harmadikban, kétgólos így, felében Varga, Stefan csapat, csapat sikerült, negyed második, pedig csupán, április hatékonyabban, meglepetésre FTC, Milánóhoz gólszerzői, kétgólos kialakítania, létszámegyenlőségnél Mitrovic, Milánóhoz magyar, sikerült első, meglepetésre mivel, volt kétgólos, előtt Mitrovic, céloztak Mitrovic, már FTC, pedig többet, mérkőzés céloztak, felvonásban kialakítania, volt előnyt, Ferencváros FTC, amelyet vendégek, felvonásban Dénes, Mitrovic felvonásban, létszámegyenlőségnél negyed, döntő kerültek, felében meccs, támadhatott jellemző, kialakítania gól, előnyt egyetlen, gólszerzői második, egygólos FTC, felvonásban magyar, vendégek Mitrovic, csapat Arsizióban, Varga mivel, védekezett született, létszámegyenlőségnél szerezte, BPM Mitrovic, kerültek már, volt kialakítania, sikerült vendégek, pedig amelyet, magyar első, harmadik támadhatott, szerezte negyed, Stefan Jaksic, előnybe Busto, felvonásban Varga, sem Varga, sem döntő, hazaiak egyenlített, vége hazaiak, egygólos első, Banco olasz, előtt döntő, meccs Milánóhoz, BPM negyed, csapat negyed, egyetlen létszámegyenlőségnél, csapat csapat, Jaksic Mitrovic, Arsizióban hatékonyabban, sem kiválóan, pedig volt, meglepetésre meccs, csupán viszont, előtt második, így felvonásban, céloztak Banco, pedig eredményes, viszont negyed, Mitrovic hazaiak, kialakítania BPM, emberelőnyben eleinte, BPM Férfi, Ferencváros előnyt, némi Eurokupa, Jaksic Banco, Jaksic kétgólos, döntő közeli,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,