Regisztráció  Belépés
2018.05 2018. Június 2018.07
18192021222324

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 14., kedd:

-------------------

M4 Sport20.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Írország-Dánia

Sport 212.00: Lósport, futam18.15: Jégkorong, Visegrád Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Fehérvár AV19-Nitra21.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Brazília

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 18.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj18.45: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 220.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

Digisport 318.50: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

november 15., szerda:

--------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo20.00: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 2.30, Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 7.30, 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

Spíler TV 1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Florida Panthers-Dallas Stars 4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-Vancouver Canucks

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, szerdai, keddi, hazai, Franciaország, Franciaország, Magyarország, Magyarország, Dunaújvárosi, Peterborough, pótselejtező, Olimpiakosz, alapszakasz, rövidpályás, alapszakasz, alapszakasz, rövidpályás, Fenerbahce, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, barátságos, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Kosárlabda, Digisport, Digisport, Magyarország-Costa RicaSport, Visegrád Kupa, Fehérvár AV19-Nitra21, Anglia-BrazíliaSport M15, Mesterek Tornája, Baskonia-Real MadridDigisport, FTC-Rail Cargo Hungaria, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, BVSC-Zugló Diapolo20, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia MilanoSpíler TV, Florida Panthers-Dallas Stars, Angeles Kings-Vancouver Canucks,
2017.11.14. 08:00
Digisport, Vízilabda, Jégkorong, világkupa, Eurosport, Mavericks, Kézilabda, világkupa, Jégkorong, Vancouver, Digisport, Digisport, Eurosport, Jégkorong, Barcelona, Digisport, selejtező, november, mérkőzés, mérkőzés, mérkőzés, Tranmere, Valencia, Visegrád, Euroliga, mérkőzés, Írország, Fehérvár, elődöntő, november, Hungaria, Graphics, Mesterek, mérkőzés, Panthers, Euroliga, Euroliga, Euroliga, Mesterek, Brazília, Baskonia, Albánia, Bamberg, Olimpia, Florida, Angeles, Canucks, Sanghaj, Tornája, Lósport, Lósport, Sznúker, Antonio, Egyetem, Sanghaj, Lósport, európai, Sznúker, Tornája, Diapolo, Lósport, Madrid, szerda, Dallas, Rovers, Tenisz, Anglia, Zéland, Spíler, Tenisz, Milano, Zéland, Dallas, Maarsk, Úszás, Rögbi, Tokió, Brose, futam, férfi, férfi, férfi, futam, Sport, Nitra, Sport, Zugló, Sport, Sport, Tokió, Sport, Costa, Sport, Sport, Dánia, Stars, futam, Rögbi, Kings, Sport, Cargo, férfi, Úszás, Spurs, futam, Real, kedd, BVSC, Rail, Rica, Kupa, Kupa, NHL, Los, ATP, San, női, NBA, FTC, Érd, női, ATP, női, NHL, Lósport Labdarúgás Diapolo, Sport Rovers Úszás, Brazília Tornája San, Labdarúgás Lósport Eurosport, futam Sznúker Írország, Kosárlabda kedd Anglia, Tokió Digisport Hungaria, Kings Digisport Magyarország, ATP futam Albánia, Eurosport Digisport elődöntő, férfi Kings Olimpia, november Sznúker Labdarúgás, női Magyarország Maarsk, ATP Digisport Digisport, Labdarúgás NHL Sport, Antonio Olimpiakosz Tenisz, Labdarúgás futam Sport, európai Zéland Labdarúgás, Lósport Tenisz Cargo, alapszakasz futam Kosárlabda, Euroliga Madrid női, Kupa Kupa Lósport, Franciaország Rail Egyetem, Rögbi Kings Sport, Real Franciaország Dallas, Tenisz Antonio férfi, Barcelona futam Antonio, Kosárlabda Digisport Digisport, világkupa férfi Sport, Kosárlabda Kupa férfi, Jégkorong Visegrád mérkőzés, Labdarúgás Digisport Eurosport, Tokió Jégkorong barátságos, Kézilabda Érd FTC, női férfi FTC, Tenisz Canucks Sanghaj, mérkőzés Sport Vízilabda, Rail Los Bamberg, Kosárlabda Kosárlabda mérkőzés, ATP Eurosport világkupa, Zéland Canucks szerda, női Dallas futam, Digisport Euroliga visszavágó, mérkőzés Madrid barátságos, Barcelona Tornája ATP, Vancouver világkupa Florida, Sport Diapolo Jégkorong, női Florida Jégkorong, Brazília Diapolo Graphics, Sport Lósport Rögbi, Peterborough barátságos, Kosárlabda Zéland, visszavágó Cargo, Sanghaj Euroliga, Digisport Dallas, Tokió Sport, Sport női, Írország Sport, Jégkorong Madrid, Digisport Magyarország, Kosárlabda Lósport, NHL Dallas, Sport Mesterek, világkupa barátságos, Mavericks Sport, Úszás Digisport, női pótselejtező, Rail barátságos, BVSC Mesterek, Albánia Labdarúgás, alapszakasz visszavágó, BVSC Spurs, Labdarúgás Digisport, Milano Graphics, Úszás NHL, Panthers pótselejtező, Olimpia mérkőzés, futam Jégkorong, Spurs NBA, Euroliga Kosárlabda, férfi Barcelona, Írország Maarsk, Tranmere Digisport, Tokió Eurosport, Úszás Kézilabda, mérkőzés Sport, Graphics világkupa, Tenisz Sanghaj, Florida Digisport, női Visegrád, Digisport Fehérvár, Hungaria Rögbi, Costa barátságos, ATP Zéland, rövidpályás Fehérvár, Sport Sport, Dallas barátságos, Brazília Franciaország, Graphics Mavericks, Kézilabda Fenerbahce, Olimpia Sznúker, Kings kedd, Costa Baskonia, Euroliga Eurosport, Sport Hungaria, Anglia ATP, Sport Dunaújvárosi, Tenisz európai, barátságos európai, világkupa Digisport, ATP ATP, női Dallas, Kosárlabda Euroliga, Tenisz Lósport, Maarsk Úszás, Dallas Labdarúgás, Euroliga Euroliga, pótselejtező Jégkorong, Rail Olimpia, Angeles Zéland, futam barátságos, Tornája Spíler, Labdarúgás Digisport, Digisport Eurosport, Sport Euroliga, Bamberg futam, Mesterek Brazília, mérkőzés Lósport, kedd ATP, Olimpiakosz Lósport, Sport Milano, férfi Mavericks, Kosárlabda Sport, Mesterek Franciaország, Eurosport San, Zéland Kosárlabda, alapszakasz Jégkorong, Nitra Eurosport, mérkőzés női, Tornája Kosárlabda, Fehérvár ATP, BVSC Costa, Euroliga Vízilabda, november mérkőzés, Labdarúgás mérkőzés, Real NBA, Magyarország Lósport, Digisport Kosárlabda, Valencia Spíler, Kosárlabda Sznúker,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,