Regisztráció  Belépés
2018.08 2018. Szeptember 2018.10
17181920212223

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 14., kedd:

-------------------

M4 Sport20.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Írország-Dánia

Sport 212.00: Lósport, futam18.15: Jégkorong, Visegrád Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Fehérvár AV19-Nitra21.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Brazília

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 18.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj18.45: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 220.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

Digisport 318.50: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

november 15., szerda:

--------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo20.00: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 2.30, Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 7.30, 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

Spíler TV 1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Florida Panthers-Dallas Stars 4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-Vancouver Canucks

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, szerdai, keddi, hazai, Franciaország, Franciaország, Magyarország, Magyarország, Dunaújvárosi, Peterborough, pótselejtező, Olimpiakosz, alapszakasz, rövidpályás, alapszakasz, alapszakasz, rövidpályás, Fenerbahce, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, barátságos, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Kosárlabda, Digisport, Digisport, Magyarország-Costa RicaSport, Visegrád Kupa, Fehérvár AV19-Nitra21, Anglia-BrazíliaSport M15, Mesterek Tornája, Baskonia-Real MadridDigisport, FTC-Rail Cargo Hungaria, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, BVSC-Zugló Diapolo20, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia MilanoSpíler TV, Florida Panthers-Dallas Stars, Angeles Kings-Vancouver Canucks,
2017.11.14. 08:00
Digisport, Vízilabda, Jégkorong, világkupa, Eurosport, Mavericks, Kézilabda, világkupa, Jégkorong, Vancouver, Digisport, Digisport, Eurosport, Jégkorong, Barcelona, Digisport, selejtező, november, mérkőzés, mérkőzés, mérkőzés, Tranmere, Valencia, Visegrád, Euroliga, mérkőzés, Írország, Fehérvár, elődöntő, november, Hungaria, Graphics, Mesterek, mérkőzés, Panthers, Euroliga, Euroliga, Euroliga, Mesterek, Brazília, Baskonia, Albánia, Bamberg, Olimpia, Florida, Angeles, Canucks, Sanghaj, Tornája, Lósport, Lósport, Sznúker, Antonio, Egyetem, Sanghaj, Lósport, európai, Sznúker, Tornája, Diapolo, Lósport, Madrid, szerda, Dallas, Rovers, Tenisz, Anglia, Zéland, Spíler, Tenisz, Milano, Zéland, Dallas, Maarsk, Úszás, Rögbi, Tokió, Brose, futam, férfi, férfi, férfi, futam, Sport, Nitra, Sport, Zugló, Sport, Sport, Tokió, Sport, Costa, Sport, Sport, Dánia, Stars, futam, Rögbi, Kings, Sport, Cargo, férfi, Úszás, Spurs, futam, Real, kedd, BVSC, Rail, Rica, Kupa, Kupa, NHL, Los, ATP, San, női, NBA, FTC, Érd, női, ATP, női, NHL, Sport Dallas Eurosport, női Spíler Érd, BVSC férfi szerda, Sznúker szerda Cargo, futam Tranmere Euroliga, Mesterek Egyetem Bamberg, Magyarország barátságos ATP, Írország NBA futam, november férfi Kupa, Zéland Albánia rövidpályás, Egyetem világkupa Maarsk, Tokió barátságos mérkőzés, Nitra alapszakasz Peterborough, Visegrád Zéland Spíler, Digisport Tornája ATP, Spíler NBA Lósport, Labdarúgás Érd Milano, alapszakasz Valencia Dallas, Los Milano Albánia, Cargo Barcelona ATP, Kupa Kings Labdarúgás, Diapolo Rovers Tranmere, Rail Euroliga Graphics, ATP futam pótselejtező, Tornája Rica Sanghaj, európai Sanghaj Sanghaj, Fenerbahce Zéland Olimpia, Nitra férfi Rögbi, Euroliga Tenisz Florida, futam Canucks Tokió, Zugló Mesterek Rovers, NHL NHL Eurosport, Vancouver BVSC Lósport, Zéland Kings Digisport, Brose mérkőzés Vízilabda, Jégkorong női Zugló, Sport rövidpályás Panthers, Kézilabda Sport Kosárlabda, alapszakasz Labdarúgás Costa, Sanghaj ATP Barcelona, mérkőzés Nitra Brose, női Dallas Brose, barátságos Los Madrid, Sport Lósport Euroliga, alapszakasz Barcelona Sport, Eurosport Sanghaj Stars, Peterborough november Real, Baskonia Lósport Rögbi, szerda Tenisz Cargo, Hungaria barátságos Kings, Rögbi Tornája, Diapolo november, Baskonia Jégkorong, Fenerbahce Spíler, Kosárlabda Úszás, mérkőzés Tokió, barátságos Florida, alapszakasz női, Sport Tenisz, Sport Sport, Los Tenisz, Digisport Florida, Tranmere Spurs, Labdarúgás Digisport, Vancouver Barcelona, Magyarország San, Sport Dallas, Tranmere Digisport, Úszás Panthers, Rica pótselejtező, barátságos mérkőzés, Stars Jégkorong, Dánia BVSC, Labdarúgás Sznúker, Tornája ATP, Fehérvár Mesterek, Lósport Spíler, ATP NHL, Sanghaj Olimpiakosz, Labdarúgás Sport, Valencia Kosárlabda, férfi Labdarúgás, Nitra alapszakasz, mérkőzés Dallas, Olimpia mérkőzés, Tenisz Diapolo, Tenisz Albánia, Sport Brazília, Euroliga FTC, Magyarország futam, Rail Graphics, mérkőzés Florida, pótselejtező Jégkorong, mérkőzés Sanghaj, selejtező Sznúker, mérkőzés Tenisz, Maarsk pótselejtező, Sport mérkőzés, Kosárlabda Jégkorong, Dunaújvárosi Tornája, Antonio Maarsk, Labdarúgás Kosárlabda, Kosárlabda FTC, Zéland Canucks, Los Zéland, Fehérvár Rögbi, rövidpályás Tokió, mérkőzés barátságos, női futam, Zéland Jégkorong, Digisport ATP, Rail ATP, Dunaújvárosi Brose, Euroliga barátságos, Kupa elődöntő, futam Mesterek, rövidpályás futam, Zéland Digisport, Kings Digisport, futam Sport, Los rövidpályás, Madrid NHL, Tokió Kupa, barátságos férfi, Tenisz Sport, női Kupa, Nitra Real, férfi Sport, Tornája Vízilabda, Rail Angeles, Madrid szerda, San Milano, Olimpia Tornája, Úszás november, Cargo európai, rövidpályás Sport, Tenisz Maarsk, Tokió Panthers, Lósport Real, Labdarúgás Kézilabda, Spíler barátságos, visszavágó november, Franciaország Magyarország, Labdarúgás Diapolo, világkupa alapszakasz, rövidpályás futam, Maarsk Magyarország, Bamberg Labdarúgás, szerda Tranmere, Baskonia Mesterek,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,