Regisztráció  Belépés
2018.01 2018. Február 2018.03
19202122232425

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 14., kedd:

-------------------

M4 Sport20.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Írország-Dánia

Sport 212.00: Lósport, futam18.15: Jégkorong, Visegrád Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Fehérvár AV19-Nitra21.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Brazília

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 18.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj18.45: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 220.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

Digisport 318.50: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

november 15., szerda:

--------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo20.00: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 2.30, Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 7.30, 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

Spíler TV 1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Florida Panthers-Dallas Stars 4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-Vancouver Canucks

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, szerdai, keddi, hazai, Franciaország, Franciaország, Magyarország, Magyarország, Dunaújvárosi, Peterborough, pótselejtező, Olimpiakosz, alapszakasz, rövidpályás, alapszakasz, alapszakasz, rövidpályás, Fenerbahce, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, barátságos, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Kosárlabda, Digisport, Digisport, Magyarország-Costa RicaSport, Visegrád Kupa, Fehérvár AV19-Nitra21, Anglia-BrazíliaSport M15, Mesterek Tornája, Baskonia-Real MadridDigisport, FTC-Rail Cargo Hungaria, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, BVSC-Zugló Diapolo20, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia MilanoSpíler TV, Florida Panthers-Dallas Stars, Angeles Kings-Vancouver Canucks,
2017.11.14. 08:00
Digisport, Vízilabda, Jégkorong, világkupa, Eurosport, Mavericks, Kézilabda, világkupa, Jégkorong, Vancouver, Digisport, Digisport, Eurosport, Jégkorong, Barcelona, Digisport, selejtező, november, mérkőzés, mérkőzés, mérkőzés, Tranmere, Valencia, Visegrád, Euroliga, mérkőzés, Írország, Fehérvár, elődöntő, november, Hungaria, Graphics, Mesterek, mérkőzés, Panthers, Euroliga, Euroliga, Euroliga, Mesterek, Brazília, Baskonia, Albánia, Bamberg, Olimpia, Florida, Angeles, Canucks, Sanghaj, Tornája, Lósport, Lósport, Sznúker, Antonio, Egyetem, Sanghaj, Lósport, európai, Sznúker, Tornája, Diapolo, Lósport, Madrid, szerda, Dallas, Rovers, Tenisz, Anglia, Zéland, Spíler, Tenisz, Milano, Zéland, Dallas, Maarsk, Úszás, Rögbi, Tokió, Brose, futam, férfi, férfi, férfi, futam, Sport, Nitra, Sport, Zugló, Sport, Sport, Tokió, Sport, Costa, Sport, Sport, Dánia, Stars, futam, Rögbi, Kings, Sport, Cargo, férfi, Úszás, Spurs, futam, Real, kedd, BVSC, Rail, Rica, Kupa, Kupa, NHL, Los, ATP, San, női, NBA, FTC, Érd, női, ATP, női, NHL, futam Cargo NHL, Baskonia Milano Magyarország, Spíler futam Dallas, női futam Stars, rövidpályás NBA Lósport, Real Tenisz alapszakasz, Lósport világkupa Fehérvár, férfi Tenisz Úszás, Fehérvár Visegrád mérkőzés, Digisport világkupa Jégkorong, Graphics Labdarúgás alapszakasz, Graphics Sanghaj férfi, Panthers Digisport Egyetem, Fenerbahce Kosárlabda világkupa, Rica Eurosport Vízilabda, Euroliga Labdarúgás férfi, Sanghaj Zéland Kosárlabda, Real Visegrád férfi, Lósport futam rövidpályás, BVSC ATP Digisport, barátságos Tranmere Hungaria, barátságos Sport San, Rail Labdarúgás Kosárlabda, Mesterek világkupa november, Brose Labdarúgás Egyetem, Rica Diapolo Milano, Sport Fenerbahce Jégkorong, Spurs Érd Spíler, Lósport Sznúker Írország, Maarsk Panthers november, Érd Sznúker Tenisz, mérkőzés férfi november, november Rovers Sanghaj, Brazília rövidpályás Sport, Sport Zugló NBA, selejtező Dallas Antonio, FTC Euroliga Tenisz, világkupa Barcelona Madrid, kedd kedd barátságos, Vancouver Lósport Egyetem, Sznúker Lósport rövidpályás, világkupa BVSC Costa, Rovers Digisport Graphics, Kosárlabda Milano Albánia, női mérkőzés Eurosport, Los férfi BVSC, Albánia Rögbi mérkőzés, Labdarúgás ATP Rovers, Rögbi futam Canucks, Stars Fenerbahce rövidpályás, Euroliga Zéland, Lósport Euroliga, kedd Olimpia, Eurosport Canucks, Úszás Zéland, Maarsk Tranmere, Kosárlabda Tenisz, Zugló mérkőzés, Tornája Olimpia, világkupa Olimpiakosz, Kosárlabda Antonio, Kosárlabda barátságos, visszavágó Rögbi, Los Milano, Spíler Magyarország, férfi Franciaország, Úszás selejtező, Euroliga európai, Sport Maarsk, alapszakasz Albánia, november Sport, Dánia mérkőzés, elődöntő európai, Nitra FTC, Olimpiakosz FTC, Franciaország Jégkorong, Sanghaj Kosárlabda, mérkőzés Zéland, női Jégkorong, mérkőzés Rovers, Digisport Peterborough, Tenisz női, Tranmere alapszakasz, Tornája barátságos, Sport Tornája, Lósport alapszakasz, mérkőzés Graphics, Albánia Brose, Érd Vízilabda, Zéland Magyarország, Kosárlabda Maarsk, Mavericks Maarsk, futam Lósport, Tranmere Sport, Dánia Milano, mérkőzés rövidpályás, Rögbi Peterborough, Peterborough Dunaújvárosi, Kosárlabda Sanghaj, Labdarúgás Sport, barátságos Nitra, BVSC Euroliga, Kosárlabda mérkőzés, Kosárlabda Labdarúgás, Sznúker Dánia, barátságos Nitra, Olimpia Írország, Panthers Digisport, NHL Zugló, Kosárlabda Sport, Mesterek Tornája, futam Labdarúgás, Sanghaj Úszás, Kosárlabda Milano, Mesterek Digisport, Angeles Sznúker, Magyarország november, női Labdarúgás, Sport barátságos, Digisport mérkőzés, ATP Mesterek, alapszakasz Panthers, Tokió Florida, férfi futam, Kézilabda futam, Euroliga Milano, Tranmere Digisport, Nitra kedd, barátságos Spurs, Antonio Sznúker, Kosárlabda Peterborough, alapszakasz visszavágó, Euroliga Olimpiakosz, mérkőzés Kosárlabda, barátságos Madrid, Sanghaj Labdarúgás, Franciaország Tornája, Sznúker Tokió, alapszakasz Jégkorong, Florida selejtező, rövidpályás Los, FTC mérkőzés, Digisport férfi, Digisport mérkőzés, Tornája Sport, Úszás férfi, Real Los, Real selejtező, női Digisport, Angeles visszavágó,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,