Regisztráció  Belépés
2017.10 2017. November 2017.12
20212223242526

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

november 14., kedd:

-------------------

M4 Sport20.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Magyarország-Costa Rica

Sport 1 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, visszavágó, Írország-Dánia

Sport 212.00: Lósport, futam18.15: Jégkorong, Visegrád Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Fehérvár AV19-Nitra21.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Brazília

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 18.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj18.45: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 220.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Real Madrid

Digisport 318.50: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Új-Zéland

november 15., szerda:

--------------------

M4 Sport17.00: Kézilabda, női NB I, Érd - FTC-Rail Cargo Hungaria 18.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo20.00: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Albánia

Sport 1 2.30, Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs 9.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

Sport 212.00: Lósport, futam20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Tranmere Rovers-Peterborough

Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1 7.30, 8.30 és 12.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

Digisport 115.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb

Digisport 219.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

Digisport 318.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olimpiakosz20.3 5: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Olimpia Milano

Spíler TV 1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Florida Panthers-Dallas Stars 4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-Vancouver Canucks

Címkék: sportközvetítések, televíziókban, szerdai, keddi, hazai, Franciaország, Franciaország, Magyarország, Magyarország, Dunaújvárosi, Peterborough, pótselejtező, Olimpiakosz, alapszakasz, rövidpályás, alapszakasz, alapszakasz, rövidpályás, Fenerbahce, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, barátságos, Kosárlabda, Kosárlabda, Labdarúgás, visszavágó, Labdarúgás, Kosárlabda, barátságos, Kosárlabda, Digisport, Digisport, Magyarország-Costa RicaSport, Visegrád Kupa, Fehérvár AV19-Nitra21, Anglia-BrazíliaSport M15, Mesterek Tornája, Baskonia-Real MadridDigisport, FTC-Rail Cargo Hungaria, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics, BVSC-Zugló Diapolo20, Dallas Mavericks-San Antonio Spurs, Tranmere Rovers-PeterboroughSport M15, Brose Bamberg-BarcelonaDigisport, Valencia-Olimpia MilanoSpíler TV, Florida Panthers-Dallas Stars, Angeles Kings-Vancouver Canucks,
2017.11.14. 08:00
Digisport, Vízilabda, Jégkorong, világkupa, Eurosport, Mavericks, Kézilabda, világkupa, Jégkorong, Vancouver, Digisport, Digisport, Eurosport, Jégkorong, Barcelona, Digisport, selejtező, november, mérkőzés, mérkőzés, mérkőzés, Tranmere, Valencia, Visegrád, Euroliga, mérkőzés, Írország, Fehérvár, elődöntő, november, Hungaria, Graphics, Mesterek, mérkőzés, Panthers, Euroliga, Euroliga, Euroliga, Mesterek, Brazília, Baskonia, Albánia, Bamberg, Olimpia, Florida, Angeles, Canucks, Sanghaj, Tornája, Lósport, Lósport, Sznúker, Antonio, Egyetem, Sanghaj, Lósport, európai, Sznúker, Tornája, Diapolo, Lósport, Madrid, szerda, Dallas, Rovers, Tenisz, Anglia, Zéland, Spíler, Tenisz, Milano, Zéland, Dallas, Maarsk, Úszás, Rögbi, Tokió, Brose, futam, férfi, férfi, férfi, futam, Sport, Nitra, Sport, Zugló, Sport, Sport, Tokió, Sport, Costa, Sport, Sport, Dánia, Stars, futam, Rögbi, Kings, Sport, Cargo, férfi, Úszás, Spurs, futam, Real, kedd, BVSC, Rail, Rica, Kupa, Kupa, NHL, Los, ATP, San, női, NBA, FTC, Érd, női, ATP, női, NHL, Euroliga Digisport Sport, Vancouver Kosárlabda mérkőzés, Lósport Magyarország Kosárlabda, Kupa Panthers Digisport, világkupa Sport Labdarúgás, mérkőzés Labdarúgás Florida, NHL Dunaújvárosi férfi, Angeles mérkőzés selejtező, Franciaország Lósport selejtező, visszavágó Magyarország Dallas, Digisport Euroliga Real, NHL Brose Dunaújvárosi, mérkőzés Vancouver pótselejtező, Euroliga barátságos Albánia, Spíler Panthers Jégkorong, Sport Sport mérkőzés, Barcelona Dallas mérkőzés, Franciaország Labdarúgás Tokió, mérkőzés barátságos Jégkorong, Tenisz Tranmere Digisport, Eurosport Sznúker futam, barátságos Lósport Graphics, barátságos Sport Zéland, Kosárlabda Eurosport Kings, Spíler Kupa Vancouver, Úszás férfi Franciaország, Digisport Magyarország Maarsk, Lósport Dunaújvárosi Kings, világkupa Valencia Franciaország, Sanghaj FTC Valencia, Sport Digisport Real, Bamberg Digisport Graphics, futam Euroliga világkupa, Antonio szerda Sznúker, Fehérvár világkupa Mesterek, Zéland barátságos barátságos, Zéland Digisport Digisport, selejtező Úszás Eurosport, Kosárlabda Labdarúgás Tornája, visszavágó Rovers Egyetem, Sanghaj elődöntő Sport, elődöntő Úszás pótselejtező, Costa futam Albánia, Peterborough Digisport alapszakasz, európai Tenisz mérkőzés, Magyarország Jégkorong Panthers, Digisport NHL férfi, Hungaria Mavericks Lósport, Anglia Fehérvár Brose, Vízilabda Antonio mérkőzés, Zugló pótselejtező, futam Angeles, Panthers európai, Antonio Vízilabda, Digisport Franciaország, világkupa Sznúker, rövidpályás Stars, világkupa Hungaria, Rögbi Sanghaj, futam Dunaújvárosi, Euroliga Sanghaj, Panthers Dallas, Kosárlabda alapszakasz, Olimpiakosz Sport, Vancouver Diapolo, Labdarúgás Magyarország, Anglia Spurs, Tornája alapszakasz, Euroliga Olimpiakosz, Vancouver futam, alapszakasz Tornája, Digisport barátságos, mérkőzés Lósport, Sznúker visszavágó, Peterborough Visegrád, Kosárlabda Albánia, Rica Dallas, barátságos pótselejtező, Zéland Kosárlabda, kedd Kupa, Sport Olimpiakosz, Los Hungaria, Kupa Mesterek, Mesterek Valencia, Angeles férfi, alapszakasz Sanghaj, világkupa Fehérvár, Úszás Sanghaj, Rail Jégkorong, futam Los, európai BVSC, Hungaria Albánia, Canucks Sznúker, Tornája visszavágó, férfi Graphics, alapszakasz Olimpia, Mesterek Franciaország, futam mérkőzés, Brazília mérkőzés, férfi női, Dunaújvárosi Costa, Canucks Jégkorong, Labdarúgás Kosárlabda, Sport alapszakasz, Hungaria Tornája, Franciaország FTC, Graphics Graphics, Euroliga Rail, Los női, alapszakasz Tenisz, Visegrád barátságos, barátságos Sport, Kosárlabda Franciaország, Labdarúgás Madrid, mérkőzés Real, Egyetem mérkőzés, Dallas Olimpiakosz, Rovers Kings, Mavericks Panthers, Rica Zéland, Los Rica, szerda Tranmere, selejtező Peterborough, Mavericks Kézilabda, női Jégkorong, BVSC Tranmere, mérkőzés Magyarország, Kosárlabda Lósport, Peterborough Digisport, Labdarúgás mérkőzés, Kosárlabda Brose, férfi Cargo, Sport Valencia, Rögbi női, Sport Lósport, Tenisz Brose, Angeles Eurosport, Peterborough Sport, Digisport Digisport, pótselejtező Jégkorong, európai Los, Lósport női, NBA férfi, Antonio NHL, Dunaújvárosi Rögbi, Euroliga Vízilabda, november Fenerbahce, rövidpályás Kosárlabda, Euroliga Nitra, barátságos Digisport,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,