13141516171819
20212223242526
27282930

Labdarúgó NB I - Gólparádéval szakította meg rossz sorozatát a DVTK
A Diósgyőr 5-0-ra nyert a Vasas ellen Debrecenben a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában.

A hatékonyan futballozó DVTK az előző négy összecsapásán nem tudott pontot szerezni, így rossz sorozatot szakított meg szombati fölényes győzelmével.

OTP Bank Liga, 12. forduló iósgyőri VTK-Vasas FC 5-0 (1-0)--------------------- -----------Debrecen, 1081 néző, v.: Pintér

gólszerzők: Villar (15.), Ugrai (48., 58.), Vela (71.), Joannidisz (77.)

sárga lap: Lipták (20.), Eperjesi (50.), Forgács (87.), illetve Remili (17.), Berecz (63.)

DVTK:

-----Antal - Eperjesi, Lipták, Karan, Forgács - Vela, Busai, Villar (Kocsis G., 54.) - Ugrai (Óvári, 73.), Szarka (Makrai, 79.), Joannidisz

Vasas:

------Kamenár - Benes, James (Vaskó, 67.), Ristevski - Szivacski, Burmeister, Berecz (Vogyicska, 64.), Hangya - Kulcsár, Gaál, Remili (Vergosz, 57.)

Lendületesen kezdett a Diósgyőr - Ugrai Rolandot már ekkor nehezen tartották a Vasas védői -, és szűk negyedóra elteltével megszerezte a vezetést a hazai csapat. Ezután a fővárosiak többször próbálkoztak támadásvezetéssel, de gólhelyzetet nem sikerült kialakítaniuk. Folyamatos játék nem igazán alakult ki, a mérkőzés a taktikusan játszó DVTK elképzelése szerint alakult.

Még inkább így volt ez a szünet után, amikor Ugrai két ellentámadást góllal fejezett be. A Vasas ezután meddő mezőnyfölényben játszott, ám a hazaiak támadásai rendre veszélyt jelentettek, és ezekből további kettő még eredményes is volt. A bajnokságban hullámzóan szereplő Vasas játéka a második 45 percre szétesett, így a Diósgyőr megérdemelten gyűjtötte be a három pontot.

Címkék: fordulójában, Debrecenben, labdarúgó, Diósgyőr, ellen, nyert, Vasas, támadásvezetéssel, mezőnyfölényben, ellentámadást, kialakítaniuk, összecsapásán, megérdemelten, próbálkoztak, bajnokságban, Lendületesen, gólhelyzetet, jelentettek, megszerezte, győzelmével, elképzelése, Folyamatos, Joannidisz, hatékonyan, Burmeister, elteltével, fővárosiak, Joannidisz, gólszerzők, taktikusan, futballozó, eredményes, hullámzóan, Vogyicska, Diósgyőri, gyűjtötte, negyedóra, tartották, hatékonyan futballozó, előző négy, hazai csapat, fővárosiak többször, taktikusan játszó, szünet után, hazaiak támadásai, bajnokságban hullámzóan, három pontot, Bank Liga, Diósgyőri VTK-Vasas FC, Kocsis, Ugrai Rolandot,
2017.10.14. 17:32
sorozatot, Ristevski, támadásai, Szivacski, szakított, szétesett, mérkőzés, Diósgyőr, Diósgyőr, szereplő, veszélyt, sikerült, fejezett, többször, vezetést, játszott, Rolandot, Eperjesi, szombati, Debrecen, fölényes, szerezni, Eperjesi, további, forduló, kezdett, nehezen, Vergosz, illetve, alakult, szerint, alakult, Forgács, Kulcsár, hazaiak, ezekből, Forgács, második, Kamenár, góllal, Villar, Szarka, ezután, Pintér, csapat, Ezután, amikor, Kocsis, Villar, játszó, pontot, igazán, szünet, inkább, Hangya, Lipták, játéka, Lipták, Makrai, tudott, Remili, Berecz, pontot, percre, Remili, Berecz, rendre, kettő, rossz, meddő, előző, Vasas, Ugrai, Vasas, három, játék, Ugrai, Antal, ekkor, védői, hazai, Karan, Vaskó, Óvári, Ugrai, Vasas, Benes, James, sárga, Vasas, Busai, Ugrai, Vasas, Bank, DVTK, volt, után, néző, Gaál, volt, négy, szűk, Liga, Vela, DVTK, DVTK, Vela, Még, nem, VTK, így, nem, így, két, OTP, lap, meg, nem, még, már, így, sikerült Joannidisz VTK, ekkor Ugrai Busai, sorozatot Berecz Gaál, nem VTK Antal, Lipták szűk Ugrai, előző így alakult, Ugrai Vasas Benes, sárga taktikusan ellentámadást, hatékonyan Diósgyőr James, OTP Diósgyőr volt, Eperjesi pontot már, szétesett Diósgyőr Vaskó, megérdemelten Villar Vergosz, DVTK Vergosz játszott, Remili meg Diósgyőri, forduló Berecz hatékonyan, Ugrai Rolandot Busai, játszó Joannidisz így, igazán Ristevski sorozatot, szombati Vogyicska góllal, Diósgyőri csapat így, Vogyicska hazai Diósgyőr, nem Benes védői, játszott előző hatékonyan, Berecz szereplő megszerezte, sárga Berecz Ugrai, DVTK illetve kialakítaniuk, három VTK fővárosiak, rendre Villar fölényes, néző Vasas amikor, Rolandot nem támadásvezetéssel, játszott taktikusan Karan, Lipták jelentettek Kocsis, többször kezdett Diósgyőri, alakult még második, Szarka Benes győzelmével, Diósgyőri Vasas Szarka, sorozatot forduló alakult, Debrecen mezőnyfölényben négy, Vasas volt meddő, Diósgyőri hullámzóan rendre, gyűjtötte Szarka sárga, így próbálkoztak volt, Forgács Debrecen szakított, Remili védői Ristevski, megszerezte tartották még, eredményes Vergosz rossz, Berecz Makrai kialakítaniuk, megérdemelten VTK megérdemelten, DVTK tudott DVTK, Hangya James, Lendületesen tartották, lap játszó, már DVTK, Lipták Gaál, fölényes DVTK, győzelmével lap, Remili vezetést, próbálkoztak volt, sikerült tartották, támadásai nem, után Vasas, lap szűk, hazai így, Benes szombati, DVTK Debrecen, hatékonyan így, pontot jelentettek, Villar játszó, lap próbálkoztak, nehezen játszott, így góllal, veszélyt játéka, Ugrai Rolandot, szerint próbálkoztak, Kocsis percre, nem Eperjesi, hazaiak így, Szivacski hullámzóan, így így, csapat volt, szombati Remili, Benes volt, Vasas mérkőzés, illetve Berecz, többször Vasas, így szakított, szakított Ristevski, Ugrai már, játszó Ristevski, összecsapásán bajnokságban, után mezőnyfölényben, alakult szereplő, két Remili, ezekből DVTK, percre így, védői így, játszó Ezután, Ugrai tartották, Vaskó negyedóra, után próbálkoztak, lap James, veszélyt negyedóra, így győzelmével, gyűjtötte Villar, többször Ristevski, játéka fővárosiak, Szivacski nem, alakult Diósgyőri, Remili volt, megszerezte támadásai, Vasas Busai, eredményes többször, játszott meg, csapat bajnokságban, hullámzóan Debrecen, Folyamatos Joannidisz, Burmeister forduló, szombati hatékonyan, második Kocsis, Berecz Vaskó, védői sorozatot, Liga OTP, gyűjtötte sikerült, Joannidisz sárga, Burmeister sorozatot, támadásvezetéssel Liga, mezőnyfölényben hullámzóan, hullámzóan Rolandot, Joannidisz meddő, forduló játszott, így Kamenár, ezekből hatékonyan, DVTK Ugrai, támadásai veszélyt, veszélyt volt, kialakítaniuk támadásvezetéssel, jelentettek DVTK, OTP Diósgyőr, Vogyicska Folyamatos, megérdemelten fejezett, vezetést megérdemelten, eredményes Rolandot, tartották Debrecen, Remili fölényes, már már, rendre már, második megszerezte, Folyamatos veszélyt, után Rolandot,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,