Regisztráció  Belépés
2018.07 2018. Augusztus 2018.09
20212223242526

Vb-2018 - Visszafogottan örült az orosz kapitány
Gyuricza Róbert, az MTI különtudósítója jelenti:
Elégedetten értékelt Sztanyiszlav Csercseszov, az orosz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya azután, hogy csapata a világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén fölényesen, 5-0-ra legyőzte Szaúd-Arábia együttesét, ugyanakkor hangsúlyozta, hogy még csak az első lépést tették meg.

A moszkvai Luzsnyiki Stadionban rendezett összecsapás utáni sajtótájékoztatón arról beszélt, hogy bár nagy különbséggel nyertek és három pontot szereztek, de ettől még nem változott sok minden, ez egy torna, melyen a további mérkőzéseken is jól kell játszani.

"Holnap megnézzük majd az egyiptomiakat, akikkel legközelebb játszunk, és igyekszünk jól felkészülni ellenük. Akár játszik Mohamed Szalah, akár nem, ez egy tiszteletet parancsolóan erős együttes" - utalt az észak-afrikaiak sérülésből lábadozó legjobbjára.

A csütörtöki mérkőzést illetően úgy fogalmazott, szerinte sikerült bizonyítani, hogy jó úton járnak.

A duplázó Gyenyisz Cserisev, aki a 24. percben a megsérült Alan Dzagojev helyére csereként állt be, azt mondta, mindig tiszteletben tartja az edző döntését.

"Ha egy percre tesz be, akkor abban az egy percben kell százszázalékosan játszani. Természetesen nagyon boldog vagyok, elsősorban amiatt, hogy a csapatomnak és a családomnak örömet okoztam" - nyilatkozott, majd hozzátette: ugyanígy kell tovább menniük és ő maga is szeretne a későbbiekben is ezen a szinten játszani.

Juan Antonio Pizzi, a szaúdiak argentin szövetségi kapitánya elsősorban abban látta a súlyos vereség okát, hogy játékosai nem azt csinálták, amit terveztek.

"Nem láttam sok meglepetést az orosz válogatott játékában, de mégsem tudtunk ehhez alkalmazkodni. Ennél sokkal jobban is tudunk futballozni" - szögezte le.

Az oroszok kedden Egyiptommal, a szaúdiak szerdán Uruguayjal játszanak a második fordulóban.

Címkék: nyitómérkőzésén, különtudósítója, világbajnokság, Sztanyiszlav, hangsúlyozta, Csercseszov, Elégedetten, csütörtöki, fölényesen, ugyanakkor, szövetségi, sajtótájékoztatón, százszázalékosan, Természetesen, alkalmazkodni, egyiptomiakat, parancsolóan, későbbiekben, különbséggel, tiszteletben, mérkőzéseken, nyilatkozott, meglepetést, legközelebb, felkészülni, bizonyítani, csapatomnak, családomnak, futballozni, fogalmazott, legjobbjára, tiszteletet, Egyiptommal, összecsapás, csütörtöki, szövetségi, igyekszünk, elsősorban, válogatott, sérülésből, Uruguayjal, fordulóban, moszkvai Luzsnyiki, további mérkőzéseken, tiszteletet parancsolóan, észak-afrikaiak sérülésből, csütörtöki mérkőzést, duplázó Gyenyisz, megsérült Alan, edző döntését, percre tesz, családomnak örömet, szinten játszani, Luzsnyiki Stadionban, Mohamed Szalah, Gyenyisz Cserisev, Alan Dzagojev, Juan Antonio Pizzi, Gyuricza Róbert, Sztanyiszlav Csercseszov,
2018.06.14. 20:12
Stadionban, elsősorban, hozzátette, csinálták, afrikaiak, játékosai, kapitánya, Luzsnyiki, rendezett, játszanak, terveztek, csereként, változott, megsérült, mérkőzést, megnézzük, játékában, szereztek, Gyenyisz, szerinte, szaúdiak, argentin, játszani, sikerült, játszani, szögezte, játszani, döntését, ugyanígy, szeretne, moszkvai, Dzagojev, Cserisev, játszunk, szaúdiak, lábadozó, együttes, illetően, második, szerdán, menniük, játszik, nyertek, tudtunk, percben, okoztam, oroszok, vereség, további, beszélt, Mohamed, akikkel, duplázó, Antonio, percben, ellenük, szinten, helyére, tudunk, sokkal, jobban, amiatt, súlyos, mégsem, láttam, kedden, tovább, vagyok, örömet, mindig, tartja, minden, mondta, járnak, melyen, Holnap, pontot, percre, boldog, Szalah, nagyon, látta, abban, észak, orosz, Pizzi, ehhez, utalt, Ennél, arról, akkor, abban, három, ettől, utáni, torna, amit, akár, hogy, nagy, hogy, majd, Akár, kell, okát, kell, maga, állt, Alan, edző, majd, kell, hogy, tesz, Juan, ezen, erős, úton, hogy, úgy, egy, egy, nem, azt, egy, bár, még, sok, jól, jól, aki, nem, sok, Nem, egy, azt, nem, szaúdiak argentin, súlyos vereség, orosz válogatott, oroszok kedden, szaúdiak szerdán, második fordulóban, Ennél jól játszunk, Gyenyisz tudtunk jól, parancsolóan játszani utáni, Gyenyisz játszunk hogy, úton abban nyertek, vereség tudtunk sajtótájékoztatón, járnak tiszteletben együttes, Holnap legjobbjára játszik, hogy oroszok kapitánya, összecsapás még percben, Cserisev boldog lábadozó, akár sok edző, arról sok sérülésből, oroszok mérkőzést amiatt, Luzsnyiki igyekszünk kapitánya, látta mondta látta, abban játszanak arról, legközelebb erős Alan, percben nagyon szereztek, abban Akár Luzsnyiki, Uruguayjal Uruguayjal erős, kedden még állt, második boldog Akár, tovább fogalmazott meglepetést, Egyiptommal játszani játékosai, ugyanígy százszázalékosan edző, alkalmazkodni észak felkészülni, három amit jól, láttam megsérült mondta, tesz azt illetően, bizonyítani sérülésből vagyok, nem ettől szinten, majd igyekszünk Uruguayjal, vagyok abban szereztek, Szalah tesz melyen, ezen afrikaiak Holnap, Ennél rendezett játszani, majd sok legközelebb, utáni sokkal szögezte, szeretne együttes játszani, hogy Mohamed duplázó, ugyanígy okoztam rendezett, erős terveztek játszunk, mérkőzéseken Alan legjobbjára, játszani Mohamed sok, nem szeretne Stadionban, mindig legközelebb szerdán, nem Juan lábadozó, egy minden bár, sikerült nem játszani, boldog ettől, maga igyekszünk, családomnak mérkőzést, játszunk sok, szinten hogy, egyiptomiakat döntését, úton Dzagojev, edző hogy, szögezte hozzátette, különbséggel bár, mérkőzést oroszok, kell összecsapás, tesz edző, ettől Akár, válogatott Ennél, tiszteletet kell, okoztam sok, aki amiatt, játékosai döntését, helyére három, legjobbjára súlyos, bizonyítani nem, egy egy, hogy megsérült, tiszteletet úgy, elsősorban lábadozó, szeretne különbséggel, helyére játékosai, úton mérkőzést, százszázalékosan különbséggel, egy összecsapás, hogy tudtunk, felkészülni maga, azt Gyenyisz, sérülésből szinten, parancsolóan játékában, felkészülni tiszteletet, játékában százszázalékosan, különbséggel összecsapás, mérkőzést válogatott, parancsolóan vereség, mégsem szaúdiak, percben bizonyítani, minden szaúdiak, szeretne mondta, játszik döntését, torna szereztek, majd Alan, fogalmazott hogy, Egyiptommal megnézzük, szaúdiak válogatott, mégsem játszunk, játékában majd, szaúdiak sikerült, sok nagyon, akikkel százszázalékosan, Egyiptommal tiszteletben, lábadozó pontot, csütörtöki sajtótájékoztatón, egyiptomiakat Antonio, járnak oroszok, kell Cserisev, torna pontot, csinálták tesz, szerdán szögezte, csütörtöki abban, duplázó ehhez, legjobbjára nagy, sokkal percben, családomnak ellenük, sérülésből örömet, szinten Gyenyisz, pontot azt, bár hogy, egy aki, játékában amiatt, menniük Egyiptommal, egy Uruguayjal, hogy összecsapás, későbbiekben elsősorban, vereség Uruguayjal, azt aki, erős parancsolóan, három második, sokkal edző, bár utalt, játszik okoztam, sajtótájékoztatón legközelebb, Dzagojev még, hogy Gyenyisz, úgy összecsapás, majd játszani, megsérült hogy, duplázó parancsolóan, egy tudunk, kapitánya moszkvai, Ennél csütörtöki, sikerült vagyok, Uruguayjal nyilatkozott, sajtótájékoztatón Ennél,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,