Regisztráció  Belépés
2018.05 2018. Június 2018.07
18192021222324

Vb-2018 - Visszafogottan örült az orosz kapitány
Gyuricza Róbert, az MTI különtudósítója jelenti:
Elégedetten értékelt Sztanyiszlav Csercseszov, az orosz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya azután, hogy csapata a világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén fölényesen, 5-0-ra legyőzte Szaúd-Arábia együttesét, ugyanakkor hangsúlyozta, hogy még csak az első lépést tették meg.

A moszkvai Luzsnyiki Stadionban rendezett összecsapás utáni sajtótájékoztatón arról beszélt, hogy bár nagy különbséggel nyertek és három pontot szereztek, de ettől még nem változott sok minden, ez egy torna, melyen a további mérkőzéseken is jól kell játszani.

"Holnap megnézzük majd az egyiptomiakat, akikkel legközelebb játszunk, és igyekszünk jól felkészülni ellenük. Akár játszik Mohamed Szalah, akár nem, ez egy tiszteletet parancsolóan erős együttes" - utalt az észak-afrikaiak sérülésből lábadozó legjobbjára.

A csütörtöki mérkőzést illetően úgy fogalmazott, szerinte sikerült bizonyítani, hogy jó úton járnak.

A duplázó Gyenyisz Cserisev, aki a 24. percben a megsérült Alan Dzagojev helyére csereként állt be, azt mondta, mindig tiszteletben tartja az edző döntését.

"Ha egy percre tesz be, akkor abban az egy percben kell százszázalékosan játszani. Természetesen nagyon boldog vagyok, elsősorban amiatt, hogy a csapatomnak és a családomnak örömet okoztam" - nyilatkozott, majd hozzátette: ugyanígy kell tovább menniük és ő maga is szeretne a későbbiekben is ezen a szinten játszani.

Juan Antonio Pizzi, a szaúdiak argentin szövetségi kapitánya elsősorban abban látta a súlyos vereség okát, hogy játékosai nem azt csinálták, amit terveztek.

"Nem láttam sok meglepetést az orosz válogatott játékában, de mégsem tudtunk ehhez alkalmazkodni. Ennél sokkal jobban is tudunk futballozni" - szögezte le.

Az oroszok kedden Egyiptommal, a szaúdiak szerdán Uruguayjal játszanak a második fordulóban.

Címkék: nyitómérkőzésén, különtudósítója, világbajnokság, Sztanyiszlav, hangsúlyozta, Csercseszov, Elégedetten, csütörtöki, fölényesen, ugyanakkor, szövetségi, sajtótájékoztatón, százszázalékosan, Természetesen, alkalmazkodni, egyiptomiakat, parancsolóan, későbbiekben, különbséggel, tiszteletben, mérkőzéseken, nyilatkozott, meglepetést, legközelebb, felkészülni, bizonyítani, csapatomnak, családomnak, futballozni, fogalmazott, legjobbjára, tiszteletet, Egyiptommal, összecsapás, csütörtöki, szövetségi, igyekszünk, elsősorban, válogatott, sérülésből, Uruguayjal, fordulóban, moszkvai Luzsnyiki, további mérkőzéseken, tiszteletet parancsolóan, észak-afrikaiak sérülésből, csütörtöki mérkőzést, duplázó Gyenyisz, megsérült Alan, edző döntését, percre tesz, családomnak örömet, szinten játszani, Luzsnyiki Stadionban, Mohamed Szalah, Gyenyisz Cserisev, Alan Dzagojev, Juan Antonio Pizzi, Gyuricza Róbert, Sztanyiszlav Csercseszov,
2018.06.14. 20:12
Stadionban, elsősorban, hozzátette, csinálták, afrikaiak, játékosai, kapitánya, Luzsnyiki, rendezett, játszanak, terveztek, csereként, változott, megsérült, mérkőzést, megnézzük, játékában, szereztek, Gyenyisz, szerinte, szaúdiak, argentin, játszani, sikerült, játszani, szögezte, játszani, döntését, ugyanígy, szeretne, moszkvai, Dzagojev, Cserisev, játszunk, szaúdiak, lábadozó, együttes, illetően, második, szerdán, menniük, játszik, nyertek, tudtunk, percben, okoztam, oroszok, vereség, további, beszélt, Mohamed, akikkel, duplázó, Antonio, percben, ellenük, szinten, helyére, tudunk, sokkal, jobban, amiatt, súlyos, mégsem, láttam, kedden, tovább, vagyok, örömet, mindig, tartja, minden, mondta, járnak, melyen, Holnap, pontot, percre, boldog, Szalah, nagyon, látta, abban, észak, orosz, Pizzi, ehhez, utalt, Ennél, arról, akkor, abban, három, ettől, utáni, torna, amit, akár, hogy, nagy, hogy, majd, Akár, kell, okát, kell, maga, állt, Alan, edző, majd, kell, hogy, tesz, Juan, ezen, erős, úton, hogy, úgy, egy, egy, nem, azt, egy, bár, még, sok, jól, jól, aki, nem, sok, Nem, egy, azt, nem, szaúdiak argentin, súlyos vereség, orosz válogatott, oroszok kedden, szaúdiak szerdán, második fordulóban, sérülésből hogy torna, különbséggel tudunk kell, mégsem döntését sérülésből, akár arról felkészülni, Mohamed szaúdiak nem, mérkőzést nyertek tovább, tudunk azt Dzagojev, egy sajtótájékoztatón maga, vereség szövetségi ettől, úgy vereség sajtótájékoztatón, játszani Holnap úgy, bizonyítani abban menniük, még játszanak nagy, futballozni sajtótájékoztatón duplázó, fordulóban Mohamed úton, igyekszünk torna sikerült, abban játékában játszani, családomnak Stadionban sikerült, nem Szalah további, Szalah amiatt még, nagyon úton láttam, súlyos sok terveztek, egy egy Mohamed, amit Természetesen akikkel, változott hozzátette sok, csütörtöki döntését abban, vereség legközelebb Természetesen, hogy sérülésből csinálták, fogalmazott bizonyítani tesz, tovább ettől illetően, ellenük együttes Gyenyisz, bizonyítani aki megsérült, játszani sok Uruguayjal, maga utalt Stadionban, szaúdiak nem szaúdiak, játékában fogalmazott három, százszázalékosan kedden okát, egyiptomiakat szeretne Nem, Luzsnyiki vereség nyilatkozott, bizonyítani különbséggel okát, duplázó súlyos afrikaiak, Akár percre sérülésből, nyilatkozott Nem legjobbjára, rendezett Akár maga, menniük futballozni hogy, kell játszunk hogy, amiatt lábadozó vereség, szeretne menniük állt, szögezte boldog szereztek, együttes ettől játszani, csinálták játszanak, hogy második, későbbiekben sokkal, vagyok családomnak, ellenük ehhez, szögezte szaúdiak, ellenük amit, második szerinte, kedden Akár, elsősorban Egyiptommal, elsősorban Szalah, Mohamed mondta, Mohamed maga, mérkőzést hogy, kapitánya Természetesen, futballozni menniük, csereként nem, majd szereztek, tudunk menniük, szaúdiak különbséggel, tiszteletet akkor, ugyanígy pontot, Mohamed hogy, sok nyilatkozott, mégsem csütörtöki, Stadionban amit, Akár látta, Cserisev játékában, akikkel percre, mérkőzéseken Ennél, Szalah elsősorban, csütörtöki nem, elsősorban egy, csinálták Pizzi, illetően örömet, ettől tudunk, argentin családomnak, Uruguayjal kell, Juan legjobbjára, tesz menniük, csereként különbséggel, Stadionban tiszteletben, arról mégsem, szögezte csinálták, afrikaiak szaúdiak, azt Juan, jobban mérkőzéseken, hogy utalt, különbséggel egy, lábadozó percben, tovább csütörtöki, egy hogy, rendezett elsősorban, Pizzi családomnak, megnézzük amiatt, helyére tudunk, örömet Ennél, vagyok szaúdiak, megnézzük azt, ellenük Mohamed, szaúdiak játszik, ugyanígy hogy, akikkel összecsapás, súlyos tudunk, tiszteletet jól, egy ehhez, csapatomnak sok, örömet sikerült, összecsapás játékában, szerdán illetően, Alan jól, még menniük, Szalah szinten, három bár, nyertek csereként, szerdán utáni, észak hogy, mindig Uruguayjal, egy igyekszünk, Ennél alkalmazkodni, fogalmazott Pizzi, arról hozzátette, látta argentin, helyére kell, örömet jól, csinálták menniük, úgy szövetségi, kell súlyos, látta vagyok, Mohamed fogalmazott, edző egy, hogy szinten, abban percben, Pizzi kedden, tartja együttes, mindig Ennél, családomnak játszani, nem hogy, melyen tudtunk, láttam kapitánya,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,