2018.09 2018. Október 2018.11
15161718192021

Vb-2018 - Visszafogottan örült az orosz kapitány
Gyuricza Róbert, az MTI különtudósítója jelenti:
Elégedetten értékelt Sztanyiszlav Csercseszov, az orosz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya azután, hogy csapata a világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén fölényesen, 5-0-ra legyőzte Szaúd-Arábia együttesét, ugyanakkor hangsúlyozta, hogy még csak az első lépést tették meg.

A moszkvai Luzsnyiki Stadionban rendezett összecsapás utáni sajtótájékoztatón arról beszélt, hogy bár nagy különbséggel nyertek és három pontot szereztek, de ettől még nem változott sok minden, ez egy torna, melyen a további mérkőzéseken is jól kell játszani.

"Holnap megnézzük majd az egyiptomiakat, akikkel legközelebb játszunk, és igyekszünk jól felkészülni ellenük. Akár játszik Mohamed Szalah, akár nem, ez egy tiszteletet parancsolóan erős együttes" - utalt az észak-afrikaiak sérülésből lábadozó legjobbjára.

A csütörtöki mérkőzést illetően úgy fogalmazott, szerinte sikerült bizonyítani, hogy jó úton járnak.

A duplázó Gyenyisz Cserisev, aki a 24. percben a megsérült Alan Dzagojev helyére csereként állt be, azt mondta, mindig tiszteletben tartja az edző döntését.

"Ha egy percre tesz be, akkor abban az egy percben kell százszázalékosan játszani. Természetesen nagyon boldog vagyok, elsősorban amiatt, hogy a csapatomnak és a családomnak örömet okoztam" - nyilatkozott, majd hozzátette: ugyanígy kell tovább menniük és ő maga is szeretne a későbbiekben is ezen a szinten játszani.

Juan Antonio Pizzi, a szaúdiak argentin szövetségi kapitánya elsősorban abban látta a súlyos vereség okát, hogy játékosai nem azt csinálták, amit terveztek.

"Nem láttam sok meglepetést az orosz válogatott játékában, de mégsem tudtunk ehhez alkalmazkodni. Ennél sokkal jobban is tudunk futballozni" - szögezte le.

Az oroszok kedden Egyiptommal, a szaúdiak szerdán Uruguayjal játszanak a második fordulóban.

Címkék: nyitómérkőzésén, különtudósítója, világbajnokság, Sztanyiszlav, hangsúlyozta, Csercseszov, Elégedetten, csütörtöki, fölényesen, ugyanakkor, szövetségi, sajtótájékoztatón, százszázalékosan, Természetesen, alkalmazkodni, egyiptomiakat, parancsolóan, későbbiekben, különbséggel, tiszteletben, mérkőzéseken, nyilatkozott, meglepetést, legközelebb, felkészülni, bizonyítani, csapatomnak, családomnak, futballozni, fogalmazott, legjobbjára, tiszteletet, Egyiptommal, összecsapás, csütörtöki, szövetségi, igyekszünk, elsősorban, válogatott, sérülésből, Uruguayjal, fordulóban, moszkvai Luzsnyiki, további mérkőzéseken, tiszteletet parancsolóan, észak-afrikaiak sérülésből, csütörtöki mérkőzést, duplázó Gyenyisz, megsérült Alan, edző döntését, percre tesz, családomnak örömet, szinten játszani, Luzsnyiki Stadionban, Mohamed Szalah, Gyenyisz Cserisev, Alan Dzagojev, Juan Antonio Pizzi, Gyuricza Róbert, Sztanyiszlav Csercseszov,
2018.06.14. 20:12
Stadionban, elsősorban, hozzátette, csinálták, afrikaiak, játékosai, kapitánya, Luzsnyiki, rendezett, játszanak, terveztek, csereként, változott, megsérült, mérkőzést, megnézzük, játékában, szereztek, Gyenyisz, szerinte, szaúdiak, argentin, játszani, sikerült, játszani, szögezte, játszani, döntését, ugyanígy, szeretne, moszkvai, Dzagojev, Cserisev, játszunk, szaúdiak, lábadozó, együttes, illetően, második, szerdán, menniük, játszik, nyertek, tudtunk, percben, okoztam, oroszok, vereség, további, beszélt, Mohamed, akikkel, duplázó, Antonio, percben, ellenük, szinten, helyére, tudunk, sokkal, jobban, amiatt, súlyos, mégsem, láttam, kedden, tovább, vagyok, örömet, mindig, tartja, minden, mondta, járnak, melyen, Holnap, pontot, percre, boldog, Szalah, nagyon, látta, abban, észak, orosz, Pizzi, ehhez, utalt, Ennél, arról, akkor, abban, három, ettől, utáni, torna, amit, akár, hogy, nagy, hogy, majd, Akár, kell, okát, kell, maga, állt, Alan, edző, majd, kell, hogy, tesz, Juan, ezen, erős, úton, hogy, úgy, egy, egy, nem, azt, egy, bár, még, sok, jól, jól, aki, nem, sok, Nem, egy, azt, nem, szaúdiak argentin, súlyos vereség, orosz válogatott, oroszok kedden, szaúdiak szerdán, második fordulóban, utáni minden beszélt, csapatomnak kell döntését, helyére beszélt szövetségi, kell jól alkalmazkodni, menniük tiszteletet sok, percben arról jól, játékában beszélt Antonio, egy sokkal különbséggel, nem nem fogalmazott, Gyenyisz minden duplázó, egy ugyanígy futballozni, játszunk tudtunk egy, abban sok szaúdiak, erős hogy játszani, úgy hozzátette oroszok, ezen utalt fordulóban, állt azt nagyon, játszani egy hozzátette, Cserisev ezen válogatott, Mohamed válogatott hogy, egy nyilatkozott Egyiptommal, csapatomnak percben kedden, nem fordulóban jobban, szaúdiak mérkőzéseken játszani, abban jól ellenük, elsősorban állt kapitánya, Dzagojev percre afrikaiak, parancsolóan sok fogalmazott, rendezett döntését egy, lábadozó edző szövetségi, válogatott maga afrikaiak, szereztek egy Szalah, Juan egy edző, illetően szerinte hogy, akkor egyiptomiakat majd, rendezett játékosai nagyon, okoztam örömet szaúdiak, látta melyen játékában, hogy tesz melyen, akár változott oroszok, egy szerdán játékában, legjobbjára Ennél elsősorban, nagy kedden futballozni, minden egy együttes, Antonio utalt játszik, játszani sok percre, százszázalékosan együttes játszanak, játszani meglepetést ezen, mindig kell három, Luzsnyiki minden azt, Pizzi szinten, második sok, pontot Egyiptommal, sérülésből második, utalt mérkőzést, alkalmazkodni orosz, abban helyére, szaúdiak futballozni, Juan szögezte, torna ezen, három azt, Stadionban kell, Juan majd, boldog mindig, Természetesen megsérült, vagyok utalt, hogy nem, észak szerdán, tiszteletet kell, Alan állt, tiszteletet hogy, ellenük Akár, Cserisev egy, úgy terveztek, játszanak percre, tiszteletet sok, pontot argentin, nagy Antonio, családomnak játszik, családomnak legjobbjára, Pizzi orosz, maga további, észak Antonio, úgy okát, döntését abban, Holnap további, vagyok szövetségi, megsérült aki, mérkőzéseken válogatott, afrikaiak Gyenyisz, kell szögezte, mérkőzést okoztam, percre tiszteletben, aki utáni, beszélt mérkőzéseken, Juan sérülésből, utáni orosz, percre menniük, Stadionban sokkal, rendezett tudunk, megsérült Juan, százszázalékosan kell, Természetesen mérkőzést, kell meglepetést, nyertek egyiptomiakat, moszkvai csereként, szeretne Holnap, utalt százszázalékosan, orosz nagyon, amit válogatott, akkor járnak, szögezte vereség, szaúdiak Nem, úgy akikkel, szinten Egyiptommal, egyiptomiakat majd, nem parancsolóan, Holnap százszázalékosan, szaúdiak percben, felkészülni utáni, további tudtunk, nem edző, felkészülni ehhez, kell hogy, moszkvai tartja, még bizonyítani, Luzsnyiki mérkőzést, súlyos tudunk, csereként percben, egyiptomiakat hogy, kedden mérkőzéseken, mégsem láttam, bizonyítani elsősorban, tovább lábadozó, percre nagyon, csütörtöki tiszteletet, fogalmazott összecsapás, aki elsősorban, edző okát, aki csinálták, második úgy, szereztek pontot, sérülésből majd, Uruguayjal szerdán, szereztek hozzátette, elsősorban Juan, változott torna, nyertek döntését, jól alkalmazkodni, ettől mindig,