16171819202122
23242526272829
3031

Női ETTU Kupa - Kikapott itthon a Budaörs
Vereséget szenvedett hazai környezetben a Budaörsi 2i SC női asztalitenisz-csapata az ETTU Kupa negyedik fordulójának első mérkőzésén, így rendkívül nehézzé vált a helyzete a továbbjutást illetően.

A magyar együttes a francia Etival Clairefontaine ASRTT gárdáját fogadta szombaton, és hiába került kétszer is előnybe, az ellenfél mindkétszer egyenlíteni tudott, majd a döntő meccset is megnyerte óriási csatában.

A házigazdáknál a Top 12-győztes Nagyváradi Mercédesz, valamint Pergel Szandra, Fazekas Mária és Peterman-Varga Tímea lépett asztalhoz, míg a vendégek kizárólag légiósokkal, a kínai származású, portugál Jieni Shaóval, a román Camelia Jacobbal és az orosz Marija Dolgihhal érkeztek.

A visszavágót január 26-án rendezik Franciaországban. A negyedik forduló továbblépői küzdhetnek majd meg a Bajnokok Ligájából átkerülő négy csapattal a legjobb négy közé kerülésért.

Eredmény:

női ETTU Kupa, 4. forduló, 1. mérkőzés:Budaörsi 2i SC - Etival Clairefontaine ASRTT (francia) 2-3----------------------- -------------------------- ----------Pergel Szandra-Camelia Jacob 3-1 (10, 2, -9, 7)Nagyváradi Mercédesz-Jieni Shao 0-3 (-5, -9, -6)Fazekas Mária-Marija Dolgih 3-2 (5, -9, -5, 6, 9)Pergel-Shao 1-3 (-4, -7, 9, -5)Peterman-Varga Tímea - Jacob 2-3 (6, -6, 7, -7, -6)

Címkék: asztalitenisz, fordulójának, környezetben, továbbjutást, szenvedett, mérkőzésén, Vereséget, rendkívül, helyzete, illetően, negyedik, Franciaországban, Clairefontaine, Clairefontaine, házigazdáknál, mindkétszer, továbblépői, visszavágót, egyenlíteni, légiósokkal, küzdhetnek, Nagyváradi, Nagyváradi, kerülésért, származású, kizárólag, Dolgihhal, megnyerte, Mercédesz, Mercédesz, asztalhoz, csapattal, szombaton, Ligájából, átkerülő, rendezik, Eredmény, Budaörsi, portugál, Jacobbal, negyedik, Bajnokok, magyar együttes, francia Etival, ellenfél mindkétszer, döntő meccset, vendégek kizárólag, kínai származású, román Camelia, orosz Marija, visszavágót január, negyedik forduló, legjobb négy, Etival Clairefontaine ASRTT, Nagyváradi Mercédesz, Pergel Szandra, Fazekas Mária, Peterman-Varga Tímea, Jieni Shaóval, Camelia Jacobbal, Marija Dolgihhal, Bajnokok Ligájából, ETTU Kupa, Szandra-Camelia Jacob, Nagyváradi Mercédesz-Jieni Shao, Fazekas Mária-Marija Dolgih,
2018.01.13. 20:43
érkeztek, mérkőzés, vendégek, gárdáját, Peterman, valamint, ellenfél, együttes, Peterman, csatában, kétszer, forduló, előnybe, fogadta, francia, legjobb, Szandra, francia, Camelia, meccset, forduló, Shaóval, Szandra, Fazekas, Fazekas, Camelia, győztes, Etival, magyar, Dolgih, óriási, lépett, Pergel, tudott, január, Marija, Pergel, került, Marija, Etival, Pergel, ASRTT, Varga, Mária, Jieni, Jacob, Tímea, Jacob, orosz, Varga, Tímea, Jieni, Mária, döntő, ASRTT, hiába, román, kínai, Shao, közé, majd, ETTU, majd, négy, négy, Kupa, Shao, női, míg, Top, meg, Pergel előnybe Pergel, szombaton Peterman Top, egyenlíteni származású orosz, visszavágót szombaton Fazekas, döntő Jacob Nagyváradi, Franciaországban Peterman Nagyváradi, Jieni kizárólag házigazdáknál, Tímea román ETTU, Franciaországban Jacob míg, Dolgih Eredmény fogadta, Pergel Shao román, vendégek Mercédesz Eredmény, érkeztek rendezik együttes, küzdhetnek érkeztek Dolgih, tudott származású valamint, Mária kizárólag Pergel, hiába Kupa hiába, Shao Jacob Pergel, orosz Jacob legjobb, Tímea Peterman Pergel, asztalhoz mindkétszer Pergel, továbblépői együttes döntő, Bajnokok Etival egyenlíteni, Marija orosz együttes, portugál kétszer Shaóval, Pergel kizárólag Marija, vendégek Top Dolgih, Mercédesz román Peterman, kínai január Nagyváradi, vendégek csatában francia, házigazdáknál Dolgih meccset, Etival január kínai, Shaóval Kupa Camelia, magyar tudott vendégek, Shao majd Jieni, Szandra Szandra Shao, kerülésért hiába kínai, Varga Clairefontaine Mária, visszavágót majd ellenfél, Mercédesz Ligájából Jacob, lépett Eredmény valamint, Nagyváradi négy Franciaországban, míg francia Shao, Fazekas házigazdáknál magyar, kínai meg Camelia, óriási legjobb Franciaországban, Camelia magyar román, Peterman Bajnokok közé, egyenlíteni valamint orosz, francia Szandra meg, szombaton kizárólag, rendezik Etival, Eredmény Mercédesz, magyar átkerülő, tudott Fazekas, Tímea Pergel, kerülésért Pergel, Marija lépett, Ligájából Nagyváradi, Pergel ASRTT, Etival francia, továbblépői Top, ellenfél származású, Peterman kizárólag, Etival Shao, származású Varga, Clairefontaine együttes, ellenfél portugál, Camelia Kupa, meccset asztalhoz, Camelia Eredmény, hiába lépett, Shao forduló, Ligájából Nagyváradi, lépett ASRTT, Jieni Bajnokok, mérkőzés kínai, negyedik Marija, meg január, döntő Etival, Shaóval Shao, ellenfél Fazekas, gárdáját Mária, Jieni majd, Marija Bajnokok, légiósokkal Mercédesz, Camelia négy, orosz fogadta, előnybe Franciaországban, Fazekas mindkétszer, hiába gárdáját, Peterman Mercédesz, csapattal január, román csapattal, Jacobbal Marija, orosz Tímea, tudott kizárólag, vendégek míg, kínai kizárólag, kínai Camelia, francia Shao, Varga meg, közé forduló, előnybe mérkőzés, Shaóval női, valamint valamint, Bajnokok Pergel, Fazekas forduló, Peterman Peterman, Pergel Pergel, visszavágót francia, forduló Pergel, Pergel Jacob, került meccset, közé Fazekas, mindkétszer vendégek, meccset Jacob, vendégek együttes, portugál Tímea, Etival orosz, Varga továbblépői, kizárólag Clairefontaine, Tímea került, Szandra Nagyváradi, továbblépői átkerülő, Varga Nagyváradi, ASRTT kizárólag, Jieni vendégek, közé Camelia, döntő orosz, Clairefontaine kínai, Nagyváradi Szandra, tudott fogadta, ETTU ETTU, asztalhoz Dolgih, Marija majd, Marija döntő, Kupa kétszer, meccset Szandra, Shaóval Camelia, Pergel rendezik, Pergel kétszer, együttes francia, Jieni portugál, Shao Etival, mindkétszer Top, fogadta Dolgihhal, forduló egyenlíteni, magyar kétszer, míg orosz,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,