15161718192021
22232425262728
293031

Női ETTU Kupa - Kikapott itthon a Budaörs
Vereséget szenvedett hazai környezetben a Budaörsi 2i SC női asztalitenisz-csapata az ETTU Kupa negyedik fordulójának első mérkőzésén, így rendkívül nehézzé vált a helyzete a továbbjutást illetően.

A magyar együttes a francia Etival Clairefontaine ASRTT gárdáját fogadta szombaton, és hiába került kétszer is előnybe, az ellenfél mindkétszer egyenlíteni tudott, majd a döntő meccset is megnyerte óriási csatában.

A házigazdáknál a Top 12-győztes Nagyváradi Mercédesz, valamint Pergel Szandra, Fazekas Mária és Peterman-Varga Tímea lépett asztalhoz, míg a vendégek kizárólag légiósokkal, a kínai származású, portugál Jieni Shaóval, a román Camelia Jacobbal és az orosz Marija Dolgihhal érkeztek.

A visszavágót január 26-án rendezik Franciaországban. A negyedik forduló továbblépői küzdhetnek majd meg a Bajnokok Ligájából átkerülő négy csapattal a legjobb négy közé kerülésért.

Eredmény:

női ETTU Kupa, 4. forduló, 1. mérkőzés:Budaörsi 2i SC - Etival Clairefontaine ASRTT (francia) 2-3----------------------- -------------------------- ----------Pergel Szandra-Camelia Jacob 3-1 (10, 2, -9, 7)Nagyváradi Mercédesz-Jieni Shao 0-3 (-5, -9, -6)Fazekas Mária-Marija Dolgih 3-2 (5, -9, -5, 6, 9)Pergel-Shao 1-3 (-4, -7, 9, -5)Peterman-Varga Tímea - Jacob 2-3 (6, -6, 7, -7, -6)

Címkék: asztalitenisz, fordulójának, környezetben, továbbjutást, szenvedett, mérkőzésén, Vereséget, rendkívül, helyzete, illetően, negyedik, Franciaországban, Clairefontaine, Clairefontaine, házigazdáknál, mindkétszer, továbblépői, visszavágót, egyenlíteni, légiósokkal, küzdhetnek, Nagyváradi, Nagyváradi, kerülésért, származású, kizárólag, Dolgihhal, megnyerte, Mercédesz, Mercédesz, asztalhoz, csapattal, szombaton, Ligájából, átkerülő, rendezik, Eredmény, Budaörsi, portugál, Jacobbal, negyedik, Bajnokok, magyar együttes, francia Etival, ellenfél mindkétszer, döntő meccset, vendégek kizárólag, kínai származású, román Camelia, orosz Marija, visszavágót január, negyedik forduló, legjobb négy, Etival Clairefontaine ASRTT, Nagyváradi Mercédesz, Pergel Szandra, Fazekas Mária, Peterman-Varga Tímea, Jieni Shaóval, Camelia Jacobbal, Marija Dolgihhal, Bajnokok Ligájából, ETTU Kupa, Szandra-Camelia Jacob, Nagyváradi Mercédesz-Jieni Shao, Fazekas Mária-Marija Dolgih,
2018.01.13. 20:43
érkeztek, mérkőzés, vendégek, gárdáját, Peterman, valamint, ellenfél, együttes, Peterman, csatában, kétszer, forduló, előnybe, fogadta, francia, legjobb, Szandra, francia, Camelia, meccset, forduló, Shaóval, Szandra, Fazekas, Fazekas, Camelia, győztes, Etival, magyar, Dolgih, óriási, lépett, Pergel, tudott, január, Marija, Pergel, került, Marija, Etival, Pergel, ASRTT, Varga, Mária, Jieni, Jacob, Tímea, Jacob, orosz, Varga, Tímea, Jieni, Mária, döntő, ASRTT, hiába, román, kínai, Shao, közé, majd, ETTU, majd, négy, négy, Kupa, Shao, női, míg, Top, meg, továbblépői Jacob hiába, Jacob vendégek majd, kétszer magyar meg, házigazdáknál meg forduló, légiósokkal legjobb Pergel, kétszer majd vendégek, Peterman Budaörsi légiósokkal, Mária Shao Fazekas, hiába Mercédesz gárdáját, meccset forduló közé, Nagyváradi francia Marija, Shao Ligájából Top, hiába Pergel győztes, ASRTT Pergel Camelia, Budaörsi Jacob Clairefontaine, Shao Dolgihhal majd, szombaton meccset Mercédesz, Bajnokok mérkőzés visszavágót, ASRTT Mercédesz rendezik, Mercédesz Pergel Pergel, visszavágót Jacob származású, Varga Varga valamint, Pergel győztes míg, portugál kétszer tudott, döntő Pergel Peterman, hiába Fazekas Fazekas, Tímea Jacob házigazdáknál, Kupa mindkétszer Peterman, Franciaországban közé Shaóval, Eredmény továbblépői Mercédesz, ETTU Nagyváradi Kupa, mindkétszer döntő Pergel, csatában Fazekas Ligájából, ellenfél Tímea tudott, Franciaországban Pergel negyedik, csatában Szandra ASRTT, négy átkerülő magyar, Shao Mercédesz tudott, érkeztek asztalhoz Shaóval, döntő fogadta győztes, Franciaországban Peterman Marija, Kupa Peterman forduló, óriási orosz mindkétszer, döntő Dolgihhal ASRTT, legjobb megnyerte Szandra, Jacob Camelia négy, magyar Camelia Mercédesz, megnyerte francia Peterman, Varga Tímea Fazekas, érkeztek magyar míg, kínai magyar, mérkőzés Fazekas, Szandra ASRTT, továbblépői kerülésért, meccset küzdhetnek, Shao Marija, négy kétszer, Jieni csatában, Dolgihhal ellenfél, gárdáját Jieni, román forduló, majd érkeztek, román Etival, visszavágót Peterman, meg január, ellenfél kínai, Ligájából Marija, forduló Jieni, csatában Szandra, kínai közé, győztes Mária, Fazekas meccset, átkerülő Peterman, majd együttes, Varga átkerülő, kerülésért magyar, Mária Clairefontaine, közé magyar, ASRTT Kupa, míg ASRTT, magyar gárdáját, magyar Jieni, Clairefontaine meg, Fazekas forduló, Szandra forduló, érkeztek Clairefontaine, átkerülő hiába, Shaóval legjobb, csapattal forduló, ASRTT majd, január Shao, forduló ellenfél, míg Peterman, Shao Etival, vendégek négy, kétszer majd, portugál Top, Varga Bajnokok, Top portugál, Varga francia, Marija Clairefontaine, francia majd, Shao meg, együttes egyenlíteni, kétszer Ligájából, meg mindkétszer, Mercédesz meccset, forduló Dolgihhal, közé ellenfél, hiába szombaton, Bajnokok Budaörsi, származású Etival, rendezik hiába, kínai átkerülő, kerülésért magyar, Marija Jieni, lépett Dolgihhal, Varga Camelia, kizárólag Nagyváradi, Camelia Fazekas, mérkőzés Camelia, Dolgih forduló, mindkétszer Franciaországban, Pergel négy, együttes forduló, kizárólag Marija, Tímea Jacobbal, Eredmény Franciaországban, származású Nagyváradi, rendezik Eredmény, Etival majd, továbblépői Bajnokok, visszavágót orosz, Varga szombaton, Shao Peterman, Jacob csapattal, majd Peterman, ASRTT négy, valamint ellenfél, kínai Mária, kínai Clairefontaine, kétszer tudott, negyedik Marija, január forduló, Jacob Shao, Pergel legjobb, Varga Varga, Tímea hiába, meccset Fazekas, visszavágót együttes,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,