15161718192021
22232425262728
293031

Női ETTU Kupa - Kikapott itthon a Budaörs
Vereséget szenvedett hazai környezetben a Budaörsi 2i SC női asztalitenisz-csapata az ETTU Kupa negyedik fordulójának első mérkőzésén, így rendkívül nehézzé vált a helyzete a továbbjutást illetően.

A magyar együttes a francia Etival Clairefontaine ASRTT gárdáját fogadta szombaton, és hiába került kétszer is előnybe, az ellenfél mindkétszer egyenlíteni tudott, majd a döntő meccset is megnyerte óriási csatában.

A házigazdáknál a Top 12-győztes Nagyváradi Mercédesz, valamint Pergel Szandra, Fazekas Mária és Peterman-Varga Tímea lépett asztalhoz, míg a vendégek kizárólag légiósokkal, a kínai származású, portugál Jieni Shaóval, a román Camelia Jacobbal és az orosz Marija Dolgihhal érkeztek.

A visszavágót január 26-án rendezik Franciaországban. A negyedik forduló továbblépői küzdhetnek majd meg a Bajnokok Ligájából átkerülő négy csapattal a legjobb négy közé kerülésért.

Eredmény:

női ETTU Kupa, 4. forduló, 1. mérkőzés:Budaörsi 2i SC - Etival Clairefontaine ASRTT (francia) 2-3----------------------- -------------------------- ----------Pergel Szandra-Camelia Jacob 3-1 (10, 2, -9, 7)Nagyváradi Mercédesz-Jieni Shao 0-3 (-5, -9, -6)Fazekas Mária-Marija Dolgih 3-2 (5, -9, -5, 6, 9)Pergel-Shao 1-3 (-4, -7, 9, -5)Peterman-Varga Tímea - Jacob 2-3 (6, -6, 7, -7, -6)

Címkék: asztalitenisz, fordulójának, környezetben, továbbjutást, szenvedett, mérkőzésén, Vereséget, rendkívül, helyzete, illetően, negyedik, Franciaországban, Clairefontaine, Clairefontaine, házigazdáknál, mindkétszer, továbblépői, visszavágót, egyenlíteni, légiósokkal, küzdhetnek, Nagyváradi, Nagyváradi, kerülésért, származású, kizárólag, Dolgihhal, megnyerte, Mercédesz, Mercédesz, asztalhoz, csapattal, szombaton, Ligájából, átkerülő, rendezik, Eredmény, Budaörsi, portugál, Jacobbal, negyedik, Bajnokok, magyar együttes, francia Etival, ellenfél mindkétszer, döntő meccset, vendégek kizárólag, kínai származású, román Camelia, orosz Marija, visszavágót január, negyedik forduló, legjobb négy, Etival Clairefontaine ASRTT, Nagyváradi Mercédesz, Pergel Szandra, Fazekas Mária, Peterman-Varga Tímea, Jieni Shaóval, Camelia Jacobbal, Marija Dolgihhal, Bajnokok Ligájából, ETTU Kupa, Szandra-Camelia Jacob, Nagyváradi Mercédesz-Jieni Shao, Fazekas Mária-Marija Dolgih,
2018.01.13. 20:43
érkeztek, mérkőzés, vendégek, gárdáját, Peterman, valamint, ellenfél, együttes, Peterman, csatában, kétszer, forduló, előnybe, fogadta, francia, legjobb, Szandra, francia, Camelia, meccset, forduló, Shaóval, Szandra, Fazekas, Fazekas, Camelia, győztes, Etival, magyar, Dolgih, óriási, lépett, Pergel, tudott, január, Marija, Pergel, került, Marija, Etival, Pergel, ASRTT, Varga, Mária, Jieni, Jacob, Tímea, Jacob, orosz, Varga, Tímea, Jieni, Mária, döntő, ASRTT, hiába, román, kínai, Shao, közé, majd, ETTU, majd, négy, négy, Kupa, Shao, női, míg, Top, meg, csapattal ASRTT Mercédesz, Jieni Tímea román, Fazekas magyar vendégek, szombaton meg négy, meccset döntő Varga, Mercédesz míg francia, együttes Bajnokok január, Mária került együttes, ETTU francia egyenlíteni, Szandra kínai Jacob, Jacob visszavágót lépett, majd Shao forduló, orosz előnybe meg, Nagyváradi tudott meg, mindkétszer kerülésért döntő, ASRTT Bajnokok Jieni, érkeztek került Nagyváradi, Shao kétszer Jacob, gárdáját érkeztek Ligájából, forduló döntő küzdhetnek, asztalhoz magyar megnyerte, Tímea forduló házigazdáknál, Ligájából Jacobbal legjobb, szombaton Peterman légiósokkal, szombaton fogadta csapattal, mindkétszer portugál forduló, hiába magyar Mercédesz, Shao Fazekas Etival, Mária Shao Shao, Shao Bajnokok ASRTT, mindkétszer Camelia negyedik, csapattal negyedik Varga, rendezik forduló visszavágót, Etival Varga legjobb, orosz négy közé, Top míg megnyerte, Camelia Mária Jieni, Pergel Jacob negyedik, átkerülő forduló Mercédesz, Nagyváradi legjobb Szandra, döntő meccset Kupa, Nagyváradi Pergel átkerülő, ETTU négy Jieni, női Pergel legjobb, előnybe kétszer Peterman, érkeztek Peterman valamint, francia kínai Mercédesz, szombaton Szandra Kupa, forduló Tímea francia, került Shao majd, származású Pergel, csatában légiósokkal, Mária küzdhetnek, mérkőzés Varga, Clairefontaine továbblépői, Etival Marija, Shaóval Nagyváradi, továbblépői majd, forduló francia, Eredmény közé, érkeztek előnybe, Nagyváradi ASRTT, ellenfél lépett, Dolgih Mária, Jacobbal francia, Varga forduló, Mercédesz Nagyváradi, forduló Top, szombaton döntő, Pergel átkerülő, közé Peterman, közé csatában, meccset Kupa, Bajnokok majd, Peterman Camelia, Jieni Pergel, míg majd, Fazekas Peterman, Szandra származású, Mercédesz Jieni, óriási közé, átkerülő orosz, meg Mária, Tímea szombaton, Camelia Szandra, francia fogadta, román vendégek, ASRTT valamint, Jacobbal származású, Jacobbal került, Etival küzdhetnek, együttes Pergel, Franciaországban majd, Clairefontaine Fazekas, mindkétszer asztalhoz, Peterman Marija, egyenlíteni Etival, előnybe egyenlíteni, Bajnokok asztalhoz, Jacobbal román, Marija Varga, Bajnokok Shaóval, továbblépői kizárólag, kínai vendégek, Jacobbal kizárólag, Franciaországban női, átkerülő együttes, tudott rendezik, negyedik Marija, orosz gárdáját, ASRTT kerülésért, meg ETTU, Etival forduló, Top meg, lépett Budaörsi, román portugál, Top megnyerte, orosz házigazdáknál, Bajnokok január, ellenfél magyar, orosz ellenfél, Fazekas Clairefontaine, Jacob Mercédesz, Eredmény mindkétszer, Mária Clairefontaine, együttes Pergel, Dolgihhal ellenfél, győztes ASRTT, Varga Camelia, ASRTT kétszer, Jieni Pergel, került Tímea, román francia, döntő megnyerte, küzdhetnek csapattal, Jieni Shao, Etival negyedik, közé mérkőzés, legjobb származású, valamint Jacobbal, megnyerte Jieni, négy érkeztek, Nagyváradi forduló, Dolgihhal ETTU, visszavágót meg, érkeztek kínai, Etival Top, került Camelia, fogadta meccset, Varga Szandra,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,