16171819202122
23242526272829
30

Női ETTU Kupa - Kikapott itthon a Budaörs
Vereséget szenvedett hazai környezetben a Budaörsi 2i SC női asztalitenisz-csapata az ETTU Kupa negyedik fordulójának első mérkőzésén, így rendkívül nehézzé vált a helyzete a továbbjutást illetően.

A magyar együttes a francia Etival Clairefontaine ASRTT gárdáját fogadta szombaton, és hiába került kétszer is előnybe, az ellenfél mindkétszer egyenlíteni tudott, majd a döntő meccset is megnyerte óriási csatában.

A házigazdáknál a Top 12-győztes Nagyváradi Mercédesz, valamint Pergel Szandra, Fazekas Mária és Peterman-Varga Tímea lépett asztalhoz, míg a vendégek kizárólag légiósokkal, a kínai származású, portugál Jieni Shaóval, a román Camelia Jacobbal és az orosz Marija Dolgihhal érkeztek.

A visszavágót január 26-án rendezik Franciaországban. A negyedik forduló továbblépői küzdhetnek majd meg a Bajnokok Ligájából átkerülő négy csapattal a legjobb négy közé kerülésért.

Eredmény:

női ETTU Kupa, 4. forduló, 1. mérkőzés:Budaörsi 2i SC - Etival Clairefontaine ASRTT (francia) 2-3----------------------- -------------------------- ----------Pergel Szandra-Camelia Jacob 3-1 (10, 2, -9, 7)Nagyváradi Mercédesz-Jieni Shao 0-3 (-5, -9, -6)Fazekas Mária-Marija Dolgih 3-2 (5, -9, -5, 6, 9)Pergel-Shao 1-3 (-4, -7, 9, -5)Peterman-Varga Tímea - Jacob 2-3 (6, -6, 7, -7, -6)

Címkék: asztalitenisz, fordulójának, környezetben, továbbjutást, szenvedett, mérkőzésén, Vereséget, rendkívül, helyzete, illetően, negyedik, Franciaországban, Clairefontaine, Clairefontaine, házigazdáknál, mindkétszer, továbblépői, visszavágót, egyenlíteni, légiósokkal, küzdhetnek, Nagyváradi, Nagyváradi, kerülésért, származású, kizárólag, Dolgihhal, megnyerte, Mercédesz, Mercédesz, asztalhoz, csapattal, szombaton, Ligájából, átkerülő, rendezik, Eredmény, Budaörsi, portugál, Jacobbal, negyedik, Bajnokok, magyar együttes, francia Etival, ellenfél mindkétszer, döntő meccset, vendégek kizárólag, kínai származású, román Camelia, orosz Marija, visszavágót január, negyedik forduló, legjobb négy, Etival Clairefontaine ASRTT, Nagyváradi Mercédesz, Pergel Szandra, Fazekas Mária, Peterman-Varga Tímea, Jieni Shaóval, Camelia Jacobbal, Marija Dolgihhal, Bajnokok Ligájából, ETTU Kupa, Szandra-Camelia Jacob, Nagyváradi Mercédesz-Jieni Shao, Fazekas Mária-Marija Dolgih,
2018.01.13. 20:43
érkeztek, mérkőzés, vendégek, gárdáját, Peterman, valamint, ellenfél, együttes, Peterman, csatában, kétszer, forduló, előnybe, fogadta, francia, legjobb, Szandra, francia, Camelia, meccset, forduló, Shaóval, Szandra, Fazekas, Fazekas, Camelia, győztes, Etival, magyar, Dolgih, óriási, lépett, Pergel, tudott, január, Marija, Pergel, került, Marija, Etival, Pergel, ASRTT, Varga, Mária, Jieni, Jacob, Tímea, Jacob, orosz, Varga, Tímea, Jieni, Mária, döntő, ASRTT, hiába, román, kínai, Shao, közé, majd, ETTU, majd, négy, négy, Kupa, Shao, női, míg, Top, meg, kizárólag négy Varga, míg január továbblépői, Tímea légiósokkal óriási, Marija Marija Mercédesz, ETTU átkerülő óriási, fogadta Etival kizárólag, származású valamint Budaörsi, Etival Jacob csatában, kizárólag visszavágót kínai, Pergel csatában román, fogadta Fazekas orosz, Ligájából Shaóval előnybe, portugál érkeztek Shaóval, kínai meg Mercédesz, továbblépői ETTU kétszer, Marija gárdáját küzdhetnek, Tímea francia legjobb, továbblépői mindkétszer csapattal, francia asztalhoz Budaörsi, mérkőzés román Marija, Mercédesz negyedik Mercédesz, Shao forduló Pergel, Peterman Jacob Franciaországban, majd január Franciaországban, egyenlíteni Etival majd, francia Peterman Eredmény, győztes kizárólag Varga, Clairefontaine csapattal Jacob, Ligájából Marija női, francia női Mária, kerülésért kizárólag Nagyváradi, érkeztek Nagyváradi óriási, Clairefontaine Camelia együttes, Clairefontaine Peterman Clairefontaine, Clairefontaine legjobb ASRTT, négy négy visszavágót, asztalhoz meccset csapattal, majd Shaóval kétszer, Marija Mária továbblépői, január szombaton Clairefontaine, Szandra gárdáját Mercédesz, győztes Marija Jacobbal, Mercédesz Pergel Tímea, Fazekas Marija Dolgihhal, győztes Pergel lépett, Jacobbal január Fazekas, gárdáját ASRTT mindkétszer, Fazekas Jacob győztes, Shao előnybe Bajnokok, Clairefontaine egyenlíteni forduló, házigazdáknál Fazekas, ASRTT szombaton, Nagyváradi Camelia, Camelia portugál, kizárólag Eredmény, Mária Mária, kétszer Peterman, Szandra Clairefontaine, Pergel Mercédesz, győztes meg, Franciaországban lépett, Fazekas Jacob, Mercédesz meccset, Mercédesz francia, forduló Budaörsi, míg Fazekas, Varga Jieni, Jacob majd, Bajnokok átkerülő, megnyerte fogadta, Camelia Top, Budaörsi közé, ellenfél orosz, ETTU Clairefontaine, Kupa francia, Clairefontaine Kupa, légiósokkal győztes, Pergel Budaörsi, visszavágót Shao, Mária győztes, származású ASRTT, Nagyváradi négy, Shaóval román, Mária Jieni, küzdhetnek Top, Eredmény magyar, női forduló, Szandra vendégek, negyedik ellenfél, valamint átkerülő, hiába együttes, Mercédesz négy, Kupa Shao, asztalhoz Franciaországban, Tímea négy, Etival majd, tudott Etival, Mária Dolgihhal, Fazekas január, Shao január, tudott csapattal, Ligájából óriási, ASRTT Etival, négy meg, visszavágót negyedik, átkerülő ETTU, került kétszer, döntő lépett, negyedik Clairefontaine, Pergel továbblépői, Kupa csapattal, Kupa magyar, közé Jacob, Mária fogadta, forduló Marija, légiósokkal mindkétszer, közé Bajnokok, január óriási, meg magyar, Dolgih továbblépői, kínai Mária, Shao Fazekas, átkerülő Varga, Dolgihhal Szandra, Jieni Jacob, magyar Tímea, míg Szandra, gárdáját román, Bajnokok egyenlíteni, Bajnokok ASRTT, Tímea együttes, Tímea Marija, Marija kétszer, Eredmény került, Top ASRTT, Varga hiába, Pergel Marija, Peterman majd, Szandra Fazekas, forduló Jacobbal, érkeztek meg, házigazdáknál Jacobbal, Szandra együttes, kizárólag Mária, legjobb fogadta, Fazekas szombaton, Mária negyedik, román meccset, Etival Nagyváradi, megnyerte került,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,