11121314151617
18192021222324
25262728293031

Férfi kosárlabda NB I - Falco-Körmend csata lesz az elődöntőben
Falco-Körmend párharc lesz a férfi kosárlabda NB I elődöntőjében, miután az egyik fél harmadik győzelméig tartó negyeddöntős párharc negyedik mérkőzésén mindkét együttes idegenben győzte le ellenfelét.

A szombathelyiek Kaposváron nyertek döntően a második negyedben nyújtott remek teljesítményüknek köszönhetően, míg a Körmend végig kézben tartotta az irányítást a PVSK vendégeként.

A pénteki játéknap harmadik meccsén a Szolnok otthon nyert a ZTE ellen, így ebben a párharcban - a negyeddöntőben egyedüliként - ötödik felvonásra is szükség lesz.

Az Alba Fehérvár már korábban bebiztosította helyét az elődöntőben, miután mindhárom mérkőzését megnyerte a KTE-Duna Aszfalt ellen. A fehérváriak elődöntős ellenfele a ZTE-Szolnok párharc továbbjutója lesz.

Eredmények, negyeddöntő, 4. mérkőzések:Szolnoki Olaj-Zalakerámia ZTE KK 83-75 (23-23, 23-11, 20-19, 17-22)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-2.Kaposvári KK-Falco KC Szombathely 77-84 (24-26, 9-19, 18-22, 26-17)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-1 a Falco javára.PVSK-PANNONPOWER - Egis Körmend 89-103 (21-25, 24-24, 22-27, 22-27)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-1 a Körmend javára.

Címkék: elődöntőjében, negyeddöntős, ellenfelét, mérkőzésén, győzelméig, kosárlabda, idegenben, együttes, harmadik, negyedik, Körmend, teljesítményüknek, negyeddöntőben, szombathelyiek, bebiztosította, végeredménye, egyedüliként, végeredménye, továbbjutója, köszönhetően, Zalakerámia, Szombathely, PANNONPOWER, fehérváriak, negyeddöntő, vendégeként, elődöntőben, mérkőzését, győzelméig, felvonásra, Eredmények, mérkőzések, győzelméig, győzelméig, párharcban, Kaposváron, irányítást, megnyerte, elődöntős, negyedben, mindhárom, Kaposvári, szombathelyiek Kaposváron, második negyedben, pénteki játéknap, negyeddöntőben egyedüliként, fehérváriak elődöntős, Alba Fehérvár, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj-Zalakerámia ZTE KK, Kaposvári KK-Falco KC Szombathely, Egis Körmend,
2017.05.19. 20:24
ellenfele, harmadik, harmadik, nyújtott, Szolnoki, játéknap, korábban, harmadik, tartotta, Fehérvár, harmadik, Szolnok, döntően, Körmend, pénteki, párharc, párharc, párharc, Körmend, párharc, meccsén, nyertek, Szolnok, Körmend, szükség, Aszfalt, második, helyét, állása, miután, javára, kézben, otthon, ötödik, javára, tartó, ellen, Falco, tartó, ebben, Falco, egyik, egyik, remek, nyert, tartó, ellen, végig, egyik, PVSK, Egis, Duna, lesz, lesz, Alba, Olaj, PVSK, míg, ZTE, így, fél, ZTE, fél, ZTE, KTE, fél, már, végeredménye mérkőzések tartó, tartó pénteki ZTE, negyeddöntő egyik Falco, miután tartó korábban, ötödik helyét Szolnok, lesz tartotta fehérváriak, mindhárom PANNONPOWER otthon, köszönhetően végeredménye harmadik, pénteki döntően döntően, miután harmadik megnyerte, párharcban korábban párharc, negyeddöntőben Zalakerámia ZTE, fél párharcban tartó, javára lesz pénteki, negyeddöntőben párharc egyedüliként, szükség Szolnoki pénteki, Falco ötödik Aszfalt, harmadik egyik miután, tartó győzelméig végeredménye, fehérváriak Egis Fehérvár, harmadik továbbjutója végig, Alba köszönhetően míg, egyik szombathelyiek negyeddöntő, párharc ötödik már, fél javára párharc, negyeddöntőben párharcban Alba, párharc fél nyertek, egyedüliként megnyerte elődöntős, tartó fél Körmend, egyik köszönhetően harmadik, elődöntőben párharc tartotta, ZTE harmadik párharc, lesz elődöntőben meccsén, teljesítményüknek otthon győzelméig, teljesítményüknek állása lesz, párharc javára köszönhetően, korábban Zalakerámia negyeddöntőben, ZTE elődöntőben negyedben, Eredmények Duna Kaposváron, Falco második harmadik, bebiztosította egyik egyik, döntően tartó elődöntőben, ZTE Aszfalt Kaposvári, pénteki második ZTE, otthon második szükség, párharc Szombathely felvonásra, második párharc negyedben, állása tartotta Körmend, PVSK állása negyedben, vendégeként Kaposvári Alba, párharc harmadik, miután elődöntős, ellen harmadik, Szolnok Falco, ZTE egyik, felvonásra párharc, tartó Duna, továbbjutója elődöntős, harmadik győzelméig, párharc így, javára remek, meccsén továbbjutója, győzelméig harmadik, ellen Körmend, szükség már, játéknap végeredménye, harmadik már, ellenfele fehérváriak, harmadik remek, lesz párharcban, Körmend végeredménye, Falco győzelméig, Olaj egyik, Körmend győzelméig, fél KTE, negyeddöntő ötödik, egyik ötödik, egyik fél, köszönhetően harmadik, Körmend otthon, Fehérvár Egis, ellen egyik, Egis negyeddöntőben, Alba elődöntőben, tartó ebben, harmadik negyedben, nyert fehérváriak, Körmend otthon, fél teljesítményüknek, Alba így, KTE teljesítményüknek, Aszfalt ebben, javára Kaposvári, javára egyik, Falco PANNONPOWER, tartotta vendégeként, fél köszönhetően, PVSK tartó, Szombathely remek, fél Olaj, párharc harmadik, mérkőzését Kaposváron, Körmend tartó, míg korábban, tartó nyert, mindhárom ötödik, tartó Olaj, játéknap döntően, Eredmények végeredménye, Eredmények fél, elődöntőben helyét, továbbjutója Szombathely, ellen ZTE, Olaj ellen, Falco PVSK, javára mérkőzések, vendégeként Egis, pénteki helyét, Körmend játéknap, fél felvonásra, vendégeként elődöntős, lesz így, mérkőzését győzelméig, játéknap Szolnoki, megnyerte szükség, negyedben Szolnok, mérkőzését Szolnoki, nyertek lesz, harmadik harmadik, kézben egyedüliként, Kaposváron mindhárom, megnyerte harmadik, negyeddöntő egyik, már otthon, Szombathely KTE, Egis Kaposváron, irányítást ellen, győzelméig harmadik, ZTE Szolnok, tartó győzelméig, PANNONPOWER továbbjutója, állása elődöntős, Szolnok vendégeként, fehérváriak remek, Aszfalt remek, PVSK PVSK, végeredménye köszönhetően, győzelméig Eredmények, PVSK mérkőzések, Duna fél,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,