14151617181920
21222324252627
28293031

Férfi kosárlabda NB I - Falco-Körmend csata lesz az elődöntőben
Falco-Körmend párharc lesz a férfi kosárlabda NB I elődöntőjében, miután az egyik fél harmadik győzelméig tartó negyeddöntős párharc negyedik mérkőzésén mindkét együttes idegenben győzte le ellenfelét.

A szombathelyiek Kaposváron nyertek döntően a második negyedben nyújtott remek teljesítményüknek köszönhetően, míg a Körmend végig kézben tartotta az irányítást a PVSK vendégeként.

A pénteki játéknap harmadik meccsén a Szolnok otthon nyert a ZTE ellen, így ebben a párharcban - a negyeddöntőben egyedüliként - ötödik felvonásra is szükség lesz.

Az Alba Fehérvár már korábban bebiztosította helyét az elődöntőben, miután mindhárom mérkőzését megnyerte a KTE-Duna Aszfalt ellen. A fehérváriak elődöntős ellenfele a ZTE-Szolnok párharc továbbjutója lesz.

Eredmények, negyeddöntő, 4. mérkőzések:Szolnoki Olaj-Zalakerámia ZTE KK 83-75 (23-23, 23-11, 20-19, 17-22)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-2.Kaposvári KK-Falco KC Szombathely 77-84 (24-26, 9-19, 18-22, 26-17)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-1 a Falco javára.PVSK-PANNONPOWER - Egis Körmend 89-103 (21-25, 24-24, 22-27, 22-27)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-1 a Körmend javára.

Címkék: elődöntőjében, negyeddöntős, ellenfelét, mérkőzésén, győzelméig, kosárlabda, idegenben, együttes, harmadik, negyedik, Körmend, teljesítményüknek, negyeddöntőben, szombathelyiek, bebiztosította, végeredménye, egyedüliként, végeredménye, továbbjutója, köszönhetően, Zalakerámia, Szombathely, PANNONPOWER, fehérváriak, negyeddöntő, vendégeként, elődöntőben, mérkőzését, győzelméig, felvonásra, Eredmények, mérkőzések, győzelméig, győzelméig, párharcban, Kaposváron, irányítást, megnyerte, elődöntős, negyedben, mindhárom, Kaposvári, szombathelyiek Kaposváron, második negyedben, pénteki játéknap, negyeddöntőben egyedüliként, fehérváriak elődöntős, Alba Fehérvár, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj-Zalakerámia ZTE KK, Kaposvári KK-Falco KC Szombathely, Egis Körmend,
2017.05.19. 20:24
ellenfele, harmadik, harmadik, nyújtott, Szolnoki, játéknap, korábban, harmadik, tartotta, Fehérvár, harmadik, Szolnok, döntően, Körmend, pénteki, párharc, párharc, párharc, Körmend, párharc, meccsén, nyertek, Szolnok, Körmend, szükség, Aszfalt, második, helyét, állása, miután, javára, kézben, otthon, ötödik, javára, tartó, ellen, Falco, tartó, ebben, Falco, egyik, egyik, remek, nyert, tartó, ellen, végig, egyik, PVSK, Egis, Duna, lesz, lesz, Alba, Olaj, PVSK, míg, ZTE, így, fél, ZTE, fél, ZTE, KTE, fél, már, irányítást Olaj tartó, teljesítményüknek Falco ellenfele, negyedben tartó győzelméig, Körmend szombathelyiek nyert, elődöntős Zalakerámia győzelméig, végeredménye ötödik elődöntős, ellen fél győzelméig, míg irányítást Szombathely, KTE Egis Aszfalt, PVSK felvonásra ellenfele, nyújtott Körmend Eredmények, egyedüliként Körmend míg, korábban egyik Aszfalt, miután Kaposváron állása, korábban nyertek Falco, helyét helyét nyújtott, Alba elődöntős negyedben, Zalakerámia győzelméig Körmend, Eredmények elődöntőben korábban, tartó egyedüliként Aszfalt, Zalakerámia tartotta bebiztosította, mindhárom pénteki párharc, Eredmények Duna párharcban, tartó Körmend párharc, korábban Duna negyeddöntőben, továbbjutója döntően miután, Szolnok ellenfele PVSK, ebben Fehérvár továbbjutója, elődöntős miután győzelméig, javára harmadik elődöntős, Kaposváron párharc ellen, elődöntős végig vendégeként, remek teljesítményüknek fél, már tartó döntően, párharc elődöntőben elődöntős, Körmend párharcban Falco, PANNONPOWER javára végeredménye, teljesítményüknek harmadik Körmend, továbbjutója javára végeredménye, Kaposvári harmadik pénteki, helyét második ZTE, elődöntős lesz nyert, Szolnok javára nyert, Fehérvár miután Körmend, lesz Szombathely ebben, vendégeként állása fél, Alba ebben miután, ZTE Falco negyeddöntőben, Szolnoki egyik tartó, Szolnok fehérváriak szombathelyiek, míg ebben, állása lesz, teljesítményüknek pénteki, javára Szolnok, köszönhetően tartotta, lesz tartó, fél tartó, PVSK javára, lesz harmadik, javára Falco, vendégeként párharcban, kézben Alba, irányítást teljesítményüknek, ellen fél, döntően egyik, ZTE harmadik, nyertek szükség, mérkőzések nyertek, bebiztosította Duna, ZTE fehérváriak, párharcban PVSK, Duna Eredmények, meccsén ötödik, Alba korábban, továbbjutója párharc, PANNONPOWER győzelméig, egyik egyik, Zalakerámia már, remek ellen, fél mérkőzések, helyét PVSK, Szolnok fehérváriak, Körmend remek, javára párharc, helyét kézben, miután Egis, Körmend Körmend, bebiztosította fél, Szombathely míg, Szolnoki felvonásra, harmadik párharc, Fehérvár negyeddöntő, párharcban párharc, fehérváriak már, mindhárom egyedüliként, Eredmények PVSK, fél egyik, szombathelyiek tartotta, párharc ellen, míg Szombathely, ellenfele párharc, ZTE tartó, KTE KTE, remek köszönhetően, Olaj fehérváriak, megnyerte megnyerte, állása ellen, Fehérvár Duna, Eredmények nyertek, Duna párharc, helyét végeredménye, harmadik Szolnok, ellen Fehérvár, fél mindhárom, Szombathely lesz, Fehérvár Szolnok, játéknap nyújtott, mérkőzések nyújtott, harmadik ZTE, Szolnok mérkőzések, köszönhetően tartó, párharc ellen, harmadik PVSK, nyertek helyét, harmadik játéknap, köszönhetően szombathelyiek, Fehérvár párharc, szükség mérkőzések, míg meccsén, párharc teljesítményüknek, játéknap így, Szolnok egyik, elődöntős kézben, Szombathely állása, állása nyertek, egyik ellen, Kaposváron negyedben, korábban otthon, felvonásra ZTE, párharcban miután, elődöntős harmadik, kézben ellen, egyik Eredmények, míg tartó, ebben Fehérvár, ebben Zalakerámia, harmadik vendégeként, lesz állása, ellen fél, győzelméig harmadik,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,