22232425262728
293031

3. kicsoda57 599
Férfi kosárlabda NB I - Falco-Körmend csata lesz az elődöntőben
Falco-Körmend párharc lesz a férfi kosárlabda NB I elődöntőjében, miután az egyik fél harmadik győzelméig tartó negyeddöntős párharc negyedik mérkőzésén mindkét együttes idegenben győzte le ellenfelét.

A szombathelyiek Kaposváron nyertek döntően a második negyedben nyújtott remek teljesítményüknek köszönhetően, míg a Körmend végig kézben tartotta az irányítást a PVSK vendégeként.

A pénteki játéknap harmadik meccsén a Szolnok otthon nyert a ZTE ellen, így ebben a párharcban - a negyeddöntőben egyedüliként - ötödik felvonásra is szükség lesz.

Az Alba Fehérvár már korábban bebiztosította helyét az elődöntőben, miután mindhárom mérkőzését megnyerte a KTE-Duna Aszfalt ellen. A fehérváriak elődöntős ellenfele a ZTE-Szolnok párharc továbbjutója lesz.

Eredmények, negyeddöntő, 4. mérkőzések:Szolnoki Olaj-Zalakerámia ZTE KK 83-75 (23-23, 23-11, 20-19, 17-22)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-2.Kaposvári KK-Falco KC Szombathely 77-84 (24-26, 9-19, 18-22, 26-17)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-1 a Falco javára.PVSK-PANNONPOWER - Egis Körmend 89-103 (21-25, 24-24, 22-27, 22-27)

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-1 a Körmend javára.

Címkék: elődöntőjében, negyeddöntős, ellenfelét, mérkőzésén, győzelméig, kosárlabda, idegenben, együttes, harmadik, negyedik, Körmend, teljesítményüknek, negyeddöntőben, szombathelyiek, bebiztosította, végeredménye, egyedüliként, végeredménye, továbbjutója, köszönhetően, Zalakerámia, Szombathely, PANNONPOWER, fehérváriak, negyeddöntő, vendégeként, elődöntőben, mérkőzését, győzelméig, felvonásra, Eredmények, mérkőzések, győzelméig, győzelméig, párharcban, Kaposváron, irányítást, megnyerte, elődöntős, negyedben, mindhárom, Kaposvári, szombathelyiek Kaposváron, második negyedben, pénteki játéknap, negyeddöntőben egyedüliként, fehérváriak elődöntős, Alba Fehérvár, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj-Zalakerámia ZTE KK, Kaposvári KK-Falco KC Szombathely, Egis Körmend,
2017.05.19. 20:24
ellenfele, harmadik, harmadik, nyújtott, Szolnoki, játéknap, korábban, harmadik, tartotta, Fehérvár, harmadik, Szolnok, döntően, Körmend, pénteki, párharc, párharc, párharc, Körmend, párharc, meccsén, nyertek, Szolnok, Körmend, szükség, Aszfalt, második, helyét, állása, miután, javára, kézben, otthon, ötödik, javára, tartó, ellen, Falco, tartó, ebben, Falco, egyik, egyik, remek, nyert, tartó, ellen, végig, egyik, PVSK, Egis, Duna, lesz, lesz, Alba, Olaj, PVSK, míg, ZTE, így, fél, ZTE, fél, ZTE, KTE, fél, már, harmadik párharcban teljesítményüknek, harmadik tartó párharc, helyét Fehérvár mindhárom, ebben győzelméig fél, második Fehérvár harmadik, Egis míg lesz, szükség PVSK Egis, így fehérváriak nyújtott, pénteki elődöntős Duna, negyeddöntőben helyét mindhárom, egyik fél Szolnok, remek Szolnoki harmadik, elődöntős fél egyik, Aszfalt tartó ZTE, nyertek irányítást harmadik, lesz Zalakerámia párharcban, ebben ötödik egyedüliként, Körmend második felvonásra, míg végeredménye párharc, egyik végeredménye végeredménye, végeredménye PVSK teljesítményüknek, helyét Aszfalt Szolnoki, így lesz ellenfele, javára döntően már, Aszfalt KTE irányítást, ZTE Duna nyújtott, elődöntőben Körmend teljesítményüknek, mérkőzések PANNONPOWER helyét, tartotta szombathelyiek kézben, Alba nyert tartó, ZTE PVSK meccsén, ZTE Fehérvár Szombathely, mindhárom harmadik ZTE, javára teljesítményüknek tartotta, javára második korábban, Olaj párharc győzelméig, győzelméig ötödik tartó, párharcban Alba míg, Egis megnyerte így, párharc vendégeként Falco, győzelméig köszönhetően párharc, tartó bebiztosította fél, PVSK harmadik elődöntős, ellen ZTE elődöntős, Eredmények második lesz, Aszfalt pénteki Szolnoki, ellen Falco negyeddöntőben, Aszfalt ZTE Olaj, párharc nyert elődöntőben, tartotta párharcban Kaposvári, Zalakerámia harmadik, tartotta állása, negyeddöntő Szolnok, Szolnok fél, tartó PVSK, egyik egyik, Szombathely fél, harmadik KTE, párharc végig, harmadik Kaposvári, párharc nyújtott, Olaj Szolnok, párharcban Szolnoki, mérkőzések tartotta, remek Körmend, tartó lesz, Alba PANNONPOWER, pénteki teljesítményüknek, Körmend teljesítményüknek, ZTE harmadik, Egis Falco, továbbjutója fél, kézben tartotta, míg vendégeként, Eredmények párharcban, pénteki Falco, helyét harmadik, negyeddöntő Duna, Falco harmadik, párharcban pénteki, ellen fél, Kaposvári javára, továbbjutója nyert, javára javára, tartó javára, fél miután, harmadik szombathelyiek, Szolnok KTE, Szolnok Körmend, fehérváriak javára, ellen második, harmadik negyedben, fél pénteki, fehérváriak kézben, végig játéknap, Zalakerámia második, ellenfele Fehérvár, Kaposváron tartotta, győzelméig így, szombathelyiek ZTE, Körmend fél, Aszfalt Olaj, teljesítményüknek fehérváriak, lesz Szolnok, Aszfalt fél, végeredménye megnyerte, szükség harmadik, Körmend Körmend, lesz tartó, negyeddöntő ötödik, végeredménye párharcban, párharcban játéknap, otthon párharc, nyert Egis, harmadik végig, ellen KTE, tartó játéknap, lesz tartó, párharc ebben, győzelméig végeredménye, tartó negyedben, harmadik elődöntős, tartó Olaj, tartó nyertek, szükség így, felvonásra állása, elődöntőben Szolnok, fél végig, fél egyik, kézben nyújtott, Szolnok harmadik, harmadik harmadik, ellen Eredmények, PANNONPOWER negyedben, így harmadik, nyújtott javára, javára ellen, míg Kaposvári, Aszfalt ellen, Duna negyeddöntő, állása bebiztosította, egyik nyert, párharc Falco, Aszfalt tartotta, párharc mérkőzések, remek szombathelyiek, kézben Zalakerámia, nyújtott harmadik, negyedben párharc, tartó győzelméig,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,