Regisztráció  Belépés
2018.08 2018. Szeptember 2018.10
17181920212223

Megkezdődött a PPKE kutatóházának fejlesztése Esztergomban
Megkezdődött a Pázmány Péter Katolikus Egyetem (PPKE) kutatóházának fejlesztése Esztergomban - közölte az intézmény szerdán az MTI-vel.

A közlemény szerint a Széchenyi2020 program keretében megvalósuló fejlesztés összköltsége 205,5 millió forint.

A kutatóház az Információs Technológiai és Bionikai Kar esztergomi kutatólaborjait fogja össze, ott a kutatás és fejlesztés mellett hangsúlyt kap az innováció, az oktatás és a tehetséggondozás, valamint tudománynépszerűsítő rendezvényeket is szerveznek. A bővítéssel a létesítmény alkalmas lesz arra, hogy a mesterképzésekben részt vevő hallgatók számára - elsősorban az orvosi biotechnológia területén - kihelyezett laboratóriumi gyakorlatokat tartsanak.

Címkék: kutatóházának, Esztergomban, Megkezdődött, fejlesztése, intézmény, Katolikus, Pázmány, közölte, Egyetem, szerdán, Péter, tudománynépszerűsítő, mesterképzésekben, tehetséggondozás, kutatólaborjait, biotechnológia, rendezvényeket, gyakorlatokat, laboratóriumi, Technológiai, összköltsége, létesítmény, Információs, megvalósuló, kihelyezett, szerveznek, fejlesztés, bővítéssel, fejlesztés, elsősorban, esztergomi, tartsanak, hallgatók, területén, közlemény, innováció, keretében, Széchenyi, hangsúlyt, kutatóház, Bionikai, alkalmas, közlemény szerint, létesítmény alkalmas, mesterképzésekben részt, orvosi biotechnológia, Információs Technológiai, Bionikai Kar, Pázmány Péter Katolikus Egyetem,
2018.05.02. 12:14
valamint, szerint, számára, oktatás, program, mellett, kutatás, orvosi, forint, millió, össze, fogja, részt, hogy, vevő, lesz, arra, ott, kap, Kar,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, Házi Receptek, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,